Jaffa drink - Green spot driJfk 3 st v.109v. 89 l SUPERMARKT m SUPERMARKT Vol somerse koopjes t heerlijkste beleg is vleeswaren van de Spar 4 AUGUSTUS 1971 Nummer 997 •CONTACT MET DE EGMONDEN" AUTO OP TROTTOIR Voor de etalage van bakkerij Burg- meijer aan de Voorstraat stond deze auto op het trottoir. Oorzaak: een brommer maakte een vreemde ma noeuvre, waardoor de bestuurster van de auto, mevrouw Visser pogingen moest doen, hem te ontwflken. Dit lukte niet, zodat de bromfietser onder de auto op het trottoir kwam. De juist tegenover bakkerij Burgmeijer wonende Turkse gastarbeiders zagen het ongeval gebeuren en zij tilden met vereende krachten de auto op en bevrijdden de bromfietser, die bij dokter Zuiderveld werd binnen ge bracht. De linkerzijde van de auto werd door het ongeval zwaar bescha digd. ROOKVLEES 100 gram CASSELLERRIB 100 gram 300 gram Stegeman boterhamworsl 98 200 gram SALALIS 98u 100 gram SALAMI 95 L. MENS Voorstraat 61 - Telefoon 1333 Egmond aan Zee vmmStm -.v -W - De firma de Moei en Hermes heeft een pril begin gemaakt met de ont wikkeling van de bouwplannen Slot I en Slot II te Egmond aan de Hoef. De directie- en materiaalgebouwen staan er reeds terwijl het bouwrijp- maken van het terrein ook een aan vang heeft genomen. Op de grond, die ligt ten noordoosten van het dorp zal een groot aantal huizen verrijzen I SPAR ■I (vervolg van pagina 1). leveren. De twee parkeerterreinen zijn reeds vroeg in de morgen vol. Vanaf het eerste terrein naby de hoofdafgang worden de autobe stuurders dan verwezen naar het parkeerterrein aan de Kennedy- Boulevard om daar tot de ontdek king te komen, dat er ook geen ruimte meer is. Alvorens men dat parkeerterrein bereikt, staat men in een fille, want vooraan wordt niet doorgereden, omdat men zich daar afvraagt, waar nu heen te gaan, want de Churchill-laan staat ook reeds vol. Hier worden de auto's over het algemeen in het mulle zand gereden aan de duin kant. Zonder verwijzing naar an dere parkeermogelijkheden rijdt de stroom auto's door en elk open TEERVLEKKEN VAN HET STRAND? DROGISTERIJ TANG Smidstraat 9. Telefoon 1027 heeft iets speciaals daarvoor. plekje staat onmiddellijk vol. Er zijn niet zoveel open plekjes, want de bewoners van die straten be schikken over het algemeen zelf over een auto, terwijl daarbij ook die van de gasten de nodige ruimte vragen. De moeilijkheid voor de zoekende dagjesmensen is, dat zij over het algemeen de weg niet kennen, want hier en daar zijn nog wel parkeermogelijkheden. Wellicht zou het aan te bevelen zijn dat de werkzaamheden van de par keerwacht zich meer zouden con centreren op het verwijzen naar andere parkeermogelijkheden, zo dat de zoekende gasten spoedig geholpen zijn. Dit werkt preven tief en schept voor de gemeente Egmond aan Zee veel goodwill, terwijl het een wat vriendelijker indruk geeft dan dat men achteraf tot de ontdekking moet komen, dat men zijn verblijf in Egmond aan Zee ondanks veel moeite toch nog met een tientje extra moet betalen dat het plantsoen op het Burgemees ter Eymaplein zo nn en dan als zonneweide wordt gebruikt. Dat is natuurlijk niet ue bedoeling, want het weinige groen dat men in Eg mond aan Zee heeft, zou dan bin nen niet al te lange tijd verdwenen zyn. Een van de mensen van Ge meentewerken trachtte de zonne- oaders te verwijderen, maar dat lukte niet; dat "Lamoraal van Egniont" zondag j.L in de Slotkapel te Egmond aan de Hoef de dienst heelt opgeluis terd. Het corps, dat zijn historische naam dankt aan het al even his torische plekje, waarop de slotka pel staat, die er onafscheidelijk deel pel staat en er onafscheidelijk deel in de Slotkapel, terwijl er altijd zeer veel belangstelling is. De aparte sfeer van deze godsdienst oefening werd door de aanwezigen bijzonder gewaardeerd. dat op donderdag 13 augustus a.s., 's avonds om half acht in de Ned. Herv. Kerk te Egmond aan Zee 'n zomeravondzangdienst zal plaats vinden. Voorganger: ds. Martel; dat u nog tot en met 7 augustus de expositie van werken van Bob Den- neboom kunt gaan bezichtigen. Er worden o.a. geëxposeerd tekenin gen, aquarellen en vele gewassen sepia-tekeningen van Egmondse landschappen. Verder diverse por tretten, figuurstudies en stadsge zichten. Iedere avond van 8-10 u.; SERVETTEN 100 stuks van 115 nu 99 Delm. of Arigoni tomatenketchup 130 v. 98 Unox Frankfurtersworst 155 nu 109 Stegeman reuze pot knakworst225 Reuze zak snoep 500 gram 175 Mergpijpjes Enkh. koekfabriek 122 v. 98 Reuze pak Smith chips 122 v. 95 Palmiers koekjes 250 gram 89 Snijbonen 1/1 blik 110 voor 98 Wortelen 1/1 blik110 voor 98 Spar ballen gehakt 123 voor 115 Spar Jus d' Orange133 voor 119 Twee bakfietsen met opbouw, op elk vehikel twee jongens met hoge hoed of bolhoed, een man in de bak en een aan het stuur, in de bak enig meu bilair, een gasstel en wat leeftocht, enkele huisdieren, o.a. een jonge poes en witte en bruine muizen, voor aan de voertuigen een grote plastic zak voor het huisvuil en wij hebben de vakantie-uitrusting beschreven van Robert en Jan de Graaff uit Ouder kerk a.d. Amstel, van Hans Stein- metz uit dezelfde plaats en van Hen- nie van Nieuwkerk uit Mijdrecht. Wij troffen ze aan bij het Burg. Ey maplein, waar ze hun potje stonden te koken, welke taak al dra werd overgenomen door een Duits meisje, dat aldaar zittend vond, dat de jon gens op dat punt maar wat aan knoeiden. Ze hadden vakantie en had den nog nooit zoveel plezier beleefd. Dit was het gewoon. Het weekend hadden ze in het Vondelpark door gebracht. We willen alles een keer meemaken, zeiden ze en op deze ma nier gaat dat best. Na de vakantie gaan we weer werken en studeren. De jongens trokken veel belangstel ling en menigeen zal gedacht heb ben: "Ik zou best mee willen Zoete Spaanse wijn 275 voor 250 Boterhamkorrels 89 voor 79 Spar blik soepenvan 95 voor 69 Spar bami of nasi 195 voor 179 Hele Edammer jong belegen kaas 799 SLAGERSLEVERWORST 250 gram 98 HAMWORST 150 gram 98 Het Shell-station aan de burgemees ter Nielestraat te Egmond aan Zee is gesloten. Het was niet rendabel. De heer T. P. Bijlsma, die het sta tion exploiteerde, heeft inmiddels 'n nieuw station betrokken aan de Van der Feen-de Lilleweg te Heiloo, waar veel meer emploi is. De heer Bijlsma zegt, dat het Shell- station oorspronkelijk aan de Burge meester Nielestraat werd gevestigd met het oog op de toekomstige door trekking van de Zeeweg, waardoor deze weg meer verkeersweg zou wor den. Tot nu toe is dat uitgebleven, zodat de drukte zich beperkte tot al leen het seizoen, maar daarvan alleen kon de zaak niet bestaan. De bijbe horende winkel is eveneens gesloten, maar vormde het enige rendabele onderdeel van het bedrijf. Momenteel is het geheel te koop. Voor de om geving betekent deze sluiting een achteruitgang en speciaal voor de bewoners van Torenduin, die over het algemeen trouwe bezoekers wa ren van de winkel.

Contact met de Egmonden | 1971 | | pagina 6