VERENIGINGSNIEUWS Evenementen en andere VVV-informatie Cafe "St. Adelbert' weer geopend Ingezonden Cinema 1000 donderdag special Damesvoetbal-tournooi "Adelbert' geslaagd Agenda "CONTACT MET DE EGMONDEN" 8 23 MEI 1979 NUMMER 1403 Allereerst de herhaling van de oproep aan de leden voor opgave van vrije kamers, zomerhuizen etc. etc. Hoewel er in Duitsland rond de Pinksterdagen geen extra schoolvakanties zijn, verwachten we wel toeloop van gasten voor 2 tot 4 nachten. Eén en ander zal zeker af hangen van de weersomstandigheden. Dat het weer belangrijk invloed heeft op de toeloop van gasten is bekend en hebben we ook gekonsta- teerd bij het maken van een over zicht over de periode november t.m. april. In het boekjaar 1977/1978 wer den in deze periode ruim 240 arran gementen afgesloten. Om eens te zien hoeveel invloed de strenge winter heeft gehad op het boeken van ar rangementen buiten het hoogseizoen, hebben we deze week een telling gemaakt van het aantal geboekte arrangementen in november 1978 t.m. april 1979. Het waren er 150 en dat is bijna 40% minder. Door de lang aanhoudende winter kwamen ook weinig aanmeldingen bij de reisburo's binnen. Een 10-tal reisondernemingen zagen zich, we gens te kort deelnemers, gedwongen de geplande reis af te zeggen. Aan vragen voor 50 bedden gingen terug naar 30 en soms nog minder. Ook lukte het niet altijd de vrijgekomen data weer te verhuren. Gelukkig liepen de reserveringen voor de Paasdagen, het bloemencorso en het 1 mei-weekend goed, zodat toen een 100% bezetting kon worden geno teerd. Over de NJHC (Stichting Neder landse Jeugdherberg Centrale) be loofden we nog wat uitgebreider informatie. De toenemende vraag naar informatie over jeugdherbergen heeft ertoe geleid dat de VW deze dienstverlening in haar inlichtingen pakket heeft opgenomen. Iedereen van 14 t.m. 35 jaar kan bij ons kan toor als lid van de NJHC worden ingeschreven. De kosten van het NJHC - lidmaatschap-jeugdherberg- kaart bedragen 17,50 per kalender jaar. Deze kaart geeft toegang tot alle jeugdherbergen ter wereld. Als NJHC-lid kan men ook ge bruik maken van voordelige boot-, trein- en vliegreizen. Iedereen ont vangt bij inschrijving als NJHC-lid de Nederlandse jeugdherberggids gratis. Gezinnen met kinderen van 6 t.m. 13 jaar kunnen ook van de (Nederlandse)-jeugdherbergen ge bruikmaken. Daarvoor dienen één of beide ouders, ook als zij ouder zijn dan 35 jaar, in het bezit te zijn van een NJHC-jeugdherbergkaart. Naast informatie over NJHC-lidmaatschap, gezinsledenkaart, reserveren van jeugdherbergen, is bij de VW de NJHC-TOER krant en Reis Wijzer met veel gegevens over ruiter-pony- kampen, zeilweken en buitenlandse jeugdvakanties verkrijgbaar. EVENEMENTEN Egmond aan Zee presenteert gas ten en bevolking binnenkort weer de evenementenagenda. Een gewel dige variëteit aan ontspanning- en vermaaksmogelijkheden, optredens van muziekkorpsen, straat- en strand- theater, kinderspelen en wedstrijden is het resultaat van een aantal we ken intensief zoeken, onderhandelen, schuiven met data en uiteindelijk vastleggen. Binnenkort wordt de lijst gedrukt. Iedereen die nog' iets heeft voor plaatsing op de agenda kan dit bij het VVV-kantoor opgeven. Doet u het echter wel zo snel mogelijk. Een andere zaak is dat de VVV 'Egmond aan Zee' nog steeds zoekt naar 2 of 3 enthousiaste mannen of vrouwen die graag willen helpen de evene menten te laten slagen. Die bereid zijn hand- en spandiensten te ver lenen bij het goed laten verlopen van de verschillende middag- of avondoptredens. Mocht u zich hiervoor willen in zetten, meldt u zich dan bij het WV- kantoor voor meer informatie. MBR. Kees en Yvonne Mooy hebben hun nieuwe stek betrokken. Aan hen is het om het bekende café "St, Adel bert" verder betekenis te geven in het Egmondse dorps- en gemeen schapsleven. De heer S. Vermeent, die na het doorknippen van de rode linten door de kinderen Astrid en Simon, het woord voerden, benadrukte de ge zellige sfeer van dit café, waarin men elkaar op een ongedwongen manier kan ontmoeten om onder hei genot van een glaasje even de zinnen te verzetten. En dat kan daar goed op dat met natuurschoon rijk bedeelde plekje, dat ook vroeger aan St. Adelbert niet ontgaan moet zijn. Velen maakten van de gelegenheid gebruik om eenj dronk op het echtpaar Mooy uit te brengen en hen een goede toekomst in café "St. Adelbert" toe te wensen. 16 mei 1979 TOERISME BEVORDEREN? Reeds vele malen heb ik mij ge- ergerd aan de handelswijze van een strandexploitant in "De Zuid". Deze man dwingt de strandbezoekers 50 cent te betalen voor een zelfmeege- bracht klapstoeltje. Dat dit de nodige ergernis geeft is begrijpelijk. De eer ste zonnige dag in mei overkwam mij dit ook met een, door kennissen aangeboden, stoeltje, waar ik naast lag Bij weigering te betalen volgde 'n discussie waaruit bleek dat de "ge meente" de boosdoener was (te hoge pachtprijs). Mocht dit zo zijn, heren bestuurders, kunt u dan dit bedrag iets verlagen? Mocht het een re delijke prijs zijn, kunt u dan deze exploitant verbieden als diktator op te treden. Nu betalen voor de stoe len, morgen voor de meegebrachte fles fris? Hopelijk draagt dit stukje ertoe bij dat de toeristen niet langer kwaad van het strand weglopen. Ik blijf wel komen. Met dank voor plaatsing, D. de Jong Marshallstraat 23, Egmond aan Zee 'RUDE JOURNEE POUR LA REINE' luchtig portret met grote diepgang Na het succes van "La Vie Devant Soi" is vijf jaar na dato ook deze film in Nederland uitgebracht. En terecht, want het is een onderhou dende, vaak komische film. De film blinkt niet uit in diepte, behalve waar het de tekening van Jeanne's (niemand minder dan Simone Signo- ret) karakter betreft. Het is een film die zich precies op het goedige, wei nig reflexieve, maar impliciet zelf- relativerende en tamelijk wijze ni veau van Jeanne's karakter beweegt en er daarmee des te sympathieker om is. Regie: Rene Allio. Donderdagavond (F[emel va artsdag) liefst tweemaal op het "witte doek" van "Cinema 1000". Zie ook de aan kondiging in de advertentie op pa gina 2. Voor de jeugd heeft "Cinema 1 000" een matinee vol spanning, sen- ^.ktie en humor. Hier staat de naam "Walt Disney" achter. Dat spreekt voor zich. UITSLAG TWEEDE KEURING IN DE EGMONDEN Er zijn veel Egmonders die niets onbeproefd laten om onze dorpen te verfraaien. Dit bleek weer eens duidelijk tijdens de tweede keuring van de tuinen beplant met bolgewas sen. De jury, bestaande uit de heren J. Hopman Ez. en Jac. Valkering Cz., was vol bewondering over de pres taties van verschillende Egmonders. Er werden 38 tuinen beoordeeld en het was merkwaardig dat de drie hoogst geklasseerden allen woon achtig zijn in Egmond aan de Hoef. Eerste werd J. v.d. Pol met 57 pun ten, 2e Th. Castricum met 56 en 3e P. Bras met 55 punten. De afdeling "De Egmonden" van Tuinbouw en Plantkunde organiseert ook in de zomermaanden tuinwed- strijden. In de maanden juni en au gustus zullen de tuinen, alleen van haar leden, worden beoordeeld. Ook wordt weer bekeken wie de mooiste bloembakken hebben. Naast de wis selbekers zijn leuke prijzen ter be schikking. Regionale bloemschikwedstrijd te Limmen. Jarenlang is de siertuinvereniging aktief bezig haar leden op te leiden in de bloemsierkunst. Zojuist is een kursus beëindigd en op vrijdag 11 mei werd de onderlinge bloemschik- wedstrijd te Limmen gehouden, waar aan door veertig dames en heren uit de regio werd deelgenomen, t.w. uit Bergen, Egmond, Heerhugowaard, Heiloo en Zaanstreek. Alleen streng geselekteerde amateurs, die bloem schikken als hobby hebben, worden hier toegelaten. Samen behaalde de Egmondse ploeg 1072 punten, niet genoeg om als eer ste te eindigen. De afdeling Heiloo wist 1130 punten te behalen en kon de wisselbeker, die reeds tweemaal achtereen door Egmond was gewon nen, mee naar huis nemen. De indi viduele uitslagen van het Egmondse tea^i luiden als volgt mevr. M. A. Stuut-Zwartz, Egmond aan Zee, 136 p.; mevr. C. Hopman-Apeldoorn, Eg mond-Binnen, 139 pnt.; mevr. A. Zwart-Wentink, Egmond aan Zee, 135 p.; mevr. A. Hopman-Apeldoorn, Egmond aan de Hoef, 129 p.; mevr. W. Sloots-Moerbeek, Egmond aan de Hoef, 131 p.; mevr. J. Swart-Polle, Egmond aan de Hoef, 140 p.; mevr. A. M. Beauchampet Egmond aan Zee 131 p. en de heer Martien Sloots, Egmond aan de Hoef, 131 punten. P.V. DE TOEKOMST Wedvlucht vanuit St. Quentin, 321 km. snelheid le duif 1375 meter per minuut: C. v.d. Reep 110; J. Zent- veld 22141; Jos Liefting 3; G. Tervoort 436; C. Diemeer 57 14; A. Merkuur 6—15—19—29—32— 35; A. Admiraal 818; P. Laan 9 22—40; P. Zentveld 11—12; H. Zent- veld 13—27—30; H. Tromp 1642; G. Vreeburg 173'437; B. de Jonge 20—23—25—38—39; A. Tromp 24; H. Castricum 26; P. Schutte 28; G. Duin- meycr 31; P. Swart 33; J. Apeldoorn 43. BRIDGECLUB DE EGMONDEN Uitslag clubdrive 15 mei: A (gem. 25)1 mevr. Zwaan-Tromp 28, 2 Bakker—Tromp 27, 3 Heddes— Liefting 26; 4 Wittebrood—Wittebr. 23%, 5 GoedelSiewertsen 23, 6 gebr. Huiberts 22% (kampioen); B: 1 mevr. HavermanLiefting 47Va, 2/3 NieuwenhuizenZwaan en Rosing—Rozing 46, 4 Jak—Nienhuis 44% (kampioen), 5 Hopman—Gouda 42, 6 mevr. Dekker—Dekker 40, 7 mevr. Wittebrood—Abbing 36%, 8 heren Groot 33Vs C (gem. 24): 1 dames van Eisen Vermeeren 27%, 2 fam. de Goede 27 (kampioen), 3 CastricumDuinmeyer 24%, 4 Maureau—v. Leeuwen 24, 5 dames Druiven—Huiberts 23, 6 me vrouw HooglandPeerboom 22Va, 7 dames HopmanHuiberts 19%; D (gem. 25): 1 de Vrij—Zwart 33%, 2 dames Bakker—v. Stralen 29%, 3 dames Ruiter—Druiven 24%, 4 dms. Goedel—Damstra 23, 5 dames Bier- manBout 20Va, 6 dames Maureau Groot 19. VOLLEYBALVER. RELAX A.s. zaterdag 26 mei vieren we het 3-voudige kampioenschap. Vanaf 20.30 uur is iedereen met of zonder aanhang welkom bij hotel-café Beemsterboer in Egmond aan de Hoef. Hoe meer zielen, hoe meer vreugd KAMPIOENEN T.C. EGMOND AAN ZEE Tijdens het voorbije weekend zijn de eerste kampioenteams bekend ge worden heren veteranen 1 en heren- dubbel 1, gemengd, het le en 2e team en het zondag heren 1 team. Dit zijn al 5 kampioensteams en er kunnen er nog verschillende bij komen. Voor de komende promotie wedstrijden veel succes DRUMBAND "LAMORAAL VAN EGMONT OP CONCOURS Op Hemelvaartsdag, donderdag 24 mei a.s., zal de drumband "Lamo raal van Egmont" deelnemen aan het Nationaal Muziekconcours te Zoe- termeer. De drumband zal uitkomen in de 2e divisie, sektie A, en zal stilstaand ten gehore brengen "The Woodpeck- ers" van S. Egberts en marcherend "Happy Days" van M. Schneider. Het optreden vindt plaats om 11.30 uur. Voor supporters zijn nog enige plaat sen in de bus beschikbaar, de kosten bedragen 5,00. Vertrek 8.30 uur van het dorpshuis en verwacht wordt om 19.30 uur weer in Egmond terug te zijn. Tijdens de middaguren zal er een uitstapje naar Rotterdam ge maakt worden om de tijd te over bruggen. Opgave kan geschieden bij R. Belleman, tel. 1329. Z.V. SPRENKELINGBOYS PROGRAMMA: woensdag 23 mei sporthal Heiloo Foresters 2 - Sprenkelingb. 2 9.30 ZEEVOGELS Programma donderdag 24 mei: 108: USVU 1 - Zeevogels 1 18.30 Vrijdag 25 mei a.s. vertrek naar Dieburg, 's morgens om 7.00 uur met de bus. A-junioren denk aan je te nue en paspoorten gereed houden. Veel succes en een goede reis. 2e Pinksterdag het Top Vogels-tour- nooi. Het bestuut ALBERT SCHUIT BESTE BILJARTER Voor de biljartclub "De West" werden vrijdag 11 mei de laatste kompetitiewedstrijden gespeeld. In een uiterst spannende competitie kwamen de volgende prijswinnaars van de biljarttafel: 1 en kampioen werd Albert Schuit met 38 punten; 2 werd Gerrit Borst met 36 p.3 Arie Apeldoorn met 35 p.; 6 spelers ein digden met 32 punten op de vierde plaats, wat wel weergeeft hoe span nend dit seizoen was. Vrijdag 18 mei werd de feestelijke prijsuitreiking gehouden tijdens een rondvaart met net prachtige nieuwe schip van re derij Woltheus uit Alkmaar, die hier mede tevens een proefvaart maakte richting Zaanse Schans. Deze prach tige avond ter gelegenheid van het -3e lustrum van de biljartclub was geheel verzorgd door de feestcom missie waarmee zij een groot succes oogstte. 24 Augustus begint de bil jartclub aan haar 16e seizoen. SCHAAKVERENIGING DE TOREN VAN EGMOND In de kantine van voetbalvereni ging Egmondia vond de prijsuitrei king voor senioren en jun. plaats. Bij de senioren mocht mevr. Franke als representant voor haar man de wisseltrofee van Jan Dokter over nemen. Bij de jeugd werd Bart Blom kampioen. Op maandag 28 mei a.s. z.al in de kantine van Egmondia het schaakseizoen worden besloten met het afnemen van Pionnen-, Toren en Koningsexamens. Aanvang 19.00 uur. Op de foto de prijswinnaars bij de jeugd: midden Bart Blom le prijs, rechts Aldo Breed 2e prijs; links Linda Elzinga 3e prijs. Van de 60 genomen strafschoppen op doelman Eddy Pieters-Graafland werden er in totaal 18 benut en 42 gestopt of gemist. Na een druilerig regentje in de ochtenduren verliep de rest van het tournooi in een be haaglijk zacht voorjaarsweertje op rolletjes. Alle verenigingen konden hun pro gramma volgens schema afwerken, zodat aan het eind van de dag de prijsuitreiking ruimschoots voor de vastgestelde tijd van kwart over vijf kon worden afgewerkt. Dank breng en wij uit aan het personeel in de kantine, de EHBO die gelukkig slechts éénmaal hoefde aan te« tre den, de fa. Beentjes voor hett be schikbaar stellen van een wage*, de scheidsrechters P. Goudriaan, H. Hes mej. C. Bruin en J. Duinmeyer, de heren van de scheidsrechtersvereni- gin.g Alkmaar e,o. die in zijn geheel de speh'egelstest verzorgden en drie mooie prijzen beschikbaar stelden, G. Weyers voor de verzorging van de geluidswagen, Onze Krant voor het beschikbaar stellen van een be ker, sponsor drogisterij Zentveld die de hoofdprijs beschikbaar stelde en ons financieel zo steunde, dat dit tournooi mogelijk kon worden ge maakt en verder al die medewerkers die er voor hebben gezorgd dat deze damesvoetbal tot een grandioos suc ces werd. Uitslagen: spelregeltest: 1 Minerva (Utrecht), 2 Maurits (L.), 3 Adelbert; de penalty-bokaal werd gewonnen door v.v. de Blesse. Totaaluitslag 1 St. Adelbert 1, 2 Eendracht (Utr.), 3 Minerva (Utr.), 4 Heusden (N.B.), 5 de Blesse (Fr.), 6 Maurits (L), 7 Gouderak (ZH), 8 St. Adelbert 2, 9 Weiteveense girls Pr.), 10 Astrea (Gr.), 11 Terneuzen (Zld.), 12 EMMS (O). EGMONDS LUCHTPOST J.l. zaterdag was de le vlucht uit Frankrijk, 330 km. De duiven vlogen 1400 meter per minuut. De uitslag H. Liefting 1—20—22—29—39—42; comb. Spit 21519232428 en 37; C. Groot 3—6—8—9—14—17—32' 36—38; P. de Waard 4—7—10—11— 1230; Jos Sprenkeling 51834; N. W. Groot 13254041; Comb. Dekker 1631; J. Kaper 2135; A. Groot 26—3fc^R. Groot 27; C. de Graaff 43. ST. ADELBERT Programma donderdag 24 mei: Het grote "Zucht"-tournooi van het zesde, ^toivang 12.00 uur. Programma wserdag 26 mei: Pupillen-tournooi op de 'Kwekerij' voor alle pupillen van Adelbert, Zeevogels en Limmen; Dames-tournooi op Texel voor de dames 1 en 2. Programma zondag 27 mei: juniorendag voor alle spelers van Adelbert, aanvang 10.00 uur; veteranendag bij HSV, Adelbert - WFC 14.30, RKEDO - Adelbert om 15.30 uur, vertrek 13.45 uur. Dames van Adelbert naar Texel. Als afsluiting van het seizoen '78- '79 vertrekken op vrijdag en zaterdag de twee damesteams van Adelbert voor een weekendverblijf op Texel, me ttot slot een tournooi bij Texelse Boys. De zelf bijeengespaarde gelden in de zgn. kwartjespot en de schoon- maakpot en de steun, van drogisterij Zentveld maken dit weekend mo gelijk. De meisjes-pupillen en junio ren besluiten het seizoen op vrijdag 1 juni a.s. met een gezellige óvond in de kantine. T.C. HOGEDIJK Uitslagen: dameskring: Oudorp 7 - Hogedijk 1 04, Alkmaar 8 - Hoge- dijk 2 40, Hogedijk 3 - Alkmaar 9 22, Hogedijk 4 - Warmenhuizen 8 13; jeugdkring: Hogedijk - de Voe- tel 66, de Voetel - Hogedijk 111; jeugddistrikt: Hogedijk 1 - KLTV 4 06, Beemster 1 - Hogedijk 2 60, Middenmeer 2 - Hogedijk 3 51; jongere jeugd: Hogedijk 1 - Heer- hugowaard 1 06; zaterd. gemengd: Hyppolitushoef - Hogedijk 50, Ho gedijk 2 - De Rijp 3 23; heren: Ho gedijk 1 - Heerhugowaard 60, 't Zand - Hogedijk 2 33; zondag ge mengd: Alkmaar 10 - Hogedijk 26, heren: 't Gouwtje - Hogedijk 33. Z.V.Y. KENNEMERLAND De Egmondse "middenmoters" Derp United en Kennemerland hebben in een uiterst sportief duel hun laatste wedstrijd van deze kompetitie ge speeld. Voor Derp United was van belang revanche te nemen van de eerder geleden 5-3 nederlaag. Mede hierdoor en de veel grotere inzet, inzicht en slagvaardigheid zijn zij hierin volledig geslaagd. Binnen 10 minuten was de wedstrijd al beslist, toen Kennemerland tegen een hope loze 3-0 achterstand aankeek, waar mee ook de rust inging. Kennemer land probeerde in die tweede helft wel iets terug te doen, maar werd genadeloos afgestraft. Hun aanval lende akties waren er de oorzaak van, dat Derp United in de voorlinie erg veel ruimte kreeg. Met spelers als o.a. Zwart en Damstra zorgde Derp United voor genoeg stootkracht, wat resulteerde in een einduitslag van 7-0. Ondanks dit verlies kan Kennemerland terugzien op 'n goed seizoen, waarvan de start slecht was en desondanks een 5e plaats werd behaald. EGMONDIA Zondag 27 mei a.s. gaan de Al, A3 en A4 pupillen naar het Go Ahead- tournooi. Voor vertrektijden zie het kastje bij kapper Pronk, brood mee nemen. B.C. DE MEERPAAL Door grote inzet werd Cor Blok van "New West" dit jaar kampioen. Voor de 2e en 3e plaats streden vier kandidaten, waarvan Jan de Raadt nog één punt moest veroveren om op de tweede plaats te komen. Maar door het sterke spel van Jaap Wijker werd hij voorbij gestreefd, die ten slotte tweede werd. Jan de Raadt bezet nu eervol de 3e plaats. Hans Brak en Nico Schimmel werden vier en viif. TAFELTENNISVER. TOS '69 Op de helft van de clubkampioen schappen tekenen zich al duidelijk de krachtsverhoudingen binnen de groep af. In groep A is Hans Brasser als vanouds niet te verslaan en wordt op 1 verliespunt gevolgd door de eeuwige tweede Theo Hessing. Ver rassend is de derde plaats van jun. ■Bart Horio, door trainer Arie Stok- van in de A-groep geplaats om er varing op te doen. In B staat Siem Zwaan nóg op de eerste plaats. Hij heeft tot nu toe alle partijen door zijn effectvolle slagen weten te win nen, maar zijn tegenstanders heb ben, volgens hun zeggen, helemaal door. Het belooft dus spannend te worden. Nicole Groot, de 12-jarige Bettine van Egmond-Binnen, staat door haar aanvallende spel op een verdiende derde plaats. Vermeldens waardig is nog de gedeelde tweede plaats van de nog maar 7-jarige pu pil Leon Tervoort. Standen: groep A: 1 Hans Brasser 8 p., 2 Theo Hessing 7 p., 3 Bart Ho rio jun. 6 p.; groep B: 1 Siem Zwaan 7 p., 2 Kees Olsthoorn 6 p., 3 Nicole Groot (jun.) 5 p.; groep C: 1 Ruud v.d. Meer 5 p., 2 Hannie Twisk 3 p., 3 Elly Brouwer 3 p.; junioren: 1 Bart Horio 4 p., 2 Jaap Lap 3 p., 3 Fred de Waard 2 p.; pupillen: 1 Max Del- chambre 6p., 2 en 3 Stef Burgers en Leon Tervoort 5 punten. "PRINCERUITERS" Van de plaatselijke ruitervereni- gingen vallen verschillende behaalde diploma's te vermelden. In de eerste plaats verwierf de instructeur de heer K. Koot het federatie-diploma als "Commandant". De beide instruc- trices, mevr. A. M. Jansen-Stevens en Hanneke Groot behaalden al eer der het voorafgaande diploma als "Pony-instructrice". Pony-ruiter El len Helsdingen slaagde voor de "Grote Veelzijdigheidsproef 1928", eveneens van de Federatie van Lan delijke Rijverenigingen. VISCLUB DE EGMONDEN Er is een stagnatie ontstaan in het afstempelen va nde visvergunningen omdat 't contract over de Slotgracht nog niet rond is. Ik heb me in de datum vergist, maar het zal wel weer goed komen. Ik zal mijn best doen om het zo snel mogelijk in orde te maken. U krijgt dan de vergunningen thuis bezorgd. Wat de wedstrijden betreft: de eerste is een karperwed strijd in de Slotgracht op vrijdag avond 1 juni van 18.30 tot 21.00 uur. Inleggeld 2,50. Over de volgende wedstrijden krijgt u bericht thuis. Wij verzoeken de leden die nog con tributie moeten betalen dit alsnog te doen bij P. Hink op de Zandweg of bij mij. Denkt u ook om uw visakte af te halen ten gemeentehuize. Namens het bestuur, S. Hopman, secretaris. WEEKENDDIENST ARTSEN 26 - 27 mei: dokter Versteegh, telefoon 1263. WEEKENDDIENST WIJKVERPLEEGSTERS 24 mei Hemelvaartsdag: zr. A. van Staveren, Marienstein 9, Heiloo, tel. 072-334326; 26 en 27 mei: zr. A. de Klerk, Herenweg 45, Egmond-Binnen telefoon 1444. ADRESSEN WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Egmond aan Zee: zr. R. Sybrand, Pr. Hendrikstraat 20, tel. 1620, spreek uur dagelijks 13-14 uur; Egmond-Binnen: zr A. M. de Klerk, Herenweg 45a, tel. 1444, spreek uur dagelijks 12.30-13.30 uur; Egmond a/d Hoef: mw zr. E. Schaafs- ma, Obriglaan 20, Heiloo, tel. 072- 336135, spreekuur dagelijks 12.30- 13.00 uur, behalve 's woensdags. Diëtiste spreekuur: elke 2e don derdag van de maand van 10.30 - 11.00 uur in het wijkgebouw aan de Wilhelminastraat te Egmond a. Zee. Kruisvereniging De Egmonden, se cretariaat: Voorstraat 58, Egmond aan Zee, tel. 1746. OPENBARE BIBLIOTHEEK Egmond aan Zee, Zuiderstraat 14: maandagavond 18.30-20.00 u., woens dagmorgen 10.30-11.30 uur, woens dagavond 18.30-20.00 uur, vrijdag middag 16.00-17.30 uur, vrijdagavond 18.30-20.00 uur; Egmond a.d Hoef Herenweg 196: dinsdag 19.00-20.00 uur, woensdag 10.00-11.30 uur, donderdag 1545-17.00 en 19.00-20.00 uur; Egmond-Binnen: Herenweg 45 maandag 19.00-20.00 uur, woensdag 14.00-16.00 uur, donderdag 19.00-20.00 uur. BOUWBURO STICHTING BELANGEN OUD EGMOND le en 3e donderdag van de maand, van half 8 tot half 9 in het o.k. ver enigingsgebouw, Julianastraat. GEZINS/BEJ AARDENVERZORGING IN DE EGMONDEN Wilhelminastraat 14, telef. 02206- 1671, Egmond aan Zee. Spreekuur dagelijks van 8.30 tot 9.30 uur. SOCIAAL WERK IN DE EGMONDEN Mevr., K. B. v.d. Ende, Huisweid 16, Egmond-Binnen, telef. 02206-1935. Spreekuur: Egmond aan Zee, wijk gebouw, le en 3e woensdag in de maand van 14.00-14.30 uur; Egmond aan de Hoef, dorpshuis, le en 3e donderdag in de maand van 10.00- 10.30 uur; Egmond-Binnen, wijkge bouw, le en 3e vrijdag in de maand van 14.00-14.30 uur. BIOSCOOP "CINEMA 1000" Zie advertentie op pagina 2. ZANGKOOR SOLI DEO GLORIA Egmond aan de Hoef zondag 27 mei, 9.30 uur: gezamenlij ke viering met het jongerenkoor. SPORTCENTRUM T EGMOND (tel. 2196) AGENDA 24 mei t.m. 30 mei 1979: Zwembad: donderdag 24 mei (Hemelvaartsdag): vrij zwemmen 9-17 uur; vrijdag 25 mei: vrij zwemmen 7-8, 8.30-11, 12-15.30 en 18-20.30 uur, ouder dan 24 jaar of gezinnen met kinderen 20.30-21.30 uur, bejaarden 11-12 uur; zaterdag 26 mei: vrij zwemmen 10.30- 12 en 14-16 uur, ANIB 16-17 uur, diplomazwemmen 12-14 uur; zondag 27 mei: vrij zwemmen 8.30- 12 uur; maandag 28 mei: vrij zwemmen 7-8, 8.30-11.30, 13-15 en 18-20 uur, be jaarden 11.30-12.30 uur, ZPC 20- 2J.30 uur; dinsdag 29 mei: vrij zwemmen 7-8, 12-13 en 18-20.45 uur, bejaarden 11-12 uur; woensdag 30 mei: vrij zwemmen 7-8, 12-15.30 en 17.30-21.30 uur, bejaar den 11-12 uur; Sporthal: donderdag 24 mei (Hemelvaartsdag): Dolfijn 10-17 uur; vrijdag 25 mei: KNVB (comp.) 19- 23 uur; zaterdag 26 mei: zaalvoetbal 14-15 u., zaalvoetbal 18-21 uur; maandag 28 mei: KNVB (comp.) 19- 23 uur; dinsdag 29 mei: GPV 17-18 u., KNVB (comp.) 19-23 uur; woensdag 30 mei: Rolff 18-19 uur, KNVB (comp.) 19-23 uur. Sportzaal: donderdag 24 mei: Israël 18-20 uur; zaterdag 26 mei: ANIB 15-16 uur; maandag 28 mei: Pettit 19-20 uur; dinsdag 29 mei: Judo 16-21 uur; woensdag 30 mei: Yoga 8.45-10.45 u. Mededelingen: Sporthal: Er zijn nog banen beschik baar overdag en zondags om te tennissen; Zwembad: Opgave zwemles aan de kassa of telefonisch. Hemelvaarts dag is het zwembad geopend van 9-17 uur.

Contact met de Egmonden | 1979 | | pagina 8