TE KOOP WONINGRUIL öe koffiemoLen pon klement theo öe vRé Rommel markt Woningruil assistent v. d. beheerder CAMPING OASE INSPRAAK EGMOND AAN ZEE •ORDT BESPROKEN >P 28 FEBRUARI De werkgroep "Ouid Egmond'" heeft zich in een circulaire tot öe bevol king vam 'Egmond aan Zee gemiichlt en Jeglt haar de vtragen voor: Wordt ons (dorp zoiets als Zahdvoont Moeit ons oude dorp plat en nog verschil, lende andere vragen. Zoals hekend 'is maakt de weaik- groep "Oud Egmond" zich bijzonder veel zorgen over de ontwikkeling van Egmond aan Zee. De groep wil te recht. opkomen tegen een moderne 'onleeiflbare onltwiikkelïng van het öotnp en roept iedereen op, niet onversdhdl- ■liiig te staan t.o.v. dit probleem. De werkgroep gaat er vanuit, dat men (mans genoeg is om te kunnen oordelen over wat goed en niet goed •is voor het dorp. De werkgroep no digt iedereen uit om mee te komen •praten over diiit belangrijke onder werp. Het igaat .iedereen aan en daar om vraagt men aan alilen om te ko men op de bijeenkomst van donder dag 28 februari a.s. in Pension "Golf- zang" aan de Boulevard Ir. de Vassy 19, om gezamenlijk te praten over de ontwikkeling van Egmond aan |Zee. De werkgroep wil'graag de mening kennen van ailile inwoners om zo 'ge fundeerd mogelijk te zijn en zal daar om een grote belangstelling zeer op prijs stellen. Op deze vergadering zal de architect V.d. Berg, specialist in woningwetbouw, aanwezig zijn en verschillende raadsleden van Egmond aan Zee. Stichting Sporthal Egmond ZWEMMEN VOOR BEJAARDEN Sinds de opening van helt overdekte zwembad te Egmond aan Zee komen EgmondBe bejaaiid'en op maandagen van half drie itot 'half vier zwemmen. Ook bejaarden uit Alkmaar maken van he't zwembad gebruik en wel op donderdagen van 11.00 tot (12.00 uur en sinds kort ook op dinsdagen van 11.00 (tot '12.00 uur. (Vanwege de grote belangstelling). Het 'is 'buitengewoon plezierig dat ok bejaarden de weg naar 'het zwem bad 'hebben gevonden. De voorzienin gen zijn er dan ook naar, o.a. een watertemperatuur van 27 graJden Cel- cius. Het instrutot'iebad 'is zeer 'goed toegankelijk en inoadt tot zwemmen. Voor het grote bad is er een hydrau lische liflt waarmee moeilijk ter been zijnde bejaarden kunnen worden ge holpen. Binnenkort zal ook een zgn. 'luie 'trap" 'die in hét grote basin kan worden geplaatst Itoit de uitrusting van het zwembad behoren. De gehele akkommod'at'ie is gelijkvloers. Zweminstrufct'ie wordt er ook gege ven. (Niet om nog naar de wereld- kampioenso'-uappen te worden afge vaardigd, maar gewoon om lékker ongedwongen 'in het water te kunnen bewegen omdat het zo gezond Ss. Moeten deelnemers/stens nou per definitie 65 jaar of ouder zijn? Wel- nee, dat is niét nodig. Ze mogen heus wel wat jonger zijn. Daar heeft niemand moeite mee. Toch willen we wel dat ei' nog wat meer bejaarden (of moeten we zeggen: ouderen) ko men. Niét omdat we een "vol druis" willen hebben, maar omdat we den ken dat vele 'bejaarden "watervreug de" missen. Dat vinden we jammer. 'Laatst zaten we om de tafel met vertegenwoordigers van de bejaar- denbond, met dokter Zuidenveld, de dirék'beur van de Prins Hendrikstich- tinig en '?en delegatie van het bestuur van de iSbi'chit'irilg Sporthal Egmond en spraken over de mogelijkheden om het bejaardenawenrmen te Stimuleren. Een aantal akties zullen worden ondernomen, !te weten: a)i 'hét 'in overleg instellen van groepsvervoer voor de mensen diie Sn Egmand-Biunen en Egmona aan den Hoef wonen en natuurlijk voor de ouderen uit Egmond' aan Zee die minder goed ter been zijn; 'b)! het organiseren van voorlich tingsbijeenkomsten waarbij 'n praatje en een film. (We maken het natuur lijk gezellig) en c) het informeren voor een ste vige prijsredukbie voor de aanschaf van badpakken voor de dames, (die dingen zijin peperduur). Intussen kunnen de ouderen van de EgmonÖen zich opgeven voor het zwemmen bij: de heer A. van der Steen, Trompenbergsbraiaf 12 te Eg mond aan Zee, of bij de direkties van: De Prins Hendrikst'idhting, Huiize Ag- nes, (Bejaardenhuis Torenduin en Hee- igemuinde. Iedereen os van 'harte wel kom. Egmond a. d. Hoef biedt u a.s. vrijdagavond (1 maart) de vermaarde dichter, zanger en gitarist. Neerlands meest besproken artist. Pim Jacobs haalde hem voor de T.V.-camera's. Willem Duys draaide maar liefst een halve plaat van Fon's elpée "I teel lonely in my town". Ter afwisseling zingt zijn heerlijke cabaretliedjes. Voor deze fijne intieme avond kunt u vanaf nu reserveren onder telefoonnr. 02206-1826. Het is er nog te vroeg voor maar geeft u nu reeds een berichtje aan het bestuur van "Eensge zindheid" als u iets op wilt ruimen en het wordt bij u weggehaald. "Eensgezindheid" maakt er geld voor en dat kan het corps best gebruiken. Amsterdam - Egmond aan Zee Aangeboden in Amsterdam-Nrd. benedenhuis - 3 kamerwoning keuken, badcel, mooie voor- en achtertuin. Lage huur. Gevraagd woning in Egmond a. Zee. Hogere huur geen bezwaar Inlichtingen tel. 2338. 39a 2 pers. opklapbed met matras, f 100,—. Tel. 2476 p Gevraagd Wekzaamheden: terreinverzorging; dienstverlenen aan kampeerders; caravans aflevering klaar maken; gewenst goede omgangsvormen; leeftijd 18 - 25 jaar. Herenweg 286, Egmond a. d. Hoef Tel. 1579 Aan de uvw straat opende de heer E. Zwart, nu al weer enkele weken geleden, een slyterytje, genaamd 'De Noodsprong'. Het pandje was zojuist leeg gekomen en gaf de heer Zwart de mogelijk heid om althans zijn slijterij voort te zetten, in afwachting van een .de finitieve vestiging, waarover wordt onderhandeld. "DE JANTJES" De kaartverkoop voor het volksstuk "De Jantjes", welk 'De Flierefluiters' op 14, 15, 20, 21 en 22 maart a.s. ten tonele zal brengen, is reeds begonnen. De kaarten zijn verkrijgbaar by: die renspeciaalzaak C. v. Pel, Waterto- renweg 29, tel. 1365; De Rabobank, Voorstraat, tel. 1785; Riek Hoogland, Schoolstraat 9, tel. 1257; kapsalon René Kleinveld, Pr. Bernhardstraat 12, tel. 1651. Zoals u elders in dit blad heeft kun nen lezen werd er ook te Egmond aan de Hoef een grote carnavalskin- deroptocht gehouden, waarvoor grote belangsteling bestond. Op de foto ziet u fanfarekorps "Lamoraal van Eg- mont" in carnavalskostuum. VAKANTIE- Wie wil ruilen eengezinswoning met tuin in bosrijke omgeving, 4 pers., van 19 juli t.m. 8 augustus. Brieven aan A. J. Vliegen, Wouderweg 31 te Eist (Utr.). SPRENKELING BOYS Vrijdag 1 maart -Sporthal H-Hugoiw. (Berdos 4 Sprenkeii'nlgb. 2 9.40 Woensdag 6 maart Veilirughal A: Bergen 2 Sprenkelimgib. 3 7.40 SUPPORTERSVER. EGMONDIA Zondag de uitwedstrijd tegen Alc- rnariia Vlctnix. Vertrek 13.30 uur. kant en is op ,de foto niet zichtbaar. Op 29 maart zal het nieuwe deel in gebruik worden genomen. Als het zover is, zal het onderwijzend perso neel zyn werk kunnen uitvoeren in een school waaraan 2 lokalen en een aula zijn toegevoegd. De Sint Jozefschool aan de Wilhel- minastraat te Egmond aan Zee wordt uitgebreid of is het bijna al. De uit breiding bevindt zich aan de achter-

Contact met de Egmonden | 1974 | | pagina 2