VVV 1 Grote verwoestingen aan de zeewering. Op het schuine stuk muur staat de reclame van het badbe- drijf P. de Graaff. De muur werd gebouwd in 1905. De betonblokken dateren uit de laatste oorlog. Een deel van het parkeerterrein van „Lido". Het trottoir is hier helemaal weg. Het schuine muurtje van het terras van „Lido" hangt over het duin. 'V. V, v V Met een „shofel" wordt zand aangevoerd om weer een afgang te maken. Vervolg van pagina 1: DAT de V.V.V. Egmond-Binnen op dinsdag 20 januari een buitenge wone algemene ledenvergadering houdt, aanvang 20.15 uur in café 't Haasje. Zeker de helft van het aan tal leden dient aanwezig te zijn om een wijziging in de statuten te kun nen aanbrengen en daarop de Kon. goedkeuring aan te vragen. Er wordt in ieder geval een besluit ge nomen, daar in geval er niet genoeg leden zijn, de vergadering even wordt geschorst om direkt daarna weer te worden geopend, waarna 'n gering aantal leden kan beslissen voor de hele vereniging. Het is dus zaak, dat velen komen, om later ;een kritiek te hebben. De VVV heeft een teruggang van 23 leden. Egmond-Binnen komt op de toeris tische markt veel meer in de be langstelling, daar het aantail inlich tingen in de afgelopen jaar 6364 be droeg, (in 1974 3655). Er waren ook 1500 overnachtingen meer, 26396, in '74 25896. Er was een exploitatie tekort van 73,72. DAT "Le Champion" op zondag 11 januari een halve marathonloop organiseert vanuit Egmond aan Zee waarvoor 1500 tot 2000 deelnemers worden verwacht. De start is om 11.00 uur bij de sporthal. Het par cours gaat voornamelijk door een prachtig stuk duingebied, door bos sen en langs het strand. Buiten de vele prijzen die er zijn te winnen, ontvangt iedere deelnemer, die de tocht binnen 3V« uur volbrengt, een mooie herinnering. Inschrijving kan geschieden door storting van 7, (incl. duinkaart) op giro 1546873 t.n.v. C. Lansbergen Assendelft. Na- inschrijving ƒ1,extra. Geboorte datum vereist. Opbrengst voor de bouw van een zwembad voor licha melijk gehandicapten. DAT de commissie van sport, cultuur en recreatie van de gemeen te Egmond-Binnen op vrijdag 9 ja nuari om 16.00 uur een openbare vergadering houdt in het gemeente huis. Gesproken wordt over het openbaar bibliotheekwerk. DAT het gymnastieklokaal tot maandag 19 januari voor alle akti- viteiten is gesloten wegens het ver nieuwen van de vloer. DAT woensdagavond 14 januari, aanvang 8 uur, enkele films worden vertoond van vogels en plantengroei in de Egmonden en van verschillen de festiviteiten rondom de 'bevrij dingsfeesten, opgenomen in Egmond a.d. Hoef en Egmond-Binnen, door de heer J. C. J. Klok. Deze film avond is speciaal voor inwoners van de gemeente Egmorid-Binnen boven de 65 jaar en wordt gehouden in huize Heegemunde. DAT de Stichting Jeugdbelangen woensdag 7 januari, vandaag, om 2 uur in „Het Rode Hert" weer start met haar hobbyclubs. DAT door de storm acht zware rijplaten, elk bijna een ton wegend, van de strandafgang van de Voor straat waren weggespoeld. Deze pla ten lagen met polsdikke bouten aan elkaar geklonken. Deze zijn als lu cifershoutjes gebroken. Martin Gul kreeg van Gemeentewerken op dracht een speurtocht langs het strand te maken, aangezien de pla ten een grote waarde vertegenwoor digen. Maar Martin's vrouw stond op het punt een baby ter wereld te brengen, waarom zijn broer Dick en Andries Konijn met zwaar materi aal er op uit trokken. Na een lange speurtocht vonden zij de 8 platen terug, die lagen tegen de pieren van IJmuiden. LEDEN EG MOND AAN ZEE worden gevraagd hun opgaven gem. huizen over de bezette perioden op te geven aan het kantoor.

Contact met de Egmonden | 1976 | | pagina 7