GEMEENTELIJKE VOORLICHTING IP Egmond aan Zee Gemeente Egmond-Binnen Verkiezing Leden Tweede Kamer der Staten- Generaal v.v.v. EGMOND AAN DE HOEF UITNODIGING zaterdags tot 12.30 uur geopend BELLEMAN ELECTR0 Het beste voedsel voor uw hond koopt u alleen bij de specialist DIERENSPECIAALZAAK VAN PEL Dag der stemming Oproepingen Deelnemen aan de stemming Stemmen in een stembureau naar keuze Stemmen bij volmacht Openingstijden Secretarie-afdeling Bevolking O 20 APRIL 1977 NUMMhH 1294 Na een langdurige ziekte is heden van ons heengegaan, na voorzien te zijn van het Sacrament van de Zalving der Zieken, de heer ALBERTUS WIJKER weduwnaar van Jannetje Visser op de leeftijd van 79 jaar. Uit aller naam Familie J. Blok Egmond aan Zee, 17 april 1977 Correspondentie-adres: Marinestraat 9 De H. Mis te zijner Uitvaart en de beaarding zullen worden gehouden op donderdag 21 april a.s., 's morgens om 10.00 uur in de Oud-Kath. kerk van de H. Agnes, Voorstraat 112 te Eg- mond aan Zee, waarna de begrafenis plaats vindt op de Algemene Begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren woensdag 20 april van 19.00 - 19.30 uur in de aula van de Prins Hendrik-Stichting, ingang Pr. Hendrikstraat. Dankbetuiging In onze herinnering staan de maanden februari en maart van dit jaar getekend met belangstelling en medeleven van zeer veel mensen. Zij waren aanwezig bij de viering van het gouden huwelijksfeest in februari en in maart op de dagen van het overlijden en de begrafenis van mijn man en onze vader en grootvader CORNELIS VERHOOGT Graag dank aan u voor uw aanwezigheid en uw belangstelling, ook namens mijn kinderen en kleinkinderen. C. Verhoogt - Orij Egmond-Binnen, april 1977 Bejaardencentrum ..Heegemunde" Dankbetuiging Na een leven van liefde voor ons, heb ben wij op Paaszaterdag onze zorgzame moeder ANNE KRAB te rusten gelegd. Wij danken de familie, kennissen, buren en oud-buren, pastoor V.d. Berg voor zijn troostvolle woorden, d'rectie en personeel van Torenduin" voor de liefdevolle verpleging, de bewo ners van „Torenduin" en de begrafenis vereniging „Memento Mori" voor de goede verzorging. Familie Glas Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Egmond aan Zee, april 1977 Dr. W. Beckmanlaan 63 Dankbetuiging Ons 40-jarig huwelijksfeest werd onver getelijk, mede dankzij de grote belang stelling, de vele cadeaus en bloemen, die wij mochten ontvangen. Hartelijk dank aan onze familie, buren, vrienden en bekenden en speciaal ook aan dokter Zuiderveld. Ook de verzorging van ons feest in „De Boei" was geweldig. Nog maals dank aan allen, mede namens onze kinderen. We zullen het ons altijd blijven herinneren. A. Zwaan A. Zwaan - Sloot Egmond aan Zee, april 1977 Voorstraat 28 Op maandag 2 mei hopen wij met onze ouders J. DE GRAAFF A. DE GRAAFF-STAM hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Dankbetuiging Via het "Contact" dank ik familie, vrien den en kennissen voor de belangstelling, die ik heb mogen ondervinden en voor de ontvangen attenties in de vorm van bloemen of fruit, tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. H. Visser Egmond aan Zee, april 1977 Emmastraat 7 Hun dankbare kinderen Gerard en Cor Receptie van 19.00 tot 21.00 uur In café restaurant „De Klok", Pompplein. Egmond aan Zee, april 1977 Torenstraat 9 Dankbetuiging Het is ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele cadeaus en blijken van belangstelling ondervonden bij ons 40-jarig huwelijks feest. Ook de familie Van Balen dank voor de buitengewone verzorging. J. J. Oosterwijk M. Oosterwijk - Wiedijk Egmond aan de Hoef, april 1977 (p) Dankbetuiging Mijn verblijf in Lauwershof en in het ziekenhuis is door de grote belangstel ling die ik van familie, buren en kennis sen heb mogen ondervinden, zeer ver licht. Mede namens mijn man en kinde ren hartelijk dank aan allen, ook voor de vele attenties, die ik tijdens mijn verblijf aldaar en bij mijn thuiskomst heb mogen ondervinden. Mevr. A. Wijker-de Groot Egmond aan Zee, april 1977 Pr. Hendrikstraat 38 Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd en na ruim vijftig jaar schoenen maken, deel ik mijn trouwe klanten hierbij mede, dat ik er mee stop. Nog welbedankt voor het vertrouwen dat u in mij stelde. C. E. VISSER (Kees Terluin) Egmond aan Zee, april 1977 Voorstraat 158 tot bijwoning van de algemene LEDENVERGADERING op maandag 25 april 1977 te 20.00 uur in het Dorpshuis te Egmond aan de Hoef. AGENDA Ingekomen stukken en mededelingen Aanbieding jaarverslag 1976 Aanbieding begroting 1977 Verslag kaskommissie en benoeming nieuw lid kaskommissie Voorjaarsbusreizen Rondvraag en Sluiting Het bestuur i Met ingang van 23 april a.s. Herenweg 219 - Egmond a.d. Hoefl Smidstraat 9 Egmond aan Zee De burgemeester van Egmond aan Zee en Egmond-Binnen brengt het volgende ter kennis van de Egmondse kiezers. Op woensdag 25 mei 1977 van 's morgens acht uur tot 's avonds zeven uur zal de stemming worden gehouden ter verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De oproepingskaarten voor de stemming worden tussen 18 april en 11 mei a.s. bezorgd. Indien u geen oproepingskaart ontvangt of wanneer deze in het ongerede mocht geraken, kunt u zich eveneens tot de secretarie-afdeling Bevolking wenden. Hel deelnemen aan de stemming is een persoonlijke aangelegenheid. Bedenkt u wel, dat de wet straf bedreigt tegen degene, die zich opzettelijk voor een ander uitgevend aan de verkiezing deelneemt. Op uw oproepingskaart is aangegeven in welk stembureau u uw stem moet uitbrengen. Op uw verzoek kan u evenwel worden toegestaan te stemmen in een stembureau naar uw keuze. Ook kunt u gebruik maken van de regeling om uw stem niet in persoon maar bij volmacht uit te brengen. De regels, welke voor deze regelingen gelden, staan hieronder. Het verzoek om in een stembureau naar uw keuze te stemmen kan zowel schriftelijk als mondelling worden gedaan. Het schriftelijk verzoek - Een schriftelijk verzoek moet worden gedaan op een formulier, dat u kosteloos kunt verkrijgen bij de secretarie-afdeling Bevolking. - Het formulier moet, tezamen met uw oproepingskaart, bij één van deze adressen worden ingediend uiterlijk op 11 mei 1977. Het mondelinge verzoek - Een mondeling verzoek moet worden gedaan bij de secretarie afdeling Bevolking, uiterlijk op 20 mei 1977. - Het verzoek moet in persoon worden gedaan onder overlegging van uw oproepingskaart. De inwilliging van uw verzoek blijkt uit de omzetting van uw oproepings kaart in een kiezerslegitimatiekaart. Uw verzoek kan niet worden ingewilligd, wanneer u is toegestaan bij volmacht te stemmen (zie hieronder). Een kiezerslegitimatiekaari kan, indien deze in het ongerede is geraakt, niet worden vervangen. Een volmacht kan worden verleend hetzij door overdracht van de oproepingskaart hetzij op schriftelijke aanvraag. De door u aan te wijzen gemachtigde moet zelf bevoegd zijn om te stemmen; hij mag niet meer dan twee aanwijzingen als gemachtigde aanvaarden. De overdracht van de oproepingskaart - Bij machtiging door overdracht van de oproepingskaart is de tussen komst van de gemeente niet nodig. - Machtiging op deze wijze kan uitsluitend geschieden indien de gemachtigde in hetzelfde stemdistrict als u is ingeschreven. (Vergelijk hiertoe adres stembureau en nummers stemdistrict op de oproepingskaarten). - De machtiging geschiedt door invulling en ondertekening van de op de voorzijde van de oproepingskaart voorkomende verklaring en de overhandiging van de aldus in een volmachtlegitimatie- kaart omgezette oproepingskaart aan de gemachtigde. - De aldus gemachtigde moet de volmachtstem tegelijk met zijn eigen stem in het op de oproepingskaarten vermelde stembureau uitbrengen. De schriftelijke aanvraag - Bij een schriftelijke aanvraag om bij volmacht te stemmen kunnen ook kiezers, die niet in hetzelfde stemdistrict wonen, als gemachtigde worden aangewezen. - De schriftelijke aanvraag moet worden gedaan op een formulier, dat u kosteloos kunt verkrijgen bij de secretarie-afdeling Bevolking. - Het formulier moet uiterlijk op 11 mei 1977 zijn ingediend. - Van de inwilliging van uw aanvraag om bij volmacht te stemmen wordt u mededeling gedaan, terwijl uw gemachtigde in het bezit van een volmachtlegitimatiekaart wordt gesteld. Uw oproepingskaart heeft alsdan zijn waarde verloren. - De aldus gemachtigde kan de volmachtslem uitbrengen in een willekeurig stembureau. - Uw aanvraag kan niet worden ingewilligd indien uw oproepings kaart reeds is omgezet in een kiezerslegitimatiekaart. Indien u een ander hebt gemachtigd mag u zelf niet meer aan de stemming j deelnemen. De volmachtlegitimatiekaart kan, indien deze in het ongerede is geraakt, niet worden vervangen. De secretarie-afdeling Bevolking zal geopend zijn in Egmond-Binnen van 's morgens 8.15 - 12.15 uur en bovendien op woensdagavond van 19.00 - 20.00 uur en in Egmond aan Zee van "s morgens 8.30 - 12.30 uur. Egmond aan Zee Egmond-Binnen. 12 april 1977. De Burgemeester van Egmond aan Zee en Egmond-Binnen.

Contact met de Egmonden | 1977 | | pagina 3