RAADSVERGADERING BOELHUIS INBOEDELS BOELHUIS INBOEDELS JEEPS „HET WITTE KRUIS" VOLKSUNIVERSITEIT In de Vrijdagavond gehouden Raads vergadering werden voor de behan deling der agendapunten welgenfben- dc gelukwensen uitgesproken. De heer Knuistingh Neven werd gefeliciteerd met de echtverbintenis die hij on langs aanging, de heer Schouten met de gouden medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, die hij beeft ontvangen. Het belangrijkste voorstel van B. en W„ dat zonder bezwaar werd aan genomen. was dat betreffende de aanleg van industrieterreinen in het uitbreidingsplan „Noord". De indus trie van Alkmaar heeft een mogelijk heid tot ex|)ansie nodig een goed teken! Het bedoelde terrein, dat aan de Nieuwe Hoornse Vaart ligt. heeft een oppervlakte van plm. 50.000 m2. De totale kosten zijn f 503.000; het half millioen ging gewillig onder de hamer door. De Dageraad aan de orde. Het punt, waarover wel een inte ressant steekspel te verwachten was, was een brief van De Dageraad over het verbod, door de loco-burgemeester uitgevaardigd om de gewestelijke vergadering van 1 Sept. te houden. Knuistingh-Neven (C.P.N.) bond de strijd aan. Zijn fractie legde een mo tie op tafel, waarin de Raad werd gevraagd haar afkeuring uit te spre ken en er op aan te dringen een der gelijke ondemocratische handeling in het vervolg na te laten. De heer Hoytink pareerde: Onde mocratisch? Ondemocratisch is het, zich niet aan de wetten te houden. De wet nu zegt. dat voor dergelijke din gen alléén de persoon van de burge meester de verantwoording draagt Deze kwestie is niet interpellabel! De slag was goed gepareerd, maai de heer Gietsma kruiste nu de de gens. Hij stelde de kwestie wat diplo matieker. Zijn fractie, zo zeide hij, wilde toch haar oordeel wel uitspre ken over het gebeurde. Ook hij bracht een motie naar voren, waarin de Raad dan een beroep zou doen op dc loco-burgemeester om In het vervolg gunstig op dergelijke verzoeken te beslissen opdat niet de grondwette lijke vrijheid in gevaar zouden wor den gebracht. Dc heer Van Slingerland gaf een motivering van zijn houding, al stelde hij nadrukkelijk zeer goed te weten, dat hij over een dergelijke kwestie niet interpellabel is. Motief was in de eerste plaats, dat zX de ideeën van De Dageraad een groot deel van de bevolking in haar heiligste gevoe lens krenkt. Vrees voor ordeversto ring was dus gewettigd. „Ik permitteer mjj een eigen mening" Ik wist van te voren, aldus spr., dat een groot deel van de Raad het niet eens zou zijn met mijn beslissing. Een motie in een P.v.d.A.-vergadering ge nomen zegt, dat deze beslissing in strijd is met de democratie. Moet men dan maar alles toelaten in naam van de democratie? „Ik permitteer mij een eigen mening aldus de heer van Slingerland, „en ik voel ten volle hier mijn verantwoordelijkheid. Die zal ik mij onder geen omstandigheid laten ontnemen". De heer Sietsma antwoordde hier op nog, dat, indien een voldoende po litiemacht aanwezig zou zijn geweest, het in^Hi geval tot een ordeversto ring zocreijn gekomen. Dat de heer van Slingerland principiële bezwaren heeft tegen De Dageraad is zijn goed recht, maar er zullen meer verenigin gen zijn tegen welke de heer van Slingerland principiële bezwai'en heeft Bij dit laatste punt knoopte de heer Knuistingh-Neven aan toen hij zijn vrees uitte, dat spr. op deze wijze in de toekomst eventuëel ook alle ver gaderingen van zijn partij zouden kunnen worden verboden. Hij trok zijn motie in om de motie van de P.v d.A. te ondersteunen. Of de motie wel dan niet aange nomen zal worden, zo zegt de heer van Slingerland, ik leg het naast mij neer. De heer Hoytink neemt nogmaals de wetten in bescherming, waarop toch alle raadsleden hun eed hebben afgelegd, Een motie mag hier niet gesteld worden. De heer Sietsma geeft het duel ech ter niet op. Hij zou graag een uit spraak van de Raad zien waarbij de loco-burgemeester in overweging wordt gegeven in de toekomst meer rekening te houden met dc gevoelens van een groot deel van onze bevol king. De heer Hoytink gooit dan zijn laatste troef op tafel: een ordevoor stel. Is de raad wel of niet bevoegd om over de onderhavige handelwijze een oordeel uit te spreken? Elf leden menen van wel; veertien van niet. En daarmede is dit netelige onderwerp van tafel Zeventien mille voor hygiëne. Over de Boezemsingel, die reeds lange tüd opvalt door zijn onwelrie kendheid. ontstond enige discussie. Het was gebleken, dat niet alleen de riolering, maar ook de omwonen den schuld hadden aan dit euvel. Zij plachten hun huisvuil e.d. in de gracht te deponeien. Een algehele demping van de gracht, een der oplossingen, zou het pittoresque plekje van de brug met de Schermerpoort veel van haar bekoring doen verliezen. Een an dere oplossing, aan de hand gedaan door Commissie van bijstand voor de Openbare Werken en Plantsoenen, voor gedeeltelijke demping, scheen B. en W. de beste toe, en ook de Raad; hij gaf zijn fiat aan een crediet van f 17.745 om dé nodige werkzaam heden uit te voeren. Muziektuin voor 2 jaar opnieuw ver huurd. Op 1 October liep de verhuring van de Sted. Muziektuin af. B. en W. stel den voor, wederom aan de tegen woordige pachter te verhuren en wel voor een periode van 5 jaren. Over dit laatste punt liepen de me ningen sterk uiteen. De heer Sietsma vond wel, dat B. en W. gelijk hadden in hun streven om een continuïteit te verzekeren, temeer daar de heer De Jager reeds grote kosten aan de Muziektuin heeft besteed, maar meen de dat een periode van twee jaren toch lang genoeg zou zijn. De heer Hoytink wilde de heer Ed. de Jager geenszins benadeeld zien, maar vroeg zich wel af of het ge meentebestuur nu een dancing moést gaan exploiteren? De heer Asjes <c.p.n.) meende, dat, wilde de Mu ziektuin rendabel zijn, men de dancing met rust moest laten. Op hetzelfde standpunt stelde ziek de heer Giets ma. maar zijn fractiegenoot de heer Kirpcnsteyn was het met de heer Hoytink eens. Meer dan naar het ex ploiteren van een dancing moest men streven naar een het culturele leven stimulerende oplossing. Wethouder Coerts nam de hoer De jager met dancing en al in bescher ming. De tegenwoordige pachter is zelf niet gesteld op het behoud van deze dansgelegenheid, aldus de heer Coerts. De heer Hoytink wil niet over de dancing vallen, maar hij wil een antwoord op de vraag, hoe men de Muziektuin tot een betere bestem ming zal kunnen brengen. Het ant woord werd hem niet gegeven: het amendement-Gietsma (verhuur voor een termijn van twee jaar) werd met 16 tegen 9 stemmen aangenomen. liuisvestingscom- missie ter sprake. De heer Asjes bracht vervolgens 'n amendement in op het voorstel be treffende de instelling en werkkring van de commissie van advies ingevol ge de woonruimtewet 1947, inhouden de dat de commissie zodanig zou wor den samengesteld en uitgebreid, dat zij het vertrouwen van de gehele be volking zou kunnen genieten. Art. 2 en art. 3 wilde spr. hiertoe gewijzigd zien. Art. 2 behelst, dat de commissie uit vijf leden, door de Raad op aanbeveling van B. en W. te be noemen, zal bestaan. Dit aantal zou dan gebracht moeten worden op acht en het aantal plaatsvervangende le den van vier, waarover art. 3 spreekt op zeven. Een vertegenwoordiger van de C.P.N. acht spr. noodzakelijk. De heer Van den Borden had weer critiek op de werkwijze van de com missie. Voorz.: dit voorstel gaat toch alleen mede over de werking van de Commissie? V. d. Borden: ik zou in de werk kring ook de werking willen beslui ten. Als deze verordening niets zegt over de werkwijze, dan is de veror dening niet goed. Weth. Coerts merkte ter beant woording van de heer Asjes op, dat de wet zijn verzoek niet toelaat. Er moeten 5 leden worden benoemd of wel tien, maar de gem. Alkmaar is niet zo groot, dat hier twee commis sies mogen worden ingesteld. De heer Asjes gaf een andere uitlegging van de wet en vroeg de wethouder om nadere toelichting van diens inter pretatie. De heer Van den Borden hamerde nogmaals op het geven van een richt lijn in de verordening. Voorz.: De heer V. d. Borden is een handig man maar hij begeeft zich weer buiten de orde! Wethouder Coerts slaagde er in de heer Asjes te overtuigen deze trok zijn amendement in maar in genen dele slaagde hij er in, de heer V. d. Bord en te overtuigen. Deze vond, dat men ..met zo'n experiment" niet mocht beginnen. Stemmen van verschillende kanten: wat moeten wij dan met de wet? De heer Van den Borden wist daar het antwoord niet op, ofwel hij wilde dat niet geven. Met een diepe jiaal aan zijn sigaar incasseerde hij 1de vele geamuseerde blikken die hem werden toegeworpen. Wethouder wel of niet in de commissie? De heer Hoytink las een citaat uit een artikel van een deskundige voor, waarin ernstig gewaarschuwd wordt tegen het opnemen van eèn wethouder in het te benoemen col lege. De heer Sietsma was het met deze opinie niet eens. Juist een wet houder zou de verbinding met het col lege van B en W en de huisvestings commissie verstevigen. De voorzitter ondersteunde deze ziqnswijze. maar de heer Hoytink |j^de er nog maals de nadruk op, dat ^q,gcboden kon zijn de onafhanke lijkheid van beslissingen te waarbor gen. Hij maakte echter een galant ge baar: aangezien ook de voorz. reeds kennis had genomen van het artikel en het rijpelijk had overwogen, had hij uiteindelijk geen bezwaar om zich met het voorstel te verenigen. Met één blanco stem werd vervol gens het voorstel aangenomen. HSV-Assendelft 2-1 Onder bijzonder gunstige weersom standigheden heeft H.S.V. de strijd tegen de kopploeg gewonnen! Beide partijen hebben een beste partij laten zien en het publiek heeft dan ook ge noten van een zeer sportieve en span nende wedstrijd. Als Assendelft de bal dan aan het rollen brengt zien we onmiddellijk dat er twee ploegen in het veld zijn, die elkaar geen straalbreedte toe zullen geven. Verschillende gevaarlijke aan vallen van weerszijden leveren geen resultaat op. totdat pl.m. 20 min. voor de rust Schuit de bal ophaalt en na een solo-ren onhoudbaar in de linker hoek scoort. Een pracht staalje van beheersing! Zo gaa de rus dan in met 10 in het vordeel van H.S V. Na de rust zien we weer twee hardwerkende ploegen, maar Assendelft weet nog steeds niet te doelpunten en de H.S.V. achterhoede met P. Kieman als uit blinker houdt moedig stand. Als Mors dan naar buiten met de bal dribbelt en Bollen naar binnen is gezwenkt, krijgt deze de bal toegespeeld en schiet onhoudbaar in. Dat is de Assen- delfters te machtig en zij zetten alles op alles. Uit een corner zien we As sendelft .dan doelpunten met een prachtige kopbal. Nu trok H.S.V. weer ten aanval en weer na een solo-ren van Schuit wordt het 31. Deze goal wordt om onverklaarbare redenen door de scheidsrechter afgekeurd. Na nog enige goede aanvallen komt dan het einde met een verdiende H.S.V.- zege. Zwaar bevochten zprre van Foresters 0-1 In een wel spannende, maar niet fraaie wedstrijd zijn de Foresters er in geslaagd een overwinning uit het vuur te slepen. Direct na de aftrap proberen de Foresters door te breken, doch strand den op de achterhoede. Ook Graft dijk probeert dan de F-achterhoede te passeren, maar ook hier stuit de aanval. De Foresters spelen een tech nisch betere wedstrijd dan Graftdijk en zij£ hierdoor verder voor de rust een tikje in de meerderheid. Voor doel zijn ze bepaald ongelukkig als de paal redding brengt. Ook de lat zal nog éénmaal de Graftdijkers te hulp komen. Aan de overzijde is Keu ris inmiddels ook een paar maal in actie geweest, doch weet steeds ais overwinnaar uit het strijdperk te tre den. Bij een goed opgezette F-aan- val is het Koomen, die uit een goede voorzet de score opent (0-1). Kort hierop is het rusten. Na de rust krijgen wij getrouwe copie van voor de rust, met dit ver schil, dat er thans yan een klein Fo resters overwicht geen sprake is. De beide partijen wegen nu vrijwel te gen elkaar op. Beide voorhoeden to nen een groot gebrek aan schotvaar digheid en veel fraais gaf deze twee de helft dan ook niet te zien Met een aanvallend Foresters elf tal fluit de goed leidende scheids rechter voor het laatst in deze in de beste verstandhouding gespeelde wedstrijd en hebben de Foresters een zwaar bevochten zege behaald. Het was een goede dag voor de Foresters, zoals blijkt uit de overige uitslagen: Foresters b—Alc. V. d 0-3 Foresters a—Schoorl a 9.0 Foresters II—C.S.V. II 4.2 West Graftdijk IForesters I 0-1 Koedijk n~Foresters IV 3-5 Handbal: Foresters I—Gita II 4.2 HANDBAL FORESTERS I—GITA II 4-2 Nadat de Foresters de tos wonnen zijn zij direct in de aanval. Na vijf minuten maakt Dieuw Waterdrinker de eerste goal met een mooi hoog schot. Nu zijn de aanvallen op het Gita doel niet van de lucht, maar door een fout van de Foresters-spil weten de Haarlemse dames gelijk te maken. De Foresters zetten alles op alles en weten voor de rust nog 2 doelpunten te scoren en wel door D. Waterdrinker en C. Harreveld (3-1) Na de rust komt Gita er beter in met een andere keepster in het doel. Zij weten spoedig de stand, met n mooi schot op 3-2 te brengen. Hier na laat Gola Kuiper zich gelden, zij weel door te breken en te doelpunten (4-2>. Over het algemeen was het 'r aardige wedstrijd en is de tweede die Heiloer dames hebben gewonner in deze competitie. VERGADERNG PARTIJ VAN DE ARBEID HEILOO De afd. van de P.v.d.A. houdt een ledenvergadering op Vrij dag 17 October in De Rustende Ja ger". De agenda bevat o.a. verslag van het Economisch Congres, vaststelling huis houdelijk reglement en verkiezing van nieuwe bestuursleden. Tiny Metselaar en Leo Tan de Leygraaf hebben de eer U kennis te geven van hun voor genomen huwelijk, waar van de voltrekking zal plaats vinden Donderdag 30 October a.s. te 9 uur waarna te 9,30 uur de huwelijksinzegening in de St. Laurentiuskerk te Alkmaar aat 39 A Zocherstraat 1 Receptie 30 October van 3—5 uur in café Royal. Scharloo Toek. adres: Zocherstr. 1. TE HEILOO op Maandag 20 Oct. e.k. v.m. 10 uur in café „De nachte gaal van de heer P. RO- ZING aan de Rijksstraatw. aldaar van enige goed onder houden w.o. electr. wasmachine, com pl. eetservies, een en ander nader te vermelden Inbrenggclegenheid dage lijks. desgewenst afgehaald Koodenburr Amoureus, deurwaarders, Alkmaar. Geestcrweg 16. tel. 3994 TE ALKMAAR op Woensdag 15 October a.s. v.m. 10 uur in het Gebouw van de Velo Wasmachine Mij aan het Luttik-Oudorp 62 van diverse w.o. div. acneubl.. dressoirs, kasten, schrijfbureaux, uitst PIANO, clectr. ijskast, brand kast. keukengerei, glas- en steengoed, enz. Voorts een partij electr. installatie-materiaal, stofzui ger- en radio-onderdelen enz. Nette goederen kunnen wor den ingebracht, desgewenst afgehaald, op Maandag 13 Oct. van 9—12 en 25 uur Kijkdag Dinsdag 14 Oct van 24 uur D. HAASBROEK Deurwaarder. Alkmaar TeL 2778 Bruiloften en partijtjes. DINER AAN HUIS. verzorgd door prima kok Inlichtingen Paulinestraat 7 Bergen aan Zee. Tel. 2216. WONINGRU1L dan natuurlijk naar Woningbur. „ACTIEF" Verdronkenoord 33 GELD t 800.- 5%. Zonder bor gen voor elk doel. Vrij- bl. voorw Schrijft allen Spaarcred Inst Mathen weg 110, R'dam-W Wij verleenden In ruim een jaar plm. f 150.000 in contanten. MAGAZIJN PAX Witte de Withstr. 72 Rotterdam Het oodste adres Patent-geneesmiddelen Hygiënische artikelen Breukbanden, enz. Tegen inzending van 25 ct postzegel ontvangt (J uitvoerige prospectus N P blanco couvert Te koop: PRIMA HERENRIJWIEL m.zg.a.n. banden. STAM, Koornlaan 2 's avond na 6 uur. Gevraagd een goede Au toped op luchtbanden D v Til. Groeneweg 17 Bergen Te koop aangeb klein dressoir Te bevr Groenelaan 17, na 6 uur Alkmaar Bod gevraagd op in pri ma staat zijnde Italitanse accordeon met register en 120 bassen, merk Stradivari. Te bevragen: Kruseman van Eltcnweg 20. na 5.30 uur n.m. AFD. ALKMAAR LEDEN-VERGADERING op MAANDAG 27^ OCTOBER 1947, 8 uur in Café „Centraal", Hofplein. Agenda: 1. Opening. 2 No', ".on. 3. Ingekomen stukken. 4. Voorstel wijz gii mtract van samenwerking met het „Wit-Gele Kuis". 5. Voorstel fusie met de Ver. „Wijkverpleging" en „Huisverzorging". 6. Vaststellen begrotingen - Afdeling Badhuis, Wijk verpleging en Gezinsverzorging. 7. Behandeling Beschrijvingsbrief 90ste Alg. Verga dering. 8. Benoeming afgevaardigde naar deze vergadering. 9. Benoeming 2 leden in de Commissie tot Nazien der Rekening 1947 10 Rondvraag 11. Sluiting. De Secretaris, - Mr. G. A. DE LANGE Aanschaffing schoolboeken, leer- en hulpmiddelen St. Josephsschool (Ulo). Burgemeester en Wethouders van Alkmaar brengen ter algemene kennis, dat de Raad dezer gemeente in zijn vergadering van 10 Oct. 1947 heeft vastgesteld het vol gende besluit: De Raad der gemeente Alkmaar; Gelezen het adres d.d. 1 Augustus j.1. van het bestuur der vereniging „St. Joseph" voor de R.K. Jongensscholen alhier, verzoekende gelden uit de gemeentekas te willen verstrekken voor de aanschaffing van schoolboeken, leer- en hulpmiddelen wegens uitbreiding van het aantal leer lingen der St Josephschool (Ulo); Gelezen het voorstel van Burgemeester en Wethouders opgenomen in bijlage nr. 82 tot het verslag van 's Raads handelingen; Overwegende, dat de aanvrage voldoet aan de in artikel 73 der Lager Onderwijswet 1920 gestelde eisen en Gede puteerde Staten dezer provincie hebben medegedeeld geen bezwaar tegen inwilliging der aanvrage te hebben, zulks overeenkomstig punt 6. eerste zin. der algemene voorwaarden, verbonden aan de toekenning van Rijks- steun aan noodlijdende gemeenten; Gelet op de artikelen 72 en 75 der Lager Onderwijs wet 1920; Besluit: I. de gevraagde medewerking te verlenen; n. de uit het besluit onder I voortvloeiende uitgaven te zijnertijd nader te regelen bij suppletoire be groting. Binnen dertig dagen, te rekenen van heden, kan ieder ingezetene en het schoolbestuur van dit besluit in beroep komen bij Gedeputeerde Staten der provincie Noord-Holland. Burgemeester en Wethouders voornoemd, G. v. SLINGERLAND, Lo.-Burg. R. VEENDORP. Secretaris. Alkmaar. 11 October 1947. Alkmaarse Bridgeclub: „Nieuw Levcfri" Aanvang der Wintercompetitie 16 OCTOBER, ook voor beginners in café HARING, Oudegracht 130, aanvang 's avonds 8 uur. Aanmelden voor of op genoemde datum bij de secrv S. v. GINKEL, Baansingel 35 b, of boven staand adres. VAN DE POL'S moderne bakkerijen bakken niet alleen het beste brood, maar zij be zorgen dat brood ook op de beste rrtanier. Zindelijke broodwagens, op zindelijke wijze be diend. door zindelijke bezorgers, brengen dat bes- ste brood thuis op het uur. dat U het beste ge legen komt VAN DE POL levert het beste brood en de beste service. VAN DE POL'S moderne bakkerijen L1NDFNLAAN 2 TELEFOON 2355 Aanschaffing schoolmeubelen, schoolboeken, leer- en hulpmiddelen St. Josephschool (glo), St. Agnesschool en Mariaschool. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar brengen ter algemene kennis, dat de Raad dier gemeente in zijn vergadering van 10 October 1947 heeft vastgesteld het havolgende besluit: De Raad der gemeente Alkmaar; Gelezen drie adressen van het bestuur der R. K. Meisjesscholen alhier, gedagtekend 29 Juli, 29 Juli en 2 Augustus j.1-, verzoekende gelden uit de gemeentekas te willen verstrekken voor de aanschaffine van school meubelen, schoolboeken, leer- en hulpmiddelen ten be hoeve van de onder zijn beheer staande St. Josephschool (glo), St. Agnesschool en Mariaschool; Gelezen het voorstel van Burgemeester en Wethou ders, opgenomen in bijlage nr. 91 tot het verslag van 's Raads handelingen; Overwegende, dat de aanvragen voldoen aan de in artikel 73 der Lager Onderwijswet 1920 gestelde eisen; Gelet op de artikelen 72 en 75 der Lager Onderwijswet 1920; Besluit: 1. behoudens instemming der hogere instantie de ge- gevraagde medewerking te verlenen; H. de uit het besluit onder I voortvloeiende uitgaven te zijner tijd nader te regelen bij suppletoire be groting. Binnen dertig vrije dagen, te rekenen van heden, kan ieder ingezetene en het schoolbestuur van dit besluit in beroep komen bij Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Burgemeester en Wethouders voornoemd, G v. SLINGERLAND, Lo.-Burg. R. VEENDORP, Secretaris. Alkmaar, 11 October 1947. Elecirofechnische Reparatie-inrichting van Stofzuigers, Electromotoren, dynamo's enz. repareren en wikkelen onder volledige garantie Jarenlange ervaring. Fa. GEBR. DE VRIES, TELEF 2161 XOORPAM 2 (VAWAMVNA CURSUS HET INDIVIDUALISME i/d NED. LETlERKUNDE (Menno ter Braak E. du Perron J. Greshoff) door HENRI A. ETT letterkundige te Amsterdam Dinsdagen: 21 en 28 October en 4 November 8 uur in Huize „Westerlicht" Een beperkt aantal cursuskaarten ad. f 2.vanaf h" n in boekhandel M. ZWAAN Zn. Coupons 50% reductie Aanschaffing schoolboeken enz. Juliaschool (Ulo). Burgemeester en Wethouders van Alkmaar brengen ter algemene kennis, dat de Raad dezer gemeente in zijn vergadering van 10 October 1947 heeft vastgesteld het navolgende besluit: De Raad der gemeente Alkmaar; Gelezen het adres d.d. 15 Augustus j.1. van het be stuur der R.K. Meisjesscholen alhier, verzoekende gel den uit de gemeentekas te willen verstrekken voor 't aanschaffen van schoolboeken, enz. ten behoeve van het aantal leerlingen; Gelezen het voorstel van Burgemeester en Wethou ders, opgenomen in bijlage nr. 78 tot het verslag van 's Raads handelingen: Overwegende, dat de aanvragen voldoen aan de in artikel 73 der Lager Onderwijswet 1920 gestelde eisen en Gedeputeerde Staten dezer provincie hebben mede gedeeld geen bezwaar tegen inwilliging der aanvrage te hebben, zulks overeenkomstig punt 6, eerste zin, der Algemene Voorwaarden, verbonden aan de toekenning van Rijkssteun aan noodlijdende gemeenten; Gelet op de*artikelen 72 en 75 der Lager Onderwijswet 1920; Besluit: L de gevraagde medewerking te verlenen; II. de uit het besluit onder I voortvloeiende uitgaven te zijner tijd nader te regelen hij suppletoire be groting. Binnen dertig vrjje dagen, te rekenen van heden, kan ieder ingezetene en het schoolbestuur van dit besluit in beroep komen bij Gedeputeerde Staten der provincie Noord-Holland. Burgemeester en Wethouders voornoemd, G v. SLINGERLAND. Lo.-Burg. R. VEENDORP, Secretaris. Alkmaar, 11 October 1947.

De Vrije Alkmaarder | 1947 | | pagina 4