betrekkingenI Kleine Advertentiën UITVOERING Muziekschool „DE TOONKUNST" 'BETREKKINGEN TE HUUR TE KOOP TE KOOP HUIS te koop. LANDHUIS met MINI WoninjjcmiSoGStdijk P- PUINBROEK, Centraal Genootschap voor Kinder- herstellings- en Vacantiekolonies HEEREN HUISJES DE OLYMPISCHE SPORTDAGEN. JULIANADOEP. Aan alles fcoimit ©eto eind, etn ook aan het waichtenj om gebruik te kunnen maken van eJectrisch licht en niet minder van het zoo noodi'ge leidingwater. Aanstaande Zaterdagavond 29 Maait zullen beide bedrijven oflicieiel worden geopend, en zulen diegenen die reeds aangesloten zijn van één otf wel van belde kunnen profiteeren. Da opening hiervan zal niet onopgemerkt voorbijgaan, want uit officieele bron bunnen wij berichten, dat die zelfs feestelijk zal geschieden. Er Er zal dan namelijk een grootsche verlichting plaats hebben van den molen op de timm'ermiansweribplaats, van O. Hol lander, de nieuwe betonnen brug, die mu ziektent voor het plantsoen en die veranda van het Café Slikker. Verder zal er in de vaart een fontein op de waterleiding ko men, eveneens electrisoh verlicht. Onze Harmonie kunstzin", zafil bij dit alles hare waarldeerende medewerking verlee- nen. In de verschillende caié's zal men, nadat de opening heeft plaats gehad, zich aangenaam bunnen v^rpoozen of een dansje maken, behalve in! het café van den heer J. Slikker, dit is gereserveerd als ontvangzaal voor die verschillende autoriteiten, die bij de opening tegen woordig zullen zijn. Het publiek gelieve hiermede wel rekening te willen houden, want dat voorkomt onaangenaamheden. Zoo men ziet, belooft hot dus een aar dige dag te worden. Zonjdlag J.1. hield' de „Duivenvereeml- ging „De Postduif een proefvlucht van uit Schragen, die best geslaagd is. Er wer den 64 vogels losgelaten, die op een en kele uitzondering na, alle zijn huiswaarts gekeerd. Aa Zondag wordt gevlogen vanuit Alkmaar. ANNA-PAULOWNA. Uitlag der verknopingen van notaris J. van der Knaap, gehouden op Woensdag 26 Maart te Anna Paulowna. 1. Een huismanswoning met wei- en bouw land, groot 2.79.20 H.A., aan den Lotweg, bewoond door J. P. Ruitenburg. Huis en erf, groot 0.17.47 H.A., opgehou den op 2540. Bouwland, 2.79.20 H.A., koo- per A. KooiJ cjb., Wieringerwaaid, voor ƒ5600.59. 2. Woonhuis met erf en tuin aan de Mo lenvaart, groot 17.50 A„ bewoond door Mej. de Wed G. Kouseband. Opgehouden od 3400. 3. Huis, verdeeld in 2 woningen, aan de Kromme Tocht te Breezand, groot 2.27.50 H.A., eigendom van A. Doef Jz. Kooper de heer Hof stee, Alkmaar, voor 6350. WIERINGEN. Do WelEerw. heer Da J. N. Drost te Apeldoorn heeft de toezegging van be- roqp naar de Ned. Hecrv. Gemeente Van Hippoflytushoef en Westeriand alhier aan genomen. De door B. en W. voor deze gemeente vastgestelde Kiezerslijst bevat 1878 kie zers voor de Tweede Kamer, 1873 voor de Prov. Staten, 1856 voor den Gemeente raad. De brievenbesteller TL W. van den Berg, alhier, wordt met ingang van 10 April a.a ovengeplaatst naar het post- e: telegraafkantoor te Deventer, vanwaar h 15 "Maart naar hier was geplaatst Wo ningnood schijlnt te oorzaak te zijn. TEXEL. Oostorend, 24 Maart. Men heeft hier in „Het Wapen van Amsterdam'' ©en gecombineerde verga dering gehouden van de drie vereenigin gen „Begrafenisfonds", „Ziekenfonds" en „Dorpsbelang", meenende op deze wijze eens veel bezoek te zullen hebben. Ook deze maatregel had1 niet veel resultaai Misschien waren' er enkele personen meer dan anders, maar in vergelijking met het groot aantal leden der vereenigingen, imoost ook nu van. weinig belangstelling getuigd' worden. De heer Kikkert, directeur van het Be grafenisfonds, opende de vergadering met een welkom' aan allen en inzonder heid1 aan de leden' vpn dat fonds. Uit het financiëel verslag bleek hei volgende: Op 1 Januari 1923 bedroeg het aantal leden 657 met 136 contribueerende kin deren tusschen 4 en 18 jaar. In dat jaar overleden 6 leden en werden er 6 geroy eerd, waarvan 4 op verzoek. Het leden tal nam toe met 20, terwijl het aantal kin deren met 6 verminderde, zoodat het fonds op 81 December 1923 bedroeg 666 leden en 130 oontribueerende kinderen of in totaal 690. Aan contributie was ontvangen 698.61. De uitgaven bedroegen 440.80, waar onder 400 aan uitkeeringen en 40 aan bodeloon, zoodat overgebleven was 257.81. De gekweekte rente bedroeg 53.78, zoodat de bezittingen op 1 Januari 19& bedroegen 2419.31. Niemand maakte aanmerking op de re kening; ze werd dan ook goedgekeurd. Hierna gaf de directeur een overzicht van de bemoeiingen der Verzekerings kamer omtrent de Begrafenisfondsen en over de gehouden correspondentie. Nog was er geode hoop, dat oo kte Oosterend voortgegaan zou kunnen worden, daar men 4 jaar lang aan alle verplichtingen heeft kunnen voldoen. Gaat zulks niet, dan zou men zich bij een gunstiger en machtiger vereeniging kunnen aanslui ten en daarover heeft men reeds met het fonds te Den (Burg geconfereerd. Zoo zulks noodig mocht blijken, zullen de leden opnieuw ter vergadering opgeroe pen worden, terwijl aan het bestuur machtiging gegeven werd; een paar leden af te vaardigen naar Amsterdam, om te spreken met de Directie van de Verzeke ringskamer. Hierna werd de leiding der vergade ring overgedragen_aan den directeur van het Ziekenfonds, die zeide weinig geduld van de vergadering te behoeven. Hier bleek uit bet verslag, dat het aan tal leden van 165 tot 160 was gedaald', dat de ontvangsten hadden bedragen 1820.05, waaronder 1267.50 aan oon- tributiën en1 dat er was uitegeven 1282.10, zoodat er een saldo van 37.05 in kas bleef en de bezittingen een bedrag van 790.83 bedroegen. Tot commissaris werd herkozen de heer J. Burger Pa, die het hernieuwd mandaat aanvaardde. Besloten werd weder 7.50 voor Wijk verpleging en evenveel voor 't Witte Kruis beschikbaar te stellen, terwijl aan de weduwe van een overleden lid 20 in de verplegingskosten zal worden bijge dragen. Hiermede was de vergadering van het Ziekenfonds afgeloopen. Tot slot volgde „Dorpsbelang". De Voorzitter, de heer J. Burger Pz., opende en gaf het woord aan den boek houder, den heer S. Keyzer, om verslag over de melkbeweging uit te brengen. Hieruit bleek, dat in 1923 is verhandeld 26275 L. melk, die gekost heeft 2505.93 aan den boer en 180,61 aan de stijfster, terwijl die hooYeelheid beeft opgebracht 2758.80. In kas bleef 197.70%. De rekening werd goedgekeurd. Aangezien de secretaris niet aanwezig was, wist men niet welke leden van het bestuur moesten 'aftreden, evenwel be sloot men de aftredenden opnieuw te be noemen. Besloten werd om de levering van melk op den ouden voet te blijven opdragen aan den heer P. v. d. Slikke. Nadat nog besloten was om den boek houder een gratificatie van 60 te ver- leenen, die hiervoor hartelijk dank zegde, en aan de stijfster een van 20, werd de vergadering gesloten. Oost, 20 Maart. Hedenavond werd hier een ouderavond gehouden. De voorzitter heette de aan wezigen welkom en sprak den wensch tilt, dat deze avond een gezellige zou mo gen zijn. De notulen werden gelezen en onver anderd goedgekeurd. Hierna werd tot Ud der Oommissie gekozen de heer A. de Smit, die de benoeming aannam Alsnu kwam aan de orde de bespre king van een tweedaagsch schoolreisje naar Amsterdam. Met het oog op de hooge kosten meende men evenwel dit niet te kunnen uitvoeren. Bij de rondvraag werd gevraagd naar het 7e leerjaar, naar den zomertijd en naar de nuttige handwerken, waaromtrent de voorzitter tot aller tevredenheid inlich tingen en1 opheldering gaf. Hiermede was de vergadering geëin digd en bad men weder een gezellige en nuttige bijeenkomst gehad. Do voorzitter sloot met een opwekkend woord en met den wensch, dat alle ouders zooveel mogelijk deze vergaderingen zul len bijwonen, opdat er kracht ten goede uitga. Moordaanslag. i Donderdagnacht .heeft aan de Nieuwe Haven in Den Haag een poging tot dood slag püaats gehad. Omstreeks. 1 uur liep daar ter plaatse de 42-jarige grondwer ker H. G. in beschonken toestand; hij viel menschen lastig, onder wie ook den 2L- jarigen H. M., wonende aan de Nieuwe Haven, die voor de deur van zijn woning stond!. Vermoedelijk verkeerde G. in de meening, dat hij in bot huis van M. nacht- verblijf koin fcrhhenij althans probeerde M„ die bemerkte, in welken toestand G. verkeerde eni o|p diens bezoek niet gesteld was,G. met 'n zoet lijntje weg te krygon. G. werd handtastelijk, doch later scheen d!e zaak bijgelegd en werd er een sigaret opgestoken. Kort daarop echter zou G. een mes hebben getrokken en daarmee M. in dien onderbuik hebben gestoken. G. sloeg daarop op de vlucht, maar op aan wijzing van eeuige burgers werd hij door een agent van politie gegrepen en naar het politiebureau geleid. Door de zorg van den' gemeentelijken eerste hulpdienst werd de zwaar gewonde M. per auto naar het ziekenhuis vervoerd. Zijn toestand is zeer ernstig. G. blijft hardnekkig alle schuld ontken nen en zegt, zich van het voorgevallene niets te herinnieren. Hij ijg in •voorloopige bewaring gehouden. Z|jn vronw doodgeslagen» Dinsdag stond voor de Utrechtsche rechtbank tereoht een 87-jarige arbeider te IJsselstein, beklaagd op 8 September j.L zijn echtgenoote met een hamer te hebben doodgeslagen. Bij het verhoor gaf beklaagde als reden van zijn daad op, dat zijn vrouw rijn kin- defren liet v^r^uilon en dat zij zien scinil- dig maakte aan overspel, hetgeen hij zelf heeft geconstateerd. Beklaagde bekende het hem ten laste gelegde en gaf een heel relaas van de misdragingen zijner vrouw. Twee personen, die hij als medeschul digen bij de misdragingen van zijn vrouw had aangewezen, getuigden ter terechtzit ting, dat zij zijn vrouw zelfs nooit gekend hadden. Dr. Stenvers, zenuwarts, achtte be klaagde niet toerekenbaar. Beklaagde be hoort zi. in een krankzinnigengesticht thuis, misschien zal hij dan volkomen on gevaarlijk worden. Allerlei pathologische factoren doen zioh bij dezen beklaagde gelden. Mr. A. N. Fabius, ambtenaar van het O. ML, zeide niet te zullen ingaan op de vraag van de ontoerekenbaarheid, daar beklaagde, als hij naar een gesticht zou worden gezonden, toch spoedig zou wor- den vrijgelaten en dan rit de maatschap pij weer met hem opgescheept Spr. vond het een bezwarende omstandigheid, dat de geweldpleging op de eigen vrouw heeft plaats gevonden. en slotte eischte spr. 0 jaar gevangenisstraf met aftrek van voorarrest. De verdediger pleitte niet-toereken. baarver klaring. Levend verbrand. Vier Jonge lieden hadden rich ter ge legenheid van de Carnavalsviering in Amiens als Eskimo's uitgedost, in een grootendeels uit watten vervaardigd pak. Toen zij rich 's nachts om twee uur in een koffiehuis bevonden, raakte het cos- tuum van één der jongemannen tenge- volg© van het achteloos wegwepen van een lucifer in brand. Onmiddellijk stond de jongen in lichte laaie; het vuur sloeg op de andere drie jongens over, die in doodsangst de straat opliepen. Met groot» moeite gelukte het 't vuur te dooven. Eéo der ongelukkigen was dood, twee anderen verkeeren in hopeloozen toestand, de vierde kan misschien nog gered worden. Ter beoordeeling aan de belastingbetalende Inge zetenen van de gemeente Helder I Door den ondergeteekende is het navolgende adres ver zonden aan de Gedeputeerde Staten van Noord-Holland: Geeft eerbiedig te kennen JUDA DE JONGH, koopman, wonende te Helder, Spoorstraat No. 101, dat bij aankondiging op 5 Maart 1924 eenige op de Rijks Marinewerf te Helder liggende Marineschepen bij inschrijving zouden worden verkocht, waar voor ook ondergeteekende een inschrijvingsbiljet ten tijde en ter plaatse heeft ingediend. De gunning <joor Zijne Excel lentie den Minister van Marine •bleef geruimen tijd uit, totdat eensklaps ter oore van onderge teekende kwam, dat bedoelde schepen door het gemeentebe stuur van Helder waren aange kocht en dat deze aan den heer D. de Jong, koopman té Helder, waren overgedragen voor dezelf de som als de gemeente daarvoor moest betalen, met beding, dat D. de Jong deze schepen door Heldersche werkelooizen moet laten sloopen, waarvoor D. de Jong een subsidie van de ge meente zal ontvangen van 1600, Voordat deze zaak in en door den Raad der gemeente Helder op 18 Maart 1924 was behandeld, had ondergeteekende alreeds een adres aan den Raad gezonden, met verzoek bedoelde schepen voor dezelfde som en onder de zelfde bepalingen als het gemeen tebestuur den heer D. de Jong heeft voorgelegd, doch zonder de f 1600 subsidie, van de gemeente over te nemen. Als antwoord gaf het gemeentebestuur hierop bij schrijven van d.d. 19 Maart 1924, No. 1667, te kennen, dat zij aan het verzoek van ondergetee kende niet kon voldoen, zonder meer. J. DE JONGH. Helder, 24 Maart 1924. Directeur: TOON DE HOOGH Leerares: MIES S. ROOTLIEB (Amsterdam) Leeraar: A. BONGAARDS ten bate van het Afdeeling HELDER GEVRAAGD NAAISTER. AANGEBODEN Te koop een mooi leeg HUIS KANAALWEG 8. Te bevr.: Kanaalweg 18. 120X89 tevens goedkoop adres voor reparatie. J. VISSER, Wagenstraat 7* Aan huis te ontbieden. AANGEBODEN bergen cn.-h.). Burg. Cirothestraat 4.*> (gevraagd, te koop, te huur enz.), van 1-4 regels 40 ct., elke regel meer 10 ct. Aan ons Bureau te bevragen of met brieven 10 cent extra. Makelaar en Taxateur. Beveelt zich beleefd aan voor het koopen, verkoopen en taxeeren van Huizen en Landerijen, geen voorloopige kosten en billijken voor waarden. Verder heb Ik ruime keus in Heeren- Burger- en Win kelhuizen op goeden stand. Inlichtingen: KEIZER STRAAT No. 39. »DE KLEINE WINST", Alle ZENUWSTOORNISSEN I De tweede ssaalavond. Gisteravond bad lu „Casino" de tweede uit voering van de gezamenlijke Gymnastiek- en Sportvereenlgingea ten bate van. bet N. O. O. plaats. De zaal vras thans aardig bezet, het geen mede te danken is aan de hnlp van dames van verschillende vereenigingen, die >m ti best hebben gedaan om een flink aantal kaarten tei verknopen. De daarvoor door ons uitgeloofde prijs ia gewonnen door twee da mes van „O. EL K.", die elk binnenkort in het bezit er van zullen zijn. Aangezien vrij van de eerste uitvoering in ons blad van Zaterdag reeds een uitvoerig verslag gaven en ook ditmaal te deole het zelfde programma werd uitgevoerd, zullen wij ons bepalen tot enkele aanvullingen. De heer Stam opende den avond die bijgewoond word' door den burgemeester, lid van hetEere- comité, wiens tegenwoordigheid zeer op prijs werd gesteld met een kort» rede, waarin hij in 't bijzonder dank bracht aan dq leiders van de vereenigingen en in1 't algemeen aan allen die adh het 'welslagen hadden medege werkt. Daarna werd het programma regelmatig af gewerkt, behoudens de verwisseling van de nummers 7 en 10. Het laatste nummer van het programma was door een ander vervangen, n.1. partij sabelschermen; gymnastiek-tegon- zon (een komische geschiedenis); en groot saluut op floret en partij floret, alzoo een zeer interessant en voor velen ongetwijfeld' nieuw nummer, dat keurig door de Marine-Sportver- eeniging „Zeemacht" werd uitgevoerd. Ook de andere vereenigingen oogstten wel succes met het door hen geboden», dat menigmaal met applaus beloond werd. Het was dan1 ook terecht, dat de voorzitter van het Comité, dokter Schlirmann, allen bij' zonderen dank bracht, die tot het welslagen hadden medegewerkt, dn de eerste plaats de Burgemeester en het Gemeentebestuur. Ten slotte bracht hij hulde aan den heer Stam voor de goede leiding dezer avonden. Nog deelde de heer Stam mede, dat de aangekondigo beschou wing met lichtboeien over de Olympische Spe len niet kon doorgaan en uitgesteld wterd tot bioscoopavond, welke nog in petto Is; de lan taarnplaatjes waren n.1. niet gearriveerd. In de pauze en tijdens het bal werd opnieuw een Amerikaansche verkooping gehouden; een flesch champagne bracht 12.76, eon taart 25.20 op. Natuurlijk werd ook het N.OjÖ.- speldjo verkocht; voor al dit werk hadden zich bereidwillig verschillende jonge dames be schikbaar gesteld. Na afloop van de uitvoering had de trekking van 'verloting (loten in de programma's) ten overstaan van notaris En- gelmami plaats. De meeste prijzen werden niet afgehaald, dit kan nog vóór 30 Maart a.si geschieden bij den heer P. Th. Luyckx, West straat 61, tegen inlevering van het programma met het lotnummer. Prijzen welke niet op tij cl zijn-afgehaald vervallen aan het Comité. Niet afgehaald werden de prijzen gevallen op de nummers: 233, 174, 29, 331, 10, 34, 475, 491, 130, 308, 381, 190, 165, 323, 244, 321, 214, 74, 344, 198, 440, 395, 402, 520, 501"en 142. Het Comité en de deelnemende vereenigin- gen kunnen met voldoening op de beide uit voeringen terugzien. Wij hopen binnenkort nog eens op de N.O.O.-aotie hier ter stede terug te komen en dan tevens mede te doelen, welke financieel© resultaten zij gehad heeft. Aifgeloopen is de actie nog niet, want er is nog een biosooopavond in voorbereiding en misschien nog een tweede openluchtdag, waar over nog nader. Dat volgens opgaven van den heer D. de Jong, aan het gemeen tebestuur gedaan, dat het sloopen van bedoelde schepen 11.000 zal kosten, alsmede de werktijd, dat met werkkrachten van 15 per sonen pl. m. 6 maanden zal vor deren, zeer ver overschreden is en buiten de waarheid ligt. Wat mogelijk het gemeentebestuur heeft bewogen om daarvoor 1600 subsidie toe te kennen. Volgens zienswijze van onder' geteekende heeft het gemeente bestuur van Helder in strijd ge handeld met het algemeen belang en ook met zijn financieel beheer, om noodéloos f 1600 subsidie te verbenen. Naar aanleiding van boven staande verzoekt hij Uw hooj Ooilege beleefd, doch dringend, de noodige maatregelen te wil len treffen, dat het reeds geno men Raadsbesluit d.d. 18 Maart 1924, waarin deze zaak in gehei me vergadering is afgewikkeld en vastgesteld, niet goed' gedaan wordt en dat ondergeteekende zoo mogelijk alsnog in de gele genheid gesteld wordt meerge noemde schepen, onder dezelfde bepalingen, doch zonder de f1600 subsidie van de gemeente over te nemen. Of wel, dat de gemeente deze slooping op andere wijze ten uitvoer laat brengen dan door persoonlijke bevoorrechting. 'Met de meeste hoogachting teekent hij op WOENSDAG 2 APRIL 1924 klokslag hal! acht In „CASINO" Kaarten verkrijgbaar bl] de Leerlingen 40 oent en bij den Heer KOKELAAR, Kanaalweg. Tehuis voor Ouden van Dagen en Hulpbehoevenden, desgewenscht met Verpleging, door gedipl. inwonend Ver pleegster J. RUYTER, Alkmaar, Holdijkstraat 2. TOEZICHT en hulp bij huis werk. Billijke conditiën. Brieven onder Nr. 137, aan het Bureau van dit blad. De Curator in het fallllsse" ment van JOHANNES C0RNELIS STRAATMAN, smid en koopman, wonende te HELDER geeft ken nis dat de schuldvorderingen (onder overlegging der bewijs stukken) bij hem moeten wor den ingediend véór den 21sten April 1924 en dat de Verificatie vergadering zal plaats vinden op Woensdag den 21stdn Mei 1924, des v.m. 11 uur, in bet Gerechts gebouw te Alkmaar. Alkmaar, 25 Maart 1924. Kantoor: Nassanplein 41. De Curator, Mr. C. A. DE GROOT Gevraagd 2 COMMENSAALS of 2 SLAPERS, met vri|e Kamer, in klein gezin. Adres: Bloemstraat 56. Laat nu vroegtijdig uw Stoelen BEKLEEDEN by SIMONSE, Weezenstraat 4 en BEERS, Bassingracht 19, Meu belmakerij en bekleeder^, Nieuwstraat 8. Nette Lingerie-Naaister zag zich gaarne voorzien van .Winkelwerk, Adres; Vlamingstraat 53. I Mr. POLAK, vraagt voor ter stond oen Jongste Bediende, liefst kunnende TYPEN. Gevraagd net DAGMEISJE. Aanmelden na 7 uur. Adres; Spoorstraat 106. Mevrouw LIEBERT. Binnen haven 99, vraagt een net Meisje voor halve dagen, Dinsdag en Vrijdag den geheelen dag JONGEN gevraagd, niet beneden 16 jaar. Hoeve „Vrede en Vrijheid", Strooweg 2. Gevraagd een net zindelijk DAGMEISJE. Adres; Keizerstraat 89. Gevraagd een flinke Jongen. voor broodbezorging. Adres; Witsenburg, Hoofdgracht 88. Flinke LOOPJONGEN Adres: Boekhandel P. SPRUIT GEVRAAGD Te huur gevraagd, medio April of 1 Mei, een HUIS, voor echtpaar z. k of gemeubileerde KAMERS. Brieven onder Nr. 164, Bureau van dit blad. GEVRAAGD Te koop een WONING te Heilo, met 1200 M3. grond, als Boomgaard ingericht, zeer geschikt voor vrachtauto-onder neming. Koopsom I 6000.—, waarvan een groot gedeelte ala Hypotheek er op gevestigd kau blijven. Br. aan: p. w. v. d. Brok, St. Antoniusstraat 26, Bergpn. Te koop een HARLEY- DAVIDSON, 7/9 P.K, 1928, electriach uitgerust, met gereed schap. Adres; J. GORTER. Julianadorp. TE KOOP eigengemaakte eiken Tafela. Tafels van f 13.50, bladmaat Adres: W. KLUT, Meubel maker, Spoorstraat 59. Te koop pulk beste AARD APPELEN, kan ook monster prebeeren. Adres: SCHRANDER, Emmastraat 57. Te koop ean nieuwe Pathdfooa met 22 nummers. Adres: Vijzelstraat 85. Te koop gevraagd Zolder opruiming, Boeken, Kleeren enz. Vodden 15 ct. per K.G. Te koop een goed onderhouden KINDERWAGEN en een KINDER STOEL. Adres: Breewaterstraat 49. Te koop een Dresseerkar en aen beste Melkgeit. Adres: D. DEKKER, Balistraat 8. Te koop een beat kap- wagentje. Prijs f 12.-. Adres: Kapperstraat 9. Een goed gebouwd Burger- of Rentenierswoning in de kom der Gem. Bergen, bev.: ben.: flinke Woon- en Slaap kamer, Gang, Kelder, Keuken en nog een kleine Zit- of Slaapka mer. Boven: Slaapk. en Zolder, Koopsom f 7000.—. Te bevr' bij: p.' KROM, St Antoniestr. 22, Bergen. Te P0n weerdichte KEET twee KOZIJNEN en TRAPPEN Adres W. DE JONG, Dijkweg en Ankerpark 3 mPHkoopu4 K'PPen, 2den leg, met Haan, Nachthok en Loop Ook afzonderlijk. M Adres: Tuinstraat 15. koo.P 08n baste, sterke Dames- i mankeerend. f 17.60, Adres: K. DOORGEEST, Anjelierstraat 7. Nette JONGEN kan geplaatst worden. Adres: Koningstraat 13. Een flinke dienstbode SLrkem ,elfstandie kunnende Adres: VAN DER PLAAT, Middenstraat 66. ■ui aRd een net DAG MEISJE, met beneden 17 jaar Hoog loon. J Adre»: Spoorstraat 120. Te koop wegens plaatsgebrek nog nieuwe PATHÉPHOON met 40 nummers f 37.50 en een Heeren- en Damesrijwiel Adres: Kroonstraat 8l. Te koop een Engelsch Heeren- en Damesrijwiel, bizonder koopje. Tevens een pracht-Naaimachlne. Adres: W. TOL, Jan in 't Veltstraat 75. Sl.nhiu ,0n?° L°aklppen, Slachtk ppen, Jonge Konijnen ot en hooger, Sier- en postduiven enz. Adres: BREMER, Koningdwarsstr. 54, geschikt voor Hoenderpark, met oén H. A. prima Weiland, voor slechts f 12000.—, met f 8000.— Hypothaan den weg bij Mooi Soeatdljk. Zeldzaam aanbod. Vanaf f 4000.— te koop modern gebouwd, met tuin ena. en fliDke Hypoth. beschikbaar. Spoed gewenscht, daar do Rijks- steun vervalt en bovenstaande niet zoo billijk meer is aan te bieden dan heden. Usvlltpantoffels 90 ct Gebreide Wollen Pakken Broek en Borstrok) nu f5.75. Tevens te koop 1 nieuwe Handnaalmachlns, 1 Trap- üia^n0Jnieuw> 'nzlnkbaar, 1 ge bruikte Singer Trapnaalmachlne, 1 u? ?et ro"«n paplar, 1 paar gebruikte Qumml-Lleslaarzen, eenige nieuwe Haarencostuums, maat 50, en een Autopet. Alles zeer billijk. 00STSL00TSTRAAT 20. ïfW1 J, RUYTER, Hof dijkstraat 2, Alkmaar. Spreekuren dagelijks van 10-1* en 1—8 uur, behalve Oonderdage.

Heldersche Courant | 1924 | | pagina 8