Onze reclame Plastic golf platen wet/tiAerte ZUIVELHANDEL LEVENSMIDDELEN LEVENSMIDDELEN centrifuge CONTACT MET DE EGMONDEN BI. Pink zalm 1,25 10 extra zegels 2fl.vr.limonadel,22 30 extra zeg. 1 Vruchtentulband voor 89 ct. 5 grote fruitrollen in net 89 ct. Lamoraal van Egmont in nieuwe uniformen JAN B0LTEN w. J. BAAN DRUIVEN 29 april 1964 no. 621 C P GOEDE Vanaf heden hebben wij buiien onze zuivel producten, het complete assortiment Tijdens de viering van het 30 jarig bestaan is het fanfare corps Lamoraal van Eg mont" in een nieuwe uit monstering gestoken. Uit de woorden van burgemeester Bakker bleek waardering voor het corps, en hij was verheugd, dat de gemeente deze waardering ook kon tonen door steun te verle nen bij de aanschaf van de nieuwe uniformen. Deze werden vervaardigd bij maatkledingbedrijf J. v. d. Veer te Egmond a. Zee welk bedrijf er een huzaren stukje van heeft gemaakt. In ongeveer 6 weken tijd werden ruim 40 uniformen gemaakt, die stuk voor stuk uitmunten door ideale pas vorm. Zij werden vervaardigd uit blauw/grijze Baratea en afgezet met witte biezen en epouletten. Bij het uniform wordt een grijze das gedra gen. De heren dragen een pet, terwijl de dames een z g. stewardesscap tot hoofd deksel kregen. Hettambour- corps draagt z.g. zwaluw nesten. Deze belangrijke leve rantie is voor de heer v.d. Veer een eervolle opdracht geweest, die tot in de puntjes werd afgewerkt. Bij gelegenheid van het 30 jarig bestaan der ver eniging werd de leden een gezellige dag aangeboden, die besloten werd met een diner in hotel Brouwers, waarvan de goede ver zorging belangrijk tot de feestvreugde bijdroeg. reeds vanaf f 8,10 per m2 de ,,Doe het zelf-zaak Herenweg 142, Heiloo Telefoon 02200 - 30190 Egmondianicuws Programma zondag 3 mei Egmondia 1 vrij Egmondia 2 - RKAFC 2 J. Jansen 2.30 u. Egm. 3 - Remscheid 3 10 Vitesse Jun. - Egm. 12 u. Egm. adsp. - Berdos 12 u. Egm. b - Foresters 12 u. Zie programma Remscheid voorpagina SUPERFORTAL 34 cm. 34 ltr. 44,95 I 10,- retour 38 cm. 40 ltr. 48,95 38 cm. hoog 45 ltr. 53.95 voor 'n oude wasketel 42 cm. 50 ltr. 61,95 1 12,- retour 44 cm. 55 ltr. 67,95 44 cm. hoog 60 ltr. 74,95 voor 'n oude wasketel Luierwasketels 28 95 I 5,- retour voor 'n oude wasketel tussen hen en hun ouders dreigde verbroken te wor- nen, of zelfs verbroken, werd Wij doen een beleefd beroep op u de collecte te doen slagen door geldelijke bijdrage. Er zijn ook altijd te weinig collectanten, daarom, hebt u een paar uur vrij, meldt u aan voor dit goede doel, als collectant(e) bij Mevr. J. Klaasen-Stokvis, Pr. Hendrikstraat 52, Eg- mond aan Zee. j Een uitkomst voor iedere huisvrouw is een v.a. f 185. met veiligheidsdeksel Loodgietersbedrijf Julianaweg, Egmond ad. Hoef Tel. 509 en 905 Nationale Collecte Kinderbescherming Deze week wordt in Eg mond aan Zee de jaarlijkse collecte gehouden ten bate van de Kinderbescherming. Met meer dan gewone aandrang wordt uw aan dacht gevraagd voor het zo uiterst noodzakelijke en zeer omvangrijke werk der kinderbescherming. Het is onze mening dat ook u niet zonder meer voorbij kunt gaan aan de problemen, waarvoor de verenigingen en instellingen voor kinderbescherming zich gesteld zien. Problemen die het „wel en wee" raken van ruim 40.000 kinderen, voor wie de band tussen Ere medaille in goud Door burgemeester A. G. Bakker is hedenmorgen aan de moederoverste en tevens directrice van Huize ,,St. Josef" te Egmond aan Zee Zuster Evarista, de ere- medaille in goud, ver- I bonden aan de Orde van Oranje Nassau uitgereikt. De medaille werd uitgereikt wegens de grote verdiensten voor het koloniehuis en de 'gezondheid der meBsheid.

Contact met de Egmonden | 1964 | | pagina 4