Langedijk Kringwedstrijden te Winkel Voetbal Marktberichten TRIJNTJE Trapman N.Y. Damessalon gesloten B* W* DE VET BUIG U NIET VOOR UW ONWILLIGE STOFZUIGER it een oorlogs schade verzekering K. SILVER DRAINEERBUIZEN STOEL's Stotzuigerhuis M. WITTE ïac* Stekelbos Administratiekantoor A. Mosk ROOSJES Alkmaar AFSCHEID HOOFDAGENT RADEMAKER. Zooals wij Vrijdag reeds ver meldden is 'het afsdheid van den hoofdagent van politie J A. Rade maker niet ongemerkt voorbijge gaan. Hij werd ontvangen de werkkamer van den corpschef, dé waarnemend Com- missaris van Politie Maarleveld en aldaar zeer hartelijk toegespro ken. De scheidende politieman mocht de bijzondere dank van zijn chef in ontvangst nemen voor de vele goede diensten die hij aan de gemeenschap had bewezen. Als stoffelijk bewijs van waar deering ontving hij een fraai al- huim. Daarna werd hij in de agen ten-wacht te midden van een groot gedeelte van het corps en in tegen woordigheid van den chef van het parket van den Officier van Justi tie d^n heer van Helden, die deze autoriteit bij afwezigheid verving, gehuldigd onder aanbieding van een fraai schilderstuk als cadeau yan het geheele corps. Daar de burgemeester wegens Ongesteldheid niet aan het gemeen tehuis kon zijn, werd Rademaket; door dezen in zijn-woning ontvan gen en hartelijk toegesproken en bedankt voor den door hem in ge meentedienst verrichten arbeid. Voorts mocht de heer Radeana- ker van verschillende- andere zij den blijken van waardeering ont- ven, zoodat, dit afscheid werkelijk onvergetelijk voor hem geworden is en hem wel duidelijk gebleken is hoe boogelijk zijn persoon en zijn werk door allen die met hem hebben samengewerkt, is gewaar deerd geworden. aanmeldings- en inleve- ringsplicht van uit vlieg tuigen afkomstige voorwerpen. De burgemeester van Langedijk brengt ter algerheenekennis, dal alle uit vliegtuigen afkomstige of ten gevolge ,van oorlogshandelingen aangetroffen voorwerpen of deelen daarvan, eigendom zijn van de Duitsche weermacht. Hij, die .zulke voorwerpen vin<£t eon voor zichzelf behoudt of be waart zonder daartoe bevoegd te zijn, is strafbaar. Van het aaitreffen van voorwer pen, ook al zijn deze van oogen- schijnlijk geringe beteekenis (zoo als kartonnen doosjes, busjes, huli- zen, enz.), waarvan het vermoeden bestaat, dat ze uit vliegtuigen af komstig zijn en welke mogel,ijk ge diend kunnen hebben om een of ander nieuw aanvalsmiddel te be vatten. moet onmiddellijk aan de politie worden kennisgegeven. Indien dergelijke voorwerpen ten onrechte reeds zijn meegenomen, dan moeten deze onmiddellijk bij de politie worden ingeleverd. In verband mét het vorenstaande wordt nog eens met nadruk de aandacht gevestigd op het gevaar, dat bekende en onbekende lucht aanvalsmiddelen opleveren bi; aan raking dóór niet-deskundigen. Bij herhaling komen ernstige ongeluk ken voor. Men late de voorwerpen dus Waar zij zijn en waarschuwe d§ politie. besmettelijke ingewands- ziekte. De Burgemeester der gemeente Laiigedijk brengt na gepleegd over leg met de plaatselijke geneeshee- ren ter openbare kennis, dat in de ze gemeente enkele gevallen van besmettelijke ingewandsziekte 'zijn geconstateerd. Met het oog hierop is het drin gend noodzakelijk dat een ieder de noodige voorzorgsmaatregelen neemt om de uitbreiding van deze ziekte tegen te gaan. Hiervoor komen de volgendev maatregelen in aanmerking: 1. Vliegen^ moeten buiten de wo ning worden gehouden en mo gen' in elk geval nimmer met voedsel in aanraking Icomen. 2. De 'handen., dienen vóór alle maaltijden gewasschen te wor den. 3. Ongekookte melk' mag nim mer worden gebruikt. 4. Rauwe groenten, zooals sla e.d. mogen niet worden genuttigd. 5. Vruchten moeten steeds ge schild worden cn indien zulks niet mogelijk is moeten zij met leidingwater goed afgewas- schen worden. 6. Uitwerpselen van patiënten moeten begra'ven worden. toch nog een combinatie van de kerkelijke gemeen- ten oudkarspel, noord- scharwoude en zuid- scharwoude? Eenigen tijd geleden zijn, zooals wij indertijd vermeldden, bespre kingen gevoerd tusschen de bestu ren der kerkelijke gemeenten Oud karspel, Noordscharwoude en Zuid scharwoude over een eventueele combinatie van deze drié- Larigen- dijker vrijzinnige gemeenten. Het initiatief van die besprekingen ging toen uit van de gemeente Zuidsehanvoude, in verband met de moeilijkheden, welke de com'bi- patie met Koedijk voor die ge meente -opleverden. De besprekin gen zijn op niets uitgeloopen. Naar wij vernemen, is thans bij het kerkbestuur van Zuidschar- woude een verzoek ingekomen van OudkarspelNoordscharwoude, om 'pog eens over deze aangelegen heid te spreken. Wanpeer mdh nu eens tot de ^wemmen BOONACKER VERBETERT KRINGRECORD Zondagmiddag werden er zwemwed strijden in het Natuurbad Winkel ge houden, welke werken georganiseerd door de Zwemvereeniging „De Wirg-' te Winkel en kunnen als volledig ge slaagd worden beschouwd. Het aantal bezoekers was zeer bevredigend en ook het weer heeft zich tijdens de wedstrijden goed gehouden. Aan de diverse nummers werd door ongeveer 100 zwemmers deelgenomen. „Vermeldenswaard is nog het feit, dat J. Boonacker van de Wiel het Kring- record 100 meter crawl heeren X klas se gebroken heeft, door eep tijd te no- teern van 1.07.9 sec., terwijl de nóg jeugdige adspirant G. \r. h. Kaar van de Wirg op het nummer 100 meter schoolslag heeren Y klasse een tijd maakte van 1.33.8 sec., waardoor hij zich tweede plaatste. De uitslagen luiden als volgt: I. 25 Meter vrije zwemwijze adspi- ranten jongens: 1. C. Mosk, W.W., 15 sec.; 2. G. v. h. Kaar, Wirg, 15.8 sec.; 3. J. Koster, de Wiel, 16.5 sec. II. 50 Meter rugslag heeren: 1. J. Plooij, F.M., 40 sec.; 2. J. Boonacker, Wiel, 43 sec. III. 50 H. rugslag dames: 1. Dlni van Os, de Wiel, 43,5 sec. IV. 25 M. schoolslag adspiranten meisjes: 1. G. Wardenaar, de Wiel, 20.2 sec.; 2. J. Berkenbosch, Z.O.U., 21 sec., na overzwemmen; 3. G. Rijswijk, de Wiel, 21 sec., na overzwemmen. V. 50 M. vrije zwemwijze heeren Y: 1. G. Leijenaar, W.W., 31 sec.; 2. J. Plooij, F.M., 31.2 sec.; 3. W. Hekelbee- ke, Wiel, 32.4 sec. VI. 50 M. vrije zwemwijze dames Y: 1. T. Korver, de Wirg, 40.3 sec. VII. 100 M. vrije zwemwijze heeren X: 1. J. Boonacker, de Wiel, 1.07.9 sec. VIII. 100 M. schoolslag dames X: 1. Dini van Os, de Wiel in 1.37.— sec. IX. 10Ö M. schoolslag heeren Y: 1. W. Hekelbeek^, de Wiel, 1.33.— sec.; 2. G. v. h. Kaar, Wirg, 1.33.8 sec.; 3. R. Smit, Z.O.N., -1.34.sec. XI. 50-M. schoolslag dames Y: 1. M. Spoor, N.S., 46.2 sec.; 2. R. Meere- boer Pd., Z.O.N., 47 sec.; 3. G. Warde naar, de Wiel, 47 sec; 4.N. Kant, IjT.S., 47 sec. ,(De dames MeereBoer, Wardenaar en Kant, die allé drie den tijd van 47 sec. maakten, hebben overgezwommen, naarna mej. N. Kant, buiten de prij zen viel.) XII. 4 x 50 M. estafette damé5>, schdolslag: 1. De Wieel, tijd 3.12.6 sec. XIII. 4 x 25 M. estafette adspiranten jongens, vrije zwemwijze: 1. De Wirg, )M. Blaauboer, R. Korver, R. Fijnheer, G. v. h. Kaar/ tijd 1.11.6 sec. XIV. 4 x 50 M. estafette heeren, vrije zwemwijze, 1. F.M. (J. Baarda, B. Sprenger, J. Plooij, J. Jansen), tijd 2.17.— sec. Voorts kunnen we nog vermelden dat dóór den heer W.,wan Geelen te Schagen voor het laatste nummer een fraaie plaquette werd aangeboden. combinatie van de drie bovenge noemde gemeenten zou kunnen komen, zou dit het vrijzinnig gods dienstig leven ongetwijfeld ten goede' komen. Er zou een flinke gemeente kunnen worden gevormd» met twee predikanten. Het eenige, dat door velen be treurd zou worden, is, dat men niet eerder tot overeenstemming kon komen, aangezien Zuidschar- woude haar voorganger, dien zij gaarne gehouden had, nu naar elders heeft moeten laten gaan, kostrlooze inenting. Op Woensdag 2 Sept. a.s. zal de gelegenheid zijn opengesteld tot kostelooze inenting en herinenting van hen, die zich daartoe op dien datum aanmelden te: Broek op Lain gendijk des nam. 3 uur in het voor malig gemeentehuis! Zuidscharwou de 2 uur n.m. in de voormalige O.L. school te Noordscharwoude om 2.30 uur n.m. in de ULO-school. Te Oud karspel bestaat hiervoor gelegen heid op Zaterdag 5 Sept. te 2 uur n.m. ten huize van dokter J. de Wit De geschikte leeftijd óm kinderen in te enten ligt «tusschen 3 maanden en 2 jaar. nieuwe prijzen groenten en fruit. Met ingang van Dinsdag 1 Sep tember a.s. zullen voor verschillen de soorten groenten en fruit nieu we veilingsprijzen'gelden. Deze zijn voor bloemkool verhoogd voor sor teering IA van f 14 tot f 14.50, I van f 11 tot f 11.50," sorteering II van f8 tot f 8.50 per 100 stuks. De prijs van de roode kool is ver laagd van f4 tot f3.50, evenals die voor de gele kool (zoowel groene als gele). De prijs der witte kool is ver laagd van f2.80 tot f2.30 per 100 kg. Peen zonder lof sort. II van 51 0 gram ongewassehen f4, sort. III van 201—500 gr. ongewassehen f 3 per 100 kg. De prijzen voor de druiven zijn als volgt: Alicante f55. Gros Col man, Golden Champion, Muscaat. West Frisia Leopold f 70, Franken thaler f60 en overige soorten f5ö per 100 kg. Chineesche kool f3, boerenkool f3.50, kroten f3, prei boven 10 mm. f10, tot 10 mm. f8, postelein f 12, andijvie f6, Aubergines f 18, pepers f 50, paprika f 12, rammenas f 8, sjalptten f7, herfstknollen f3, poot-' uien zonder lof -f 5.50, bleekselderie f7.50 en Zuchetti f7.50 per 1Ö0 kg. Voor de niet in de circulaire ge noemde producten gelden de prij zen, welke het laatst zijn aangege ven. Ten aanzien van de wit,te kool ^vdrdt medegedeeld, -dat van het binnenlandsche gedeelte 30 voor de indiistrie kan worden bestemd. Bonte pronkboonen mogen niet worden geveild. Het aanvoeren van geboste uien verboden, het oogsten en veilen van alle zaai-uien is tot nader order verboden. Pootuien, waaronder te verstaan die uien, die als plant of als kleine uien zijn uitgezet, mogen worden geveild, mits aan de voor uien ge stelde kwaliteitseischen wordt vol daan. In verband met de verdeeling van den aanvoer van witte kool deelt de Centrale nog méde, dat de fabri kanten zich ter verkrijging van dispensatie dienen te wenden tot de NGFC afd. Conserveering. driemaal per week aardappelenveiling. Naar wij vernemen, zal er aan den Langedijk met ingang van de ze week driemaal per week veiling van aardappelen worden gehouden en wel op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. gemeentelijke onder steuning. 'De burgemeester van Langedijk heeft zich, naar Kerknieuws meldt, lot de diakonieën van de N. Herv. gemeenten Oudkarspel - en Noord scharwoude gewend, met de mede-/ deeling, dat in den vervolge slechts diegenen ondersteuning van de ge meente zullen ontvangen, indien vaststaat, dat de betrokkene zich eerst met een verzoek tot familie of kerkelijke instelling heeft ge wend. WIE EEN KOE WIL HOUDEN De Buurtschapleider van den Ned. Landstand voor Langedijk maakt bekend, dat degene,'die in aanmerking wil komen voor het houden van een koe, zich daartoe moet opgeven bij den heer K. Zee man te-Noordscharwoude met op gave van de hoeveelheid ruwvoe- der, die hij op zijn bedrijf ter (be schikking heeft. baggeren. Verschillende tuinders zijn be gonnen met baggeren. De bagger wordt op het land gebracht, dat een eersten oogst heeft opgeleverd en waar geen nateelt weer op uit geoefend wordt. Wegens de schaarschte aan kunstmest is dit een gewilde meststof. Men deelt ons mede, dat er. heel wat bagger zit. i 25 JAAR BIJ ééN BAAS. Noordscharwoude. Vrijdag heeft de heer A. de «Koning alhier zijn 25-jarig jubileum herdacht In dienst van de firma Hart en Co. te Oudkarspel. Hoewel er weinig bekendheid aan gegeven was, heeft de familie De Koning niet over belangstelling te klagen gehad. Vah den patroon en het personeel werden geschenken ontvangen. De beer De Koning heeft tijdens de periode, welke hij bij de fa. Hart gewerkt' heeft, de groei van dit mooie bedrijf meegemaakt en weet daarvan heel wat te vertellen. Hij heeft echt met het wel en wee van „het fabriek" meegeleefd en zal dan ook weer met goeden moed aan de tweede 25 jaren beginnen. ZWEMMEN. Oudkarspel Naar wij verne men orgapiseert de zwemvereeni ging „Eigen Krac'ht" Woensdag een tooht over 2 Kim. HEERHUGOWAARD BEVORDERD. Veenhuizen Onze oud-plaats genoot de heer H. J. v. Twuiver, marechaussee, is bevordert tot Wachtaneëster-effectief. WINKEL. politie. Gevonden: een kinderzakdoekje. Inlichtingen ter gemeentesecretarie. een droeve plechtigheid. Zaterdagmiddag werd het zoon tje van den heer D. Koster, dat bij het zwemmen zoo jammerlijk ver dronken is, door leden van de voetbalclub ten grave gedragen. De voorzitter van de voetbalclub betuigde de familie zijn deelne ming met dit droevige ongeval. benoemingen. Aan de .U.L.O. school te Winkel is als tijdelijk onderwijzer geplaatst heer D. Bosman uit Den Helder, terivijl als tijdelijk onderwijzer aan ■de O. L. school te Winkel is ge plaatst de heer M. H. Veen. even eens uit Den Helder. HOOGWOUD ZELDZAAM. Aartswoud. In een fuik van den binnenvisscher Luik, welke ^li'tstond bij het Zwarte pad alhier, is een schildpad van pLm. 20 c.M. gevangen. De zeldzame vangst is spring levend. Hoe hgt dier in deze sloot is terecht gekomen, zal wel altijd een rapdsel blijven. ANNA PAULOWNA EEN STROP. Breezand. Zaterdagmiddag werd de brandweer gealarmeerd voor een in brand staande boét op het erf van den heer G. Zeeman in den Meerweg. In de schuur brandde een vuurduiveltje en vermoedelijk zal dS brand dan ook wel in de buuVt daarvan zijn ontstaan. Het houten gebouwtle brandde in kor ten tijd af, zoodat de brandwèer door uitspuiten alleen kon verhin deren, dat liet vuur zich aan an dere gebouwen meedeelde. Twee goede fietsen, een belang rijk aantal kleedingstukken (wasch goed) en een hoeveelheid brand stof gingen verloren. SUCCES—B.K.CL, 4—1. Goede eerste helft. In een uitstekend gespeelden wedstrijd klopte Succes B.KLC. met 41. Na een goede eersfe helft, waarin Succes vrijwel voortdurend den toon aangaf, ging de rust met 3—0 in. Na de rust werd door bei- de partijen nog eenimaal gedoel punt. Achtereenvolgens klopte Succes Weiringerwaard 2—1, Nieuwe Nie- dorp 6—1 en thans B.K.C. 4—1. I Langzaam aan zijn de Successers wat uitgespeeld en vooral dezen middag moei* het getoonde gezien worden. Succes was inderdaad een klasse sterker dan B.K.C., doch geenszins was de wedstrijd een tonig. In de eerste helft b.v. gaf B.K.C. uitstekend partij en één of twee tegenpunten wa-ren eigenlijk wel verdiend. De tweede helft was geheel voor Succes. Belangrijker dan deze geheele wedstrijd is eigenlijk de vraag of met de opstelling van den jeugdi gen Joop Metselaar het midden- voorvraagstuk is opgelost. Het ant woord is moeilijk. In de eerste wedstrijd scoorde h'ii 1 doelpunt; zijn optreden was toen wel wat schuchter. Vorige week tegen Nieu" de Niedorp 2 doelpunten. Niet on verdienstelijk spel, doch wij dron gen* er in ons verslag op aan, dat hij wat actiever zou zijn. Dit was gistermiddag inderdaad het geval hij past zich steeds beter aan. In ieder geval, weet ftfetselaar kansen te benutten en daar heeft het bij Succes wel eens aan gemankeerd. Zijn jiositiekiezen is goed en het schot uitstekend. Wij he*bben een gerechtvaardigd vertrouwen, dat Metselaar zich tot een zeer goede middenvoor zal ontwikkelen. KOEDIJK. Gistermiddag heeft een vriend- schappelijke wedstrijd plaats ge had tusschen Koedijk II en Vios II. De stand was met de, rust 12 in het voordeel Van Vios. De eind stand was 3—3. Deze stand gaf het spel der beide partijen vrij juist weer. Het was een mooie, vriend schappelijke en sportieve ontmoe ting. Het mooie weer gaf veel be langstelling. WIERÏNG^IWAARD. ieder nederlander zwemmer. Voor het diploma zwemmen had den zich Zondagmiddag 22 meisjes en jongens aangegeven, die alle maal geslaagd zijn. Het waren de meisjes Ali van der Ham, Annie Potjewijd, Bep Potje-x wijd, Annie Wink, Trien Schouten, Marie Tol, Maart je van Dijk, Klaas- ke Reidsma, Hennie Wardenaar, Bets Kromkamp, Alie Kaper, Marg je Wind, Grietje Wispelwey, Alie Zwiers, Marie Ph. Sturtewagen, Tini Aarsen en de jongens Piet Breed, Joop Mailly, Jan G. de Jong, Daniël Jimmink, Abr. Wispelwey, en Teunis Douiha. Bovendien werd' aan Klaaske Reidsma een extra prijs toegekend vöor de mooiste slag. Daarna volgde een wedstrijd in schoonspringen, waarbij Bets Bak ker de meeste puntén had van Üe meisjes en Bram Wispelwey van de jongens. De diploma's werden met een toepasselijk wóórd door' den heer Hofsté uitgereikt. t De jury bestond uit mevr. de Jong en de 4ieeren Hofsté, Burge meester Kaan, Dr. Spits. De drie speldjes die werden uit gereikt aan I\laaske Reidsma, Bets Bakker en Bram Wisepelwey, had de badmeester beschikbaar gesteld. ZAVAAG, 28 Aug. Wilingsvereen. „Bangert en Om streken". Aardappelen 'f 4.25 4.75, spinazie f 10, postelein f 13, uien f 5.50, bieten f 3.50, Chin. kool f 3.20, Savoye kool f 4, witte kool f 2.80, roode kool f 4, slaboonen i 13—22, snijboonen f 16, tuinboo- nen f 6, tomaten f 12—16, augurk- ken f 1027, waschpeen f 3.20—7, bospeen f 45, radijs f 1.80, ra barber f 45, andijvie f 6.50, sla f 1.50—2, bloemkool f 10—14, kom kommers f 8.5013.50, perziken f 816, selderie f 2.50—3, blauwe pruimen f 21—25, witte pruimen f 15, Reine Victoria pr. f 21—25, witte druiven f 75, Alicante f 60, Frankenthaler f 65, Westfrisia f75 witte bessen f 22.50, roode bessen f IS—22.50, Prolefic f 22.50-30, meloenen f 20—30, Zigeunerin f 15 —35, Keswick Codlin f 1220. Zoe te appel f 10—17, Yellow f 15-t-35. Perzikapp. f 15—35. Early Victorie f 12—20, Reine Cl au des f 15—33, Gravensteen er f 2050, Beurré de IVférode f 10—22, Clapn's Favorit f 10—35, Précose de Trévouse f 10 35, Suikerpeer f 10—15, Dirkjes peer f 10—15. Advokaat f 5—15, Sinjeur f 10—45. WARMENHUIZEN, 29 Aug. Aanvoer: 86700 Kg. aardappelen: Schotscbe muizen f 4.35. Ei^efthei- mers f 4,60. Koopmahs bl. f 4.85. 18300 Kg. roode kool f 4, 1750 Kg, gele lcool' f 4, 31700 Kg. witte kool f 2.80, 1225 Ke. slaboonen f 16. BR. OP LANOENDT.TK, 31 Aug. Aanvoer: 16900 Kg. aardannelen: Koopman.? hl. f 4 85. Schotscbe muizen f 4 3r* Eigenheimers en bl. 'llto f 160. 15000 Kg. roode kool f 4. 4500 Kg. witte kool f 2.80. 6700 Kg. trele kool f 4/ 2000 st., bloem kool f 14. NOORDSCH 4RWOUDE, 31 Aug. Aanvoer: 16060 Ke. aardannelen: Koonm'ans bl. f »5 Eigenheimers "n bl. dito f 4 60. 60O0 Kg. srtercie- hoonen f 16. 25000 Kg. roode kool f 4, 16S00 Kg. witte koo! f 2.80. Men hoort het steeds vaker.... voor Goede Producten: „Egbert Scheepmaker". in plaats van kaarten. 0 Met blijdschap geven wij ken nis van de geboorte van onze Dochter, S. BOSSEN— van de Klooster. Jb. BOSSEN. Aartswoud, 29 Aug.11942. Cursus voor volwassenen (prodnctiecursus) te juuanadorp. Bij voldoende deelneming zal de gemeente Den Helder in de a.s. wintermaanden te Juliana- dorp een productie-cursus voor vplwassenen organiseeren on der leiding van den, Heer J. HENDERIKX. Deze cursus 'ging voorheen uit van de Af- deeling Den Helder der Hoi- landsche Maatschappij van Landbouw. Er zullen 7 leasen van 3 uur worden gegeven. Cursusgeld fl.— Minimumleeftijd van de deel nemers 21 jaar. Opgaaf van deelnemers vóór 15 September a.s., bij den Heer J, HENDERIKX te Julianadorp Rotatiedrukkecij q Schagen 8 O Kassabloc's Doorschrijf' boeken WEGENS VACANT IE VAN 6 tan. 11 SEPTEMBER. (HET KAPPERSHUIS) Ted. 2163. Dorpsstraat 10. BERGEN, N.H. Vraagt inlichtingen bij- Assurantiebezo'rger, langereis, hoogwoud. Lage prijs - iGroote voopfaad. Bouwmateriaalbedrljf Ook: Landbouwkalk. Opslag te Schagen - Alkmaar en Den Helder - Bestelhuis 1e t SCHAGEN; Opslagterrein aan Haven, tel. 460, aanwezig tot 12 uur. te koop: Een rol vloerzeil. Balatum, z. g. a. ri., 20 meter, een handnaaimachine, Singer. in prima staat. Voor menschen die verhuizen gaan mooie groo- te inpakmanden te koop Te vens in voorraad beste bruine aardappelmanden, ook geschikt voor bollenmanden. Een beste Simplex H. rijwiel met z. g. a. n. banden en eenige kleine kastjes. KLAAS GROET. Wieringerwaard Tel. 298 Behontenstraat M - ALKMAAR Dc Heer-Hugowasr/scbe Zaadhandel kan U lembkes winter- koolzaad en win ter raapzaad uit voorraad leve ren. Vraagt bestelbon bij Uw P.B.H. Aanbevelend, heerhugowaard (z.). dorpstraat a 164. 3udkarspel. boekhoudingen belastingzaken assurantiën. enz. Aardappelrooiers gevraagd, bij C. Gootjes, Tjallewal, Scha gen. Gevraagd een net Dagmeisje, of Meisje voor de morgenuren. N. Wal, Loet E 163, Senaten. Verloren van den Ruigeweg tot den Kneesweg een blanwe Werkjas. Terug te bezorgen bij D. de Schipper, Kneesweg, An na Paulowna. Wie is genegen 60 Are Scheur- plicht over te nemen tegen ruime vergoeding? Adres; Jn. Weij Jzn., Noordschinkeldijk B 38, Groote Keetcn.

Dagblad Noord-Holland, Schager editie | 1942 | | pagina 3