Bio Ginseng Bio Ginseng DROGISTERIJ PALSMA gUtttiburs" BIO- rig roomboter- koeken Bakkerij v. Niekerk Nuyens - Limmen Bij Nelis Baltus Gemeente Egmond-Binnen medewerk(st)er Subsidie-aanvragen Gemeente Egmond-Binnen Aanmelding Openbaar Onderwijs Gemeente Egmond-Binnen Bioscoop De Vergulde Volk DE GROTE TANKSLAG GINSCNG f" Hoogla^'s Vishandel Boekhandel Dekker Binnenkort verschijnt Boekenweek Garage qeh. of onqeh. vrouw Ter secretarie, afdeling financiën c.a. is een vacature voor een in de rang van schrijver, schrijver A dan wel adjunct-commies. Betrokkene zal worden belast met de debi teuren- en crediteuren-administratie, als mede de belasting- en de kredietad ministratie. Bezit van het diploma Boekhouden en stu die voor M.B.A. vereist. Salaris bij 21-jarige leeftijd: schrijver f 925,per maand schrijver A f 1012,per maand adj. commies f 1100,per maand Jaarlijks wordt 7V2V0 vakantietoelage ge noten, de premie AOW/AWW is voor reke ning van de gemeente. Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan burgemeester en wethou ders, Raadhuis, Egmond aan den Hoef. Met nadruk wordt er nogmaals op gewe zen, dat aanvragen ter verkrijging van een gemeentelijke subsidie bij het gemeente bestuur moet worden ingediend vóór 1 mei van het jaar, dat aan het begrotingsjaar voorafgaat. Dit houdt in, dat belangstel lenden vóór 1 mei a.s. hun aanvraag om subsidie voor het jaar 1975 moeten indie nen onder overlegging van de jaarreke ning 1973 en de begroting 1975. Aanvragen, die na genoemde datum bij het gemeentebestuur worden ingediend kan eerst aandacht worden besteed na het samenstellen van de gemeentebegroting voor het jaar 1975, hetgeen aanzienlijk tijd verlies voor de aanvragende instelling zal opleveren. Egmond-Binnen, maart 1974. Burgemeester en wethouders van Egmond-Binnen, A. G. Bakker, burgemeester i Th. P. Broersen, secretaris Het gemeentebestuur deelt mee, dat kleu ters c.q. leerlingen aangemeld kunnen worden voor: a de openbare kleuterschool "de Duin rakkertjes", Visweg 18 te Egmond- Binnen; b de openbare kleuterschool, die ge vestigd zal worden in de huidige open bare lagere school aan de Slotweg 46 te Egmond aan den Hoef (behoudens goedkeuring van Ged. Staten zal deze school bij de aanvang van het school jaar 1974/1975 worden geopend); c de openbare lagere school, die bij de aanvang van het schooljaar 1974/1975 gevestigd zal worden in de thans in aanbouw zijnde school in het plan Slot 2 te Egmond a. d. Hoef. Toelating tot een school voor basisonder wijs is mogelijk voor kinderen, die vóór 1 oktober 1974 de leeftijd van 6 jaar hebben bereikt, terwijl de kleuterschool toeganke lijk is voor kinderen, die 4 jaar oud zijn ge worden. Burgemeester en wethouders van Egmond-Binnen, A. G. Bakker, burgemeester Th. P. Broersen, secretaris Zaterdag- en zondagavond - 20.30 uur Schokkende beelden uit de 2e wereld oorlog Miljoenen geweren, duizenden tanks vormen 2 legers die ellkaar bevechten tot in de dood. ter versterking en vitalisering van het hele organisme algemene nervositeit vlugge prikkelbaarheid neerslachtigheid angsttoestanden nerveuze bezwaren van hart, bloedsomloop en spijsvertering vervroegd verouderen gering weerstandsver mogen voortdurende vermoeidheid storingen bij het inslapen en nachtrust uitputting, concentratie, zwakte vergeetachtigheid gebrek aan energie lusteloosheid vermindering van ver mogen (potentie) Blijf jeugdig, vitaal en actief met een gezond lichaam en sterke geest. Neem dagelijks: WAT IS GINSENG Ginseng (botanische naam) Panax Ginseng) De Ginsengwortel groeit op zeer arme woestijngrond, voornamelijk in de berg streken van Korea en in bepaalde ge deelten van China en Japan. Reeds duizenden jaren kennen de ooster lingen deze wortel als een mysterieus en heilig geneesmiddel welke "Shen-Shen" (levenswortel genoemd wordt. Een Chinese overlevering verhaalt van de vier wijze mannen, die deze Shen-Shen van de goden kregen. Eén hunner, Soeng Loeng, genas er vele zieken mee en nog heden ten dage geldt hij als de vader van de geneeskunst. In het boek "Sinlonbentsauchin" hetwelk in de geneeskunst zeer hoog geacht wordt, staat te lezen, dat Ginseng, indien regelmatig ingenomen, een zeer gunstige en verjongende werking heeft op alle organen. Het werkt zowel op het centrale als op het vegatieve zenuwstelsel, is goed voor hart en bloedvaten en houdt de geest helder. Moderne westerse onderzoekingen hebben bewezen dat Ginseng bijzonder gunstig werkt bij zwakte na ziekte, lusteloosheid, psychische vermoeidheid en als Geriatricum in de tweede levenshelft. Alfeenverkoop voor de Egmonden: Voorstraat 98 mond aan Zee Julianaweg 3, Egmond a.d. Hoef. Tel. 2478 Biedt u aan: diverse soorten verse zeevis, o.a. schol - schar - schellevis - wijting - kabeljauw - Verse haring. Warme gebakken vis en fijnste Hollandse nieuwe haring. Geopend donderdags en vrijdags van 9.00 tot 18.00 uur. Zaterdags van 9.00 - 16.00 u. VOOR DE FIJNSTE VIS NAAR HOOGLAND A.s. zaterdag 5 halen en 4 betalen Telefoon 1427 Egmond Voorstraat 141, Egmond aan Zee. Tel. 1473 Dr. L. de Jong: Koninkrijk der Nederlanden in de tweede wereldoorlog. Deel V. Reserveer tijdig uw exemplaar Deze week ontvangt u bij aankoop van de Boekenweek: L. Couperus: Als ik bijvoorbeeld etc. BE^Ajing ens mun. vro DAMKB] Mede mariens "Tffijai vrouw iwüll' alk eenieder hartelijk danken voor de geweldige bekungsteEing bij imijai af scheid ais (hoofd vaai de o.l. school te Egmond aan de Hoef. Hierbij derde ik 'in die eerste plaats aan de vele ouders en verdere belangstellenden, aan de oudLeerliingen van de school, het personeel en de deden van diverse ouder- kommdssies, maair ook aan de collega's en schoolbestu ren van het bijzonder onder wijs. Verder heel hartelijk dank voor de prachtige cadeaus en bloemstukken, die wij van alle kanten mochten ontvangen. 'Dan wanen er de collega's en niet te vergeten veel oudleerlingen en vrienden u'it Egmond aan Zee, die op zo'n hartelijke wijze afscheid hebben genomen. Tenslotte mfjn grote erken telijkheid aan allen, die op enigerlei wijze aan1 de orga nisatie van deze dag" hebben meegewerkt en niet in de laatste plaats mijn 'grote diank 'aan het gemeentebe stuur van Egmond-Bimne n, dat ons deze receptie heeft willen aanbieden. Hoewel wij erg tegen dit afscheid hebben opgezien, zullen wij toch de meest prettige herrknnering aan deze dag bewaren. J. GORTER Egmond aan Zee, maart *74 voor alles wat groeit en bloeit heeft heropend bij Nelis Baltus en het sortiment totaal vernieuwd. U kunt er alles vinden op tuingebied o.a.: Groentezaden Bloemzaden Keukenkruiden Gereedschappen Gewasbeschermingsmiddelen Touw en Bloementape Compost - Turfmolm - Potgrond enz. enz. Heerenweg 25 - Egmond-Binnen Tel. 02206-1488 DANKBETUIGING Gaarne willen iwlj eenieder danken die ons 50-jarig hu welijksfeest tot een onver getelijke dag hebben ge maakt. In het bijzonder de directrice van „Torendum" voor de prachtige woorden die zij gesproken heeft en ulet te vergeten het muziek duo „De Jokers" en de voortreffelijke bediening. Allemaal hartelijk dank. FAM. W. VISSER Egmond aan Zee, maart '74 "Tarendüim", kamer 206 te koop of te huur gevraagd liefst omgeving Juiianastr. C. MINIS, JuLianastraat 56, Egmond aan Zee, tel. 1704. Hotel - Café - Restaurant Egmond aan Zee. Tel. 1352 Voor werkzaamheden in de huishouding (o.a. schoonmaken van kamers en zaal ruimten) zoeken wij een Aantrekkelijk salaris en aantrekkelijke werktijden (1/2 dagen) Gaarne reacties mondeling na telefonische afspraak.

Contact met de Egmonden | 1974 | | pagina 7