ft Heden overleed nog geheel onverwacht, voorzien van het H. Sacrament van de Zalving der Zieken, onze lieve en zorg zame vader, grootvader en broer JAN STAM in leven echtgenoot van Jobje de Groot op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: E. STAM Egmond aan Zee, 8 april 1974 Bejaardencentrum „Torenduin", Burg. Nielestraat 1 Correspondentie-adres: Bakkerstraat 8. De H. Mis te zijner Uitvaart, gevolgd door de beaarding, zal plaats vinden op donderdag 11 april om 11 uur in de Oud-Ka tholieke parochiekerk van de H. Agnes, Voorstraat 112, Egmond aan Zee. De begrafenis geschiedt te circa 12 uur op de Algemene Be graafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 10 april van 19.00 - 19.30 uur in het Bejaardencentrum „Torenduin" en na afloop van de begrafenis in het Oud-Kath. Verenigingsgebouw, Julia- nastraat 5. VERVOLG "KORT NIEUWS" DAT op zaterdag 27 aprU een fancy- fair gehouden wordt in het dorps huis 'te Egmond aam de Hoef ten bate van de missie van palter Pepping. Prijsjes worden voor diiit doel gaarne tegemoet gezien op Julianaweg 47 of Pr. Beaibrixlaam 21. Het komitee vraagt zoveeil mo gelijk uw hulp tot een grandioos welslagen. Diit zelfde miissiethuis- front heeft ook een oppascenibraie, waarvoor u kunit bellen 2130 (na 19.00 uur), of kom naar Juliana weg 47. Graag wel tijdig. Ook daarvan zijn de baten voor de missie van pater Pepping; DAT Ben Hopman tydens de jaar vergadering van boksclub Pettiit tot de beste bokser van het jaar werd uitgeroepen. Hij mocht de wisselbeker in ontvangst nemen. Willem de Groot, die een zeer goede tweede werd, mocht een prachtige standaard in ontvangst nemen; DAT de fa. Sprayt aan de Pr. Bern- hardlaan 1 te Egmond aan de Hoef een "kijkhuiis" heeft ingericht dat met de Paasdagen te bezich- DAT de bibliotheek naast het o.k. verenigingsgebouw te Egmond a. Zee i.vm.. de Paasdagen niet op vrijdag maar op donderdag 11 april geopend is; DAT het stoffelyk overschot van de vorige week op zee vermiste heer Van Wonderen in de nebten van de kotter "Volendam 6" werd aam- getroffen. De kotter lag te trekken tussen Egmond en Camperduin, zodat niiet precies bepaald kon worden, waar het werd opgevist. Na deze trieste vondst, die 's nachts om 04.00 uur plaatsvond, is de "Volendam" onmiddellijk naar IJmuiden opgestoomd; DAT op initiatief van café restaurant "Altenburg" te Egmond aan Zee een aamtal Roemeense musici voor de bejaarden van Huize Agnes en de Prins Hendrikstichting heeft gespeeld. De bejaarden hebben dit optreden bijzonder op prijs gesteld, vooral ook het prachtige sokxspel van orkestmeester Radu Voimescu en dat van zijn collega op de pan fluit. In de pauze werd Roemeens gebak en koffie geserveerd; DAT een groot aantal belangstellen den aanwezig was tijdens de voor lichtingsavond over de ontwikke lingen van het Noordelijke Lob. Na de uitieenzebbing van architect Bumia maakten velen gebruik van de diskussiemogelijkheid, waarbij voor- en tegenstanders hun ge dachten over het plan uitten, ter wijl vele 'genuanceerde meningen op tafel kwamen. Burgemeester en Wethouders van Egmond-Bim- nen en Egmond aan Zee gaven hun visiie over de diiverse gedach- tenschakeringen terwijl wethouder Ykel van Bgmond-Binnen naar aanleiding van vele uitlatingen zich begon af te vragen, of de Noordelijke Lob werkelijk wel zo belangrijk was voor Egmond aan Zee. Hij dacht hierover in zijn raad gesprekken te openen. K.V.G. EGMOND A.D. Dames, denkt u aan de koffieoch tend van de nierstichting op *7 mei in het dorpshuis. Opgeven vóór 15 april bij het bestuur. Denkt u aan de hand werkstukjes voor <^^fcntoon- steUiimig en tevens de boek^^van de loten voor 15 april a.s. Het bestuur HOOG WATER Woensdag 10 6.04—18.26 Donderdag 11 6.45—19.09 Vrijdag 12 7.27'19.50 Zaterdag 13 8.07—20.35 Zondag 14 8.5721.34 Maandag 15 10.02—22.44 Dinsdag 10 11.20—23.59 (doodtij) Woensdag 17 12.44 —.20 Donderdag 18 1j23—13.28 Tijdens stralend weer begeleidde Hein Hottentot zijn bruid Maryke Stam van het gemeentehuis naar de o.k. kerk, voor het "tweede bedryf" om even een toneelterm te gebruiken, die het bruidspaar ook op hun onder- trouwkaart bezigde. Hein is onder wijzer, vandaar de kinderen met de erebogen, Marijke werkt by Gemeen tewerken en samen spelen zij toneel by de "Flierefluiters" waar zij elkaar vonden. Vorige week opende burgemeester Bakker de booksliop „Rondo" van mevrouw Hassink. De shop is gevestigd a in het voomalige s- 3v VVV-kantoor aan de Voorstraat. Velen waren aanwezig om de eigenaresse de hand te drukken. De shop voert een uitgebreid assortiment boeken en tijdschriften die hun weg wel zullen vinden, vooral tijdens het seizoen, dat weer voor de deur staat. "LAMORAAL VAN EGMONT" GAAT SPELEN VOOR DE KRO Naar aanleiding van een bezoek van Jo Budi van de KRO, die tydens een repetitie-avond zo'n 8-tal num mers heeft aanhoord, zal "Lamoraal van Egmont" binnenkort een optre den verzorgen voor de KRO-radio. Naast een stimulans betekent deze uitnodiging voor Lamoraal een hele Ook wondt er weer deelgenomen aan verschillende nationale concour sen; t.w. zondagavond 9 juni ite Wijk aan Zee, waarop Lamoraal in de ere- afdeiing uiltkomit, de op een na hoog ste afdeling; zondag 16 juni natio nale mars wedstrijden eveneens te Wijk aan Zee. Deze twee evenementen vergen van dirigent en 'leden een enorme inzet, waarom de repetities vam één naar drie 'in de week zijn opgelopen, terwijl er ook nog studie (thuis aan te pas komt. Per avond komt dait voor Lamoraal aain zaalhuur en d'inigentkosten op 50,wat wel enige zorgen baart. Maar daarom nret getreurd, er zijn steeds verheugende dingen te vermel den, o.a. dat Lamoraal beschikt over een zeer jeugdig bassist, die met veel kunde en ijver het duurste instrument bespeelt, een bas van 4.000,Deze komibinalbi© betekent voor Lamoraal een geweldige aanwinst. iOp het programma staan 2 kerk- coaicerten, een op 21 april 'in de rJk. kerk te Egmond aan Zee en op 16 juni in de Moeder Gods kerk te Hei- 'loo. Ook het traditionele koffiecon- oexit op het dorpsplein zaïl weer plaats vinden in jumi. Voorts Staan koning innedag en de nationale dodenherden- kiig op het programma, terwijl de grootste krachttoer wordt gevraagd tijdens het naJbkxmale soiistenconcours onder auspiciën van de ANUM op zondag 3 november in het dorpshuis te Egmond aan de Hoef. Daar men dn Egmond aan de Hoef over een zeer goede .alkkommodatie beschikt, is dat voor de ANUM aanleiding gewor den dit concours alhier te houden. Dit concours Staat Steeds op een hoog peil en trekt landelijk zeer veel be langstelling. Het bestuur 'Lamoraal van Egmont' "OPEN HUIS" VOOR EGMONDERS BIJ DE TENNISCLUB Nu het nieuwe clubhuis en de uit breiding van het aarttal banen zijn beslag heeft gekregen, houdt de ten nisclub Egmona aan Zee "open huis" voor de inwoners van de Egmonden. Hoewel reeds vele Egmomders lid zijn van1 de vereniging ,ds het bestuur van mening, dait er nog meer Egmomders bij horen. Dit is dan ook de reden dat belangstellenden worden uitgeno digd het tennispark op zaterdag 13 april as. te bezoeken. Na de ontvangst met een kopje koffie warac het park van nabij (be keken, waarbij uitleg zal worden ge geven over het hoe en wat van tennis in Hgimouid. Zij die graag even een balletje willen slaan, krijgen hiervoor gelegenheid door mee te doen met bestaande leden. Deze dag Staat open voor jong en oud, ouders en kinderen. Een vast programma os er niet. Wie zin heeft om te komen doet dit tus sen 10.00 en 16.00 uur en vervoegt zich bij de heer en mevrouw Hoogland tal het oiubhuis. Over het tennispark zelf kan na de vernieuwing en uitbreiding worden gezegd, dat Egmond aan Zee nu een bijzonder fraai complex bezit. Boven dien is er de vriendelijke ligging in een duinpan, het gezellige terras met de glaswand en de goede aankleding van het geheel. Min of meer uniek in deze omgeving 'is, dat de tennis club een eigen groundsmian/kantine- beheerder lin dienst heeft. Gezien het Steeds meer populair worden van de tennissport en de toe nemende overbezetting met wacht lijsten bij vele verenigingen, acht het 'bestuur het wenselijk dat thans de grootste aandacht aan de inwoners van de Egmonden wondt besteed'. Vandaar het "open huis" voor Eg- monders op zaterdag 13 april 1974 onder de leus "Maak kennis met ten nis"! NATIONAAL SPRINGCONCOURS OP le PAASDAG 14 APRIL 1974 Het Ruiteroembrum Bakkum organi seert 'in samenwerking met de Rui- rverertiging Bakkum op le Paasdag :n grandioos paard'ensportevenemen't op het (terrein Oude Schulpweg te Egmond-Biinnen. Dit ter (gelegenheid van de opening aldaar van de Boer derij Herbanghe "De Boerewagen". iDoor een enorme linzet en orgamL lie zal d'it concours uitgroeien tot êén van de grootste ruitersport ge beurtenissen die ooit dn de kop van Noord-Holland hebben plaats gevon den. Vele firma's en nog veel meer paardenvrienden hebben voor een gi gantisch bedrag aan prijzen 5.000,- in totaal) ter beschikking gesteld. U kunt daar gewoon aan "de lijn" ko men staan, paardensport op hoog niveau als 'het ware binnen handbe reik meebeleven. Tevens zal er een soort van bra derie gehouden worden waar vele, bijzonder fraaie zaken te zien en te koop zijn. Als u komt kijken bete kent dat gewoon een gezellig dagje uit. Behalve diverse rubrieken voor paarden en hun ruiters worden 's och tends pony-wedstrijden verreden. Het programma luidt als volgt: 9.30 uur: rubriek I: pony's (parcours over 2 manches), hoogte 60 - 80 om, hoofdprijs een zadel: 12.00 uur: ru briek H: paarden, hoogte 80 - 100 cm, éénmaal barrage op tijd, hoofd prijs een portable TV; rubriek Hl: paarden (relais-spriingen voor twee ruiters), hoogte 90 - 100 cm, hoofd prijs beis haar Londen voor 2 pers.; rubriek IV: paarden (puissance be- girthoogbe 120 om), hoofdpr. 5-daagse reis naar de Dublin Horse-Show. Terrein: is gelegen naast de Boere wa gen. Jury: de heer F. Bushoff en de heer C. de Jager. Parcouirsbouwer: de hr. H. B. Schreuder. Inlichtingen: Ruitercentrum Bakkum, Heerenweg 75, tel. 02518 - 53608, de heer Chr. Brasser. Wat wij allen vurig wensen is dat velen van u de 'gelegenheid te baat zullen nemen om de sfeer van pure amateur paardensport mee te beleven. Bgmond-Binnen is per slot van re kening vlak naast de deur. En ver der stralend weer! U mag dlit unieke gebeuren niet missen. ZATERDAGMIDDAGVOETBAL SLUIT SEIZOEN Egmondia speelde nog een vriend schappelijke wedstrijd tegen het 4e van Stormvogels en won met 32, waarmee het seizoen werd afgesloten. Voor de dniaibiefinemers van het za- terdagmiddagvoetlbal, W. Gravema- ker, >H. Veit'huizen en A. Zwanenburg, is het een 'alleszins (geslaagd seizoen geworden, niet alleen omdat 'het elf tal de fakkeldrager van de vereni ging is geworden, het enige senioren, elftal dat kampioen werd, maar ook de organisatie was goed verzorgd. Als we denken aan de 2 uitwedstrij den naar Texel met een 'grote groep supporters, de spontane huldiging by [het kampioenschap en daarna de ge zellige feestavond, dan 'kunnen we niets anders zeggen, dan dat het 'n goed seizoen was. Dit alles met me dewerking van de dames en heren van de kantine en van de heer Ver beek die de kleedkamers en velden 'altijd prima tal orde hadden en ook d'e nediakteur van het "Contact met de Egmondien" die alle wedstrijden met perfectie plaatste en hierbij heeft bij gedragen voor 'de grote belangstelling van supporters. Wij hopen het vol gende seizoen weer met goede moed te beginnen. P. de Vries Danik voor de waardering, medaktie) Z.V.V. DE MEERPAAL A.jS. vrijdag speelt de FC Meerpaal tegen de Boöbskoppers in Sporthal Egmond', aanvang 19.40 uur. Bij winst kan hét kampioenschap worden behaald. Het bestuur ZAALVOETBAL ST. ADELBERT Het zaalvoetbalteam heeft de com petitie slecht afgesloten. Tegen het Alfcmaamse AFC werd ©en 5-1 neder laag geleden. Egmonds zaalvoetbal tournooi. In de .poules ils een verandering ge komen. Doordiat de fusie tussen OM Imn en De Meerpaal nog niet hele maal iroud is, speelt Oild Ion mf nog onder eigen naam. Garage Chris Bal- tus uit Egmond-Biinnen brengt het nieuwe seizoen ook een team op de planken. De pouie-indeilingen zien er nu als volgt uit: poule A: Egmon dia, (Sprenkeling boys, Old lm, St. Adelbert; poule B: P. L. Zwartboys, PC De Meerpaal, Darp United', FC Chris Baltus. ST. ADELBERT Programma zaterdag 13 april: Junioren: 111: Sporting S BI Adelb. BI 1.15 115: Alom. V. B5 Adelbert B2 3 184Adelbert C3 Go Ahead C3 2 Pupillen: HSV Al Adelbent Al 10.00 Adelbert A2 Dimmen A3i 10.00 Adelbert A3 Uitgeest A3 10.45 Adelbert BI Vitesse BI 10.00 HSV B3 Adelbert B2 10.00 Uitgeest B3 Adelbert B3 10.45 (terrein Koog) Programma zondag 14 april: Op le Paasdag speelt een selekbie- team van onze junioren tegen een elftal van een Engels lyceum, gen. Thomas Robherham College, 2.30 uur Programma 2e Paasdag (15 april): Adelbert '1 Dimmen 1 2.30 Verder nieuws: Weekenddienst: W. Apeldoorn le, B. de Vries le en S. v.d. Molen jun. Al. Schoonmaakdienst: Th. Leuring, B. Kapteim, P. Admiraal en C. de Graaf, jun. A2. E.H.B.O.: zaterdag mevr. Hopman; zondag: mevr. Duin meier; maandag: J Weijers. Wist u dat u de v.v. St. Adelbetrt van nieuwe ballen kunt voorzien. Ja natuurlijk, u kunt ze gewoon schen ken. Dait mag Br is echter ook een andere mogelijkheid. Als via de ver eniging vier nieuwe Panorama-leden worden opgegeven, dan krijgen wij een bal. Uw naam kunt u doorgeven aan de seor. S. Woestenburg, Heren weg 79, tel. 2500. Willen degenen, die gebouwd hebben aan de nieuwe ak- kommodalbie er voor zongen, dat zij de 26e (apriil vrij houden. Jullie krij gen hierover nog nader bericht. Het bestuur VERVOLG VERENIGINGSNIEUWS NAAST "DE SPAR".

Contact met de Egmonden | 1974 | | pagina 2