W.J. BAKKER, i betrekkingen £1 |B betrekkingenI s! c DRUKWERK C. DE BOER Jr. Evangelisatie PALMSTRAAT. van I tot 8 lllli a.s. KAMERS VAH KOOPHANDEL Sit s:„,?°or den Advertentiën. KANAALWEG, LglVERSENj TE HUUR TE KOOP BESTELT TIJDIG UW GIJ KUNT DAN OP EEN GOEDE UITVOERING - - REKENEN - - 10 13 i. AFWEZIG AANGEBODEN. flinke IJSKAST. p bregman, R. DIJKSHOORN, PEKEL-AUGURKEN d«®o zaai word gearresteerd en wegens het misdrijf van art 251 bis W. v. 6. terecht- stond, word vercordeeld tot een laar en zes maanden gevangenisstraf ander aftrek van het voorarrest De bewoonster van het iper- ceel waar bet meisje op bezoek was en dio vervolgd werd wegens het gelegenheid ge ven tot het plegen van het misdrijf van art. 251 bis W. v. S. werd bij verstek veroordeeld tot één jaar en zes maanden gevangenisstraf. Tegen haar was één jaar en drie maanden gevangenisstraf gevorderd. Door bijen gedood. Van den heer P. Boonstra te Witmarsum zijn een kloek met elf kuikens door een zwerm bijen gedood. Trambotsing. De „Alkm- Ort" bericht dat bij Koedijk gisteren twee trams tegen elkaar zijn ge botst De van Alkmaar komende tram -was naar Bergen doorgereden en had niet de om 10 uur uit Bergen vertrekkende tram afgewacht. Hierdoor moesten de trams te gen elkander botsen, tenzij de machinisten elkander tijdig opmerkten. Een woonwagen bewoner poogde nog de aandacht van de beide machinisten te trekken, doch tever geefs. ■De machinist van de van Alkmaar ko mende tram sprong van de tram en bekwam geen letsel. De machinist van de van Bergen komende tram liep een verwonding aan zijn lip op. De beide stokers kwamen met den schrik vrij. Persoonlijke ongelukken zijü er niet bij gebeurd. De materieele schade is zeer groot Spoedig was een aantal spoorwegarbeiders ter plaatse, oon het gestremde verkèer te her stellen. De electrlsche draad. Een metselaar Keiler te Denekamp is gis termorgen met een electrischen draad in aan raking gekomen en onmiddellijk gedood. De man was gehuwd. Valschheid ln geschrifte. De rechtbank te Winschoten veroordeelde dien hoofdboekhouder van de Stoomtramweg- Maatschappij „Oostelijk Groningen" te Win schoten, wegens valschheid in geschrifte en en het gebruik maken van door hein geschre ven en met een vreemden naam onderteeken- de quitantie tot bedragen van 6860, 4935 en f 6600 tot één jaar en zes maanden gevan genisstraf met aftrek der voorloopiga hech tenis. Zijn 89ste kind aangegeven. Een bericht uit Bergen aan de „Ghieago Tribune" meldt, dat dezer dagen een Zweed- sche 'boer van 69 jaar de geboorte van 39ste kind heeft aangegeven. Hij is driemaal in het huwelijk getreden. Zijn eerste vrouw schonk hem 15 telgen, zijn tweede 12 en zijn derde eveneens een dozijn. Ernstig mijnongeluk. Donderdag 'gebeurde op de Oranje Nas- sau-mijn H alweer een ernstig ongeval. Een vader en zoon Anigeles genaamd, wo nende te Schaesberg, werden door afvallend gesteente getroffen op de 163 meter verdie ping in de afdeeling A. Beiden moesten naar het Jozefs-hospitaal te Heerlen vervoerd worden. De toestand van den vader is ernstig. Hij verkeert in levensgevaar, terwijl de zoon als buiten gevaar is te beschouwen. De malversaties bij het Hotel des Indea De Haagsche rechtbank heeft gisteren uit spraak gedaan in de zaak tegen M. F. R., huisvrouw van O. F. H. en O. F. H., exploi tanten van het Hotel des Indes in Den Haag, thans gedetineerd, beschuldigd van een zeer groot aantal feiten van het doen plegen van valschheid in gieschrifte en van het gebruik maken van vervalschte stukken, terwijl aan de eerste bekl. voorts nog een geval van he ling en aan den tweeden bekl. twee feiten van verduistering waren te laste gelegd. De eisch tegen beide bekl. luidde twee jaren ge vangenisstraf met aftrek der preventieve hechtenis. De rechtbank heeft beidé beki veroordeeld tot 1 jaar gevangenisstraf met aftrek van de voorloopige hechtenis. De rechtbank achtte niet bewezen de aan den tweeden bekl. ten laste gelegde verduistering en de aan de eerste bekl. ten laste gelegde heling, terwijl het bewezene werd gekwalificeerd: als het doen plegen van valschheid in geschriften en het gebruik maken van de aldus ver valschte stukken als ware zij echt en onver- valscht, meermalen gepleegd. De rechtbank "waB van oordeel dat uit deze handelingen na- deel voor de gemeente kon ontstaan. Knoeierij met suikerbons. De Rechtbank te den Haag heeft uitspraak gedaan in de zaak tegen den voormaligen di recteur van het Oentr. Verrekenkantoor voor Suiker M., thans zonder beroep, die terecht had gestaan wegens valschheid in geschrifte in verband' met die afrekening met suiker bons en weshalve 4 maanden gevangenis straf tegen hem was geëischt. De Rechtbank heeft den beklaagde vrij gesproken. De moordaanslag ln de Bosehjes van Poot. In de zaak tegeu*den los werkman K. L., 37 jaar, gedetineerd, beschuldigd van den be kenden moordaanslag, gepleegd in Februari j.L op een 19-jarig meisje in de Bosehjes van Toot, heeft de Rechtbank een nieuwe instruc tie gelast met instelling van een onderzoek naar de geestvermogens van den bekl., waar toe door de Rechtbank tot deskundigen be noemd zijn prof. L. Bouman en dr. H. J. van Overbeek. Donker Rotterdam. Woensdagnacht werden twee surveilleerende agenten aangesproken door een vrouw, die hun vertelde, dat op haar kamer in de Zeven- huissteeg een dronken man geweest was, die haar last veroorzaakte. De agenten begaven zich naar de woning en vonden daar den zee man A. B. uit Den Haag, die in dienst is bij de HollandAmerika-Lijn. De jman bloedde hervig uit verschillende wonden in het gezicht en uit een groote wonde in den huik. De ge neeskundige dienst werd gewaarschuwd, die den gewonde naar het ziekenhuis bracht. Zijn toestand is zeer ernstig. De bewoonster van dé kamer vertelde, dat de man haar te lijf wilde, waarop zij een melk-» flesch had genomen om zich te verdedigen. Op haar geroep van „moordt" waren twee onbe kende mannen naar hoven gesneld, waarop zij de woning had verlaten. Toen zij terugkwam waren deze mannen verdwenen. De politie stelde onmiddellijk een onderzoek in. Zij ver nam van voorbijgangers, dat een man van zui delijk type, in een grijs costuum, naar boven was gesneld en ook alleen was teruggekeerd, terwijl hij zijn handen aan zijn kleeren af veegde. Aangezien genoemde vrouw den laat- sten tijd met een Spanjaard samenleefde, ging men op zoek naar dezen man. In een woning aan den Kuipersgang werd de bedoelde te bed aangetroffen. In de kamer vond men een grys pak" en een scheermes, waarop bloedsporen. De man werd naar het bureau geleid, waar bleek, dat hij geen schuld aan de daad had, maar dat een andere Spanjaard in zijn woning was gekomen om van pak te verwisselen. Aan deze had het pak behoord, dat in de kamer was gevonden. Vermoedelijk is deze persoon de dader. De politie is hem reeds op het spoor. Moordaanslag. De 84-jarige werkster J. A. de M. te Rot terdam had eenigen tijd verkeering gehad met den metaalbewerker J. K. uit Dordrecht. Zi, hadden echter ruzie gekregen. Donderdag avond ontmoetten zij elkaar op de Schiedam- schedijk. Er ontstond een woordenwisseling Deze liep zoo hoog, dat K. plotseling een brood mes te voorschijn haalde en er de juffrouw een snede mee aan de keel toebracht. Deze begon luid „moord!" te gillen, waarna de dader de vlucht nam, achtervolgd door een groote men- schenmenigte. Op de Leuvehaven gekomen, aarzelde K. geen oogenblik en sprong pardoes te water. Hij werd op het droge gebracht en opgesloten in het politiebureau Groote Paau- wensteeg. Het bebloede mes is teruggevonden en in beslag genomen. De juffrouw is in het ziekenhuis op den Ooolsingel verbonden. HAAGSCHE BRIEVEN. De Gemeenteraadsverkiezing. '&-Gravenhage, 28 Juni 1923. De politieke veldslag is weer geleverd en de verschillende legermachten hebben zich, hetzij met buit, hetzij met verliezen, weer in hun kwartieren terug getrokkenl De Residentie genoot, tengevolge van de annexatie van Loosduinen, als laatste de eer van den politieken strijd om de raadszetels. Bijzonder geanimeerd is het treffen niet ge weest en ook hier viel als bijna overal in den lande een zekere onverschilligheid en lakschheid bij het kiezerskorps te bespeuren. De voorbereidende campagne trok veel min der dan vroeger de aandacht. Wel werden de gebruikelijke openbare vergaderingen gehou den en wel werd de brievenbus nu en dan vol gestopt met allerlei gedrukte aanbevelingen voor de candidaten van de diverse partijen, doch bijzonder groot is de animo daardoor ook al niet geworden. De actie van de katholieken en de S.D.A.P. viel nog het meest op en het is wel merkwaar dig, dat dit juist de best georganiseerde par tijen zijn. Zij hebben ook het grootst aandeel gehad in de openbare propaganda en.... in het beplakken van alle zich daartoe leenende vlakten met hun' pamfletten. Muren, deurpos ten, tram- en lichtpalen, schuttingen, alles was wel voorzien en de namen van de wethou ders Van Vuur.en en Albarda prijkten daar als zinnebeeld van de ordelijkheid der ge meentel Gelukkig heeft het besmeren van de straten zich tot een minimum beperkt, al hebben deze toch op sommige oogenblikken een asch-belt- aanblik opgeleverd, als een reclame-wagen of -auto van één der partijen voorbij1 gegaan was. Merkwaardig is het te vernemen, dat de Burgemeester den hoofden van scholen heeft medegedeeld, dat de muren van scholen moch ten worden beplakt en dat de school-concierge of -schoonmaakster den dag na de verkiezing zou hebben te zorgen voor het verwijderen der plakkaten. Een inzender in één der plaat selijke bladen, die hiertegen terecht protesteert waarvoor dienen anders de aanplakborden? merkt zeer juist op, „dat het nu niet moet verwonderen als een volgende keer de ge meente ook nog aanplakkers en biljetten ter beschikking van de partijen gaat stellen 1 Van Loosduinsche zijde werd in de stad veel propaganda gemaakt voor den Loosduinschen R.-K. wethouder Nederpeld; een heele stoet van auto's en fietsers trok daartoe door de straten. Deze aparte R.-K. lijst zou echter geen succes hebben. Ook voor Papa Carré (Htlbscher), directeur van het Scala-cabaret, die op een aparte lijst schitterde, werd nogal werk gemaakt, terwijl de bioscopen en verschillende café's reclame maakten voor de candidatuur-Willy Mullens (Alberts frères) en Viskooper van de Amuse mentspartij, die o. m. sterke verlaging van de belasting op de Openbare Vermakelijkheden op haar program heeft staan. De middenstanders die in tegenstelling met Amsterdam met een degelijke lijst met bekwame mannen aan den strijd deelnamen hebben ook. niet stilgezeten en hun leuze „Te gen te ver doorgevoerde overheidsbemoeiing" heeft nog velen getrokken. Behalve de Mld- denstandskiesvereeniging was er ook nog een Neutrale Middenstandsgroep, welke twee lijs ten tevens verbonden waren met die van de Amusementspartij en van de gecombineerde Liberale-, Volkswelvaart- en Bezuinigings partij. Op deze verbonden lijsten werden nog ruim 7000 stemmen uitgebracht! De verkiezingsdag, Woensdag 27 Juni, is merwaardig kalm verloopen en de drukte aan de stembus leefde slechts af en toe op. Dit be vestigde al spoedig den indruk, dat er niet druk werd gestemd. Trouwens de cijfers der weg blijvers bewijzen dit. In kieskring I hieven 6942, in 8121 en in Til 14588 kiezers weg. Onder de ingeleverde biljetten bleken bovendien nog van onwaarde in kieskring I 4178, in II 3506 en in III 2470. Totaal bedraagt het aantal wegblijvers dus 15.2 pet., de biljetten van onwaarde 5.2 pet. Aan de stembureaux was het, behalve op enkele oogenblikken, stil en de propagandisten stonden veelal zich te vervelen. De S.D.A.P. en de Roomsch-Katholieken waren feitelijk de eenigen die intensief postten; bij de laatstge noemde geschiedde d't 't was opmerkelijk - bijna uitsluitend door vrouwen. Toen om 5 uur de stembureaux gesloten waren, moest het eigenlijke werk nog begin nen. Wat dat zeggen wil, weten ingewijden het best-. En dan waren er hier pl. m. 200 stem bureaux! Het behoeft dan ook niet te verwon deren, dat de bussen langzaam binnenkwamen. Een vrij groot, aantal belangstellenden was getuige van het af- en aanrijden van de auto's met de kostbare lading voor het oude Stadhuis aan de Groenmarkt. Om half negen was daar de grootste drukte, doch om tien uur werd er nog gereden. Voor de dagblad-bureaux, waar binnen hard gewerkt werd, stond een matige menschenmenigte in afwachting. Eerst om elf uur viel er iets te publlceeren, doch eerst na twaalven was de uitslag vsn kieskring I be kend en omstreeks 2 uur de beiue anderem Niettemin waren er ook toen nog wachtenden! Thans een en ander over den uitslag zelve. Het voornaamste resultaat der verkiezing is wel, dat een opschuiving naar rechts heeft plaats gehad. De oude raad telde 28 knksche tegen 17 rechtsche leden, de nieuwe verhouding wordt 24 links tegen 21 rechts; de nnkscne meerderheid is dus tot drie netels geslonken. Een vergelijking tusschen ae oude en nieu we samenstelling geeft het volgende resultaat: Oud Nieuw R.-K. Staatsparty S. D. A. P. Anti-Rev. Party Chr.-Hist. Unie Vrijheidsbond Vrijz.-Dem. Bond Communistische Partij' 's-Grav. Middenstandskiesver. Neutrale Party Amusementsparty Herv. Ger. Staatsparty Hieruit biykt, dat de katholieken één zetel winnen, terwijl de S.D.A.P. er één verliest. Merkwaardig is oök, dat de Christelijk-Histo- rischen 2 zetels winnen en de Anti-Revolu- tionnairen er één verliezen. Dit gevoegd bij het verlies van 2 zetels, dat de Vryheidsbona lyat, wettigt de veronderstelling, dat ook hier de kleurlooze middenstof op de meest-gematigde rechtschen gestemd heeft, terwijl de A.-R. in vloed aan 't tanen is. Nu moet hier even worden opgemerkt, dat een groot aantal Schevenmg- 9 14 6 2 8 1 8 1 1 5 4 6 2 1 1 1 2 sche Yissctiers, die wlrt- mar «c T. «waar worden gerekend. De invloed hebben één zetel gewonnen en hun invioeo schijnt dooreengenomen toe te neme®. Hil,r verschijnsel, dat zich: ook elders voordeed. T dSTÏÏ. «W ook het geval voor, dat de partyleider Mr. Marchant No. 1 r. De Communisten hebben ïïN he_ i(j. ste verlies geleden, n.I. van 8 op 1. DomW- denstanders behielden hun zetel, al aan een bekwamer persoonlijkheid over. we Neutrale Party, die door uitputting van haar lijst al geruimen tijd met meer in den Ra vertegenwoordigd was, is thans verdwe heeft nu plaats gemaakt voor de Amusements partij. Hoewel Willy Mullens daarvoor geko zen is, zal deze vrij zeker bedanken en opge volgd worden door Viskooper. De Herv Gereformeerde Staatsparty doet haar intrede met liefst twee zetels. iZooals bekend is, was Loosduinen thans Dij Den Haag Ingedeeld, doch aanstonds moet wor den geconstateerd, dat de invloed van Loosdui nen niet groot, om niet te zeggen onbeteeke- nend is geweest. Er is geen enkel Loosduiner gekozen en op de speciale Loosduinsche lijsten Is meer do'or Hagenaars dan door Westlanders gestemd. Op de R.-K. Loosduinsche lijst wer den totaal 2025 stemmen uitgebracht, waarvan in Den Haag 2009! Beter inpakten de A.-R. het n.1. van de 528 werden 459 in Loosduinen uitgebracht. De S.D.A.P.-byiijst in Loosdui nen haalde 16 stemmen, de hoofdlijst 415 stem men! Overigens waren in Loosduinen de A.-R. (557) en Ohr.-H. <415) het sterkst. Totaal wer den in de nieuwe voorstad 2881 stemmen uit- M ari 7K van onwaarde. In Loosduinen Êen dus heel wat minder foutieve stemmers damenrm<rie Wfde strijd afgeloopen en ia de stadte alles weer rustig - voor zooverre e' fan van onrust sprake was - alleen werden Z ïbladen met meer dan gewone belangstel. C Sohf en gateen. 9 Juli worden d, g6. lootsbrleven <Ier „ieuw-beuoemden reeds den Raad onderzocht. De strijd tegen de Poolvoret Een Noorsch patrouilleschip, dat te Spits- bergen is aangekomen in verband met de op. uetreven Poolvlucht van Amundsen, heelt daar de liiken gevonden van twee léden van den staf Ln. w. imoDhvsisch station te Ouade van U Achttien maanden geleden voeren de beide mannen over den Is-fjord om een zieken man te. Cross Bay te bezoeken. Zy zijn nooit terug gekeerd Men ontdekte hun lijken in de Kob- berbugtj eenige honderden myien ten Noor- fan van Guade Hook. Op "een der lijken vond men een notitie- boekje met aanteekeningen. Daaruit bleek dat zii vele weken achtereen op een ijsberg had don rondgedreven, voordat zy te Kodderbugt aan land konden komen. Daar wisten zy nog eenige maanden het leven te rekken Toen hun voorraad uitgeput raakte en ztj-n geen kans zagen, terug te keeren omdat hun roei boot tusschen het ys was verbryzeld, waren zii geheel overgeleverd aan d^ koude der Pool streken. Hiertegen hebben zy h<>g maanden weten stand te houden. DANKBETUIGING. Yoor de vele blijken van deel neming, die w\j mochten ont vangen zoowel van binnen als buiten deze gemeente, tijdens de ziekte en het overlijden van onzen geliefden Zoon en Broeder, PIETER JAC0BUS, betuigen wy aan allen onzen hartelljken dank. Helder, 30 Juni 1923. j ,8) Namens de Familie J. JANSEN. Gravenstraat 60 DANKBETUIGING. Myn oprechten en hartelljken dank aan allen die belangstelling betoond hebben en het aanbieden van een Souvenir aah mij. FROUWTJE KOORN. (O 8) Binnenhaven 125. Zondag Ds. A. Q. v.m. 10 uur: B. TEN KATE, van Haarlem. LEGER DES HEILS. Boekentent. Koningsplein. Dagelijks van 2 t.m. 7 Juli geopend van 2—10 uur. Flinke sorteering Bijbels, Chr Lectuur, Teksten dnz. Eiken avond vanaf half 8 Samenkomsten voor de Tent. (C15) Arta, De praktijk wordt waarge nomen door de andere Doktoren. De kiezerslijsten van de Kamer van Koophandel ln Holland's Noorderkwartier worden, Inge volge art. 9 van het Regle ment,'vanaf 1 JULI ter inzage gelegd ter Socretarie van alle gemeenten in het district en ter Secretarie der Kamer (Oude gracht 182, te Alkmaar). De Kamer van Koophandel voornoemd, S. W. ARNTZ, Voorzitter. D. J. SCHEFFÉL, Secretaris. 2 nette Dames zoeken 2 nette HEEREN om gezellig de ker mis door te brengen. Brieven onder Nr. 518, Bureau van dit blad. |fl GEVRAAGD. Een nette Weduwe m.b.1. biedt zich aan als Huishoudster of iets dergelijks in klein gezin. Brieven onder Nr. 517, Bureau van dit biad Gevraagd HUISWERKzooalsschrIjven enz. Brieven onder No. 516, aan het Bureau van dit blad. Actieve AGENTEN gevraagd voor het aanwerven van leden. Ruime bijverdienste. Brieven onder No. 495, aan het Bureau van dit blad. AANGEBODEN. Wordt gevraagd een net DAGMEISJE, niet beneden 16 j-, bijMejZEGER HOUTER, Kanaal weg 117. Te huur gevraagd met recht van koop, een geschikt Pand, voor het oprichten van een Stoomwasscherij. Brieven franco onder Nr. 514, Bureau van dit blad. VARIÉTÉ FAVEUR. KAMERS gevraagd met of zonder PENSION. Brieven met conditie onder motto „Kamers Faveur"Schouw- burgloge, Nieuwe Kerkplein. Gevraagd voor Dame met 2 kinderen een net PENSION, te Huisduinen, van 6 tot 19 Aug. Brieven met prijsopgaaf te rioh- ten aan HUURMAN, Parklaan 8 Bussum. I AANGEBODEN Eengem ZIT-SLAAPKAMER en een SLAAPKAMERTJE te huur aangeboden, omtrek Keizersbrug. Adres: Bureau van dit blad. Te huur gem. ZIT- en SLAAP KAMERS op eersten stand. Adres: Bureau van dit blad. Te huur een Pakhuis, tevens Paardenstal, gelegen achter Oranjestraat 28 Te bevr.: Woning-Bureau, Koningstraat 111. Frlssche Slaapkamer huur voor 1 of 2 personen Adres: Emmastrnat 100. te Te huur gevraagd een Wo ning of ongemeubileerde Kamers, huurprijs f 5 k 0,— per week. Brieven onder Nr 515, aan het Bureau van dit blad. Te koop Wandelwagentje met Kap. Prijs f 6.—. Adres: Bureau van dit blad. Te koop een goede WAAK HOND en een goede VIOOL met kist. Adres: Bureau van dit blad. Aangeboden BOEKEN, 1ste klas H.B.S. Adres: Hertzogstraat 10. Te koop een mooi Damesrljwlel, nieuwe Banden. Spotprijs f 25.—. Adres: Diaconiestraat 31. TE KOOP Maat 80—160 o.M. Adres: Bureau van dit blad. Te koop leegstaande WONING. Billijk in prijs. Te bevr.: Assurantiekantoor, THOMASSE, Keizerstraat 15-17 (Ingang Californiestraat). Te koop 4 STOELEN, 2 ARM STOELEN,eikenhout (blauw pluche) 125. Adres: Basstraat 34. Te koop beste petroleumolie Hanglampen, Lampenballons, een mooie Grammofoon met 25 platen, haast alle de nieuwste nummers, een goede Ganapé, een Buffetkast en een flinke Bascule met gewichten. Adres: J. ROB, Breestraat 53. Te koop het mooie, solide HUIS, Jste Vroonstraat Nr. 22 Te bevragen by j. Kikkert! Koningdwarsetraat Nr. 69. Te koop een KLOEK met 8 Kuikens, 16 dagen oud Adres: Trompstraat 6. Te koop 12 rooken best gewonnen LANDHOOI. Adres: Binnenhaven 111. Te koop een nieuw Hee renrijwiel met Continental Ban den, Kettingkast, groot Zadel, Tasch, Rem en Freewheel voor f 65.—. Adres: Jan in't Veltstraat 75. KOOPJE. Een prima Engelsoh Damesrljwlel met lste klas montering voor billijken prijs. Adres: W. TOL, Jan in 't Veltstraat 75. Te koop een zoo goed als nieuw Heerenrijwiel voor den prijs van f 25, tevens aan huis gevraagd een paar nette Bur- gerwasschen, nette behan deling. Adres: Langestraat 82. Te koop l-dag Kuikens, 40 cent. Kloeken met 15 Kuikens f9. jonge Kippen 2£ maand, overjarige Buf- 0 -Haan. Aan hetzelfde adres een zwarte Piano te koop, (Duitsch merk). Adres: J. DE BRUIJN. Leliestraat 41. TE KOOP, aan de Loodsgracht: Een zeer mooi Huls, geheel voor zien van Electriciteit Closeten grooten Tuin met Boet. Direct te aanvaarden. Het Psrcesl Koningdwarsstraat Nr. 69, zeer geschikt voor AUTO-GARAGE. Koopprijs zeer billijk. Direct te aanvaarden. Aan de DykBtraat een flink Win kelhuis met rulma Bewoning en groote Werkplaats en Pakhuis. 1 October a.s. te aanvaarden. 3 Huizen aan da Westgracht Nr. 48, 49 en 50 en 3 Huisjes daarachter aan de Molenstraat Nr 93, 95 en 97. Deze huizen zijn ook afzonderlijk te koop. Een mooi Huisje lste Vroonstraat Nr. 45. Met 6 wekenr te aan vaarden. Een flink burgerhuis Piet Hein- straat Nr. 55. Direct te aanv. Een zeer mooi Huls Hertzogstraat Nr. 18. 8 Juli to aanvaarden. Een flink Huls (met Werkplaatsje aan de straat) Middenstraat Nr, 116. Direct te aanvaarden. Een Burgerhuls Piet Heinatraat Nr. 20 Direct te aanvaarden. Een zeer mooi Huis Van Galen- straat Nr. 39a. Direct te aanv. Een flink, ruim Huls Laan Nr. 4 Direct te aanvaarden. Koopprijs f 3500.—. Een zeer mooi Huls Hoogstraat Nr. 93. Een flink Huls met grooten Tuin Bassingracht Nr. 65. Komt spoedig leeg. De Timmermans werkplaats met Opslagterrein, Qereedschappen en Houtvoorraden aan de Pijlsteeg. Direct te aanvaarden. te Te Huisduinen: Een mooi, houten Woonhuis Huisduinen, met voor en op zij Tuingrond. Direct te aanv. Aan den Hulsduinerstraatweo Pl-m. 3U H A. Bouwterrein. Aan den Strooweg Bouwterrein te koop (op het mooiste gedeelte) bij groote of kleine Perceelen. 40 000 M». Zand te koop by groote of kleine hoeveelheden. Inlichtingen, betreffende koop en verkoop, worden GRATIS ver- Loodsgracht 43. Telefoon 378. TE KOOP Een lief Huisje Konlngdwarestraat Nr. 56. Een Burgerhuls Vlamingstraat Nr. 42. Een Burgerhuls Oostslootstraat Nr. 19. Het leegstaande Burgerhuls 2de Wilhelminad warsstraat Nr. 16. 4 solide Hulzen in de VosstraaL 5 aardige Woningen in de 2de Wilhelminad warsstraat. Verder nog diverss Woningen, o. m. in de Kuiper-, Toren-en Middenstraat. Geld voor Hypotheek beschikbaar. Inlichtingen worden GRATIS verstrekt door den Makelaar Breawaterstraat 67. Te koop goed FORNUIS, f3.—. Adres: Emmastraat 5. 35 Cent per KILO. Adres: P. VAN TOL, Vlootstraat 10. Te koop HUIS, Laan ▼ry van erfpacht, leeg te aanvaarden. 64, O 9") TE KOOP: Het Huls Torenstraat Nr. >7. Het mooie Huls met ruim uit zicht, hoek Janzenstraat Nr. 2, Voor slechts f 5200.—. Het flinks Huls met vrije Uitgang Wilhelminaatr. Nr. 78. f 3200. Een dubbel Heerenhula op goeden stand, bevattende 14 kamera en verder van alle gemakken voorzien. Levert een ryk be staan op. Het zeer mooie Huls met flinks Tuin Weezenetraat Nr. 51. Een mooi Huls Van Hogendorp- atraat Nr. 63. Mooie, in aanbonw zynde Hulzen aan den Ruyghweg, in ver schillende pryzen, waarvan eenige direct te aanvaarden. Een Huls Schagenstraat Nr. 71, voor f 1700.—hier kan f 16CO.— op biyven staan. Een lief Huisje in de Vischstraat Nr. 33. f 1000.— Een mooi Hula 2de Emmadwars- straat Nr. 4. f2800.—. Een Huls Achter-Zuidstraat Nr. 26. f 800.—. Een Huls Achter-Binnenhaven Nr. 48. f 1500.—. Een Huis Onrust Nr. 29. f 2700.—. Een nieuw Huls Middenstraat Nr. 80. Bovenstaande perceelen zyn alle leeg te aanvaarden. Mooie Heeren HUIZEN voor geld belegging, staande Binnen haven, Ankerpark en Bree- waterstraat. Het ruime, leegstaande Winkelhuls Koningstraat Nr. 34. Het mooi rulma Winkelhuls Bree- waterstraat Nr. 4. Leeg te aanvaarden. Vraagt inlichtingen by den beëedigden Makelaar en Taxateur: P PUINBROEK, Keizerstraat Nr. 39, CJ«9) BIJ

Heldersche Courant | 1923 | | pagina 6