Biljarters in feeststemming bijeen Na avonden van inspanning was er «indelijk een avond van ontspanning en zo waren dan de biljarters van Alkmaar en omgeving gisteren bijeen om deze verdiende ontspanning te ge_ nieten in het Wapen van Heemskerk. De voorzitter van de districtscommis_ sic, de heer P. J. Rolie, opende met een woord van welkom. Op hem rust te de aangename taak de prijswin naars met een toepasselijk woord de prijzen te overhandigen. De heer Ro lie kweet zich goed van deze taak; is menigmaal smakelijk gelacher. cm de komische noot in zijn toespra ken De heer Rolie zéide o.m. dat de resultaten die behaald zijn bij de af gelopen wedstrijden tot volle tevre denheid stemde en dat alle wedstrij den getuigden van sportiviteit en so lidariteit. Nadat de verschillende kam pioenen voor het voetlicht waren ge treden werden de prijzen overhandigd aan de heren: Waiboer van Onder Ons (beker); Bouwstra (De Driesprong, lauwertak); Middelbeek c klasse (Ex. celsior A beker); Apeldoorn c klasse (Excelsior A 2e prijs lauwertak); Boer (Excelsior B klasse beker); Schoutep A klasse (Onder Ons, beker) Haakman (Optimisten 2e prijs, lau wertak). Persoonlijk kampioenschap de heren: Prins (Optimisten $e klas, 2ilveren placquette); Kamp (ZEKZ. zilveren placquette); Bus (Excelsior 2e klas cadre, zilveren placquette): Peereboom (Excelsior le klas cadre, zilveren placquette) Schouten (3e kl. cadre zilveren vern. placquette); Ho- nir (Excelsior 2e klas cadre, zilveren placquette en een wisselbeker); Feeke (le klas cadre kampioen van Alkmaar en omstreken, zilveren placquette) Pantlethon wedstrijden De heer Wessels.Ue klas cadre voor de prestaties zilveren placquette) De heer Feeke heeft zich bijzonder on derscheiden, zodat de voorzitter in hem „een gevaarlijke kracht" ziet voor de toekomst. Hij, zeide, dat vo.1- gënd jaar het district uitgebreid zal worden tot geheel Noordholland om zodoende een tegenstander te krijgen voor deze speler. Na nog een woord Van hulde aan de stuwende kracht, de heer G. Wessels, die bij al zijn werk zaamheden ook nog de redactie van het maandblad op zich heeft "genomen besloot de voorzitter dit gedeelte van deze avond er, werd het woord gege ven aan André Carrell en zijn mensen cm de aanwezigen nog enige prettige' uren «bezig te houden. Dat zij hierin geslaagd zijn behoeft geen nader be- tocg. Over het programma komen wij in het nummer van morgen nog na- de terug, daar André Carrell heden avond zijn afscheidsvoorstelling geeft ter bate van de Stichting 1940'45. Hier volgen de uitslagen van het tournoöi: 4e klas cadre L. Prins (Op timisten); 3e klas cadre P. H. Kamp (ZEKZ); 2e klas cadre Jb. Bus (Ex celsior); le klas cadre R. Peereboom (Excelsior). Kampioenen: 3e klas cadre.J. Schou ten (Onder Ons); 2e kla§ P. Honig (Dnder Ons); le klas cadre J. Feeke (Excelsior) Pantlethon: J. Moejes; Nrd. Holl. ben. het IJ J. Feeke Excelsior; 2e kl. cadre in tournooi C. Honig, Excelsior Team kampioen A* klasse Onder Ons W Watertor, P. Schouten, M. de Haas A. P. Vink 38 punten. B klasse 1 Excelsior: R. Peereboom, S A. Sunio, M. Brink, C. de Boer, M. Pcvert," 94 pnt. 3 klasse 2 de Driesprong: Jb. Tol, G Booi, Jb. Heijes, Kl. Madderom, R. Vis 70 pnt C klasse 1 Excelsior: A Middelbeek P. J. Rolie, D. Westra", Jb. Bus, Jb. Wa^enaar 105 pnt. C kamp: H. A. Couverts, P. Apel doorn, J. van Wonderen, N. Koelman 83 pnt. D...klasse Optimisten: P. Waiboer, L. Prins, M. Doggenaar, H. Honig, J Christiani. 2: Jn. Madderom, G, Groot, G. Del. ker, J. Kerlemeer, H Bus. KABOUTER. EN WELPENAANDACHT Op Zondag 6 Juni a.s, v.m. om 11.30 uur zal in de Kap-lkerk a'hicr een Kabouter en Welpenaandacht wo den gehouden, onder leiding van lagoo Koster A.D.C; vcor welpen, district Rijnland, en uitgaande van dc afd. Alkmaar van de Ned. Padvinders en het Ned. Paiivindersgilde. Alle kabouters en welpen van Alk maar en omgeving worden verwacht. Tevens zyn welkom padvindsters en padvinders, alsmede belangstellenden. ANTI-RADIO ACTIEVE STRALEN. De Griekse chemische deskundige M. P. Vatikiotis heeft in een interview te Athene verklaard, dat hij met zijn staf van wetenschappelijke medewer kers na maanden van onderzoek er v in geslaagd is een middel tegeri ra dio-actieve stralen te ontdekken, dat 20wel op uniformen als op huizen aangebracht kan worden. Hij weiger de nadere technische gegevens te verstrekken. Men heeft het plan voort te gaan met de onderzoekingen en het nieuwe product te» toetsen aan dé invloed van een cyclotron (atoom- splitsingsapparaac). In Den Bosch heeft B.V.V. zijn kans op net landskampioenschap behou- den door met 31 van Heerenveen te winnen. Aanval van- Heerenveen op bet B. V.V.-doel. Doelverdediger Saris werkt de bal weg. Zeer groie belangstelling bij opening van Wijkgebouw HEILOO Voor de openingsplechtig heid van het Wijkgebouw bestond Za terdagmiddag een zeer grote belang stelling. Naast het voltallige college van B. en W., de plaatselijke dokto ren Hoekstra, v. Hoolwerff en van Driel, Pastoor Meijen, Ds. Bloemhoff en vele raadsleden waren er talrijke vertegenwoordigers van de plaatselijke kruisvereniginggn. De heer J. v. Gemeren heeette dit gezelschap van harte welkom en bracht dank aan allen die medege werkt hebben aan de tot standkoming van het nieuwe gebouw. 'n Goede samenwerking kan de Volksgezondheid ten goede komen en dat is hier nodig en mogelijk. Vele moeilijkheden hier omtrent zijn over wonnen. Laten wij hopen, dat deZe samenwerking zich nog zal uitbrei den, aldus de heer v. Gemeren. Toespraak burgemeester Burgemeester Kalff, die de opening verrichtte, releveerde het goede werk van oud-wethouder Arts en dat van de drijvende kracht in vel-> organisa ties de secr.-penrr® van de Stichting „Badhuis", de heer J. v. Gemeren. Veel lof had hij voor het werk van de bouwkundige J. Rus en de aanne mer A. de Get.s. Namens het gemeentebestuur wenste spr. de betrokken organisaties geluk met dit eenvoudige, maar practisch ingerichte wijkgebouw. Namens het Witte Kruis sprak dhr. J. J. van Liepen namens het Wit Gele Kruis oud-burgemeester G. C. Bos. Mej. Leegwater, Inspectrice van het Witte Kruis rayon Alkmaar, sprak waardering uit voor dit prachtfige werk en feliciteerde namens het hoofd bestuur. Bloemen die gezonden waren en de aardige atte- tie van de uitvoerders van het werk, om de verschillende vertrekken met planten te voorzien, maakten een prettige indruk. Als cQngierge zal óptreden Mevr Vellinga, 'die tegenover het gebouw^ woont. Aan de bouw en inrichting hebben meegewerkt, naast de aannemer A. de Geus, Nieuwpoort, schilderwerk, Pan. tekoek electriciteit, Keuter, o.a. sani tair, de Vries automatische gasverwar- ming,' V oom en Dreesman, stoffering en d' i'irma Bruin en Drescker ten slotte zorgde voor de tuinaanleg. Ruiters behaalden successen HEILOO Op de streekweds'trijden te Purmer j.1. Zaterdag behaalden le den van de „Landelijke Rijvereniging Heiloo en omstreken" vele successen. Men kwam mee 12 van de 20 prij zen thuis, voorwaar 'n pracht resul taat! De instructeur Frans de Jager maak te op die d*ag z'n debuut Wij felici teren hem met dit uitstekend resul-. taat. Bij de groep gevorderden was no. 1 L. Stam met Sister Bonts, 2 M. Meij er met het paard Meta, 3 J. Hoog- schagen met Hiltaletta en 4 A. Hoed je' met Dison. No. 1 bij de groep gevorderden met nieuw paard werd Mej. N. Wonder met haar paard Joka. 4 Mej. Hoog- schagen met Susanna. In de groep nieuwelingen werd Mej. I. Govers 4 met Caspar. In de klasse B was J. Sleutel mét Giel 1, P Borst met Peter Pan 2 en Mej N. Wonder met haai* paard Ze- phir 3. Bij de achttallen wisten de twee deelnemende groepen resp 1 en 3 te worden. Dit spande wel de kroon. Hierdoor wordt hét mogelijk deel te nemen aan de kampioenswedstrijden welke gehouden zullen worden op 29 Juli in Midden Beemster.t Bij voor baat onze beste wensen! PROF SCHERMERHORN SPREEKT 3 JUNI IN BERGEN, 4 JUNI IN HEILOO Maandagavond deelden wij mede dat Prof Schermerhom 4 Juni in Ber- gen kwam spreken. Dit moet zijn morgen, Donderdag, 3^ Juni. A.s. Vrijdag 4 Juni spreekt prof. Schermerhorn in Heiloo in „de Rus tende Jager". De Boschschool ie Bergen BERGEN Men deelt ons mede, dat de Bosschool te Bergen, - die tijdens de oorlog door de Duitsers in brand werd geschoten, weer zal worden op gebouwd. Men is al met de werk zaamheden begonnen. In dit gebouw zal onder gebracht worden de lagere school der Berger-Schoolvereniging e:\ een deel der meisjesschool. De overige klassen der Middelbare meis. jesschool zullen de hulplokalen be trekken. op (hetzelfde terrein; met de bouw van twee nieuwe hul'ploka- len is een begin gemaakt. Dit geeft de M.M.S. de gelegenheid, haar vleugels breder uit te laan dan h in het gebouw' aan de Breelaan mogelijk was. Nu een vijfde klas zal worden ge vormd en een groot aantal nieuwe leerlingen zich heelt aangemeld is verhuizing voor de M.M.S. dringend noodzakelijk geworden. PRAAT AVOND VAN DE M.M.S. TE BERGEN BERGEN In „Het Wapen van Ber gen" organiseerde de Middelbare Meisjesschool te Bergen een praat avond voor ouders en docenten. Na een boeiend betoog van de heer Vrij berg, oud-inspecteur van het lager onderwijs te Amsterdam tSi bestuurs lid der school, over samenwerking van huis'v en school en een toelichting van de directeur der school bij hét leerplan ,der M.M.S. volgde een alge meen gesprek over kwesties, die- Sé school en de leerlingen betroffen; Verheugend was de mededeling van de voorzitter, dat bij de nieuwe cur sus de toeslag op het schoolgeld be langrijk kan worden verminderd. Men neemt ook daarbij een strenge progressie in acht, zodat de school voor ieder meisje toegankelijk blijft. „Lief en leed met'Oranje" BROE*K OP LANGENDIJK Het grote openluchtspel, geschreven door de bekende auteur Jan van Alfen, be looft een evenement te worden. De speel-repetities zijn begonnen onder persoonlijke leiding van de schrijver. Ook de bewegingsoefenin gen, die ondér leiding staan van Mej. G. de Ruiter terwijl het muzikale ge deelte wordt verzorgd door de heer Kl. Wagenaar, die bezig is jie diverse soli-koren en kinderkoren te arrange ren. Volgens de algemene leider van Al fen zijn. de rollen goed bezet en wordt er met animo én enthousiasme gestu deerd De hoofdrollen zijn beïet door enke le bekende dorpsfiguren waarvan wij o.a. noemen: de heer J. Kruk, Mevr. Strijbis-Wagenaar,. Mevr. Otto- Otto en Mej.. N. Koolaard. Decors en verlichting zijn in vak kundige handen bij resp. Fa. Groot huizen Alkmaar en Fa. N. Stet Zuid- Scharwoude. Alle plaatselijke vereni gingen, Zang, Muziek, Gymnastiek; benevens de Oranje-Garde werken m" de, terwijl er een frisse jeugdgroep is van de hoogste klassen der O.L. en Chr. Nat. Scholen. Aan alle onderde len wordt de meest mogelijke zo^g besteed. De belangstelling voor dit openlucht spel blijkt uit de vele aanvragen die de heér J- van Alfen ontving van. verschillende plaatsen, o.a. Apeldio.'n, Wrferden, Honselerdijk, Urk, Wacns, Wijchel en Loosdrecht om dit spel te mogen opvoeren terwijl de Oranje commissie te Anna Paulowna de heer van Alfen eveneens mét de algemene leiding van het spel daar Jter plaatse wil belasten. Wij zien de verdere gang van zaken met belangstelling tegemoet en twijfe len er niet aan, de heer 'van Alfen kennende, of ook dit fraaie openlucht spel zal duizenden bezoekers een avond van werkelijk feestgenot ver schaffen. Op Dinsdagavond, 8 Juli a.s., zal om 8 uur het Zweedse herenhandbaL- elftal, finalist van de wereldkampi oenschappen te Parijs, op „Houtrust" in Den Haag een wedstrijd spelen tegen het Nederlandse elftal. Coöp. De Vooruitgang had een omzet van (141.100 BR. OP LANGlJjDIJK In de zaal van de heer J. de Boer werd Maan dagavond de Jaarvergadering van de Coöp, Tuinbouw- aankoopvereniging „De Vooruitgang" G-A. gehouden. Door de voorzitter, de heer Jb. Kos_ telijk werd het openingswoord uitge sproken. Hij gaf een zakelijk overzicht van het vorige jaar. Uit het jaarverslag stippen wij het volgende aan: bedankt hebben 6 leden en 24 leden zijn er bijgekomen. De omzet der vereniging- bedroeg over 1947 f 141.000. Volgens de rekening is het ledenka. pitaal f 5848.46. Het batig saldo bedroeg f 2475.47. Tijdens de gehouden bestuursver kiezing werd de heer Jb. Kostelijk mét grote meerderheid van stemmen herkozen. De heer J. Balder werd tot lid van de Raad van Toezicht herkozen. Als plaatsvervangende bestuursleden wer_ den gekozen de heer G. Glas en J. Bal der. Het entreegeld werd gesteld op f 10 De pas begonnen jonge tuinders zijn vrijgesteld van entree. Door het bestuur werd machtiging gevraagd om tot crediet-aanvrage ver hoging over te kunnen gaan. Voorge steld werd het crediet te verhogen v. f 40.000 tot f 50.000. Men besloot, het bestuur deze mach tiging te verlenen. Noordermarktbond vergaderde De omzet in April bedroeg f 679.567.59 NOORD SCHARWOUDE Dinsdag- middag werd de besturenvergadering van de veilingvereniging de Nöorder- mark gehouden. De voorzitter de hr. J. Kliffen wees er in zijn openings woord op, dat er al weer nieuw leven aan de veiling is. Er ié eigenlijk geen stille tijd geweest dit jaar. Medegedeeld werd, dat de heer J Ootjers zijn benoeming tot Marktbe- taalmeester had aanvaard. Aan de verenigingen zullen de vol gende bedragen worden uitgekeerd: Eendracht, Oudkarspel, f 1110.75; Tuin bouwbelang, N. Scharwoude, f 1041.31; LTB Langedijk, f 1901,93; Nieuw Le ven, Heerhugwaard, f 801.03; LTB H. Hugowaard f 1527.75; Nieuwe Niedorp f 205.10; LTB »t Veld f 949.87; LTB Ha renkarspel O f 1745.92; en Sint Maar ten f 911.52. Aan de grote omzet is Wel te dan ken dat er een bedrag va^ f 9995.18 kon worden uitgekeerd. Subsidie VW Besloten werd, aan de WV afd. feangedijk f 25 subsidie te geven. Voor de koelhuiskwestie werden als leden van de commissie van onder zoek aangewezen de heren: P. Duives Noord Scharwoude; K. Bekker idem: J Dekkers Waarland P. K. Volkers Oud karspel en J. Paarlberg, Harenkarspel De heer Schenk gaat heen De telefonist, de heer J. Schenk, hgeft om gezondheidsredenen een ver. zoek om ontslag uit zijn functie inge diend. De heer Schenk is 25 jaar als tele fonist werkzaam geweest. De voorzit ter dankte hem voor'het vele werk dat hij gedaan heeft. Door de vergadering werd benoemd als opvoleer van de heer Schenk, de heer G. Hop. Aftredende afgevaardigden Tijdens de rondvraag bracht de heer J. v. Hout, Oudkarspel, en C. Lan gedijk, Nieuw Leven, Heerhugowaard en C Amel van Winkel een- woord van dank voor de prettige samenwer king, nu zij moesten aftreden. Hun verenigingen zijn thans n.1. te klein geworden om voor afgevaardig den te worden toegelaten De voorzitter sprak de wens uit, dat spoedig weer hun ledental weer opge voerd kan worden, dan kunnen de af tredenden hun plaats weer innemen. THEEVISnT MÊT FHIS BAD W ARMENHUIZEN Zondagmiddag bracht de fam. St. uit Schoor1, een bezoek aan de fam. Z. alhier., He' beloofde een mooie middag te worden twee collega's de één is wel rus tend maar gewoonlijk gaat men er toch wel even over keuvelen. Al spoedig moest de kleine onge veer 2 jaar oud van de fam. St. het terrein verkennen en geen water ge wend zynde, liep het pardoes de sloot in. De moeder dit ziende, sprong, het" achterna en de vader begaf zich ook te water! In een ommezien van tijd spartelde de gehele fam. St. in het zilte nat, wat met deze dagen nog geen pretje is. Spoedig wist men allen weer op het droge te krügen. We'zulén hopen, dat zij er geen nadelige gevolgen van on„ dervinden. ANTI-TUBERCULOSECAMPAGNE VAN RODE KRUIS EN V.N. Onder de gemeenschappelijke lei ding van he^ Deense Rode Kruis en het internationale kinder-noodfonds der VN zullen op grond van een over eenkomst, anti-tuber culosecampagi i es gevoerd worden in Joego-Slavië, Po len en Tsjecho-Slowakije. Met Fin land was reeds eerder een overeen komst tot stand, gekomen. Er zal ge bruik worden gemaakt van anti-tube r- culosevaccinatie. Met een aantal an dere staten worden onderhandelingen éevoerd om soortgelijke campagnes op touw te zetten: Bulgarije, Grieken land, Italië, Hongarije en Oostenrijk. Amerikaanse sloep sloeg om Twintig matrozen verdronken Een groep Amerikaanse vlooteen- heden, die naar de Middellandse Zee zou vertrekken, heeft vertraging on dervonden doordat buiten 't vlootsta. tion Norfolk (Virginia) 'n sloep, die naar 't vliegtuigdekschip Kearsage te rugkeerde, is omgeslagen. 90 leden van de bemanning kwamen in het wa_ ter terecht. Alle beschikbare man schappen namen aan de nasporingen deel. Later werd gemeld, dat onge veer twintig matrozen van het vlieg- dekschip „Kearsage" om het leven zouden zijn gekomen. De overlevenden konden (}00„ VOf} dingsbootjes worden opgepik Tijen onder hen was er in geslaagd ondanks de nachtelijke duisternis en de zware zee. al zwemmend '-«ist te berei ken. Met grote blijdschap geven wij kemjjs 'van de geboorte van onze dochter MARIA MARTHA wij noemen haar MERA. M. Jesde Lange P. Jes Alkmaar, 31 Mei 1948. Nassaulaan 7. Tijdelijk: Huize „Rosmade". Enigste kennisgeving. Met droefheid geven wij kennis van de geboorte van een levenloos dochtertje. M. GROOTES-LEEUW M. GROOTES Sluizerweg 31, Wieringerwaard, 31 Mei '48. J. C. KLEARKOFER en T. DAM hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan D.V. de voltrekking zal plaats heb ben op Donderdag 17 Juni a.s. n.m half drie, Wieringermeer, 3 Juni 1948. Kerkelijke bevestiging n.m. half vigr in de Geref. Kerk te Kolhorn door de Wel- Eerw. Heer L. N. Wynia, adres Lutje-Kolhorn, Havenweg 4. NICO LUSSINd en- GERT DE MOOR hebben hiermede de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekKing zal plaats hebben op Di.is_ dag 15 Juni 1948, des voo*'- middags te 1130 uur ten Stad'huize te Alkmaar Beetsterzwaag Boschlaan 245 Alkmaar, Dahliastraat 16 Juni 1948. (Toekomstig adres: Kennemerstraatweg A 74, Heiloo. Heden overleed, geheel onverwacht onze lieve Man, Vader, Be'huwd- en Grootvader de-heer HENDRIK VAN APELDOORN in leven gepensionneerd commies der Nederl. Spo.orwegen, in de ou derdom van 62 jaar. Uit aller naam: M. Apeldoorn-Schutte Alkmaar, 31 Mei 1948 Verdronkenoord 33. De teraardebestelling zal plaats hebbenr op Donderdag 2 uur vanaf het sterfhuis. HOTEL KREB Breelaan 16, Bergen Gevraagd: ne«e huisknecht v.g.g.v. Gelieve geen geld of goede ren af te geven aan mijn echtgenote E^ Bellekom Bieman, daar door mij NIETS WORDT BETAALD. H. Bellekom. .Wolfpad 12. Te koop: 10.000 rode kool. planten. D. dë Wit, Dirks- hovn B 24. Te koop: 8000 succes witte koolplanten, beste planten. Jan Breed, 'Tolke K 16, Schagen. Te koop: 20.000 bloem- koolplanten, Alva Record, soortecht, bij Fa. C. Zeeman Tel. 288, Wieringerwaard. TOELATING VAN LEERLINGEN TOT DE OPENBARE SCHOLEN VOOR GEWOON L O. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, brengen ter kennis van belanghebbenden, dat zij, die na afloop van de a.s. zomervacantie hun kinderen tot de eerste klasse van de Tesselschadeschool, de Bosboom-Toussaintchool, de Vondelschool, de NicolaasBeetsschool, de Rochdale- school of de Lindenschflol wensen te zien toegelaten, daarvan? aangifte kunnen doen ter gemeente-secretarie, afdeling onderwijs, onder overlegging van het geboorte bewijs Van het kind (of het trouwboekje van de ouders). De kinderen moeten voor toelating op deze scholen voor 1 October a.s. de leeftijd van zes jaren hebben be reikt (derhalve geboren zijn voor of op 30 September 1942). De aandacht wordt er op gevestigd, dat#de Tes^jlscha.. deschool aan de Oudegracht in het bijzonder bestémd is voor opleiding van leerlingen, die na het aflopen der school waarschijnlijk gymnasiaal, middelbaar, handels- of uitgebreid lager onderwijs zullen genieten. De gelegenheid tot het doen van aangifte is openge steld voor hen, wier geslachtsnamen aanvangen met de letters: A tot en met H bij voorkeur op Maandag 7 Juni a.s. I tot en met R bij voorkeur op Dinsdag 8 Juni a.s. S tot en met Z bij voorkeur op Woensdag 9 Juni Telkens van 1417 uur. De ouders of verzorgers van leerlingen uit andere ge meenten zijn verplicht'de aanvrage tot toelating te rich ten tot het Gemeentebestuur van de woonplaats Alkmaar 2 Juni 1948. I angs deze weg betuig ik mijn grote dankbaarheid aan familie, buurtbewoners, bestuur „Goed Wonen", Mu ziekvereniging „Aurora" en verder de vele belangstellen den, voor de laatste eer aan mijn overleden echtgenoot bewezen en de leider en dra_ gers der „Laatste Eer" voor de nette teraardebestelling. A. Alcerboom-Verwer Koedijk. DANKBETUIGING Hiermede betuigen wij aan allen onze hartelijke dank voor de grote, belangstelling bij onze 25-jarige echtver eniging ondervonden. Fam. Adolf. Alkmaar, Mei 1948. Kennemerstraatweg 106. Te koop 2 HARKMACHINES A 1 WALENMAKER bij K.- PATER. Noord F 35 - Smederij, Schagen Bejaard heer alleen zoekt een nette eenvoudige HUISHOUDSTER Brieven onder no. V.A. 399 bureau van dit blad. OPROEPING Ingevolge beschikking van de President der Arr. Recht bank Alkmaar d.d. 26 Mei 1948 wordt Francina WilheL mina van Stenis, zonder be kende woon- of verblijfplaats opgeroepen om op 30 Juni 1948 te 11 uur v.m. voor de President voorn, te vei^chij- nen in het Gerechtsgebouw te Alkmaar, naar aanleiding van een request ingediend door J. W. Sévenhuijsen, wo. nende te Den Helder, strek kende tot echtscheiding. De Griffier. MINISTERIE VAN ECONOMISCHE ZAKEN Officiële mededeling van de plaatselijke dislributiedienst in de kring Alkmaar WIJZIGING ZITDAGEN In verband met de inkrimping der werkzaamheden zul len enige zitdagen voor inlichtingen en diverse ver strekkingen worden gewijzigd of komen te vervallen, waardoor de zitdagen met ingang van 7 Juni 1948 als volgt zullen plaats vinden: AKERSLOOT (café Verduin) Vrijdag van 9.3011.30 uur BERGEN (Dorpshuis) Dinsdag en Donderdag van 912 en van 23 uur DRIEHUIZEN (café Slooten) Dinsdag van 13 uur. EGMOND-BINNEN (café v. d. Molen) Donderdag van 9.30—12 uur. EGMOND AAN ZEE (Oud Kath. Ver. gebouw) Woens dag van 9.30—12 en van 1.30—3 uur.' Groet (cafe Hakof) Maanda van 2—3 uur. GROOT SCHERMER (café Kay) Dinsdag van 9.30—11.30. uur. HEERHUGOWAARD (Distributiekantoor) Donderdag van 912 en van 1—3 uur. (zitdag op Dinsdag vervallen). HEILOO (Distributiekantoor) Maandag 9—12 en 2—3 uur Donderdag van 2—3 uur (Zitdag op Woensdag ver. valt) HENSBROEK (café Kossen Maandag van 1—3 uur (zit dag in Wogmeer vervalt). Koedyk (cafe Butter) Woensdag van 9.3011.30. LANGEDIJK (Distributiekantoor) Dinsdag van 9—12 en 23 uur (zitdag op Donderdag vervalt) OBDAM (Gemeentehuis) Maandag van 9.30—12 uur. OUDORP (Café Horscb) Woensdag van 1—3 uur. DE RIJP (Café ^lokdijk) Vrijdag van 9.30—12 en van I.—2.30 uur. SCHERMERHORN (café Treiture) Vrijdag van 9.30— II.30 uur. SCHOORL (De Rustende Jager) Maandag van 9.30—12 u. STOMPETÓREN (café Zwart) Woensdag van 9.30—11.30 SINT PANCRAS (café Hes) Woensdag van 1—3 uur. URSEM (café Mulder) Vrijdag van 1—3 uuL WEST GRAFTDIJK (Cath. lokaal N. H. Kerk) Vrijdag van 13 uur. N.B. Voor spoedgevallen (Tijdelijke voorziening ver lofgangers e.d.) kan men zich dagelijks op het Hoofd kantoor te Alkmaar vervoegen van 9—12 en van 2—3 uur De inleveringsdagen voor detaillisten blijven ongewijzigd

De Vrije Alkmaarder | 1948 | | pagina 4