3 ZuH&sal Hugh en mej. Problemen van den dag AAMBEIEN voor een zware I Di licli rooiers van AKKERTJE Is haurprijsveriioogiog toegestaan hoi algemeen niet Een huurder in Den Beider stelt one een vraag betreffende het ver- hoogen van de huishuur. Hij schrijft ons, dat hij in het bewuste pand kwam wonen na met den verhuur der overeengekomen te zijn een huur van 3 gulden per week te zullen betalen gedurende den duur .van den oorlog. Nu hij zijn huis echter eenigen tijd bewoont, heeft de verhuurder medegedeeld, dat de huurprijs met 50 cent per week Verhoogd moest worden, hetgeen aldus vragensteller een be gin is voor verdere verhoogingen. Ook andere huurders hebben van dezen verhuurder, waarmede zij overeenkomstige afspraken hadden gemaakt, eenzelfde mededeeling ontvangen. Zijn vraag is of ver- huurder het recht heeft de huur te verhoogen of dat huurders het recht hebben de rerhooging niet te beta len en hoe men in dit geval heeft te handelen. .ANTWOORD: Over het algemeen geldt de bepaling dat de huurprijzen in dezen tijd niet hooger mogen zijn dan op 9 Mei 1940 het geval was. Uitzonde ringen hierop1 kunnen den verhuur der toegestaan worden, indien deze bv. pen verbouwing aan zijn per ceel heeft doorgevoerd of een bij zondere verbetering heeft aange bracht; niet dus wanneer een nieuw behang is aangebracht of iets der gelijks, maar een verbetering of verandering buiten het normale onderhoud. Het is derhalve moge lijk wij kunnen dat zoo niet be- oordeelen dat verhuurder om een of andere reden een vergun ning tot huurprijsverhooging heeft •gekregen. Dit is wat Den Helder betreft te informeeren bij den heer A. Dokter, bureau Gemeentewer ken, Kerkgraéht 10. Zonder vergun ning is huurprijsverhooging onmo gelijk. De huurprijs, welke voor het bedoelde perceel gold op 9 Mei 1940 kan men gewaar worden van den huurder, die op dat moment bet perceel bewoonde. Diéns te genwoordig adres kan men opvra gen ten gemeentehüize, afdeeling Bevolking. Wij kunnen huurder het beste adviseeren, zich in ver binding te stellen met het prijzen- bureau, Kerkgracht 10, waar men hem volledig zal inlichten. Geen thee op den theebon G. M. te Den Helder heeft zich longen tijd verheugd op de' komst van het extra-rantsoen thee, waar voor hij bij zijn leverancier de ver- eischte bon heeft ingeleverd. De leverancier heeft hem daarop een ontvangstbewijs uitgereikt, waarop hij zijn deel zou ontvangen, zoodra de aflevering der thee zou plaats hebben. Edoch het ontvangstbe wijs ging verloren en de winkelier weigert thans de thee af te leveren. Wat staat mij nu te doen, zoo vraagt hij tenslotte. ANTWOORD: Voor zoover bekend heeft de winkeli'er toewijzingen voor de extra-thee ontvangen op de door hem ingele verde bonnen en is de thee die hem toegewezen werd dus bestemd voor de klanten die een bon bij hem in leverden. De afgegeven ontvangst bewijzen waren slechts een hulp middel om de afgifte eerlijk te kunnen laten verloopen, doch in dien de winkelier hiervan boek ge houden heeft, zal hij ongetwijfeld kunnen nagaan of aan U een ont vangstbewijs werd uitgereikt, zoo dat U ook zonder dit bewijs Uw deel zou kunnen ontvangen. Wij kunnen natuurlijk niet beoordeelen of de winkelier gegronde redenen heeft voor zijn weigering en adviseeren U daarom Uw licht eens op te ste ken bij het distributiebureau ter plaatse. ülennti Niet de minste last meer vanl Zwitsal Aambelenzalf helpt werkelijk uitstekend, doet Jeuk en branderigheid snel bedaren en oefent een heilzame werking uit op de oorzaak van de kwaal I POT F. 0.7S TUBE F. 1- Ook Zetpillen verkrijgbaar. AAM BEIENZALF c/ZETPILLEN ZWITSAL FABRIEKEN APELDOORN die tusschen mej. Rollin Couquer- que en mej. Godefroy. Ook hier het merkwaardige verschijnsel: de landskampioene geheel uit 'vorm. Dft wil echter niet zeggen, dat mej. Godefroy niet uitstekend heeft ge speeld. Zij heeft zooals wij reeds voorspelden tenslotte verloren, doch eerst na drie sets en zeer ze ker eervol. Prachtige diepe, vlak ke drives wisselde zij af met over rompelende cross:drives, waaraan mej. Rollin haar handen vol had. De vele cross-drives van mej. Rol lin waren meestal iets te hard en zoo won mej. Godefroy.de eerste set met 63. De tweede set scheen een keerpunt te worden, want spoe dig was het 40 voor de nationale kampioene. Toch won zij de set slechts 64. De derde set kenmerk te zich door eentonig spel met wei nig netspel. Wat meer vaart en initiatief van mej. Godefroy en zij had het verder gebracht dan 61. Den halven eindstrijd hebben reeds bereikt: Bouman, Teschma- cher en v. d. Kruk. UtulAennm ZESDAAGSCHE TE BUENOS AIRES. MADRID, 16 Juli (A.N.P.). Een perstelegram uit Buenos Aires meldt, dat aldaar in het Lunapark een zesdaagsche is gehóuden, waar aan naast de beste Argentijnsche renners de Europeanen Deneef, Loatti, di^Paco, A. Bertola, Monte- ro, Alvarez, F. Wambst, Christen- sen en onze landgenooten Slaats en van den Broek hebben deelge nomen. De wedstrijd werd gewonnen door het koppel Wambst-Bertola. gevolgd door Saavedra-Mathieu en op de derde en vierde plaats resp. Slaats-Huys en di Paco-Loatti. Europeesche prijsstop PRIJSSTABILITEIT OOK IN HET INTERNATIONALE GOEDEREN VERKEER. SPANNING OP DE KAMPIOEN SCHAPPEN STIJGT. Teschmacher favoriet De spanning stijgt op de M.E.T.S. banen te Scheveningen. Spanning is er ook te lezen op de gezichten van spelers en speelsters, nipt het minst op die van de „grooten", want zoo langzamerhand gaat het er op aan komen. Steeds meer worden het slachtoffer van hun sterkere tegen standers en verdwijnen van het ten- nistooneel. Doch niet alleen de minder be kenden hebben last van hun zenu wen. Ook de favorieten krijgen er, hoe verder het in de week komt, mee te kampen. Dit bleek wel Woensdagmiddag overduidelijk uit het spel van Hughan en mej. Rol lin Couquerque resp. tegen mr Ta miniau en mej. Godefroy. Beiden wisten zich weliswaar tenslotte naar de volgende ronde te werken, maar zónder spanning verliep zulks niet. Hughan,is in deze kampioen schappen toch niet erg op dreef. Zijn spel is onzuiver bij 't noncha lante af. Het verschil met Teschma cher kwam duidelijk aan 't licht, toen deze gistermiddag op de baan naast hem een partij speelde tegen ir. Kammer.yHier was de fijne tech nicus aan net werk, die het van enkele centimeters moet hebben. Wij gelooven dan ook wel, dat Teschmacher, hu van Swol er niet is, de beste kans op het kampioen schap heeft. Hughan bleek intus'schen een zwaren dobber te hebben tegen den Tilburgenaar, mr. Taminiau. Ook in de tweede set veel tegen stand van Taminiau door harde scherpe drives langs de zijlijnen. Het zware volleyen van zijn tegen stander was Taminiau tenslotte te machtig en hij verloor deze set met 6-2. De tweede partij van belang was Rede rijkscommissaris dr. Fischböck De rijkscommissaris voor de prijsvorming, staatssecretaris dr. H. Fischboeck, heeft*- tevens in zijn hoedanigheid van commissaris-ge neraal voor Financiën en Economie bij den rijkscommissaris voor het bezette Nederlandsche gebied Woensdag in Den Haag op uitnoo* diging van het sociaal-economische genootschap Nederland en Europa een lezing gehouden over „Prijspo litiek in Europa". Dr. Fischboeck vergeleek de in ternationale prijsverhoudingen met de binnenlandsche en verklaarde, dat, wanneer men het grootst mo gelijke succes voor geheel Europa wil bereiken, in de internationale prijspolitiek een op gemeenschappe lijk" doel gericht-plan in plaats moet komen van het najagen van de egoistische wenschen, zooals dit voor eigen land in de meeste staten reeds erkend Wordt. Een „interna tionale prljswoeker'' zou* «evenzeer tot een verhooging van den prijs- spiegel in de deelnemende landen voeren als tot een verhooging in het eigen binnenlandsche verkeer. Een Europeesche prijsstop voor het internationale goederenverkeer zou daarentegen een even nuttig effect hebben als de prijsstop voor schriften, die in vele landen van Europa reeds voor het binnenlanu- sche verkeer zijn uitgevaardigd. Het succes van dit grondbeginsel, dat reeds in een aantal internatio nale overeenkomsten is vastgelegd, wordt echter in wezen beinvloed door de ontwikkeling van het bin nenlandsche prijsstelsel van deze landen. Het zou deze landen op den duur moeilijk vallen hun verplich ting tot handhaving van stabiele prijzen en tot werkelijke levering van de producten tegen deze prij zen tegenover het buitenland na te komen, indien het binnenlandsche prijsniveau niet op dezelfde wijze en op dezelfde basis gehandhaafd wordt.. Ook de vaststelling van definitie ve valutaverhoudingen in Europa gaat van de veronderstelling uit, dat de pogingen tot het stabiel hou den van de prijzen voor het inter nationale goederenverkeer met suc ces bekroond worden. Vooral de kleine landen van Europa, die aan gewezen zijn en blijven op een goe- derenruil, hebben bij deze stabilisa tie een vitaal belang. Het bewijs van vertrouwen, waarmede Duitsch land de Nederlandsche economi sche leiding is tegemoet gekomen, doordat van het begin af een vaste omrekeningskoers werd ingesteld, na de aanpassing van de prijzen de in- en uitvoerrechten van beide zij* den werden opgeheven en het geld verkeer geheel werd vrijgegeven, is tot dusverre bevestigd. Het moet door handhaving* van het prijsni veau in Nederland ook in de toe komst gerechtvaardigd worden. Van alles wat uit dorp en stad ONGEVAL OP HET HOLL.- SPOOR STATION. Gistermiddag ^omstreeks 6 uur geraakte de 21 yarige mej. A. R. u'it Rotterdam door het opdringen van het pulblaok op het perron van het station Holl. Spoor te Den Haag, tusschen een binnenkomenden trein en het perron. Zij wend door den G.G.D. in ernstigen toestand met een bekkenfractuur naar hef R.K. ziekenhuis Westeinde vervoerd. DE WA T.VTSCH VA \T0 STT F, N- TOONSTF.LLING TE ZAANDIJK. De door den heer G. J. Honig in- geridhte walvischvangsttentooustel- ling ih de Zaanlandsobe oudheid- kamer#te Zaandijk, is door enkele dirizende personen uit het land bezocht geworden. De sHritincr zal plaats hebben op Zondag 19 Juli aA te 5 uur. ALLES WAS VAN HUN GA DING. In den nacht van Dins dag op Woensdag is een inbraak gepleegd in een pakhuis aan de groote Wittenburgerstraat te Am sterdam. Een groote partij aardewerk viel den dieven als buit in handen, als mede een rekenmachine en negen konijnen, eigendom van het pak- huispersoneel. De politie heeft, edhter reeds gis teren de beide daders achterhaald en gearresteerd. Ook is vrijwel al het gestolene in beslag genomen. 265. Het licht wordt slecht om te fotografeeren meneer, zei een van de mannen, wat wordt het opeens donker. In hun ijver hadden ze niet naar de lucht gekeken en zagen nu opeens dat een van de gevreesde wervelstormen uit die streek in vlie gende vaart aan kwam zetten. Inkt zwarte wolken trokken achter den boom op en daar ze op de heuvel wat en, kregen ze de volle laag. Opdat de wereld zfet, hoe wij, Britten, de Arabieren liefhebben, laat ik mij met hen fotografeeren. Vooruit Jack, maari.alleen borstbeeld Stapf-Pax Holland m Officieele medeeeliogen OFFICIEELS PUBLICATIE VAN DEN GEMACHTIGDE VOOR DE PRIJZEN. Bericht no. 117. KLEINHANDELSPRIJS VAN GESMOLTEN RUNDVET. Gesmolten rundvet per kg. f 1.65 gesmolten rundvet, per 200 gr. 10.33 Het vragen van hoogere prijzen is strafbaar. AANVRAGEN VOOR KROON- KURKEN VIERDE KWARTAAL. Het Rijksbureau voor de Voedsel voorziening in Oorlogstijd, Bureau Grondstoffen, maakt bekend, dat aanvragen voor kroonkurken voor het 4e kwartaal moeten worden ingediend op uiterlijk 30 Juli a.s. bij de Centrale welke het te ver pakken product beheert. Aanvragen, welke op een lateren datum worden ingezonden, worden niet meer in behandeling genomen. Tegelijkertijd met het inzenden van de aanvraagformulieren aan de regeneraticbedrijven zal een zqo groot mogelijk aantal gebruikte kroonkurken ter regeneratie «die nen te worden opgezonden. Het re- generatiebedrijf zah op het aan vraagformulier aanteekenen, hoe veel zich in redelijken staat be vindende kroonkurken zijn ingele verd. Daar de grootte van de toewijzing o.a. afhankelijk is van het aantal ingeleverde kroonkurken en dit aantal zeker niet zal overtreffen, wordt aangeraden zooveel mogelijk kroonkurken ter' regeneratie in te leveren. Door het Rijksbureau voor de Voedselvoorziening in Oorlogs tijd zal een doorloopend overzicht hijgehouden worden van de aan tallen ingeleverde en toegewezen kroonkurken, zoodat Jrij volgende toewijzingen rekening kan worden gehouden, met reeds eerder ingele verde partijen. Bedrijven, die niet reeds voor het 3e kwartaal een toe wijzing hebben aangevraagd moe ten een verklaring indienen, dat zij niet op andere wijze in hun kroonkurkbehoefte voorzien. BONNENTNLEVERING BOTER EN VETKAARTEN. De Secretaris-Generaal van het Departement van Landbouw en Visscherij maakt bekend, dat de taillisten de van hun klanten ont vangen bonnen der boter- en vet kaarten met ingang-van 20'Juli a.s. in plaats van één maal per weck, tweemaal per week bij de Plaatse lijke Distributiediensten kunnen inleveren ter verkrijging van toe wijzingen. Deze diensten zullen nadere qiededeelingen doen be treffende de dagen, waarop hande laren de bonhen dienen in te le- BONNENINLEVERING EEN- HEIDSZEEP EN WASCHPOEDER De Secretaris-Generaal van het Departement van Handel, Nijver heid en Scheepvaart vestigt er, aangezien misverstand blijkt te bestaan betreffende de inlevering der thans aangewezen bonnen voor eenheidszeep en waschpoeder, nogmaals de aandacht op, dat de taillisten en grossiers dq bonnen „Algemeen 335" voor eenneidszeep en de bonnen „een Rantsoen Een- 1 hcidszeep" gesorteerd op één op- plakvel mogen inleveren, doch de ze bonnen gescheiden dienen te houden van de bonnen „Algemeen 336'' voor waschpoeder en bonnen „een Rantsoen Waschpoeder". De beide laatstgenoemde bonnen mo gen echter gesorteerd eveneens op één opplakvel voorkomen. AFLEVERING VLOEIBARE "ZEEP AAN KAPPERS* De Secretaris-Generaal van het Departement van Handel, Nijver heid en Scheepvaart maakt bekend, dat tegen in ontvangstneming van de bonnen „een Rantsoen Eenheids- zeep" 100 gram vloeibare zeep mag worden afgeleverd. Op de bonnen „een Rantsoen Waschpoeder" mag 150 gram vloeibare zeep worden geleverd. De aflevering van vloei bare zeep mag uitsluitend geschie den aan kappers. Ja, waarom? Als er AKKERTJES zijn, die de pijnlijke boei en verbreken, het hoofd weer helder maken binnen 'n kwartier De Nederlandsche Pijnsfiller Met den Nederlandschen Volksdienst voor sociale ge rechtigheid. FEUILLETON Een romantisch verhaal uit de Griekscbe berge o door ERNST KLEIN Irene, de mooie, de zachte, de tee- dere Ook het beeld van Elena dook ▼oor hem op. Elena, de even mooie, maar tevens wild spottendeHij zag haar lachen, schelmsch /-— uit dagend. Was zij niet gekomen? Ondanks het onzettende gevaar, waaraan zij zich blootstelde? Had zij hem niet gesmeekt naar haar waarschuwing te luisteren? Was dat niet een band tusschen hem en haar.Waagt een vrouw zooveel voor een man, die haar onverschillig is? Het was dus IreneIrene! De mooie zachte, teedere en moedige Irene Vitus droomde, fantaseerde en spiegelde zich verleidelijke toekomst- beelden voor. Leegloopen kan zelfs den brtefsten man, en dus ook Vi tus, op verkeerde wegen brengen. Gelukkig stapte Salomon op een avond midden in die heerlijke dwee- pertf. Salomon en poëzie waren twee dingen, die ten eenen male niet bij elkaar pasten. Nauwelijks zag Vitus zijn trouwen Spanjool, of hij stond reeds met zijn beide voeten op de nuchtere aarde. Wat is er aan de hand? Salomon trok een geheimzinnig gezicht en ging naast Vitus op de waggelende steenen bank zitten. Mijnheer Thavon, fluisterde hfl, ik geloof, dat wij een stap in de goede richting kunnen doen. Ik heb een oud vriend van mij hier getrof fen. Heel toevallig. Hij komt van Larissa. Een Bosniër, die hm, nu ja... wij waren vroeger samen in de bergen De reusachtige duimen van Sala- mon wezen over zijn ^chouder héén, om zijn vage aanduiding „in de ber gen" wat meer kracht bij te zetten. Vitus glimlachte vol innige ver standhouding. Nu, en wat wil die Bosniër? Hij zegt, dat hjj~ de verblijf plaats van de bende op kan sporen. Zij zitten in Griekenland. Langs de heele grens spreekt men over niets anders dan over die geschiedenis. Hij heeft er zelfs in Larissa al over hoo- ren praten. Als wij hem behoorlijk betalen, wil hij teruggaan om te zien of hij voeling met de bende kan^ krijgen. Hm. Wat is dat voor een mensch, die Bosniër? Ik sta voor hem in. Salomon stond niet voor iedereen in. Vitus ging dus met hem mee naar huis, waar de Bosniër op hun kamer wachtte. Hij was een groote; sterke kerel met een sluw, koelbloedig ge zicht; reeds volgens zjjn uiterlijk was hij de vriendschap en het vertrou wen van Salomon volkomen waardig. Tusschen hem en Vitus ontspon zich het volgende gesprek, dat zacht fluisterend gevoerd werd. De school meester lag ongetwijfeld ergens op de loer../... Je wilt de grens over? Ja, mijnheer! En je denkt wat te kunnen be reiken? Ja, mijnheer! Goed! Hoeveel verl&ng je? Tweehonderd Turksche ponden als voorschot, driehonderd als ik te rugkom. Ik heb een ander voorscel. Hon derd pond dadelijk. Tweehonderd, als je terugkomt en mij zeggen 'kunt, waar de bende zich verborgen houdt. Vijfhonderd, als je mij een brief van den professor brengt. En duizend pond, als je mij bij hem brengt. In orde? In orde. Wanneer kun je vertrekken Onmiddellijk. Hier heb je honderd pond. Doe je best, om de duizend te verdienen. Den volgenden morgen vonden de zaptiehs, op twintig pas afstand van het dorp, daar waar het pad berg opwaarts voert, een dopden man met een mes in de keel. Het was de Bosniër, de vriend van Salomon. De honderd pond waren, verdwe nen. Natuurlijk ZESTIENDE HOOFDSTUK. De koekoeksklok. Het zou vergeefsche moéite zijn, om dé ontzettende uitbarsting te be schrijving, waarin Saiomon lucht gaf aan zijn woede. Zijn gezicht werd bijna zwart, ,zijn oogen waren met bloed beloopen, toen hij voor het lijk van zijn vriend stond. Vitus was uiterlijk kalmer. Maar ook in hem laaide de toorn op. Was men dan weerloos aan deze, vanuit het duister loerende bende, overgele verd? Zat hij reeds als gevangene in het net en behoefde de onzichtbare vijand de mazen slechts aan te trek ken, om hem aan handen en voeten gebonden, in zijn macht te krijgen? Wie was deze vijand? Irene's waarschuwing! Kende zij hem? De machteloosheid, waartoe hij zich veroordeeld zag, maakte hem razend. Hij/ de vermetele vechters baas, gewoon aan overwinningen, voelde zich bespot en vernederd. Die ander, de man achter den ondoor- dringbaren sluier, speelde kat en muis met hem. Hij knarsetandde van woede. Een allesbehalve aangenaam ge voel, zoo geheel door vijanden om ringd te zijn. Zich bespied te weten, zonder de oogen te kennen, die* op hem gericht waren. De zaptiehs droegen den vermoor de naar het gemeentehuis, Vitus en Salomon gingen langzaam naar hun kamers terug. Wij moeten iets doen, gromde de Spanjool. Dat vind ik ook. Ik stel voor, dat wij beginnen met dien hond van een schoolmeester den nek om te draaien. Die heeft ons gesprek afgeluisterd de duivel weet hoe. En hij heeft den Bosniër verraden. Wordt vervolgd. RADIOPROGRAMMA ZATERDAG 18 JULI. Hilversum I. 415.5 m. 6.45 Gramofoonmuziek. 6.50 Ochtendgym nastiek.' 7.00 B.N.O.: Nieuwsberichten. 7.15 Gramofoonmuziek. 7.45 Ochtendgymnastiek. 7.55 Gramofoonmuziek. 8.00 B.N.O.: Nieuws berichten. 8.15 Brandende kwesties, causerie (opn.i. 8.30 Gramofoonmuziek. fl.15 Voor de hulsvrouw. 9.30 Gramofoonmuziek. 10.00 Ern stige muziek (opn.). 11.00 Voor zieke kinderen. 11.20 Pianovoovdracht. 11.50 Gramofoonmu ziek. 12.00 Orgelspel. 12.40 Almanak. 12.45 B.N.O.: Nieuws- en zakelijke berichten. 13.00 Om en Om programma. 14.00 Lezing: „Ame rika en het continent". 14.20 Twee gitaren en gramofoonmuziek. 14.50 Gramofoonmuziek. 15.30 Tfjdschrlftenschouw. 15.45 Gramofoon muziek. 16.00 Bijbellezing en gewUde muziek (opn.). 16.30 Cello en piano, 17.00 Voor de binnenschippers. 17.15 B.N.O.: Nieuws- en za kelijke berichten 17.30 Harmonie-Orkest. 18.00 De N.S.B. antwoordt. 18.15 Harmonie orkest. 18.45 B.N.O.: Nieuwsberichten. 18.55 B.N.O.: De wereldmeenlng uit den aether geplukt. 19.05 Liedje van verlangen. 19.15 Zang met piano begeleiding en gramofoonmuziek. 19.50 Gramo foonmuziek. 20.15 FUmpraatje. 20.30 Gevarieerd Zaterdagavondprogramma. 21.45 B. N. O.: Nieuwsberichten. 22.00 Gramofoonmuziek. Van af 22.15 Alleen voor de Radio-Centrales dia over een lijnverbinding met de studio beschik ken. 22.1524.00 Gramofoonmuziek. Hilversum II. 301.5 m, 6.451—8.15 Zie Hilversum I. 8.15 Gramofoon muziek. 9.15 Eigen opnamen. 10.00 Morgen wijding. 10.15 Varia, gevarieerd programma (opn.). 11.20 Ensemble Willy Kok. 12.00 Gra mofoonmuziek. 12.45 B.N.O.: Niéuws- en zake lijke berichten. 13 00 De zalmvisscherU bU Woudrlchem. 13.16 Pianomuziek. 13.30 West- Friesland roept 14.00 De vUf steden van West-Friesland. 14.45 „Frlsia Cantat", Fanfare Orkest „Excelsior", Gemengd koor O.K.K. en kinderkoor O.K.K. 15.30 Reportage. 15.30 Boe- renlast en boerenlust. 16.00 Fanfare-orkest West-Frista. 16.30 De bruiloft van Jan Kaper, luisterspel. 16.45 Wognum's Zangkoor (opn.). 17.15 B.N.O.: Nieuws- en zakelijke berichten. 17.30 Luisterspel: „Die 't water deert, die 't water keert". 18.00 „West-Frlesche Arcadia". 19.30 B.N.O.: Nieuwsberichten. 19.40 B.N.O.: Groulngsch praatje 19.50 Spiegel van den dag. 1.00 Luisterspel: De bruiloft van Jan Kaper. 21 30 Als ik 't voor 't zeggen had. 21.45 B.N.Ov: Nieuwsberichten 22.00 B.N.O.: Militair over zeilt. 22.10 AvondwUding. 22.15—24.00 Zie Hilversum L Hoofdredacteur A. R. Jonker afw.) PI verv. van den hoofd- red., Bóitenl. H. P. v. d. Aard weg, Binnenland, alg. report, en streeknieuws A. Eriks.

Dagblad Noord-Holland, Schager editie | 1942 | | pagina 2