Peippl ex doel! Alkmaarse tandtechniker voor de Rechtbank 'n Huis vol herrie Een diamanten huwelijksfeest Tom Poes nette dienstbode zit-slaapkamer HAARDKACHEL BANKSTEL ré Onze Permanent M aison Grandiean DISTRIBUTIEKRING ALKMA/ T RIJWIELBANDEN Kaakafdrukken maken een medische behandeling De Alkmaarse tandtechniker Jacob K. eigenaar van de tandtechnische in richting „Denta" in de Comansstraat, speelde Dinsdagmorgen een nieuwe rol in de tandtechnische affaire. Ook hÜ verscheen voor het gerecht wegens het onbevoegd uitoefenen van het tandartsberocp. Sinds Juni '45 is hU •Is tandtechniker te Alkmaar werk zaam. hierbij geassisteerd door een Amsterdamse arts, die de medische be handelingen voor zijn i*kening neemt K. beperkte zich tot tandtechnische werkzaamheden waarbij hij zich dus strikt aan de wet hield. Eilacie enige tijd geleden nam K van een Alkmaarse patiënte kaakaf- dntkken, welke behandeling door de ✓jurisprudentie van de Hoge Raad als een medische beschouwd wordt. De instrumenten en practijkstoel van K werden in beslag genomen, hoewel K geheel te goeder trouw geweest was en K werd door de kantonrech ter tot f 25 boete veroordeeld, van welk vonnis de ambtenaar van hel OM in appél ging. Mr. Holsteyn geloofde niet, da* verdachte te goe- trouw handelde en eiste een zelf de boete met verbeurdverklaring van oorwerpen die bij het nemen van d" kaakafdrukken gebruikt zijn. be- h -e de practijkstoei. In een sympathiek pleidooi verze il 'e Mr. Schuurman de Meervoudi ge Kamer, dat zijn cliënt in geen ge- vil bewust een overtreding beging De verdediger is het met de jurispru dentie van de Hoge Raad niet eens en jn-ent, dat het maken van kaakafdruk ken een tandtechnische behandeling is Hij wil de rechtspraak echter niet aantasten, doch verzoekt de president arn verdachte de overtreding niet ernstig aan te rekenen. Uitspraak over 14 dagen. Kleptomanie? Toen de 48 jarige huisvrouw Cor- n p' «a Z-van S uit West woud met haar do"hter Elisabeth in Enkhuizen win kelde, zag zij in een etalage een paar a*"dige kinderkousjes liggen. De win kel was echter gesloten en mevr. Z jr arrelde eens aan de achterdeur. Er b'.e-k niemand thuis te zijn en de o- ^ernemingslustige dame ging bin ten. In een kast vond zij twee pakjes margarine en in een dressoirlade een huishoudportemonnaie met enig geld I dame had blijkbaar zowel boter als geldnood en de voorwerpen verdwe- Dies stond Cornelia Z Dinsdag ♦oor de Meervoudige Strafkamer te Alkmaar wegens diefstal terecht. Zij had zich reeds tweemaal aan diefstal schuldig gemaakt Volgens een dokters raoport is verdachte niet volkomen toe rekeningsvatbaar. De RK adviseerde haar nog een laatste kans te geven door een voorwaardelijke straf op te leggen. De officier eiste f 50 boete, subs 25 dagen en voorw. ter besch. stelling Van de regering met 3 jaar proeftijd. Uitspraak over 14 dagen. DERTIG ZWIJNTJES. De „beroeps"zwijntjesjager Arnol- d - K. uit Amsterdam had reeds een dertigtal karretjes grotendeels uit de omgeving van Alkmaar gestolen. Voor de laatste vier exemplaren stond hij r usdag terecht. Verdachte heeft al meermalen voorwaardelijke straffen g~hnd, waarvan hij zich echter weinig of niets aantrekt. Hij wil nu graag l)""r zee als kok en smeekte de edel- a-wbare heren, hem niet achter slot en grendel te zetten. „Verstaat U het koksvak?" „Ja. zeker! Ik ben hier in het Huis Van bewaring ook ok!" Mr. Holsteyn. de officier, merkt op. dat deze wens wel verre toekomst- m"-;ek zal blijven. De gerequireerde straf is n.I. twee en eep half jaar brommen Uitspraak over 14 dagen. „Dat stelen hangt me de keel uit Ik hoop, dat U me een kans zal ge ven om naar zee te gaan!" zijn de laatste woorden van verdachte. Appél met succes! Na een ruzie met een collega-chauf feur stapte de expediteur Nicolaas B. te Wervershoof in zijn auto op het af--meden Kanaalvak in Alkmaar en HINDERWET Heden is op de gemeente-secretarie ter inzage gelegd een verzoek met bij lagen van de NV Bouwbedrijf W. Vas- binder van 1873, alhier, om vergun ning tot het oprichten van een timmer manswerkplaats, inrichting voor ma chinale houtbewerking, waarin zullen worden gebezigd 2 electromotoren Ti sp. van 1 en 4 PK, in het perceel H-ul 9 I Bezwaren tegen deze oprichting kun lien worden ingediend ten stadhuize, mondeling op Dinsdag 27 Januari a s voormiddags te 11 uur en schriftelijk voor of op die tijd. Cedurende drie dagen voor ge melde dag kunnen de verzoeker en hij du- bezwaren heeft ingebracht op dè ei,/% -turie dezer gemeente van de ter zake ingekomen stukken kennis ne men. reed achteruit, pardoes tegen de wa gen van zijn tegenstander aan. Dit al les volgens interpretaties van officier en getuigen. Verdachte zelf beweerde gisteren staande voor het beklaagden bankje. „dat hij niet zo gauw meer stoppen kon". „Opzettelijke vernieling is hier niet bewezen," aldus de officier van justitie „Ik ben er echter van overtuigd dat verdachte dit wel degelijk met een boos hoofd gedaan heeft. Hij heeft niet de voor het verkeer nodige voor zichtigheid in acht genomen. De kantonrechter legde verdachte enige tijd geleden f 30 of 20 dagen op. waartegen hü appél aantekende. Ik vind deze straf eebter veel te laag! In dit geval vindt verdachte in mij een slechte tegenpartij. Ik eis f 75 of 25 dagen" De uitspraak wordt door Mr. Krab be op over 14 dagen bepaald. Met een bedrukt gezicht verdwijnt verdachte. Nederl. vereniging van - Huisvrouwen Mevrouw A. Visser uit Bergen hield Dinsdagmiddag in het Gulden Vlies een lezing over Frankrijk voor de Nederlandse Vereniging van huisvrou wen. Aan de hand van aardige film opnamen vertelde Mevrouw Visser de aanwezigen o.a. iets over de mo lens van de Montmartre, het graf van de onbekende soldaat, en het Pause lijk paleis. Een mooi kijkje kon men nemen in de arena, waar de bekende stierengevechten plaats vonden. Ook kastelen kon men zeer goed, zowel van binnen als van buiten, bekijken. Een belangrijk deel van de lezing vormde de behandeling van het ka rakter van de Franse vrouw. De Franse vrouw, aldus spr., is zeer commercieel aangelegd. Zeer vaak vindt men haar aan het hoofd van be drijven als café's, restaurants e.d. Bij het huishouden heeft de vrouw in Frankrijk meestal nog één of andere functie, voornamelijk omdat het le ven zeer duur is en de vrouw over het algemeen zeer vitaal. In de avond uren verricht de vrouw haar huishou delijk werk en de mannen gaan naar café's. Een Franse dichter zei eens dat de Franse vrouw van nature veel smaak heeft en dat zij van niets iets weet te maken. De plattelandsvrouwen heb ben een groot aandeel in het werk. In de oorlogsdagen namen zij op be wonderenswaardige wijze het heft in handen. Bij de inrichting van het huis viel ons op, dat de vloeren van de huizen vaak geheel bestaan uit tegels. Wat betreft de hygiëne kan de Franse huisvrouw nog wel iets van Nederland leren, want het hoge sterf tecijfer der kinderen wordt mede ver oorzaakt door de onhygiënische toe standen als ook door het overmatige gebruik van alcohol. Het eten in Frank rijk is -sterk gekruid en er wordt meestal wijn bij gedronken, die van een zeer zuivere en goede smaak is. Vervolgens gaf spr. een kleine in druk van üe volkshogeschool te Me- ridon, waarvan Mejuffrouw Oosterlee de leiding heeft. De bc'angstelling van Frankrijk voor Nederland is zeer groot. Hiervan ge tuigt het feit, dat er gedurende de zomer 1947 in Bergen plm. 700 Fran sen de volkshogeschool bezochten. SCHAKEN HET HOOGOVEN -TO U RN OOI TE BEVERWIJK In de meesterklasse eindigde Prins als eerste met 6i/2 uit 9. Voor ver schillende Alkmaarse schakers is dit zo populaire tournooi een succes ge worden. In de hoofdklasse groep A van de tienkampen behaalde de heer P. See- wald (V.V.V.) de le prijs met een sco re van 7 y2 uit 9. vóór spelers als Kroon e en K. D. Mulder van Leens Dijkstra, die resp. 2e en 3e werden. De heer E. G. Kayzer (V.V.V.) werd hier 4e met 5 f2 uit 9. De heer E. D. de Waal, de Alk maarse kampioen eindigde in groep B als 4e met 5'/2 uit 9- In de vierkampen werd Appel jr. le met 2 y2 punt voorsprong vóór spelers als Bouwmeester en Wijker. (Groep I) In groep IV leverde de heer Kirke- nier een goede prestatie door de Haarlemse speler Saeys te verslaan. In groep 15 won de heer D. Appel Sr. een 2e prijs met 2 punten. In groep 17 werd de heer G. Groe- newoud eveneens 2e met l/2 punt. DRONKEN OP MAANDAGAVOND Maandagavond werden drie in dron ken staat verkerende personen ter ontnuchtering ingesloten. S.S.V.-NIEUWS STOMPETOREN Programma voor Zondag 18 Jan. a.s. SSV 1Zeevogels 3 aanvang 2 uur. Schoorl 3—SSV 2 aanvang 2 uur. „De Maskers" brachten gisteravond in het Gulden Vlies ,,'n Huis vol herrie", een daverende klucht van Stephans en Linton. Laten we beginnen met de opmer king; ,dat een stuk als dit het publiek „pakt". Het moet wel heel matig op gevoerd worden ,wil het geen succes oogsten. Daarom was door de keuze van het stuk de triomf van „De Mas kers" al gedeeltelijk verzekerd, maar over het algemeen was ook de op voering goed te noemen. Onder lei ding van regisseur Jos Groenland haalden de acteurs uit het stuk, wat er uit te halen viel. Goed beschouwd is ,,'n Huis vol her rie" een aaneenschakeling van malle fratsen en onwaarschijnlijke toeval ligheden. Maar het is ongetwijfeld 'n kostelijk stuk, met gezonde humor. Jack Gay en Stella Gilford zijn een alleraardigst paartje, die na het sluiten van hun huwelijk een Engels landgoed betrokken hebben. De komst van Jack's schoonmoeder is echter als die van een onweers wolk aan de zonnige hemel van hun huwelijkshemel. Door haar lastertaal en achterdocht brengt deze oude feeks voor het eerst ongenoegen in het huis van haar dochter en schept hier let terlijk een huis vol herrie, Babies worden met piano's verward; uitlatin gen verkeerd geïnterpreteerd en de rariteiten en malle situaties volgen elkaar op. Er is onbedaarlijk gelachen in de humoristische scenes, waarin natuur lijk Jan Dogger als Knock, de vee arts, weer het grootste deel van het succes voor zijn rekening nam. Wat de damesrollen betreft; mw. Godvliet— Klanker was onbetaalbaar als de listige schoonmoeder; en leefde zich volkomen in haar rol in en was zo vinnig en slangachtig als oude feek sen maar kunnen zijn. Om bij de „kop stukken" te blijven: de heer Dr. Man- lis tekende op loffelijke wijze schoon vader Noak, het mikpunt van de ser- vieskast van zijn vrouw; trillend en sidderend bij elk woord uit haar vin nige mond. Jammer, dat mw. A. PoolBier- haalder (Elly) en de heer K. Sluys (Willy) er een enkele maal uit wa ren, met name in het eerste bedrijf. Later kwamen, zij er beter in en was mw. Pool een kwiek, aardig „dagmeis je" en K. Sluys haar charmante ge heime echtgenoot. De heer C. van Rijk (Jack Gay) was iets minder goed. hij speelde zijn rol niet geheel natuurlijk, even min als de dames E SchoenHabisc| en J, Wiersma, de beide actrices. legden hun actrice-zijn er te dik op en vooral mw. Schoen konden wij maar matig waarderen. Stella (Mw J. Mol—Heiligenberg) was goed te noemen in de voor haar uiterst ge schikte rol van Stella. De heer P. Sieuwerts was als de tective te waarderen. Décors waren goed verzorgd door de fa. Groothuizen, de smaakvolle meubelen waren afkomstig van de fa. Kofa. Ook over de grime van de heëV G. Steeman kon men voldaan zijn. Op 4 April verschijnen „De Maskers" weer voor het voetlicht met „De op gaande Zon" van Herman Heyer- maps. omgeving De glorie van het Prinsenhof HEILOO De lezing van de heer Tsjalling P. Terpstra op Maandag j.1. in de „Rustende Jager" voor het Nut gehouden kan als zeer geslaagd wor den beschouwd. Voordat met het vertonen van de lichtbeelden werd aangevangen, gaf de spreker een korte beschrijving van de streek, waar zich het Prinsenhof bevindt en de wijze waarop deze zogenaamde „Oude Venen" in lang vervlogen tijden zijn afgegraven. Het vertonen van de lichtbeelden ging met het nodige commentaar gepaard en dat wel meer dan eens op een humoristische wijze. De vertoonde lichtbeelden waren schitterend. Bij het aanschouwen daar van hebben de aanwezigen dan ook volop genoten en de verschillende bijzonderheden van de vertoonde broe dende vogels waren interessant. Ook van de hardzeilpartij van vracht- en beurtschippers bij Grouw werd een serie van prachtige licht beelden vertoond; deze zeilpartij Is voor de bewoners van Grouw en voor al voor de belanghebbenden een eve- nemént. Voor hetgeen de spreker verteld en vertoond had, werd hem door de voor zitter een hartelijk woord van dank gebracht en deze dankbetuiging werd gevolgd door een zodanig luid en lang durig applaus, dat zeer duidelijk bleek dat de aanwezigen werkelijk hadden genoten. Inderdaad, het was niet alleen een zeer geslaagde, doch ook een leer zame avond! De opkomst kon bevredigend wor den genoemd, maar het is toch jam mer, dat niet meerderen van deze mooie avond hebben genoten. NATIONALE MONUMENTEN COMM. VOOR OORLOG SGED'ÏNKTEKENS HEILOO Dezer dagen is te Heiloo een plaatselijk comité opgericht onder voorzitterschap van oud-Wnd. Burge meester J. Vennik, welk comité op zich genomen heeft de verkoop ook in die gemeente van certificaten van aan koop van één of meer vierkante cen timeters van het Damterrein te Am sterdam, plaats waar zal verrijzen ons Nationaal Monument ter gedachtenis aan allen, die in de bange tijd van 19401945 ter wille van ons aller vrij heid hun hoogste offer brachten. Huis aan huis zullen d3 certificaten tegen de prijs van f 0.50 of méér wor den aangeboden. Eert Uw gevallenen door er ten minste één te nemen! GEEN CREDIET MEER! HEILOO Door de beide midden standsbonden, de Hemi en de Hanze, is enige tijd geleden een commissie benoemd, die tot taak kreeg bij de handel te informeren en gegevens te verzamelen omtrent het credietwezen. Deze commissie heeft een reglement ontworpen, voorzien van 'een toelich ting waarin er o.a. met klem op aan wordt gedrongen alleen a contant te laten betalenWil de middenstand niet dieper in het moeras zinken, dan is nodig een contante betaling, daar de middenstand zelf ook contant betalen moet, zo zegt o.a. de toelichting. In de binnenkort te houden vergaderingen van de beide bonden zal de commissie aan de hand van cijfers en gegevens de zaak toelichten. Benoemd zal wor den een administrateur, terwijl de commissie zal blijven bestaan voor controle en het verstrekken van gege vens. „*t ONTLUIKENDE ROOSJE" HEILOO Voor de tweede maal in dit seizc komt „het Roosje" voor het voetlicht en wel op Vrijdag 13 Febru ari met bet toneelspel van Gerard Nielen „De man die terug kwam" Dit stuk is van een ander gehalte dan we van de Rederijkerskamer ge wend zijn. wij zien dan ook met grote belangstelling deze uitvoering tege moet. KOEDIJK Woensdag 14 Januari herdenkt het echtpaar K. de Geus- Struyf het heugelijk feit, dat het voor 60 jaar in het huwelijk trad. Zij is 84 jaar en hij 84. Het paar ging op Oudejaarsdag in ondertrouw te Scha- gerbrug en na het huwelijk vestigden de beide jongetrouwden zich op no. 267 te Koedijk, waar zij nog wonen! Hun groot ouderwets boerenhuis, om ringd door een grote keurig onder houden boomgaard en een fraaie bloe mentuin is een lust voor het oog van de bezoekers. Heel het grote huis met de omgeving wordt verzorgd door de beide oudjes. Geen klein onkruidje staat er in de tuin, terwijl in het huis alles blinkt en glanst. De vrouw heeft daarbij nooit een hulp van buiten ge had. Zelfs de was wordt nog grondig be handeld! De Bruidegom is sedert zijn huwe lijk tuinder geweest en heeft zijn be drijf uitgeoefend tot zijn 77e jaar. Hoe moeilijk zij het hadden in de ver schillende crises vertelde ons de Brui degom. Slecht was het vooral geweest in de tijd, waarin men nog niet veil de en de producten zomaar aan de handelaar gaf. 't Was vechten geweest moeizaam de producten, ontworstelend aan de stugge gronden van Koedijk Vroeger stond men des zomers vaak op om één uur 's nachts (bloemkool- tijd) Maar ondanks het zwoegen en BEVESTIGING DS. DE JONG STOMPETOREN Op Zondag 18 Jan a.s. om half drie vindt in de Lutherse kerk op het Spui te Amsterdam de intrede en bevestiging plaats van Ds. de Jong. Deze bevestiging zal geschie dt i door Prof dr. W. Banning. COMMISSIE N. II. KERK STOMPETOREN Dezer dagen is de hoorcommissie samengesteld van de Ned. Herv. Kerk in verband met een nieuw te benoemen predikant: Deze bestaat uit de volgende leden: Mevr. Davelaar, Mevr. Groot en de heren J, Veer. voorzitter J E van Dok se cretaris Jb Kalverboer Sz. Jb Dekker Deze commissie is alleen voor de Noord Schermer. v.-srken, zien beide ouajes er nog zeer kras en gezond uit en ze hebben een goed verzorgde oude dag.- Dat er Woensdag veel, heel veel bezoek komt, is nu al bekend Geen wonder: bet echtpaar geniet de vriendschap van jong en oud. JAARVERGADERING ANGOB. NIEUWE NIEDORP - Een dezer da gen hield de ANGOB haar jaarver gadering in de voormalige naaischool, waarbij de voorzitter in zijn openings woord het 50-jarig bestaan in herin nering bracht, dat in het afgelopen jaar werd gevierd. Bij de behandeling der ingekomen stukken werd besloten een bijdrage beschikbaar te stellen voor het te stichten monument ter nagedachenis van de vroe?ere bonds voorzitter. wijlen Martienus. Voor de te houden sterrit naar het Bondsterrein in Beekbergen gaf zich reeds een 20-tal personen op. Wie nog mee wil. haas*e zich In Maart zal een excursie naar het Rijksmuseum worden gehouden, wsarbil de hoer Din<?emans Korff het gezelschap zal rondleiden Bij de bestuursverkiezing werd de heer Lodder herkozen, ter wijl in de plaats van do hoer Lange- dijk, welke niet herkiesbaar was. de heer S. Smit werd gekoz*. De h°er Jb. Langedijk werd dank gezegd voor het vele werk, dat hij voor de ver eniging heeft verricht. Na dit zake lijke gedeelte bleef de vergadering nog enige tijd gezellig bijeen. ENGELS SPREKEN in zes mnd. cursus voor beg. door erv. leerkr. Vlotte convers rneth. Bill. cond. Inl. onder no. VA 112 KWADE POSTEN? Onbetaalde rekeningen en schuldbekentenissen, ook ou de. Succesvolle incasso's, zon der kosten vooruit, door ge heel Nederland. „Mijn succes is Uw succes" N.S.-kantoor, Damrak 44, Amsterdam Tel. 48372. GULDEN VL1ES Zaterdag 17 Jan. 2 uur Chris Holland's Kinder Operette Gezelschap, met Fraaie balletten. Nieuwe costumes. Een ongekende vreugde voor U en Uw kin deren. Entrée 50-75-100 en 125 cent -r Plaatsbespreken v.a. Donderdag dagelijks van 11—1 uur. Kennismaking Jongeman ±30 jaar, zoekt kennismaking met net spor tief meisje, ong. dezelfde leeftijd. Br. onder no. V.A. 118, bureau v. d. blad. Wie zoekt een splinternieuw electr. fornuis? Br. onder no. V.A. 119 bur. v. d. blad. Voor goed tehuis windhond aangeboden. Wit m zwarte stippen, reu, dalmatisch. P.a. Mevr, Rijk, Dokters!aan 234, Schoorl. Biadt zich aan: voor hele dagen. Brieven aan agent v. d. blad te Egmond aan Zee, Voorstr. 21. Gevraagd: HULP IN DE HUISHOUDING in gezin van 2 personen. Mevr. v. Reijendam, Emma- straat 5 Bergen N. H. Gevraagd: Te Alkmaar door jongeda me on'gemeubgestoff Br. onder no. V.A. 120 bur. v. d. blad. Aangeboden eiken schrijf bureau, bur. lamp, led. d.- jas, dameslaarsjes m. 36-37, nw; radio-ontv. m. of z. ver sterker 220 V., broekenpers plank, veulenbontjas (om te verwerken) Rippingstr. 8 (Na 6 uur). Te koop een prima A. Dekker, Nieuwpoortslaan 148 I, Alkmaar. Te koop geheel nieuw prima verend 350,Wes- terweg C 70 Heiloo. dt viotr G&, Piug-pongis een spel van vlugge handen, vlugge ogen, vlugge voeten... springen... dansen lopenremmenMaar. PERPLEX kan er tegen. PERPLEX is de ideale vloerbedekking, een zeer solide parket afwasbaar, geluiddempend, iso lerend. Reeds vanaf f. 4.- per M2 gelegd. Toonkamer: Koningsweg 70, Alkmaar, Telefoon 3730 Een product van de dftfee-Pa/fat vloerenfabriek, den Haag. blijft een succes. Oliecrème extpa sterk enz. De prijs blijft 4.50. COLD WAVE Goed en niet duur. Schermerweg 3 bij de Schermerpoort. UITREIKING BEWIJZEN VAN INSCHRIJVING B I 702 t/m B I 706 Zij, die blijkens de codering in hun stamkaart in één der maanden Februari tot en met Juni 1947 voor de laat ste maal één of twee bonnen voor één tourbuitenband hebben ontvangen, alsmede zij, die de vorige maal ver zuimden een inschrijvingsbewijs af te halen en één of meer van bovengenoemde bonnen hebben ontvfengen in het tijdvak van 1 Jan. 194531 Jan. 1947 kunnen onder overlegging van hun stamkaart een inschryvingsbewijs voor rijwielbanden afhalen op de volgende data en plaat sen: Te ALKMAAR (kantoor Ridderstraat) voor hen wier familienaam begint met de letter: A tot en met K op ZATERDAG 17 Jan. 1948 L tot en niet Z op ZATERDAG 24 Jan. 1948. Beide dagen van 911.30 uur. Op MAANDAG 19 Jan. 1948 te Schoorl, Groet, Hensbroek en Wogmeer. Op DINSDAG 20 Jan. 1948 te Bergen, Egmond aan Zee, Heer Hugowaard. Op WOENSDAG 21 Jan. 1948 te Heiloo, Stompetoren, Oudorp, Obdam en Koedijk (Café Butter) "Op DONDERDAG 23 Jan. 1948 te Egmond Binnen, Scher- merhorn en Langedyk (kantoor Z. Scharw.). Op VRIJDAG 13 Jan. 1948 te Akersloot en Kagerpolder, Ursem, St. Pancras en Koedijk (Café Hes). De uitreiking zal uitsluitend plaats vinden op boven genoemde data, Distributiestamkaart meebrengen. NA-UITREIKING BONKAARTEN 802. Zij, die verzuimden op de vdltgestelde data hun bon kaarten voor levensmiddelen af te halen, worden hiertoe voor de gehele distributiekring alsnog in de gelegenheid gesteld op MAANDA*G 19 JAN. te ALKMAAR (Kantoor Rid derstraat) van 9.12 en van 24 uur. Permanent Wave 6,—. Cold Wave 10, THECOLINE GOLF 10,— (de nieuwste en natuurlijkste golf zonder stroom zonder machine) HAAKWERKEN. BLONDEREN, HAARVERVEN JOH. KALKSMA, Hoogstraat 4 Tel. 4453 Alkmaar EEN ADVERTENTIE IN DIT BLAD TREFT

De Vrije Alkmaarder | 1948 | | pagina 4