OPGELET! „De Maandagochtend-ziekte'' Onthulling en wijding Christus-Koning Beeld Stug GVO capituleerde pas vijf minuten voor tijd (1-1) „Adel in livrei" Jaarvergadering van de Rundveefok- vereniging „De Duinstreek" 8 8 8 NET MEISJE ZITDAG HEDEN STOOMT DE JUBILEUMTREIN VAN HET IRENE-FONDS UW HUIS BINNEN IRENE-FONDS JUBILEUMTREIN A.G.O.V.A. presenteert: Uitstekend geslaagde eerste feestavond van Van Gend en Loos In de geheel gevulde zaal van het „"Wapen van Heemskerk" had Zater dagavond de eerste feestavond plaats van de personeels-vereniging N.V. van Gend en Loos, de AGOVA. De voorzitter de heer F. Keesen ©pende met een woord van welkom en heette in het bijzonder de Hoofd directeur de heer Van Wessum, en de diverse zuster-verenigingen 'van harte welkom. Spr. zeide o.a. dat het hem verheugde dat de directie steeds de volle medewerking heeft verleend ©m zoveel mogelijk het personeel door ruiling van diensten in de ge legenheid te stellen de repetities me de te maken. Dit liet de heer Van Wessum niet ©p zich zitten en trad eveneens voor het voetlicht. Het verheugde hem zeer dat door het oprichten van een personeelsvereniging de band onder het personeel steeds hechter wordt en hij hoopte dat dit in de toekomst zo mocht blijven. Dit was de eerste feestavond en spr. sprak de wens uit dat ook ditmaal van Alkmaar de Victorie zou beginnen. Dit kan wan- ileer een ieder zijn schouders er on der zet. De toneel-vereniging trad hierna «net een vrolijk spel in drie bedrij ven ..De Maandagochtend-ziekte" van Gerard Nielen op. Wat dit groepje mensen gepresteerd heeft van wie de meesten voor het eerst op de plan ken stonden) dwingt bewondering ef, temeer als men weet dat vier we ken voor de uitvoering door het be danken van enige leden, deze vervan gen moesten worden door nieuwe. De regisseur, de heer Dick Meelis heeft met deze opvoering bewezen, met een clubje wilskrachtige leden. voor zijn taak geschikt te zijn. We zullen vanaf deze plaats niet de rol len stuk voor stuk gaan becritiseren. een feit is het dat het aanwezige pu- toiek ten volle heeft genoten, en zich iklostelijk heeft geamuseerd met de djoge opmerkingen van de boekhou der Kriek.. Cris van Buuren, een op vliegend zakenman heeft door zijn ©udc.-wetse ideeën en onstuimige ma nier van optreden zijn zoon. die het meer in de moderne tijd ziet, weg gejaagd. Nu wordt er door zijn broer Oen plannetje beraamd om zich voor te doen als zenuwpatiënt. De boek houder Kriek wordt het geheim toe- Vertrouwd maar ook de andere be- drijfsleden gaan over tot het 2elfde jannetje, zonder dat ze het van el kaar weten. Dit alles wordt de oude Kriek onder geheimhouding medege- Schaakclub D.O.S. De uitslagen van de Zaterdag ge- epeelde wedstrijden zijn als volgt: Groep I: J BakkerW. Heets 01; R. PrangerJ. Obdam 10; Scholtes •-J. Kooy, afgebr.; R. v. Wezep— y. Vliet 10; J. Kooy—R. Pranger fl—0; R. v. WezepA. Burgert 1—0; Groep II: R. GodijnNijman Sr. C1; AppelWillemse 10; De Boer v Hoven 01. Op Vrijdag 5 November a s. speelt DOS I haar eerste wedstrijd voor de Bond en wel tegen VW II in haar club-lokaal ..De Vriendschap" van Ligthart in de Schoolstraat. Aanvang 8 uur. (van onze speciale verslaggever) Zondagmiddag had bovengenoemde plechtigheid plaats voor de St. Jo_ eephkerk aan de Kem.emersingel te Alkmaar. Om twee uur verzamelden zich de verschillende corporaties met hun vaandels op het Doelenveld, waarna de Kleurige stoet, voorafgegaan door het R.K. Harmonie-orkest „St. Caeci- lia" door Ramen, Houttil Langestraat Kcorstraat en Ritsevoort, langs de Kennemersingel de St. Josephkerk bereikte. Wij merkten verschillende vooraanstaande personen op, o.a. de loco-burgemeester Van Slingerland, wethouder Leesberg, verschillende raadsleden, Langs de weg en bij de kerk was overgrote belangstelling. De heer Jac. Baart, voorzitter van het Genootschap van de Stille Om gang opende met een welkomstwoord waarna de gezamenlijke R.K.-kerk- 2angers, onder leiding van de heer Joh. Kuiper enige gezangen uitvoer den. Nadat de Hoog. Eerw. Deken Jacobs het beeld had gewijd, hield pastoor Binkhorst o. p. van de St. Josephkerk 'n kernachtige toespraak, waarin hij memoreerde, dat alleen een terugkeer tot Christus de wereld kan redden. De omstanders zongen gezamenlijk: Hulde aan Christus on ze verlosser, waarna de talrijke orga nisaties een machtige bloemenhulde brachten. Ongeveer 4 uur was de in drukwekkende plechtigheid ten ein de, P M. v. d. D. deeld. U kunt zich voorstellen hoe de oude Kriek zich voelde. Dit wordt een waar gekkenhuis. Vooral als Cris van Buuren juist het plan heeft op gevat om zich niet meer driftig te maken. Dan zijn de rollen omge keerd, dan is het niet de patroon die staat te razen en te schelden, dan is het 't personeel. De gekste situaties ontstaan dan maar aan alles komt een eind; óók aan dit vrolijke spel. Een langdurig applaus was de be lening van de aanwezigen voor het gebodene. maar daar bleef het niet bij. De voorzitter sprak namens alle aanwezigen enkele welgemeende woorden van dank hetgeen vergezeld ging van een kleinigheid voor elk der medespelende. Na afloop was er een verloting waaraan ruim 400 prij zen verbonden waren, welwillend af gestaan door de Alkmaarse winke liers en grossiers. Voor de muzikale omlijsting zorgde geheel belangeloos de in keurige uniformen uitgedoste NACO-band, die tevens de dansmu ziek verzorgde. Deze band die onder leiding staat van de heer C. Geerling, heeft zich uitstekend geweerd, en men kan niet anders zeggen dan dat deze NACO- leden meer kunnen dan alleen maar öe busdiensten onderhouden; het mu- zikaal-kunnen stond op hoog peil. De voorzitter merkte op dat het niet meeviel om in deze dure tijd de eirdjes bij elkaar te houden, maar hij hoopte dat er hard gewerkt is en wordt, zodat dit wel de eerste maar niet de laatste feestavond zal zijn. Na tot ver na het middernachtelijk uur gezellig gedanst te hebben ging een ieder voldaan huiswaarts. AVA. I (DAMES)— OLYMPIA I 4—4 Na de herenwedstrijd zijn we getui ge geweest van een buitengewoon spannende dameswedstrijd. Al heel gauw namen de O-dames uit Wierin- gerwaard de leiding. Langzamerhand kwam AVA er ook beter in en de rust ging in met 11. Na de rust een klein offensief van AVA, dit wordt beloond met een keu rig doelpunt. Even hierna wer gelijk (2—2). Olympia werd steeds- sterker en het zag er voor AVA even donker uit. Doch AVA hield dapper vol en via de stand 23, maakte de Alkmaarse dames weer gelijk (33). Weer nam O. de leiding en vlak voor tijd maakte mej. Hoed voor AVA de gelijkmaker (44). Met deze stand kwam het einde en we moeten er even bij vermelden, dat AVA tevre den mocht zijn met deze stand. Bij AVA viel vooral op de debu-anre Kitty Blokker, die buitengewoon goed in vorm was. BILJART-UITSLAGEN De wedstrijd De drie Ruiters—Onder Ons eindigde als volgt: Na, Venneker 200 15 47 13 33 W. Watettor 98 15 21 6.53 B. Wijkhuizen 78 12 31 é.50 P. Schouten 115 12 26 9.58 W. Buisman 115 13 36 fr.84 A. Vink 71 13 22 5.46 Jac. Mors 90 15 19 6.00 A. Vink 53 15 12 .3 93 BELASTING-INSPECTIE Bij Min—beschikking is de heer L. Bosch, hoofd van de Inspectie der Belastingen te Drachten met ingang van 1 December a.s. verplaatst en aangewezen als hoofd van de Inspec tie dier middelen te Alkmaar. Aan hem is toegevoegd de heer D. P. Eb- binge, inspecteur van 's Rijksbelastin gen te Delft, in de plaats van de hr. J. C. Hofman te Alkmaar, die be noemd is tot hoofd van de Inspectie der Invoerrechten en Accijnzen te Den Helder. Prachtige gelijkmaker van Van Dok Ondanks een flink veldoverwicht var. de Boys gedurende bijna de ge hele wedstrijd waren de punten toch nog in Krommenie gebleven. Hoofd zakelijk kwam dit doordat de Boys voorhoede zich geen voldoende sco ringskansen wist te scheppen. De GVO-verdediging heeft echter hierin mede een groot aandeel gehad. De Boys hebben hard gezwoegd voor de gelijkmaker en het gelijke spel was o.i. een te matige beloning. Toch was deze wedstrijd lang niet één van de beste: er. werd door de voor hoede niet zuiver geplaatst, terwijl de achterhoede zich ook niet direct feil loos toonde. Vooïal^Penmngs is nog lang niet in vorm. De middenlinie vonden we deze keer het sterkste deel* van de ploeg, waarin Admiraal een beste partij speelde. Bij GVO, die o.i. veel te hard speel de. waardoor de scheidsrechter her haaldelijk moest onderbreken, was vooral rechtshalf H. de Graaf uitste kend evenals zijn broer L. de Graaf als linksbuiten. Nadat GVO heeft afgetrapt, zijn er direct reeds enkele gevaarlijke aan vallen, doch Metselaar weet voorlopig het gevaar te keren. Aan de andere zijde schiet Toon Indri een vrije schop hard in, doch doelman Veelen stopt het schot uitste kend. Na enkele wederzijdse aanval len krijgt GVO een goedkoop doel punt als Pennings een verre bal uit laat lopen. Rechtsbuiten J. Veelen schiet de. bal (die volgens de Boys spelers reeds een halve meter uit was) voor en via een Boysbeen verdwijnt de bal in het net. Ondanks protesten handhaaft de scheidsrechter zijn be slissing (10). De Boys zijn echter geenszins ont moedigd. De wedstrijd krijgt nu een fors karakter en nadat GVO een cor ner naast heeft geschoten geeft v. Dok een prachtige pass aan Bakker, doch deze latm de bal juist niet bereiken. Bij een hard schot van midvoor Van Gelderen vangt Kramer keurig op. We denken GVO de voorsprong te zien vergroten als v Bergen alleen voor Kramer komt te staan, doch het schot gaaj meters naast- Een pass van Bart laat Bakker onbenut De Boys zijn nu sterker, doch de verdediging van GVO is op haar post Van Dok probeert het met een ver schot, dat echter naast gaat. Na de rust Na de thee krijgt v Dok een vrije schop te nemen, doch deze gaat naast. Als Berkhout bij een Boys-aanval mist, krijgt de Grand een kans. doch via Boon gaat de bal corner. De Boys zetten een krachtig offensief in. doch GVO staat met zeve» man in de ver dediging en het is voor de Boys-aan hangers om er wanhopig van te wor den. Toch zijn de enkele GVO-aan- vallen niet van gevaar ontbloot Een prachtige omhaal van de naar voren gekomen Admiraal schiet Berk hout uit doel. Een ver, hard schot van Bakker vliegt voor doel langs uit Een afgemeten voorzet van de Grand komt bij de toegelopen Toon Indri, doch doelman Veelen werpt zicb er voor. Opnieuw komen de Boys echter terug. Een keurige combinatie van de Grand, van Dok, T. Indri, besluit laatstgenoemde met een schot datjui6t over gaat. Berkhout moet tenslotte 'n schot van Bakker op de doellijn weg trappen. Toch kan GVO de gelijkma ker niet ontlopen en het is v. Dok. die 5 min. voor het einde dit tot een feit maakt. Een pass van de Grand neemt hij mede en keihard schiet hij in. Een prachtig doelpunt (11). De laatste minuten proberen bgi^e ploegen nog een overwinning uit feit vuur te slepen, doch geen van beide mocht dit gelukken. O JONGSTE DOVES-LEDEN OP DE PLANKEN HEILOO De onderlinge wedstrij den van Doves werden Zondagmor gen voortgezet met werk van de jon gens en meisjes van de laagste afde lingen.. Daaraan namen niet minder dan 84 turners en turnstertjes deel. Voor de ze peuters is zulk een wedstrijd een geweldige gebeurtenis. Men moet maar de gezichtjes aanschouwen! Na tuurlijk waren er verschillende be langstellenden, vooral ouders, die de capaciteiten van hun kroost eens in ogenschouw wilden nemen. Als jury fungeerden leden ten 'bestuursleden van Doves. De prijzen bestaande uit kleine maar „echte" medailles werden direct na afloop met een toepasselijk woord uitgereikt en de winnaars waren na tuurlijk in de zevende hemel. Hieronder volgen de uitslagen van de wedstrijd: Meisjes, groep I: 1 Miep v. Kuyk 31% Pt.; 2 Riet v. Ammers 29% Pt 3 Truus Ploeger 28pt. Meisjes, groep li: l Linekc Majoleé 31 pt.; 2 Sjaantje Snauw 29% pt.; 3 Thea Groot 29«/2 pt. Meisjes, groep III: 1 Janny Anema 34% pt-; 2 Lotty Steur 30% pt.; 3 An nie Snauw 27% pt-; 3 Neeltje Ben- ning 27% pt. Jongens, groep I: 1 Wim Zeylmans 31% pt.; 1 Jaap Aarsman 31% pt, 2 Piet Bakker 31 pt.; 3 Ton Natzijl 28% Pt. Jongens, groep II: 1 Jaap Adrichem 35% pt.; 2 Wim Warmenhoven 35% pt.: 3 Jaap Vellinga 35 pt- ER WORDT GEWERKT AAN HET TWEEDE SPOOR HEILOO Velen zullen zich afge vraagd hebben: „Waar blijft het twee de spoor tussen Heiloo en Alkmaar? Zijn we goed ingelicht, dan wordt één dezer dagen een begin gemaakt met de aanvoer van de benodigde spoorstaven, zij in dit geval dat het reeds gebruikte zijn. Er wordt dus aan gewerkt! Binnen afzienbare tijd kan dus een normale treinenloop, over twee sporen, ver wacht worden. POLITIEK CABARET Op een propaganda-avond van de Partij v. d. Arbeid zal de bekende lekencabaretgroep „De Valreep' Amsterdam optreden. Deze avond zal worden gehouden op Vrijdag 12 Nov, in „De Rustende Jager'' Het Kamerlid Evert Vériheer zal een korte toespraak houden over de huidige politieke toestand. ,,'i Ontluikende Roosje'' opende het seizoen „Adel in Livrei" van Henk Bakker, eeri blijspel in drie bedrijven, was het openingsstuk van de Rederijkerskamer ,,'t Ontluikende Roosje"; Zaterdag avond in De Rustende Jager. Het stuk Komt in het kort hierop neer, dat Jhr. de Beaucour in finan ciële moeilijkheden komt. Marcel, zijn kamerdienaar, begaan met 't lot van zijn meester, weet de jhr. te bewegen een dubbel spel te spelen tegenover de wereld. Wanneer het kasteel verkocht moet w-orden omdat men niet anders kan en de jhr. zich uitgeeft voor ka merdienaar en de kamerdienaar als jhr. krijgen we zeer komische scènes te aanschouwen. Bolhuis, de slager die een fortuin bij elkaar wist te slepen, jkoopt. 't slot, heeft 'n aardige char mante dochter en deze wordt verliefd bp.. de pseudo-kamerdienaar Bol huis wil echter gaarne z'n dochter ge huwd zien met iemand van adel en is daar vanzelfsprekend niet op gesteld Het slot van het derde bedrijf echter geeft natuurlijk de ontknoping te zien. We willen even ingaan op het ge presteerde. In de allereerste plaats dit: 'er ontbrak veel aan rolkennis. Vooral de aanvang van het le en 3e bedrijf ;was zwak. Jhr. de Beaucour <H. La- mar) hadden we graag wat sterker 'uitgebeeld gezien. Zijn dienaar (G. •Spruyt) wat uitstekend, heerlijk was ,'het spel tussen hem en Nelly, de dienstbode (mej. A. Rus) in het 2e Ibedrijf. Dat was toneelspel van het {beste soort! Bolhuis (A. Greeuw) gaf ;ons sponraan en verantwoord spel te I zien. Mevr. Natzijl-v. d. Steen als Ju lia (zijn vrouw) was uitstekend. Voor- .al haar mimiek was goed. Mevr. J Lamaï-Kuiper als Maud, htm lieftali- lge dochter, gaf ons aardige momen ten te zien. Verder werkten mede T, de Jager als Henri de Beaucour (een te weinig representatieve figuur). K. Verver sis wijnhandelaar Winkelman, een geschikt rolletje en D. de Jager, de bij de hande kleermaker Polak. De laatste was in deze creatie onbe taalbaar! Al bij al een uitvoering, waarop wij met genoegen terug mogen zien. Mej, Regenboog zorgde ook nu weer voor goede pianomuziek tussen de verschillende bedrijven. Feestavond T. en O. BERGEN Donderdagavond gaf de buurtvereniging Tuin- en Oostdorp, hf.ar eerste feestavond in een goed bezette zaal van de „Rustende Jager" te Bergen. De heer J. Winkel voorzitter der Vereniging sprak het openingswoord en. memoreerde dat het ledental van deze vereniging nog steeds stijgende is. Dit jaar heeft T. en O. medege werkt om de feesten ter gelegenheid van de inhuldiging van H.M. Konin gin Juliana tot een groot succes te doen worden. Ook is door de burge meester Dr. W. Huygens inzage ge geven van tekeningen voor de nieuw te bouwen woningen aan de Kogen- dijk, om eventueel kleine verande ringen aan te brengen. Ook zegt spr. dat het dagje voor de kinderen er weer moet komen. Om de kosten hiervoor bijeen te brengen heeft het bestuur besloten om op 13 November a.s. in café Nieuwendijk een soirée te organiseren, deze avond moet sla gen, want de kinderen moeten uit. Hierna bracht de toneelgroep de dolle klucht „Je hebt het of je hebt het niet"' voor het voetlicht. Om alle spelers te noemen zou te ver voeren, laat ons volstaan met te zeggen dat de aanwezigen hartelijk hebben ge lachen om de vermakelijke situaties. Een grote verloting en een gezellig Vrijdagmorgen werd in café Nieu wendijk de jaarvergadering gehouden van RVFV „De Duinstreek". Deze verenging, opgericht op 6 Febr. 1926 heeft op 't ogenblik 136 leden, die 2327 h.a. grasland en 138 h.a. bouwland in gebruik hebben, hierbij komen 2172 melkkoeien en 1457 an der stuks vee. De heer P. Kaag te Groet, voorzit ter der vereniging, opende deze ver gadering met het gebruikelijke woord van welkom aan het groot aantal le den (de zaal was geheel gevuld) en memoreerde e.e.a. betreffende het groeiende ledenaantal en besloot met de woorden: „Er is een opgewekt ver enigingsleven en hieruit blijkt dat er enthousiasme bestaat om de productie zo hoog mogelijk op te voeren. Vervolgens zei spr. dat er 5 leden tot de K.I. (kunstmatige inseminatie) te Stompetoren zijn toegetreden, om met de kunstmatige bevruchting te beginnen. Wij zijn echter besloten om nog enkele jaren te wachten, plm. 1950, ondanks dat de kunstmatige bevruch tingen aanmerkelijk beter begint te gaan. Na nog medegedeeld te hebben dat de salarissen van het vaste perso neel zijn verhoogd, gaf hij het woord aan de heer Jb. Broersen. de contro leur stamboekhouder, die zei dat de Vereniging op een zeer goede fokvee- dag kan terugzen. Die in 1947 is ge houden en ter gelegenheid van het 25- jarig bestaan der Ver. zijn er plannen in 1951 weer een fokveedag te houden. Verscheidene leden zijn zeer tevre den over d? 3-weekse melkcontrole, maar voor stamboekleden zal in de ♦oekomst de 14-daagse controle ver plicht worden gesteld. Over de gezond heidstoestand der dieren ziet het er over het algemeen nog niet rooskleu rig uit. Op alle bedrijven heeft het t b.c.-onderzoek plaats gehad, doch 11 pet. of 331 beesten reageerde nog op 50 bedrijven. 86 leden zijn in 't bezit van een t'oc- vrije veestapel. Door inspuiting tegen mond en klauwzeer en mede door de droge zomer, is de vereniging voor 'n ramp bespaard. Doch nu doet zich weer een andere ziekte voor, n.1. longworm, bij het jonge vee, Dit vind zijn oorzaak in het te laat inspuiten, wanneer men in Augustus de jonge dieren te veel hoort hoesten, moet direct d<? veearts -ge waarschuwd worden. bal besloot deze goed geslaagde avond, waarop T. en O. met voldoe ning kan terug zien. Zij is op de goede weg. Verder had spr. het over de alge mene bedrijfstoestand, de uitkomsten van de melkcontrole (e.e.a. werd met cijfers aangeduid). Duidelijk kwam uit. in iedere rubriek, het nut der fok kerij en hij besloot deze rubriek mett „Zet uw beote productiekoeien 70 da* gen droog. Dan is de melkproductie volgend jaar weer hoog". Over de lage waterstand in de streek Bakkum en 't Woud zei spr.; Zo ziet u dat Schoorl bovenaan de lijst staat van productie en vetgehalte, terwijl in de streek Bakkum en 't Woud ver op achter komen. Dit komt ook bij de totale bedrijfsproductie tot uiting. Niet alleen de grondsoort in deze streek tegen de duinen het slechtste is, doch daar komt nog bij dat de grondwater stand elk jaar lager wordt, doo.rdaf 't Prov. Waterleidingbedrijf, dagelijks duizenden liters water aan de duinen onttrekt en het duinwater dan ook tof het verleden gaat behoren. Het is daarom ook hoog nodig, dat er door bevoegde instanties niet langer wordf gepraat, maar dat deze onredelijke be lasting wordt weggenomen. (De vee houders te Bakkum en 't Woud ont vangen van f 50 tot f 100 per koe min der dan veehouders uit.de omgeving van Schoorl). Een stamboom gaf aan dat een stier. Lodewijk Nico NH 3703 tof in het 5e geslacht 871 nakomelingen heeft; hieruit, zegt spreker, zal u mis schien de indruk krijgen dat het fok- kerswerk in „De Duinstreek" in orde is. dit is echter niet waar, omdat er nog een grote achterstand is in te ha len. Alleen wanneer men gezamenlijk aanpakt zullen ook wij er wel komen. Hierna volgde de rondvraag. Een der leden vroeg inlichtingen over kunstmatige bevruchting die hem ulb» voerig door de heer Broersen werde» gegeven. Pater Gerritsen van St Adelbertuf' Priory te Egmond Binnen dankt spr. voor zijn concrete gegevens en ver zoekt hem, of hij met cijfers wil aan tonen dat de lage waterstand in zijn streek de prdouctie van 't vee naar beneden haalt en een achteruitgang in het verschiet zit. O NU KAN ER BRAND KOMEN! HEILOO Op de cursus voor Bevel voerenden der Vrijwillige Brandweer, gehouden te Alkmaar, werd aan J. v. d. Kommer Sr., C. Vennik en B. A. van Dijk, i-esp. commandant, on der-commandant en brand/neest''" het getuigschrift Bevel voerde. 'kt» XERXES MAAKT DE WEG VRIJ! Doelverdediger Van Raalte mag een prima keeper zijn tegen de'kanonnade van Wilkes c.s. kon hij het niet houden. Op deze foto ziet men hoe hij vergeefs grijpt naar een schot, dat het eerste doelpunt van Xerxes werd. 000000000000 November a.s. hopen onze lieve Vader Moeder L. WURKUM 84 N< onze M. WURKUM— DE BOER, huwelijk 8 hun 25-jarig te herdenken. Hun dankbare kinderen, Arie, Annie Corrie Doeiinchem, q Wilhelminastraat 117. K OiOOiOCSOOêOOÉOOSO Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve Mar, en Vader, Be huwd- en Grootvader ARIE JOHANNEg VAN RIJSWIJK in de ouderdom van 63 jaar. Uit aller naam: A van Rijswijk-Koning Wieringerwaard. 30 October 1948 De begrafenis vindt plaats op Woensdag 3 November, 's namiddags 2 uur, te Wieringer waard. gevraagd van half negen tot half drie. Prettige omgeving. Adres te bevr. bur. v. d. bl. Te koop aangeboden: nette Bordeaux-rode SWAGGER Ritsevoort 31, Alkmaar. Te koop PETROLEUM VERWARMINGSRADIATOR merk „Aga", 's Avonds na 7 uur. Cees Hartog, Regentenstr. D 36, Schagen. Bond van Landpachter en Hypotheekboeren in Nederland Donderdag 4 November wordt zitting gehouden in HOTEL IGESZ ,e SCHAGEN van 9 tot 12 uur. Als adviseur is aanwezig: L Rinzema, Groningen Alle inlichtingen op pachtgebied. Het Bestuur Te koop nieuwe donker grijze OVERJAS mt. 50-52 bij D. VEETER, Kleermakerij, Schagerbrug E 93. Vraagt co verzamelt de Firmanaam- wagons en wint «en der vele prijzen o.a, f 100.enz. enz. GROOT EN KLEIN VERZAMELT DE FIRMANAMEN VAN DE Rectificaties: de firma J. LIND Hzn. moet zijn: PELTERIJEN, 0AMES- EN KINDER HOEDEN LANGESTRAAT 72 Ook bij de firma N'INELLA komt op 9 en 10 Nov. a.s. een bus te staan om uw inzendingen in te werpen. Wij hebben Enkele Locomotief Rijwielen ter aflevering voorradig Gazellehuis - Fa. H. Plomp Ritsevoort Alkmaar V."S

De Vrije Alkmaarder | 1948 | | pagina 4