AlkmaarJanuari 1945 Aan een aantal lezers van het Parool-Robu "bulletin» Gij ontvangt dagelijks ons bulletin, gij ziet er verlan gend naar uit, het stelt U op de hoogte van wat er in de we reld gebeurt en soms hergeeft het U Uw vertrouwen in de toe komst. En wij Wij stellen iedere dag weer het bulletin sa men, wij doen dit graag, omdat wij weten welk een behoefte er is aan betrouwbaar nieuws Wij riepen Uw ms werking wel eens in aan de voet van ons bulletin met de vraag het steeds zoo snel mogelijk door te geven, andere medewerking vroegen wij U nooit en zouden wij IJ liever niet vragen, er op vertrouwendedat gij, op de plaats waar gij zijt gesteld, Uw plicht als mensch en als Nederlander doet. Onze omstandigheden zijn echter van dien aard geworden, dat wij ons deze keer toch op andere v/ij ze om hulp tot U moeten wenden Onze voedselpositie is nl. zeer slecht. Dat is niets bij zonders zult gij zeggen, inderdaad. Maar begrijpt ge wel, dat onze dagelijksche arbeid voor U het ons vrijwel onmoge lijk maakt op stap te gaan om hierin verbetering te brengen? Daarbij komt, dat wij leven in een gezin met twee onderdui kers hetgeen een en ander nog ongunstiger maakt. Wij behoeven en wij willen U niets méér vertellen, de daad is aan U„ Gaat eens na of U niet een hoeveelheid aard appelen, erwten, boonen of tarwe voor ons missen kunt. Mocht dat zoo zijn, wilt U deze dan aan onzen verspreider meege ven, hij zal dan voor betaling en bezorging te bestemder plaatse zorg dragen. Onze hartelijke dank voor Uw medewerking i "Robu"

De Vrije Alkmaarder | 1945 | | pagina 3