128 Nieuw Spar Salami van 1,48 voor SUPERMARKT SUPERMARKT Koop verstandig, koop bij DE SPAR Koop gerust veel voor 35 cent brengen wij het gratis bij u thuis een Ae&tifke $elh«<4e Vlees en vleeswaren Uniek van kwaliteit I RAIFFEÏSENBANK IDE EGMONDEN SPAR Krat Tilbury pils a 24 flesjes 7,94 Box Tilbury pils a 12 flesjes2,98 Spar coca cola van 78 nu 2 voor 1,38 Spar Up "heerlijk fris" van 78 nu 2 v. 1,38 Sinas "Topic" per liter 1,07 nu 69 Bij elke 2 flessen een reuze Voetbal v. 1,25 Jaffa drink 4 bekers 164 nu 1,25 Spar limonadesiroop 1,18nu 1,09 Spar cidre des ducs 3/4 liter 2,10 nu 1,88 (2 Spar capucijners per blik 79nu 69 Sardines in olijfolie 59nu 2 voor 98 Toft Afwasmiddel per liter Spar appelstroop per kuipje 59 Nutella boterhampasta Nu heerlijk voordelig firenza 1,59 - pelikaan 2,79 - Velgla 79 Spar chocolade hagel melk 500 gr. .1,57 puur 500 gr. 1,35 Carvan Cevitam reuze fles 3,79 nu 3,39 Aluminium folie 25 meternu 2,95 Petit beurre biskwie 2 rollennu 89 Pariser 100 gram 75 Schouderham 150 gram 1,25 Ardenner paté 100 gram 89 Berliner leverworst 100 gram 69 Kaas goudse belegen 500 gr3,69 Kaas Edammer belegen 500 gr3,50 Diepvries Kroketten 4 stuks van 95 v. 79 Patates frites 100 gram van179 voor 1,59 L. MENS Vr>nr-1»Ti* fi1 Toln»n«n lin De heer W. Wyker en mevr. W. Wijker-de Groot vierden vorige week temidden van hun kinderen, vrienden en kennissen in restaurant 'De Klok' hun 50-jarig huwelijksfeest. hun 50-jarig huwelijksfeest. Clubkampioenschappen van TOS '69 jeugd Op dinsdag 16 mei j.1. organiseerde TOS '69 clubkampioensahappen voor de jeugdafdeling. Er werd gespeeld in 3 klassen: te weten een junioren jongens-, een junioren meisjes- en een pupillenklasse. Er werd op 7 tafels zeer fel om de punten gespeeld. Bij de jongens was er zelfs een be slissingswedstrijd nodig, daar Eric Mater en Theo Witkamp gelijk ge ëindigd waren. Theo Witkamp won deze partij, zodat hij eerste en Eric Mater tweede werd. Bij de meisjes werd het een finale partij tussen Ingrid Goudriaan en Annabet Zwaan. Deze partij, die spannend eindigde, werd gewonnen door Ingrid Goudriaan, zodat zij eer ste en Annebet Zwaan tweede werd. In de pupillenklasse werd het een overwinning voor Leo Zwemmer, die ondanks een achterstand toch durfde aan te vallen en zo Lex Stam in de finale versloeg. Een mededeling over de trainings avond: dinsdag 30 mei is de laatste trainingsavond van dit seizoen. De training wordt in augustus hervat. De leden ontvangen hierover te zijner tijd bericht. Bridgeclub "Ons Genoegen" Uitslag onderlinge bridgedrive A 1 Familie Hallewas 30 2 Metjer - Verbrugge 28% 3 Gouda Hopman 28 4 Dames Zwaan v.d. Linden 24% 5 Stikvoort Prins 23 6 Dekker Nienhuis 16 E A 1 Mevr. Willink en partner 59 2 Mevr. Kranenburg Zwaan 52^; 3 Mevr. Martel Willink 46% 4 Familie Dekker 46 5 Familie Kamp 41 6 Familie van der Net 38 7 Dames Hopman Neefkes 27 8 Dames van Pel Tromp Bridgeclub "De Egmonden" Uitslag 16 mei A 1 P. Wittebrood E. Kareis 28% 2 J. Horio Nieuwenhuizen 27 3 N. Dekker J. Scholte 26% 4 J. Heddes J. Huiberts 25% 5 P. Huiberts E. Kareis Jz. 23 5 J. Klerkman Siewertsen 23 7 de Goede W. Dekker 14% B 1 J. Kareis Gorse 31% 2 Familie Groot 26 3 Mej. Liefting L. Blokker 24% 4 Dames de Jager Hoogland 23% 5 Dames Wittebrood Huiberts 23 6 C. Jak Peereboom 21 Wy maken de leden er op attent dat we gewoon door gaan tot de volgen de competitie, met in elke lijn een prijsje voor de eerst aankomende. Vlotbruggeavond weer een succes Afgelopen zaterdag is in café Schuit Dorpshuis gehouden. De opbrengst de laatste vlotbruggeavond voor het bedroeg 275,een geweldig resul taat wat o.a. ook is te danken aan de aanwezige vacantiegangers, die ook voor dit doel graag hun steentje wil den bijdragen. De hoogste aantal punten behaalde Martien Levering met 68 punten; 2e werd Toon Klaver 61 punten; 3e Ben Schuit 59 punten, laatste werd L. Schuit 15 punten. De totale opbrengst van de Vlotbrug avonden bedraagt 1.169,een ge weldig bedrag te danken aan de orga nisator de heer G. Weijers met zijn medewerkers en aan enkele midden standers voor de prachtige prijzen. P.V. "DE TOEKOMST" Voor de vlucht vanaf Compigne op 20 mei 1972 werden 116 duiven ver zonden. De duiven werden gelost om 7 uur en moesten 375 km. vliegen. De eerste duif bereikte zijn hok om 12.29.03, de 24e en laatste prijsduif werd geklokt om 12.55.35. De vlucht had een normaal verloop. De totale uitslag is: A. Tromp 14 716; G. Duinmeyer 238; P. Zentveld 513; J. Apeldoorn 6—12 1819; A. Wolven 921; J. Zentveld 101520; E. Zwart 1122; A. Merkuur 14; C. Apeldoorn 17; IC. Steeman 23; C. Diemeer 24. EGMONDS LUCHTPOST Egmonds Luohtpost vierde Luilak met een vlucht vanaf de historische Franse plaats Compigne. In concours 81 duiven. De uitslag is: D. A. Spit 1—11—18; H. Liefting 2— 45—9—10; W. M. Groot 3—6; P. de Waard 7; R. Groot 81219—20; P. Brouwers 1315; R. W. Spit 14; N. W. Groot 16—17—21. Donderdag 25 mei 1972 om 19.00 uur Het is wel een unicum, het echtpaar woont gedurende deze 50 jaren nog steeds in hetzelfde huis aan de Toren- straat no. 8. GROTE SLOTKIENAVOND Zaterdag 27 mei gaat J.O.E.B. het winterseizoen besluiten met een ge weldige KIENAVOND. Hartelijk dank aan de vele ouders en kinderen die door het bezoeken van onze kien- avond er voor gezorgd hebben dat JOEB ook dit jaar weer heeft kunnen draaien. Daarom stellen wij zaterdag avond extra prijzen (o.a. een auto baan) beschikbaar en de gehele avond kienen kost slechts 1,50, bq het binnenkomen te betalen. Met ingang van deze week zijn er geen clubavonden meer. Het JOEB- gebouw is echter iedere vrijdagavond vanaf 20.30 geopend voor een zgn. instuif. Iedereen is welkom en er hoeft geen entree te worden betaald. Wij hopen op veel bezoek en daardoor veel gezellige vrijdagavonden. Vergeet het niet, vertel het door, a.s. zaterdagavond om 8 uur kienen en hoe Het Bestuur UITGAANSDAG BEJAARDEN EGMOND-BINNEN EGMOND AAN DE HOEF Enkele mededelingen aan de be jaarden die donderdag 25 mei aan de reis deelnemen: 7.30 uur gaat er een bus van Egmond a.d. Hoef naar 't Woud, die om 7.45 uur op de hoek Marijkelaan/Beatrix- laan is en om 8.00 uur op het Raad huisplein; om 7.45 uur staat er een bus te Rin- negom bij J. Burgmeyer en om 8.00 u. te Egmond-Binnen bij garage Bak. Zij die de reis nog mee willen ma ken en zich nog niet gemeld hebben, kunnen dit nog doen tot woensdag avond 8 uur bij de fam. Ranzijn, Eg- monderstraatweg 9. Hartelijk dank aan allen die financieel deze reis mo gelijk hebben gemaakt. Plezierige reis met prachtig weer. M. Zoon, secr. (Ingezonden) MET DANK AAN DE GROTE JEUGD VAN EGMOND-BINNEN De jaarlijkse luilakviering gaat in Egmond-Binnen altijd gepaard met 'n gezamenlijke rondgang door het dorp met de drumband. Hierna gaat de ge hele jeugd met enkele ouders op uit nodiging van de evenementencomm. gezamenlijk naar het strand om daar hout bij elkaar te rapen en hier een grote brandstapel van te maken. Om dat er dit jaar bijna geen hout aanwe zig was, heeft de evenementencomm. er voor gezorgd dat er vrijdagavond een 25-tal autobanden op het strand aanwezig was, om deze zaterdagoch tend aan te steken, wat voor de jeugd een groot evenement is. Toen zaterdagochtend om 5.30 uur zo'n 150 kinderen met verschillende ouders op het strand aankwamen, troffen zij nog slechts de verbrande resten aan. Met riet uit de duinen en dieselolie uit de opengebroken strand tent, waren zij aangestoken in de nacht van vrijdag op zaterdag. Dit is gebeurd door de oudere jeugd van Egmond-Binnen. Algemeen vindt men het een laaghartige streek om de vreugde van de kleintjes te vergal len die 's morgens om 4 uur al uit de veren gaan om een evenement te vie ren en dan door de oudere jeugd hun vreugde letterlijk in zee zien vallen. Misschien een leer voor de evenemen tencommissie om voortaan een wacht uit te zetten en voor de ouders van de grotere jeugd om 's nachts te contro- eren of hun kinderen thuis slapen. Evenementencomm. Egmond-Binnen De Raiffeïsenbank is goed voor uw geld... a bankzaken FOTOCLUB D.E.F.A. Tijdens de jaarvergadering v. DEFA sprak de voorzitter Jansen zijn teleur stelling uit over de slechte opkomst. De normale routinepunten werden snel afgehandeld, terwijl de penning meester volgens het verslag van de kascommissie door K. Groen een pluim op de hoed kreeg voor een pri ma beheer, terwijl de heer Tromp het belang van de vereniging. Voorzitter Janssen had voor ieder een toepasse lijk woord gereed tijdens de prijsuit reiking. Bij de dia's werd 1. B. Jansen, te vens de prijs voor de beste dia; 2. F. Jansen en 3. L. Tjoa. Bü zwart/wit werd 1. K. Groen en de prijs voor de beste foto; 2. B. Jansen en 3. F. Jan sen. Tevens besprak de voorzitter de viering van het 10-jarig bestaan, waarbij een fototentoonstelling zal worden gehouden in de zomermaan den. De rondvraag was zeer geani meerd ondanks de geringe belangstel ling, zodat het bestuur daar zeker zijn voordeel mee kan doen. Voorzit ter Jansen ontving van elk der prijs winnaars een diner voor 2 personen bij pension Golfzang voor het houden van de zgn. Golfzangwedstrijden. Hij dankte allen en de familie De Vries in het bijzonder. Wenste eenieder een plezierige vakantie en een rijke nega- tiefoogst. "EVANGELIE ONDER ZIGEUNERS" Voor de laatste maal in dit seizoen kwamen de dames van de Christen Vrouwenbond bijeen. Ds. F. Biemond, predikant in Graftdijk, vertelde ons, aan de hand van mooie kleurendia's over het leven der zigeuners. Het aantal zigeunerkampen in Ne derland is de laatste jaren terug ge bracht van ongeveer 400 kleine kam pen tot circa 30 centrale kampen. Bij deze grote kampen is meestal een schoolgebouw, een kerkgebouw en een rekreatieruimte gevestigd. Vroeger waren veel zigeuners analfabeet, maar door de nieuwe kampregeling gaan de kinderen dagelijks naar school. Oorspronkelijk komt de zigeu ner uit India en Pakistan en is via Egypte in Europa neergestreken. In Ierland trekken de zigeuners meestal in kleine huifkarren het land door, in schotland wonen zij vaak in primitie ve tenten. Jarenlang heeft Ds Biemond langs de zigeunerkampen getrokken om het Evangelie te verkondigen. Op zijn V.W.-busje staat geschreven: „God heeft ook U lief". Wij hebben erg genoten van de boeiende uiteenzetting en ook van de dia's van zijn reizen naar Rusland en Israël. De presidente wenste de dames een goede zomer- en vakantietrjd en hoopte allen in september terug te zien. ZAALVOETBALVERENIGING DERP UNITED Op het tournooi op 2e Pinksterdag j.1. is het le team gelukt de le prijs in de wacht te slepen, voor AGU, Disco Tiffany en Egmondia. Bij de 2e teams werd Pelikaan winnaar, ge volgd door Derp United 2, AGU 2 en Egmondia 2. bij de laatste 3 teams moest het doelgemiddelde de beslis sing brengen. De dameswedstrijd tus sen Star Girls en De Teddy's eindigde in een 3-3 stand. De scheidsreohters en de beheerder van de Sporthal willen wij nogmaals hartelijk danken voor hun medewer king. Het Bestuur Mevrouw Broek, beter bekend als tante Jo, scheept zich in om de be- jaardenreis mee te maken die door reisbureau Noordzee uitstekend was georganiseerd. WIJ VERNEMEN: dat "De Flierefluiters" te Egmond a. Zee deze week donderdag en vrijdag "Acht vrouwen" ten tonele voert. Zoals bekend moesten de opvoerin gen enige weken uitgesteld worden, maar 25 en 26 mei is het zover. In de Vergulde Valk, beide avonden om 8 uur, en van "De Fliere fluiters is het bekend, ze kunnen er wat van en hoe ze met acht vrou wen omspringen? Dat is voor hen ook geen probleem; dat de wethouders P. L. Zwart en P. Verschuur op dinsdag 30 mei spreekuur houden van 19.30 - 20.30 uur, resp. in het gemeentehuis en het gebouw Openbare Werken aan de P. Schotsmanstraat; dat de zaak in baby- kleuterkleding van de fa. Lute aan de Kerklaan 9 te Egmond-Binnen een belangrijke uitbreiding heeft ondergaan, die de ze week in gebruik zal worden geno men; dat de raad van Egmond aan Zee woensdag 24 mei bijeen komt ter afwerking van een agenda die elf punten telt, alle betrekking heb bend op het schoolbeleid ter plaat se; dat GS het voornemen van burge meester en wethouders heeft goed gekeurd tot plaatsing van parkeer- meters aan de Voorstraat; dat de raad van Egmond-Binnen

Contact met de Egmonden | 1972 | | pagina 6