Solex 69 49 125 79 95 HOPMAN Gebr. Stoop W aarland machines Pelsters gevraagd Gebroeders Glorie Bijverwarmingsapparaten voor kille avonden. Ideaal. - Belleman - Electro AntBas bruidsjapon De Klok66 KORT NIEUWS „De Klok66 aj'iv as- hul pen Agria De machine mei verdiende wereldrepuiaiie Volledige service staat voor U paraat De tulnbouwmachine met de veelzijdige mogelijkheden Betrouwbaar Vooruitstrevend Doelmatig Tel. 02262 - 353 en 288 De belangstelling en het me deleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw Z MARIA STAM/ is een grote troost. Meci^ mens mijn kinderen ei lie dank ik all^H h; speciaal dokter den, buren en k de steun ons moeilijke daj L. STAM Egmond aan Zee, juni 1965 Jac. Scholplantsoen 27 Enkele mededelingen Zij, die een evenementen- lijst van de V.V.V. Egmond aan Zee hebben ontvangen, worden dringend verzocht, deze op te hangen, maar brengt u dan eerst nog even de verandering aan, dat de autopuzzletocht niet op vrij dag maar op zaterdag 19 juni zal plaats vinden. Vervolg pag. 1 dus F. M. Versteegh en Leonarda R. E. J. Aarts; Tromp, Miranda Alida Maria, dochter van Wilhel mus J. Tromp en Margaretha M. Woestenburg. INGEKOMEN Smit. A. M. (echtgen. van L. de Waard) van St. Maarten naar Pr. Beatrixlaan 11; Bakker, Willem, met echtgenote en 2 kinderen, van Zaandam, naar Zaandam Herenweg 273; Belleman, Marianne, van Noorwegen naar Eg- monderstraatweg 5; de Beurs, Fran- ciscus M. met echtgenote v. Am sterdam naar Pr. Irenestraat 18; Peerdeman, Anneke (echtgen. van M. J. Schuit), van Akmaar naar St. Albertsweg 31; Van Splunter, Eliza- beth A., van Beverwijk naar Lamo- raalweg 6; Groot, Gerardus P. met echtgenote, van Heiloo naar Peper straat 7a. wordt vervolgd doen. Wij hebben nog steei aanvragen, maar wij weten niet waar wij deze mensen onder kunnen brengen. DANKBETUIGING Aangezien het ons niet .mo gelijk is ieder persoonlijk te bedanken, willen wij door deze allen, die door geschenk persoonlijke of schriftelijke felicitatie hun belangstelling toonden bij de herdenking van ons 50-jarig huwelijk, hartelijk dank zeggen. Uw medeleven was voor ons een verkwikking op ons levens pad. Jacob Schol Trijntje Schol-Gouda Egmond aan Zee, juni 1965 Duinstraat 38 V.V.V. Egmond-Binnen In de loop van juni zal bij de leden worden rondgegaan met de lidmaatschapskwitan ties. Wij hopen dat deze kwi tanties vlot kunnen worden geïnd. Incassokosten word^fcgt niet berekend. ^nai Verder verzoeken wij de leden, die nog steeds NIET hebben opgegeven wanneer zij gasten verwachten, dit Z< SPOEDIG MOGELIJK ds di Herenweg. Het comité heeft een nieuwe kracht kunnen aantrekken, om het gebouw regelmatig te onderhouden, maar het dient eerst grondig schoongemaakt te worden. Het comité zal daarom zelf aan de slag gaan. Mevrouw Kleverlaan ontvangt gaarne opgaven van eventuele hulp krachten. Het adres is: Pr. Marijkelaan 7. Het oudercomité zag gaarne een schoolreisje voor de hoog' ste klassen, maar de onder wijskrachten zagen hierin een te grote verantwoordelijkheid. Het toezicht dient in een der- ;elijk geval uitgebreid te wor- rden. Hiervoor is wellicht een oplossing te vinden bij de le den van het oudercomité zelf. De weg, van de Julianaweg taar de Slotweg, die verbin- U rijdt voordelig en voor uw plezier DE VAKMAN Schinkelstraat 1 Telefoon 438 Egmond aan Zee voor het a.s. seizoen. Liefst met ervaring. Verlengde Zandweg 6, Egmond a.d. Hoef Te koop aangeboden maat 42, m. sluier. Delvers pad 1, Egm. a.d. Hoef. p OUDERCOMITEE VERGADERDE De voorzitster Mevr. Kle verlaan-Overtoom heette de aanwezigen van harte wel kom en stelde het probleem van een tijdelijke leerkracht in geval van ziekte van eeh der vaste leerkrachten aan de orde. De heer v.d. Kamer, hoofd van de r.k. lagere school, stelde dat dit zeer moeilijk was, maar dat in der gelijke gevallen steeds elke mogelijkheid werd aangegre pen. Uitgebreid werd gesproken over de hygiëne op school, speciaal de school van de ding zal geven met de kleuter school, zal spoedig aangelegd zijn. Het comité zag gaarne eni ge heren in haar gelederen opgenomen. Zij kunnen zich kandidaat stellen en opgeven bij mevr. de Waard-Smal, Herenweg 323. In september a.s. vindt de algemene jaar vergadering plaats met be stuursverkiezing. De onder wijskrachten wezen via het comité de ouders er op, dat de kinderen in verband met de televisie over het algemeen veel te laat naar bed gaan. Niet zelden komt het voor, dat kinderen tijdens de les in slaap vallen. Tenslotte verzoekt het co mité de ouders in geval van moeilijkheden zich te wenden tot het hoofd der school, die na schooltijd nog aanwezig is, of een berichtje aan het schoolbestuur. CAFé - RESTAURANT Pompplein, Egmond aan Zee Komt u ook eens even een kopje koffie drinken op ons verwarmd terras Wij staan bekend om de kwaliteit van de koffie. In ons restaurant diverse specialiteiten b.v. onze „Chateau Briand", Garni doublé en onze Tour- nedos a Ia v. Speyk. J. KAGER - VAN PEL Wij vernemen dat tijdens de grote verkeers drukte op 2e Pinksterdag op de driesprong Egmon- derstraatweg/Sportlaan een ernstig ongeval heeft plaats gehad. Een 24-jarige Spaanse werknemer kwam met zijn brommer in bot sing met een motorrijder uit Nibbixwoud. Beide be stuurders werden zwaar ge wond naar het ziekenhuis vervoerd dat tijdens het wachten op een arts en politie het ver keer aldaar op voorbeel dige manier door een voor bijganger werd geleid dat "Lamoraal van Egmont" op zondag 13 juni zal deel nemen aan het landelijk muziekconcours "Klaroen '65" te Beverwijk. Het corps zal, onder leiding van de heer Kuys, uitko men in de afdeling "Uit muntendheid". Het is de eerste maal dat het corps in deze afdeling uitkomt dat bakker O. de Haan op een bakkersconcours te Hillegom de volgende prij zen in de wacht sleepte vruchtentaart le prijs; crêmetaart le prijs; tul band le prijs; cake 2e prijs Abraham 2e prijs. De heer de Haan neemt aan vele concoursen deel en steeds met een prachtig resultaat; dat voor het toelatingsexamen voor de Rijks HBS slaag den Gerrit Blaauboer, Beppie Prins en Rob Ver beek, allen leerlingen van de "De Ruyterschool" te Egmond aan Zee; dat bij een der bewoners van de Peperstraat te Egmond- Binnen een schuurtje is ge bouwd, dat qua bouwstijl die van een kapelletje be nadert. Hij heeft zich ken nelijk laten inspireren door de in de nabijheid liggende abdij; dat deze week een groep kin deren uit Egmond aan Zee en Egmond a.d. Hoef naar Duitsland zijn vertrokken, terwijl een groep Duitse kinderen bij Egmondse ouders zijn ondergebracht. RESTAURANT EGMOND AAN ZEE vraagt Werktijden nader overeen te komen Schouderham 150 gr. 89 met 10 extra zegels Prachtig Paard Rookvlees 100 gram slechts Chopped ham 100 gram Roomboter per pak 3 pakken margarine 119 met 20 extra zegels 500 gr. droogk. rijst 65 met 20 extra zegels 1 pak 4 rol closetpap. 59 met 10 extra zegels 1 blik 4 ballen gehakt 109 met 20 extra zegels Blik braad- gehakt ca. 300 gram met 10 extra zegels Slamix, uw slasaus 75 met 20 extra zegels Literblik Perziken 139 met 20 extra zegels Literblik worteltjes fijn met 20 extra zegels Literblik worteltjes 79 met 20 extra zegels Grote fles Advocaat 405 le soort m. 40 extra zegels 200 gr. Koningsmopp. 59 200 gr. Pindacarré's 59 200 gr. Frou Frou 59 150 gr. Rumbonen 69 150 gr. Pindarotsjes 69 met 20 extra zegels

Contact met de Egmonden | 1965 | | pagina 2