C BREET Marktberichten Klompsokken Wij vervoeren C. KOUT, „PROOST", AARDAPPELKWEKERS GEBR. BROERSEN's Alkmaar BOLLENZONDA.G IN LIMMEN. Goddank, eindelijk eens een Zon dag met niet te veel wind 'en met een temperatuur, die doet denken dat de zomer toch eindelijk in aan tocht is. Zoon Zondag noodt tot een uit stapje, en het was dus geen won der, dat des middags velen de fiets pakten en een rit maakten naar Limmen, waar de bollenvelden in vollen omvang hun kleurenrijkdom tentoon stelden. Keeds vanaf den Kennemerstraat weg viel er veel te genieten, maai zij. die aan deze zijde van het lan delijke dorpje links af gingen, heb hen hun oog en neus kunnen ver wennen: tulpen en hyacinthen in alle mogelijke kleurschakeeringen daartusschen de blauwe druifjes en de narcissen; het was een onge kende schoonheid en het gaf een «oms zelfs even bedwelmende geur De bollenvelden hij Limmen zijn waard bezocht te worden en wie verzuimd mocht hebben, dezen Zondag Limmen te bezoeken, die profiteere bijvoorbeeld Donderdag nog van de gelegenheid: want ook dan nog zal alles in vollen tooi zijn. ZWEMFEEST IN DE OVERDEKTE De groeten op zwemgebied komen op Hemelsvaartsdag naar Alkmaar. Zooals elk jaar organiseert D.A W. in de Overdekte een groot zwemfeest op Hemelvaartsdag en dezen keer zijn de inschrijvingen van dien aard geweest, dat we ze ker mogen spreken van een buiten gewoon sterk bezet programma Nemen we bijvoorbeeld de 100 M vrije slag dames, waarin zullen starten Rie van Veen, kampioene van Nederland, Annie Veldhuizen en Bep van Schai'k. Nemen we ver der de 200 B. schoolslag dames Daar starten in de hoofdserie vier vrijwel gelijkwaardige krachten: Jopie Waalberg, Tonnv Bijland Willy Haverslag en Cobi Koster, 't Is mogelijk, dat de strijd uiteinde lijk gaat tusschen de twee eerstge- noemden, maar vooral Willy Ha verslag is een gevaarlijke concur rente. De 100 M. rugslag is natuurlijk voor Iet van Feggelen, al zal ze moeten oppassen voor.de snel naar voren komende jonge kracht Gal- liard. Bij de heeren zal Scheffer het zeer moeilijk hebben tegen van Merke- stcijn en den jongen Rapnack. Mo lenaar en Geerling en de D.A.W.- ers Wulp en van Bennekom zullen laten zien, dat zij behoorlijk kun nen mee'komen. Kn zal Smitshuizen de 200 M. schoolslag winnen, of wordt hij ge klopt. door Gerkens uit Krommenie? Van Feggelen en Imhulsen comple- teeren deze veelbelovende serie. Dan de 100 Al. rugslag. Scheffer is favoriet, maar krijgt het zeer las tig tegen In der Maur, die bijna nooit op wedstrijden uitkomt, maar zeer snel is. Het schoonspringen brengt Neerlands beste springers aan den start. Bij de dames zal het wel gaan tusschen Muytjens en van Engelen, die bijna beurtelings winnen en bij de heeren is Zomer favoriet, maar deze zal moéten op passen, dat Ilavermans en Mulder hem niet passeeren. En dan de estafettes! Dat zullen weer zeer fraaie gevechten worden en de tijden zullen vermoedelijk zeer dicht hij de record-tijden lig gen. Tot slot wordt een polowedstrijd gespeeld tusschen Het IJ en U.Z.C. twee der sterkste clubs uit de hoofd klasse. DE REVUE „PROOST". Blijkens een in dit nummer ge plaatste advertentie worden ook ïi iet-melk leveranciers van Neerlan- s;dia in de gelegenheid gesteld de revue „Proost" waarvan ter gele genheid van het 25-jarig bestaan van de zuivelfabriek Neerlandia voor de melkleveranciers en hun gezinsleden acht middagvoorstel lingen werden gegeven, thans ook in de gelegenheid gesteld de revue in twee avondvoorstellingen te gaan zien. Deze voorstelingen vinden plaats Vrijdag 15 en Zaterdag 16 Mei en vangen om 6 uur aan. Van Woens dag 13 Mei af kan men voor deze voorstellingen aan het Gulden Vlies plaatsen bespreken. Wij raden het publiek aan om daarvan zoo spoedig mogelijk ge bruik te maken. Het is een revue, zooals er slechts een enkele maal vertoond wordt. Het worden on vergetelijke avonden. HA PENKA PSPEL. DIRKSHORN. EEN MOOIE ROLPRENT. Zaterdag heeft het filmbedrijf in Nederland den filmliefhebbers we derom een prachtigcn avond be zorgd. Nadat eerst het wereldnieuws op het witte doek was gebracht, is er met volle teugen genoten van de mooie film „Operette' 'met in de hoofdrol Willy Forst. De talrijke bezoekers keerden voldaan huis waarts. De vooraf gegeven gramo- foonplaten konden ons niet heko ren. GASTVRIJ. De vorige week zijn ongeveer 80 kinderen uit Rotterdam te Tuitjen- horn, Kalverdijk en Kerkbuurt bij verschillende families onderge bracht. Het ligt in de bedoeling dat deze bleekneusjes eenige weken gastvrijheid zullen genieten. Ongetwijfeld zal de buitenlucht en zeer waarschijnlijk de betere „pol" dan in Rotterdam deze kimle ren goed doen. Intusschen een mooie geste van de Tuitienhorners De persoon van Mussert Rede Ir. Huygen Scherp politiek inzicht. Zeldzame eigenschappen van hart en geest. Ter gelegenheid van den verjaar dag van Mussert. werd door Ir. Huygen een radiorede gehouden waarin deze laatste een en ander vertelde over den leider der Natio- naal-Socialistische Beweging is Ne derland, die eens algemeen zal wor den erkend als devedder der natie. Bij al te velen bestaat nog een ge heel verkeerde voorstelling omtrent den persoon van Mussert. De op rechte aanhankelijkheid van zijn trouwe volgelingen wordt versleten voor slaafsche onderworpenheid. Er zijn er, die de beweging zien als een verzameling gewetenlooze intriganten en baantjesjagers, als politieke analphabeten en avontu riers. De dag is echter niet meer zoo heel ver, dat het een ieder duidelijk zal zijn, dat de oude tijden nimmer wederkeeren. Nog is het oorlog. Eens zal er weer vrede zijn en dan zal het Ne- derlandsche volk weer zijn groote gaven en talenten ontplooien, on der de ste.ke, doelbewuste leiding van den man, die met zijn 48 jaren in de volle kracht van zijn leven staat: Anton Mussert. Deze man is de eenige geweest die met zijn scherp politiek inzicht de juiste weg aangaf voor ons volk. Hij heeft den tijdelijken onder gang van ons land voorspeld. Hij heeft de bezetting van onze over- zeesche gebieden voorzien. Hij heeft reeds jaren met klem gewaarschuwd tegen de heillooze buitenlandsche politiek van onze vroegere regee ringen en speciaal die van Colijn Hij heeft den ondergang van het Britsche imperium voorspeld. De gebeurtenissen hebben zich steeds pijnlijk nauwkeurig volgens zijn uitgesproken verwachtingen vol trokken. Mussert voorzag reeWs jaren gele den de komst van den Ncderland- schen nationaal-socialistischen staat. Met volledige overgave staan wij nationaal-socialisten achter de zen grooten man., met zijn innige liefde voor zijn volk en zijn heldere blik in de toekomst. Mussert beschikt over een schier onuitputtelijke energie en een onor- me werkkracht die hij uur voor uur aan de belangen van zijn volk wijdt. Hij leeft uiterst sober cn kan volstaan met zeer weinig rust. Nim mer laat hij zich beheerschen door de omstandigheden. Ook in de moeilijke oogenblikken blijft hij op gewekt cn vol vertrouwen. Zijn on vergelijkelijke vastberadenheid en het groote vertrouwen in de goede eigenschappen van het zoo begaaf de Nederlandsche volk hebben Mus sert steeds de kracht gegeven voort te gaan. Hij heeft het. geduld van den werkelijk moedigen man. die precies op het juiste oogenblik zijn groote beslissingen neemt. Mussert is een figuur zooals er maar eenmaal één in de honderd of tweehonderd jaren in een volk opstaat. Hij kent slechts één doel cn daarop zijn al zijn gedachten, al zijn daden gericht.: het welzijn van het Nederlandsche volk. Hij wil dit volk weer groot en sterk en welva rend zien. Achter deze figuur staan thans in onverbrekelijke trouw vele tiendui zenden Nederlanders, die slechts één verlangen hebben: alles te doen wat het welzijn van ons volk kan bevorderen. Zij, die nog buiten de beweging staan, begrijpen dit alles wellicht niet. Zij luisteren met aandacht naar iedere verdachtmaking, die hen over Mussert en de beweging wórdt toegefluisterd. En waarom dit wanbegrip, deze verbeten haat? Omdat U jarenlang, iedere dag weer opnieuw is verteld in pers en radio, in redevoeringen en brochu res, dat Mussert zelfs zijn vader land zou verraden om zijn eigen verlangen naar macht te kunnen" bevredigen. Op sluwe wijze zijn deze volksgenooten vergiftigd Eens komt echter de dag, dat zij volledig overtuigd zullen zijn, dat het de liefde voor volk on vaderland was, die Mussert de innerlijke kracht gaf tien jaar lang zoo hardnekkig zijn strijd tc voeren, en komt de dag, dat millioenen Nederlanders den verjaardag van Mussert zullen vieren als de verjaardag van den leider van een herboren Ncder- landsch volk in het nieuwe Euro- LANGED1JK. BAGGEREN. Nu de bouwers kunstmest niet in onbeperkte male kunnen verkrij gen, trachten ze het tekort aan te vullen door bagger. Voor het bag geren is nu nog gelegenheid en tijd De maand Mei leent, zich daartoe zeer goed en werk op den akker is er niet zoo veel. Van de zijde dei- arbeiders vernamen we, dat er heel wat modder in de slooten zit. Dat dus van de gunstige omstandighe den een vrij ruim gebruik wordt gemaakt is te begrijpen. GESLAAGD. Zuidscharwou.de. - Voor het eind examen van het gymnasium te Alk maar slaagde onze pi aatsgenoot, me;j. M. Schene. DE LANGEDIJKER GROENTEN- VEILINGEN. De exportprijzen voor winterpro- ducten, waren, in 't kader der ex portprijzen, in de afgeloopen week ongewijzigd. Voor de tuinbouwers aangesloten bij de Langcdijker vei lingen, was dit van geen beteekenis daar geen winterproducten meer werden aangevoerd. Voor die pro ducten, welke nog wel werden aan gevoerd, waren de prijzen ook dé- zelfde gebleven. Voorjaarsgroenten die voor enkele een prijsdaling had den ondergaan, worden hier nog niet aangeboden. Het was dus stil aan de veilingen: de Noordermarkt- bond hield slechts 2 dagen in de week veiling, als we ten minste nog van veiling kunnen of willen spre ken en aan de Broeker veiling kwam maar heel weinig. Dat is al tijd zoo in den zoogenaamden stil len tijd, hoewel verleden jaar de aanvoer van roode, gele en witte kool later plaats vond dan dit jaar. Verwacht mag worden dat er spoe dig meer drukte komt. als de toma- tcnaanvoer aanvangt, er wat meer bloemkool komt, en de rabarbar- aanvocr wat grooler wordt. Deze week werd er wat rabarber aangeboden, doch de aanvoer was nog klein en zeker wol niet vol doende om export mogelijk te ma ken. Wanneer dit wel het geval zou zijn, moest 50 pet. voor export wor den bestemd. Ze werd afgenomen tegen f 14 per 100 kg. De hoeveelheid prei, welke aange boden werd aan de Broeker veiling was ook niet groot, ongeveer 1500 kg. De meeste bracht f 10.40-op. Een kleinere hoeveelheid bracht hel tot f7.30. Aan witlof kwam er ruim 5200 kg. Er werd f 15 betaald voor de sorteering, waarbij meer dan 15 stuks noodig waren voor 1 kg. en f20 voor de grootere. Ten slotte kwam er noe een hoe veelheid van 1300 stuks koolrabi een product, dat hier voor het eerst verscheen. Ze kwam uit het Waar land en ze bracht f7.2019 op, al naar gelang van de grootte. Z1JPE. BOUWVERGUNNINGEN. De burgemeester dezer gemeente heeft ingevolge de bepalingen der Bouwverordening vergunning ver leend aan: A. Nottelmnn te Sint. Maartensbrug tot het oprichten van een schuur; J. Veuger Hz. te St. Maartensbrug tot het bouwen van een schuurtje. Uott&al Zaandijk-Succes 2-2 Met een verdienstelijk gelijk spel heeft Succes deze competitie beslo ten. De uitslag geeft volkomen de verhouding weer. Succes was er, na langen tijd, wéér eens goed ift.' In de eerste helft had Zaandijk het initiatief. Al spoedig'namen de gastheeren de leiding (1—0), maar dank zij een uitstekende bal van ScliniitÉwas de stand weer spoedig gelijk. Toen Zaandijk n.1. even de verdediging verwaarloosde, brak Schmitt plotseling door en over den uitloopenden keeper wipte hij den hal in liet net. Zaandijk liet het er niet bij zitten en viel heftig aan. Bij een doelworsteling voor het Suc- cesdoel nam een Zaankanter, hoog- opspringend den bal met de hand mee, juist voldoende om het leer over de doellijn te doen verhuizen. Deze „tactiek" ontging den scheids rechter. Rust 21. Na rust. speelde Succes een keu rige partij en Zaandijk kreeg de handen vol. Toch scheen het ge luk weer aan de andere zijde te zullen vallen, want Zaandijk kreeg wegens een geringe overtreding een penalty toegewezen. Engel schoot keihard in, maar Posthumus wist den bal nog weg te stompen, zoo dat het gevaar bezworen was. Dan krijgt Succes een penalty te nemen en onberispelijk voltrekt Rijkers het vonnis (2—2). De hierna losbrandende strijd om de winnende goal, waaraan beide partijen zich ten volle gaven, lever de voor Succes nog de beste kan sen op, echter zonder resultaat. IN VACATURE VOORZIEN. In de vacature van penningmees teres van de afdeeling Zuid Zijpe van het Centraal Genootschap voor Kinderherstellings- en Vacantieko- lo'nies, ontstaan door het vertrek van Zr. Kuilman, is benoemd Zr. T. Hou ter te St. Maartensbrug. KOEDIJK. BURGERLIJKE STAND. (maand April 1942). Geboren: Alida Anna, d. van D. van Veen en C. G. L. Smit, D 114a; Jo- hanna Hendrika, d. van P. Kloos terboer en M. J. van Andel, D 85a; Cornelia, d. van G. Peereboom en S. Leijen, D 37; Joliannes, z. van C. T. de Wit en E. M. Laan, D 54; Jo- annes Cornelis. z. van J. W. Nagel hout en T. Henneman, D 75. Gehuwd: F. Turkstra, landarbei der te Koedijk, oud 21 jaar en A Ridder, z. ber., te Koedijk, oud 19 j. HEERHUGOWAARl) RIJWIELDIEFSTAL. Dat de rijwielen steeds hegeerlij ker worden, ondervond Maandag morgen de heer B., administrateur van het G.E.B. De deur van een achter het huis staande bergplaats was geforceerd en van een drietal aldaar zich bevindende rijwielen was met zorg do beste uitgekozen en medegenomen. AFLEVERING VAN MARGARINE EN VET AAN DE DUITSCHE WEERMACHT. De Secretaris-Generaal van het Departement van Landbouw en Visscherij brengt, met afwijking van hetgeen destijds is bekend gemaakt, ter kennis vaii handelaren in boter, margarine en vet, dat op Bezug- scheine, welke in druk vermelden, dat zij bestemd zijn voor den aan koop van „Butter oder Fett" niet slechts boter moet worden afgele verd, doch tevens desgewenscht margarine of vet. KANTOREN AFD. ERKENNINGEN EN ZAAIZAAD N.A.C. EN N.LCA. De Nederlandsche Akkerbouwccn- trale en de Nederlandsche Inkoop centrale van Akkerbouwproducten (N.I.C.A.) maken beleend, dat de Afd. Erkenningen is verplaatst van Pieter Bothstraat 57 naar Zuid-Oost Binnensingel 66, 's-Gravenhage, Tel. 183540, Interlocaal letters EEEE De afd. Zaaizaad is verplaatst van Pieter Bothstraat 57 naar het ge bouw van de Bataafsche Import Maatschappij (B.I.M.), Wassenaar- scheweg S0, 's Gravenhage, Tel. 183456, Interlocaal letter DDD. Het correspondentie-adres van beide af- deelingen blijft voorloopig geves tigd Bezuidenhout 15, s Graven hage. VERBOUW VAN KORRELMAIS. Het Rijksbureau voor de Voedsel voorziening in Oorlogstijd maakt bekend, dat voor den oogst 1942 de teelt van kqjTelmais niet aan be perkingen is gebonden. Men mag er dus zooveel van verbouwen, als men wil. Teneinde de teelt van dit gewas, dat speciaal voor de klei nere en de gemengde bedrijven van beteekenis is, aan te moedigen, zijn een tweetal maatregelen getroffen In de eerste plaats is de richtprijs verhoogd tot f 15.per 100 kg. In de tweede plaats is besloten, dat elke verbouwer van korrelmais de .opbrengst van 10 Are geheel voor éigengebruik mag behouden zon der dat hem daarvoor eenige kor ting op andere producten wordt toegepast. Verbouwt men meer dan 10 Are, dan mag ten hoogste 500 kg. voor eigen gebruik worden behou den, de rest moet worden ingele verd. Het ligt in de bedoeling van den Landbouwvoorlichtingsdienst korte wenken omtrent de teelt van korrelmais in de vakpers te doen verschijnen. Voor nadere inlichtin gen en adviezen kan men zich wen den tot de Rijkslandbouwconsulen- ten en hun assistenten. AANKOOPVERGUNNINGEN VOOR STROO. De Provinciale Inkoopcentrale van Akkerbouwproducten voor Noord-Holland te Alkmaar maakt bekend, dat met ingang van heden alle uitgegeven, doch nog niet ge realiseerde aan koop vergunningen en spoed-noodaankoopvergunnin- gen voor stroo vervallen zijn ver klaard, met dien verstande, dat partijen stroo, welke verladen en voor handelaren onderweg zijn, als nog mogen worden afgeleverd aan consumenten, die hun aankoopver gunningen bij den handel hebben ingeleverd. Particuliere paardenhouders en veehouders, die tijdens den zomer niet in de gelegenheid zijn hun vee te weiden, kunnen rechtstreeks bij de P.I.C.A. voor 'Noord-Holland te Alkmaar een speciale aankoopver gunning voor stroo aanvragen. De aanvrager moet vermelden den juis- ten naam en adres, org. Nr. L.C.O. aantal stuks vee en den naam van den erkenden detaillist, van wien het stroo betrokken wordt. Handelaren in stroo worden er op gewezen, dat zij, rekening hou dende met het bovenstaande, al leen stroo mogen afgeven op aan koopvergunningen voor stroo, wel ke door de Provinciale Inkoopcen- trale van Akkerbouwproducten voor Noordholland zijn uitgeschre ven en voorzien zijn van de met roode inkt geschreven aanteeke- ning „Speciale vergunning". Deze aanteeken.ing moet bekrachtigd t zijn met ons stempel, paraaf en da tum. HOOGWOUD. AARTSWOUD. VERKOCHT. Het molenerf in eigendom be- hoorende aan M. van der Bel is bij onderhandschen verkoop overge gaan aan F. Ruig. SCHAGEN, 11 Mei 1912. Taxatie paardenmarkt. Aange voerd 7 paarden; 6 paarden ge taxeerd van# 500—f 1050. ROTTERDAM, 11 Mei. Aardappelen. Zandaardappelcn f 6.12 per 100 Kg. Aanvoer en voor raad voldoende. Vlasbeurs. Blauw vlas 1000 Kg. f 11.40, Zeeuwsch wit 1000 Kg. f 1—1.45, Holl. geel 1700 Kg f 1—1.45, Dauwrood 250 K£. f 0.b3 —1.15, Op het land was vlotte handel en goede vraag. Ter beurze meer aanvoer. Alleen een klein partijtje bleef onverkocht, wegens te hooge vraagprijzen ZWAAG, 11 Mei. Veilingsverecn. „Bangert en Om streken". Spinazie f 13.6017, postelein f 30, prei f 8.30, witlof f 12—20, radijs f 3.10—3.10, rabar ber f 14, andijvie 26 ct. per kilo, sla f 5.308.50, aardbeien f 4.30, raapstelen f 18, koolrabi f 7.20. Met blijdschap geven wij ken nis van de geboorte van onzen Zoon, Pieter Cornelis A. J. MANTEL. G. MANTELSwaan. Beverwijk, 9 Mei 1942; Oostcrtuincn 39. wederom verkrijgbaar in alle maten. Kruipbroeken Ledersmeer Zoolang de voorraad strekt. TEL. 353. NOORD A 37. SCHAGEN. Hotel „Igesz", Schagen, vraagt voor direct een flink Meisje. Aan allen die ons belangstel ling toonden op 27 April, onzen hartelijken dank. F. NIEUWLAND. A. T. NIEUWLAND— Donker. Burgerbrug, Mei 1942. Naar aanleiding van plaals gehad hebbende baldadigheid van de jeugd tegen materieel van de organisatie Todt, waar schuwt de Burgemeester van CALLANTSCOG ouders en an dere volwassenen ernstig er op toe te zien, dat dit niet weer geschiedt, met het oog op de verstrekkende gevolgen daar aan verhonden. Gelijke waar schuwing gelde ook voor goe deren van de .Duitsche Weer macht. Callantsoog, 12 Mei 1942. De Burgemeester, G. D. REHORST. vanaf heden ALLE SOORTEN VRACHT met paard en twee- tons wagen. Beleefd aanbevelend, HEERHUGOWAARD. (Tel. 217 K 2266 Oterleek). Opvoering van de Jubileum-Revue opgevoerd ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan der N.V. Zuivelfabriek „Neerlandia" te Stompetoren. op VRIJDAG 15 MEI 1942 en ZATERDAG 16 MEI 1942 in ,,'T GULDEN VLIES" te ALKMAAR. Aanvang 6 uur. Prijzen der plaatsen f 1.50 plus bel. en rechten. Voor verkoop en plaatsbespreking in ,,'t Gulden Vlies" te Alkmaar vanaf Woensdag 13 Mei dagelijks van 111 uur. Telef. 2451,. Uw AARDAPPELOOGST is zeer gewis, mits U Uw ge wassen beschermt tegen de jaarlijks optredende aardap pelziekte. Verstandig is echter het juiste middel aan te wenden waarmede deze ziekte met succes voorkomen kan worden. Het bekende product (importartikel van het Landbouwbureau Wieisum), heeft de laatste 4 jaren bij de Nederlandsche Aardappelverbou wers voor het bespuiten de eerste plaats ingenomen. KOPERKALK-WACKER bevat nog hetzelfde kopergehalte als de vorige jaren en staat onder controle van Wagenin- gen. K.K.W. is zeer eenvoudig in gebruik en geeft talrijke voordeelen. Levering uit voorraad in origineel verpakking van 25 kg. tegen vastgestelde prijzen. Koper is een schaars artikel; wacht daarom niet met be stellen. ZAADTEELT en ZAADHANDEL HARENKARSPEL N.H. 8e TREKKING HAIGHTON 4 Co WETTIGE PREMIELEENING 1912 4e KLASSE. Ie LIJST, TREKKING VAN MAANDAG II MEI 1942 HOOGE PREMIËN: f 35 000 16006 1 I 500— 6846 I7604 f 1 000 10656 10038 f 400— 4867 f 300 3572 3800 13548 18324 100- 1876 i 15019 15398 17351 PREMIËN VAN ƒ65.—: 113 139 184 196 333 359 286 391 443 »456 407 495 1091 1106 1130 1418 1461 1511 1605 1773 1780 008 618 64 5 649 335 340 356 387 814 963 1063 1070 1073 1220 1224 1248 1260 1305 1317 1318 1334 1543 1596 1603 1638 1640 1644 1649 1653 1661 -- - 1796 1833 1841 1861 1866 1360 1980 2024 2076 2080 2C81 2084 2093 2114 2170 2308 2358 2373 2378 2405 2407 2414 2416 2453 2454 2500 2505 2548 2553 2568 2592 2638 2630 2646 2763 2782 2817 2856 2935 2926 2937 2963 2975 2999 3040 3041 3045 3077 3105 3184 3193 3199 3201 3212 3218 3271 3324 3363 3350 3392 3415 3447 3515 3570 36ll 3685 3692 3733 3762 3894 3907 3962 3996 4018 4085 4M5 4157 4167 «I89 4298 430I 4303 4340 4353 4372 4433 4445 4453 4466 4492 4524 4 545 4 546 4600 4690 4737 4762 477I 4786 4821 4868 5017 5047 5110 5123 £124 5126 5141 5161 5199 6223 5386 5306 5311 5341 5366 5374 6388 5393 5481 5611 5527 5549 5608 5641 5697 5733 5739 5020 6854 5857 6898 5935 5968 5963 5975 S9"7 6025 6037 6069 6119 6132 6145 6186 6212 6269 8275 6286 6202 6319 6367 6370 6374 6390 6395 6406 6469 G492 6525 6574 6604 6600 6635 6643 6677 6689 6710 6720 6764 6773 6804 6819 8825 6867 6870 6883 6907 6960 6974 6998 7086 7132 7134 7136 7154 7158 7186 7232 7259 7283 7284 7308 7322 7344 7411 7412 7491 7612 7635 7645 7708 7765 7770 7830 7832 7880 7901 1912 7955 7977 8017 8038 8043 8114 8116 81C8 8272 8285 8329 8344 8355 «301 8392 8420 8451 8849 8653 8680 «722 8740 8795 8802 8R46 H848 8850 8854 8872 8922 8952 8986 8991 «993 9047 9071 9128 9163 9164 9175 9)82 9189 9208 9220 9358 9267 9271 9288 9289 9314 9343 9394 9423 0444 9446 9491 9507 9543 9545 9546 9580 0593 9622 9638 9643 9G80 9709 9710 9721 9731 9738 978) 9840 9963 9964 10024 10035 10042 10046 1U069 10237 10277 I030o 10313 10378 10401 10434 10439 10464 10498 10546 10565 10618 10619 10640 10862 10680 10706 10710 10731 10747 10782 10847 IC897 1090O 1091.5 10919 10920 10924 10978 11013 11072 11077 11111 11114 11135 11136 11149 I1163 11223 11243 11335 11340 11387 11408 11452 11466 11536 11564 11584 11604 11635 11640 11667 11695 11712 11756 11763 11794 11819 11826 UH77 11948 11949 11974 11992 12Q01 I2C08 12037 12030 12078 12144 12145 12167 12215 I222B 12234 1224R 12296 12298 12327 12332 12345 12390 12412 12427 12458 |24fi« 12544 12564 12605 126U9 12618 12661 12585 12686 12698 12690 12707 12785 12787 12788 12794 12853 12857 12882 12991 13051 13Ü59 13061 13076 |3(/80 13122 13135 13147 13179 13210 13245 13254 13262 13271 13272 13279 13343 13689 13698 13700 13709 13752 13802 13816 13824 13848 13873 13358 13975 14039 14077 14219 14238 14240 14271 14280 14368 14423 14430 14534 MS56 HS82' 14592 14593 14690 14691 14699 14734 14763 14811 14816 14818 |484fl 14856 14877 L4921 14Ö38 14940 14950 14964 14996 15O10 15028 1504O lSOSn 15203 15206 l522y 15265 15288 15301 15356 15460 15561 15699 15605 15619 15687 15712 15745 15761 15762 15766 15767 15775 15822 15825 15B42 J8G2 13921 15923 15935 15941 15958 15965 16016 16039 16041 16069 16087 10J8O 16210 16229 1623b 16246 16284 16295 16326 16330 IG336 16349 16407 16501 16528 16569 16600 16610 16616 16636 16660 16687 16708 16714 16774 16778 16780 16704 16839 16847 16833 16855 16884 1700) 17038 17042 17047 17070 ]7089 17124 17160 17173 17243 17271 17361 17362 17405 17410 17452 17480 17484 17506 17537 17544 17554 17570 17692 17591 17662 17671 17681 17ÖH5 17728 17751 17768 17787 17790 >""38 17810 17827 17819 17901 17905 17944 17965 18034 18035 18055 18077 18122 18133 18137 18153 16171 18178 18203 18246 18248 18251 18281 18331 18345 18362 18410 I842n 18442 18182 18505 18516 18575 18618 18625 18635 18673 18683 18689 18783 1882'.' 18849 I88GO 18I1R4 18895 18981 18982 18990 19052 I907K I9C99 19113 19117 19136 10220 19231 19272 19326 19327 19383 10416 19472 19511 19534 19519 195.6 195413 19634 19660 1966(1 19680 19700 19751 19785 19791 19794 19837 19955 19'JOO 20037 20041 20057 20134 20140 20236 20277 20281 20309 '20350 20388 20406 20412 20455 20570 20609 20653 60675 20685 20702 20775 20777 20825 20843 20878 20887 20890 20924 20927 SQ931 20986 20980 ONGECORRIGEERD

Dagblad Noord-Holland, Schager editie | 1942 | | pagina 3