RADIO STADSNIEUWS Orpheus en de Postharmonie zongen en speelden voor de T.B.C. bestrijding Enorme belangstelling in de muziektuin Honderden Alkmaarders waren gis teravond samengestroomd in de ste delijke muziektuin, en hebben geno ten van het prachtige zomeravond concert, dat de postharmonie en het mannenkoor Orpheus. onder auspi ciën van de Vrije Alkmaarder heb ben gegeven. De opbrengst van dit concert kwam ten goede aan de t.b.c.-bestry- ding. Allen, in wat voor kwaliteit zy dan ook by dit concert betrok ken waren, hebben hun medewerking geheel belangeloos gegeven. Orpheus en de Postharmonie musiceerden gra tis. De heer E. Jager, exploitant van de muziektuin, stelde zyn unieke „concertzaal" zonder meer ter be schikking. Biljetten en programma's xyn kosteloos gedrukt en rondge bracht. Alles voor de bestrijding van dc tuberculose. Het weer werkte deze avond weJ byzonder mee. Zo opende dan, onen der deze ideale omstandigheden, dc Postharmonie, onder leiding van di rigent Anderson, dit concert. Er wer den enkele prachtige Ouvertures ge speeld, die ver doorklonken door de Alkmaarse Hout. Vervolgens zong het mannenkooi Orpheus. Toen de dirigent Karl Böhne zyn stokje ophief voor het eerste lied „O bone Jesu" van Pales- trina, zweeg ieder ln de tuin als bij TRAGISCH Vrijdagmorgen omstreeks half 12 werd de 15-jarige Anthonie Braken- hoff, wonende in de Toussalntstraat. tydens het spelen in de Emmastraat plotseling onwel. Het kind viel neer en overleed vrijwel onmiddellijk ten gevolge van hartverlamming. „WESTERLICHT" 15 jaar Ken veilige baven met een reeds bewogen geschiedenis. „Wcsterllcht" is Jarig. Het bekende moderne gebouw in de Hout ls van daag reeds 15 jaar lang een veilige haven geweest voor de Ouden van Dagen, die zo gelukkig waren een plaatsje binnen zijn muren te kunnen bemachtigen. Op 15 Juli 1932 werd het gebouw het was toen nog niet geheel gereed officieel geopend. De eerste bewo ners waren er reeds. Aldra was het „volgeboekt" en nooit heeft het ge brek aan belangstelling gehad - thans staan zelfs enige honderden gegadig den op een wachtlijst. Het initiatief tot de stichting van „Westerlicht" werd indertijd genomen door enige diaconieën van de classis Alkmaar; wijlen ds. Eilertsde Haar was de ziel van dit streven. HeLaa: heeft hy zelf de opening van het ge bouw niet meer mee mogen maken Het rustige bouwwerk met zijn com fortabele en hygiënische inrichting, in een prachtig stukje natuur gelegen mag zeer terecht een veilige haven voor de oude dag genoemd worden Alleen de oorlog was in staat, ook hier de rust te- verstoren. In '43 kwam het eerste bevel tot ontruiming, die algeheel moest zijn sommigen von den een onderdak in het Weeshuis, a» deren bij Gebr. Kluitman, weer an deren by familie. En een groot deel van de bewoners vond een toevlucht bij ..Bethesda Sarepta" in Haarlem Het vervoer van de zieken baarde- toen veel zorg. Later mochten de be woners weer terugkeren, maar in 1944 werden zl) weer geplaagd door een gedeeltelijke ontruiming. Zij die ble ven. genoten een twijfelachtig voor recht, want zij kregen vernielzuchti ge Hermann Goring-troepen tot buren in de nieuwe vleugel, beneden. Eenmaal is Westerlicht" vergroot, wanneer de tijden normaal waren zou er meer aan gedaan zijn. Want uit breidingsplannen liggen reeds lang in een bureaulade. Het vijftienjarig bestaan Is heden herdacht op een wijze die geheel aan sluit bij het karakter van de stich tlng zonder enige ophef, zonder enig officieel gedoe. De bewoners dronken, in een intiem bijeenzijn, een kopje thee. daarbij bleef het. JUBILEUM Op Zondag 20 Juli a.s. hoopt de Berw. Zuster Pancratis (In de we reld Lakenman) In de Piusstichting haai- 40-jarig jubileum te herden ken. COMMIES DIRECTE BELASTINGEN Bij beschikking van het Ministerie v. Financiën d.d. 4 Juli werd ten kantore van de ontvanger der directe belastin gen. invoerrechten en accijnzen te Alkmaar onze stadgenoot de heer A. J. Visser te rekenen met ingang van 1 October 1945 bevorderd tot commies der directe belastingen invoerrechten en accijnzen en werd hem de titel van Commies «chef de bureau ver leend toverslag. Zou niet iedere aanwezi ge, onder de indruk van deze prach tige mannenzang, zijn of haar offer tje voor de t.b.c. bestryding toch te gering gevonden hebben? En zou den ook na dit concert nog niet vele bijdragen te wachten zyn? Na de pauze zong Orpheus weer. ,.De Zee" van Theo van der Byl, en het machtige „Zigeunerleven" van Roeske werden nog gevolgd door 'n toegift, de „Twaalf rovers", een Russisch lied met baritonsolo van de heer J. Willemsen. Een daverend ap plaus beloonde "Orpheus voor het be langrijke aandeel in dit concert. De Post harmonie sloot het mu zikale gedeelte van deze avond met o.a. „Joyeuse" van Keler Bela en 'n walsselectie van Albert Meyns. Ook de mannen.van de post werden tot een toegift gedwongen. Tot slot sprak dr. ten Kley na mens de vereniging tot t.b.c.-bestrij- ding een woord van dank tot allen, die meegewerkt hebben aan dit prachtige muziekfeest. Een gezellig bal besloot dit zeer geslaagde zomeravondconcert „Huis mei de kogel" gestolen Het bewoond museum „Huis met de kogel" is sedert Donderdag j.L voor onbepaalde tyd gesloten. BURGERLIJKE STAND ALKMAAR GEBOREN: Robert z v J G Schutz en J H J van der Meulen Gerar- dus W M, z v H Rijs en E C van der Eng Marianne dvP Boer en J Klut Cornelis z v G Zonneveld i AL van Duin Anna MCd v J J Groen en M M Scholten. GEHUWD: Berend Bosma en Cor- nelia Engel. OVERLEDEN: Sytje van Twisk, 79 jaar wed. van W Ivangh An thonie G B M Brakenhoff, 15 jaar. Excursies naar de Grote Kerk Het begint hoe langer hoe meer een goede gewoonte te worden om excursies te houden naar de Grote Kerk, het prachtige bouwwerk, waarop Alkmaar zich weer mag verheugen. Naar ons werd medegedeeld is de belangstelling niet alleen groot uit Protestantse kringen, ook R.K. scho len en verenigingen leggen een ver heugende interesse aan de dag. Overigens was er Maandag be zoek van een klasse van het 7e en 8e leerjaar, terwyi Woensdag de bei de hoogste klassen van de opleidings sch--l komen. DE H.B.S. GING WANDELEN De vacantie Is in zicht. Dan wor den, ook aan de Middelbare Scholen, d^ boeken opgeborgen, en begint men zich onledig te houden met andere dingen. Zo ging gister de HBS wandelen. Het einddoel was café Dulnvermaak, te Bergen. Maar de trajecten wa ren zeer verschillend van grootte. Degenen die erg bang voor bla ren waren, vergenoegden zich met een wandelingetje van 10 k.m. Verder waren er groepen van 15 en 25 k.m., terwyl de cracks een af stand van 30 k.m. lieper. Ook de leraren deden dapper mee! Tenslotte woonden de tippelaars ir. het openluchttheater een verto ning by van Balinese dansen. Al met al werd het een prettige ongedwon gen dag. Het Alkmaarse Boys-elftal, dat Zontlag in Heemstede Kinheim en het degradatiespook versloeg door met 20 te winnen. VERKEERSOBSTAKELS IN DE BOTERSTRAAT De Boterstraat is een smal straatje, en de grossierderij van Gebr Winder is een drukke zaak. Zo kan het ge beur, dat daar een grote, afgeladen auto voor de deur stopt, die moet los sen. Een verkeersstremming is onver mijdelijk, het publiek echter moet er genoegen mee nemen: er is niets aan te doen. Wat echter onjuist is, is, dat er tus sen de lossende vrachtwagens en de muur soms nog een tweetal wagens staan, die buiten gebruik zijn en die iedere passage practisch onmogelijk maken. We menen, dat het billijk is, dat de betreffende firma er voor zorgt on vermijdelijke verkeersstremmingen te beperken tot het noodzakelijke. EEN AMERIKAAN. DIE ZICH VERWONDERDE Gisteren spraken we een Ameri kaan. dat wil zeggen: een Alkmaar der. 'Öie jaren lang in het verre Ame rika had gewoond. Ook hij had de nodige pakjes naar hier gezonden en nu verwonderde hij zich: hij had hier een ontstellende armoede verwacht en vond een land, dat in rijkdom nauwelijks voor Ame rika onderdeed. Althans voor het oog. Wij weten, dat de Amerikaanse pakjes in 1945 zeer, zeer nodig waren Op het ogenblik zijn ze dat gelukkig minder. Laten we ons daarover verheugen. Laten de talloze kankeraars, die we hier nog hebben,- bedenken, dat het in Nederland in menig opzicht nog zo kwaad niet is. DE ALKMAARSE BUNKERS Veel stadgenoten zullen even be nieuwd zijn te weten in welk stadium zich de plannen voor het opruimen der nog aanwezige bunkers bevinden, als het raadslid, dat hieromtrent naar aanleiding van de begroting een vraag stelde aan B. en W. Dit college deelde daarop mede, dat. gezien het grote tekort aan arbeids krachten, op het ogenblik van het rijk weinig medewerking is te verwachten. Doch het vreest, dat voorlopig het opruimen wel weinig voortgang zal hebben. D.S.J.V. „NIEUWE KOERS De in Alkmaar opgerichte Demo- cratisch-Socialistische Jongeren Ver eniging „Nieuwe Koers" vestigt de aandacht erop, dat het lidmaatschap zich niet beperkt tot leden van de P.v.d.A. Jongelui, die de weg naar deze party niet hebben kunnen vin den. voelen zich vaak meer aange trokken door een jongerenbeweging met de eigen prettige, kameraad schappelijke sfeer. Overigens zal er deze zomer reeds worden gekampeerd in Vierhouten. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de secretaris, de heer M. Randsma, Jan van Scorelkade 33. IN ARREST GESTELD Naar wy vernemen zouden twee inwoners van Alkmaar dezer dagen door de politie in arrest zyn gesteld, verdacht van het plegen van onze delijke handelingen met minderjari gen. De zaak is nog in onderzoek. KRAMER BLIJFT IN DE BOYS In Alkmaar circuleren ge durende de laatste dagen ge ruchten. De doelman van Alkm. Boys, Kramer, zou overschrijving hebben aange vraagd naar een andere ver eniging en zijn club spoedig gaan verlaten, hetgeen een zeer gevoelig verlies zou be tekenen voor de rood-witten. Van de zijde van het be stuur van Alkm. Boys deel de men ons echter mede, dat al deze geruchten van A tot Z uit de lucht zijn gegrepen en er geen sprake van >s. dat Kramer weg gaat. Waarmee wij de Boys, maar in dit ge val bovenal Kramer zelf feli citeren! OUDE ALKMAARSE ARCHIEVEN Toen we dezer dagen even binnen stapten in de kosterij van de Ned. Herv. Gem. vonden we de heer v. d. Pol, kerkelyk ontvanger, verdiept in de studie van een bak met overoude autentieke documenten. Met zichtba re voldoening toonde hij ons een ori gineel stuk uit 1501, voorzien van het zegel van Alkmaar, alsmede van een zestal stempels der toenmalige sche penen, behelzend het relaas van het mirakel van het H. Bloed, dat zich te Alkmaar zou hebben voltrokken. Evenwel om dit stuk was het hem niet te doen. Wat hij zocht, was het bestek van de restauratie van het grote orgel uit 1723. Deze restauratie had toen plaats door Schnitger, een man, die in de orgelbouwkunst een vermaardheid bezat als Rembrandt onder de schil ders. "^et ligt namelijk in de bedoeling 'Wü orgel, waarvan in de vorige eeuw heel wat is „hersteld", zonder dat iedere verandering bepaald een ver betering mocht worden genoemd, weer te brengen in de staat, waarin het verkeerde in de dagen zyner grootheid GEMEENTERAADSVERGADERING De loco-burgemeester heeft de raad bijeengeroepen tegen Donderdag a.s. des middags 2 uur. Aan de orde is een agenda met een 20-tal punten, die wordt besloten met de behandeling van de begroting 1947. De vergadering wordt voortgezet op Donderdagavond en zo nodig op Vrij dagmiddag en Vrijdagavond. Ingewijden vrezen intussen, dat de kans groot is, dat men zelfs op Vrij dag nog niet klaar komt. De raad schijnt met zijn zwijgzaamheid ter dege te willen breken! DE SCHONE SLAAPSTER--. OP DE STOEP Ze zat op de stoep van haar ouderlijk huis in de Tuinstraat en sliep de slaap der onschuldigen: een vierjarig meisje. Het was al laat in de avond, Zondag, toen de buren haar vonden. De ouders waren niet thuis... Omwonenden brachten het „schone slaapstertje" naar het "bu reau van politie, vanwaar zij later naar het huis van haar grootouders gebracht werd. Nonchalante ouders? De beruchte pantoffel parade De vele gevaren, die de Zaterdagse en Zondagse pantoffelparade van jeugdige Alkmaarders In de Lange- straat met zich meebrengt, schijnen velen der enthousiaste deelnemers nog steeds nietin te zien. Wanneer auto's' of fiëtsen, die van de slenterende menigte geweldig veel last ondervinden, luid signalerende trachten te passeren, denkt men er doodeenvoudig niet over om uit de weg te gaan. Een 19-jarige jongeman moest deze halsstarrigheid Zaterdag avond met een waarschijnlijk gebroken arm bekopen. Hy bevond zich onder een groepje van 5 per sonen, dat voor het stadhuis midden op de ryweg genoeglijk stond te keu velen. Een naderende auto trachtte met een zeer matige snelheid en luid claxonnerend te passeren, maar de jongeman gaf een der andere perso nen, een meisje een duwtje en deed daarbij zelf een stap achterwaarts, waardoor hij met de juist passeren de auto in aanraking kwam. Hij werd enige meters met de wagen meegesleurd. De chauffeur bracht de auto bijna onmiddellijk tot stil stand. De jongeman bleek aan de linkerarm gewond te zijn en werd met een ziekenauto naar het Cen traal Ziekenhuis vervoerd. De rem men van de auto bleken volkomen in orde te zyn. De chauffeur treft geen schuld. Het ongeluk is geheel te wijten aan eigen schuld van het slachtoffer. De bevolking van onze lagere scholen Voor de eerste klassen onzer open bare lagere scholen zijn ingeschreven de volgende aantallen leerlingen: Tesselschadeschool Bosb. Toussaintschool Vondelschool Nic. Beetsschool Rochdaleschool Lindenschool Totaal 81 26 41 39 25 27 238 Zoals men kan constateren, zyn de cijfers niet bijzonder hoog. Blijkbaar is in het eerste oorlogsjaar 1940-1941 het aantal geboorten teruggelopen. Voor de komende jaren is echter een aanzienlijke stijging te verwachten. Het grote aantal leerlingen van de Tesselschadeschool houdt verband met het feit, dat dit in Alkmaar de enige opleidingsschool is. INGF-70NDEN MEDEDELING (üuuxltt ds. Matiawls MOTOR.J ZIJSPAN. EN AUTORACES VLIEGVELD LEEUWARDEN ZATERDAG 19 JULI 1947 OVERZICHTELIJK PARCOURS T FEUILLETON door Anihony Berkeley Mynheer Chltterwick kuchte. In een normaal geval zou hy het spel letje van zyn tante, die deed, alsof zy in het geheel niet wist dat hy laat was en allerlei uitvluchten zocht om zyn verklaring, die zy in werkeiyk- heid maar al tc graag wilde horen, uit te stellen hebben meegespeeld. Dit echter was geennormaal geval en mijnheer Chittcrwick gedroeg zich als spelbreker. „Tante!" stootte hy uit, „ik heb iemand voor mijn ogen zien vermoorden. Vergiftigen! Vlak voor mijn ogen". Mejuffrouw Chitterwick keek hem recht ln h*t gezicht. „Waar heb Je mijn brilledoos gelaten?" »UwrUw brilledoos?" stamel de mijnheer Chitterwick, geheel uit het veld geslagen. „Ik ben die kwyt", beschuldigde zijn tante hem. „Het is verschrikke lijk. Ik moet mijn bril de hele dag in myn hand houden". Zy keek haar neef met duistere blik aan. „Er raakt hier altijd wat zoek", voegde zy er aan toe, „wanneer jy in Londen rondhangt". Mijnheer Chitterwick zag er van af, haar aan het verstand te bren gen, dat het uitzoeken van patronen voor gordynen moeilijk rondhangen kon worden genoemd. In plaats daar van besloot hij eens flink op te tre den. „Het spy't mij, tante", zei hy, „maar ik vrees, dat ik er nu moei lijk naar kan gaan zoeken. Ik pioet onmiddellijk weer weg. Ik kwam al leen even zeggen, dat ik waarschyn- lijk niet zal komen eten. Ik moet naar Scotland Yard". „Nonsens", merkte de oude dame kort op, „de volgende maal vertel je me zeker, dat je naar de maan moet" En zy ging door met het rangschik ken van haar mossen. Mijnheer Chitterwick was een uit stekende neef. Hy zou de deur ach ter zich dicht hebben kunnen slaan en de oudste dame van Chiswick in zo'n staat van nieuwsgierigheid heb ben kunnen achterlaten, dat zy haar hele verzameling mossen aan de ka naries als voer zou hebben voorge zet. In plaats daarvan ging hy zitten en vertelde haar snel de hele ge schiedenis. Juffrouw Chitterwick deed na- tuuriyk, alsof het haar niet het min ste belang inboezemde en men zou zelfs hebben kunnen menen, dat zy er geen woord van gehoord had, want mynheer Chitterwick was nog niet uitgesproken, of ze vroeg al weer naar haar zoekgeraakte brille doos. Maar toen mynheer Chitter wick tien minuten later met veel verontschuldigingen afscheid nam, was het met het gevoel zyn plicht gedaan en een dankbare tante ach tergelaten te hebben hoewel zfl zioh liever door haar eigen Perzische kat zou hebben laten doodbyten dan zulks toe te geven. De model-neef bereikte Scotland Yard, toen de Big Ben juist half ze ven sloeg. Moresby stond op van zijn stoel en begroette hem warm. „Gaat U zitten, mynheer Chitterwick, Over een paar minuten zal alles wel klaar zyn voor de identificatie, maar ik. dacht, dat het misschien goed zou zyn, indien wy eerst nog even een paar woorden met elkaar wisselden". „Zeker, zeker", knikte mynheer Chitterwick ernstig. Moresby ging achterover' in zyn stoel zitten en keek mynheer Chit terwick welwillend aan. „Ik behoef U niet nog eens te zeggen, mynheer, in welk een verantwoordeiyke posi tie U verkeert. U weet dat even goed als ik. U beseft, dat al onze stappen, die van de politie en het openbaar ministerie, geheel op Uw getuigenis berusten?" „Dat doe ik", bevestigde mynheer Chitterwick. „Nu is er in de laatste tyd", ver volgde Moresby, „veel over gespro ken, dat de politie op te lichtvaardige gronden arrestaties zou verrichten. Ik behoef U niet te zeggen, dat dit onjuist is. Maar met het oog daarop zou ik U toch nog even willen vra gen, of U er absoluut zeker van bent, dat majoor Sinclair dezelfde man is, die U een uur eerder met de oude dame zag praten?" (Wordt vervolgd). Van veilingen mari ten Dl ft NLtv KB.SGSJV,ARKT Doordat „eïEéeT^veri«gd. wordt het aangevoerde vee tegeiv woordig geplaatst op het marktplein en niet meer in de Doorbraak, waar» door het marktbeeld aanzienlijk wordt verlevendigd. Zou het niet iets zija om dit voor de toekomst te handha ven? De boeren zitten tegenwoordig ruim in het voer. Daarom beperkt zich het vee, dat ter markt komt, geheel tot de verplichte levering. Deze bestond uit: 85 vette koeien, 10 pinkei> en 59 nuchtere slachtkalve- ren, alles voor de Centrale. Verder werden aangevoerd: 47 oude hoenders f 2f 5; 57 jonge hoenders f 6—f 10; 17 konijnen f 2—f 10; jonge haantjes f 0.50-f 1.50. Pryzen alle per stuk: BROEK OP L'DIJK 14 JULI 195.000 kg aardappelen: grove schot ten 9.2010.20; eerstelingen 8.60—10.70 drielingen 6.30—9; grove schotten 15.40 15.70; blauwe eigenheimers 13.30 15.10; kriel 4.20—6.20; 43000 kg rode kool 16.20—20; 1400 kg gele kool 20.60 —22; 2100 bos peen 4—5.60; 600 kg tomaten A 77—81; B 68—73. BROEK OP LANGEDIJK 12 JULI 125000 kg. aardappelen, eerstelingen 1214.10; bi. eigenheimers 18.70; driel. 9.4010.60; kriel 5.406.70; grove 10.40 11.30; 28000 kg. rode kool 17.90— 20.70; 150 kg. tomaten A 75; B 68. VIS Al SLAG HOORN Aangevoerd door 14 vaartuigen van 10 t.e.m. 12 Juli: 1117 pond aal f 1.73—3.24 per pond. 179 pond snoekbaars 65—80 cent per pond. 56 pond baars 22—37 cent per pond. 158 pond voorn 15 per pond. ZUIDERKOGGE HEM 14 JULI Vroege aardappeden 8.4011.20 Grof 99.40 Drielingen 6.808.10 Kriel 4.30—4.60 Elauwe Eigen heimers 12.5014 Rode S< -cse 12.3013.10 Bloemkool 6 - Slabonen zonder draad 92 Stambonen 5373 Andy'vie 7.10 Bospeen 4—9.50 Kroten 8.30—9.70 Rode kool 1519 ~Savoye kool 1215 Perziken 925 Rode bessen 4560 Zwarte bessen 90 Kruisbessen 25—55 aardbeien 1.25—2.13. VEILING WINKEL, 14 JULI Aardappelen f 8.6010.\Vor- telen f6 Peulen f 52 tot 6-1 Kruisbessen f 41f 50 Aard beien f 81 Frambozen f 78 tot 142 Tomaten f 60 tot 81 zwar te bessen f "90 rode bessen f 45 tot 60 witte bessen f 45. UITZENDINGEN WOENSDAG 16 JULI 1947 HILVERSUM II 415 m. Nieuws: 7, 8, 13, 18, 20 en 23 uur 7.30 Film-selecties 8.18 Gramofoon 8.50 Voor de huisvrouw 9.00 Lich te Morgenklanken 10.00 Morgen wijding 10.20 Voor de vrouw 11.00 Populair non-stop-programma 12.00 Stafmuziekcorps van de Amsterdamse politie 13.15 Voor het platteland 13.20 Miller se*tet 13.45 Alina de Silva zingt met orkest 14.00 Voor de vrouw 14.15 eHt Goois Kamermuziek gezel schap 15.00 Hoera, vacantie 16.30 Vragen staat vry 18.20 Jes se Crawford, orgel 19.00 „Is de aarde overbevolkt?" lezing 19.30 Cursus „ons leven en ons geloof" 19.45 „Lezen in de bijbel" 20.15 Dolf van der Linden en zyn Metro- pole orkest 20.45 „Een spel voor Laura", hoorspel 21.35 Omroep- kamerorkest 22.20 Klein vrouwen koor 22.45 Geesteiyk leven 23.15 Op vleug'len van muziek 23.25 Dansmuziek. HILVERSUM I, 301 m. Nieuwe 7, 8, 13, 19, 20 en 22 uur 8.15 Voor het werk... eerst een lied 9.00 Ochtendbezoek bij onze jonge zieken 9.30 Licht-klassieke mor genklanken 10.00 Morgenverga dering 11.00 Hobo-recital door Cees wynbelt 11.30 „Muziek uit de oost" 11.45 Familieberichten van overzee 13.15 Mandolinata 14.00 Licht Symphonisch middag concert 14.30 „Twee-jarige zaai- planten die in Juli worden gezaaid'' 15.30 Het Rotterdams Piano kwartet 16.20 Zingende jeugd 16.45 Voor onze jongens en meisjes 17.35 Het Accordeon-ensemble de Amigo's 18.20 Vacantie-trips 19.15 Land- en tuinbouw 10.45 Gramofoonmuziek 20.15 Aanslui ting met het Kurhaus te Schevenin- gen 21.15 „Kerkdiensten by de Marine" 22.00 Jamboree 22.45 Avondoverdenking 23.25 „Avond- klanken".

De Vrije Alkmaarder | 1947 | | pagina 2