HÜiji mwè rïüananïl Ü===^=^=============^=^Ë!Ë1 Aangeboden benedenhuis Woningruil Te koop gevraagd klaverjasdrive in Café Tervoort PETTIT alles op sportgebied Fanfare Lamoraal van Egmont geeft concert n Nette bezorgers gevraagd Alkmaars Weekblad Dokter Helle is wegens vakantie afwezig SPORTHUIS Net meisje gevraagd m hulp voor (te keuken DE ZILVERMEEUW Heeft U hulp nodig Gebr.Stins Jan Bolten MEISJE (Vervolg pagina 1) dat de Prot. Christ. Partij en de KVP te Egmond aan Zee een coalitie hebben aangegaan. Tij dens de a.s. gemeenteraadsver kiezingen zullen zij met een lijst uitkomen. Er is een voorlopig bestuur samengesteld. Over twee weken zal de definitieve kandi datenlijst worden bekend ge maakt; dat, zoals wij vorige week reeds officieus vermeldden, het inmid dels definitief is geworden, dat pastoor Tromp uit Heerhugo- waard-Noord, is benoemd tot pastoor van de r.k. parochie te Egmond aan de Hoef. Hij zal met ingang van 15 maart zijn werk in de Egmonden begin nen. Pastoor Kloes gaat met emeritaat en vertrekt naar Lim- men; van 17 maart t.m. 5 april Dokter Zuiderveld neemt de praktijk waar. Tijdens de afwezigheid van dokter Helle ver vallen alle middag-spreekuren. Spreekuur alleen 's morgens van 8-9 uur, be halve 's zaterdags. dat donderdag 12 maart de tweede bijbellezing plaats vindt in het parochiehuis aan de Wilhelmi- nastraat. Er was voor de eerste avond veel belangstelling en men heeft van de voordracht geno ten. De aanwezigen waren ent housiast en zij zijn er van over tuigd, dat deze avond nog veel meer aandacht verdient. U weet het dus, donderdag 12 maart; dat maandag j.1. de Voorstraat het toneel was van een aantal ver keersongevallen. Een auto reed weg vanaf de linker straatzijde en boorde zich met volle kracht in een lantaarnpaal aan de over kant. De vorm van de paal had zich tot pl.m. 30 cm diep in de motorkap, bumper en grill af gedrukt. Tegen de avond reed een andere auto plotseling vrij snel achteruit, waarop een ach terop komende wagen niet had gerekend. Het gevolgzware materiële schade; dat de ondernemingsvereniging "Eendracht" van Egmond aan Zee volgende week dinsdag een dagje uit gaat. Het karakter van het uitje is niet bekend, daar het hier een verrassings- tocht betreft, waarover niets be kend is; dat er zondag j.1. een groslijststein- ming plaats vond van de KVP te Egmond aan Zee. De uitslag luidt als volgt: 1 J. de Boer; 2 G. Stam; 3 J. v. Balen; 4. E. Jaspars-Schoonebeek; 5 Th. Eel- tink; 6 G. Ruigewaard; 7 A. Röpke. Deze lijst zal met die van de Prot. Christ. Partij wor den samengevoegd. Deze lijst staat elders in dit ^^d; 3 kamers, schuur, tuin en ruime bergplaats, keuken, douche en w.c. zijn beteg. Vrij uitzicht op IJ-tunnel- weg. Vijf min. met gem.- bus bij CS. Huur 80,55 per maand. Event. vest. hulp. GEVRAAGD: zonnig vrij huisje, 3-4 ka mers, iets hogere huur geen bezwaar. J.C. v. Houten. Adelaars- weg 128-huis, Amsterdam (N), tel. 020-263594. Aangeboden eengezinshuis 4 ka mers, huur"/ 110,te Amster dam, Nieuwendam, tel. 262891- 020. Gevraagd klein huis. (p) Wegens overkompleet, tegen elk aannemelijk bod1 z.g.a.n. slaap- kamer-ameubelement; kroonlamp; eetkamer; radio- en t.v.-tafel; thee wagen; kolenconvenctorhaard; bu reau; gang- en traploper. J. Bruyn, Voorstraat 84, Egmond aan Zee. voor 1 ochtend per week. Mevr. Dekker, Zeeweg 38, Egmond aan Zee. Dankbetuiging Voor het medeleven en de belang stelling ondervonden j^het over lijden van mijn lievevrouw en onze lieve en zorgzame moeder en oma TRIJNTJE BLOK zeggen wij allen, in het bijzonder pastoor Horstman, hartelijk dank. Uit aller naam E. Zwart Egmond aan Zee, maart 1970 Parallelweg 12 Vrijdag en maandag a.s. Vrijdag 1ste prijs KAMER BEHANG Aanvang 8 uur. T.b.v. de ver. Meeuwenlaan 7 - Egmond a. Zee. o.a. Quick voetbalschoenen; Cup Final trainingspakken. Diensten Wijkverpleegsters Van 13 maart 18.00 uur tot 16 maart 8.00 uurzr. v.d. Loeff, Holleweg 135, Heiloo, tel. 02200- 31132; zr. Ponstein, Holleweg 137 te Heiloo, tel. 02200-30637. UITNODIGING VOOR EEN CONCERT IN DE PRINS HENDRIKSTICHTING Vrijdagavond 13 maart a.s., aan vang 8 uur, zal onze muziekver eniging de gast zijn van de direc tie en bewoners van de Prins Hen drikstichting te Egmond a. Zee. Voor de prettige wijze, waarop wij de afgelopen zomer voor de evene menten, in samenwerking met het sympathieke bestuur van de VVV zijn ontvangen, heeft "Lamoraal van Egmont" gemeend een con cert aan te bieden in de prachtige zaal van de Pr. Hendrikstichting. Van de directie mochten wij ver schillende besturen uitnodigen, het geen wij dan hiermede gaarne doen. Ik denk hier aan de VW, de drumband "Van Speyk", het stichtingsbestuur van de nieuwe sporthal, het voorlopig bestuur van de in oprichting zijnde carnavals vereniging, het bestuur van Eg- mondia, voet- en handbal en het bestuur van de Ondernemingsver eniging "Eendracht". Het concert zal onder leiding staan van de heer Alleman, de drumband o.l.v. de heer Oorthuis, en na afloop een optreden van on ze "Kleine Kapel" o.l.v. de heer 'M. Druiven. Tot vrijdagavond dus. S. J. Wittebrood, voorzitter ÏHnaSafiünaHi] voor de verspreiding van het in Egmond aan Zee. Brieven of telefonisch melden aan ons kantoor, Ritsevoort 12, telef. 02200-14908. vooWiet a.s. seizoen om te ser veren en een STRANDPAVILJOEN K. Broek, Egmond aan Zee, Noorderstraat 11, tel. 02206-1146 voor moeder en kind- assistentie bij bevalling en 10 dagen verzorging. Mevr. M. B.Apeldoorn Ligthart gedipl. kraamverpleegster. Herenweg 73, Egmond-Binnen Telefoon 1436 Zaadhandel Plantenkwekerij Broek op Langedijk Pr. Irenestraat 2 Tel. 02267-3203 Prachtige sortering rozen, heesters en vaste planten. Div. meststoffen en com post. Teeltaarde en graszoden. Visclub "Bij Nacht en Ontij" Bij de laatste wedstrijd, waaraan ongeveer dertig leden meededen, mocht men het genoegen smaken weer eens wat vis te vangen. De totale vangst van deze dag was 28. De heer W. de Lange werd eerste, terwijl de heer G. Krab de tweede plaats voor zich op eiste. SLOTEN SLEUTELS,A 5) - Herenweg 138 iln de kern van Heiloo Tel. 02200-30190 GEVRAAGD voor de huishouding. Event. hulp in de winkel. H. Fatels, "De Zoete In val", Kerklaan 7, Egm.- Binnen.

Contact met de Egmonden | 1970 | | pagina 2