VE RENIGINGSNIE U WS Egmond-drie-ade in Jeugdherberg "Klein Rinnegom" P VV V-nieuws en informatie KORT NIEUWS Lammechien verhuisd Ingezonden AGENDA 'CONTACT MET DE EGMONDEN 9 JANUARI 1980 - NUMMER 1436 wij vernemen DAT in het Bowlingcentrum Egmond op zondag 13 januari a.s. een groot Moonlight-bowlingtournooi zal plaats vinden, waaraan fantastische prijzen zijn verbonden. Iedereen kan er aan mee doen, ook zij die nog nooit een bowlingbal tussen de vingers geklemd hebben gehad. Zie voor bijzonderheden de advertentie in dit blad; DAT de brandweer vorige week uit rukte, omdat er rook was waargenomen boven de Sterflat Dat was danwel goed gezien maar de rook kwam niet van het flatgebouw maar van brandende kerst bomen op het strand, en daar zat geen gevaar in. De wagens werden dan ook weer vlug op stal gezet; DAT de voetbalvereniging Egmondia weer gaat klaverjassen in de kantine op het sportpark. De advertentie in dit nummer vertelt u er meer over; DAT er veel belangstelling was voor de nieuwjaarsreceptie, die door het gemeentebestuur in het dorpshuis "De Schulp" werd gehouden. In ongedwong en sfeer konden de gemeentenaren elkaar niet alleen de beste wensen voor het nieuwe jaar overbrengen, maar tevens eens van gedachten wisselen over allerlei zaken, waarvoor anders weinig of geen gelegenheid bestaat en dat is misschien nog wel het belang rijkste van zo'n bijeenkomst. Ook de Egmondzeeër Reddingsbrigade te Eg- mond aan Zee hield zo'n bijeenkomst, die plaatsvond in "De Bomschuit" aan de Parallelweg te Egmond aan Zee. Hiervoor bestond, zoals elk jaar, ook weer veel animo; DAT de Zuiderstraat en een deel van de Voorstraat op zondagavond weer blank kwamen te staan door de inten sieve regenval. Het toestromende wa ter komt hier bijeen van alle hoger liggende gedeelten van het dorp, met het gevolg dat de regenwaterafvoer het niet ineens kan verwerken. De afvoer pijp op het strand was dichtgestoven, zodat de opening niet tijdig openbrak. Toen om pl.m. 22.00 uur Gemeentewer ken was opgebeld, heeft men met behulp van de brandweer de pijp weten te localiseren en open gemaakt. Het leed was toen gauw geleden. Gemeente werken heeft al eens door middel van een paal getracht, om de afvoer duidelijk aan te geven, omdat de strandbodem zich telkens wijzigt, "maar" zo zei Jan Hendriks, "een van de inwoners kon hem heel goed thuis gebruiken, zodat het weerzoeken was". Binnenkort zal er een stalen marke- ringspijp op het afvoerkanaal worden aangebracht; DAT het huis "De Wering" te Eg mond aan Zee, het voormalige "St. Jozef" failliet is. Enkele weken gele den plaatsten we nog een foto van het moment, waarop de sleutel voor het laatst gehanteerd werd om de deur af te sluiten en daarmee de periode van kinderopvang, waarvoor het gebouw steeds dienst heeft gedaan. Er rest een schuld van anderhalf miljoen, een bedrag waarvoor niet direct een oplos sing kan worden aangedragen. Er is sprake van dat het verkocht moet worden, maar de opbrengst daaruit zal het tekort bij lange na niet kunnen dekken; DAT café-restaurant "Speeltuin De Egmonden" aan de Sportlaan een grondige opknapbeurt ondergaat. Het interieur zal aan de huidige eisen worden aangepast. Door deze verande ring zal het bedrijf gemakkelijker gezelschappen kunnen onderbrengen, terwijl er grote aandacht zal worden besteed aan de sfeer, die voor zo'n bedrijf nu eenmaal de trekpleister vormt. Binnenkort zal Ben van Balen meer van zich laten horen, wanneer het restaurant zijn deuren weer zal openen; DAT de VVV, de biblotheek en d e peuterspeelzaal te Egmond-Binnen. welke drie gemeenschapsinstellingen nu in één gebouw zijn ondergebracht, op 1 maart een officieel tintje gaan geven aan dit samen-onder-een-dak gaan, door de officiële opening, die door burgemeester Kingma zal worden ver richt; DAT ook café-restaurant "De Klok" een opknapbeurt krijgt. Het interieur blijft in grote lijnen gelijk aan de bekende outfit, hoewel een andere kleurstelling en een nieuwe wandbe- kleding al veel kan doen. Bovendien zal de bar een andere vorm krijgen. Donderdagavond is "De Klok" reeds weer in bedrijf; DAT op 11 januari (vrijdag a.s.) nog maals de musical "Oliver" zal worden opgevoerd door de Hoever Theater groep "Horizon". De opvoering vindt plaats in "De Blinkerd" in Schoorl en begint om 20.00 uur. Dit is een musical die voor jong en oud en voor de hele familie is aan te bevelen. Laat de tv met z'n clichévermaak maar eens achter wege en ga daar eens heen, met uw gezin. U zult er geen spijt van hebben. En kaarten zijn verkrijgbaar bij J. Twisk, tel. 1490; Annemarie Hikke, tel. 1383 een aan "De Blinkerd", tel. 02209- 2068 tussen 10 en 12 uur; DAT het Vrouwencafé te Egmond aan de Hoef weer bijeenkomt op woensdag 9 januari (vandaag) om 20.00 uur in café Beemsterboer; DAT de commissie onderwijs een openbare vergadering houdt in het gemeentehuis te Egmond aan de Hoef op maandag 14 januari om 19.30 uur; DAT op donderdag 10 januari om 20.00 uur in het bejaardentehuis "Hee- gemunde" te Egmond-Binnen een apar te avond plaatsvindt, waarbij een koor Rondom het V W-gebeuren is het de laatste tijd wat rustig geweest en is er geen publikatie in deze rubriek verschenen. Door ziekte en verhuizing van Mw. Runia is één en ander blijven liggen. We hopen echter in de komende weken alle achterstand weg te kunnen werken. Inmiddels zijn de Nederlandse en Duitse vakantieperiodes bekend en op een overzicht vermeld. Dit overzicht is gratis bij het VVV-kantoor verkrijg baar. In de afgelopen weken heeft u in de kranten kunnen lezen dat tijdens de Kerstdagen en de jaarwisseling minder mensen met vakantie zijn gegaan. Hoewel er op dit moment nog geen exact overzicht beschikbaar is, bestaat de indruk dat rond de feestdagen in Egmond aan Zee redelijk goed ver huurd werd. Zodra de gegevens bekend zijn, krijgt u een overzicht in deze rubriek. In "Wij vernemen dat doen we een beroep op de leden gemeubileerd verhuur om de reeds bezette periodes in de maanden juni, juli en augustus aan het buro door te geven. Tevens willen we hierbij de leden Logies-Ontbijt nog even herinneren aan de in december j.1. toegezonden circulaire over de opgave bedden voor de voorjaarsbusreizen. Indien u de opgave nog niet heeft ingeleverd, vragen wij u dit alsnog zo snel mogelijk te doen. De aanvragen van de busondernemers komen nu binnen en het is noodzakelijk dat bekend is over hoeveel bedden we in het voorjaar 1980 kunnen beschikken. Har telijk dank voor uw medewerking. mbr. De antiekhandel Lammechien van mevrouw L. Konijn is verhuisd naar Voorstraat 16. In een knusse ruimte vonden we haar tussen de curiosa, waarmee zij al verschil lende jaren bekendheid heeft ver worven in en buiten Egmond. Toen wij er waren ging de telefoon, waardoor het verzoek kwam, of zij een zittende herdershond kon leveren. Dat moest op korte termijn en dat ging niet. Anders had ze vast nog wel zo'n exem plaar op kunnen duiken. Zij weet de weg op antiekgebied en zij kan u erover adviseren, want voor een goed advies staat zij gaarne voor u klaar. Antiek- en curiosahandel Lammechien kunt u dus vanaf heden vinden op Voorstraat 16, alwaar wij bijgaande foto maakten. Geachte redaktie van het "Contact met de Egmonden", Prachtig dat gedicht van de heer Gerard Belleman. Het is mij niet mogelijk om in dezelfde taal te reage ren, maar de woorden uit hethekeldicht op de "vroede vaad'ren" van Egmond zijn mij uit het hart gegrepen. Heel mooi Gerard Belleman Als ik het in mijn woorden zou zeggen, zou het niet parlementair klinken. In de jaren dat ik de dorpspolitiek hier in Egmond heb gevolgd, via het "Con tact", kan ik het er alleen maar mee eens zijn. Ik vind het op z'n Hollands gezegd, 'n stel kwajongens. Ik beklaag de heer Kingma, dat hij hier burge meester is geworden. Hij verlangde naar Egmond als vakantieganger, maar ik was al bang, dat hij als burgemeester op deze gedachte zou terugkomen. Wat een stelletje waar hij mee moet werken. Alleen maar politiek gekrakeel, el kaar geen duimbreed toegeven. Mijn devies is: Opschieten met vergaderen en spijkers met koppen slaan!" Dat politiek gedoe hier in Egmond lijkt nergens op. Ik hoop dat in 1980 de "vroede vaad'ren" tot 't inzicht zullen komen, dat wij zo niet opschieten en geen streep verder komen. Dan liever een stel niet politiek gëorienteerde mensen in de raad, maar wel mensen met het oog op het belang van Egmond gericht. H. van Opstal, Egmond aan de Hoef zal optreden o.l.v. mevr. Klein, waarbij het bükorgel, de doedelzak en ook het spinet zullen worden bespeeld. Op 17 januari zal een kienniiddag worden gehouden. Alle inwoners boven 65 jaar zijn bij beide gebeurtenissen welkom; DAT zondag 13 januari in de r.k. kerk van St. Adelbert te Egmond-Binnen een belangrijke mededeling van de preek stoel zal worden voorgelezen. Op de inhoud daarvan kunnen wij nu, zoals afgesproken, niet verder ingaan; DAT het NKV en de NVV in de Egmonden tot een*federatie hebben besloten. Voortaan komen zij uit onder de naam FNV De Egmonden. De eerste ledenvergadering vindt plaats op 1 februari in "De Klok" te Egmond aan Zee. Er komt nog een uitnodiging. Het voorlopig bestuur is als volgt samen gesteld: voorzitter: G. Abbo, Dom Huybenlaam 21, Egmond-Binnen, tel. 3568; vice-voorzitter: H. Groen, Duin- straal 64, Egmond aan Zee, tel. 2135; secretaris: H. Leven, Oranjeplein 3, Egmond aan de Hoef, tel. 3356; penning meester: O. Huiberts, Oude Schulpweg 13, Egmond-Binnen, tel. 4306; bestuurs leden: J. Zwart, Meeuwenlaan 11, Egmond aan Zee, tel. 4048; R. Visser, Marshallstraat 5, Egmond aan Zee, tel. 1016; L. Zwart, Scholplantsoen 18, Egmond aan Zee, tel. 4085; DAT naar verluidt vanmorgen, woensdag om 10.00 uur de laatste huizen zijn opgeleverd aan de Sportlaan te Egmond aan Zee. Daarmee is dan een eind gekomen aan een bouwfase, die door velen met ongeduld werd gevolgd. Een aantal van 94 gezinnen zitten daar lekker, hoewel aan de omgeving nog wel het een en ander moet gebeuren, maar dat zal ook wel voor elkaar komen; DAT de kursus volksdansen, waar over we onlangs een advertentie opna men, op dinsdag 15 januari a.s. gaat beginnen om 20.15 uur in het o.k. verenigingsgebouw te Egmond aan Zee; DAT de VVV "Egmond aan Zee" een beroep op haar leden gemeubileerd verhuur doet om zo spoedig mogelijk de reeds verhuurde periodes aan het buro op te geven. Zie ook VVV-NIEUWS EN INFORMATIE. DAT het pand aan de Marinestraat te Egmond aan Zee, voorheen bewoond door de familie Boulkes, gekraakt is door Dick van Os. Hij wil met deze daad demonstratief optreden tegen het in zijn ogen zeer foutieve woningbeleid van de gemeente. Vier jaar staat hij op de lijst voor woningzoekenden en hij krijgt geen kans. Zeer verbolgen is hij, omdat, zoals hij zegt, wel een woning tverd toegewezen aan iemand, die eerst zijn eigen huis duur had verkocht, daarna voor enige tijd naar elders ging, weer terugkwam in Egmond, in een zomerhuis trok en toen de kans kreeg in een woningwetwoning te trekken. Het gekraakte pand is op 1 december 1979 teogewezen aan mevrouw E. Wijker, die er tol op heden nog geen gebruik van heeft gemaakt. In het voorjaar zullen de drie Egmonden zich weer manifesteren tijdens een groot openhuis in de jeugdherberg "Klein Rinnegom". Vorig jaar vond dat voor het eerst plaats en met groot succes. De vele bezoekers hebben zich hier op de hoogte kunnen stellen van de aktiviteiten van de diverse Egmondse verenigingen, waaronder toen meededen de reddingsbrigades, EHBO, muziekvereni gingen, voetbalverenigingen, hobbyclubs en ook verschillende particulieren, die hun kreativiteit hier aan vele anderen konden laten zien, terwijl ze er anders niet voor in de gelegenheid waren. Belangstelling nu al goed Als de plannen, die nu al op tafel liggen, verwezenlijkt zullen worden, dan belooft de tweede manifestatie de eerste verre te overtreffen. De vol gende verenigingen hebben zich in principe reeds bereid verklaard, hun inbreng aan te voeren. Dat zijn de w St. Adelbert, fotoclub DEFA, reddings brigade De Robben, de EHBO, muziek vereniging Eensgezindheid, de brand weer, de KNZHRM, de jeugherberg zelf, terwijl er ook gedacht wordt aan een afdeling bloemschikken, oude am bachten, kaarsenmaken, schilder kunst, oude ansichten enz. Er is zoveel in de drie Egmonden aanwezig, dat de moeite waard is om aan anderen te laten zien, dat zo'n gelegenheid als hier wordt geboden, met open armen moet worden aange nomen. Je kunt er kennis maken Er zijn in de drie Egmonden vereni gingen, waarvan velen het bestaan niet eens weten. Dat is ook niet zo ver wonderlijk, want zij die hier zijn komen wonen, niet dus behoren tot de oor spronkelijke bevolking, voelen zich dikwijls wat hiiitfnopcintrvn nat is een gegeven waar we niet omheen kunnen maar het dikwijls wel doen. De bewering, dat men er dan zelf maar eens z'n best voor moet doen om kontakt met een vereniging op te nemen, gaat niet op. Niet iedereen voelt zich in staat om die stap te zetten, bovendien is soms niet eens bekend op welk adres men zich dan moet ver voegen. Ook de opvang laat dikwijls te wensen dver. Ook kan daar de komende manifes tatie in "Klein Rinnegom" veel aan doen, maar daaraan moet dan wel terdege aandacht worden geschonken en bekendheid worden gegeven. Daar om moeten die dagen een aangelegen heid zijn van de drie Egmonden, een "Egmond-drie-ade", een presentatie van alles wat hier de boel in beweging houdt. De dagen van de 19e en 20e april, waarop deze aktiviteiten zijn vastge steld, kunnen veel betekenen voor de Egmondse vereningen en voor hen, die er graag mee in kotakt komen. En zij die er aan mee willen doen, kunnen zich vervoegen bij Joh. Romeijn, de beheer der van de jeugdherberg, telefoon 2269. We kunnen hier reeds meedelen dat de volgende bespreking over deze dagen zal plaatsvinden op 22 januari om 20.30 uur in de jeugherberg. Egmondi; Programma zaterdag 12 januari: 19: Egmondia - Zaanstad junioren: 140: Kolp.b. a4 - Egmondia a2 215: Alcmaria V b5-Egma ':ab2 218: USVU b4 - Egmondisr 330: Egmondia cl - Schoorl cl 353: Zeevogels c2 - Egmondia c2 391: Uitgeest c3 - Egmondia c3 Programma zondag 13 januari: 108: Texel 1 - Egmondia 1 123: Egmondia 2 - Alw. Forw. 3 275: Egmondia 4 - SC Dynamo 4 281: Egmondia 5 - Foresters 5 389: Flamingons 9 - Egmondia 6 junioren: 495: Egmondia al - HSV a2 598: Hollandia T bl - Egm. bl 14.30 14.30 12.00 14.30 14.30 13.00 13.00 14.30 12.00 14.30 12.00 14.30 14.30 12.00 H.V. Egmond '74 Programma zaterdag 12 januari: Heiloo 't Vennewater: d.jun.: Foresters 3 - Egmondia 1 19.15 Programma zondag 13 januari: sporthal Egmond: m.asp.: Egmond 1 - Meervogels 10.00 m.pup.: Egmond 2 - Foresters 3 13.15 m.welp.: Egmond 2 - Sporting S 2 14.45 Alkmaar Veiling Oost: d.sen.: St. George - Egmond 12.00 Schagen - Spartahal: j.asp.: Schagen 1 - Egmond 1 14.45 d.sen.: DES 1 - Egmond 2 16.30 Volleybal Relax PROGRAMMA: woensdag 9 jan. Heerhugowaard: 19.00: J.J. Rood-Wit - Relax dinsdag 15 jan. sporthal Egmond: 19.00: MA2 Relax 2 - Effect 2 19.00: MJ Schoorl - Relax zaalcontrole en zaalleiding hebben Joke en Tony Koelman, Jan Stam en Jan Levering. Willen jullie om 18.30 u. aanwezig zijn. Zaterdag 12 jan. a.s. speelt het le damesteam in het dorpshuis om 17.45 u. tegen de koploper Rood-Wit, wat aan moedigingen hebben zij dus wel hard nodig Drie Egmonden Biljart-tournooi Donderdag 3 januari 1.1. speelde in café-rest. Beemsterboer voor het Drie Egmonden Biljart-tournooi de clubs "Kromme Keu" en "Meerpaal" tegen elkaar. "KrommeKeu" begon de strijd goed en won de eerste vier partijen op rij, maar de volgende vier partijen sloeg "Meerpaal" toe en wist een gelijkspel uit het vuur te slepen; 8-8. Alle clubs hebben nu 4 partijen ge speeld. De stand in dit tournooi is nu als volgt: "De West" 6 punten uit 4 par tijen; "TikkieToe" ('tVlack) 6punten; "Rode Hert5 punten; "Kromme Keu" 2 punten; "Meerpaal" 1 punt. Egmondia - QSS 6-2 In deze oefenwedstrijd kreeg Egmon dia via goed spel zijn tegenstander op de knieën. Uiteraard is de uitslag van geen enkel belang, maar toch deed het de supporters goed om te zien hoe Egmondia deze wedstrijd opvatte. Wel licht heeft het stuk in de Alkmaarse Krant over o.a. het spuugbord zo gewerkt, dat een gemotiveerd Eg mondia aan de start verscheen. De inbreng van de jeugdspelers droeg veel bij aan de overwinning van Egmondia. Volgende week wacht Egmondia, ijs en weder dienende, de wedstrijd tegen Texel, waarin het dan weer om de punten zal gaan. Biljarten "Het Witte Huis" Kampioenschap libre 2e klas, district Alkmaar Na een geweldige zegereeks is het Luc Duin niet gelukt kampioen van het district te worden, in de beslissende finale moest hij het afleggen tegen de veel sterker spelende Monixs. Luc Duin werd 2e, maar promoveerde wel naar de le klas en omdat de heer Monixs een te hoog moyenne heeft gespeeld, zal Luc Duin voor de gewestelijke finale mogen uitkomen. Deze wordt ti.osen 14 en 16 maart a.s. in het district "De Zaanstreek" verspeeld. St. Adelbert Programma 12 januari: junioren: 180: Adelbert bl - Limmen bl 14.30 193: Vios b2 - Adelbert b2 14.30 Jht Adelbert cl - Limmen cl 14.30 V? Meerv. c2 - Adelbert c213.00 360: Adelbert c3 - HSV c5 13.00 Programma zondag 13 januari: senioren: 2: Adelbert - Zeemacht14.30 80: Adelbert 2 - ZFC 3 12.00 189: Vitesse 8 - Adelbert 3 12.00 276: Foresters 4 - Adelbert 4 12.00 352: Adelbert 5 - Huiswaard 4 12.00 360: Hugoboys 7 - Adelbert 6 12.45 372: Alcm. V. 12 - Adelbert 7 10.00 382: Adelbert 8 - USVU 11 14.30 junioren: 494: Adelbert al - Limmen al 10.00 dames: 632: AFC 3 - Adelbert 214.00 Nieuwe leden bij B.C. De Hanebalken Bij de badmintonvereniging De Ha nebalken is weer plaatsing mogelijk voor jeugdspelers en -speelsters in de leeftijd van 8-18 jaar, er wordt gespeeld op zondagmorgen van 10-13 uur afhan kelijk van de leeftijd in "De Schulp" te Egmond-Binnen. Opgave is mogelijk bij Elly Oud (tel. 1916) en Gerrit Dommerholt (tel. 2458) T.C. Hogedijk Voor alle senior-leden: Omdat er mogelijk een misverstand gerezen kan zijn, delen wij u hierbij voor de goede orde mee, dat de in de huis ontvangen circulaire genoemde 3 zaterdagavon den tennissen in de Valkeyhal te Limmen. gelden voor ALLE SENIOR LEDEN, ongeacht of u wel of niet kompetitie wilt gaan spelen. Dus voor ALLE seniorleden. Opgave nog mo gelijk. De data zijn 2 februari, 1 maart en 15 maart 1980, aanvang 20.00 uur. Namens de wedstrijdcommissie: Henk Bart. telefoon 02206-2960. Kerstviering door Plattelandsvrouwen In de èfeervol versierde zaal van het o.k. verenigingsgebouw werd onze kerstbijeenkomst gehouden, waarvoor velen waren gekomen. De broodtafel was feestelijk versierd met kerst stukjes, gemaakt door eigen leden. Daarna droeg mevr. Bakker-Breed, "voordrachtskunstenares", voor in de sfeer van Kerst, gevolgd door nog wat Westfriese voordrachten. Ze bracht dit met veel humor. De volgende bijeen komst is op 21 januari a.s., met jaar vergadering en kienen. André Boom wint "beste bokser van het jaar" trofee Vorige week hield Boksclub Pettit haar jaarvergadering, die tevens ge koppeld was aan een avondje feestelij ke bowling. Op deze avond werd de trofee voor de beste bokser van het jaar uitgereikt, die ten deel viel aan André Boom uit Egmond-Binnen, die zich niet alleen op boksgebied maar ook in andere opzichten heeft onderscheiden. Zaterdag 12 januari a.s. bokst hij een invitatiewedstrijd in Amsterdam. f 1000 ÜPÖRTHUIS KBAS J GROOT Ai AUÏMAAR Egmond op de racefiets Henk Sterk van de "Kooperen Visch' organiseert medio half januari home- train-wedstrijden tussen de drie Eg monden, dit in samenwerking met Alcmaria Victrix, met als wedstrijd leider Jan Rol. De caféhouders kunnen hun opgaven doen bij de "Koperen Visch", Voorstraat 125, tel. 02206-2148. Er zal een kompetitie worden gehouden verdeeld over pl.m. 6 café's, dus elke week in een ander deelnemend café. De volgende "Nacht van Egmond" zal plaats vinden op 29 juli 1980. Er zijn nog problemen over het parkoers, daar de tourvedette niet op het parkoers van verleden jaar willen starten, maar hier zal nog een oplossing voor worden gevonden in samenwerking met de gemeente. Henk Sterk wil uitsluitend starten met Tourvedetten en natuurlijk met de Tourwinnaar 1980 Joop Zoete melk, als u dit nog niet wist Zeevogels Programma zaterdag 12 januari: junioren: 179: Zeevogels bl - Berdos bl 13.00 209: SVW b5 - Zeevogels b2 14.30 212: SVW b6 - Zeevogels b314.30 339: Zeevogels cl - LSVV cl 13.00 353: Zeevogels c2 - Egmondia c2 13.00 377: Zeevogels c3 - Alcm.V. c5 11.30 meisjes junioren: 518: Hollandia - Zeevogels14.30 Programma zondag 13 januari: 104: Zeevogels 1 - Limmen 1 14.00 123: HRC 2 - Zeevogels 2 11.00 79: Zeevogels 3 - HSV 3 11.00 184: USVU 5 - Zeevogels 4 11.00 198: Uitgeest 3 - Zeevogels 512.45 271: Alcm.V. 8 - Zeevogels 6 12.00 277: Alkm.boys 9 - Zeevogels 7 10.00 378: Zeevogels 8 - Meerv. 1011.00 392: Zeevogels 9 - Foresters 8 14.00 junioren: 518: Limmen a2 - Zeevogels al 11.30 558: Zeevogels a2 - USVU a3 11.00 dames: 624: Zeevogels 1 - Ilpendam 1 12.45 634: SVW '27 - Zeevogels 2 10.00 Donderdag 10 januari a.s. Kontakt- vergadering om 9.15 uur in de kantine. Terreindienst: K. Kleybroek, P. Witte brood en C. Baay. Z.V.V. De Teddy's Het jaarlijks terugkerende "Egmon- den-tournooi" is weer achter de rug. Ditmaal was de organisatie in handen van White Stones, de sympathieke club uit Egmond a/d Hoef. Met name de gehele fam De Ridder hebben zich uitstekend met deze organisatie belast, al zullen zeker meerdere mensen er zich mee bezig gehouden hebben! De Teddy's willen hen op deze wijze hartelijk bedanken! Het in twee dagen gespeelde tournooi is zeer sportief verlopen, zeker wat de dames-teams betreft. Al hebben De Teddy's de eerste plaats behaald, wat min of meer de verwachting was, eenvoudig is dat niet gegaan. Twee maal werd er tegen Egmond Stars 0-0 gespeeld,een stand die Egmond Stars vooral te danken had aan hun voortref felijke keepster Greet Groot, die met behulp van paal en lat de ene redding na de ander bracht. Op Sprenkeling Girls en 'Rest van Egmond' behaalden De Teddy's tweemaal een ruime' overwinning Rest van Egmond' was trouwens de verrassing van de avond. Met fris en enthousiast voetbal waren zij een zeer prettige tegenstander. Nadat Henny Koopman de beker voor de eerste prijs in ontvangst genomen had hebben De Teddy's met vele anderen nog gezellig in de kantine nagezeten. B.C. Egmond Uitslag 3 januari 1980: A (gem. 42): 1 Goedel - Siewertsen 50,5; 2 Bakker - Tromp 48; 3 Horio - Nieuwenhuizen 44,5; 4 Gebr. V. Beek 42,5; 5 Wouters - Liefting 41,5; Gebr. Huiberts 39; 7 Dekker - Tromp 36; 8 Apeldoorn - Kareis 34; B (gem.25) lMw.de Goede-Zwaan 30 2 Heddes - Liefting 29,5; 3 Wittebrood - Wittebrood 28; 4 Mw. Zwaan-Gouda 25; 5 Fam. Groot 20; 6 Maureau - V.Leeuw en 17,5; C (gem. 42): Fam V.d. Linden 51; 2 Rozing - Gorsé 50; 3 Mw. Huyberts - De Goede 48; 4 Fam. Hermes 43; 5/6 De Vrij - Zwart 40,5; 5/6 Dames Huiberts - Druiven 40,5; 7 Ory - Smit 34,5; 8 Mw. Wittebrood - Abbing 28,5; D (gem.25): Dames Druiven - Groot 31,5; 2 Dames Bakker- V. Sralen49,5; 3 Fam. V. Duin 29; 4 Dames Bierman - Bout 27; 5 Mw. Goedel - Bakker 16,5; 6 Dames Wijker - De Nijs 15,5; Zaalvoetbalvereniging Sprenkelingboys/girls PROGRAMMA: vrijdag 11 januari sporthal Castricum: Kusch - Sprenkelingboys 9.10 woensdag 16 jan. sporthal Egmond: Sprenk. Girls - Bupro Hout 7.40 woensdag 30 jan. sporthal Egmond: Spren.b. 2 - Vlieg Bregman 2 9.00 vrijdag 1 febr. sporthal Bergen: W. Schmidt 2 - Sprenk.b 3 7.30 S.V. De Vrijheid "Top 10" 7 januari: Jac. de Waard 100; C. Hof 99; S. Castricum 99; C. de Goede Hzn. 98: J. Komen 97; W. van Hal 97; W. Dorresteijn 97: J. v.d. Molen 96; D. Straathof 96; D. Haasnoot 96. Totaal 975-punten. Weekenddienst artsen 12 en 13 januari: dokter Zuiderveld, telefoon 1252. W ij kverpleegsters 12-13 jan.: zr. A. Kroon, Goodeslaan 53, Heiloo, tel. 072-330082. Adressen wijkverpleegsters Egmond aan Zee: zr. R. Sybrand, Pr. Hendrikstraat 20, tel. 1620, spreek uur dagelijks 13-14 uur; Egmond-Binnen: zr. A. M. de Klerk, Herenweg 45a, tel. 1444, spreek uur dagelijks 12.30-13.30 uur; Egmond a.d. Hoef: mw. zr E. Schaafs- ma, Obriglaan 20, Heiloo, spreek uur dagelijks uitsluitend telefonisch van 12.30-13.00 uur behalve 's woens dags, telefoon 072-336135. Diëtiste spreekuur: elke 2e donderdag van de maand van 10.30-11.00 uur in het wijkgebouw aan de Wilhelmina- straat te Egmond aan Zee. Kruisvereniging De Egmonden, secre tariaat: Voorstraat 58, Egmond aan Zee, telefoon 1746. Openbare bibliotheek Egmond aan Zee: Zuiderstraat 14: maandagavond 18.30-20.00 u.. woens-' dagmorgen 10.30-11.30 uur, woens-' dagavond 18.30-20.00 uur, vrijdag middag 16.00-17.00 uur, vrijdagavond 18.30-20.00 uur; Egmond a.d. Hoef, Herenweg 196: dinsdag 19.00-20.00 uur, woensdag 10.00-11.30 uur, donderdag 15.45-17.00 en 19.00-20.00 uur; Egmond-Binnen, Kerkpleinmaan dag 19.00-20.00 uur, woensdag 14.00- 16.00 uur, donderdag 19.00-20.00 uur.- Ned. Herv. Gemeente zondag 13 januari, 10.00 uur te Egmond aan de Hoef. Voorgangerds. W. M. M. Moonen. R.K. Zangkoor Egmond aan de Hoef zondag 13 januari, 9.30 uur: Nicolai - J. Haydn. Gezins/Bej aarden verzorging in de Egmonden Wilhelminastraat 14, tel. 02206-1671, Egmond aan Zee. Spreekuur dagelijks van 8.30-9.39 u. Sociaal werk in de Egmonden Mevr. K. B. v.d. Enden, Huisweid 16, Egmond -Binnen, tel. 02206-1935. Spreekuur: Egmond aan Zee, wijk gebouw, le en 3e woensdag in de maand van 14.00-14.30 uur; Egmond a.d. Hoef: dorpshuis, le en 3e donderdag in de maand van 10.00- 10.30 uur; Egmond-Binnen: wijkgebouw, leen3e vrijdag in de maand van 14.00-14.30 u. Bioscoop "Cinema 1000'' Zie advertentie op pagina 2. Bouwbureau Egmond Met ingang van 6 september a.s. is het bouwbureau voortaan elke le en 3e donderdag van de maand geopend, 's- avonds van 7.30-8.00 uur in het o.k. verenigingsgebouw. SPORTCENTRUM EGMOND Telefoon 02206-2196 10 t/m 16 januari: ZWEMBAD: donderdag: vrij zwemmen 7-8, 12-13, 18-19 uur, bejaarden 11-12 uur, ERB 19-22 uur, duikvereniging 22-23 uur; vrijdag: vrij zwemmen 7-8, 12-13, 18-20.30 uur, ouder dan 24 jaar 20.30- 21.30 uur, bejaarden 11-12 uur; zaterdag: vrij zwemmen 11-16 uur, ANIB 16-17 uur, Europese school 17- 18.30 uur; zondag: vrij zwemmen 8.30-12 uur; maandag: vrij zwemmen 12-13 uur, be jaarden 11-12 uur, ZPC Heiloo 6.45- 7.30 uur en 18-21.30 uur; dinsdag: vrij zwemmen 7-8.30, 12-13, 18-20.45 uur, bejaarden 11-12 uur; woensdag: vrij zwemmen 7-8, 12-15.30 en 17.30-18.30 uur, bejaarden 11-12 u., ZPC - Heiloo 18.30-21.30 uur. SPORTHAL: donderdag: HV Egmond '74 18.45-19.45 uur, TC, Egmond 20-23 uur; vrijdag: KNVB 19-23 uur; zaterdag: TC Bakkum 8-10 uur, TC Egmond 10-17.30 uur, Egmondse Boys 18.35-19.35 uur, FC Sloot 19.35-20.35 uur; zondag: Ned. Handbalverb. (comp.) 10-17 uur, Groep Hamberg 17-23 uur; maandag: Rapide 19-22 uur, zaalvoet bal 22-23 uur; dinsdag: gem. pers. ver. 17.30-18.30 u., NeVoBo kompetitie 18.30-23 uur; woensdag: FC Rolff 18-19 uur, KNVB kompetitie 19-23 uur. SPORTZAAL: donderdag: tafeltenniskompetitie Toss '69 winterstop tot 21-1-1980; zaterdag: ANIB 15-16 uur; maandag: trimgroep Pettit 19-20 uur; dinsdag: Judoschool Israël 16-21 uur; woensdag: Yoga Israël 8.45-9.45 uur. MEDEDELINGEN: Sporthal: Voor winterseizoen zijn nog banen beschikbaar. Ook nog uren be schikbaar in sportzaal. Zwembad: Voor diploma A zijn nog plaatsen beschikbaar (kinderen) Voor diploma's B t/m F kinderen start cursus eind januari 1980. Op gave aan de kassa. Evenementen: Tennistournooi tennes- club Egmond zaterdag 26 januari a.s.

Contact met de Egmonden | 1980 | | pagina 6