Carnaval op maandag 5 en dinsdag 6 maart in de Ringo Barte Egmond-Binnen m.m.v. Prins Ringo 1 en de Raad van Elf Bouwbedrijf Fa. Schuyt MEDEDELING GAARTHUIS supermarkt 5 kg. Bintjes of Eigenheimers bij ons 198 ruime kamer poppewagen Te koop Te koop Aangeboden Viert carnaval hartige hapjes J. Burger geen spreekuur Bij deze delen wij u mede dat de Fa. Gebr. Schuyt, door toetreden van de firmanten J. F. M. Schuyt en A. M. Schuyt voortaan onder de naam zal gaan werken. Uw opdrachten zullen wij met de meeste zorg behandelen. Hoogachtend, Bouwbedrijf Fa. Schuyt Slotweg 34 Egmond a. d. Hoef EGMOND BINNEN Na meer dan 25 jaar melkhandelaar te zijn geweest, acht ik de tijd gekomen om met ingang van 3 maart 1973 mijn zaak over te dragen. Wij danken al onze klanten hartelijk voor {iet vertrouwen dat wij al die jaren heb ben genoten. Onze opvolger, de heer Joh. Apeldoorn, die hier reeds als melkhandelaar geves tigd is, bevelen wij u beleefd aan. J. Klaver In aansluiting op het bovenstaande, delen wij u mede, dat wij de melkzaak van de heer J. Klaver hebben overgenomen. Door vlotte bediening en het leveren van verse produkten hopen wij het ver trouwen, dat de heer Klaver al die jaren van u genoten heeft, ook waardig te zijn. Onze nieuwe bezorgroute dachten wij als volgt in te delen: In de West (d.i. Adelb.- weg, Fazantenlaan enz.) en de Herenweg tot de Abdijlaan komen wij op maandag, dinsdag, donderdag en zaterdag. De ove rige route op maandag, woensdag, vrij dag en zaterdag. Joh. Apeldoorn Dankbetuiging De viering van ons 50 jarig zakenjubileum is een onverwacht groots gebeuren ge worden. Wij danken allen hartelijk voor de belangstelling die wij in allerlei vorm hebben ondervonden. Speciaal de Schietvereniging Prins Hen drik danken wij voor de spontane huldi ging die op een speciale manier werd ge geven. Klaas en Nel Lampe Mevr. Lampe-Wijker Egmond aan Zee, februari 1973 Voorstraat 129 Dankbetuiging Bij de opening van ons nieuwe clubge bouw willen wij allen hartelijk danken voor de aanwezigheid en voor de vele attenties die wij in ontvangst mochten ne men. P.V. De Toekomst Egmond-Binnen, achter het Joeb-gebouw Egmond-Binnen, Abdijlaan 20. Tel. 1327 1 liter verse dagmelk bij ons 72 1 pak Dorex zakdoekjes 115 nu 87 3 gr. tubesProdent tandpasta 420 nu 247 1 koffer Witte Reus van 550 nu 447 2J^dstukk. Foliage toiletzeep 150 nu 77 2^Pups Zwan paté's 98 nu 77 Dubbel pak pannekoekmeel 132 nu 107 Bij iedere rookworst 1 pak zuurkool van 59 nu 37 1 groot pak kabeljauwfilet 248 nu 158 4^gr. diepvries spinazie 75 nu 59 Speciaal vrijdag en zaterdag Heel kilo verse kasspinazie 117 Na een liefdevolle verzorging van elf jaar in huize St. Agnes te Egmond aan Zee, is heden 25 februari 1973 overleden MEVR. A. VOSSE-GEEVE op de gezegende leeftijd van 99 jaar. Uit aller naam: Mevr. M. Wesselingh-Vosse Correspondentie-adres Zeeweg 58, Egmond aan Zee De Eucharistieviering bij de begrafenis zal plaats vinden op donderdag 1 maart a.s. 's mor gens om 10 uur, in de kerk van O.L.Vr. Hemelvaart, Valken burgerplein, Heemstede, waar na de begrafenis in het fami liegraf aldaar. Dankbetuiging De belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst heeft mij zeer veel goed gedaan. In niet ge ringe mate is daardoor aan mijn herstel bijgedragen. Mede na men s mijn man dank ik vanaf deze plaats allen hartelijk, die in welke vorm dan ook, van hun belangstelling hebben blijk gegeven. Mevrouw R. Gravemaker Egmond aan Zee, februari 1973 Zuiderstraat 37 Vitale gepensioneerde heer zoekt per juni een m. volledig pension in Egmond of omgeving. Br. nr. 42 c bureau van dit blad p Dankbetuiging Voor de grote belangstelling bij gelegenheid van onze 60- jarige huwelijksherdenking op 9 februari j.l. en de daarbij suc cesvol gehouden inzameling voor de gehandicapte kinderen die tot resultaat f 650,— had, onze hartelijke dank aan allen die hieraan hebben bijgedragen in zowel als buiten de Prins Hendrikstichting. Voorts dan ken wij directie, staf en perso neel voor alle medewerking hierbij verleend. Mede namens onze kinderen: Fam. Kalf - Eijk Prins Hendrikstichting Afd. A. Kamer 5 Dankbetuiging Voor de vele blijken van be langstelling en aan allen die ons 25 jarig huwelijksfeest tot een succes gemaakt hebben, willen wij onze hartelijke dank betonen. K. Gravemaker T. Gravemaker - Zwaan Egmond aan Zee, februari 1973 P. J. Troelstraweg 7 Te koop gevraagd Oranjeplein 3, Egmond a. d. Hoef p z.g.a.n. 2 pits gasstel. - Zwart, Boulevard Ir. de Vassy 14 Tel. 02206-2095 DIERENSPECIAALZAAK Het beste voedsel voor al uw huisdieren, o.a. echte vuile pens. Watertorenweg 29 Egmond aan Zee Telefoon 1365 bromfiets Mobylette E.E.G. f 60,B.C. Hummel - Limmer- weg 4 - Egmond-Binnen Tel. 2205 box - wieg en bekleding, com mode, badje. Te bevragen on der tel. 2641 (02206) r42d en wij zullen zorgen voor verse kip, bitterballen en croquetten 3 fricandellen voor 99 ct. Heerlijke salades Metworst - leverworst - paardeworst Super Kwaliteit Slagerij Julianastraat 4 Egmond aan Zee Tel. 1373 G. F. M. VERSTEF.GH en D. PLAT (artsen) a.s. maandag S maart te Egmond aan de Hoef Spreekuur te Egmond-Binnen blijft ongewijzigd AKTIE HENK GOUDA Op de eerste plaats hartelijk dank voor de wijze waarop tot nu toe de aktie wordt gesteund. Van pastoor Horstman ontvingen wij de opbrengst Uit zijn spaarvarken, 140,en een toezegging van 500,— van de oik. parochie van Egmond aan Zee. We werden er even stil van. Pastoor en parochianen, 'hartelijk dank We hadden geen spaarvarkens •meer, maar geen nood, een tip zette ons op het spoor van levensmiddelen- bedrijf Ruiter te Egmond a. d. Hoef, kopen was er niet bij, we kregen er vijf gratis. We kregen een storting van 100,van tiemand die - wij we ten 'het zeker - rond moet komen van haar AOW. Weer werden wij even stil. Er zijn er waarvoor 1.000, minder 'betekent. Die zullen ook nog wel over de ibrug komen hopen wij. Verleden week zijn er 100 bedel brieven verstuurd naar oud-Zeevo- gelsleden en bekenden, emigranten •enz. Wij wadhten rustig af imaar ver wachten wel iets. Henk en zijn vrouw moeten geholpen worden, zij moeten uit 'dat tochtige zomerhuisje vandaan, waarin de oliekachel bij bepaalde windrichtingen uitvalt, waarin hij zich door te veel te nauwe deuren met zijn invalidewagen niet kan be wegen. En wanneer dat toch moet, dan blijven verwondingen soms niet uit. Tijdens de overigens slecht bezoch te NiKV-feestavond ging de oude voetbalschoen van Henk rond. Op brengst 35,60. Hartelijk dank IVolgende week wordt de opbrengst Amn de 'bridgedrive bekend gemaakt en zullen de spaarvarkens worden geleegd. Wij zijn miisschien te opti mistisch, maar wij verwachten de 3.000,bijna te halen. Het laatst opgegeven banksaldo was 1.874,21. tflebt u al iets voor Henk gedaan? P^o niet, stort dan uw gave op de rdkening van de Rabo-bank de Eg- monden met vermelding "Aktie Henk Gouda". Het postgironummer van de bank is 348588. Namens Henk en zijn vrouw hartelijk dank. Het Aktiecomité „Henk Gouda" ZWEMMEN VOOR BEJAARDEN Vanaf volgende week maandag 5 •maart zal de mogelijkheid1 worden geboden aan alie bejaarden van de Egmonden om te gaan zwemmen in het nieuwe zwembad te Egmond a. Zee. Zwemmen is wel een groot woord voor vele bejaarden, maar nie mand behoeft er zich iets van aan te trekken, dat hij of zij niet zwem men kan. Vroeger werden er geen zwemles sen gegeven, dus bet ligt voor de hand, dat velen de zwemkunst niet machtig zijn. Dat hindert helemaal niet, ihet zwembad van Egmond aan Zee is daar helemaal op ingesteld. Een prachtig linstruotiebad, waarin men ook kan wandelen en baden, zal bijdragen aan het welzijn van juist oudere mensen, die nog graag lang jcmg willen blijven. De tijd die speciaal voor bejaarden is gereserveerd, is van 14.30 - 15.30 uur. Er is een gereduceerd tarief van 1,15 per uur. Er kunnen desge wenst ook zwemlessen worden geno men. Wil dit speciale uur voor be jaarden doorgang vinden, 'dan moe ten er op z'n minst 40 deelnemers zijn. Voor Egmond aan de Hoef en Egmond-Binnen kan men zich opge ven bij drukkerij Belleman, telefoon 1201 en voor Egmond aan Zee op de telefoonnummers 1253 en 1353. De eerste keer op maandag 5 maart a.s. gaat in ieder geval door. AFSLUITING VAN OLDENBORGHWEG In verband met zandtransport zal de van Oldenborghweg tussen het pompstation te Wijk aan Zee en het •infiltratiegebied in het duinterrein onder Oastricum met ingang van 5 maart op werkdagen voor alle ver keer met uitzondering van wande laars zijn gesloten gedurende onge veer vijf weken. iDoor middel van borden en afzettingen zal het publiek hierop worden attent gemaakt. De direktie van het Provinciaal Waterleidingbedrijf van Noord-Hol land acht het niet verantwoord het zeer frequente af- en aanrijden van 10 zware vrachtauto's te combi neren met het normale recreatie- verkeer en ziet zich om die reden verplicht bovenvermelde maatregel te nemen. Voor stramdbezoekers is voorzichtigheid geboden bij het over steken van de van Oldenboihgweg ter hoogte van de Zwarteweg in Heemskerk. KINDERCARNAVAL IN EGMOND AAN ZEE Op zondag 4 maart 's middags om half drie precies, zal in Egmond aan Zee weer de 'traditionele kindercar- navalsoptodht worden gehouden. De start is vanaf het Dorus Rijkersplein, voorafgegaan door drumband Van Speyk. Er zijn waardevolle prijzen te win nen voor enkelingen, paren en groe pen, die in de vorm van waardebon nen worden uitgekeerd door Prins Carnaval. Het eind van de optocht is op het Pompplein, alwaar alle kin deren worden getrakteerd op oliebol len. Onderweg za'1 een jury de deel nemers beoordelen. De route begint vanaf het Dorus Rijkersplein en gaat via de Julianastraat naar de Voor straat, door de tuin van de Prins Hendrikstichting, P. Schotsmanstr., Voorstraat naar het Pompplein. Op gave voor deelname is niet nodig, de mooisten winnen de prijzen. HOOG WATER Woensdag 28 0.22—13.03 Donderdag 1 1.46—14.11 Vrijdag 2 2.41—14.55 Zaterdag 3 3.21—15.33 Zondag 4 3.55—16.05 Maandag 5 4.26—16.38 Dinsdag 6 4.59—17.09 Woensdag 7 5.30—17.42 (spring-tij Donderdag 8 6.0418.20 UITSLAG DUINLOOP EGMOND-BINNEN 8 km.: 1. G. Zwart, Egmond a. Zee 22,5 min., 2. J. Komen uit Spanbroek 23,10 min., 3. Nico Wenker, Benning- broek 24,5 min. Eerste dame was Ma- rie-Anne Kaptein uit Egmond aan de Hoef 'in een tijd van 31 minuten. WEER EEN DUINLOOP Op zondag 4 maart wordt er weer een duinloop georganiseerd, echter op een andere manier. Het iis geble ken, dat men borden en pijlen ook al niet meer kan laten staan. Verschil lenden waren vernield en weggegooid. (Zij die dit op hun geweten hebben, woiden bedankt Daarom zal er nu bij 'iedere afslag iemand staan met een speciaal herkenningsteken. Start om 11 uur. Deelname tot 16 jaar 2,ouderen 3,Inschrij ving vanaf 9.30 uur bij café Schuit. Ook deze keer weer speciale prijzen voor de eerst aankomenden. WERELDGEBEDSDAG 1973 Wij herinneren nog eens aan de op roep van vorige week. Op vrijdag avond 2 maart zal de wereldgebeds dag worden gehouden in de Nederl. Herv. Kerk te Egmond aan Zee, aan vang 8 uur. duur V2 uur. Komt allen! VERVOLG "KORT NIEUWS" van pagina 1 DAT tijdens zyn werkzaamheden als scheidsrechter te Egmond a. Zee zondagmiddag 25 februari om uur uit het colbertjasje van B. H. Franken drie portefeuilles zijn ver dwenen. Het jasje bevond zich in de scheidsrechterskamer. De por tefeuilles bevatten girobetaalkaar ten, scheidsrechterskaart, kente kenbewijs -f- rijbewijs en A.N.W.B.- 1'idmaat'schapskaart. Eenieder die 'inlichtingen kan verstrekken, kan 'zich in verbinding stellen met B. H. Franken, 3e Oosterberg 3 te Egmond aan Zee; DAT in huize St. Agnes te Egmond aan Zee de oudste inwoner van de Egmonden is overleden, mevrouw Vosse-Geeve. Zij is 99 jaar gewor den; DAT de oudspeler-trainer van Zee vogels, de heer Piet Hoebe, van plan is de wedstrijd Zeevogels 1 - OFC 1 in velband met de "Aktie Henk Gouda" bij te wonen. Dit ós misschien aanleiding voor vele oud-voetballers uit Piet zijn tijd ook de igang naar het Zeevogels terrein te maken; DAT Ben Wittebrood zijn riooiveer (voor verstoppingen) heeft uitge leend en tot nog toe niet heeft te rug gehad. Wie heeft hem?; DAT bij voldoende deelname een han- denarbeidclubje wordt opgericht in de Egmonden voor kinderen en volwassenen. Er wordt o.a. les ge geven in pottenbakken, houtbe- toewerking, sieraadkunst, emaille ren. Voor verdere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer F. W. Hermans, Averkamplaan 34, 'Heerhugowaard, tel. 02207-13216; vervolg iKort Nieuws naast de Spar

Contact met de Egmonden | 1973 | | pagina 2