Gemeente Belangen Egmond aan Zee Kandidatenlijst E. Schots W. Gravemaker A. P. Dekker J. P. Veltkamp H. den Boer G. M. A. de Baar E. J. Broek Mevrouw M. A. Pranger-van der Veen E. Konijn C. M. Verduin De groepering Gemeente Belangen Egmond aan Zee wil de gemeentelijke politiek zakelijk benaderen. De groepering Gemeente Belangen Egmond aan Zee zal altijd openstaan voor ALLE wensen en klachten van ALLE irmoners, omdat deze groepering geen politieke richting voorraat. De groepering Gemet Me Belangen Egmond aan Zee zal zich er voor inzetten om van Egmond aan Zee een badplaats te maken, waar het voor de bevolking goed wcg^n is en waar de gasten 2^ h thuis voelen. Daarom zullen wij de onderstaande punten zo spoedig mogelijk realiseren! In de afgelopen 4 jaar hebben wij reeds veel bereikt, maar we zijn er nog niet Stem voor een goed beleid Gemeente Belangen CONTACT MET DE EGMONDEN - 27 MEI 1970 - NUMMER 935 1 Bestuurlijk samengaan van de Egmonden Plan Noord ligt voor 80°/» op het grondge bied van Egmond-Binnen. Alléén door een bestuurlijke eenheid is het mogelijk om dit uitbreidingsplan op korte termijn te re aliseren. Weet u dat er over 3 jaar in onze ge meente 300 woningzoekenden zullen zijn' (Egmonders wel te verstaan!) Als er nu niets gebeurd zullen deze men sen over vele jaren nog geen huis hebben! Door het beleid in de afgelopen jaren is er nog steeds niets gebeurd. De grond- optie, die de gemeente had op Plan Noord, is ingetrokken. Alles staat nu stil I Dit wanbeleid zal ons miljoenen guldens gaan kosten Door middel van een maquette moeten de inwoners inspraak krijgen over de inde ling van Plan-Noord. Egmonders kunnen op deze manier zelf over de indeling van hun toekomstige dorpsdeel beslissen (Om een Plan-Zuid-mislukking te voorko men). 2 Rekreatievoorzieningen Instruktie-zwembad (achter de Sporthal) Om Egmond aan Zee in de toekomst te handhaven zonder het familiekarakter te schaden, is het van levensbelang in Plan Noord een zwembad te creëren met ge zuiverd, verwarmd zeewater. Dit soort baden zijn reeds grote trekpleis ters in West-Frankrijk. Ijsbaan Het aanleggen van een winter-ijsbaan op het parkeerterrein van de Sporthal. Kinderboerderij met hertenkamp Het stichten van een kinderboerderij met hertenkamp en vijverpartijen voor slecht- weer-rekreatie. Voor al deze voorzieningen zal o.a. het rekreatiefonds moeten worden aange sproken, zoals dit ook bij de Sporthal is gebeurd. 3 Scholen Het snel realiseren van kleuterscholen en een kindercrèche. 4 Openheid Meer openheid van gemeentezaken. (Neem nu de ingetrokken grondoptie van Plan-Noord 5 Woningen Het bouwen van woningwetwoningen en het stimuleren van het eigen woningbezit. Het propageren van gemeente-garanties. (Het is namelijk mogelijk om een 90°/o hy potheek te verkrijgen bij aankoop van een eigen huis.) 6 VVV-kantoor Op korte termijn zorgen voor een nieuw VVV-kantoor. Zeer belangrijk voor een badplaats als Egmond aan Zee. 7 Aan- en afvoerwegen. Een krachtiger beleid inzake aan- en afvoerwegen, parkeergelegenheid en po litiebeleid. Bij de betreffende instanties moet dit sterker worden bepleit. 8 Prikkeldraad Een einde maken aan de pijnlijke prikkel- draad-voorzieningen. 9 Bos- en plantsoenaanleg. Het op uitgebreide schaal tegengaan van de verstening van ons dorp met alle daar voor beschikbare middelen. (Bosaanplant, vijver- en plantsoenaanleg). Het opstellen van een groen-plan. 10 Strand In onderling overleg met gemeente- en strandexploitanten het bevorderen van een schoon strand. (Machinaal). 11 Bljstandsbeleid Het spreekt haast vanzelf, dat Gemeente- Belangen Egmond aan Zee voor een juist uitgevoerd bijstandsbeleid is. Dit is geen gunst maar uw recht!

Contact met de Egmonden | 1970 | | pagina 7