Roomboter is niet moer to betelen. t BUITENLAND GEMENGD NIEUWS'. RADIO-NIEUWS. c P. J BOON en O BOON—de Wijn. Helder, 31 October 1924. Dykstraat-33. TH. 0. W. v. MIERLO. W. v. MIERLO— O. C. M. v MIERLO. M. J. G. MEIJERS— v. Mikrlo. P. J. G. MEIJERS. Amsterdam, K. G. J. v. MIERLO. A. v. MIERLO— ENGELAND. I I De verkiezingen ln Engeland. Een regeeringsonderzöek naar de quaestie betreffende Zi nowjef'8 brief. Londen, 31 Oct. Hedenmiddag heelt de ministerraad een bijeenkomst gehou den, welke anderhall uur duurde. Besloten werd, dat de regeering niet onmiddellijk zal aftreden, maar eerst het onderzoek naar de authenticiteit van den brie! van Zinowjew en naar de wijze, waarop dit document in handen van niet-ollicieele personen is gekomen, geheel zal beëindi gen. De regeering heelt tot dat doel een commissie van onderzoek ingesteld. Dinsdag komt de ministerraad opnieuw bijéén om van het rapport dier commissie kennis "te nemen. Men verwacht, dat Mac Donald nog dienzellden dag het ontslag van het kabinet zal aanbieden aan den koning, die naar werd gemeld Maandag uit Sandringham naar, het Buckingham-paleis terugkeert. Het a.s. conservatieve kabinet. Londen, 31 October. Balwin heelt he den een bespreking met verscheidene con servatieve oud-ministers gehouden over de samenstelling van zijn kabinet. Ais de meest waarschijnlijke, hoewel na tuurlijk nog ietwat voorbarige, combinatie wordt de volgende genoemd: Baldwin, eer- ste-minister en eerste-lord van de schat kist; sir Robert Horne, kanselier van de schatkist; 'Austen Chamberlain, koloniën lord Birkenhead, lord-kanselier; sir Samuel Hoare, luchtvaart; lord Derby, oorlog; Ne> ville 'Chamberlain, binnenlandsche zaken; lord Curzon, buitenlandsche zaken; sir W Jovnson Hicks, hygiëne; Amery, marine Amery wordt ook genoemd voor kolo niën, voor het geval dat niet lord Curzon, maar Austen Chamberlain minister van buitenlandsche zaken zou worden. Volgens de „Manchester Guardian" zou Baldwin overwegen de portefeuille van buitenland sche zaken aan den liberalen viscount Grey aan te bieden wegens diens groote ver diensten op het gebied der buitenlandsche politiek en omdat de opvattingen van Grey, vooral wat de l^ersche quaestie en de verhouding tot Frankrijk betreft, wei nig van die der conservatieven verschillen, De conservatieve bladen verklaren echter met nadruk, dat er geen sprake kan zijn van het opnemen van een liberalen minis ter in het kabinet. Inderdaad heeft Bald win reedg bij een vroegere gelegenheid vergeefs getracht zijn partij er toe te be wegen een of meer liberalen in het con servatieve kabinet op te nemen. N De stand der partijen Is thans: Conser vatieven 408 zetels, Liberalen 39, Labour 152, Onafhankelijken vier. Twaalf zetels zijn nog niet bekend. Een analyse van de uitgebrachte stem men werpt een merkwaardig licht op den uitslag. De liberalen verkregen slechts één zetel voor elke 75.000 door hen uitgebrachte stemmen, terwijl de arbeiderspartij één zetel krijgt voor fie helft van dit getal, ter wijl de conservatieven nog niet ten volle 20.000 stemmen noodig hebben voor elk der door hen veroverde mandaten. Zoo doende hebben de conservatieven met meer dan een millioen stemmen minder dan de beide andere partijen tezamen een meer derheid van ruim 200 zetels op de anderen. Natuurlijk mag men deze cijfers niet be schouwen als een afdoende critiek op het Engelsche systeem, aangezien de liberalen slechts een beperkt aantal candidaten had- dep gesteld, en zoodoende Zeer vele hun ner stemmen ten goede zijn gekomen aan 'andere partijen, doch uit de voorgaande cijfers blijkt ten duidelijkste, dat van een verplettering der historische liberale partij vooralsnog geen sprake is. Bij deze verkiezing is veel drukker ge stemd dan bij de vorige. Afgescheiden van het aantal uitgebrachte stemmen in de districten, met nog onbekenden uit slag, toont de telling aan dat er een mil lioen acht honderd duizend stemmen meer uitgebracht zijn. De stemmen op de unionisten toonen een vermeerdering van ruim twee millioen, die van de ar beiderspartij van meer dan een millioen en die van de liberalen een achteruitgang van een millioen driehonderdvijftig dui zend. De stemmencijfers van liberalen en van arbeid bedragen samen nog steeds een millioen meer dan de conservatieven be haalden. N. Rott. Crt. De straatverkoop der bladen. Als bewijs hoe de straatverkoop van bla den in Engeland sedert eenige jaren is toegenomen kan bet feit gelden, dat op den dag der verkiezingen ruim anderhalf rrillioen exemplaren van de avond-editie van de „Evening News" zijn verkocht, dat is nog ruim 200.000 meer dan op den dag van den wapenstilstand. Van de „Star" werden ï.800.000 nummers op straat ver kocht. („Hbl."). V BRAZILIË. Opstand. Londen, 81 Oct. Een Exchange-tele- gram uit Buenos Ayres bevestigt, dat in Rio Grande do Sul een muiterij onder de Cavalerie is uitgebroken, evenalsJbe Uru- guayana. In Itaqui is een infanterieregi- ment in opstand gekomen, evenzoo het garnizoen te Alegrette. JAPAN. Een ramp. lenden, 81 Oct. Uit Tokio wordt ge meld, dat verschillende bijgebouwen van het keizerlijk paleis te Haóna zijn ver- Ingezonden Mededeeling. Van Roomboter niet te onderscheiden en de helft goedkooper is De Bruyter's hoogfijne Melange, slechts 85 ets. per pond Plantenboter slechts 60 ets. per pond. Allóón in De Bruyter's winkels I woest, waar 5000 personen waren onder gebracht, die tengevolge van de aardbe ving dakloos waren geworden. CHINA. De burgeroorlog. Londen, 31 October. Volgens berichten uit Sjanghai is de nederlaag, die het leger van Woe-Pei-Foe aan het front bij Sjanhaikwan heeft geleden beslissend, Woe-Pei-Foe bevindt zich in een zeer gevaarlijke pobitie daar Feng den weg naar Peking verspert, waardoor de Hang kau-Peking-spoorüjn is afgesneden, ter wijl de strijdkrachten van Tsjang-Tso-Lin snel naderen. 20.000 man van het leger van Woe- Pei-Foe hebben op stoomschepen Tong koe bereikt. Feng wilde gisteravond het leger van Tsjili aanvallen. Volgens de Daily Mail kan de vrede in (Jhina binnen enkele dagen tot stand komen, daar Woe-Pei-Foe zich bereid heeft verklaard over de vredesvoorwaar den met Feng te onderhandelen. LUCHTVAART. De door lucht naar Indlë. Van der Hoop seint uit Plovdiv aan het Haagsche Aneta-kantoor, d.d. 31 October De zware regens hebben het werk ver traagd. De wegen zijn totaal onberijdbaar voor auto's. Ik heb het vertrek daarom tot Zondag moeten uitstellen. De vliegtocht om de wereld. Tokio, 31 October. Pedro Zanni, die Ar- gentijnsche vlieger, die bezig is aan een tocht om de wereld per vliegtuig, ontkent dat hij den tocht heeft opgegeven. H5; hoopt nog steeds de medewerking te verkrijgen van schepen, die het traject over den Atlantischen Oceaan zullen af patrouilleeren. TWEEDE KAMER. De Kamer is Donderdag door de Ta- riefwet heengekomen. Hier volgen nog enkele aangebrachte wijzigingen. De fröbel- en montessori artikelen wor den door min. Colijp teruggenomen. Het invoerrechts op strijkijzers wordt van 8 op 5 °/0 gebracht (amendement-mej. Katz). In het ontwerp werd de mogelijk heid van vrijstelling van uurwerken open gelaten (amendement-Ter Hall). Het invoerrecht van spijkers en draad nagels, in het oorspronkelijke ontwerp vrij, werd op 5 °/0- gebracht (amendement- Hermans), dat van tegels, aanvankelijk eveneens vrij, op 8 (amendement-Her mans). Het invoerrecht van verpakte ha vermout werd van 20 tot 5 °/0 terugge bracht (amendement-me vr. Bakk erN ort), dat van abrikozen en perziken van 8 tot °/o (amendement-Bierema) en dat van amandelen ook van 8 tot 5, °/o (amende ment-Boon). Abrikozen-pulp werd vrijge steld. Onder de verworpen amendementen worden genoemd dat van den heer Ger ritzen, om „automobielen en motorrijwie- en en andere vervoermiddelen met eigen jeweegkracht" niet met 12 °'0 doch met 8 °/0 te belasten. OOST-INDIK. De tijd. In Nederl.-Indië is die gemiddelde tijd van Java vervangen door dien van den llOden igraad ten Oosten van Greenwich. Aanvaring. De Nederlandsche stoomer „Borneo" is in de Middellandsche Zee tusschen Genua en Spezia in botsing gekomen met een Italiaansche stoomer, de „Arion", welke laatste zonk en waarbij een opvarende van de „Arion" het leven liet. De „Bor neo" is met beschadigden voorsteven te Spezia aangekomen. Verduistering van f 12.000. Een bediende van de Kon. Ned. Stoom- boot^Mij. heeft door middel van volg briefjes die Mij. tot een bedrag van f 12.000 benadeeld. Bij de politie is aan gifte gedaan, de verdachte is op het bu reau Warmoesstraat, voorloopig in ar rest gesteld. De „West-Arvada". De pogingen om nog iets te bergen van de lading katoen uit het Amerikaansche s.s. „West-Arvada", dat eenige jaren ge leden ten gevolge eener mijnexplosie be noorden Terschelling zonk, zijn thans de finitief opgegeven. Door den stroom gedood. Gistlravond vond men in een expedi- tieloods aan de L. Hortensiuslaan te Naarden de 28-jarige knecht O. Beuker uit Hilversum, op den grond liggen met den draad van oen electrischen looplamp in de handen. De draad stond onder 220 volt. Ondanks dat twee uren kunstmatige ademhaling werd toegepast, mocht het niet gelukken de levensgeesten te doen terug keeren. Een schenking. Naar De Avp. verneemt, heeft baron Van Pallandt van Eerde, te Ommen, zijn geheele bezitting, Jhet landigoed met kas teel en ongeveer 1400 H.A. aan landerijen-, enz. geschonken aan de Orde van de Ster in het Oosten. Vermist (Sedert j.1 Dinsdag is te Steenwijik de 19-jarige dochter van J. de Vos spoorloos verdwenen. -Dinsdagavond, tijdens de ker mis, heeft zij een anti-kermisvergadering -bezocht, en van deze vergadering is zi niet weer in de ouderlijke woning terug- gekeerd. Alle nasporingen van de familie en de politie hadden igeen resultaat. Alleen op de wereld Op het politiebureau te Vlisslngen ver toeft thans een Poolsch meisje van 14 jaar, dat, nadat haar moeder overleden was, -geien familie meer in haar geboorte land had en nu op weg was -met Engeland als doel, om te trachten haar Vader, die reeds geruimien tijd weg is uit zijn land en in Londen werkzaam zou -zijn, op te zoeken. Het meisje h-ad echter geen -geld meer voor dien overtocht met d-e Zeeland en -haar geheele bezit was een mandje me; -brood en andere eetwaar. De politie, die het adres van de Pool- sche kolonie te Londen is te weten geko men, stelt nu pogingen in -het werk om met den vader van het meisje contact te krijgen. De verduistering te Breda. De boekhouder-kassier der gem.-gas- fabriek te -Breda, die Woensdagmiddag door de politie gearresteerd werd, ver dacht van verduistering van gemeente gelden, heeft voor den Officier van Ju stitie een bekentenis afgelegd. Gebleken is, dat het misdrijf begonnen is reeds twee maanden na zijn indiensttreding in 1922. Tot nu toe is een tekort van circa vijf duizend gulden geconstateerd. Het accountantsonderzoek is nog in gang. De hoofdklerk, die ook in verzekerde 'bewa ring zit, ontkent tot dusver. Toch ln de val geloopen. In 1922 zijn uit een loods aan de Han delskade te Amsterdam eenige partijen bontenmantels gestolen. De daders waren voorloopig niet te vinden, maar de polite gaf de zaak niet op en verzamelde be wijsmateriaal tegen eenige verdachten. Er was trouwens nog meer zoek, her haaldelijk kwamen havendiefstallen voor, velen zijn reeds tot klaarheid gebracht, maar de dieven vaiflle bonten liepen nog steeds los. Drie bootwerkers zijn nu Woensdag morgen vroeg in hun woningen op Kat tenburg gearresteerd, nadat uitgebreide politie-maatregelen tegen eventueelgn ont snapping waren genomen. Behalve de bonten hadden zij ook nog zakdoekjes ontvreemd. Zij zullen ter be schikking van de justitie worden gesteld. Autobus te water. Donderdagochtend omstreeks halfaoht ïeeft te Zevendier, «en buurtschap onder Schoonhoven, een autobus-ongeluk plaats gehad, dat goed is af geloopen. Een autobus van den ondernemer Van Ieperen uit Schoonhoven was van daar vertrokken om naar Utrecht te gaan. Hij ïad zeven passagiers. Bij het café St. Helena moest een wagen dien bus passee- ren. De chauffeuf heeft toen1 gestopt en wachtte aan den kant Van den weg tot de wagen voorbij zou zijn. Door den enonmen regenval was de grond zeer drassig geworden, met het ge volg. dat het aohterstuk van den bus weg zakte en de bus in de Lopiker Voorwete ring geraakte. De chauffeur en de passagiers hebben zich weten te redden door de ruiten in te slaan. Zij werden- met behulp van een lad der op het droge gebracht Van alle kanten wordt geseind, dat de firma I. Grunwald, Keizerstraat, te Heider. het goedkoopste en soliedste adres is voor diverse Manufacturen en Winter- goederen, (Adv.) Kerkdiefstal. Reeds eenige weken werden de collec- busje-s in de catheoh isatiekamer van de N.-H. Kerk to Wassenaar door een onbe voegde gelicht. De politie - had reeds eenige" avonden de wacht gehouden, maar steeds zonder resultaat Donderdagoch tend had men zich weer verdekt opgesteld en het duurde niet lang of de 18-jarige v. H. kwam op de fiets aangereden en wist door rnklimiming door een openstaand raaimpje binnen te komen. Toen hjj zich met den buit wilde verwijderen, viel hij in handen van de politie. Het spoorwegongeluk b(J Weesp. Het O.M. bij den Hoogen Raad con cludeerde in zake de acties tot schade vergoeding naar aanleiding van het spoor wegongeluk bijf Weesp tot verwerping van de beroepen tegen de arresten van het Amsterdamsche hof, waarbij bevestigd werden de vonnissen van de Amsterdam sche rechtbank, strekkende tot toewijzing van de ingestelde, acties tot schadever goeding. Per rijwiel naar Indlë. Volgens „De Rsb." zouden heden de gepensionneerde sergeant-majoors van het Ned.-Indische leger, de heeren Dijk stra eq Vink, per rijwiel uit Rotterdam naar Ned. Indië vertrekken. Het doel van hun tocht is Medan. De tram in het dorp. Ten einde het te hard rijden van de' electrische tram LeidenDen Haag Scheveningen binnen de gemeente Voor schoten te beletten, heeft de gemeente raad de maximum-snelheid op 10 km. be paald. Een ontploffing. Uit Martinez (Californië) wordt gemeld dat bij de ontploffing van de tankboot „Alden Anderson" twintig personen ge wond werden maar zich redden door naar den wal te zwemmen, terwijl twaalf per sonen worden vermist. De schade aan schip en werf wordt, op 21/, millioen dol lars geschat Mistverdrijving door geëlectriflceerd zand. Op groote schaal worden ven regee- rqjgswege proeven ondernomen voor de verdrijving van mist en zware wolken door de verstuiving van geëlectrificeerd zand uit vliegtuigen, volgens een metho de, uitgedacht door den heer Francis Warren van de Harvard Universiteit Arrestaties op groote schaal. Woensdagnacht hadden niet minder dan 2900 mannen en vrouwen een onder dak gevonden in het Beriijnsche asyl voor onbehuisden. De hoofdcommissaris van politie, die vernomen had dat een groot aantal ongunstig bekend staande elementen zich bij het gezelschap bevonden, liet gisterenochtend door een groot aantal agenten de papieren van alle aanwezigen controleeren. Niet minder dan 1329 per sonen waren niet in het bezit van pa pieren. Zij werden op 20 groote auto's naar het hoofdbureau van politie gebracht. Onderweg poogden verschillenden hunner ;e ontsnappen maar na een min of meer opgéVonden achtervolging slaagden de agenten er steeds in, de vluchtelingen weer in te halen. Op het hoofdbureau van politie bleek het, dat niet minder dan 155 mannen en 9 vrouwen, die door de justitie werden gezocht, in handen van de politie waren gevallen. De meesten hunner hadden zich aan diefstal, roof of moord schuldig gemaakt. Gevaarlijke proefnemingen. In het laboratorium te New-York van de Standard Oil Cy. waren proeven ge nomen met een stof, die zou moeten die nen om als stookmiddel voor auto's te aan de politie medegedeeld, dat er voor het worden gebruikt Bij die proeven zijn Bondsgebouw werd gevochten. Bfl de Het bedrag ervan beliep reeds ruim 9000 •mark, zonder dat men te weteni toon ko- men 'waar de diefstallen plaats vonden. Vast stond, dat bij aankomst in Enigeland uit de kisten, waarin de 'goederen verzon- den waren; manufacturen enz. 'gestolen waren, pn dat de kisten met zand, steemen en stroo waren aangevuld om tot het ge wicht te komen. Het bandijzer om de kis ten aangebracht, was niet van de plaats geweest, doch de planket1 bleken Ihier en daar losgemaakt to zijn. Dp bestolen fabrikanten droegen den heer W. Gerke, politiecommissaris buiten dienst, thans dhef van den Belgischen Verein tegen fabrieksdiefstallen, een on derzoek op. Nadat hem in Duitsdhiand niets van de diefstaljen was kunnen blijken, kwam <te heer Gerke te Rotterdam; hij stelde zich met de recherche in verbinding. Een uit- gebreid onderzoek werd ingesteld, waar bij allereerst vastgesteld werd, dat een expediteursfirma de uit Eïberfeld) en Bannen verzonden goederen voor het ver- voer van het spoorwegemplacement Feijenoord, waar zij aankwamen, naar het schip, waarmee zij naar Engeland vervoerd werden, toevertrouw de aan de sleeperij, die gewoonlijk voor haar versleept. Spoedig had men een draadi in handen, en werd de sleepers- knecht J. M. S. aangehouden. Hierna volgde de inbeslagneming op den GoudscherijWeg van een crapaud, be kleed met moquette, een meubelstof als gestolen was, en werd in verhoor geno men de stoffeerder M. L., in wiens win kel op den Goudsoherijweg twee rollen moquette werden in beslag genomen. Een en ander leidde tot de arrestatie van de sleepers L. A. S., H. S. en J. H. 8., qveneens gevestigd op den Goudsoherij weg, en voorts werden in 'beslag genomen bij den winkelier A. S. in de Hfilestraat elf kartons met zijden tres en band en negen rollen mantelstof, bij den meubel maker A. B. in de Hillelaan zes rollen meubelstof en een' lap, bij den winkelier J. B. in de Willebroröusstraat twee rollen meubelstof, die hij zeide uit de tweede hand gekocht te hebben van den koopman J. van B. in de Weste Wagenstraat, die van den winkelier A. S. in de Hfilestraat vier rollen gekocht had tegen 4 den meter. In het geheel zijn in 'beslag genomen 24 rollen meubelstof, meest moquette, welke rollen een lengte hebben van 20 tot 40 meter en waarvan de prijs is 6 per meter, twee crapauds en vier stoelen niet moquette bekleed en eenige kartons met rijden tres en band. De aangehouden sleepersfcoecht en sleepers zijn thèns op het hoofdbureau van politie opgesloten; de winkeliers, meubelmakers en stoffeerders zijn na ver hoor op vrije voeten gelaten. naar TELEGRAFISCH WEERBERICHT waarnemingen verricht in den morgen van 1 November. Medegedeeld door het Kon. Nederiandsch Meteorologisch Instituut te De Bilt Hoogste stand 769.0 to Toulouse. Laagste stand 737.5 t, Hernösand. Verwachting: Matige tot krachtige Zuidelijke tot Zuid- Westelijke wind, aanvankelijk opklarend en kouder, later toenemende bewolking, regenbuien en iets zachter. Uit het Politie-rapport Bekeurd werd een kruidenier ter zake het clandestien verkoopen van ster ken drank in het klein. Een hoeveelheid drank werd in beslag genomen. Gisteravond omstreeks 10'uur werd eenige'personen, die het hadden inge ademd bezweken, andere tijdelijk krank zinnig geworden en thans nog onder ob servatie. Een der omgekomen blijkt te zijn William Mo Sweney, die eertijds als generaal had gediend in het leger van den Ierschen Vrijstaat. Diefstallen in het transitovervoer. Textiel- en andere fabrikanten, geves tigd te Eïberfeld en Bannen en ook in het Wüpperdal, kwamen in den laatsten tijd herhaaldelijk tot de ontdekking, dat uit zendingen manufacturen en ijzerwaren, door hen via Rotterdam naar Engeland verzonden, goederen werden gestolen. komst der politie was de vechtpartij tus- schèn een aantal marineschepelingen reeds geëindigd. Door een onderofficier der Ma rine zal rapport worden opgemaakt. Gisteravond te omstreeks kwart over tien werd er aan de politie assistentie ge vraagd, omdat de orde in de Hartesteeg werd verstoord en aldaar, hevig werd ge vochten. In genoemde steeg'trof de politie een groote menigte aan en bleek, dat de aanleiding daarvan was, dat een man door zijn beschonken echtgenoote was mishan- deld. De vrouw was echter inmiddels naar een café aan de Langestraat gegaan, zoo dat toen het publiek was verspreid de orde was hersteld. Geborenv WILLEM, C0RNELIS PIET' R JAN, HENRI, Zoon» v n Geboren RIEUWERT, Zoon van J. RIEUWERS en J RIEUWERS— WESTLAND Helder, 31 October 1924. Vijzelstraat 117. Getrouwd C0RRIE RITSEMA VAN ECK en H. J G. VAN BIESSEN, off. v. adm. 2e kl. K.M. Rotterdam, 30 October 1924. De Heer en Mevrouw H. J. G. VAN GIESSENRitsema V. Eok, betuigen, ook namens we- derzydsche Familie, hunnen har- telljken dank voor de belangstel ling ter gelegenheid van hun huwelijk ondervonden Getrouwd Th. N. NOOT Mz. en A. REZELMAN Kd welke, namens wederzijdsche Familje, hartelijk dank zeggen voor de zeei vele blijken van belangstelling, by hun huwelijk ondervonden. Julianadorp, 1 Nov. 1924. Iu plaats van kaarten Verloofd: ANNIE v. d WIJK en JAC0B KUIPER. Helder, 2 Nevember 1924. Heden ontvingen wy ge heel onverwachts uit Hard- ford, Mlchigan U.S.A. het droevig bericht van het overlijden van onzen ge liefden Zoon, Broeder en Behuwdbroeder, TEUNES J0HANNES DEKKER, in den ouderdom van bijna 43 jaar. Helder, 29 October 1924. Oostslootstraat 55. Namens de Familie: Wed. T DEKKER. In plaats van kaarten. Verloofd J. 'T HART en W. fl J. VINTQES—DEKKER. Helder, 1 November 1924. Van Hogendorpstraat 22. Zuidstraat 21. Heden overleed, na een kortstondig, doch smar telijk lfiden, onzo geliefde Schoonzoon en Zwager, DIRK DE BOER, in leven Schoepmaker Rijkswerf, ln dén ouderdom van 88 jaar. Namens zijn diep bedroefde Moeder, Schoonzusters en Zwagers Wed. A. DOL-Vos. J. HARJER-DOL. J. KEPPEL-Dol. C. DOL en Echtgenoote. W. DOL. A. VEROUDEN-DOL H. DOL. A. DOL. R DOL. Helder, 29 Oct. 1924. Heden overleed zacht en kalm, na voorzien te zyn van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze innig geliefde Moeder, Behnwd- en Grootmoeder, Mevrouw de Wed. M. v. MIERLO-v. GAMEREN, in den ouderdom van bijna 77 jaar Helder, SOHOÜTEN. Dordrecht, V. D. PLUXJM en Kleinkinderen. Dordrecht, 80 Oct. 1924. In plaats van kaarten.

Heldersche Courant | 1924 | | pagina 10