veilingen ™rd9ering ZAALBERG IN LEIDEN Belangrijke textielfraude op spoor gekomen GROENTEN Langedijker Uit onze Omgeving LANGEDIJK BESCHERMING VAN DE BEVOLKING TEGEN LUCHTAANVALLEN. Door den burgemeester der gemeende Dawredijk is de volgende algemeene ge dragsregel vastgesteld: Elk hoofd van een gezin is verplicht zorg te dragen, dat in zijn woning steeds vol doende zand, alsmede een schop aanwezig ie voor het onschadelijk maken van brandbommen. Gelijke verplichting rust op elk hoofd of bestuurder van een onderne ming. voor zoover betreft de gebouwen, behoorende tot deze onderneming en. gele gen in deze gemeente. Deze algemeene gedragsregel treedt in werking op den dag van zijn openbare be kendmaking. De benoodigde hoeveelheid zand kan gratis worden verkregen via den betrokken blokleider. De aandacht wordt, er op gevestigd, dat hij. die opzettelijk aan bovenvermelde verplichting niet voldoet, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste twee jaren of geldboete van ten hoogste duizend gulden. NOORDSCHARWOUD. VISCHWEDSTRIJD. Gistermorgen hield de hengeldub „Ont spanning" haar vierde wedstrijd in dit sei zoen. De visch liet zich deze keer maar matig verschalken. De 12 deelnemers wis ten na twaalf maal een kwartier visschen, slechts 42 baarsjes te vangen. De uitslag was als volgt: le prijs Jb. Bullooper 11 stuks. 2e prijs P. Koning 6 stuks, 3e prijs St. de Rijke 5 stuks. 4e prijs D. v. Seven- ter 4 stuks 5e prijs A. Timmerman 4 st., 6e prijs S. Dekker 3 stuks, 7e pr. S. Worms- 'becher 3 stuks. De troostprijs was voor S. Kuiper, die heelemaal niets gevangen had. LIEDERENAVOND. Marie Kliffen, sopraan, Harman Zaal aan den vleugel. Het programma vermeldde twintig liede ren en men zou zoo zeggen dat dit wel onge veer voldoende was, maar het publiek dat de groote zaal van Concordia voor een goed deel vulde was zóó enthousiast dat de zan geres er niet zonder een toegift afkwam en yol moed haar een en twintigste inzette. Heeft Marie Kliffen dus véél gezongen - on geveer tweemaal zooveel als men dat op een liederenavond gewend is ze heeft ook goed gezongen, de kwantiteit heeft aan de kwaliteit weinig afbreuk gedaan. Wat wij Ihebben gehoord was een staalkaart van het lied, het programma was zeer gemengd, doch juist dat gaf het. een bijzondere bekoring, om dat de zangeres er haar veelzijdigheid mee demonstreerde. Is het debuut als operette zangeres in Florimont gelukkig geweest, als liederenzangeres zal Mej. Kliffen zich even zoo spoedig een eerste plaats veroveren. Zij yerdient dat. Begonnen werd met een tweetal liederen ivan Hugo Wolff-Mörike, het bekende Ver- Iborgenheit en het vrome Auf ein altes Bild. Daarna- zong de soliste een tweetarpra'ch'tige liederen van Moussörgsky uit dén liedercy clus Kinderstube, om hét eerste gedeelte vart baar optreden af te sluiten met een der vele liederen van Mahler en het destijds onver koopbare en nu zoo gewaardeerde Erlkönig van Sc'hubert-Goetihe. Alle echte voordracht liederen, waarvan ons vooral bevielen de Wollij es en Moussorgsky. Zooals wij hadden verwacht:jvan de vier reeds eerder besproken liederen "van Herman Zaal klonk het jubelende Driekoningen het mooiste, het warme timibre van de stem kwam in dit knap geschreven lied volkomen tot zijn recht. Het scheen ons toe dat de soliste iets nerveus was, wellicht is dat de oorzaak dat in het hooge register ook in enkele andere liederen soms iets gedeto neerd werd, of de stem geforceerd klonk; in het midden- en lage register was zij den hee- len avond door prachtig van klank. Na de pauze werden eerst vier Fransche liederen gezongen. Vooral in La Vie Ante- rieure en. Phedilé van Duparc bleek hoezeer het duo Kliffen—Zaal reeds op elkaar is in gesteld. Deze liederen uit de nieuwere Fran sche school klonken voortreffelijk. Een vijftal eenvoudige, schalksche oud- Nederlandsche volksliederen in de bewer king van Julius Röntgen vormde het slot van het concert, dat als debuut een wel zeer goeden indruk heeft achtergelaten. Met een enkel woord spraken wij reeds over de be geleiding. De zangeres zal moeilijk een ac- compagnateur Winden, die, zonder zijn eigen stijl te verliezen of in söhoolsch nootjesspe- len te vervallen, haar zoo nauwkeurig volgt en tot het' artistieke succes bijdraagt. Te be scheiden op de liederena vonden als solist op te treden? (Fred. Groot). - BROEK OP LANGENDIJK. HET VERVOER VAN DE KOOL UIT DE POLDERS. Naar een bevredigende oplossing. Het vervoer van de kool uit de polders, dat, nu de koolhalerstijd voor de deur staat, ur gent begin te worden, is dezer dagen aan leiding geweest voor een bespreking van de besturen der veilingen uit.de koolstreek met de bevrachtingscommissie U te Alkmaar. Naar aanleiding van dit onderhoudt deelt de Bevrachtingscommissie nu aan de.veilin gen mede, dat er op het traject Alkmaar- Stolpen gelegenheid bestaat te sleepen met de stoomsleepbootdienst van de beurtvaart- ondernemingen. Leider hiervan is mr. J. P. Bosman te Alkmaar. Volgens verkregen in lichtingen kan deze op Dinsdag en Donder dag c.a. 8 schepen, op Zaterdag 10 schepen en op de overige dagen ca, 5 schepen mede- sleepen. Dagelijks is aanvoer van ledige sche pen en afvoer van geladen schepen moge lijk. Indien van deze sleepdienst gebruik kan worden gemaakt, waardoor op het traject Alkmaar—Stolpen door de commissie geen olie behoeft te worden verstrekt, zal getracht wor den, de benoodigde olie af te geven voor het varen van Langedijk naar Alkmaar v.v. en van de Stolpen naar Anna Paulowna, Wieringerwaard en Wieringermeer v.v. Overleg met het departement van Waterstaat hierom trent is reeds gaande. Verwacht mag worden dat dit eenig resultaat zal hebben. Volgens een ruwe schatting zal vanaf het Noorden ongeveer 12000 ton kool naar den Lange dijk moeten worden vervoerd. Tenslotte wordt er de aandacht op geves tigd, dat voor het vervoer van de Noorde lijke polders naar Langedijk geen benzine (beschikbaar zal worden gesteld. Ook kan niet worden toegestaan, dat tuinbouwers of vrachtvaarders die reeds een toewijzing vóór benzine van de bevrachtingscommissie heb ben gekregen, de benzine voor dit doel te gebruiken. Zij dienen dit te reserveeren voor het vervoer van de Schermer en de Beem- ster. De Bevrachtingscommissie beschikt nog over een zeer kleine hoeveelheid reserve- benzine, die zij in noodzakelijke gevallen uit sluitend voor het vervoer van bewaarkool van de Schermer en de Beemster beschik baar zal stellen. HET OP MONSTER VEILEN. De producten, waarvöor het op monster veilen door de Ned. Groenten en Fruit-Cèn- trale is toegestaan, zullen alhier uitsluitend op Dinsdag en Donderdag mogen worden aangeboden. KOEDIJK UITREIKING NIEUWE TEXTIELKAARTEN Er zullen 4 soorten nieuwe textielkaarten worden uitgereikt, t.w. le voor mannen en jongens van 15 jaar en ouder, gemerkt DA; 2e voor vrouwen en meisjes van 15 jaar en ouder, gemerkt DB; 3e voor jongens van 3 tot en met 14 jaar, gemerkt DC en 4e meis jes van 3 jaar tot en met 14 jaar, gemerkt DD. De uitreiking geschiedt voor de bewoners van de wijken A. B, E en F ten gemeenteüiui- ze op Maandag 13 October 1941, nm. van 1.30 —5 uur; voor de bewoners van de wijken C en D in café Ottink, op Dinsdag 14 October 1941, eveneens tusschen 1.30 en 5 uur nm. Extra textiel toeslagkaarten zullen niet meer verstrekt worden!! Tegelijk met genoemde uitreiking wordt aan personen, geboren na 1 Januari 1921 en voor 2 Januari 1928 ,en extra bon van een half rantsoen boter verstrekt. Alle stamkaarten medebrengen! De kaarten worden uitsluitend uitgereikt aan personen, ingeschreven in het bevol kingsregister van de gemeenten binnen de distributiekring. Voor personen, welke verhinderd zijn de textielkaarten op bovengenoemde data in ontvangst te nemen, bestaat daartoe uitslui tend nog gelegenheid op Vrijdag 17 October, vm. 912 uur, ten gemeentehuize. WINTERHULP. Opbrengst collecte W.H. Ned. voor de ge- heele gemeente was groot f165. ONZE TURNERS IN ACTIE. Onderlinge krachtmeting. Voor uitgang, dus winst Gistermiddag hield de Gym. vereeniging „Voorwaarts" haar 5denouderlingen wed strijd in -de zaal van den heer Jb. Groot. Er was hiervoor aardige belangstelling van de zijde van het publiek. Het geheel stond onder leiding van de directeur van „Voorwaarts" den heer Jac. Schuit. De uitslag is als volgt: Meisjes A: le prijs Greta Nieuweburg 30 punten; 2e pr. Guurtje Visser 28% punt; 3e pr. Gre Damiaans 27p. Meisjes B.: le prijs Erika Boon, le pr. Nellie Wonder beiden 31 punt; 2e pr. An- nie Bosman 28% P-i 3e pr. Jopie Schut, 3e prijs Gerda Couvert beiden 28 punten. Adspirant dames A: le prijs Grietje Dol 28 punten; 2e prijs Coop Kramer 27% punt. 3e prijs Corrie Hart 27 punten. Adspirant dames B: le pr. Corrie Steyn 35 punten; 2e prijs Agie de Waal 33 punten 3e prijs Nel Rampen 31 punten. Jongens A. le prijs Gerrit Mulder 29% punt; 2e prijs Jacob Zwetsman 28 pt.; 2e prijs Jacob Barsingerhorn Pz. 28 pt,; 3e prijs Piet Wonder 27 pt. Jongens B. le prijs Cor Barsingerhorn Cz. 31% punt; 2e prijs Simon Damiaans 30 pt.; 3e prijs Jacob Otto Jz. 29% pt. De wisselbeker werd gewonnen door Cor rie Steijn met 35 punten. Zij heeft den beker voor de 2e maal gewonnen, zoodat zij den beker mag houden. Dit is de 2e beker die Corrie Steijn heeft gewonnen, wel een bewijs dat dit een lid is waar wat van kan groeien. Dames le graad: le pr. Tieni Steijn. 30% p.; 2e prijs Agie Geus, 26 p. Dames 2e graad: le prijs Mapie Steijn, 27 A p., 2e prijs Rie Kramer, 24 p. Heeren le graad: le prijs Maarten Bar singerhorn, 30 p. s Heeren 2e graad: 1e prijs Piet Bloothoofd 30 p., 2e prijs Jan P. Molenaar, 27 p. Heeren 3e graad: l"e prijs Arie Barsinger horn, 26^ p.,-2e prijs Wim Otto, 25% p. De wisselbeker werd gewonnen door Tieni Steijn met 30^ punt. Deze beker is 4 maal uitgezet en ook 4 maal in andere handen gekomen. Hierdoor komt wel uit dat er ge streden wordt door de leden om den beker in bezit te krijgen. Bij de leden moet de be ker 3 maal achter elkaar gewonnen worden alvorens de beker in het bezit komt, of in het. geheel 5 maal. Er kon worden geconstateerd, dat de leden vooruit zijn gegaan. Zoo doorgaan leden van „Voorwaarts", het was een mooie middag! HARhNKARSPEL DIRKSHORN. KOPJE ONDER. Zondagavond geraakte mej. C. S. te Scha- gerwaard, door de duisternis misleid even voorbij het P.E.N. gebouw met de fiets kopje onder in de wegsloot. Gelukkig hoorden om wonenden haar hulpgeroep en wist men drenkeling en fiets op het droge te halen. Dat het rijwiel en de Zondagsche spullen na zoo'n modderbad er niet beter op zijn ge worden behoeft wel-geen betoog. Gelukkig is mej. S. er met den schrik af gekomen. W ARMENHUIZEN VERGADERING NUT. Zaterdagavond vergaderde de Mij. tot Nut van 't Algemeen afd. Warmenhuizen in de zaal van den heer H. Slikker. Voorzitter de heer A. Kroon. De opkomst was klein. De heer P. Rempt, secretaris, werd als bestuurslid herkozen. Besloten is twee Nutsavonden te geven Voor den eersten avond zal Julia te Gruyter en voor de tweede avond zal Ludi van Gent. worden uitgenoodigd. Hierna sluiting. wascht en ruwt dekens volgens eeuwenoude methode met klei, dus zonder zeepbon, a f 1.02. vracht niet inbegrepen. Door tusschenkomst van. uw leverancier. JULIA N ADO RP. Tot oprichting grasdroger besloten Het bedrijf wordt flink opgezet. Van voldoende gras verzekerd. De commissie tot het instellen van een onderzoek naar de mogelijkheid tot oprich ting van een grasdrogerij in Koegras, had aan alle (belanghebbenden een circulaire tot het bijwonen eener vergadering gezonden, met het doel om thans tot oprichting eener installatie te geraken. Aan dezen oproep hadden 17 personen gevolg gegeven en wa ren ten huize van den heer A. Doorn samen gekomen. Namens de commissie heet de heer J. J. Kistemaker de aanwezigen welkom. Daar na worden in den breede de voorloopig op gemaakte plannen besproken. Opgemerkt dient te worden, dat de Com mandant van het vliegkamp De Kooij zijn algeheele medewerking tot het verkrijgen van voldoende gras en tegen billijken prijs, heeft toegezegd. Het te verkrijgen subsidie zal f 9000.be dragen, maar dan moet voor 15 December 1941, het fundament van de installatie ge legd zijn. Het totaal benoodigde kapitaal zal rond f20.000.bedragen. Er wordt gerekend 300 ton gedroogd gras te produceeren, waar voor noodig zal zijn 160 H.A. grasland en deze drie maal te maaien. Het vliegveld biedt hiervoor voldoende waarborg, zoodat van een tekort aan te verwerken gras, geen sprake zal zijn. Vele vragen werden aan de commissie ge steld en deze beantwoorde ze alle met een optimisme, waarvoor elke bedenking van de vergadering in het niet zonk. Door den heer de Hart werden verschillen de analysecijfers van 't gedroogde product voorgelezen. Bij de rondvraag bleek dat thans 14 per sonen genegen waren om tot de oprichting van een grasdrogerij mede te werken. Enke len niet ter vergadering zijnde, doch wel als lid willende toetreden, zullen bezocht wor den. Het begin was er dus nu officieel, en de toegetredeinen bevestigden dit door hun hun handteekening. De commissie ging ook direct over tot de verkiezing van een bestuur, bestaande uit 5 personen. Het' bleek dat gekozen waren de heeren P. Hoogschapen, J. J. Kistemaker, K. Hoornsman, D. J. de Graaf Pz. en J. Bier steker. De heer Hoornsman bedankte ech ter en in diens plaats werd de heer Alb. Ver- faille benoemd. Het bestuur werd gemachtigd om alle za ken thans noodig zijn, te doen af te han delen,'opdat aan alles een zoo vlug mogelijke beslissing dient te'worden gegeven. Aan den heer de Han wordt dank gezegd voor de vele moeite die hij zich voor een en ander heeft getroost, en met een voorspoedige groei en bloei voor het nieuwe bedrijf uit te spre ken, sluit de heer Kistemaker, deze zoo suc cesvolle vergadering. DEN HELDER Voorraad in beslag genomen ter waarde van enkele duizenden guldens. Dit is de tijd dat de „zwarte handel" floreert als nooit tevoren. De tijd, dat ve len zich geroepen voelen zich te verrijken aan diegenen, die er niet tegen opzien een extra prijs te betalen voor goederen en pro ducten. die men normaal uitsluitend op de distributiebescheiden kan krijgen. De politie slaapt echter niet en dat werd ook eenige dagen geleden alhier bewezen, toen men er de lucht van kreeg dat het niet pluis zou zijn boven een café aan den Kanaalweg. De val werd uitgezet en men was zoo fortuinlijk^ inderdaad een complot op het spoor te komen., dat er, in den meest let terlijken zin des woords. warmpjes inzat. Dat wil zeggen: de heeren werden in bezit getroffen van een groote hoeveelheid textiel- goederen. die in totaal een waarde van eenige duizenden guldens vertegenwoordig de. Natuurlijk volgde ih beslagname, terwijl de versjaggeraars van de goederen te zijner tijd een leelijke pijp te rooken krijgen. Het geen overigens hun verdiende loon is, LAAGSTE INSCHRIJVER. Bii de op Vrijdag 10 October j.1. te Haar lem gehouden aanbesteding van het ver nieuwen van beschoeiingen langs de Noord- en Oostzijde van de Oosthaven te Urk, voor rekening van den Rijkswaterstaat uit te voeren, was laagste inschrijver, de heer J. de Vries te Den Helder met een bedrag van f 20470. De raming voor dit werk bedroeg f 23000.De gunning zal nader bekend gemaakt worden. OVERGEPLAATST. De ontvanger der registratie en domeinen B. R. Schuurman is verplaatst naar het kan toor dier middelen te Alphen aan den Rijn. ANNA PAULOWNA COLLECTE WINTERHULP. De lijstencollecte van Winterhulp bracht hier f278.99 op. BOUWVERGUNNING. De Burgemeester verleende vergunning tot den bouw van een pootaardappelbe- waarplaats bij de boerderij aan den Knees- weg, bewoond door den heer K. Kaan. BREEZAND. H.S.V.-WEDSTRIJD. De H.S'.V. hield in de Zandvaart een visch- wedstrijd voor jongelui tot 18-jarigen leef tijd. Er waren 34 deelnemers, die totaal 58 stuks vingen. Voor allen was er bij de prijs uitreiking een. versnapering en een prijsje, De eerste, tien prsijwinnaars waren: 1. M.' Oosterbeek, 2 K. Schuiling, 3. G. Schouten, 4, G. Oosterbeek, 5. R. Polet, 6. J. Rooijakkers, 7. M. de Does, 8. R. Spigt, 9 H. Mosk, 10 F. Verveer. F. Gerrits, die de grootste baars ving, kreeg een extra-prijs. WIERINGERWAARD ZIEKTEVERLOF. Met ingang van 12 October is aan den heer S. Sieswerda, hoofd der O. L. school ziekteverlof verleend. Als tijdelijke leer kracht is de heer Berkhout alhier aange steld. Er is ook deze week maar weinig ver andering gekomen in de regeling van den afzet der tuinbouwproducten zoowel wat de prijzen voor export naar Duitsohland betreft als de binnenlamlsche maximum prijzen. Ook ten opzichte van de verdee- iing van den aanvoer kwam er zoo goed als geen verandering. Voor de boonen is de prijs voor export met f 1.verhoogd en voor de bloemkool wordt een halve gul den minder betaald, ,ook voor het binnen land, waarvoor de extra-sorteering is aan gewezen. Ook de andijvie heeft een verla ging ondergaan. Voor dezen tijd van het jaar viel de aanvoer deze week nog mee. Alles wordt echter graag opgenomen, daar het binnen land het percentage wel kan gebruiken. Als „het vrije spel der maatschappelijke krachten" nog gespeeld kon worden, ge- looven we. dat ovor verschillende producten wel meer zou worden betaald dan er in de afgeloopen week voor is besteed. De aanvoer van aardappelen liep nu sterk achteruit. Deze week zal slechts nog een paar dagen gelegenheid worden gegeven aardappelen te veilen. In totaal kwamen er nu nog slechts een 20 spoor wagens aan beide veilingen, bijna alle late. Schotsche muizen kwamen er zoo goed als niet meer. Eigenheimers en Beve landers vormden den hoofdschotel; de prijs was f 3.90. Het vorige jaar brachten ze 4.20 a f 4.30 od. Er kwamen nog 4300 Kg. tomaten, welke f 16 opbrachten. Het vorige jaar was de priis voor A, B en C op 13 en voor CC op f 9 bepaald. Er kwamen aan beide veilingen onge veer 9 spoorwagens uien, behoorden tot de B-kwaliteit en stek. A-kwaliteit mag niet worden aangevoerd, omdat geoordeeld wordt, dat de B-kwaliteit en stek in de huidige behoefte kan voorzien. De eerste soort uien wordt dan bewaard voor tijden, waarin de behoefte grooter is. Dat er toch wel behoefte is. kan wel worden opgemaakt uit den voor stek besteden prijs van f 3.50. den maximumprijs van de B-kwaliteit Het vorige jaar was de minimumprijs voor de uien f 4. Stek werd toen voor f 1—1.60 ver kocht. De aanvoeren waren toen groot. De bestede prijzen tot over de f 5 waren voor de bouwers acceptabel. Voor den tijd van het jaar kwamen er zoowel te Noordscharwoude als te Broek, nog veel slaboonen, veel meer dan het vo rige jaar in de overeenkomstige week. Het weer heeft dit jaar wel bijzonder meege werkt voor den lateren boonenpluk. Er werd nu f 17 voor betaald, f 13.60 voor afwijkend. Bijna alles ging echter tegen den hoogsten prijs weg. Het vorige jaar wisselden de prijzen zeer sterk met de kwa liteit. en lagen de noteeringen tusschen f 6.60 en f 17.20. Van gele en roode kool kwam er betrek kelijk weinig een gewoon verschijnsel in deze periode; 15 spoorwagens roode en 3 k 4 gele met dan nog wat Savove-kool. Bo vendien werd in kleine partijtjes de groene kool aangevoerd. Voor al deze werd f 3.50 betaald. Het vorige jaar werd voor roode kool van f 3 tot ruim f 11 gemaakt en gele bracht toen f 2.50^-f 5.50 op. De aanvoeren waren toen grooter. Witte kool domineerde weer op beide veilingen. De zuurkool fabrie ken kregen heel wat te verwerken. Er werd al heel wat afgeleverd en met man en macht is men aan het werk. De aanvraag voor zuurkool is groot. De prijs van de witte kool is weer f 2 gebleven; het vorige jaar was de minimumprijs f 2.50, waar voor ze toen alle werd afgenomen. Weer was er een flinke aanvoer van wortelen, ongeveer 35 spoorwagens aan bei de veilingen, een hoeveelheid, welke nog zelden is voorgekomen. Op de oorzaak van dezen grooten aanvoer wezen we reeds vroeger. De maximum-exportprijs voor peen zonder lof was f 3.40 in de beide grof ste sorteeringen, voor het binnenland ge- wasschen. kleine, f 6. evenals bospeen. De meeste bieten kwamen aan de Broeker veiling. De tuinders maakten f 2.50, f 3 en f 4, al naar de sorteering tot kilo. 1 e«-> 1% kilo, waarbij de kleinste het duurstf waren. Ook bloemkool kwam bijna uitsluitend aan de Broeker veiling Voor extra, be stemd voor het binnenland, werd f 14.50' betaald, voor de A-kwaliteit f 11.50. voor B f 8.50. Ongeveer 1GOOO stuks beliep de aan voer.. Tn totaal kwamen 4000 Kg. druiven! aan de Broeker veiling, n.1. Alicante, waar» van de maximumprijs f 45 was. De meest# andijvie kwam ook te Broek. De maximum* 487e STAATSLOTERIJ VIJFDE KLASSE DERTIENDE LIJST Trekking van 13 October. ƒ15.000 No. 12569. 1.000 No. 2351, 10204, 18905. 400 No. 11117, 18510. 200 No. 7638, 10917, 12382, 13691. 100 No. 1712, 3440, 4493, 4561, 6441 6684, 6794, 7651, 8382, 12407, 13307, 14155, 16844, 16929, 17684, 18295, 18721, 18819, 19867, 199919, 20958. PRIJZEN VAN f 70 1006 1068 1106 1117 1162 1356 1472 1842 1965 2127 2182 2412 2508 2614 2653 2680 Z8C2 2804 2848 2908 2926 293.5 3026 304" 3259 3275 3355 3588 3683 3747 3772 3818 3S40 4008 4101 4130 4376 4465 4494 4658 4743 4816 4822 4831 4935 5190 5260 5269 5331 5428 5431 5469 5508 5570 5623 5777 5825 5857 5867 5896 5930 6088 6107 6210 621? 6229 6391 6413 6466 64C6 6667 6695 6740 6806 6810 6638 7008 7035 7078 7195 7312 7381 7409 7732 7948 7955 7985 8096 8157 8183 8200 8282 8412 8561 8692 8718 8826 8839 8903 9010 9317 9424 S588 S648 9809 9912 10060 10082 10144 10179 10238 10324 10362 10371 10386 10424 10603 10622 10696 10772 10S35 10918 10922 10940 11318 11551 11628 11717 118G1 11872 11944 12001 12027 12194 12241 123 CO 12366 12453 12469 12612 12713 12736 12754 12786 12910 12823 12983 13025 13151 13213 13449 13492 13611 13714 13724 13792 13796 13836 13894 13905 13907 13927 14017 14070 14125 14202 14266 14271 14295 15084 15145 15166 15221 15399 15707 15798 15924 15929 16038 16139 16216 16276 16414 16459 16612 16638 16678 16795 16833 16861 16940 17105 17119 17168 17356 17307 17598 17634 17642 17733 17742 17757 17767 17843 17977 18209 18519 18537 18542 18670 18G79 18705 18727 18876 19143 19213 19292 19341 19346 13367 19520 19619 19651 19749 19793 19815 19834 49930 19986 20059 20085 20113 20166 20220 20250 20339 20370 20459 20631 20743 20761 20905 20954 21081 21137 21519 21605 21646 21775 21895 21936 21941 21970 NIETEN 1013 1097 1110 1111 1151 1303 1368 1382 1409 1432 1507 1570 1595 1613 1659 1700 1789 1792 1801 1817 1957 1976 1992 2015 2085 2127 2161 2201 2224 2236 2420 2564 2568 2579 2613 2727 2734 2750 2812 2815 2865 2890 2913 291.7 2S46 3010 3040 3091 3146 3157 3178 3183 3211 3245 3277 3326 3366 3389 3457 3461 3527 3549 3581 3595 3636 3715 3737 3748 3749 3912 3985 4012 4083 4126 4165 4234 4358 4473 4489 4502 4517 4631 4661 4668 4783 4796 4868 4877 4882 4927 4938 4968 4970 5013 5051 5146 5185 5271 5275 5289 5298 5341 5365 5384 5391 5426 5437 5491 5512 5524 5584 5672 5674 5730 5754 5761 5822 5848 5860 5869 5989 6121 6126 6128 6152 6153 6319 6321 6341 6351 6359 6468 6514 6539 6556 6557 6685 66986741 6764 RQ93 RQ7'I 7065 7112 7166 7167 7184 7231 7285 7474 7500 7522 7582 7592 7629 7658 7665 7785 7788 78071 7827 7331 7889 7930 7974 7989 8002 8044 8079 8109 8199 8274 8318 8342 8370 8383 8433 8473 8613 8630 8653 8667 8742 8755 8756 8814 8839 8950 8975 8992 8998 9007 9057 9072 9138 9147 9176 9234 9253 9275 9300 9386 9428 9455 9548 9553 9560 9567 9593 9600 9G37 9679 9904 9920 9935 9963 9964 10008 10024 10026 10073 10074 10121 10159 10160 10177 10236 10299 10308 10309 10328 10336 10352 10391 10409 10482 10499 10733 10755 10787 10S79 10995 11156 11169 11181 11217 1122Q 11336 11354 11383 11427 11449 11485 11493 11518 11541 11554 11627 11639 11680 11706 11805 11831 11835 11899 11901 11916 12065 12118 12122 12144 12159 12271 12284 12292 12296 12322 12424 12434 12440 12455 12468 12542 12556 12571 12587 12600 12719 12772 12804 12842 12847 12893 12808 12928 12995 13011 13032 13034 13039 13048 13092 13093 13111 13209 13263 13344 13365 13389 13401 13424 13494 13520 13532 13593 13634 13749 13807 13822 13829 13346 13362 13383 13897 13929 13935 14054 14036 14116 14143 14147 14173 14256 14271 14273 14279 14395 14412 14426 14457 14466 14622 11643 14691 14738 14821 14891 14895 14897 15023 15044 15184 15225 15234 15302 15324 15380 15429 15514 15520 15522 15547 15585 15638 15639 15645 15731 15747 15757 15854 15856 15886 15894 15950 16009 16041 16049 16120 16168 16270 16290 16300 16321 16325 16361 16495 16541 16582 1G639 16702 16727 16765 16806 16845 16951 16973 17038 17049 17051 17094 17106 17164 17168 17206 17283 17285 17306 17325 17347 17406 17414 17473 17526 17532 17545 17554 17577 17610 17617 17741 17792 17820 17845 17846 17800 17933 17944 17992 17996 18141 18167 18233 *88266 18284 18362 18367 18413 18479 18486 18500 18524 18547 10580 18602 18701 18704 18742 18756 18838 13965 18966 18996 19012 19042 19046 19078 19175 19230 19243 19252 19305 19337 19517 19539 19537 J9.675 19685 19792 19809 19864 19888 19942 19998 20008 20014 20075 20144 20230 20233 20247 2d269 20288 20346 20384 20414 20479 20480 20529 20550 20555 20574 20597 20617 20646 20670 20715 20726 20749 20806 20851 20855 20876 20960 20964 20969 20994 21025 21113 21122 21161 21165 21236 21337 21390 21424 21429 21451 21772 21907 21920 21942 21988 In de vorige lijst stond: m. z. niet. 1295 1302 1438 1456 1661 1664 1826 1891 2106 2113 2266 2303 2687 2713 2820 2843 2959 2932 3167 3172 3306 3319 3463 3472 3686 3693 3936 3354 4275 4354 4554 4608 4807 4826 4942 4958 5147 5171 5320 5336 5432 5435 5670 5796 5810 6008 6118 6218 6285 6403 6437 6820 6830 6879 7200 7259 7567 7569 7695 7757 7033 7859 8003 8008 B2S5 8297 8438 8471 8583 8691 8848 8898 9026 9037 9188 9215 9392 9409 9561 9563 S880 9881 9987 10104 10119 10282 10292 10340 10341 10585 10727 11023 11134 11227 11255 11457 11473 11574 11582 11310 11816 12041 12046 12216 12270 12380 12408 12476 12515 12696 12700 12857 12858 13051 13062 13270 13318 13453 13472 13660 13678 13856 13860 13953 13994 14154 14168 14326 14359 14497 14562 14860 14865 15092 15132 15341 15371 15524 15537 15658 15672 15875 15884 16207 16226 16326 16356 16649 16654 16902 16943 17063 17067 172*5 17259 17361 17400 17541 17544 17704 17720 17852 17855. 18132 18140 18316 18338 18491 18499 18G37 18697 18914 18941 19197 19229 19360 19464 19726 19741 19962 19991 20173 20213 20326 20330 20506 20528 20600 20602 20735 20739 20943 20948 21069 21087 21294 21328 21641 21649 11242 70, prijs was van f 6 op f 5 gebracht, terwijl tevens een minimumprijs van f 3 werd 'vastgesteld. Indien deze niet werd behaald, werd dit product voor de zouterijen be- stemd. Namen deze het niet af. dan werd de van f 3 door de N.G.F.C gegaran deerd. Rammenas bracht weer boste prijzen op. van f 9.60 tot f 15.20. Kassn ij boonen werden met f 35 betaald en andere met I 14

Dagblad voor Hollands Noorderkwartier | 1941 | | pagina 3