Coop. Raiffeisenbank „De Egmonden" een gratis bijschrijving van f 2,50 Ku in Logies m. ontbijt Bij gelegenheid van de opening van ons kantoor te Egmond a.d. Hoef ontvangt iedere nieuwe spaarder Dit geldt voor alle drie kantoren van onze bank van 3 t/m 7 april a.s. Minimum-inleg f 10,- Wit-Gele Kruis Bouwpakket LINNENKASTEN H. A. de Goede Zonen Woonhuis te koop te Het kantoor te Egmond a. d. Hoef zal geopend zijn iedere dag van 9 - 12.30 en donderdags van 5-7 uur n.m. De openingstijden van het kantoor te Egmond-Binnen zullen voortaan zijn iedere dag van 9 -12.30 uur en van 1.30 - 4 uur. Vrijdagavond van 6 - 7 uur. Kantoor Egmond aan Zee nu nog in o.k. verenigingsgebouw van 9-1 uur en vrijdagavond van 6 - 7 uur Binnenkort organiseert het Wit-Gele Kruis een cursus voor moeders van kleuters. Een twintigtal moeders kan hieraan deelnemen. De cursus omvat 6 lesavonden, die gehouden worden op woensdagavond om half acht tot ongeveer half tien in het wijkgebouw te Egmond-Binnen, te be ginnen 26 april a.s. De volgende onderwerpen zullen be handeld worden groei en ontwikkeling, zindelijkheidstraining, eten, slapen, jalouzie, spel en speelgoed, sexuele voor lichting en opvoeding, voorkomen van onge vallen enz. De kosten van deze cursus bedragen voor leden per avond f 1,25 en voor niet-leden f 2,Zij, die hiervoor belang stelling hebben, kunnen zich opgeven bij zuster Korse, Herenweg 45a, telefoon 444. Tevens bestaan plannen om binnenkort te starten met zwangerschapsgymnastiek, omvattende J.0 lessen. Deze lessen worden gegeven door een vrouwelijke deskundige op dins dagmorgen van half elf tot half twaalf. Tien a.s. moeders kunnen hieraan deelnemen. Teneinde na te gaan of ook in de Egmonden belangstelling hiervoor bestaat, wordt U verzocht U hiertoe eveneens in verbinding te stellen met zuster Korse. De kosten van deze lessen zijn f 1,50 per uur voor leden en f 2,50 per uur voor niet-leden, mits vol doende belangstelling bestaat. Gezien het belang van dit soort lessen zijn de kosten aan de lage kant gehouden, zo dat hen, die belangselling hebben, wordt aangeraden zo spoe dig mogelijk zich op te geven, opdat binnenkort met deze lessen kan worden begonnen. HET BESTUUR Wij hebben praktische artikelen o.a. tafels vanaf 29,80 stoelen vanaf 19,50 krukjes vanaf 5,25 Hang - leg in 20 verschillende combinaties! DE „DOE-HET-ZELF ZAAK" Schoolstraat 13-15, telefoon 487 Egmond aan Zee te Egmond aan Zee, Kerkstr. 7. Vrij te aanvaarden eind april 1967. Inlichtingen Kerkstraat 10, telefoon 202. Uw adres voor films en toestellen, film- en diaprojectors, projec tieschermen, ontwikke len, afdrukken en ver groten van zwart/wit en kleurennegatieven -T- Egmond aan Zee Smidstraat 9, tel. 525

Contact met de Egmonden | 1967 | | pagina 2