VERENIGINGSNIEUWS Concert en toneel op het pompplein Ingezonden Ingezonden Politie varia Vakantie Ingezonden Agenda "CONTACT MET DE EGMONDEN" 6 25 JULI 1979 NUMMER 14,c Velen aanhoorden vorige week het optreden van het bejaardenorkest "Q en Q" uit Zaanstad, dat besche nen door een vrolijk zonnetje een bijzonder aantrekkelijk concert gaf op het Pompplein. De bankjes rond het Pompplein waren allen bezet en bleven dat de hele middag. Directeur Koomen had met zijn orkest, dat geheel bestaat uit be jaarden en waarvan de gemiddelde leeftijd 74 jaar is, veel succes. Enkele dagen daarna trad het Westfries Volkstoneel op. Op een geïmprovi seerd podium brachten de leden van dit gezelschap gedurende de middag TEGEN-GAS De laatste tijd worden de lezers van het "Contact" nogal eens ge- konfronteerd met de mening van de redakteur over de doortrekking van de Heïloocr Zeeweg naar Egmond aan Zee. Het is duidelijk, dat hjj vóór de doortrekking is. Nu is dat op zichzelf natuurlijk geen bezwaar. Je zou hoogstens naar voren kunnen brengen, dat een me ning iets te veel aan bod komt. Het is immers bekend, dat er ook andere opvattingen bestaan. Belangrijker zijn echter de argu menten die de redakteur daarbij ter berde brengt. In het "Contact" van vorige week (18 juli) b.v. zegt hij, dat "vele anderen, die niet in zo'n paradijsje wonen" ook graag van de natuur willen genieten. En verder: "Het maken van bezwaren kan wel eens wat egoistisch zijn en al is dat dan misschien eens wat al te zwaar beladen woord, 't is wellicht toch goed om eerst eens alle voors en tegens op een rijtje te zetten, alvo rens de pen te grijpen. Want wist u, dat Egmond zo langzamerhand de image krijgt een gemeente te zijn waar alles niet of zeer traag tot stand komt?" Dit laatste zal niemand tegen spreken, maar moeten we daarom maar vlug verkeerde maatregelen gaan nemen? Want daar gaat het natuurlijk om. De "Zeeweggroep" heeft natuurlijk wel degelijk de voors en tegens op een rijtje gezet, alvorens tot zo'n tijdrovende aktie te besluiten. Alleen kwam zij tot andere konklusies dan de redakteur van dit blad, omdat zij een andere visie op de hele problematiek heeft. In die visie spelen natuur- en landschapsbehoud inderdaad een be langrijke rol. Oók voor de toerist is het van belang het "paradijsje" in stand te houden. Daarnaast biedt de weg naar de mening van de Zee weggroep verkeerstechnisch een te geringe oplossing voor de verkeers problemen: het als heersende kruis puntenprobleem wordt nog ver sterkt. En dan hebben we het nog niet over de verkeersèantrekkende funk- tie van nieuwe wegen. Die zal de nu reeds oplosbare parkeerproblemen in Egmond aan Zee slechts vergroten. Wachtmeester Nannes pleitte in ver band daarmee onlangs nog in een regionale krant voor aanleg van een parkeerterrein in, naar zijn zeggen verwaarloosd duingebied. Zo rolt de bal verder De situatie is nu al onoplosbaar. Ook landelijk gezien: files van 2-7 km zijn tegenwoordig aan de orde van' de dag. Waarschijnlijk werd het rekord onlangs gevestigd i n Duitsland, het land met de vele Autobahnen: 70 km. Daarmee is niet gezegd dat er niets aan de bestaande toestand verbeterd kan worden. Voorstellen daartoe zijn bijvoorbeeld gedaan in de nota: "Met het Oog op Egmond" van "Hart voor Eg mond". Dit stuk werd indertijd in het "Contact" een zinvolle bijdrage tot de diskussie genoemd! Opvallend is dan, dat het "Contact" van vprige week een vrije busbaan laat af hangen van de verlenging van de Zeeweg. In bovengenoemde nota wordt een alternatief (mét vrije bus-/ taxibaan) zonder aanleg van de verlengde Zeeweg geschetst. Belang rijkste uitgangspunten daarbij zijn: minimale aantasting van de natuur en de schaarse openruimte, terwijl de dorpskernen zoveel mogelijk ont last worden. Tot slot nog iets over de nu lo pende procedure. Bovengenoemde en andere bezwaren van de "Zeeweg- groep" staan tezamen met enkele alternatieven in het toentertijd in gediende bezwaarschrift vermeld. Helaas was de groep toen gedwong en tot het indienen van bezwaar schriften om haar mening kenbaar te maken. (Een bezwaarschrift dat overigens door ruim 900 mensen werd ondertekend, dwars door de politieke groeperingen heen. Mis schien is dat laatste wel een gedeel telijke verklaring voor het succes.) Gelukkig is de gemeente op haar schreden teruggekeerd. Er is in op dracht van de gemeente een con- cept-totaalwegenplan opgesteld. In een inspraakprocedure krijgen de inwoners nu gelegenheid hun ar gumenten voor en tegen het plan in te brengen. Het zal duidelijk zijn, dat wij daar gretig gebruik van zullen maken. DE "ZEEWEGGROEP" Van de redaktie: Het liefst zie ik groene weiden en duinen met alleen maar wandel paden, waar vogels fluiten en ko nijntjes dartelen en daartussen mijn vrouw en kinderen en ik. Maar duizenden anderen willen dat ook Daarom ben ik vóór de doortrekking van de Heilooër Zeeweg, want die maatregel ligt nu het meest voor de hand en is onderdeel van het con- cept-totaahvegenplan. De gemeente is dus NIET op haar schreden te ruggekeerd. Als mijn mening teveel aan bod komt, dan is dat te wijten aan hen mét die andere mening, omdat ze die niet uiten. Het "Contact" is er óók om die andere mening weer te geven, zoals dit stukje "Tegen-gas". Het is de hoogste tijd dat er iets gebeurt, dat er maatregelen worden genomen ,ook al zijn ze niat hele maal afdoende. Maar als we bezwa ren blijven maken, dan gebeurt er voorlopig niets. Gerard Belleman en de avond vele toneelstukjes, waarbij verschillende van eigen hand. Hoewel het niet altijd kinder kost was, gaven tientallen kleine toeschouwertjes hun gewaardeerde belangstelling terwijl ook de grote ren gedurende het gehele optreden tot ver in de avond in grote getale aanwezig waren. Het was bijzonder gezellig op het Pompplein tijdens deze twee VW-evenementen. Egmond a.d. Hoef, 20 juli 1979 Geachte Heer Belleman, Al enige t|jd wordt er in het 'Contact" aandacht geschonken aan de verkeerssituatie in de Egmonden. Als redakteur van het "Contact" heeft u uw mening genoeg naar voren gebracht. U bent vóór de ver lenging van de Zeeweg, want de verkeersproblemen zijn dan opge lost. Het is uw recht en het recht van andere personen om van mening te verschillen met een groepering Eg- monders, die andere oplossingen zien voor de verkeersproblemen binnen de gemeente. Het is uw taak om tendentieuze berichtgeving te voor komen. U laat voor- en tegenstan ders aan bod komen, dat kan niet ontkend worden, maar in uw artike len worden tegenstanders van de verlengde Zeeweg gekwalificeerd als egoisten, als een stelletje milieu kabouters die te pas en te onpas dwarsliggen en naar de pen grijpen zo gauw de mogelijkheid zich voor doet. Het gaat hier echter om een groe pering Egmonders die uitstekend ge ïnformeerd en hard werkend bezig zijn met de instandhouding van het zgn. "Egmondse paradijs". Zij heb ben dus dezelfde belangen als u, alleen verschillen zij van visie. Dat is een democratisch recht. Uw houding en mening kan ik wel verklaren. Het lijkt mij ook geen pretje om in de zomermaanden van huis naar werk (v.v.) rijdend, gekon- fronteerd te worden met eventuele files van bezoekers. Een oplossing voor dit probleem is echter beschik baar: neem de fiets. Zelfs een niet getraind atleet kan de door u af te leggen afstand, ondanks het "valse plat" in het trajekt, binnen vijf mi nuten overbruggen. Bovendien draagt u zo bij tot de noodzakelijke ener giebesparing en fietsen is gezond. Al fietsend kan u tot bezinning komen en misschien enkele andere wan toestanden binnen het "Egmondse paradijs" ontdekken, zoals de schrij nende woningnood. Tientallen Egmonders zijn al ge dwongen om naar elders te verhui zen door gebrek aan betaalbare woningen. Andere zijn gedwongen in zomerhuizen resp. zomerhokken te' kruipen. Zij worden uitgebuit en uitgebeend door huiseigenaren die misbruik maken van een zeer slecht gemeentebeleid. Het wanhopig falen van het ge meentebestuur o.a. op het gebied van woningbouw komt in het "Con tact" nauwelijks ter sprake. Meneer Belleman, besteedt daar eens aan dacht aan. Ga eens op bezoek bij die holbewoners in het "Egmondse para dijs". Ga eens na hoeveel zij van hun inkomen moeten besteden voor een elementair levensbehoefte - een dak boven het hoofd. Misschien wordt u door bovengenoemde ongemakken niet geplaagd, vele lezers echter wel. Het zou u als redakteur sieren om aandacht te besteden aan de wo ningnood in dit "Aardse paradijs", dat voor vele woningzoekenden een "hel" is. Meneer Belleman, prettige vakan tie. Waarschuwing: In geheel West- Europa files. Hoogachtend, L. Ranzijn Pr. Beatrixlaan 65, Egmond a.d. Hoef Bedankt voor de goede wensen. Gerard Belleman 9 juli t.m. 19 juli: We zouden dit stukje weer kunnen beginnen met de mededeling dat het weer druk is geweest. Maar dat weet iedereen zo langzamerhand wel. le dereen kan de lange r|j met auto's bijna elke dag van de week zien staan. We zullen daar dan ook niet over uitwijden. Ons dorp staat vol auto's. Er zijn er zelfs tussen die niet goed afge sloten zijn, zodat uit enkelen dingen zijn ontvreemd. Nog erger werd het de nacht van 17 op 18 juli, toen on verlaten de zijramen van diverse auto's ingooiden en voorwerpen sta len, waaronder waardevolle papieren die bij de "Fransman" werden te ruggevonden. We raden eenieder aan geen waardevolle dingen in de auto te laten liggen. Opvallend wordt de lange lijst van vermiste portemonnees en por tefeuilles. Er zijn er teruggevonden, maar dan was het geld eruit ver dwenen. Een voor de hand liggende conclusie is dan dat er een zakken roller in Egmond verblijft. We raden dan ook eenieder aan voorzichtig te zijn en de ogen goed open te hou den. Tweewielige voertuigen zijn ook weer erg populair. Een Duitse Moped is verdwenen en een Zündapp. Ver der zijn er tientallen fietsen gestolen, vooral de duurdere. Ook hierbij weer een waarschuwing: Zet uw fiets goed op slot en als het kan in een of ander schuurtje. Als er veel mensen op een beperkte ruimte zit ten, dan kunnen er moeilijkheden komen. Dat is zelfs in de dieren wereld zo. Ook in Egmond is dat het geval. Er vonden weer diverse mishandelingen plaats. Sommige mensen lijken agressieve neigingen te krijgen als ze met een grote groep samen kqmen en daarbij wat alcohol naar binnen werken. Een voorbeeld van wat alcohol met een mens kan doen bleek tijdens-het begin van de bouwvak. Enkele blijde bouwvak kers hadden flink wat drank naar binnen gegoten en reden daarna in een auto het dorp door. Dit leverde een flink aantal beschadigde auto's op en de aanhouding nogal wat wild west taferelen. Een drankje is ge zellig, maar ga er na niet rijden. Misschien is alcohol ook wel de oorzaak geweest van de vernieling van een telefooncel. Alle ramen waren kapotgeslagen, het is koud telefoneren op deze manier. De afgelopen periode zijn er negen aan rijdingen geweest, waarbij de politie aanwezig is geweest. Over het al gemeen blikschade. Er was één aan rijding waarbij iemand doorreed. Tot slot nog een laatste medede ling. Als n moeilijkheden te melden hebt doe dit dan b|j de politie en niet b|| een andere instantie. Over dag kunt u bellen 1439 en 's avonds na 18.00 uur telefoon 072-116444. Dit laatste telefoonnummer is het num mer van de mobilofooncentrale, die dan de surveillerende wagen naar u toestuurt. Je kunt, als je een vakantieplaatje wilt nemen, naar het strand gaan en een tafereeltje kiezen wat daar voor de hand ligt. Je kunt ook een ander doel kiezen, zoals op dit plaat je, genomen aan de Kennedy-Boule- vard, waar het werk aan het in aan bouw z|jnde appartementengebouw stil ligt gedurende drie weken. Enkele weken terug kreeg men hier nog een tegenslag te verwerken, toen door een zware bries enkele van de schuin oplopende muren om waaiden. Ter voorkoming van dit gevaar zal men voor de vakantie periode wel de nodige voorzorgs maatregelen hebben genomen. Geachte redaktie, naar aanleiding van uw mededeling in uw door de lezers zeer gewaardeerd "Contact, met de Egmonden", dat de chauf feurs van de NZH-bussen de bocht niet kunnen nemen op de hoek Wil- helminastraat/Binnenboulevard, met als gevolg, dat z|j ook de route om de zuid niet kunnen rijden, het vol gende De politie weet toch dat het par keren op de hoeken van de straten verboden is. Waarom laten ze dat dan toe? Want hierdoor zijn de be woners van "Torenduin", "Huize Agnes" en andere gebruikers de dupe. Wat wij eenmaal hebben verwor ven, laten wij ons niet meer ont nemen. Dus gebruikers van het openbaar vervoer, laat uw protest horen tegen de opheffing van de busroute langs de Zeeweg. Uw schriftelijk protest, enwel van alle belanghebbenden, wordt met spoed verwacht. A. Kraan, Voorzitter Algemene Nederl. Bond voor Ouderen, "Huize Agnes", kamer 223. VOLLEYBALVER. RAPIDE BADGASTEN-TOURNOOI Onder grote belangstelling hebben op zaterdag 14 juli j.1. 24 teams el kaar bevochten om de hoogste plaat sen in de diverse poules. Na een spannende strijd kwamen de vol gende winnaars uit de bus: Blokkers 1, Pink Panter, Blokkers 2, Dialogi ca, Zwarte Stern en Punch. Het volgende tournooi is op za terdag 28 juli a.s. om 19.00 uur. Op gave per team bij C. A. Heeres, Meeuwenlaan 17, tel. 2693 of bij J. Kuipers, Meeuwenlaan 3, tel. 2910. ST. ADELBERT De training voor de selectie en junioren Al begint weer op maandag 30 juli. Vervolgens op woensdag 1 en vrijdag 3 augustus. De aanvang is gesteld 's avonds om 7.15 uur op het voetbalveld. Gymschoenen meene men. P.V. DE TOEKOMST Uitslag wedvlucht vanuit Strom- beek, 189 km., snelheid le düif 1215 m.p.m.: H. Tromp 11922, C. H. Diemeer 25, J. Zentveld 369, P. Swart, 4172427, A. Admiraal 7—10—13, H. Zentveld 8, C. Apel doorn 111421, J. Apeldoorn 12 1820, P. Zentveld 15, A. Tromp 16, B. de Jonge 232526. Vitesse-kam- pioenen zijn: le C. H. Diemeer, 2e Aad Admiraal, 3e J. A. Apeldoorn. Uitslag wedvlucht vanuit Strom- beek jonge duiven, snelheid le duif 1200 m.p.m,: Tervoort/Dekker 131 en 50, P. Swart 2—2046, J. Bakker 3—41, J. Apeldoorn 4144047 6061, A. Merkuur 5192324 33—34—43—48—49, P. Laan 0—11— 27—36 44 52—58, A. Wolven 7— 32—39, B. de Jonge 8—18—57, J. Zentveld 951, G. Tervoort 1013 1529, A. Admiraal 12—35—55, G. Vreeburg 16, H. Admiraal 1753, P. Zentveld 21, Jos Liefting 2226, E. Zwart 2545, G. Duinmeyer 2830 42—50, C. H. Diemeer 37, H. Zent veld 38, P. Schutte 54, P. Schilder 56, P.v.d. Reep 59. H.V. EGMOND '74 Op donderdag 26 juli wordt de training voor de dames-senioren weer hervat in duin bij de Zeeweg. Aanvangstijd 19.00 uur. GAARTHUIS SUPERCUP ZAALVOETBAL TOURNOOI In een bomvolle "De Schulp" heeft de derde speelavond van het Gaart- huis Supercup zaalvoetbaltournooi plaatsgevonden. Bij de pupillen bleek hoe sterk en uitgekookt de nog jonge "telgens" van Mooyeveld wel zijn, deze 8 t.m. 12-jarigen speelden de lang niet zwakke Schuit-ploeg vol ledig weg, 13-4. De junioren van Mooyeveld mogen er ook zijn, maar Gaarthuis scoorde wat makkelijker, 9-4 voor Gaarthuis. Een donderend applaus was hun verdiende loon. De dames van Gaarthuis lieten tegen Schuit blijken wie hier de sterkste was, 13-5. Spanning was er wel bij de veteranen. In een gelijkopgaande wedstrijd streden de campings van Moo/Baltus en Mooyeveld tegen el kaar. de wedstrijd werd pas in de laatste minuut beslist in het voor deel van Mooy/Baltus. De grote ver rassing kwam ook bij de veteranen. Met goed voetbal klopte de Boender- maker-"oudjes" hun makkers van Gaarthuis, waarin de Boendermaker- doelman uitblonk, 6-4. De senioren wedstrijd Mooy/Baltus tegen Schuit was wel eens wat te hard, maar de uitstekend leidende Dirk Buter had de wedstrijd goed in de hand. Met 9-4 trok Mooy/Baltus aan het langste eind. Heel knap deden de Boender maker-senioren het tegen de bijzon der goed spelende Mooyeveld. Boen dermaker nam een 2-0 voorsprong. Vlak voor de wissel maakte Mooye veld er 2-1 van, met nog 15 min. te spelen maakten zij gelijk. De uit gebluste Boendermaker-ploeg moest het laatste kwartier nog eens zes treffers toestaan. Na deze wedstrije speelde het Duo The Flora Boys er al lustig op los tot in de kleine uur tjes. Voor de grote verloting zijn nog enkele nummers niet afgehaald groen 954, 968, 1200, 1472 en 1965. A. Boendermaker EGMONDS LUCHTPOST Zowel de oude als de jonge duiven werden om 8.00 uur gelost in Strom- beek, 192 km. De uitslag van de oude duiven: Comb. Spit 123 4—12, C. Groot 5—6—7—10—14, P. de Waard 8, B. Leyen 9, H. Liefting 11, R. Groot 13, N. W. Groot 15—17, W. M. Groot 16, Comb. Dekker 18 20, A. Prins 19, Jos Pepping 21. De uitslag van d jonge duiven: Comb. Spit 1—3—12—17—19—20—22—28 en 32, P. de Waard 2—5—7—8—10—23, C. de Graaff 4, H. Liefting 621, Jos Pepping 9-24, P. Ranzijn 11, C. Groot 13252627, Jos Sprenkeling 14, W. M. Groot 15, A. Prins 16, Marco 18, N. W. Groot 29—30, R. Groot 31. Vitesse-kampioen is na een felle strijd met N. W. Groot, de heer D. A. Spit geworden. Woensdag inkorven voor Bergerac. BRIDGECLUB DE EGMONDEN Uitslag 13 juli j.1.: A (gem. 54): 1 gebr. Huiberts 67, 2 Maureauv. Leeuwen 65, 3 mevr. ZwaanGouda 60'/», 4 GrootJak 59, 5 WittebroodNieuwenhuizen 55, 6 mevr. WittebroodApeldoorn 54, 7 HeddesVermeeren 50, 8 mevr. de GoedeZwaan 49!/2, 9 familie v.d. Linde 44, 10 dames HopmanHui berts 36; B (gem. 42): dames v. ElzenVer meeren 48, 2 mevr. HuibertsBak ker 47V2, 3 mej. GrootWouters 45'/a 4 dames GoedelDamstra 42V2, 5 RosingGorse 39, 6 dames Bakker v. Stralen 38'/2, 7 de VrijZwart 38, 8 dames MaureauGroot 37. Uitslag 17 juli j.1.: A: 1 HeddesA. Bakker 64, 2 Maureauv. Leeuwen 62, 3 mevr. ZwaanGouda 60, 4/5 Dekker Tromp en ApeldoornKareis 55, 6 KoelemijVos 54'/-, 7 Goedel-Zwaan 49V2, 9 fam. de Nijs 48, 10 Huiberts- Horio 42; B: 1 fam. Veringa 46, 2/3 dames KoelemeyVos en dames Hopman Huiberts 441/*, 4 de GoedeWitte brood 43, 5 RosingGorse 42, 6 da mes DruivenHuiberts 4U/2, 7 mevr. WittebroodAbbing 40, 8 fam. v.d. Linden 34V2; C: C. GrootG. Groot (zelfbed.) 32'/i, 2 Zwartde Vrij 28'/s, 3 dames HooglandHaverman 25'/a, 4 dames DamstraGoedel 22V2. 5 Duinmeyer- Castricum 22'. 2. 6 dames Bakkerv. Stralen I8V2. I11 verband met de komst van Zoe temelk en andere fietsprominenten in de nacht van Egmond op dinsdag 31 juli bridgen we op maandag 30 juli. WEEKENDDIENST ARTSEN 28-29 juli: dokter Zuiderveld, telefoon 1252. WEEKENDDIENST WIJKVERPLEEGSTERS 28-29 juli: zr. J. van Leeuwen, De Kandelaer 22, Heiloo, tel. 072-331021. ADRESSEN WIJKVERPLEEGKUNDIGEN Egmond aan Zee: zr. R. Sybrand, Pr. Hendrikstraat 20, tel. 1620, spreek uur dagelijks 13-14 uur; Egmond-Binnen: zr A. M. de Klerk, Herenweg 45a, tel. 1444, spreek uur dagelijks 12.30-13.30 uur; Egmond a/d Hoef: mw zr. E. Schaafs- ma, Obriglaan 20, Heiloo, spreek uur dagelijks uitsluitend telefo nisch van 12.30 - 13.00 uur behalve 's woensdags. Diëtiste spreekuur: elke 2e don derdag van de maand van 10.30 - 11.00 uur in het wijkgebouw aan de Wilhelminastraat te Egmond a. Zee. Kruisvereniging De Egmonden, se cretariaat: Voorstraat 58, Egmond aan Zee, tel. 1746. OPENBARE BIBLIOTHEEK Egmond aan Zee, Zuiderstraat 14: maandagavond 18.30-20.00 u., woens dagmorgen 10.30-11.30 uur, woens dagavond 18.30-20.00 uur, vrijdag middag 16.00-17.30 uur, vrijdagavond 18.30-20.00 uur; Egmond a.d Hoef Herenweg 196: dinsdag 19.00-20.00 uur, woensdag 10.00-11.30 uur, donderdag 1545-17.00 en 19.00-20.00 uur; (in de maanden juli en augustus donderdagmiddag gesloten). Egmond-Binnen: Herenweg 45 maandag 19.00-20.00 uur, woensdag 14.00-16.00 uur, donderdag 19.00-20.00 uur. (16 juli - 1 aug. gesloten). tJEZINS/BEJA ARDEN VERZORGING IN DE EGMONDEN Wilhelminastraat 14, telef. 02206- 1671, Egmond aan Zee. Spreekuur dagelijks van 8.30 tot 9.30 uur: SOCIAAL WERK IN DE EGMONDEN Mevr. K. B. v.d. Ende, Huisweid 16, Egmond-Binnen, telef. 02206-1935. Spreekuur: Egmond aan Zee, wijk gebouw, le en 3e woensdag in de maand van 14.00-14.30 uur; Egmond aan de Hoef, dorpshuis, le en 3e donderdag in de maand van 10.00- 10.30 uur; Egmond-Binnen, wijkge bouw, le en 3e vrijdag in de maand van 14.00-14.30 uur. BIOSCOOP "CINEMA 1000" Zie advertentie op pagina 2. KERKDIENSTEN IN DE EGMONDEN Egmond aan Zee: Oud.kath. kerk v.d. H. Agnes, Voor-i straat 112: zaterdag 28 juli 19.00 u. avondmis; zondag 29 juli 2.30 uur mis in "Torenduin". Herv. Gemeente, Trompstraat 2: zondag 29 juli 10.00 uur ds. L. J. Prins. Gereformeerde Gemeente: 29 juli 10 uur dhr. J. Oosting, 19 uur me vrouw ds. G. Oostwijk-Langbeek. Rooms-Katholieke kerk, Wilhelmina straat 12: vanaf 23 juni t.m. 19 au gustus zaterdag 19.00 en 20.00 uur (Duitse mis), zondag 9.30, 11.00 en 19.30 uur (duitse mis). Egmond aan de Hoef: R.K. kerk, Herenweg: zaterdag 19.15 uur, zondag 8.00, 9.30 (gez. mis) en 11.15 uur. Karrr.el, Herenweg: elke dag 8 uur, zondags -eveneens om 8 uur. Egmond-Binnen: R.K. kerk, Kerkplein: zondag 8.00, 9.30 en 11.15 uur. Abdij van Egmond, Abdijlaan: elke dag en zondag 9.30 uur, zondag vespers 5 uur. Egmond-Binnen/Egmond a.d. Hoef: Hervormde Gemeente: zondag 29 ju li Slotkapel Egmond aan de Hoef, 10.00 uur, voorganger ds. W. M. M. Moonen. ZANGKOOR EGMOND A.D. HOEF zondag 29 juli, 9.30 uur: Te Deum Laudamus( 2st.), Perosi; Jesus blei- be, J. S. Bach. SPORTCENTRUM EGMOND r (tel. 2196) AGENDA 26 juli t.m. 1 augustus Sporthal: donderdag: 15 uur de film van Ome Wilm; 20 uur zaalvoetbal v. Dam; vrijdag: 19-23 uur zaalvoetbal; zaterdag: 10-12 uur zaalvoetbal, 19- 24 uur badgasten volleybaltournooi Rapide; zondag: 9-12 uur zaalvoetbal, 21-22 uur zaalvoetbal; maandag: 19-22 uur zaalvoetbal; dinsdag: 17-18 uur gem. pers. ver., 19-20 uur zaalvoetbal; woensdag: 19-23 uur zaalvoetbal. Sportzaal: vr|j zwemmen t.m. 11 augustus: donderdag: 7-8 en 12-21.30 uur; vrijdag: 7-8, 12-21.30 en 20.30 uur; zaterdag: 11-16 uür; zondag: 8.30-12 uur; maandag: 7-8 en 12-21.30 uur; dinsdag: 7-8 en 12-20.45 uur; woensdag 7-8 en 12 -21.30 uur; Mededelingen: Sporthal: Donderdag 26 juli: de film van Ome Willem. Een regenachtige dag overdag en in de week enden zijn er banen beschikbaar. Ook 's avonds nog diverse uren vrij. Zwembad: Opgave zwemles aan de kassa of telefonisch.

Contact met de Egmonden | 1979 | | pagina 6