De man in de Straat I «LUeLLA»! ÏLA. Hoe dikwijls hebt u niet voor een brug moeten wachten. Wanreer dac ge beurde, hebt u hem bezig gezien .debruggeman: of het nu een ophaalbrug een electrische of een handdraaibrugwas altijd was aan hem 'toever trouwd de veiligheid van het, op hetogenblik dat een schip om doorgang Vroeg, gestremde verkeer. Er is nog meer: Hij heeft 'te zorgen voor het in goede staat verkeren van de aan zijn goede zorgen bevolen ob jecten hij teert de planken, veeg.het wegdek en beheert zorgvuldig de tolgelden, die hij in zijn klompje op— hengelt. En zo is hij een bekend figuur ge—worden in Hollands wacerrijke stre ken, een figuur, die wij aan de wegniet gaarne zouden willen missen. Vandaar deze foto: als hulde. Cosluums op de Kaasmarkt Uw verslaggever is waarlijk geen expert op het gebied van kleding en kledingvraagstukken. Maar gelukkig heeft hy een paar ogen meegekregen en daarom meent hij nu het recht te hebben eens een praatje te maken over alles wat hij gisteren zoal heeft gezien. Laten we voorop stellen, dat er heel veel kleurigs te aanschouwen viel en heel veel charme ook, U weet zelf wel: de Fransen kunnen zich kleden, de Engelsen verstaan die kunst nu niet zo erg goed, naar onze smaak. Maar wie helemaal de kluts kwijt raken, wanneer ze met vacantie gaan. dat zijn de Hollanders. We kv amen een jong stel tegen, dat er allerbeminnelijkst uitzag. De hjj had een soort hobbezak aan, die in hef algemeen een zeiljopper genoemd wordt en een bedorvenerwtensoep kleur had. Daarbij woei ergens achter in zijn nek nog een vlammend rood met paarse das. hoewel de tempera tuur toch werkelijk nog niet onder het nulpunt is gedaald. De zij wan delde trots naast hem, gekleed in een Schots geruite rok met ondefinieerba re kleuren en van een lengte die alle tot nog toe bestaande New Look met enke meters sloeg; op haar hoofd flad derde een aan een enkele haarspeld vastgcstoken lap, die 'n stier dol zou kunnen maken en een uit de voegen geslagen windjack met uitpuilende zakken voltooide het geheel Dat is sportief weet U. Het is alleen ook een beetje wouldbe. Een beetje heel erg. Want u moet zich voorstellen dat deze mensen, eenmral van vacan tie teruggekomen, weer nette kantoor mensen zijn, die o zoo bang zijn uit de toon te vallen. Het is toch wei zielig. Naast deze verschijningen nu stond ik, toen de marktmeester met be dachtzame haaltjes van zijn krijtje op het zwarte bord noteerde, dat er 32000 kilo kaas was aangevoerd, verdeeld in elf s'tapels fabriekskaas en zes stapels boerenkaas, die beide pér vijftig kilo f 80.had opgebracht. OPROEP Het Oranje-comité roept de leerlin gen der 6e klasse van alle Lagere Scho len op voor de slotrepetitie van de „Aubade voor het stadhuis" op Don derdag 26 Augustus a s. 'smiddags 2 uur. De repetitie wordt gehouden voor muziekhandel Ypma, Langestraat. De leerlingen der RK en Chr. Scholen moeten om kwart voor twee op het Waagplein zijn om vandaar onder ge leide van hun onderwijzers (essen) n. de Langestraat te gaan. De leerlingen van de Openbare Scholen kunnen van af hun respectievelijke scholen ver trekken. In verband met de vacantie roepen we de medewerking der school hoofden en hun personeel in. Deze slotrepetitie moet slagen HANDEL IN DISTRIBUTIE BESCHEIDEN Tegen een tiental personen is pro Ces verbaal opgemaakt wegens handel In distributie—bescheiden. Er werden twee opkopers aangehouden. WINKELSLUITING TIJDENS DE KERMIS De aandacht wordt er op gevestigd, dat gedurende de kermis de bepalin gen omtrent het sluitingsuur, voorge schreven by de winkelsluitingswet 1930, NIET zullen gelden. GEEN PRUZrN IN DE ETALAGE Door de olitit werd een proces verbaal opgemaakt tegen een bloe— ztienhandelaar en een ijzerwaren win keiier, wegens het overtreden van t prijsaanduidingsbesluit. Het feestprogramma is uit Gebonden in een fraaie in kleuren druk uitgevoerde omslag verscheen het programma van de Jubileumfeest- week van 31 Aug. tot en met 6 Sep tember. In een voorwoord roept Bur gemeester Wytema de burgers op om door een waardig en vreugdevol feest te tonen, hoezeer wij ons gelukkig voelen met de eeuwenoude verbinte nis tussen Vorstenhuis en volk. De voorzitter van het Oranje-comi té, de heer G. van Slingerland sluit zich hierbij aan, vertrouwende, dat de feesten op spontane wijze in eenheid en saamhorigheid zullen worden mee gevierd door alle burgers van Alk maa'\ Koninginnedag en de Kronings dag zijn de hoogtijdagen in deze feestweek; zij worden ingeluid met klokgelui van alle klokken en een aubade voor het stadhuis. Het garnizoen houdt een militai re parade op die dagen. Voorts zingt een groot dames_meisjes- en jongenskoor op Koninginne dag op het Waagplein. waarbij o.a. een Oranjecantate wordt uitgevoerd. Het programma van de eerste dag vermeldt voorts een bloe mencorso. Volksspelen en een Wagenspel; voor de route van het corso verwijzen wij naar het feestprogrammaboekje. Op beide avonden is er voorts een kerkconcert. Gedurende de feestweek geeft „Can_ tecleer" tweo toneelavonden in 't Gul den Vlies, waar op twee andere avon dei: het Noordholl. Cabaretgezelschap een cabaretprogramma geeft. De vier muziekcorpsen, die de hele feestweek opluisteren, geven op de eerste dag gezamenlijk een concert cp het Waagplein. De schoolgaande jeugd heeft de tweede dag een speciale feestdag, ter wijl de rijpere jeugd op Zaterdag zich zal vermaken met een stadsspel. Voor de leden der beide Oranjever enigingen organiseert het Oranjeco mité Vrijdag in de muziektuin een Verenigingsavond met een attractief programma. Op de Kroningsdag wordt ten stad- huizc door de burgemeester een offi ciële receptie gehouden; die dag is voorts de dag van de Sport, waarvan men op het Sportpark kan genieten. Het spreekt, dat de feesten beslo ten worden met een groots vuurwerk. Voor bijzonderheden verwyzen wij naar het uitvoerig feestprogramma, dat vanaf heden in straatverkoop verkrijg baar is; het is een onmisbare gids tij dens de feestweek. NAGEKOMEN PREDIKBEURTEN Baptisten Gemeente Alkmaar Nieuwe Doelen dienst om 10 uur spr Evang. Hofhuis. Heiloo Ned. Herv. Gem. 10 uur de heer Albertz Limmen Ned. Herv. Gem. 2 uur ds Dikboom. ZONDAGSDIENST DOKTOREN Dr J- Degenaar, arts, Emmastraat 95 Telefoon 2310. E. E. M. van Gilse .arts, Kennemer park 8. Telefoon 3136. ZONDAGSDIENST APOTHEKERS B. H. J. Schouten, Emmastraat 64. ZONDER VERGUNNING Er is tegen een 'textielhandelaar een proces verbaai opgemaakt wegens het verhandelen 'an textiel zonder het in bezit hebben van een vergunning van het Rijksbureau voor Textiel. agenda Zaterdag GULDEN VLIES 8 uur Gaslicht (Rotterdams Toneel). Zondag 2.30 uur: Alcmaria VictrixVeen- dam. ter gelegenheid van 30 jarig bestaan Alkmaar Go Ahead. Terrein Westerweg. 12.30 uur voorwedstrijd tweede eftallen van beide clubs. 2 uur Sportpark Kermisdraverijen. GULDEN VLIES 8 uur Gaslicht (Rotterdams Toneel). Maandag GULDEN VLIES 8 uur Driekoningen avond (Shakespeare) BERGEN Zaterdag t.m. Woensdag DE RUS „De beste jaren van ons leven". Donderdag DE RUS Chiel de Boer mét vrolijke en ernstige liedjes. HUIS MET DE PILAREN Tentoon stelling van werken van D. Vis, Jan van Herwijnen, D. Filarskc en Ch. Toorop. KUNSTZAAL BOENDERMAKER. Tentoonstelling van werken van Kees Boendermaker. Straatversiering De sub-commissie van het Oranje comité voor de straatversiering deelt ons mede, dat tot dusver bericht is binnengekomen, dat de volgende stra ten gedurende de jubileumfeest week zullen zijn versierd: Langestraat, Laat, Eikelenbergstraat, Westerweg, Boom kampstraat, Sclioutenstraat, Mient He kelstraat, Payglop, Dr. Schaepmanka- de, Ritsevoort. Ongetwijfeld zullen meerdere straten versierd en/of ver licht worden; zij allen kunnen mede dingen naar fraaie prijzen in de vorm van kunstvoorwerpen, welke door de subcommissie voor straat- en gevel versiering zullen worden uitgeloofd. Wil men voor een prijs in aanmer king komen, dan kan men, van de straat of gevel aangifte doen bij de secretaris van deze subcommissie, de heer Mr. A. V. M. Leesberg, Kenne- merstraatweg 29. Mooie tennisdag De Noordhollandse tennisjeugd heeft gisteren een prettige en leerzame dag gehad op de banen van het Sportpark Een van de, bekendste Nederlands^ trainers, de heer Gourovich gaf/Ste* een openbare les aan enkele van zijn jeugdige leerlingen. Op duidelijke wijze heeft hij voor een grote schare van jongens en meisjes uit heel Nrd. Holland uiteengezet en getoond hoe goede slagen, service, volley e.d. moe ten worden geoefend. Aantrekkelijk waren bovendien de exhibition—wed strijdpartijen tussen de beste jeugd spelers en speelster. Onder hen waren de nationale kampioenen, die to't be sluit van deze mooie dag wedstrijden speelden tegen en met jeugdspelers uit he't district Noord Holland Noord vande Kon. Lawntennis Bond. Deze wedstrijden waren georganiseerd door de Commissie voor Jeudzorg van genoemde bond. Voor het gevarieerde programma be stond vrij veel belangstelling, onder wie wij opmerkten hét bestuurslid van het district, de heer W. E. van Keeken. A.B.T. RIN—TIN—TIN LAUREL EN HARDY Rin Tin Tin. U zult hem wel ken nen die dappere, schrandere hond, hetzij uit het boek van Curwood, het zij uit de films. Deze week speelt hij een belang rijke rol in een van de hoofdfilms, die tijdens de kermisweek in het A.B.T. draait. En spannend avontuur ergens in de bergen van Noord Amerika, waar mannen van de Grenspatrouille mis dadigers achtervolgen. Rin Tin Tin slaagt erin, zijn baas op het beslissende moment te verlossen, staat hem mét zijn scherpe temden bij en knapt het hele geval op. En zo hebben ze deze film ook ge noemd: Rin Tin Tin knapt het op'! En als U zich na dit avontuur wat wilt ontspannen, zullen Stan Laurel en Oliver Hardy, de klassieke komie ken U hierbij een handje helpen. Ze besluiten het programma in de ze bioscoop met drie zofte belevenis sen. In hét voorprogramma goed Olym pisch Nieuws. CINEMA THEATER IK WEET VAN NIETS Na een uitgebreid voorprogramma waarin de laatste flitsen van de Olym pische spelen voorkomen en een aar dig tekenfilmpje draait krijgt men het hoofdnummer te zien. pjeorge Steunt onze geleerden Van de voorzitter van de Raad van Arbeid te Alkmaar de heer M. J Th. Vas Dias ontvingen wij een artikel over „Kanker en Kankerst erf te". Wij laten hieronder het eerste ge deelte volgen. KANKER EN KANKERSTERFTE Kanker is een ziekte, die in he't eer ste stadium de patiënt meestal weinig of geen klachten geeft Zyn die er dan is het meestal nog moeilijk voor de arts met de gewone klinische middelen uit te maken of er sprake is van kanker of niet. Zijn de klachten duidelijker en meldt de patiënt zich op het spreekuur van de dokter, dan is helaas-in vele ge vallen de ziekte reeds zo ver voort geschreden, dat geen volledige ge nezing meer mogelijk is. Ds wetenschap beschikt op het ogen blik nog niet over middelen die ieder re kankerlijder, in welk stadium van het ziekteproces deze zich ook be vindt, zouden kunnen genezen, hoe wel met de zeer geperfectionneerde behandelingsmethoden, welke ten dienste staan ,in vele gevallen toch wel afdoende hulp geboden kan wor den. Het uiteindelijk doel van het we tenschappelijk kankeronderzoek is natuurlijk de ziekte te kunnen gene zen, of beter nog, te voorkomen. De hoop is gerechtvaardigd, dat in de komende jaren op dit gebied grote vooruitgang geboekt zal worden. Over de gehele wereld wordt hard aan dit probleem gewerkt. In Ame rika worden zeer grote sommen voor dit doej besteed. Zolang men nog niet over dergelijke universele geneesmethodes beschikt en ook dan moet het streven van het wetenschappelijk kankeronder zoek er op gericht zijn methodes te vinden en in de praktijk toe te passen welke bij de eerste verdachte symp tor-en (of zelfs zonder dat )de me dicuspracticus in staat stellen uit te maken of er sprake is van kanker of niet. (Behandeling van het eerste stadium af geeft veel hogere genezingskansen dan die van het meergevorderd sta dium) Stelt onze geleerden in staat tot het gebruik van al die middelen, welke de vijand afbreuk kunnen doen. Maakt dit werk financieel mogelijk door het storten van een ruime bij drage op girorekening no. 17.410 van het kantoor Alkmaar der Nederlandse Middenstandsbank onder vermelding „Ten gunste van comité Alkmaar Na tionaal Huldeblijk". U steunt hiermee n sympathiek doel ALKMAARSE REDDINGS BRIGADE Honderden AIkmaarders tn ook be woners der naburige gemeenten heb ben in de afgelopen week in het film journaal de demonstratie gezien welke gehouden zijn op de Bondsstranddag te Bloemendaal. Hïeraan heeft ook de Alkmaarse Reddings Brigade meege werkt. Zondag 22 Augustus om 3 uur zal de Alkmaarse Brigade bij goed weer, een demonstratie geven op haar stand punt te Bergen aan Zee. Op het programma st an: 1 demonstratie„ketting" van baders om bader die nog niet te ver is, te redden. 2 Afzoeken van een zwin. Dit moet b.v. gebeuren als bij opkomend wa ter plotseling een klein kind ver dwenen is. 3 Redding van zwemmer uit zee met Formby heeft natuurlijk de lachers op zijn hand met zijn zotte ideën en zijn onafscheidelijke gitaar. Het ver haal zegt niet veel. het gaat over to neel en de diversen artisten zien in George en man met geld, door zijn uitlatingen. Er gebeurt ook nog een moord, maar daar weet George nie s van, en toch weet hij de dader te ont maskeren. Hoe dat in zijn werk gaat verklappen we u niet, dat kunt U beter zelf gaan zien. En ieder die eens hartelijk wil lachen gaat er na tuurlijk heen, en daar George bewon deraars genoeg heeft zal het aantal bezoekers ook wel bevredigend zijn. Een aardig kermisprogramma. HARMONIE THEATER RIGOLETTO Zeg nu niet „ik ben geen opera liefhebber", want zo zullen er gister avond ongetwijfeld velen geweest zijn in het uitstekend bezette Harmo nie Theater. Het is verheugend, dat wij met ze kerheid hebben kunnen constateren, dat na afloop van de film, of beter „de Opera Rigele'tto" er tientallen Ope raliefhebbers bij gekomen zijn ande ren meer begrip hiervoor hebben ge kregen. En wanneer dan de „Nederlandse filmkeuring"' de aantekening heeft gemaakt, dat deze „film" en hoge culturele waarde heeft kunnen wij dit uiteraard volledig onderschrijven. De beste artisten van de Italiaanse Opera, koren en orkest, décors, cos tuums, kortom alles was groots. Er komt nog steeds te weinig ko ren op de molens en daarom vallen er nog niet veel graantjes mee te pik ken van de Korenbeurs. Gistermorgen was ik op de koffie bij de buurr an van de beurs, op het Luttik Oudo.p in de grote bovenzaal van het café i-e.taurant de Graanhan del van de heer C. Jol. Daar wórdt nu heel druk gehandeld Het zijn vooral de monsterzakjes met peulvruchten, die van hand tot hand gaan. Iedere handelaar kan 'e daar Vrijdags op een vast plaatsje aan de tafeltjes vinden. Gistermorgen was 't er wel buitengewoon gezellig. Bij de koffie waren lekkere koekjes en de handel kan er niet anders dan vlot zijn gegaan, want er speelde een vro lijk strijkje. Nee, wat denkt U? Zo gaat het er niet iedere Vrijdag. Gister alleen om dat het een bijzondere dag was. Bij zonder voor de heer Jol, cie zijn zaak heropende, bijzonder voor het bestuur va.i de Graanbeurs, die de opening verrichte en plezierig voor al de vaste klanten, die er hun oude vertrouwde plekje weer terugvonden. Door Straten Het cófé, beneden, was, zoals ze dat wel meer zegger^ in een bloemtuin herschapen. Er was daar een nieuw buffet, een nieuwe vloer en op dezelf de verdieping had de heer Jol nu een kamer voor het bestuur van de Graan beurs laten maken. Boven, waar ik op de koffie was, had hij ook alles op laten knappen. Daar nadden de aan nemers C. Rodenburg en L. Schilder en de firma's Spruyt en Dupon'c alle maal voor gezorgd. Niet alleen de mensen van de beurs, niet alleen de kermisgangrs, die er deze week zullen komen, maar ook de verenigingen die er hun avonden houden, zullen deze vernieuwing zekei op prijs stellen. Donderdag sprak ik iemand, die mij wist te vertellen, dac de vacanties nu afgelopen waren. Gister heb ik hem meegenomen naar de kaasmarkt. Hij wou eerst kaas zien en daarna de ruitertjes. We zijn om negen uur heengegaan, hebben een goed plekje uitgezocht en zijn er in geslaagd alles op het marktpleintje te aanschouwen. Toen de ruitertjes. Om elf uur ston den we ergens op het Luttik Oudorp naar de toren te kij':en. En toen zij" we naar huis gegaan, ik venmeid en hij onder de indruk 'an de drukte. Het is nog volop vacantietijd, ais je die menigte in Alkmaar ziet op Vrijdag. De poffertjeskraam op de Mient, die gedurende de kermis ge opend is, wist er zijn voordeel van te trekken. De koks stonden gisteren al achter hun fornuizen. Da's me nou toch ook wat. Er zijn twee en tachtig Edammer kazen ver dwenen. Ja, alle twee en tachtig tege lijk, een hele berry vol. Na afloop van een kaasmarkt in Juli moei het gebeurd zijn. Deze week heeft men aangifte gedaan van ver moedelijk verduistering. Waarom ver moedelijk? Wel, het kan ook een ver gissing zijn. Het is wel eens meer gebeurd, dat ze later weer terecht kwamen. Het is altijd gevaarlijk onverwachts de rijweg over te steken. Nog gevaarlijker is het achter stilstaande luto's om de weg op te stappen Dat deed een voet ganger Donderdag op de Laat. De chauffeur van 'n naderende personen auto moest alle macht c-ruen, doch en Buurtjes hij kon niet meer voorkomen, dat de voetganger geraakt werd e:- met zijn hoofd tegen het spatbord kwam. Met een hoofdwond en een lichte hersenschudding is het slachtoffer naar het Centraal Ziekenhuis over gebracht. En vanmiddag is de kermis begon nen. Deze middag is natu .rlijk voor de kinderen. De Alkmaarse kermis is een goede kermis, vele duizenden zul len zich er weer best vermaken. Ver van het kermislawaai wordt vanmiddag op Schiphol de zogenaamde Alkmaarse uag gehouden. De burge meester, zijn collega uit Bath. de ge meentebesturen van beide steden, on ze Postharmonie, turnsters, kaasdragers kaasmeisjes en vele anderen zullen daar propaganda gaan maken voor de kaag en de Alkmaarse kaasmarkt. Hét hele gezelschap gaat rondjes vlie gen boven Amsterdam en misschien ook wel boven Alkmaar. Ik heb horen fluisteren dat De Dam met Edammer tjes gebombardeerd zhl worden en dat de kaasdragers aan hoeden boven het Waagplein naar beneden zullen springen Maar Te zeggen zoveel behulp van de haspelplueg. Veronder steld wordt, dat zwemmer die ach ter de banken in zee is, niet meer terug komen kan en afdrijft. We willen ieder opwekken om deze demonstratie te gaan zien. AMBTENAREN VOETBALTOERNOOI TE UTRECHT Zaterdag 28 Augustus a s. vindt te Utrecht een „Nationale Sportdag" plaas, georganiseert door de Federatie van personeelsverenigingen ressorte rende onder het Ministerie van Fi nanciën. Het voetbaltournooi zal gehouden worden op de terreinen. „Maarschal Wij hebben genoten van het Bel Ctehte, gebracht door zangers van groot formaat. Het gegeven menen wij is overbekend. Volstaan wij dus de uit stekende mimiek te releveren van al le hoofdpersonen, in het bijzonder van Rigoletto. Het brede gebaar, operaartisten eigen, deed het. De cameramensen hadden het beeld in enkele scènes iéts duidelij ker kunnen weergeven. De geluidsweergave in dit geval het allerbelangrijkste was perfect. Zeer te waarderen was tenslotte, dat voor elke acte duidelijk de in houd beknopt werd uitgesproken, zo dat de hinderlijke teksten achterwege konden blijven. Wij kunnen deze Opera „film", zon der voorbehoud aanbevelen. Vooraf actueel nieuws. VICTORIA DE COWBOY EN DE LADY Gary Cooper en Merle Oberon zijn de sterren uit deze film en de ro mantische situatie die zij moeten uit beelden is hun zeker toevertrouwd. Een lady in distress ontmoet op een goede dag een cowboy; zij trouwen, raken gescheiden voor enke le dagen, en hervinden elkaar weer na zeer verwikkelingen, Het is geen film met een hoge kunstwaarde, ze ker niet. Maar die pretentie heeft ze dan o°k n'et» en daarom is het zeker de moeite waard om er heen te gaan wanneer U eens 'n avond uit de kou de sfeer van alle dagen wilt geraken. En dat is voor een film tegenwoordig al heel wat! kerweerd". en op de velden van de v.v. Kampong en Hercules. De Rijksambtenaren sportvereniging Alkmaar „RASA" zal met een sterk elftal aan dit tournooi deelnemen en trachten een zo goed mogelijk figuur te slaan in dit zo sterk bezette tou" nooi. Verenigingen uit het gehele lan 3 nemen hier aan deel. Van dit tourno«"- zullen wij een speciale reportage brer gen. WIENS FIETS IS DAT? Op kamer 12 van het Politiebureau kan men inlichtingen verkrijgen over drie damesrijwielen een een heren fiets, die door de politie onbeheerd zijn aangetroffen aan de straat. Laat dus in het vervolg uw fiets niet on beheerd staan, want de politie neemt ze mee. veiling arkten ALKMAARSE EXPOP.TVEILIXG Andijvie 716; spinazie 529; pos telein 12—32; worteltjes 1528; torna ten 4273; groene kool 7.5012; rabarber 47; rode kool 612; gel kool 911; prei 15; uien 412; bieten 49; druiven 751.16; sperciebonen 3042; snijbonen (stok) 52106; pronk snijbonen 4048; bloemkool IA 60— 106;I 4055; II 2035; komkommers 520; meloenen 2880; worteltjes 11 —24; selderie 1—4; selie 1—3; sla 2—15 NOORDSCHARWOUDE 20 AUG. 45.000 kg. aardappelen: Eerstelin gen 6.90—7.50; Eigenheimers 5.30— 6.20; BI. Eigenheimers 5.306.20; Bintjes 6.60; IJsselster 6-80; 29.000 kg. Rode kool 6—7.50; 5.500 kg Gele kool 6—10.20; 6.500 kg. Witte kool 4—4.40; 10.000 kg. Veldgele kool 109011.10; 24.000 kg. Slabonen 30—49; 2.000 kg. Zilvernep 175018; 1.500 kg. Bieten 5 50—5.60. WARMENHÜIZEN 20 AUG. 54.000 kg .aardappelen: Schotse nrurzen 7.908.90; Drielingen 2.80— 3.30; Kriel 1.90—2.30; Eigenheimers 6.20—690; Bintjes 6—6 90; 6.C0O kg. Rode kooj 6—8.80; 12.000 kg. Witte kool 4; 1.500 kg. Biet 5.50—6 60; 6.050 kg. Slabonen 3646; 1.100 kg. Uien: Zilveruien 3.40; Drielingen 3.40; Gele Nep 16.40.

De Vrije Alkmaarder | 1948 | | pagina 2