^ALKMAARSE KALEID0SC00P Teleurstellende wedstrijd aan de Westerweg Dodenaantal tot 4 gestegen De gelukkigste won De Boys hebben weer verloren en weer was het niet nodig geweest. Maar juist in deze wedstrijd, waar alles op 't spel stond, voor de voor lopige bezetting van de onderste plaats, telden de punten dubbel. De gelukkige heeft gewonnen, in dit geval Hercules, want wie na de rusU— die met 11 stand was - inge gaan - zou doelpunten zou de wed strijd winnen, dat stond vast, immers beide voorhoeden hadden last van achotloosheid. De Boys waren zeker niet de min dere van Hercules, doch het spel dat door beiden werd gespeeld was maar pover. Ten dele kunnen we de schuld daarvan geven aan het zeer zware ter rein. en aan de sterke wind die dwars over het veld stond. De achterhoede van de Boys was niet in de vorm, die we gewend zijn, hoewel Kramer bijna zekere doelpun ten heeft weten te voorkomen. Krul was wat onzeker en Metselaar deed gedurende het erste half uur dat hij heeft meegespeeld aardig werk Pauw verving hem en kwam er na een weifelend begin iets beter in. De middenlinie zwoegde hard. Pen- nings was zeker een van de beste spelers van het veld. De voorhoede was niet het beste deel van de ploeg, van Geelen was wel de zwakste plek. de Ley had o.i. zich na rust moeten laten vervangen i.v.m. de oogblessure die hij kort voor de rust opliep. Hercules heeft ook geen daverende ploeg. Uitblinkers waren keper Du Croo en spil Daudey. Scheidsrechter Boeree had geen moeilijke taak. De wedstrijd Als scheidsrechter Boeree om half drie laat beginnen, zijn de Boys het eerst in de aanval en als v. d. Meulen voorzet zal de Ley inkoppen. Maar de bal wordt prachtig door Du Croo on derschept. Een gevaarlijk moment voor het Boysdoel ontstaat als Kramer de bal niet voldoende onder controle krijgt het schot van Gerbranda gaat echter over de lat. Hercules neemt na 10 minuten spelen de leiding, wan neer Kramer en Krul elkaar niet be grijpen en Gerbranda in het lege doel schiet. Een gevaarlijk e kopbal van mid- voor van Lonkhuyzen wordt prach tig door Kramer gestopt. De Boys zetten nu alles op de aan val en als Indri een cornet te nemen krijgt kopt v. Dok keurig in, maar Du Croo tipt de bal over de lat. Hachelijke momenten voor Hercules volgen, Du Croo kan slechts met kunst en vliegwerk redden. De Boys zijn sterker en de gelijkmaker kan niet uit blijven. Metselaar moet zich in deze periode laten vervangen door Pauw Ha plus 30 min. spelen doelpunt de Ley met een mooie kopbal. Het spel golft over en weer en bei de doelen verkeren in gevaar. Als v. d. Meulen 5 min. voor het einde voor zet kopt de Ley vallende maar de bal wordt prachtig door Du Croo ge stopt. Je Mainiiendrai De feestrevue van Alcmaria Alcmaria besloot Zaterdag j.1. haar feestdag met een daverende revue „Je Maintiendrai", die vlot werd afge werkt en waarin, zoals in een goede revue 't geval behoort te zijn ernst en luim waren dooreengeweven. Alle res pect voor semenstellers van wie Andre Carell had gezorgd voor de tekst en de heer G. Pranger voor de muziek. De eerste had bovendien een belang rijk aandeel in de uitvoering, waarvan deze ras-tonelist zich kweet op een wijze, welke alleen lof verdient. Veel succes had mevrouw Pranger-Schuite maker met haar balletten, die buiten gewoon in de smaak vielen. Het zou te veel vergen alle 24 tafe relen hier de revue te laten passeren. Laten we volstaan met te zeggen, dat we ons soms tranen hebben gelachen en dat alles juist voldoende was door drongen van de Alcmaria voetbalgeest om prettig aan te doen. De muziek paste uitnemend bij de sfeer van de Oude Waagtoren en de finale deed het prachtig. Toen het scherm voor de laatste maal toch nog eens open ging. voelden we, dat nu nog alleen het clublied kon komen enhet kwam ook. Even later daverde het uit hon derden monden: „Wij zijn jongens van Alcmaria. dat is Alkmaars fijnste club" We willen na dit vele goeds niet besluiten met een reeks op- en aan merkingen. Ten einde de volgende uit voeringen misschien echter nog meer tot hun recht te laten komen, willen we een tweetal aanwijzingen niet ach terwege laten. Om te beginnen was de muziek soms wat sterk voor de stem men. zodat de woorden niet verstaan baar waren. En dan. laat het dubbel- mannenkwartet wat meer op elkaai letteu. Alles bijeengenomen een prachtig geslaagde avond, waarover alles wat Alcmariaan is nog lang met gerecht vaardigde trots zal spreken. Er zat pit in. zoveel pit, dat we er van over tuigd zijn, dat ook in ander opzicht aanleiding zal zijn tot trots. De Ley moet dan echter uitvall -n wegens een bloeduitstorting boven het oog en de Boys spelen met 10 man verder tot de rust. De tweede helft Na de thee zien we direct een of fensief van Hercules, dat door de Boys wordt afgeslagen, De Boys pro beren het dan. doch zonder succes. Zo wel Hercules als de Boys proberen de winnende goal te forceren. Beide te genstanders echter kenmerken zich door gebrek aan schotvaardigheid, zo dat de kepers niet veel moeilijk werk krijgen te verrichten. Het spel wordt er niet beter op en beide elftallen hebben last van het zware veld. Verschillende malen za gen we spelers de bal geen 5 meter wegschieten. Als na een half uur Daudey de bal over de Boys verdediging plaats zet van Lonkhuyzen goed door en geeft Kramer geen kans 12. Eenmaal denken we de Ley de ge lijkmaker te zien maken als v. d. Meulen voorzet en de Ley goed in schiet, maar de bal gaat rakelings naast. Hercules doelpunt nog eenmaal maar de scheidsrechter had reeds te recht voor buitenspel gefloten. De laatste 5 minuten verstrijkt on der hoogspanning. De Boys echter konden het nest niet meer vinden en als scheidsrechter Boeree het einde fluit heeft de gelukkigste gewonnen. Buurtvereniging De Buitenkant De buurtvereniging de „Buitenkant" heeft gemeend om op Vrijdag 10 Jan. a.s. in het „Wapen van Heemskerk" een cabaret avond te geven voor le den. fam. leden en kennissen. Het pro gramma wat bestaat uit zang. schets, en muziek, wordt geheel verzorgd door eigen krachten met als gasten De Pes simisten en The Cheese Town Band o.l.v. Edd.v Portk. Het in de bedoeling om de bezoe kers (behalve de leden) een inzicht te geven van het werk der vereniging Zij, die met minder hoge verwachtin gen deze avond bezoeken, zullen aan 't' einde van het programma tevreden naar huis gaan. Er wordt op het o- genblik door de mensen die voor het voetlicht zullen treden, hard gewerkt evenals door de voorzitter die, wat nu eenmaal nodig is. een welkomstwoord in elkaar moet zetten. De kaarten voor deze avond zijn bij de heer C. Idema. Oudorperdijkje 32. Penningmeester te verkrijgen. ENSCHEDESE BOYS WINT PROTEST Ensch. Boys had protest aangete kend tegen de uitslag van de wedstrijd Ensch. Boys—AGOVV op 9 November, die in een 1-0 overwinning vooi AGOVV was geëindigd. Naar de me ning van de Boys had de scheidsrech ter te lang laten spelen, terwijl juist in die periode het winnende doelpunt was gemaakt. De protestcommissie, die Zaterdagmiddag te Deventer ver gaderde. heeft het bezwaar van Ensch. Boys gegrond verklaard, zodat de uit slag 0-0 wordt. Wanneer men deze foto beziet, wekt het geen verwondering, dat 4 mensen werden gedood Het ontzettende ongeval te Breezand heeft nog een slachtoffer geëist In de morgenuren van Zaterdag is in het gemeente-zieken huis te Den Helder een onbekende 35 a 40-jarige vrouw overleden na een operatie. Niet chauffeur Takes Wij moeten nog even een ernstig misverstand corrigeren. Medegedeeld werd. dat de chauffeur van de veron- DE LAATSTE DAG! ONZE KLEINE apen? Moest hem te- zich af, hoe ooit koffie Heden is het de laatste AGENDA leurstellend4 medede- voor 1.40 kan worden dag voor de verkoop Woensdagmiddag Jeugd ling doen: Er zijn geen verkocht. Dus toch dum- van de kinderpostzegels concert- door Concert- apen meer ^n Alkmaar, ping? Wat zegt hiertegen? H A K A. Wie er nog niet toe is gebouw-trio in Murmel- Hoewel misschien zeer gekomen ze te kopen, lius-gymnasium. merkwaardig, toch zul- Woensdag 8.15 u Wapen len velen met mij be- van Heemskerk Piano- treuren, dat echte apen concert. verdwenen. Zou de ge- BLOEMWIJK. meentetas de stellig Gelukwens nieuwjaar MEER 50-JARIGEX TE ,UJte uitgaaf voor aan- van buurtver. Bloem- die haaste zich dus. 't Gaat nog net! OP VOOR DE BRANDWEER De brandweer te Leeu warden heeft, naar hier wordt gezegd, in de commandowagen een kastje, waarin een fles goede cognac. Daaruit wordt in koude nachten aan de manschappen 'n oorlam verstrekt. Kast je pius fles zijn een pre sentje van de burgerij We menen te weten, dat ook onze brandweer zulk een geschenk op hoge prijs zou stellen: We vragen ons nu af: Zou het niet aardig zijn aan commandant van Maarleveld iets derge lijks mee te geven ter herinnering aan de over WACHTEN Op feest van Alcmaria vertelde ons een lid van „De Halter" met trots dat ook zijn vereniging spoedig gouden jubile um zal herdenken. Over omstreeks een jaar. Men is thans reeds bezig plannen te maken en 't zal een festijn worden, dat klinkt als een klok. Onder gymnastiekver enigingen neemt „De Halter" een plaats in als Alcmaria onder voet balclubs. Dat komt zo met het bereiken van zulke eerbiedwaardige leeftijden. Alkmaar in tussen mag zich geluk- schaffing enige exem- wijk ontvangen. Zeer plaren kunnen dragen? gevoeljg daar rvoor en gaarne hetzelfde. Hopen dat in het komend jaar „Bloemwijk" een ware bloemenwijk mag wor den. Om van een nieuw wasbeertje maar niet te spreken! ONHERSTELBAAR Dezer dagert een teleur gesteld man op bezoek. Het betrof een bericht je, dat we piet hadden zullen plaatsen en dat Daarheen gaan ook de ook tot ons leedwezen supporters. En dus gaan toeh in de krant was Zondag a.s naar Ve- WAAR ALCMARIA HEENGAAT.... geraakt Een naam wil len we hier niet noe men. Het noodlot van de krantenschrijver is. dat. lox te Utrecht. De sup portersvereniging laat luxe-bussen rijden, die te 11.30 van het Waag- name van zijn functie, kig roemen in het bezit Komaan. Alkmaarders, van deze verenigingen spüt tot uitdrukking mevr. Heems, Ged. wanneer eenmaal de Plein vertrekken. Kaar- inkt op het papier U. «en zijn verkrijgbaar op de fout onherstelbaar Donderdag- en Vrijdag- is. We brachten hem on- avond van 7—9 uur bij toon U van Uw goede die een levenslust be- kant. Het komt uiteinde zitten zo groot, dat hun lijk de hele stad ten jubilea zelfs in een pe- goede. Giften worden gaarne aangenomen aan ons bu reau Voordam 6 A. BETALING VOLGT Ook Gulden Vlies had op Oudejaarsavond last van recalcitanten. 't Ging gelukkig niet ge paard met kapotte rui ten of verpulverde kam fer. maar er waren men sen, die „er in" wilden toen dat niet-meer ging. 't Lukte ook. zelfs zon der betaling. Politie zet te ze „er uit" Betaling daarvoor volgt en zal wel heel wat gepeper der zijn. VEETE BIJGELEGD De verhouding tussen ons Alcmaria en het riode van schaarste wor den tot mijlpalen in ons dagelijks leven. HOE ZIT DAT Ons komen pertinente Nieuwesloot 5. Kosten voor leden 2.voor niet-leden f 3.75. maar die werd begrijpe lijker wijs nauwelijks aanvaard. De man kwam teleurgesteld en ging zo heen. Wat kon den we er doen? Toch deed het ons genoegen, dat hij gekomê*! was: we zullen in het ver- geruchten ter' ore. dat volg nog voorzichtiger zich een statige karos B dezelfde waaruit thans in de Alcmaria-revue KROONTJE VERBODEN! Bij de Alkmaarse to- neelrequisiten bevindt de geschiedenis in Het Wapen van Heemskerk, waar het nieuwjaars feest door slankversprei ding onmogelijk werd gemaakt. een soort wraakoefening zou zijn geweest Wraak, omdat de exploi tant zijn zaak niet in een verdachte reuk wenst te brengen door het toelaten van ..da mes" die in oorlogs'ijd de voorkeur gaven aan Duitse of on-Neder- landse uniformen. We geven toe. dat zulk een ENTHOUSIASME Voetbalwedstrijd de sierlijke dame? en heren stijgen, die hun menuet komen dansen. de Boys tegen,Hercules. Eenmaal stond daarop Eén supporter zegt olot- een kroontje Eigenlijk seling tegen de andere: hoort dat zo op zulk een ..Je ken wel een sjekje galakoets, draaie. Kees. ik zal wel Toen het ding gedu- kijke". rende de oorlog eens Wat dat te betekenen moest worden gebruikt, had? Verwonderde me maakten de grootmo- daarover, zoals menig gende bezetters daarte- lezer zal doen. gen bezwaar vanwege Welnu Kees ging zijn het kroontje. Zo iets sjekje draaien. Dat mocht alleen maar bracht echter mee. dat - voorkomen op de rid- hij zijn oeen even van derorde's van HerrGoe- Amsterdamse Ajax was °k no, heel wat on- hlj Zljn oeen CWn derorde s van «err v^e- al sedert jaren niet zo- ^UfteHs d"c veld af moest slaan ring 7.alieer. Maar die oio eiio mnnci -rii»A rw on ziin tabaksdoos. In- inmiddels opgehangen. als die moest zijn. Dat dateerde van een kam pioenswedstrijd. waar bij een Alcmariaan er werd „uitgeschopt". De return-match werd niet gespeeld, de wit hemden lieten verstek gaan. Op Alcmaria's gouden feest werd. op de In ieder opzicht indruk wekkende receptie, door Ajax een vlag geof freerd. die we voortaan Iedere voetbalzondag op het sportpark zullen kunnen zien wapperen ten teken, dat het oude van fijngestampte kam fer. terwijl ze ook heel wat moeilijker valt weg te wassen. Onder deze omstandigheden wordt het echter dubbel nodig, dat de daders worden gegrepen en aan de kaak worden gesteld. Want hun handelwijze komt dan neer op een terreur, waaraan we geen behoefte meer heb ben. op ziin tabaksdoos, middels gaf zijn maat een getuigenverslag, zo goed. dat Han Hollan der het hem niet zou hebben verbeterd. Die bezigheid verrichten zonder verslate dat ging niet! Is dat. enthou siasme of niet? inmiddels opgehangen. Misschien dat het kroon tje er nu weer opstaat. We vergaten er naar te kijken. WAAR BLIJVEN ONZE APEN? Gisteren iemand op be- voorrekent. OPENBARE VERKOPINGEN. Op Woensdag 14 Ja nuari in koffiehuis 't DUMPING? Gulden Vlies openbare Naar aanleiding van verkoping ten overstaan van Notaris Mr. C. J. de Lange (op 8 Octo- ber belangrijke man in Spar-Ccntrale. de stad). Onder nota deze haarfijn riële hamer komen van artikel, onlangs in ons blad verschenen, be richt ontvangen van NV. waarin hoe kost- huizen met evenveel er- geschil is bijgelegd Het zoek. die vroeger nog priis van allergoed- ven, resp. in Snaarmans dunkt ons een der bes- al eens in Alkmaar kooncte koffie officieel laan. Westerweg en te geschenken, dat aan kwam. Bij wandeling in 1.61 bedraagt. Bii Drebbelstraat. alsmede ie jubilaresse werd de Hout zijn eerste branden ongeveer 18 pakhuis(je) op Oude aangeboden. vraag: Waar zij de gewichtsverlies. Vraagt gracht. gelukte bus de heer Takes uit Wie ringen was. Deze inlichting bleek on juist te zijn. Chauffeur was de heer Van Doorn uit Wieringcn. Later werd bekend, dat dit Mevr. Holtjer uit Wieringcn was. Voorts ver namen wij nog. dat de conductrice Mej. de Jong. het redelijk wel maakt De „Foresfers" kampioen Promotie naar 1e klasse N.H.V.B. Door een uitstekende overwinning op Gr. Schermer met 3—0 en mede door een nederlaag van hun enige con curent Knollendam, zijn de Foresters kampioen van afd. 2A geworden. Daar in de N.H.V.B. geen promotie wedstrijden worden gespeeld, - verle den jaar werd daarmee gestruikeld - promoveren zij thans regelrecht naai de 1ste klasse. Met dit grootse succes feliciteren wij de pas twee jaar be staande vereniging van ganse harte. Foresters I Gr. Schermer I 3—0 Direct na de afloop noteren wij al vele aanvallen der Foresters welke een doorlopend gevaar voor de gas ten opleverden. Bij een dezer aanvallen pikte K. Koomen de bal op en met een "uitste kend schot werd de Gr. Schermer kee per kansloos gepasseerd. Dit prik kelde de gasten tot meer activiteit maar de achterhoede der roodbroe- ken. die we wel eens minder gezien hebben, wist stand te houden. Direct na de rust waren de Fores ters weer in de aanval waarbij spil Postma de bal keurig naar R.Buiten Otse plaatste, die enige spelers pas seerde en met een keurig schot no. twee in het net deponeerde. Dit was voor Gr. Schermer de genadeslag, het raakte totaal overspeeld. Het was J. Rus, die bij een mooi opgebouwde aan val het derde doelpunt wist te scoren Na nog wat wederzijdse aanvallen floot de prima leidende scheidsrech ter het einde, wat voor Foresters het lste klasserschap betekende. BATO 2—FORESTERS 2 3—5 Zondag keerden onze dames van het 2de met een verdiende overwinning uit Haarlem terug. Hoewel het spel beter was dan v/e meermalen zagen moest de scheids rechter te vaak fluiten. Voor de rust hadden dc F. wind mee en profiteer den daarvan op nuttige wijze, al wa ren de partijen practisch tegen elkaar opgewassen. Na de rust was het SRel beter en. waren onze dames sterker. Er volgde dan ook spoedig een tweede puntje. Dat lieten de Haarlemse dames niet op zich zitten en deze wisten bij een goede aanval de stand op 12 te brengen. Daarna ging het spel op een neer en dat kwam in de puntjes tot uiting. De einduitslag was een overwinning van 35 voor de Heilooër dames. COMPETITIESTAND HANDBAL HEILOO Het is wel interessant om na te gaan hoe de stand is in de 2de Klasse A waarin de beide Foresters elftallen spelen. Onze dames van het lste slaan er bijzonder goed voor. Intussen heeft het lste gespeeld tegen Blauw-Wit 2 en het 2de tegen Bato 2. de uitslagen waren resp. 05 en 35. Stand van 24 Dec. 1947 Foresters I 6 Gita 2 9 Animo I 6 R.-Zwart 2 5 Blauw-Wit 2 O.S.S. 2 3 Foresters 2 8 Bato 2 9 DODELIJK ONGEVAL OP HOCKEYVELD Zaterdagmiddag werd te Bussum 'n hockeywedstrijd gespeeld tussen de adspiranten. De 15-jarige Gooi-speler Frits Sabel uit Bussum kreeg een hoc keybal tegen zijn slaap en werd met een ernstige schedelbasisfractuur naar de Majellastichting ie Bussum ge bracht. Hier is hij gistermorgen aan de gevolgen overladen. Assendelft-H.S.V. 2-1 Spannende strijd tussen twe« sympathieke ploegen HEILOO Ongeveer 2.15 laat de scheidsrechter tossen. Asscndelft wint en verkiest voor de wind te spelen. Al spoedig trekt het ten aanval.maar keeper Dekker is niet te passeren. Aanval op aanval wordt opgebouwd, doch zonder succes. Wanneer er onge veer een half uur is gespeeld, zien we een onverwachts schot van Assendelft waardoor de stand op 1—0 .wordt ge- biacht. H.S.V. komt af en toe nu wat meer los. tol de rust blijft de score echetr ongewijzigd. H.S.V. mocht daar mee tevreden zijn gezien het gladde veld en de felle tegenwind. Na de rust is de wind merkbaar gaan liggen. De strijd is gelijk op gaand met Assendelft technisch iets beter. H.S.V. werkt echter heel hard. Een onverwachte doorbraak brengt de stand evenwel op 2—0 voor As sendelft. H.S.V. komt dan met geweld op zetten. Aanval na aanval golft op het Assendelft-doel aan maai- ook de A. keeper weet van stand houden Corner na corner wordt genomen, het resul taat blijft uit. Eindelijk breekt Bolten door drie man heen en scoort onhoud baar. (2 1). H.S.V. blijft de toon aan geven, af en toe echter werkt Assen delft zich los. strandt echter steeds weer op doelman Dekker. Het blijft tot het eind een spannende strijd tus sen twee sympathieke ploegen. er komt echter geen verandering meer en met H.SV..in de aanval komt het einde. H.S V.'ers denk er om: Woensdag weer trainen! gezinsgebouren LANGEDLT*" Geboren: Anna Catha: ina. dv A. Groot en A. M. Els wijl;; Aart. zv A Drost en G. Noordwest; Dineke, dv J. Mandemaker en P. den Ouden; Maria Cornelia, dv J. de Jong en C. Bruijn. Gehuwd: N. Dekker. 26 j. en C Mo lenaar. 24 j. Overleden: C. Berkhout. 61 j.; H." de Ruijter. 3 maanden. veiling ark ten ALKMAARSE EXPOlt ï'VEILl. Andijvie 42—86; winterpeen 89.10; boerenkool 1426; worteltjes 624; iroene kool 2!26: spruitkool 12—76; rode kool 615; gele kool 69: prei 16; uien 1224; bieten 67; witlof t 4053, witlof II 2035: bloemkool IA 70—75, I 40—46. II 20—32; knolseldcrie 1314; selderie 6—3: selie 1315; pe ren 2040; appels 2262. LANGEDIJKER GROEXTECENTR. 65000 kg rode kool 12.40—15.40: 60000 kg gele kool 6—6.30; 53000 kg grocr\e kool 14.70—35.50; 87000 witte kool 9— 18.70; 2200 kg witlof I 40—50, II 20— 23; 700 kg andijvie 54—60; 3200 kg uien 22 2025. agenda BIOSCOPEN. A.B.T.: ..De duivels van de Rode Cirkel" IL Dagelijks 8 uur. Zondag 2. 5 en 8 uur. Toegang 14 jaar. CINEMA AMERICA1N: „Bij de Ma rine" met Bud Abbott en Lou Castello. Aanvang dagelijks 8 uur. Zondag 2. .30, 7 en 9.30 uur. Zaterdagavond 7 _n 9.30 uur. Woensdagmiddag 2.30 uur. Toegang tot 14 jaar onder geleide. HARMONIE: „Gevangenen van het Verleden" (Random harvest"» met Greer Garson en Ronald Cc'.nan. Aan vang 8 uur. Zaterdag 7 en 9.30 uur. Zondag 2, 4.30. 7 en 9.30 uur. Woens dag 2.30 matinee. Toegang 14 jaar on der geleide. VICTORIA: „De wilde bloem" met Dolores del Rio en Pedro Armindariz, met muziek van Schubert, Chopin en Liszt. Aanvang 8 uur. Zaterdag 7 en 9.30 uur. Zondag 2, 4.30, 7 en 9.30 uur. Woensdag 2.30 uur matinée. Toegane 14 jaar. Maandag GULDEN VLIES: Revue „Alcmaria Victrix". aanvang 8 uur. Dinsdag GULDEN VLIES: Revue „Alcmaria Victrix", aanvang 8 uur. Woensdag GULDEN VLIES: Revue „Alcmaria Victrix", aanvang 8 uur. WAPEN VAN HEEMSKERK: 1.3b en 4 uur: Film „Sjors van de Rebel lenclub". WAPEN VAN HEEMSKERK: Piano concert. aanvang 8.15 uur. Donderdag GULDEN VLIES: Toneelvereniging „Ontwaakt", aanvang 8 uur. WAPEN VAN HEEMSKERK; Spar- avond, aanvang 7.30 uur. BERGEN Jubileumfeest Berger IJsclub Y« .net het gezelschap Orell Kroon

De Vrije Alkmaarder | 1948 | | pagina 2