MET DE EGMONDEN Geef cachet aan uw correspondentie I\*A4± Woonhuis te koop Multi-mappen Fa. Fred. Sax, N.Z. Voorburgwal 141, A dam. Tel. 247272 Een emmer witte muurverf, t 4.75, heeft Schotvanger t Woud No 621 29 april 196*1 VERSCHIJNT WEKELIJKS HUIS AAN HUIS IN EGMOND AAN ZEE, EGMOND AAN DEN HOEF EN EGMOND-BINNEN Uitgave DruKkerij «Egmonden,. Egmonderstraatweg 5, Egmond a. d. Hoef. Tel. 201. G'ro 368954. Advertenties 12 ct. per m Mozaïkendag Namens het bestuur wordt U medegedeeld dat de mozaïken zaterdag 2 mei om 5 uur gereed moeten zijn, daar een deskundige jury dan haar werkzaamheden zal beginnen. Zaterdagavond om 8 uur zal dan de bekendmaking der prijs winnaars plaats hebben in Café ,,'t Haasje". Nogmaals wordt er op ge attendeerd dat het depot is ge vestigd bij H. Zomerdijk, Ab dijlaan. Men wordt er op gewezen dat bij het afhalen van nagels, zelf materiaal moet worden mee gebracht. Caravankamp „De Egmonden" De vacantieganger metcaravan, die de kuststrook opzoekt, zal gelukkig zijn te weten, dat er in Egmond aan Zee een caravan terrein is, dat niet alleen om zijn natuurlijke ligging, maar speciaal om de accommodatie zijn weerga nauwelijks kent. De overzichtelijke verdeling van het terrein in verschillende vakken, met bovendien nog ver hoogde taluds, mogelijk door de welving van het duinterrein, geeft het kamp een aantrekkelijke en gezellige sfeer. Hoewel het terrein in het duinterrein ligt, is in de loop der jaren aan de gerieflijkheid, die de stadsmens eenmaal gewoon is, in belangrijke mate tegemoet ge komen. De eisen, die de hygiëne stelt, waren hiervoor een belang rijke drijfveer. Zo verrezen er twee moderne toiletgebouwen, waar zowel over warm als koud water beschikt kan worden. Ook kunnen hier naar believen douchebaden gebruikt worden. Alles is keurig betegeld en naar de eisen, die vooral deze voor ziening behoeft, afgewerkt. Op een caravanterrein voert iedereen zijn eigen huishouden en daarom is het noodzakelijk, dat er voor de afwas over heet water beschikt kan worden, ook hierin is door een speciale moderne in stallatie voorzien. De heer Blok bedacht nog iets. Op het terrein worden overal lichtmasten geplaatst, terwijl het door middel van aparte aan- sluitingspunten overal op het terrein mogelijk is dat de caravan bewoners over electrische ver warming kunnen beschikken, het meest ideale voor verwarming van een caravan. Uitgaansdag Ouden van Dagen Het bestuur is weer in ver gadering bijeengekomen en heeft besloten de uitgaansdag vast te stellen op 28 mei. Wij doen weer een beroep op alle inge zetenen om de geldinzameling weer mild te gedenken. Elk jaar worden de kosten hoger, en ook die van ons jaarl ks reisje. De komen dagen wordt bij U aangeklopt en we rekenen weer op U. De vertrektijd is gesteld op 8 uur. Voor Egmond-Binnen vanaf garage Bak. Het Bestuur Egmond-Binnen Plattelandsvrouwen Maandag j.l. kwamen de dames van de Plattelannsvrouwen bijeen in Hotel Brouwers. De avond werd geleid door Mevr. Lampe. Na het huishoudelijke gedeelte werd het woord gevoerd door de heer Koster uit Hauwert. Hij bracht West-Frriese voor drachten, hoewel niet allemaal id dialect gebracht, waren ze toch allemaal voortgekomen uit het leven op het platteland. We leefden mee met een klein jongetje dat in gedachten steeds bezig was met het lage huis van de overburen We waren ook op een Amsterdams bovenhuis. Ook vrolijke gedichten en oude gedichten stonden op het pro gramma. Al met al een geslaagde avond. Moderne verlovingsringen FIRMA HERMAN PLAS Voorstraat 1 45 Bob Denneboom, op de kunstmarkt te Alkmaar Dinsdag 5 mei zal in Alkmaar op de bevrijdingsdag voor de 2e maal een kunstmarkt worden ge organiseerd. Evenals vorig jaar, waar toen bij wijze van proef neming deze markt werd gelan ceerd, zal ook diimaal deze ma nifestatie in de Hekelstraat plaats vinden. Het grote en mooie succes van de vorige kunstmarkt, waarvoor thans weer een 20-tal kunstenaars uit de omgeving werden uitge nodigd, was voor de stichting kunstmarkt" een stimulans om deze markt weer te gaan houden. De Egmondse schilder Bob Denneboom zal ook mede expo seren. te Egmond aan Zee. Egmonders genieten de voorkeur. Br. nr. 12, bureau van dit blad verkrijgbaar bij Drukkerij ..Egmonden" Egmond a. d. Hoef REMINGTON Portable „Idool" f 198, REMINGTON Portable „Elitra" f 218,- REMINGTON Portable „Cicero" f 275,- REMINGTON Telmachine Electr. neg.sald.f 595,- Stalen bureaux Archiefkasten Kaartenkastjes Stoelen Eigenaar J. SUURBEEK, Boulevard Ir. de Vassy 18, Egmond a. Zee. Tel 569 Bezoek van de voetbalver. REMSCHEID 08 uit Remscheid-Haddenbach De jeugd van Egmondia in het bijzonder de junioren en ad- spiranten A mogen op a.s. zater dag, zondag en maandag, resp. 2, 3 en 4mei, hun voetbalvrienden uit Remscheid-Haddenbach ont vangen. Zaterdagmiddag worden zij ontvangen in het nieuwe clublokaal, waarna des avonds een gezellige avond zal zijn voor verdere kennismaking. Zondagmorgen om 10 uur zal er een ontmoeting zijn tussen Egmondia 3 en Remscheid '08 3, die ook meekomt. Zondagmiddag wordt er een bezoek gebracht aan de Breezandse bollenvelden en de Honds-bosse Zeewering. Hec sluitstuk van deze dag vormt de ontmoetingen tussen jeugdelftallen, te weten: 1 uur, Egmondia Adsp. a - Remscheid '08 Adsp. en 7.30 uur Egmondia Junioren - Remscheid '08 junioren (lichtwedstrijd). De maandagmorgen wordt ge bruikt om een bezoek te brengen aan de Melco-fabriek te Heiloo, waarna om 14 uur weer afscheid wordt genomen van onze gasten. De jeugdcommissie van Eg mondia, maar in het bijzonder ook het verenigingsbestuur,mogen U allen deze uitwisseling in Uw belangstelling aanbevelen.Temeer daar wij vaak Uw aandacht vra gen voor ons jeugdwerk, kunt U nu zien wat wij doen voor de voetballende jeugd van Eg mond aan Zee. Mogen we op Uw belangstelling rekenen? De Ned. Christen Vrouwen bond afd. ,,De Egmonden" hield vorige week haar laatste vergadering in dit seizoen. Een groot aantal leden was aanwezig in het gezellige zaaltje van de Gereformeerde kerk. De heer P. L. van Pel liet dia's zien van de wereldreis met Hr. Ms. Karei Doorman. Heel mooi was het 40 meter hoge Christus beeld op het Andes-gebergte, dat in de avond door schijnwerpers wordt verlicht. Ook waren er prachtige dia's van dieren en planten, die onder water leven en veel opnamen uit Niew Guinea. 1 oktober viert de bond het 50-jarig bestaan in Utrecht. Wie deze viering wil meemaken kan zich opgeven voor 15 mei bij Mevr. Groot, Pr. Beatrixstraat 13. Laten we zo veel mogelijk gaan want wij maken er een gezellige dag van. Toegangsk, f 1,50 reisg.

Contact met de Egmonden | 1964 | | pagina 1