CONTACT MET DE EGMONDEN BROST 5 jaar boksen I RAIFFEISENBANK I DE EGMONDEN Renault John Zagwijn Supermarkt TELEF. 1370 Egm. a.d. Hoef Paasmandjes en eieren Koopjes van de week Groenten Brood Hier is weer uw reclame voorde komende week JAN BOLTEN Taxi tel. 1900 Gezond lopen is op klompen lopen. Alle maten verkrijgbaar bij: N. Pepping, Zandweg 16 3 MAART 1970 NUMMER 923 Uitgave Drukkerij Belleman Egmonderstraatweg 5 Telefoon (02206) 1201 Burg. Eymaplein 2a Egmond aan Zee Telefoon (02206) 1789 Advertentietarief15 ct. per mm. Bij contract belangrijke reductie. Giro 368954 WIE WEET ER EEN GOEIE NAAM VOOR DE SPORTHAL? De sporthal is bijna klaar, maar hij heeft nog geen naam. Wie weet er een goeie naam, die niet alleen toepasselijk is voor de sporthal in Egmond, maar ook een begrip gaat worden naar bui ten Het Stichtingsbestuur schrijft een wedstrijd uit, waaraan alle inwoners mee kunnen doen. Denkt dus allen mee. Buiten het feit, dat het een leuk idee is voor de winnaar of winnares een naam aan de sporthal te geven, ont vangt hij of zij ook nog een verrassing. Zijn er meerdere gelijke inzendingen van de beste naam, dan beslist het lot. Tot en met 14 maart kunnen ideeën ingezonden worden bij P. Verschuur, Meeuwenlaan 19, Egmond aan Zee. "De Vrijheid" wint de "Contacf'-wisselbeker Voor de tweede keer heeft de schiet vereniging "De Vrijheid" de "Contacf'- wisselbeker in de wacht gesleept. Vorig jaar moest "Prins Hendrik" de trofee ook laten gaan, maar de kansen voor de laatste zijn nog niet hejemaal ver keken. Want de beker moet minstens drie keer achtereen of drie keer totaal gewonnen worden, voor hij definitief eigendom wordt. In de komende herfst zal waarschijnlijk de eerste wedstrijd voor de derde ronde gaan plaats vin den. De wedstrijd van maandagavond was spannend. Gedurende de hele avond was er praktisch geen krachtverschil. Dit kwam alleen tot uiting aan het einde, toen bij de telling bleek, dat "De Vrijheid" vier punten hoger lag. De kansen voor "Prins Hendrik" wa ren nog niet helemaal weg, want de heren Palsma en Spit kwamen nog bin nen, die er nog gelijk spel van konden maken .Maar het lukte niet. "De Vrijheid" werd met 1191 punten winnaar, "Prins Hendrik" had 1187 punten. De persoonlijke resultaten van de eerste tien luiden als volgt "Prins Hendrik" de junior van de drie 120; de tappelateur 120; de post 119; Jaap van Trijn van Gerritje van sche- leve Teun 119; de meteroplichter 119: Arie Absalon 118; Dick Absalon 118; Fietse Paultje 118; 5x over de kop 118: de grootste van de drie 118; "De Vrijheid": A. Hof 120; J. van Balen 119; N. te Bück 119; P. Dek ker 119; Bea van Duin 119; Corn. de Goede 119; P. Hopman 119: K. Leijen 119; H. Liefting 119: W. Dorresteijn 119. Ritmische muziek tijdens misviering In de parochiekerk te Egmond-Binnen zal zaterdag 7 maart a.s., 's avonds om 19.15 uur het jeugdkoor o.l.v. de heer P. Berdee de Eucharistie-viering opluis teren met ritmische begeleiding. Het jeugdkoor draagt de naam "Jubal", het zal versterking krijgen van de gebr. Ilario uit Heiloo. Het enthousiasme onder de leden en de medewerkers is groot. Het is wen selijk op tijd in de kerk aanwezig te zijn, om tijdens de mis geen storende geluiden te krijgen. Gezien de goede reputatie van het koor wordt verwacht dat de kerk tot in de uiterste hoeken bezet zal zijn. De boksclub "Egmond 64" vierde vorige week haar eerste lustrum. Het is niet voor niets dal het actieve bestuur be sloot, aan dit prille jubileum wat extra aandacht te besteden. Het is nog steeds noodzakelijk, zo redeneert zij, de boks- sport wat meer in de belangstelling te brengen, daar deze sport nog te veel in het verdoemhoekje verblijft. En dat verdient zij niet, want zoals overal kan ook hier sportief worden gestreden. De voorzitter, de heer C. Verduin, heette de aanwezigen tijdens de receptie welkom. Er waren verschillende ver enigingsbesturen, de heer Schweitz van de Nederlandse boksbond en ook de heer J. Lodder, namens het gemeente bestuur. De heer K. Pettit gaf een kort over zicht van het ontstaan van de vereni ging en de ontwikkeling, terwijl hij de leden voor het in hem gestelde ver trouwen dankte, want zoals bekend is de heer Pettit tevens trainer van de club. Onder zijn leiding zijn reeds ver schillende kampioenen uit de leden naar voren getreden, o.a. P. Dekker en de Groot, de laatste wist de titel reeds tweemaal te veroveren. De heer C. de Graaff, die vanaf het begin lid is en ook vanaf dat moment de financiën beheert, vertelde, hoe voor dat de club werd geboren, zich met een stel kornuiten eens af liep te vragen, wat ze zouden gaan doen. "Laten we wat gaan boksen", stelde hij voor, "we hebben een grote garage, dus ruimte zat". In principe was de boksclub geboren en het werd nog ech ter, toen ze een hoeveelheid vodden verzamelden, waarmee een stootpop ge maakt werd. Er werd een kleine bij drage voor de gezamenlijke kostenbe- strijding ingesteld en er kwam een con- tributiekaart. Het werd een echte ver eniging. De heer Halff zei, dat met deze ver eniging in Egmond aan Zee in een be hoefte is voorzien, terwijl hij met de komst van de heer Pettit in de juiste banen werd geleid, want na anderhalf jaar was het lidmaatschap van de Ned. Boksbond een feit. Dit verklaarde de aanwezigheid van de heer Schweitz van deze bond. Hij zei, dat een vereniging oprichten ergens de gewoonste zaak van de wereld was, maar een club oprich ten van een sport, die praktisch overal verguisd wordt, is niets minder dan jezelf te pletter lopen tegen een bijna ondoordringbare muur. Maar in Eg mond aan Zee bleek het gelukt te zijn en om zijn woorden kracht bij te zet ten, bood hij een paar formidabele bokshandschoenen aan. De heer J. Lodder zei, hoewel hij zich beter zou uit kunnen drukken als het over voetballen ging, dat het gemeente bestuur het streven van het boksclub- bestuur waardeerde, daar veel jongeren worden bezig gehouden, een inspanning, die alle lof verdient, vooral als het een moeilijke sport als boksen betreft. „Met uw werk houdt u velen van de straat". Enkele leden kregen tijdens _de re ceptie verrassingen aangeboden, daar zij zich voor de vereniging op bijzon dere wijze verdienstelijk hadden ge maakt, o.a. Bert Dekker tijdens een donateursactie en Piet Zwart en Ben Harms bij de balpennenverkoop. De heer Harms had een beker be schikbaar gesteld voor de tweevoudig kampioen, Willem de Groot. Deze "Harvibar-beker" overhandigde hij hem tijdens deze stemmige receptie, die la ter op gepaste wijze werd voortgezet door de leden van "Egmond 64", in "De Meerpaal" van de heer Mooij, al waar het feest werd gehouden. Willem de Groot is gepromoveerd naar de af deling B van Noord-Holland. Ontspanningsmiddag bejaarden gein. Egmond-Binnen Het batig saldo van de strandloop, die georganiseerd was door de supporters vereniging Rood-Zwart en de jeugdver. J.O.E.B, is hel bejaardencomité aange boden, om ,in samenwerking met boven genoemde verenigingen U, bejaarden, gratis een gezellige middag aan te bie den en wel op zateradg 14 maart a.s. in café 't Haasje te Egmond-Binnen om 2.30 uur. Ieder die dit jaar 65 wordt of ouder is, wordt op deze middag met echtge- no(o)t(e), ook al is die nog geen 65, verwacht. Het vervoer is als volgt ge regeld inwoners van Egmond-Binnen "Relax"-nieuws Hierbij nodigt het bestuur van "Relax" alle leden uit voor een discussie-avond over het doel van de K.W.J., wat de landelijke K.W.J. doet voor de wer kende jongeren en wat de rechten en plichten zijn tegenover je baas. De avond zal geleid worden door Wim van Seeters van de landelijke K.W.J. Hij zal waarschijnlijk geassisteerd wor den door bestuursleden van het district. Komt allen zoveel mogelijk en wel in de zijzaal van ,,'t Rode Hert", aanvang 8 uur. Het Bestuur De Raiffeisenbank is goed voor uw geld... spaarbank en alle bankzaken Interessante avond. Op donderdag 5 maart zal s' avonds om 8 uur in het Oud-Katholiek Vereni gingsgebouw, Julianastraat 5, mevrouw van Vliet-Helfert uit Hilversum spreken over haar bezoek aan Zuid-Afrika, in het bijzonder aan het gebied Transkei, Svaar door de Oud-Katholieke- en An glicaanse kerken het zendingswerk wordt ondersteund. Met kleurendia's hoopt zij het gesprokene toe te lichten. Toegang gratis voor alle belangstellen den. Deze avond wordt gehouden on der aus i^Jn van de afdeling "De Eg- monden' van het Oud-Katholiek On der, teuningsfonds en van de Oud-Kath. M armen vereniging Sint Jan. GARAGE Pr. Hendrikstraat 8-10 Egmond a. Zee, tel. 1900 die niet in staat zijn 't Haasje te be reiken, kunnen zich vóór 12 maart op geven bij de heer H. Zomerdijk, Ab dijlaan. Zij worden om pl.m. 2 uur op gehaald; Egmond a. d. Hoefvertrek om 2 uur raadhuisplein. Zij die niet in staat zijn het raadhuisplein te bereiken, kunnen zich opgeven bij de heer M. Zoon, Julianaweg 45, vóór 12 maart. Zij worden om 1.45 uur opgehaald; Voor Rinnegom verzamelen bij de heer J. Burgmeijer. Hulde aan de verenigingen Rood-Zwart en J.O.E.B. U, bejaarden, een gezellige middag toegewenst Sekr.: M. Zoon, Julianaweg 45, Egm. a.d. Hoef Trimmen is goed voor u De heer P. Verschuur, Meeuwenlaan 19 te Egmond aan Zee, tel. 1678, is actief voor de "Keep Fit"-training. Hij vestigt gaarne uw aandacht op de mogelijkheid, die elke zaterdag- en zondag- morgen wordt geboden, dat u uw conditie op verantwoorde wijze kunt onderhóuden, waarmee uw ge- londheid gebaat is. Bij hem kunt u alle inlichtingen verkrijgen. Voor ve len is het niet alleen nuttig, maar zelfs noodzakelijk, iets aan sport te doen. zonder dat het in de bedoeling ligt tot grote prestaties te komen. Doe het ge woon in uw eigen belang, het resul taat is, dat u vele kwalen en onge makken op afstand houdt, door het nuchtere feit, dat u meer weerstand kweekt. Als U baby al kon lopen, zou hij alles gaan kopen bü D.A.-DROGIST TANG! IN DE SMIDSTRAAT 9 - TEL. 1027 Promotiewedstrijden handbal Egmondia Zondag 8 maart a.s. zal het voor het dames senioren-team een zeer zware dag worden. Op deze dag n.1. worden de promotiewedstrijden gespeeld om een plaats in de 2e klasse zaalhandbal. Het volledige programma is als volgt 10.30 u.: Tonegido - Egmondia; 14.00 u.: Spartanen - Tonegido; 17.15 u.: Egmondia - Spartanen. De wedstrijden worden gehouden in de Veilinghal te Alkmaar. Vanzelfsprekend rekenen de dames op zeer veel suppor ters. Mogen zij op U rekenen Vrijdag a.s. Klaverjasdrive in café "De Meerpaal", aanvang 8.00 uur. Deelnemers kunnen zich aanmelden vóór vrijdagmiddag 12 uur bij café "De Meerpaal". 150 gr. Spiegeleitjes 89 200 gr. Roomeitjes 98 150 gr. Vruchteneitjes 49 Diepvrieskip, deze week 1050 gram 398 800 gr. Patat, v. 158 nu 139 500 gr. Kuiken, braad poulet 198 2 bl. Appelmoes a 69 is 138 NU 119 1 bus Tolet w.c. van 165 NU 98 3 blik Unox-soep (groenten, kip of tomaat) NU 197 Alleen donderdag en vrijdag: 500 gr. Witlof 59 1 krop Sla 39 2 voor 69 2 kg. Bintjes 98 Zaterdag 1 kg. Stoofperen 98 Alleen zaterdag 6 Sungold Kadetjes 49 1 Drentse Krentenstoet 98 1 gesn. King Corn (rozijn of krenten) van 104 NU 95 1 gesn. King Corn, wit of stout, van 96 NU 89 Donderdag 5 maart Magere Gehakt h.o.h. 500 gram 1,98 Donderdag t.m. zaterdag Magere Varkenslappen 500 gram 4,48 Biefstuk tartaar, 3 stuks 1,68 Runderborstlappen 500 gram 2,98 Maandag t.m. woensdag Magere Sukadelappen 500 gram 3,38 Slavinken, 3 stuks 1,38 Diensten Wijkverpleegsters Van 6 maart 18.00 uur tot 9 maart 8.00 uurzr. Kroon en zr. de Wit, beiden wonend Goodeslaan 53, Heiloo, telefoon 02200-30082. op onze speciaal machine Herenweg 138, in de kern van Heiloo Telefoon 02200-30190 WERELD VROUWEN GEBEDSDAG Vrijdag 6 maart a.s., 's avonds 8 uur, is er een gebedsdienst in de Geref. Kerk te Egmond aan Zee. We hopen op uw aller op komst. Het Comité Hier ziet u zuster Korse, 'erwijl zü een van "haar" kinderen even ten afscheid haar armen neemt.

Contact met de Egmonden | 1970 | | pagina 1