Chinees - Indisch Restaurant ge(her)opend Zuiderstraat 42, Egmond aan Zee De Zonnigste Autoshow Murhmh „TEN ANKER" Welkom bij Li Wan Tim, HiKlChi Keuner, Hui ChPLam, Tsang Koon Kiu Autobedrijf Kennemerland kamermeisjes Kamerbreed tapijt foamrug reeds vanaf Tapijthal Dorresteijn Egmond aan Zee Contact met de Egmonden 1 mei 1975 SEA PAL] Gerechten van een meester in de Chinese kookkunst. Jonge, energieke aanpak - Snelle bediening - Gezellig en bijzonder sfeervol restaurant - Gerenommeerde keuken - Bar Elke dag geopend van 11.30 22.00 uur. U gaat uit en voelt zich bij ons onmiddellijk thuis. Ëen zonnige show is 't ai gauw met merken als Simca, Chrysler en Matra. Voeg er veel voordeel aan toe en 't feest is compleet. Wat voordeel? Bijvoorbeeld de Slmca 1.301 Surprise met z'n 5 gratis extra's. Of de Simca's 1000 en 1501 met hun schuifdak. Meer dan ooit kunnen wij een zonnige «s bijdrage leveren aan /-y Vfèïkombijaldat goeds onderde zon! Wilhelminastraat 71 - Egmond aan Zee Telefoon 1979 BERGEN HARTEWEIDTJE Vrijstaande semi-bungalow met cv en ga rage. Gunt u zich de tijd om dit object te be zichtigen. Wat u direct opvalt, is de fraai aangelegde tuin en de handgevormde ge velstenen. Via de hardhouten voordeur komt u in de ruime hal met hardhouten trap en garderobenis, welke toegang ver schaft tot: de L-vormige woonkamer met open haard in schoon-metselwerk, de keuken, voor zien van extra werkblad en bergkastjes (is op eenvoudige wijze in open verbin ding te maken met de kamer), badkamer met ligbad; van de twee slaapkamers op de begane grond is ook één grote slaap kamer te realiseren. Op de verdieping vindt u de overloop met veel extra bergruimten. 1 grote slaapka mer en de 4e slaapkamer rijkelijk met schrootjes betimmerd. Vraagprijs: inklusief volledige goede stof fering f 252.000,Aanv. augustus 1975. Makelaars- en assurantiekantoor .P.KLOES Burg. Mooystraat 19, Postbus 11, Castricum. Telefoon 02518-59004 b g.g. 52965, privé: 02205-1502 Vraagt naast onze dagelijkse fotopost de nieuwe uitgave "Woongaard" en nieuw- bouwgids "Kennemerland" Praktisch en smaakvol gaan samen in Wij hebben voor u kado's, luxe en huish. artikelen, lederen tassen, letterbakken, miniaturen Grote collectie byouterieën en dit alles in vele prijsklassen Voorstraat 116, Egmond aan Zee Telefoon 1305 vraagt voor de morgenuren: Ook jonge vrouwen komen in aanmerking Hotel-Pension "Ten Anker" (H. Belleman) Boul. Ir. de Vassy 15 Egmond aan Zee - Telefoon 1486

Contact met de Egmonden | 1975 | | pagina 7