Hoogland s vishandel opent a.s. donderdag 2 grote gebakken scharren voor 1 gulden GROOTSTE ST. NICOLAASAKTIE Egmond aan Zee slaat alle records met de IN NOORD-HOLLAND Hoofdprijzen: EEN MORRIS 1000 Julianaweg 3, Egmond a. d. Hoef De aktie start zaterdag 3 november 1973 Een record aantal prijzen, dit is nog nooit vertoond 5 daagse reis v. 2 pers., waarde f 1000,-, beschikb. gesteld door Reisbur. Noordzee. Een cassette t.w.v. f 900,- beschikbaar gesteld door Kunsthandel Teijsen. Hoe werkt deze aktie DIT IS PAS HET BEGINKoop en win en u helpt het Egmondse kind. Volgende week nog meer prijzen. Contact met de Egmonden - 31 okt. 1973 - nr. 1113 1 november, 's morgens om 10 uur, openen wij ons nieuwe filiaal, Julianaweg 3, Egmond a. d. Hoef Ter gelegenheid hiervan geven wij in de reklame donderdag, vrijdag en zaterdag Verkoop van verse zeevis, o.a. schelvis, wijting, schol, kabeljauwfilet, tong etc. Geopend van woensdag t/m zaterdag van 9 tot 18.00 uur. Laat 177 - Winkelcentrum Hoefplan, Alkmaar Deelname door alle zaken, die hieronder volgen: Vispaleis Ab Dekker Slijterij G. J. Meyer Boekhandel L. Dekker Speelg.-Sigarenmag. Verbrugge Café De Klok C. Blok, cafetaria W. Reemst, Slijterij ,,De Pomp' Bar 't Vaatje Schoenmakerij G. Gravemaker Opticien A. Kuin Drogisterij G. Tang Zuivelhandel A. Kager Slagerij Thomas Fotohandel P. Jonker Bakkerij Bosman Antiekhandel Basjes Vezo-supermarkt Slagerij Lampe Kunsthandel Theysen Bloemenmagazijn J. Schuit Bakkerij v.d. Schinkel Bens boetiek Bing boetiek Parfumerie Bou^^È Kinderkleding Acnterberg Groentehandel L C. Duin Vishandel G. Dekker en Electro Firma H. Konijn Bakkerij de Wit Manufacturen Dorresteyn Groentehandel J. Duin Zuivelhandel P. Konijn Levensmiddelen A. Eeltink Slagerij Burger Cafetaria Estrella Bakkerij van Niekerk Slijterij-Café Duin en Dal Drogisterij Sj. Palsma Sanitaire artikelen Wesselingh Kapsalon H. Pronk Café De Vergulde Valk Schoenhandel Firma Haasnoot Cafetaria N. te Bück 0 Doe het Zelf de Goede Bloemenhandel Fa. Houtenbos ^n- Firma A. Bas Electro De Graaff Autobedrijf J. Kareis Autobedrijf P. L. Zwart De Wonderschelp Slagerij Komen Sporthuis Pettit Het Antiekwinkeltje Dierenspeciaalzaak Van Pel Bloemenhandel S. Baltus Drankenservice Centraal Schoonmaakbedr. K. Verduin Spar Supermarkt Egmonds Warenhuis Graaff waardebon 25,3 Antiekhandel G. Stam, antieke pan, waarde t.w.v. 25,6 Bar 't Vaatje, avondbezoek voor 2 personen; achtermistlampen compleet; 9 Foto Jonker, waardebon 25, Bens boetiek, een overhemd; 12 Slagerij Burger, rollade van 3 pond; liter jenever; 15 Dierenspeciaalzaak Van Pel, waardebon 10,-; Aladin koper droog stukje; 18 Schoenmakerij Gravemaker, paar Kager-Lemmink, pond koffie, 1 liter koffiemelk, 2 kg. suiker, 1 bus Reeds de eerste week, dus van 3 november tot 10 november zijn 20 prijzen te winnen. Zij werden beschikbaar gesteld door: 1 Spar Supermarkt 50,boodschappen; 2 Aannemersbedrijf G. de 40,De Wonderschelp, waardebon f 25,Bakkerij Bosman, taart 7 Drogisterij Palsma, electrische tandenborstel; 8 Garage Kareis, stel 10 Slijterij Meijer, 2 liter jonge, 2 liter bessengenever, 2 liter vieux; 11 13 Boekhandel Dekker, waardebon 15,— 14 Slijterij Centraal, 4 x 1 16 Sanitair Wesselingh, closetzitting; 17 Bloemenhandel Houtenbos, 1 pantoffels; 19 Vishandel G. Dekker, 4x Vz pond paling; 20 Zuivelhandel iodekoeken. (Alleen zegels in de winkel). DOEL VAN DEZE GROTE SINT NICOLAASAKTIE: Met de baten hiervan zal een jong onderwijzersteam van de vier basisscholen van Egmond aan Zee, t.w. ,De Ruyterschool', ,St. Jozefschool', ,Van Speyckschool' en de .Trompschool' worden geholpen aan moderne apparatuur, die nodig is voor het onderwijs, maar waarvoor geen geld ter beschikking kan worden gesteld. U koopt gewoon in Egmond aan Zee. U krijgt bij elke gulden aankoop een zegel. (Vraagt er naar als ze vergeten worden). Doe 25 zegels in 'n enveloppe, of 'n veelvoud v. 25 zegels tot uiterlijk 100 stuks, zet uw naam en adres er op en wissel ze dagelijks in bij de Ned. Middenstandsbank, de Nutsspaarbank of de Amrobank ter plaatse. De banken helpen gratis mee. De loten die u op de banken ontvangt dingen elke maandag mee in de wekelijkse trekking door de politie. Alle getrokken loten blijven meedingen in de eindtrekking op 6 december. Bovendien kunt u voor extra kansen extra loten kopen a f 0,50 in alle zaken telkens wanneer u voor f 5,00 besteedt. Bovendien ontvangt u zegels

Contact met de Egmonden | 1973 | | pagina 5