Knallende uitverkoop BIJ BEN's BOETIEK meisjes Bebie KIENAVOND EGMOND-BINNEN GEMEENTE meis/e TE KOOP TE KOOP TE KOOP Zet 'm op P. Boersen handige scholier J. L Duin rsi te Egmond aan Zee Start donderdag om 9 uur Aangifte hondenbelasting 1975 Gemeentelijke Reinigingsdienst geen spreekuur HARRISON Geslotenhtsis BEBIE Pr. Hendrikstichting Egmond aan Zee Plinkehulp Woonruimte Woningruil Geeft u zich reeds nu op voor de op zaterdag 18 januari Gemeente Egmond aan Zee Aan de ingezetenen der gemeente Egmond aan Zee Burgemeester en wethouders van Egmond aan Zee wijzen hierbij de houders van honden op hun verplichting tot het doen van aangifte van honden. De aangifte moet worden gedaan ter ge meente-secretarie. Aangiftebiljetten zijn kosteloos aldaar verkrijgbaar. De termijn van aangifte staat open tot 15 februari 1975. Houders van honden die over 1974 een aanslag ontvingen, zullen automatisch op nieuw worden aangeslagen, tenzij wordt aangegeven dat geen hond meer wordt gehouden. Burgemeester en wethouders van Egmond aan Zee. A. G. Bakker, burgemeester C. Lodder, secretaris Gemeente Egmond aan Zee (grofvuilregeling) Hierbij wordt de gelegenheid opengesteld tot het nemen van een abonnement voor het periodiek ophalen van bedrijfsemballa- ge en of huis- en bedrijfsvuil dat zich NIET leent om in een vuilnisemmer c.q. - zak te worden geborgen. Abonnementen kunnen worden aangegaan voor een heel jaar of voor een zomerhalf jaar (april t.e.m. september). Reeds afgesloten abonnementen lopen voor 1975 automatisch door. Nieuwe opgaven en/of wijzigingen van de reeds bestaande abonnementen kunnen worden gedaan tot uiterlijk 15 februari '75 bij het bureau gemeente-werken, Pieter Schotsmanstraat 8. Burgemeester en wethouders van Egmond aan Zee. A. G. Bakker, burgemeester C. Lodder, secretaris theo burger houdt van huizen en huisvrouwen Een huisvrouw is niet iemand die toch de hele dag thuis is, zegt Theo Burger, vakman-stoffeerder.uit Egmond aan den Hoef. Daarom komt hij zo prompt zijn afspraken na. Niemand hoeft op deze woonplezierder te wachten. Theo's liefde voor zijn vak? Heeft dat ouderwetse degelijke. Wat hij legt, plakt, hangt en spijkert, zit zichtbaar beter. Al eens in zijn showroom geweest? Daar doet u in tien minuten meer woon- ideeën op dan in uren zwerven door meubelpaleizen. Theo's prijzen? Geen cent en geen centimeter te veel. Je vindt nog wel zo'n vakman tegenwoordig. theo burger interieurverzorger egmond aan den hoef prins bernhardlaan 11 telefoon 02206-1041 Spreekuren Burgemeester: Afspraken voor een gesprek vooraf schriftelijk of mondeling (tel.) met hem te regelen; Wethouder Verstegen: iedere 1e en 3e maandag van de maand, 's avonds tussen 7 en 8 uur in het' gemeentehuis. Wethouder Groot: iedere 2e en 4e maandag van de maand, 's avonds tussen 7 en 8 uur in het gemeentehuis. Wethouder Timan: iedere 1e en 3e donderdag van de maand, 's avonds tussen 7 en 8 uur in het Wit-Gele Kruis- gebouw te Egmond-Binnen. Zo'n veilige goedgekeurde valhelm reeds vanaf f 35,00 Ook regenkleding in vele kleuren en maten. Nu ook de zo populaire licht gewicht regenkleding, en natuurlijk bij de man die ook repareren kan. Peperstraat 22, Telefoon 1718 Egm.-Binnen Maandag 20 en 27 januari a.s. in Egmond-Binnen. Spreekuur te Egmond a. d. Hoef blijft ge handhaafd. G. F. M. Versteegh, arts D. Plat, arts Els gaat na 6 jaar bij ons weg om bij haar vader in de zaak te helpen en daarom zoeken wij een die ons wil helpen. Wij hebben 2 jongens Nico en Frans van 12 en 10 jaar. En een zaak in textiel en woninginrichting. Wie heeft er interesse. Bel of kom even langs. Wim en Ria Apeldoorn Abdijlaan 4, Egmond-Binnen Telefoon 1538 Gevraagd: voor pl.m. 1 uur schoonmaakwerk p. dag van 18.00 tot 19.00 uur. Telefoon 1419 GORDIJNRAIL GEEFT EEN EXTRA DIMENSIE AAN UW GORDIJNEN Da vitrage-rail bij uitstek Ook geschikt voor zware net-vitrage. Een HARRISON-produkt, dus aluminium geanodiseerd met nylon glijders, blijvend stofvrij en geruisloos, buigt niet door. Pr. Irenelaan 108 - Egmond a.d. Hoef In ons tehuis voor oude zeelieden en echt enoten, waar pl.m. 160 bewoners in een SPttige sfeer worden verzorgd is op de afdelingen huishoudelijke dienst, verple ging en verzorging plaats voor enkele met enige jaren voortgezet onderwijs, b.v. Inas. Het bezit van diploma's is niet persé noodzakelijk. Belangrijker voor ons is een goede instel ling t.o. de bewoners. Huisvesting kan desgewenst intern wor den gerealiseerd. Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn volgens de c.a.o. bejaardentehuizen. Sollicitaties te richten aan de direkteur Voorstraat 41, Egmond aan Zee Telefoon 1224 A.s. moeders opgelet Alles voor uw baby met grote meeneemkorting Nu bij f 100,00 aan uitzetartikelen een badje cadeau. Weer binnen: nieuwste Jeanwagens voor f 198,00 Schommelwiegen in alle kleuren f 159,00 GESLOTENHUIS Dovenetefweg 114, Zaandam Tel. 075-178012 Pr. Irenelaan 108, Egmond a. d. Hoef Telefoon 1437 Geopend: woensdagmiddag en zaterdag of na telefonische afspraak. Ronde uitschuiftafel stoelen (ook apart), 2 mo derne draai-fauteuils. Tel. 072-21839. (R-27B) 2 luxaflex gordijnen a 110 breed, samen 35,3-pits gascomfoor Atag 35, Torenstraat 12, Egmond a. Zee. (p) gevraagd voor 1 ochtend p. week. Mevr. Scherphuis, Herenweg 87, 't Woud, tel. 1769. Draagbare 31 cm. TV, vijf mnd. oud, 250,Trom penbergstraat 4, tel. 2084. (R-27D) Aanstaand echtpaar zoekt permanente met ingang van half au gustus. Tel. 02206-1050. (R-27E) Aangeboden te Alkmaar: eengezinswoning, 3 slaap- k., zolder, schuur, 192, p.m. Gevraagd in Egmond a. d. Hoef: zelfde woning of kleiner. Tel. 072-21839. (R-27C) Er zijn nog enkele kaarten. Vol is vol. Er zijn weer geweldige prijzen: HOOFDPRIJS: Fiets en kinderfiets - Moulinex-grill Levensmiddelenpakket ter waarde v. 75,00 Moderne kamerklok Deze schat van prijzen zijn te bezichtigen bij automatiek C. Deyle, v.h. Schelievis, aan de Voorstraat.

Contact met de Egmonden | 1975 | | pagina 6