P. IU DEK KRUL, COLBERÏ-COSTUUMS Leeraar Zeevaartschool W. IIERENIIIIIISFOT, Ruime sorteering in blauw en gekleurd,in den prijs van f 35, f 40, f 45, f 50, f 60, f 65, f 75. Aanbevelend, J. TISSING, Keizerstraat 33. Advertentiën. Nederland-Denemarken 2-0. PARADIJSVOGELS KROONDUIVEN HEERENKLEEDING HEEREN- en KINDER- CONFECTIE Mcubelmagazijn B.J. QUAST, Langestraat 30. B. J. QUAST, Meubelmaker, Stoffeerder. de Denen bepaald even domineerden, het sublieme verdedigen van deze twee achter spelers te bewonderen. Aanval op aanval komt. Meestal komen zij niet verder dan tot Verwey en Denis. En als ze al by Mc Neill komen, dan weet deze Haagsche doelverdediger den bal telkens op het Juiste moment goed weg te werken. De aanvallen der Denen zyn menigvuldig, maar dikwyis staan de binnenspelers buiten spel, hetgeen aan het oog van Mutters niet ontgaat. De onzen, d.w.z. de voorhoede, treuzelen wat veel. Langzamerhand wordt dat beter. En naarmate onze voorhoede beter gaat spelen, wordt de druk der Deensche aanvallen gaande weg minder de gasten hebben nu hun handen vol werk om de goede gecombineerde attaques van het Hollandsche vyftal af te slaan. begint er mee, maar de eerste antwoordt toch al te unfair en krygt deswege terecht een waarschuwing. De aanvallen der Hollanders blyven gevaar iyk; die der Denen, hoe vaak ze ook t#ug- komen, worden constant onderbroken door de meer dan schitterend spelende achterhoede. By een van die aanvallen krygt Boelie Kessler na mooi samenspel met Van Diermen den bal en scoort. Maar scheidsrechter Mutters ver klaart dit doelpunt wegens buitenspel ongeldig. Juist als de Denen den vryen schop nemen, fluit Mutters. De wedstryd is geëindigd. Holland heeft met 2 0 gewonnen. Naar schatting werd de wedstryd door ongeveer 80.000 menschen bygewoond. aan de Rykslandbonwwinterschool te Schagen iet diploma 2-jarige cursu» uitgereikt, benevens het diploma voor melkcontroleur. Van de eerste naar de tweede klasse werden bevorderd, Dros en G. P. Eelman. van hier. LUCHTVAART. Rome Tokio. UIT DEN OMTREK. «tuk 8; 20 roggen p, kist 4 I Burgerlijke Stand der gemeente Helder van 8 April. BEVALLEN: K. Dol—Kramer, z.; G. G. Mlddelie—Koorn, z.; H. van der Kloot—van der Sluis, z.; M. Rensmaag—Bruin, d.; M. de Jong—Schild, d. ƒ0.20; 8 tarbotten p. I stuk 1.20; 810 kisten kL schol p. 6.50; 46 kisten schar p. kist 1 4 ÏAO* Door roggenvisschers: 210 roggen p. stuk 0.90 k f 0.93. 1 haringvisscher: 15 tal haring p. Uil 1.70; 1 zalm voor 49. 3 April. Aangebracht door 26 korders 120 tongen p. stuk 1; 400 middeltongen p stuk 0.55; 300 klein tongen p. «tuk 0.15 De Voorzitter van het Centraal Stem bureau voor de verkiezing van da ladem van den gemeenteraad, maakt bekend, dat het Centraal Stembureau zitting zal houde» in het Gemeentehui* op Donderdag 8 April 1920, de» nam. 8 uur, ten einde over te gaaa tot het benoemd verklaren van één lid va* den gemeenteraad zulka ter voorziening ia de vacature, ontataan door het overlijden van den heer J. Spruit. De Voorzitter voornoemd. W. HOUWING, Helder, B April 1920. LEDEN CINSUMENIEN-VEREENICING. Helder. Leeraar in de Wiskunde NAAR MAAT, van de Firma AMSTERDAM. SPOORSTRAAT 87. Nog voorradig eenige prima eiken BUFFETTEN, TAFELS, AMEUBLEMENTEN enz., welke zonder prijsverhooging worden verkocht. gaan ze op het doel af, maar de schoten, die prins of Biersteker lossetf, gaan naast of over of de keeper stopt. Dan zendt Prins een hard Bchot in, dat echter tegen de bovenlat aan komt, de bal komt bij Biersteker en deze bezorgt zijn club den 2den goal (2 - 0). H.D.S. werkt zich nu wat meer los, maar haar aan vallen leveren niets op, de verdediging van de gastheeren is hun de baas. Aan de andere zyde vallen Helder eenige corners ten deel, welke Broekhuizen beiden achterzet. Kust gaat in mot 2-0 voor Helder. Na de thee pakken de gasten wat beter aan. We kragen nu een meer geiyk opgaand spel. De keeper van Helder krijgt nu ook, eenige harde schoten te verwerken, wat hein echter, goed afgaat. Het spel gaat aanmerkelijk verslappen. Bij de gasten verlaat de rechts buiten het veld, zoodat de laatste 20 minuten met 10 man verder gespeeld wordt. Helder pakt nog eens wat beter aan en brengt de stand door tusschenkomst van Biersteker op 40. Comb. HsldarOud H.B.8. 10. Den tweeden Paaschdag heeft een comb. Helder van een oud-H.B.8. XI gewonnen met l—O. De wedstrijd Nederland Denemarken was de laatste dagen het geliefkoosde onderwerp van gesprek in alle standen onzer maatschappij Weipigen waren er maar, die vertrouwen hadden in onze nationale ploeg, omdat de wedstrijd tegen de Zwaluwen zoo erg was tegengevallen. En op waarlijk schitterende wijze hebben onze Nederlandse!^ spelers ge- toond dat vertrouwen toch wel waardig té zijn. Over den wedstrijd schrijft het „Hbl.": Te 2 uur 25 kwamen de Denen op het speelveldgekleed in hun roode yersey's maken zij een stoeren indruk. Demuziek speelt het Deensché volkslied. Stram staan de Deensche spelers op het veld. De hoeden ei petten der toeschouwers gaan af en zoo wordtin eerbiedige stilte het lied der gasten aangehoord. Even later kondigen de herauten op den toren de komst aan van onze spelers. Een loeiend gejuich gaat op uit veel tienduizenden kelen als onze oranje-mannen, Bosschart voorop, het veld betreden. Jo. Mutters, een der allerbeste Hollandsche scheidsrechters, zal den wedstrijd leiden, nu Howcroft geen verlof van de Engelsche F. A. heeft kunnen krijgen. De Deensche aanvoerder wint den toss en verkiest eerst met wind en zon mede te spelen. En dus stellen zich om half drie de elftallen als volgt op: Nederland. Mc. Neill Denis Verwey Van Roessel Bosschart Steeman De Natris Kessler v. Beurden v. Dort v. Diermen O Andersen Hansen Steen Rohde Danin Aaly Lykke Groethan Ringsted Joergensen Sophus Hansen Denemarken. Zóó na den aftrap zien wij onze oranje mannen naar voren stuiven. Bosschart plaatst den bal in eens naar Van Beurden, die op zijn beurt niet wacht en rechtstreeks naar Van Diermen centert. Maar het schot gaat naast De stemming zit er dadelijk in:.een golf van enthusiaste aanmoediging zwelt aan tot één juichtoon als men ziet hoe de onzen de zaak aanpakken. Een aanval van het Holland- sche quintetVan Dort schiet net in de handen van den doelverdediger 1 De bal springt terug, Boelie Kessler vangt hem op en weer suist het leder naar der Denen heiligdommaar Sophus Hansen keert het op de hem eigene veilige wijze. En weldra zweeft de bal weer boven het midden van het veld. Daar zetten de Deensche middenspelers hun voorhoede aan het werk. Ze loopen hard, die Noordelingen, harder dan het gros der onzen Maar ze zijn het leder niet zóó meester en daardoor komt het, dat ze den bal nogal eens onverhoeds kwijt raken, wanneer een der Hol landsche verdedigers hun in den weg komt Steen, der Denen middenvoor, lost bij een van de aanvallen een geweldig hard schot. Een seconde is er groote spanning onder de toe schouwers. Maar geen nood. Mc Neill heeft zich op den bal geworpen en stompt dien han dig om den paal weg. Corner De hoekschop wordt goed genomen, maar Van Roessel kopt den bal weg. Ondanks de verschillende vrij snelle aanval len ligt er over het spel van beide elftallen nog een zekere matheid. En ook het publiek roert zich nog niet zóó, als wij het bij een dergelijken internationalen strijd gewend zijn te hooren. Maar dat zal wel beter worden als er maar eerst een doelpunt gekomen is. En dat komt inderdaad vrij spoedig. Steeman speelt den bal prachtig naar voren, naar van Diermen, die zich geen moment bedenkt, maar den bal onmiddellijk langs de Deensche spil naar voren drijft. Boelie Kessler dribbelt om Lykke heen, pikt het leder op en geeft nu even een heerlijk staaltje voetbal kunst te zien, door uiterst handig en formi dabel snel met den bal om de beide achter spelers heen te dribbelen en daarna een schot te lossen, precies in den hoek, absoluut onbereik baar .voor den totaal verrasten Deenschen doelman. Holland leidt met 1-0. Het gejuich, dat bij' dit doelpunt opgaat, is onbeschrijfelijk. Dan in eens weer die stilte. Want zóó is er afgetrapt, zóó zitten de Denen weer voor doel. Zij zijn dapper, die kerelsEn goede voetballers zijn zij ook. Al 1 leen, zij hebben geen voprhoede, die in staat is onze hechte, zeer hechte verdediging te verschalken, terwijl aan den anderen kant Boelie, Kessler en Van Diermen en ook an Dort het den Deenschen achterspelers en doel kan telkens weer uiterst lastig maken. Gevaarlijk komen de Denen even opzetten, tnaar Verwey of Denis zuiveren, de een met harde verre trappen, de ander met tactisch juist geplaatste ballen voortdurend weer het terrein. Het is een lust in deze periode, waarin De Denen komen telkens weer onvermoeid terug. Er zit in die kerels een onverwoestbare dosh, een wil om te winnenalleen zy zyn niet in staat om op het juiste moment een gevaariyk schot te lossen. Toch belagen zy nog herhaalde malen Mc Neill's heiligdom. Maar deze trouwe wachter geeft zyn tegen standers niet de minste kans. Tegenover deze aanvallen staan thans echter ook even zoovele Hollandsche. Onze middenllnie weert zich geducht. Van Roessel is briljant. Hy is een wonder van enthousiasme geen moment verslapt hy. Ook Bosschart weert zich geducht. Eenige malen kopt hy op meer dan keurige wyze den bal weg. En eenmaal lost hy een hard schot op doelwaar Sophus Hansen alleen kan redden door den bal weg te stompen. Even een gevaariyk moment voor ons doel als bq een feilen Deenschen aanval de bal by Denis komt en deze hem op den knie opvangt. Gelukkig springt hy corner. Goed genomen, zweeft de bal een oogenblik uiterst gevaariyk vóór den Hollandschen doelman, vlak boven het hoofd van een der Deensche voorspelers. Maar meteen springt Mc. Neill met groote lenigheid omhoog en ranselt het leder weg, in zyn vaart den Deen het onderst boven loopend. Bosschart vangt den bal op en trapt hem weg. Een gevaarlijk moment voor ons doel wordt door Steeman veroorzaakt, die onverhoeds en onnoodig op Neill terug speelt. Maar gelukkig weet Bosschart den bal nog juist uit te trappen. Nog een paar goede aanvallen der onzen, die nu zeer bepaald sterker zyn en het is rust: 1 0. Na de rust zit er dadeiyk meer gang in. De rust heeft de menschen goed godaan. Het spel is veel kantiger, veel feller dan daarvoor. Dadeiyk wordt aan beide doelen, zonder succes, een bezoek gebracht. De Denen doen een prachtaanval, maar zy hebben geen geluk, want Mc Neill tipt den bal nog juist, vallende, over de spelers heen en daar is Bosschart om hem verder te verwerken. Fel kampén de gasten om den geiykmaker. Een mooie aanval wordt door Steen met een uitstekend gericht schot besloten maar Mc Neill stompt den bal corner. En deze hoekschap levert niets op. Aan den anderen kant zitten onze voor spelers waarlijk ook niet stil. In een versneld tempo gaat het geregeld op der Denen doel af. Jan de Natris krijgt nu veel meer te doen. Een snelle aanval van de Deensche voor hoede Hansen lost een zeer hard schot, maar Mc Neill vangt den bal prachtig op en werkt zeer goed weg. Een vrije schop tegen de Denen, wegens haken van Van Beurden, brengt angst in de harten-der gasten, maar Van Diermen schiet fel naast het doel. Een mooie aanval van Nederland wordt be sloten door een goeden voorzet van Jan de Natris, maar het schot wordt gehouden. En nog eens herhaalt zich dit. De verdediging der Denen is toch waarachtig ook niet voor de poes. Maar de aanvallen op het Deensche doel worden menigvuldiger en steeds gevaarlyker. Nu begint het publiek zich eerst recht te roeren. Het brult om een doelpunt. En steeds enthousiaster wordt nu het spel. Het hoogtepunt is blykbaar nog steeds niet bereikt. Boelie Kessler verrukt ons door zyn keurige dribbels, door zyn fijn-bekend samen spel met Van Diermen en Van Dort. Maar de onze staan veel buitenspel, omdat de Denen zoo ver opdringen en met één back spelen. Onze verdediging heeft niet zoo heel veel moeite met de Denen, omdat de vleugelhalfs zoo schitterend in conditie zyn en omdat Bosschart iederen aanval van de middenmoot weet te onderbreken. Een vrije schop wegens hand» door Van Roessel brengt een oogenblikje angst, maar de solide verdediging bezweert ook dit gevaar weer. Vliegensvlug gaat het spel heen en weer. De aanvallen van beide voorhoedes volgen elkaar op in een razend snel tempo; het en thousiasme stijgt weer. Aan beide zijden geven de doelverdediger» puik werk te zien. Sophus Hansen heeft het meeste te doen, maar hy handhaaft zyn re putatie op meesterlyke wyze. Dan komt een schitterend moment: het maken van Hollands tweede doelpunt. De Natris krijgt .den bal uit een uitgooi vry hy dribbelt om den middenspeler, die steeds hem bewaakt, heen en weet van hem weg te komen. In een sneltrein-vaartje gaat hy er vandoor. Er wordt niet gejuicht: het is stil: een moment van groote spanning! Een achter speler komt De Natris in den weg: een onmerk bare beweging van de beenen van dien satan- schen voetbaljongen en de bal is er voorby. Hyzelf ook. Vlak by het doel is hy nu. Ieder denkt dat hy zal voorzetten. Maar dan ineen» tipt hy den bal van zyn rechtervoet over op den linkervoet en bliksemsael trapt De Natris het leder tusschen Hansen en den doelpaal zoo'n heel klein gaatje maar in het Deensche doell Holland leidt met Het enorme gejuich, datdit Uit Bangkok wordt geseind dat het vlieg tuig, bestuurd door luitenant Masiero op den tocht van Rome naar Tokio onder goede om standigheden te Bangkok is aangekomen. Aldus heeft Masiero meer dan twee derden van het traject Rome-Tokio (ongeveer 10.000 K.M.) afgelegd. 2-0. schitterend staaltje voetbalkunst van den Ajacied beloon de, is nog niet verstomd, of de Denen zitten al weer voor ons doel. Nu ontspint zich daar weer eens, als vóór de rust, een vinnige kamp tusschen Van Roessel en Anderson. De laatst T»x»l, 4 April. Meer dan 40 jaren achtereen was de Heer L. J. Kikkert hier in functie als onderwyzer, In de verloopen week nam hy afscheid van zyn betrekking. De leerlingen uit zyn klas vereerden hem een fraaie bloemenmand en werden door den heer K. getrakteerd. In de verloopen week werden hier voor den vischafslag aangebracht 6580 K.G. gekookte garnalen. De laagste prys was 13, de hoogste 17 ct. per K.G. Voorts werden aangebracht 4 H.L. wulken, prys f5.50 5, f6.— per H.L. benevens 9000 groote oesters, prys f30 per 1000 stuks, en 40 roggen, die 85 ct. opbrachten per stuk. Gedurende de maand Maart werden in 't geheel hier verhandeld 46150 K.G. gar nalen. De melk wordt hier in de gemeente thans verkrijgbaar gesteld tegen 15 ct. per L. Toch schynen er nog handelaar» te zyn, die eeD hoogeren prys eischen. Aan onze voormalige plaatsgenooten, P. Keyser, P. Koning en 8. W. Koning, werd HARIKEBERICHTEN. BIJ Kon. Besl. van 20 Maart 1920, n. 82, 1» de machinist A. de Jong benoemd tot offioler-maohl- 8o kl. Officier-machinist 2e kl, A. P. Noorlander en officier-machinist 8e kl. G. H. Klaringa »ljn te Willemsoord geplaatst aan boord van Hr. Mie. In- structteechlp Koningin Emma. Hr. Ms. Opnemlngsvaartulg „Hydrograaf" fcal 15 April a.s. In dienst worden gesteld om onder leiding van den luitenant ter zee le kl. H. O. van der Straaton opnemingen te doen in het Moorder- frontier. Opgave van overgeplaatste onderofficieren 0er Zeemacht: Op 16 April: sergeant^kok H. Zwart van Schor pioen naar Adspirantenechool te Dordrecht; jop 23 April: sergeant-kok J. J. Wehmann van Zee land naar Marinekazerne Amsterdam; idem P, Tol van Marinekazerne Amsterdam naar Zeeland, Met ontslag uit den zeedienst: Op 8 April: matroos le kl. J. Bekink; op 7 April: matroos 8e kl. D. van der Wllli April: matroos le kl. C. E. Witmans en kert: op 16 April: matroos 3e kl. H. Vos; idem 2e kl. D. J. V. N. J. Ruijter; op 28 Ap: kl. M. C. Kroon; korporaal-vliegtuigmaker C P. van Assem; korporaal-machinedrijver 2e kl..W. N. J. Ruijter; op 28 April: matroos le Kooii; op 29 Aprilkorporaal-vliegtuigmaker J K. W. Geerts; op 2 Mei: matroos le kl. IH. W. van Leeuwen en K. de Jong; op 3 Mei: matroos 3e kl. J. Beder; op 8 Mei: marinier le kl. H. C, i issclor. LEGERBERICHTEN. De eergeant M. P. van der Kulk, van het 21e reg. inf. te Den Helder, wordt op 14 April a.s. gedetacheerd bij het vaste detachement in de Le gerplaats „De Harskamp". In het tijdvak van 6 tot 10 April a.s. zullen worden Ingelijfd de lotelingen der lichting 1920, toegewezen aan de regimenten huzaren (niet be stemd voor paardenoppaeior of Ipaardenverzor- ger); de Israëlieten van het eerste gedeelte oo 12 en 13 April a.e. Naar wij vernemen, zal de adjudant-onderoffi cier Duijno, van het 4e reg. vesting-artillerie te Den Helder, in stedo van bogin April, begin Juli e.k. den militairen dienst mot pensioen verlaten VISSCHERIJBERICHTEN. STOOMVAARTBERICHTEN. Stoomvaart-Maatschappij Nederland. Prinses Juliana vertr. 8 April v. A'dam n. Batavia. Enggano arr. 80 Maart v. de Teos te Bunderland. Rotterdamse!» Lloyd. Gosntoer, thulsr„ vertr. 81 Maart r. Gelombe. Madioen, v. N.-York n. Batavia, vertr. 81 Maant v. Durban. Rindjani, thuiar., vertr. 81 Maart t. Po# Saifl. Holland—Amerika Lijn. Ameteldijk, v. Puerto Mexico b. R'dam, vatfcr, fl April v. Norfolk. Maartensdijk, v. R'dam n. Oalentts. vertr. 86 Maurf v. Colombo. 'ïorfolk' H*T*n* *'d,UB' 'Otta 4 Jjrll a Holland—Zuid-Afrit* ETJ*. Mont Elanc vertr. 80 Maart v. Durbss B, ÏT2aai Kon. West-Indische M&ildisart, Prins Frederik Hendrik vertx. 6 April "fc 'A'iaa* n. Suriname. Prins Willem I, thuisr., vertr. 81 y. La* Palmas. Kon. Hollandsche Lloyd, Gelrla arr. 6 April r. Buenos Arree «e IJmïïfSt*. ■toomvaartmaateehappij Oefaan, Tjlbodas arr. 81 Maart te Ihanghak Alcinoue, v. Batavia a. A'dam, paaa. April PeorllB. Kon. Paketvaartmaatsehappif, Roggeveen arr. 1 April v. Java te Melboaraa, JavaChina—Japan fcijn, Tjibodae vertr. 4 April v. Shanghai n. Japan. Zitting Centrial-Stambmraaa verkiezing Gemeenteraad. In plaats van kaarten. Verloofd CATR. QUANT •n Fr. PRASS. Spoorgracht 11. Langestraat 48. Den Helder, 4 April 1920. Heden ontsliep myn ge liefde Echtgenoote en der Kinderen zorgvolle Moeder JOHANNA KWAK—RENSMAAG, na een smartelyk doch ge duldig lyden, in den ouder dom van 28 jaar en 5 maanden. Namens haar diepbedroefde Echtgenoot en Kinderen, D. KWAK. J. KWAK. H. KWAK. Helder, 6 April 1920. Heden ontsliep onze ge liefde Dochter en Zuster JOHANNA KWAK—RENSMAAG, na een smartelyk doch ge duldig lijden, in den ouder dom van 28 jaar en 5 maanden. Namens haar diepbedroefde Ouders, Zusters, Behuwdzusters, Broers, Zwagers en verdere familie. Helder, 6 April 1920. Hiermede vervullen wy den treurigen plicht U ken nis te geven, dat na een langdurig doch geduldig lyden is overleden, onze lieve Zoon en Broeder EVERT WILLEM, in den ouderdom van byna 23 jaar. Helder, 4 April 1920. Zyn bedroefde Ouders en Zuster: J. H. TERVOORT. D. TERVOORT—DK WIT. M. TERVOORT en Verloofde. De ter-aarde-bestelling zal plaats hebben Donderdag a.s., des namiddags 1 uur, vanuit het sterfhuis Imma- straat 103. Heden overleed plotse ling, tot onze diepe droef heid, onza innig geliefde Man en der kinderen zorg zame Vader en Grootvader, WILLEM ANTHONIE WARNAAR, in denouderdom van 59 jaar. Zyn diepbedroefde Vrouw, Kinderen en Kleinkind, Wed. J. H. WARNAAR— Lüstenbeegeb. Helder, 5 April 1920. Eenige en algemeene kennisgeving. Geboren: MAARTJE, Dochter van Jb. VISSER en M. J. VISSER-Visser. Den Helder, 4, April 1920. Onzen hartalijken dank betuigen wy aan Dr. Grunwald, voor de beate en zorgvuldige behande ling tydena de lange ziekte van W A. Warnaar. Namena de Wed. WARNAAR en Kinderen. Bassingracht 16, Helder. Schoenreparatie brengen bij W. F. K. MEIJER, Iste Sehagendw.straat 1. Zelfreperateurs kunnen leder be komen. DE COMMISSIE. Burgemeester en Wethouders van' Helder roepen sollicitanten op voor de betrekking van aan de Zeevaartschool. Aantal lesuren 24 k 26 per week. Salaris, behoudens nadere goedkeuring, volgens de regeling R.H.B.S. met vyfjarigen cursus. Zy, die bevoegd zyn voor het geven van onderwys in de Zee vaartkunde of Natuurkunde, ge nieten de voorkeur. Aan den te benoemen functi onaris zullen 4 lesuren per week gedurende de 7 wintermaanden, aan de Machinistenavondschool worden opgedragen tegen een vergoeding berekend naar de regeling der R.H.B.S. met drie jarigen cursus. Nadere inlichtingen verschaft de Direeteur. Stukken vóór 11 April-1920 aan den Burgemeester. Mevrouw AVENARIUS—Duys vraagt «en net Dagmeisje. Mevrouw v. d. KOLK, Breede- laan 7, Bussum, vraagt met 1 Mei san net DIENSTMEISJE, P. G. Loon f250, plus f50.—reiskosten enz. Wasch vry. Zich aan te melden by de Dames: KAMP, Kerk- gracht 42, Helder. Gevraagd wegens ziekte der tegenwoordige een MEISJE, des Zondags na 12 uur vry. Adres: Loodsgracht 66. Gevraagd wegens aiekte een net Meisje, als noodhulp. Huisgezin zonder kinderen. Zich aan te melden tusschen 7 uur en 8.u. 30 's avonds. Mevrouw HETTERSCHY, Havenplein 15. Gevraagd een Meisje, voor de morgenuren. Adr«* .aalweg 165, beneden Gevraagd een MEISJE, beneden de 18 jaar, voor de morgenuren. Adres: Weststraat 57, boven. Flinke Juffrouw of Meisje ge vraagd, om tydens de schoon maak te kunnen helpen. Adres: Polderweg la. Gevraagd flinke Naaisters, tegen hoog loon. Brieven onder No. 643, aan het Bureau van dit blad. VERLOREN gouden ARMBAND. Tegen belooning terug te be zorgen: Emmastraat 54/66. Gevraagd een nette Dag- Dlensibode. Loon f6.— Adres: HOtel „BELLEVUE". Gevraagd san natte Dag-Dienst bode of Meisje boven 14 jaar. AdresHEIJMAN, Hoofdgracht. Gevraagd een flinke Dag- Dienstbode. Adres: Weststraat 59.' Mevrouw BOK, Ankerpark 2, vraagt zoo spoedig mogelyk esn Dag-Dienstbode, of een Dienstbode ▼oor dag en nacht. Gevraagd een flinke Dienstbode, ▼oor dag of dag en nacht. Loon 6 gulden per week, met vrye bewassching. Adres: Miknkboo, Hoofdgracht 80, Helder. Gevraagd san flinke Dienst bode, voor den dag of voor dag en nacht. Loon f6.per week en een Werkster voor den n.m. Adres: Hoofdgracht 71-72. Aan melden né 7 nur. Gevraagd een flinke Loop jongen. - Adres: J. KORVER, Spoorstraat 38. Flinke Jongen gevraagd. Adres: J. HEIJDENRLJK, Breewaterstraat 4. Gevraagd een le LAKKER, bekend met biezen, hóóg loon, en een Rijwieimonteur. Adres: P.ROOZENKRANS, Weststraat. Gevraagd, onmiddellyk te aan vaarden, gemeubileerde ZIT- en SLAAPKAMER, met of zonder pension, voor Dame alleen. Brieven met opgave van adres en prijs onder Nr. 642, Bureau van dit blad. Echtpaar zoekt tegen einde April gem. Kamars, zonder gebruik van keuken. Br. onder Nr. 635, Bureau van dit blad. Te huur gevraagd door twee Heeren: gemeubileerd» Kamars of étags. Brieven onder No. 644, aan het Bureau van dit blad. Spaansehs Conversatieles gevraagd. Brieven onder No. 645, aan het Bureau van dit blad. Te koop ean zeer mooie PIANO, merk: Rud. Ibach Barmen. Te bevragenBureau van dit blad. PIANINO, f530. Zwarte Salon-Planlno, kruis- snarig, iu metaal. Prima instru ment. Direct over te nemen, A contant, f530.Adres: Hoofd gracht 81 (boven), 's avonds na 7J uur. Te koop gevraagd «en goed onderhouden Wandelwagentje, liefet met kap. Brieven onder Nr. 641, Bureau van dit blad. en te koop gevraagd. AdreaS. HERSCHEL, Kouing- ■traat 23. Tc koop een mohoniehouien LINNENKAST. Adre»; Bureau van dit blad. Te koop een Alredale-Terrler (raszuiver). Adrea: Brouwerstraat 61, Te koop een Osmesfiets. Adrea: Nieuwatraat 16. Te koop moeie, Jonge Kip pen. Donderdag» en Zaterdags Wsrfpssrt, Weststraat eu ook aan huis. Adres: H. J. A. HEILI GENBERG, Stoom weg, Breezand. Te koop een licht Handwa gentje, op veeren. Adres: Oranjestraat 11. Te koop Dultsch* H«rd«r- Rashond. Adres: Bureau van dit blad. tedsron Donderdag la een der eoupeurs aanwezig bij den Heer

Heldersche Courant | 1920 | | pagina 3