GEMEENTE EGMOND BOUW PREMIEKOOPWONINGEN PLAN SLOT II 48 premie A-koopwoningen 58 premie B-koopwoningen Impressie van het plan Egmond aan den Hoef, plan Slot II 106 subsidiekoopwoningen (kategorie^V en B) In aansluiting op de in het "Contact met de Egmonden" van 12 maart j.l. opge nomen mededelingen over de bebouwing van het Plan Slot II, delen wij mede dat Wilma Den Haag b.v. binnenkort zal starten met de bouw van Van heden tot 16 april a.s. kunt u zich bij het gemeentebestuur schriftelijk opgeven als kandidaat voor een premie-koopwoning. -ONTACT MET DE EGMONDEN" 26 MAART 1980 - NUMMER 1447 den haag bv en De premie A-woningen bevatten 4 kamers en zijn als volgt ingedeeld: woonkamer, gesloten keuken, 3 slaapkamers, doucheruimte en een met vaste trap bereikbare zolder. De premie B-woningen bevatten 5 kamers en zijn op dezelfde wijze ingedeeld als de A-woningen, echter met dien verstande dat er op de zolderverdieping een vierde slaapkamer is en dat deze woningen zijn voorzien van een ligbad en een tweede toilet in de badkamer. De woningen zullen worden uitgevoerd met schoon metselwerk in de voor- en achtergevel en worden gebouwd met een garantie-certifi caat van de Stichting darantie Instituut Wo ningbouw te Rotterdam. Bovendien voldoen alle woningen aan de nieuwste eisen op het gebied van thermische en geluidsisolatie. Volgens de thans geldende premieregelingen mogen de stichtingskosten van de premie woningen niet meer bedragen dan 130.000,— voor een A-woning en 160.000,— voor een B-woning. De te bouwen woningen zijn bestemd voor gegadigden uit deze gemeente en/of degenen die economisch aan deze gemeente zijn gebonden. Conform eerdere afspraken tussen de gemeen tebesturen van de voormalige gemeenten Eg- mond aan Zee en Egmond-Binnen genieten gegadigden uit de v.m. gemeente Egmond- Binnen voorkeur. U ontvangt dan een door Wilma samengestelde documentatiemap. Teneinde inzicht te krijgen in de urgentie van uw aanvraag, ontvangt u bovendien nog een vragenlijst, waarin diverse gegevens worden gevraagd omtrent uw per soon, inkomen, woonomstandigheden e.d. Aan de hand van de ingeleverde ingevulde vragenlijsten zal er een selectie van de kandidaten plaatsvinden. Het ligt in ons voornemen om zo nodig met deze kandidaten een bijeenkomst te beleggen, waarbij dan alle verdere inlichtingen en toelichtingen zullen worden verstrekt en nog allerlei vragen kunnen worden gesteld. Voor zover nodig vestigen wij nog uw aandacht op de a.s. vrijdagavond te houden algemene informatieavond in de glazenzaal van het Dorpshuis te Egmond aan den Hoef. Door middel van een daar geplaatste maquette en diverse tekeningen kunt u van 7.00 uur tot half tien een indruk krijgen waar en op welke wijze de woningen in plan Slot II worden gebouwd. Vertegenwoordigers van de bouwondernemer en van de gemeente zullen u desgewenst nadere algemene inlichtingen verstrekken. In het plan is de mogelijkheid open gehouden voor een tiental zelfbouwers grond aan te kopen. Wij adviseren ook deze gegadigden zich schriftelijk binnen de gestelde termijn te melden. Nadere informatie kunnen desgewenst wor den verkregen bij de afdeling Welzijn ter gemeentesecretarie (tel. 1154). Egmond, 25 maart 1980 J. Kingma, burgemeester Th. P. Broersen, secretaris

Contact met de Egmonden | 1980 | | pagina 3