HdR.C. Familie J. TISSING, De KoegrasserBoer Corns. Ditostraat 3 H. R. RITSMA, CHR. ORANJE-VEREENIGING. C.Daniëls DE KLEINE WINST". S. MAKELAAR, BINNENLAND 1923. 1 Januari 1924 HELDER W. A. Jacobs Jz. C. VAN TRIET, 4 p. t. KEIZERSTRAAT 33. KANAALWEG 16a, Luxe Brood- en Banketbakkerij „HELDRIA", DE WOLBAAL. Molenstraat No. 9, Aangenomen werd voorts een voorstel tot wijziging van da Aigem&ena Voorwaarden voor da uitgifte In erfpacht van san de ge meente Helder toebeaoorende gronden. Verder kwam in deze zitting in behandeling «en adres van de Mij. „Alkmaar-Packet", ver- Boekende om voor de boot, bestemd voor den personendienst een vaste ligplaats aan' te wij zen in het Heldersche Kanaal en 2e. om de bruggeni over dat kanaal op Zon- en feestdagen open te stellen op bepaalde uren, alsook op werkdagen des namiddags van' (57 uur. N.V. Texels Eigen Stoomboot-Onderneming. Wiaterdienst ingegaan 1 Oetober 1928. Alkmaar Pack el Ziekenfonds „Helpt Elkander". DUBBEL MANNENKWARTET „INTER NOS". „HELDERS MANNENKOOR". Zang- en Reciteor-Vereeniging „HARMONIE". Zangvereen. „MORGENROOD". Postzegel-Vereen. „HELDER" Aan onze Leden, Donatrices en Donateurs een voorspoedig 1924 toegewenscht. „STEDELIJK MUZIEKKORPS". 4 MUZIEK-VEREENIGING 4 „WINNUBST". p. f. Meubelmakerij en Stoffeerderij, wenscht zijn geachte Cliëntèle een gelukkig Nieuwjaar Boter, Kaas en Eierhandel wenscht zijn geachte Cliëntèle een gelukkig Nieuwjaar JOH. G. VEEN. KANAALWEG 98. SPOORSTRAAT 126, Kleedermakerij en Modezaak. L. N. J. TRIEBLINIG en G. M. TRIEBLINIG Vereeniging van „VOLKSTUINHOUDERS". JOE. Rijwielhandel wenscht zijn geachte Cliëntèle een gelukkig Nieuwjaar en Echtgenoote. Oostslootstraat 20. 99 J. K. SNEL en Echtgenoote, TIVOLI BAR, P f MOLENSTRAAT 51. Wed. W. BAKKER en Zonen. BRANDSTOFFENHANDEL, Met dank voor de gunst in het oude en met aanbeveling voor het nieuwe jaar, wenscht ondergeteekemde zijn begunsti gers en vrienden een voorspoe dig nieuwjaar. S. ZANDSTRA, Breewaterstraat 7. Vrienden en. begunstigers een gezegend Nieuwjaar toege wenscht. C. 0. STEILBERG -en Echtgenoote. Oostslootstraat 21. H. VAN DER MADEN, Tooneelkapper, Grimeur. Koningstraat 98. Aan begunstigers, familie, vrienden en bekenden wen schen wij een gelukkig Nieuw jaar. N. P. KRUL, Mr, Timmerman. A. KRULHankes. Nieuwjaarsgroet aan begun stigers en, Vrienden CHR. MINNEBOO. Hotel Keizerstraat 10—12. 1 JANUARI 1924. Beddenfabriek Spoorstraat 32. M. KLERCQ en Echtgenoote. wenschen hun geachte Cliëntèle een gelukkig Nieuwjaar p.f. p. f. en Echtgenoote. p. f. Gasstraat 11. béut'ra-Ti TT aen va» bijslag op pessloenïB, hfltweik aas- genomen werd. Na heftige eni langdurige discussies werd een voorst el-Van Breda om dé zaak weder naar B. en W. te renvoyeeren, thans evenwel ter afdoening (door het Collége was het verzoek afgewezen) aangenomen met 8 tegen en 12 vóór, 13 Juni. In deze spoedeischend-e vergade ring werd behandeld een voorstel tot het aan gaan eener geldleenlng van 1.360.000. Met de stem van den heer Schoeffelenherger tegen werd het voorstel aangenomen. Verder werden aangenomen een voorstel tot het doen van betalingen' uit den post_ on voorzien 1022, tot benoemen eener Commissie van 8 leden uit den Raad voor het onderzoek der g' .ti' nte-rekening, voor suppl. begroo ting, erfpachten, ontheffing bouwverordening, enz. Een- voorstel om den aannemer van de bestrating van den Singel eene vergoeding uit te keeren, werd na eénige discussie en na vrij wat verzet, met 97 stemmen aangenomen. Op een voorstel inzake de behandeling van reclames pl. dir. bel. (z.g. navorderingen) moest afwijzend wordien beschikt, hoewel de Raad dat zeer tot zijn leedwezen deed, en slechts omdat de wet hem verplicht tot deze heffingen. Er was geen enkel middel de betrokkenen te keltpen. Verder werd behandeld -een vraag vani den heer Zondervan inzake feteunverleening aan visschers. 17 Juli. Van de nieuw gekozen raadsleden werden in deze vergadering de geloofsbrieven- onderzocht. - Over betere bestrating van de Siuisdijkstraat werd gesproken. B. en W. we zen om de kosten deze af, doch zegden toe, dat de -bestrating zal worden verbeterd. Lang durige discussie over een verzoek van de fa. Starrenhurg en Boerdijk om den arbeidsdag tot 81/» uur te verlengen. Het voorstel van B. en W. om dit verzoek van de hand te wijzen werd met 118 stemmen- aangenomen. Het voorstel van de heeren Van Breda c.s. om de reorganisatie van den- Reinigingsdienst niet uittevoeren alvorens het in den Raad- nader is besproken-, werd afgewezen. Na de -toezeggin gen van B. en W. vereenigde zich de heer Van Breda hiermee. 14 Augustus. Een voorstel van B. en W. om een tapverbod vast te stellen op de dagen van de viering van het 25-jarig Regeerings jubileum van de Koningin, werd met 11 tegen 7 stemmen aangenomen. Voorstel inzake de salarieering van den gem.-ontvanger. Met 10 tegen 8 stemmen werd een- voorstel aangenomen tot beschikbaarstelling van een bedrag per schoolkind- ter gelegenheid van-, het Regeeringsjubileum van H. M. de Koningin. Aan de Held. Wink.-Ver. werd tijdelijk het Weeshuis in gebruik afgestaan voor de Han delsschool De Burgemeester sprak in deze laatste zitting van dien ouden Raad afscheids woorden tot de scheidende leden, de heeren Adriaanse, Baak, Kuiper, Poll, Staalman en Tielrooij, die niet terugkeeren, en releveerde hun werkzaamheden, en in 't algemeen het werk van den Raad in de afgeloopen 4-jarige periode. 4 September. De Raad vergaderde voor het eerst ln zijn nieuwe samen stelling. Na de ge bruikelijke' beledigingen kwam als eerste punt aan de orde de beneeming van wethouders. Een voorstel van de heeren Schoeffelenher ger en- Geurte inzake de salarleprlng van wet houders kwam niet in behandeling. Tot leden van het DageMjksch Bestuur wer den gekozen de heeren Verstegen, Grunwald en Van Breda. Tot leden van de verschillende Oommissien van Bijstand1 werden benoemd-: a. Voor de Water- en Lichtbednjven de heeren Borkert, Bok, Van Loo en Van Dam. b. Voor Publieke Werken de heeren Kyl- ders, Heij-blok, Van Os en- Schoeffelenherger. c. Voor de Gemeente-Reiniging en Plant soenen de heeren Van der Veer, Maters, Bot en- Boogaarde TT d. Voor het Onderwijs .MevrVan der Hulst en de heeren Heijblok, Boon en Smits. e. Voor het Grondbedrijf de heeren- Van Os, Zondervan-, Van der Veer en Maters. f. Voor het Georganiseerd Overleg de hee ren Zondervan, Smits en Geurts. -Onder de ingekomen stukken moet worden vermeld de ontslag-aanvrage Adriaanse als ambtenaar van den hurgerli.iken stand, welk ontslag eervol en met dai^betul- ging voor de bewezen' diensten werd1 verleen. De voordracht inzake het vaststellen va huurprijzen der woningen van de nieuwe bouw plannen- werd conform het prae-advies aange- n°Het1'adres van de afdeeling HtelderJan!1_1ient Nationaal Verhond van Gemeente-ambten-aren om den arbeidstijd van de incasseerders der Centrale Kas vast te stellen op 61/» uur per dag en 351/» uur Per week, werd naar het ge organiseerd Overleg -gerenvoyeerd om advies. 26 September. In deze vergadering werden de geloofsbrieven van het nieuw-gekozen lid D. de Zee goedgekeurd1 en tot diens toelating besloten. Aan wethouder De Zwart is door B en W. een pensioen toegekend van 469. Ten behoeve van de verbetering van den weg naar Huisduinen- zal een strookje grond van het Rijk worden aangekocht. De eigendom men der Vereeniging „Licht en Lucht" zullen ■ten behoeve van de nieuwe Woningstichting worden genaast. Een voorstel tot opheffing van de vervolgcursussen aan de school te Huis- cDuinen- werd verworpen; voor de andere scho len, voorgesteld in de bijlage van den Raad, werd het vervolgonderwijs opgeheven-. On der de overige zaken valt nog te vermeldeh het voorstel om afwijzend te beschikken op het verzoek van de afd. Helder van den Nederland- schen R.-K. Bouwvakarbeidersbond „St. Jo- seph" om uitbetaling van 3 uren- arbeidsloon per week, wegens loonderving, hetwelk werd aangenomen. 18 November. In déze vergadering werd de heer D. de Zee, in de piaits van den heer D. C. A. de Zwart gekozen, als raadslid geïnstal leerd. B. en W. hadden aan den Raad medegedeeld, dat aan den heer O. Adriaanse een jaarlijksch pensioen van 625 als oud-wethouder is toe gekend. Een voorstel tot intrekking van de regeling betreffende den gereduceerden gasprijs werd aangenomen. Afwijzend werd o. a. beschikt op het verzoek van de Vereeniging van Volkstuinhouders om vermindering van huur der aan haar verhuurde perceelen en van een aantal pachters om ver mindering der pachtsommen der gemeente- landerijen. Gonform het -prae-advies werd Joh. Dienaar gedeeltelijke kwijtschelding verleend' der boete, hem -opgelegd voor de te late oplevering van het werk ter verbetering der Javas-traat. Aangenomen werd o. a. een voorstel tot het leveren van cokes tegen gereduceerden prijs (na langdurig en heftig verzet van den heer Schoeffelenherger, die een voorstel had voor cratis cokesverstrekking). 18 December. Van de ingekomen stukken dienen te worden vermeld de verzoeken van a uT Michels om ontslag als lid der Oom missie' van Toezicht op het Middelbaar Gnder- wils en Nijverheidsonderwijs en als Voorzitter en lid van het Scheidsgerecht voor Gemeente werklieden en als vice-voorzitter en lid van dat der Ambtenaren. Het gevraagde ontslag uit de genoemde func ties werd verleend met betuiging van bijzon dere tevredenheid- voor de w|jze waarop de heer Michels deze en andere functies in het belang der gemeente heeft bekleed. Van de verschillende voorstellen, die werden aangenomen, vermelden' wij voorts die tot ver haal van bijdragen voor inkoop van diensttijd voor pensioen; tot vaststelling van nieuwe ver ordeningen op de heffing en Invordering van schoolgelden L. O.; tot aankoop van den grond ben-oodigd voor den bouw der school aan de Van Galenstraat van het Grondbedrijf; tot aankoop van een brandkast voor de Gemeente secretarie; -tot wijziging van- het dubbeltarief voor de levering van eleotriciteit aan grootver bruikers; tot het voeren van een rechtsgeding inzake den navorderingsaanslag in de plaatse lijke belasting naar het inkomen (belastingjaar 1920/1921); tot wijziging van- verschillende be palingen in verordeningen regelende de rechts positie eni jaarwedden der ambtenaren en werklieden. Na langdurige beraadslagingen, die vrijwel den geheelen avond in beslag namen, werden deze laatste voorstellen, waarbij o. a. dat voor de invoering der 48Turige werkweek, aangeno men. Omtrent één punt staakten de stemmen. Nog andere voorstellen, die hier niet alle kunnen word'en- vermeld, werden voorts aange nomen. Een volledig' overzicht te geven- van alles, wat in het afgeloopen jaar in ons tand heeft plaats gehad, is niet wel doenlijk; wij kunnen slechts in groote trekken de voornaamste ge beurtenissen vermelden. De groote factor, die het geestelijk en econo misch leven in ons land beheerschte, was de algemeene malaise en depressie, die niet alleen nationaal, maar zelfs internationaal, als gevolg van den door den oorlog geschapen toestand, was ontstaan. Wij behoeven daar niet lang bij stil te staan; mede tengevolge van den oorlog is een ver wildering van zeden, een- algeheele teruggang op schier ieder gebied van het geestelijk leven ontstaan, die vooralsnog verontrustende symp tomen vertoont, en die heel wat vertrouwen in de menschheid en optimisme vraagt om te worden doorstaan. De feesten ter gelegenheid van het 25-jarig regeeringsjubileum van Koningin Wilhelmina zijn overal in den lande goed geslaagd; er was geestdrift en enthousiasme, en velen hebben nog een-s weer hun aanhankelijkheid aan de monarchie betoogd. Als het geschenk, dat de natie haar Koningin aanbood, had Hare Majesteit verzocht 4le restauratie van. het koor der Nieuwe Kerk te Delft, de laatste rustplaats der Oranje's, door welken arbeid ons land met een waardig monument onzer inheemsche kunst is verrijkt. Van de tallooze andere geschenken, die Hare Majesteit hij deze gelegenheid werden aangeboden, vermelden wij het nationaal ge denkalbum, dat door u'tslultend Necterlandsche kunstenaars en Nederlandsche kunstnijverheid is vervaardigd, en dat, met zijn zeer vele oor spronkelijke etsen, teekeningen, aquarellen, enz., die alle tezamen een beeld geven van de schoonheid van ons land een in waarheid vorstelijk geschenk vertei mwoordigdé. Naast do algemeene geestelijke depressie, waarmede wij het nieuwe jaar ingaan, valt nog de zeer zorgelijke finantieele toestand van het land te vermelden, die men nu weliswaar niet met meer pessimisme behoeft te bezien dan strikt noodig is, maar die niettemin zorgelijk is, en de vooruitzichten, ook voor het nieuwe jaar, donker maakt. Naast de geweldig gestegen uitgaven, staan de scherp verminderde ontvangsten onzer mid delen, die ondanks nieuwe heffingen en ver scherpte tarieven, gedurende het geheele jaar zijn teruggeloopen, en die thans de oorzaak zijn van een aanmerkelijk tekort op de staats- begrooting. Nu is het altijd eigenaardig werken met dergelijke fictieve cijfers; de Franschen hebben daarvoor den kernachtigen term „1'art de grouper les chiffres", en men- kan tenslotte met begrootingscijfers van alles aantoonen. Maar in ieder geval is het -een feit, d'at de be grooting met een -tekort sluit, en dat -men mid delen zal moeten vinden dat tekort te dekken, wil men in 1924 niet nog voor een grooter deficit komen te staan. Nu zullen wij ons geenszins gaan hegeven op het gladde ijs der binnenlandsche politiek, en de maatregelen, door Minister Colijn voor gestaan, en die zoo veel beroering wekten in het land onder het rijkspersoneel, aan kritiek onderwerpen. Wij willen alleen de feiten rele- veeren: ondanks deze sombere perspectieven, waardoor drastische -bezuinigingsmaatregelen noodig waren, meende de regeering ten op zichte vto het marineheleid een nieuwen koers te moeten- volgen door de uitgaven voor dit departement wettelijk voor een achttal jaren vast te leggen. Het zijn dan ook wel voorna melijk deze overwegingen- geweest, die ten- siotte leidden, tot het verwerpen der Vlootwet. De vrijzinnige en sociaal-democratische Ka merleden, en een deel der liberalen stemden tegen de Vlootwet uit zuiver principieele anti militaristische beweegredenen; maar den door slag in het Kamervotum gaven de katholieke elementen, die wel met het ontwerp mee kon den gaan, doch den tijd daarvoor thans bij uit stek ongunstig achtten. Men kent het verloop dér.zaak: de Vlootwet werd verworpen, en daardoor ontstond de re- geeringscrisis, die, ondanks een drietal pogin gen, op dit oogenblik nog niet is opgelost. Wat de verwerping der Vlootwet voor onze gemeente beteekent, zal de toekomst moeten leeren. De verschrikkelijke toestanden in Duitsch- land, ontstaan deels uit de naweeën van den oorlog, deels ook uit de door Poincaré gevoerde politiek aan Rijn en Roer, gaven het Neder landsche volk gelegenheid na®r oude traditie bij te dragen om den nood te lenigen. Even-als vorige jaren kwamen en gingen veel Duitsche kinderen, die hier gastvrijheid ondervonden hadden en voeding. Groot is het aantal Duitsche dienstmeisjes, dat hier werk kwam zoeken; men kan in den/ volsten zin des woords van eene Duitsche invasie spreken, en, ofschoon de toestanden zich wel langzamerhand schijnen te verbeteren, is er de eerste maanden althans r.og geen kijk op, dat dit veranderen zal. Ónder de hizondere gebeurtenissen verdie nen voorts vermelding de tragische autoramp nabij St. Sauveur in de Pyreneeën. Ofschoon de gebeurtenis plaats had in het buitenland, betrof het hier een reisgezelschap van uitslui tend Nederlanders, waardoor dit ongeluk na tuurlijk op ons een grooter indruk maakte dan anders het geval zou zijn geweest. On$e nabuurstod Alkmaar herdacht ln Octo- ber haar 850-jarig ontzetfeest, welke gelegen heid, mede ln verband met de jubileumfeesten, natuurlijk Is aangegrepen voor een extra viering. Minder vleiend voor den goéden naam van ons land was de historie van het fantastische dagblad „De Dag" van den beruchten financier Broekhuys, die het leven kostte aan het oude „Nieuws' van den Dag", en voorts het verloop van het Postchèque- en Giroschandaal, dat nog altijd niet is geëindigd, en waardoor vele men- schen zijn gedhpeerd. Ook Nederlandsch-Indië kreeg zijn aandeel in de chronique scandaleuse: de politieschan- dalen aldaar gaven ons een kijkje in de cor ruptie, die in dezen- tak van dienst heerscht. Intusschen zijn de Indische leeningen, die in Engeland en Amerika geplaatst zijn, een groot, succes gebleken, én het beste bewijs, dat men in die landen nog wel vertrouwen heeft in -onze kolonie. Ook de banken hebben onder de algemeene malaise te lijden-, en daarbij komen wel eens minder gewénschte toestanden aan het licht, zooals bij het faillissement der Bossche Hanze- banken, waardoor vele kleine lieden gedupeerd werden. Twee vorstelijke bezoeken werden in het afgeloopen jaar aan ons land gebracht, namelijk van de beide Scandinavische rijken Noorwegen en Zweden. Zij zijn het bewijs, dat wij lang zamerhand weer naar normale verhoudingen tusschen' landen terugkeeren. Het vertrek van den ex-kroonprins van Duitschland- van zjjn balling-eiland Wieringen naar het wat aantrekkelijker buitengoed te Oels in Silezië (10 November) moge door de vijan delijke en-tente-mogendheden wat zijn opge blazen tot een gewichtig feit, erg belangrijk is het- tenslotte niet voor de geschiedenis van ons land-. Evenmin is dat de befaamde „landverraad"- geschiedenis, waarvan de beteekenis door en kele bladen wel wat erg-is opgeblazen. Ernstiger is het Spoorwegentekort, dat door den Staat der Nederlanden moest worden bij gepast, en dat mede oorzaak is van het groote tekort op de begrooting. Een kleine, niet noe menswaardige tariefverlaging had begin- 1923 plaats; voor 1924 worden belangrijke verlagin gen van goederentarie*"en aangekondigd. Uit de laatste weken dateeren voorts de ge beurtenissen met het stoomschip „Rijperkerk", dat brandend de haven van Bastla op Corsica moest binnenloopen en aldaar in den grond is geschoten, en-.de tragische ramp met de veer pont nabij Hekendorp (8 Dec.), die aan een zevental personen het leven kostte. Om verder van de vele justitieele zaken-, moorden, beroo- vingen, te zwijgen. Overledenen. Enkele vooraanstaande personen dienen te worden gereleveerd. Wij noemenJos. Loopuyt, G. L. van der Zwaag, P. Nolting, G. H. Breitner, Louis Couperus, Ds. H. Pier- son, Jos. Tijssen, J. T. Cremer, Marcellus Emants, Frans Netseher, Joost van Vollen hoven, (M. de Klerk, K. P. C. de Bazel. Dagelijks: Vertrek Texel': 8.— v.m., 11.— t.th., 2.30 n.m. Helder: 9.30 y.m., 12.— midd., 4.16 nxn. Voor Goederen. Van Helder 11.30 t.hl Van Amsterdam 3 n.m. Nieuwjaarsgroet aan onze ge achte Donatrices en Donateurs en Leden. HET BESTUUR. Het kunstminnend publiek ens ecmpliment van den dag. Aan leden, eereleden en kunst lievende leden wordt een geluk kig Nieuwjaar teegewenscht. HET BESTUUR. Bij den aanvang van 1924 het bette toegewenscht aan leden, begunstigers en eere-leden. HET BESTUUR. Aan leden, eere-leden en dona teurs wordt een gelukkig Nieuw jaar toegewenscht. HET BESTUUR. Het Bestuur van de wenscht de leden veel geluk en zegels toe in 1924. Voetbal vereeniging HET BESTUUR. Dlr. „MUSIS SACRUM", Koningstraat 38/40. p.f. Aan Beschermheer, Eere-Voor zitter; Eereleden, Leden en Do nateurs wordt een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. HET BESTUUR. Mijn welgem-eend-en Nieuw jaarsgroet aan familie, vrien den en begunstigers, zoowel binnen als buiten deze ge meente. W. P. COSTER en Echtgenoote. Langestraat 13. Aan familie, vrienden en be gunstigers een gelukkig Nieuw ja-ar toegewenscht door B. de BOER en Echtgenoote. Piet Heinstraat 2. De Complimenten van den dag aan .mijn Vrienden en Begun stigers. P. 0. PAANS en Echtgenoote. La8n 42, Melkhandel. M. 0. v. d. PLAS, W. o. v. d. PLAS—Kaan. p. f. S. 0. G. DE MAN en Echtgenoote. p. f. F. DRIJVER p. f. en Echtgenoote. KONINGSTRAAT 32. WEEZENSTRAAT 29. p. f. BLOEM STRAAT 2. 1923—1924. Met dank voor de gunst in het oude en met aanbeveling voor het nieuwe jaar, wenscht oödergeteekenlde zijn begunsti gers en vrienden een voorspoe dig nieuwjaar. K.SLORT. N. SLORTSnaphaan. Aan -onze geachte Cliënitèie, Vrienden en Familie, zoowel binnen als buiten deze stad het compliment van den dag. J. GRAAFF en Familie. Spoorstraat 80—82. -Firma R. Th. LUYCKX. p. f. p. f. p. f. wenschen Familie, Vrienden en Bekenden een gelukkig Nieuwjaar. Weltevreden, 1 Januari 1924. Batavia, O.-I. Kon. goedgekeurd 18 Aug. 1922. Ondergeteekende wenscht na mens het Bestuur zijn leden een voorspoedig Nieuwjaar. C. DE JONGH, Artilleriestraat 31. J. B. EKKERS J. P. EKKERS—VAN LOO. p.f. Klaas Duitstraat 24. H. MARINUS. L. MARINUS—VERMEULEN. p.f. Bothastraat 15. Al wat richting Voetbal is toe gedaan, een voorspoedig Nieuw jaar toegewenscht door i Firma C. DE BOER Jr. p. f. B. TENTIJE Directie en Bestelpersoneel der II l) wenscht haar geachte Cliëntèle een voorspoedig Nieuwjaar. Beveelt zich bjj voortduring beleefd aan voor de levering van Melk, Roomboter, Kaas. p. f. p. f LANGESTRAAT 67. 19231924. p. f. p. f. Aan, onze geachte Familie, Vrienden en Bekenden zoowel binnen als buiteai d-ézo stad het compliment van den dag. R. RAN. M. RAN—Ljjding, Weezenstraat 36. A. KLERK, Verloskundige. ra- h. g.Keizerstraat 109. A. COLTOF en Echtgenoote wenschen hun geachte cliëntèle een gelukkig Nieuwjaar. Bjj de intrede van het jaar 1924 wenseh ik mijn geachte cliëntèle een gelukkig Nieuw jaar toe. H. BAK, Lood- en Zlnkwerker. C. BOT. Timmerman-Aannemer. P- LSpoorgracht 17. W. HANGARD en Echtgenoote. P- LKoningstraat 21. 1 Januari 1924. Nieuwjaarswensch aan fami lie, vrienden en begunstigers. M. KALEVELD en Echtgenoote. Mr. Schilder en Behanger, Parallelweg 23. en Echtgenoote Handel fn Aardappelen, Groenten eh Fruit, Fam. R. Th. LUYCKX Sr. Fam. P. Th. LUYCKX. Café SPOORBAR". Aan alle Vrienden en Be- gunstigers een voorspoedig 1924. M. A. Hebbink. J. SERANO Mej. R. DE JONG, Costumière, p, t Keizerstraat 8",

Heldersche Courant | 1923 | | pagina 2