NEDERLANDSCHE SPOORWEGEN. WAT DE KEUR IS C. DE BOER J"., GEMENGD NIEUWS als no. 1 toot op die voordracht voor dood graver op de Algem. Begraafplaat® van Zijp© en als koster bij de NtxL Herv. Kerk aldaar. WEERINGEN. Om concerten van beroemde muziek-, zang- en andere vereenigitigen te hooren, behoeft men tegenwoordig niet naar Amsterdam of elders te gaan, aangezien in de concertzaal van den heer Bruul, door den heer Veltman, van hier een radio-installatie met luidspreker is ge plaatst. J.l. Donderdagavond werd een concert uit Hilversum en ook nog van andere plaatsen opgenomen. Tal van ge- noodigden woonden het bij en allen roemden deze machtige uitvinding. Men stond er paf van, zoo duidelijk alles werd weergeven en door de zaal klonk. Binnen kort (er zal nog eenige verbete ring aangebracht worden) kan men dus bij Bruul de fijnste concerten uit diverse binnen- en buitenlandsche steden gaan hooren. Voor de vacante betrekking van mole naar aan den watermolen in de Oeversche Koog hebben zich 6 (zes) sollicitanten aangemeld. Burgerlijke Stand van Anna Paulowna. GEBORENElisabeth Anna Maria, d. v. Bernardus van Renswoude en van TTieodora Johanna Wegman. Alida Jo- hanna Maria, d. v. Antoni Adrianus van Keppel en van Antje Pranger. ONDERTROUWD: Geene. GETROUWD: Geene. OVERLEDENNeeltje Stins, oud 62 J., echtgenoote van P. Kreijger. TEXEL. Deze week werden van hier verzonden: 63 varkens, 4 paarden, 4 koeien, 8 kalve ren, 1 schaap. Burgerlijke Stand van Texel van 10 tot en met 16 Jan. 1028. GEBOREN: Willemina Maria, d. v. A. Druif en A. Bakker; Oornelis, JohanDes, z. v. J. v. Huizen en M. Kikkert Neeltje, d. v. J. J. Weijdt en A. Vlas; Oornelis, z. v. G. M. Blom en J. Krijnen; Antje, d. v. J. D. Troost en A. Eelmaij; Adriana Ja- ooba, d. v. M. O. Langeveld en J. de Wolf. GETROUWD: K. Hoogerheide en A. Vlas. Autobus verongelukt Donderdagavond ongeveer 10 uur la te Giessen-Nieuwkerk een Ford-autobus, waarin 20 personen zaten, die naar de kerk te Giesendam waren geweest, veron gelukt. Door den mist misleid, Is de be stuurder blijkbaar van den weg afgeraakt en reed het voertuig in de buitensloot. De 'bus sloeg tweemaal over den kop. De inzittenden sloegen de ruiten stuk en werden zoo naar buiten geholpen. De be jaarde EL Huisman uit Giesen-Nieuwkerk is des nachts aan de gevolgen overleden. Hij had een hoofdwonde bekomen en veel water naar binnen gekregen. Een andere passagier uit Goudriaan brak enkele rib ben. Tal van overige inzittenden bekwa men lichte verwondingen. Het voertuig is totaal vernield. Een zelfmoord. De advocaat Troupin te Verviers, tevens rech ter-plaatsvervanger, die sequester van Duitsche goederen geweest is en de opbrengst dier goederen nog niet heeft kunnen verantwoorden, heeft zelfmoord gepleegd, op het oogcnblik, dat de justitie een onderzoek op zijn kantoor kwam in stellen. Kerkdiefstal Gisternacht is ingebroken ln de kerk van St Petrus te Vught bij 's-Hertogen- bosch. Door verbreking van een raam zijn de dieven in de sacristie gedrongen. Vergeefs hebben zij getracht de brandkast te openen. Uit eenige kasten hebben zij wat geld ontvreemd, met de daar gevon den sleutels zijn zij in de kerk gegaan, waar zij, eveneens zonder succes, beproefd hebben het tabernakel te openen. Wel werd het tabernakel van een zijaltaar ge opend, doch daaruit wordt niets vermist. De offerblokken zijn geledigd en verder zijn nog eenige kleine voorwerpen ont vreemd. Door den tuin achter de kerk zijn de dieven van wie nog geen spoor ontdekt Is, ontkomen. Goede vangst In den nacht van 4 op 5 September van het vorige jaar is ingebroken in de Neder- landsche sucade- en vruchtenconfijtfa- briek nabij het station der HJJ.S.M.- te -TieL Uit de opengebroken brandkast is toen een bedrag van ongeveer 800 ont vreemd. Als verdacht van medeplichtigheid aan dezen diefstal met braak is uit Rotterdam te Tiel aangebracht de varensgezel J. van T., die na door den rechter-oommissaris gehoord te zijn, in het huis van bewaring te Tiel is ingesloten. De overbrenging van de vermoedelijke daders, P. A., te Rotterdam, en Th. K., te Assen gedeti neerd, is aanstaande. De aanleiding tot de ontdekking van de schuldigen waren de betrekkelijk grove verteringen die een vrouw van verdachte zeden, wonende te Rotterdam, maar uit Tiel afkomstig, bij haar bezoek aan haar Tiel&che familie maakte. Haar gangen werden nagegaan en de nasporingen leid den naar een huis aan den Sohledamsohen dijk, bewoond door de genoemde mannen, haar zelf en een vriendin. Uit verdere nasporingen bleek, dat A. en K., op 4 September door den chauffeur J. v. T. ln een Belgische auto, gemerkt H êfittfl, naar Tl al zijn gebracht Daar haaft men zich van de ligging der fabriek op de hoogte gesteld. Ia de Groene Steeg te Wadenoyen stapten K. en A. uit om zioh nader op de hoogte te stellen, 's Avonds tegen 11 uur kwamen zij terug en reden naar Tiel, zekeren afstand van de fabriek werd halt gehouden. De chauffeur bleef by zijn auto en K, en A. ginngen met den koffer en breekwerktuigen in de richting van het station. Om 2 uur was het karweitje afgeloopen en werd de reis via het veer te Tiel ver volgd. Omtrent de vermoedelijke daders ver neemt de Tielsche Courant nog, dat P. A. wegens moord te Homburg ln Dultsohland 18 jaar gevangenisstraf heeft ondergaan. Sinds een jaar ongeveer bevond bij zich op vrije voeten. Hij week naar Hol land uit en maakte zich schuldig aan tal- looze inbraken. Verdacht van inbraak te Hillegersberg Is hij thans te Rotterdam gedetineerd. Ook Th. K. Is een gevaarlijk individu, die een jaar geleden uit de ge vangenis is ontslagen. Hij is te Assen ge detineerd als verdacht van inbraak te Havelte. De ontdekte misdaad te Amsterdam. Toen; op Zaterdagavond 23 October 1916 de politie in de garage en de woon huizen Overtoom 28 en 26 een onderzoek instelde naar aanleiding dier spoorlooze verdwijning van den commissionair Busch, werd niets verdachts gevonden. Het groote diubbele buis was ook destijds, evenals tijdens het voorgevallene met den makelaar Schopman op 2 Mei 1923, on bewoond!, behalve dan dat het gezin Muyl- wijk een deel bewoonde. In de garage werd nog aan de voltooiing gewerkt, het enorme perceel was ook nog .niet geheel gereed. De politiemannen zijn op no. 23 het huis binnen gegaan, doorzochten alle kamers, kasten, kelders en kwamen binnendloor in de garage. Daar lag een betonnen vloer, belegd met planken; er stonden kalkkuipen, pakkisten, er lag al les voor de afwerking van gebouw en ga rage benoodigd. Het kantoor van Muyl- wijk was gevestigd één hoog, boven de breed© gang waartoe de dubbele deuren op den Overtoom toegang verschaffen; van dat kantoor, waar ook de telefonen waren geplaatst, leidde eveneens een trap naar de garage. Dit is van belang, omdat de misdaad, waarvan de gearre steerde wordt verdacht, zich geheel, d.i. dus ook met het verwijderen van alle spo ren, binnenshuis kan hebben afgespeeld. De politieambtenaren hebben met ijze ren staven gepeild of ook ergens een zacht gedeelte in den betonvloer werd aangetrof fen, wat niet het geval was. Alhoewel thans wordt aangenomen, deskundigen ge hoord, dat ieder spoor, ook van het leg gen van de betonplaat van pLm. één vierk. meter boven de „lijkkist', binnen twaalf uren na bet verdwijnen van den gezochte, kon zijn uixgewischt. Want volgens de veronderstelling in justitieele kringen moet de misdaad zijn gepleegd 's avonds omstreeks zeven uur van den 22en Oct. 1916, in het kantoor op de eerste verdie ping; de werklieden kwamen tegen acht uur den anderen morgen, zoodat een half etmaal ter beschikking stond van den da der. Van de lift bestond toen, in 1915, slechts de koker en de betonvloer was nog niet gehéél gelegd. Reeds enkele maanden geleden is bij de centrale recherche een anoniem schrij ven ingekomen, waarin nadere aanwijzin gen werden gedaan. Verder onderzoek deed de waarschijnlijkheid van de gedane aanwijzingen toenemen, zoodat, toen de afgeloopen» week het graafwerk in de voormalige garage begon, justitie en poli tie wisten, in welken hoek zij moesten la ten werken. Met het bekende resultaat. Thans wordt getracht nader contact te krijgen met den schrijver van den anonie- men brief en wordt tevens getracht de personen op te sporen, die bij de inwen dige voltooiing der bedoelde perceeien in Muylwijk's dienst waren. Gisteren heeft dat onderzoek den ganschen dag geduurd; rechter-oommissaris mr. Dons was tot des avonds zeven uur met de verhooren be zig eni heden wordt de instructie voort gezet. Er zijn eenige betonwerkers ge hoord, destijds in het dubbele huis .werk zaam, er worden nog anderen opgespoord, want voor vakmenschen, al gold voor hen toen ook de „Engelsche Zaterdag" en wa ren zij slechts een halven dag in het ge bouw aanwezig, moet het toch zijn opge vallen, dat tijdens den vorigen dag een nieuw stuk vloer was gelegd. Het Volk deelt nog enkele bijzonder heden mee omtrent oe aanleiding, die er voor de Amsterdamsche recherche was, de zaak van de verdwijning van den ma kelaar Busch opnieuw ter hand te nemen. Ongeveer vier maanden geleden kwam •van de Haagsohe recherche het bericht, dat daar een anonieme brief was ontvan gen, waarin werd medegedeeld, dat de moordenaar van mr. Wijsman dezelfde zou zijn als degeen, die schuldig is aan de verdwijning van den koopman Busch, na diens bezoek aan den heer Van M., op den Overtoom. Iedere verdere aanwijzing ontbrak en na overleg met de justitie is de recherche op zeer voorzichtige wijze in de Overtoom-zaak aan het speuren ge gaan. Resultaat leverde dit echter niet op en gedurende een aantal weken liet men de zaak rusten. Totdat, nu ongeveer drie weken geleden een ingezetene van Amsterdam een ano- niemen brief tusscben zijn corresponden tie vond, afkomstig van denzelfden per soon, die naar de Haagsohe recherche geschreven had. In dien tweeden brief stond evenwel iets, waaraan de opspo ringsambtenaren meer houvast hadden. Br werd in gezegd, dat, als men zou gra ven onder den grond in de garage aan den Overtoom en men bleef daarbij in de buurt van een bepaaldelijk aangeduide plek, men zonder twijfel het lijk van den vermisten Busch zou vinden. Verder weed in dezen brief de thans gearresteerde bouwondernemer als de dader aangewe zen. Als plaats, waar men zou moeten graven, werd een putje voor waterloozing in de garage genoemd. Er bevinden zich evenwel eenige van die afvoerputjes in den vloer, vandaar dat, toen de recherche j.1. Vrijdag tóet de uitgraving van grond begonnen is, er niets werd gevonden, maar men Zaterdagmiddag na volhardend werken op iedere plek, waar zich een putrooster bevond, het onderzoek met suc ces bekroond zag en bet lijk van den ver miste voor den dag kon worden gehaald. Uit Amsterdam wordt aan de N. R Ol gemeld: Het onderzoek van Justitie en politie ln de zaak van den in 1916 vermoorden ma kelaar Busch is nog steeds ln vollen gang. Het spreekt van zelf, dat men, zoolang de verdachte Van M., ondanks de zeer be zwarende aanwijzingen welke er tegen hem bestaan, blijft ontkennen, met de grootste omzichtigheid te werk moet gaan. Het blijkt, dat er bij velen, die belang rijke inlichtingen zouden kunnen, ver schaffen, een sterke schuwheid bestaat om zich te melden en zoo in de zaak gemoeid te geraken. Met name is het nog steeds niet gelukt, contact te krijgen met den schrijver van den anoniemen brief, welks inhoud de recherche ertoe gebracht heeft, te gaan 'graven in den grond, waarop de garage achter het gebouw Overtoon 23 gebouwd is. Wat den inhoud' van dezen brief betreft, deze schijnt zeer kort ge weest te zijn en zich slechts tot een en kele med'edeeling te hebben bepaald. Een belangrijk element in het onderzoek was de vraag, of de betonplaat met het zink put}©, waaronder het lijk van Busch ver borgen gevonden is, daar opzettelijk is aangebracht, om het lijk nog moeilijker vindbaar te maken. Bij het onderzoek is gebleken, dat van M., die destijds eige naar van het perceel was, dit werk in eigen beheer heeft uitgevoerd, in dien tijd, dat hij dbenide was, de garage te verhu ren aan een onderneming, die er een zeep fabriek wou vestigen, welke er echter nooit gekomen ia Daar de administratie van Van M. van dien tijd niet meer be staat, konden door middel daarvan de werklieden, die het werk hebben uitge voerd, niet meer gevonden worden. Ook het onderzoek naar hen langs een anderen weg, nJ. door middel van de loonlijsten, die bij de Rijksverzekeringbank moeten worden ingeleverd, bleek onmogelijk, daar deze loonlijsten reeds vernietigd waren. Desondanks is het der politie gelukt, de betrokken werklieden op te sporen, en uit hun verklaringen moet gebleken zijn, dat het piaken van de betonplaat en de zink put behoorde tot het plan van inrichting van de vroegere garage tot zeepfabriek, waarmee dan zouden komen te vervallen bet vermoeden, dat dit werkje is uitge voerd met de bedoeling, een lijk te ver gen. Van de toevallige omstandigheid, dat het gat in den vloer er was, heeft degeen, die het lijk er verborgen heeft, gebruik gemaakt. Doordat eerst boven de krat, welke het lijk bevatte, grond is gestort, hebben de betonwerkers, die er daarna be ton gestort hebben, niets bijzonders opge merkt. Het laat zich denken, dat hert publiek Onwillekeurig deze zaak in verband brengt met verschillende onopgehelderde moor den in de laatste jaren gepleegd. Ook hieromtrent bereiken de politie thans vele mededeelingen, ai dan niet anoniem, waar van zij geen enkele verwaarloost, maar die tot dusverre geen nieuw licht hebben gebracht Aan de Telegr. wordt nog gemeld: Tijdens een werk te Egmond ontving M. herhaalde malen bezoek van een juffrouw. Tot den opzichter, den te Egmond aan Zee woonachtigen B. Medik, die deze be zoeken in de in de'duinen staande keet wat vreemd vond, zeide M., dat de juf frouw de echtgenoot© was van een vroege- ren metselaar, die naar Transvaal was vertrokken en dat zij dus aden tijd had om van Amsterdam naar Egmond te komen. Men vermoedde, dat de juffrouw ge regeld om geld kwam en achtte het niet uitgesloten, dat de door de politie ontvan gen anonieme brief van haar afkomstig is, aangezien Muiylwijk thans niet meer in staat was, te betalen. Is deze veronderstelling juist, dan zou hier sprake zijn van den betonwerker, die Muylwijk bij zijn luguber werk behulp zaam is geweest. De Amsterdamsche recherche, die te Egmond aan Zee Medik hierover hoorde, zet thans in deze richting het onderzoek voort. De beide bouwvakarbeiders, E. en de K., die gisteren in bet kabinet van den rechtercommissaris zijn gehoord, hebben zich niet vrijwillig aangemeld, doch zijn door de justitie ontboden. Zij zijn aan een streng verhoor ondierworpen en er is mede nagegaan of hier soms medeplichtigheid in het spel is. Zij zijn voorts naar de ga rage aan den Overtoom geleid ten einde inlichtingen te verschaffen over 't werk, waaraan zij hulp hebben verleend. Aan hun verklaringen wordt, zoo vernemen wij, wel eenige waard© gehecht. Vervalsching of bedrog? Een werklooza slageregezel .schrijft aan „Hot Volk": Tegenwoordig heb ik vrijen tijd te over, ongelukkigerwijs duren de maaltijden nog korter dan vroeger. Met te grooter toewijding verslind ik nu alle lektuur, die mij in banden komt. De meeet inte ressante dingen vond ik in het „Maand blad voor Vervalsohingen". Wat een be drog is er toch in de wereld! Daar merk je zoo als slagersknecht nooit iets van. Vraagt een klant gehakt, dan krijgt hij gehakt; bestelt hij een pond van H haasje, dan snijden wij uit de haas en geen mili- meter verder. En wat worst betreft: worst is worst. Dat alias nuat ik tot aan van het bedrijf, dat mi} hongeren laat, zeggen. Met één uitzondering echter, die toch ook weer geen vervalsching kan heeten. Hebben de ambtenaren, die levensmidde len kontrcleeren, het recht alleen melk op vervalsching met water te onderzoe ken? Of valt de worst ook onder hun bereik? Weten worst-eters, dat de slager hun niet alleen te eten, maar ook te drin ken geeft? Wat het Nederlandsche pu bliek in worst vorm aan water wordt ge schonken, dat zou in een jaar een aar dig vijvertje vullen. Maar mijn baas zei altijd, dat hoort zoo, anders krijgen ze er nog meer dorst op. En vervalschen is het niet, want water is zuiver en geen geknoei Maar nu ik in het „Maandblad" lees, vraag ik me af, of hij daarin wel ge lijk heeft. Of Is 't werkelijk geen ver valsching, maar alleen maar bedrog? Een juweelendiefstal bfj de prinses de Broglie. De prinses de Broglie, die een hötel in de Avenue Alphand te Parijs bewoont, heeft aangifte gedaan dat zij Dinsdag middag j.l. tot de ontdekking is gekomen dat een groot deel harer juweelen waren ontvreemd, o.a. een snoer van tachtig paarlen, ter waarde van 300.000 francs, een platina-ring van 100.000'francs, een armband en nog eenige kleinodiën. Haar brandkastje, dat zich in haar boudoir bevindt, was in reparatie, zoodat zij haar juweelen tijdelijk in de lade van haar kaptafel had geborgen, die bovendien nog open stond Een vermoeden tegen een bepaald per soon bestaat niet. De dief schijnt echter opzettelijk een armband te hebben weg gestopt onder een karpet naast een kamer, waar een schilder gedurende den dag werkzaam was, om aldus de verdenking op dezen te laden. Hij is echter gebleken volkomen onschuldig .te zijn. Het onder zoek in de kamers van de zeven bedienden der prinses heeft niets opgeleverd. Mali voor Hr. Ma „Tromp" en „Heemskerek". naar Lissabon: laatste busllchting: 19,20,21,22,23,24 hoofdkantoor 8.30 a. en 26 Januari stadsbussen lichting 2. naar Port Mahonhoofdkantoor 6.30 a. 19, 20, 21, 22,23 stadsbussen lichting 3. en 25 Januari hoofdkantoor 6 n.m. stadsbussen lichting 4. naar Tunis 29 en 30 Januari hoofdkantoor 6.30 a. 3 Februari stadsbussen lichting 8. 1 Februari hoofdkantoor 6 m. stadsbussen lichting 4. naar Genua: 11,12,13 en 14 Februari hoofdkantoor 5.80 m. stadsbussen daags te voren lichting 4. 16 Februari hoofdkantoor 5 80 m- stadsbussen lichting 3.80m. naar Barcelona: laatste buslichting: 17,18,19 en 20 Februari hoofdkantoor 6.30 a. stadsbussen lichting 3. 22 Februari hoofdkantoor 6.m. stadsbussen a,/j lichting 4. NIEUWE UITGAVE. Verschenen: het Januari-nummer van „Ons Eigen Tijdschrift". Al dadelijk treft ons de mooie bijlage: een reproductie van een penteekening van L. W. R. Wenckebach: Winterstem- ming in oud-Amsterdam. Als tweede bijlage vinden we een schrijven van de uitgevers aan de lezers van „Ons Eigen Tijdschrift", waarinden laatsten verzocht wordt, hun meening over het maandblad te kennen te willen geven, teneinde zoo noodig verbeteringen asm te brengen, om eiken lezer zooveel mogelijk tevreden te stellen. Elisabeth Zernike opent dezen keer met een gevoelige schets over De Groot moeder, n.1. de grootmoeder van een meisje, dat in de rechten gestudeerd heeft en nu trouwen gaat tegen den zin harer moeder, een doctor in de Nederl. letteren, die vijandig staat tegenover „de botte rijkdom, die armoede van geest is". Grootmoeder gaatremr de kleindochter toe, wannéér die gaat aanteekenen. Haar moeder heeft geen tijd, moet zich klaar maken voor de raadsvergadering. Van D. J. van den Valk vinden we een schets uit de antieke wereld: De moord op Agrippa Postumus (16 na Chr.) Paul Bromberg schrijft een interessant pleidooi vóór het open haardvuur en tegen de leelijke conventioneel© stads- schoorsteenen, die de kamer onbarmhartig in tweeën scheiden en veel te veel ruimte noodig hebben. Eenige foto's van mooie moderne haarden gaan bij dit artikel. Van Tom Schilperoort vinden we een korte levensbeschrijving van Frederic Mistral, de „ongekroonde koning van Provence", met twee houtsneden en eenige foto's. Frederic Mistral, de man, die de oorspronkelijke taal, gebruikeh en kleederdrachten van het schoone, zonnige Provence in eere heeft hersteld. A. B. Wigman leert ons in zijn schets „Langs wintersche wegen" ook het schoone van den winter in de natuur te waardeeren. Sjoerd Kuperus geeft er drie juweeltjes van teekeningen bij. In de kinderafdeeling vinden we o.a. een nieuwe schurkenstreek van Reintje de Vos, verteld door David Tomkins en kostelijk geïllustreerd door Anton Pieck. Bij de nieuwe prijsvraag voor de jeugd worden in het vervolg voor elke afdeeling honderd prijzen uitgeloofd. o— „Noord-Holland in Woord en Beeld" van 17 Januari bevat o.a. mooie photo's van de aanvaring van het „Agamem- non" van de K. N. S. M. ten Zuiden ven Westaun met «en sloep laadbakken. Vin de Zuiderzeewerken zijn verschillende op namen gemaakt over den stand van het werk. Ook het vertrek van de Heems- kerek ie opgenomen. Het nummer is voor een groot deel gewijd aan de aardige plaatodes de Rijp en Graft, waarvan de fraaie raadhuizen en photo's van het feeet ter gelegenheid van het 26-jarig jubi leum zijn gereproduceerd; Verder ama teuropnamen voor den wedstrijd, kiekjes uit andere provincies en de gewone ru brieken, feuilleton, etc. SPORT. KorfbaL INQEQAAN S OCTOBER 1024. 6.29 Zondags niet 9.04 6.49 alleen Zondags 9.04 7.27 sneltrein 9.04 10.05 Zondags niet 12.13 12.31 2.52 2.06 alleen Zaterd. 4.39 3.51 Zaterdags en 6.54 Zondags niet 4,14 Zondags niet 6.39 7.24 9.32 5.16 Zondags niet 8.32 7.57 sneltrein; 9.40 9.11 11.22 12.28 Zondags niet 2.48 3.05 6.13 5.49 Zondags niet 8.07 9.16 sneltrein 11.08 Zond. aankomst 11.31 11.25 alleen Zondags 1.04 VOOR EDELE METALEN IS DIT MONOGRAM VOOR UW DRUKWERK HET WAARBORGT U EEN PRIMA UITVOERING. KONINGSTRAAT - HELDER Voor Hr. Ma. „Trompt. Voor Hr. Ms. ,JSeemskerck". Voor Hr. Ma. „Tromp" en ,JIeemskerck" Zondagmorgen krijgt het 3e elftal JTVC 3 van Julianadorp op 'bezoek. Daar reeds de vorige maal met 2—1 van J. werd gewonnen, zullen wij maar hopen, nu zij op eigen grond «pelen, dat «ij opnieuw weten te zegevieren. De pun ten zijn zeer welkom en kunnen door van begin tot eind hard aan te pakken, wel veroverd wor den. Aanvang 10 uur; Bat.-terrein. Batavier 2Helder 4. Het 2e elftal zal elftal 4 van de club van den Botweg bekampen. Tegen H. is nog niet gespeeld, maar naar wat de withemden in hun laatst» wedstrijden ge presteerd hebben, zal het voor Bat. terdei» oppassen zijn. De kampioenskans bestaat nog: zorgt er voor dat deze ook na deze match be houden blijft. Geeft spel en speelt met geest drift! De wedstrijd, die op 2 uur was vastge steld, is verzet op 12 uur. Terrein Batavier. De Feestavond. Dinsdag 10 Febr. ba geeft de V-V. Batavier voor leden, donateur» en genoodigden een feestavond' ln „Casino". Het belooft door de groote deelname een schit terende avond te worden O.m. is medewerking toegezegd door de Mandolineclub „Ar» et Labor". In een der volgend» no*. van dit blad volgt nader bericht. Voor as. Zondag is vastgesteld Se wedstrijd HKORiODA (Westzaan). Dit is de laatste thuiswedstrijd van het seizoen en daar er nog geen winstpunt is behaald verwachten wij dan ook stellig dat het eindelijk toch eens zal ge schieden. Na dezen wedstrijd moeten er nog twee uitwedstrijden gespeeld worden, n.1. tegen Fasanten (Castricum)en RODA. Daar het mid denvak te weinig doorvoerde, besloot bat be stuur or eenige Wijziging in te brengen. Voor- loopig is het twaalftal, waarmede gespeeld wordt, als volgt: Verdediging: tJb Tijaeni, Gré Bakker, B. Duinker en dl F. Harpen; middenvak: M. Root- meyer, A. Veerenschildt, F, Meure en B. van der Blom; aanval: S. Boogaard, M. Raymaker, Th. Conneman en F. Meure. Waarschijnlijk komt hierin nog verandering ten goede door het medespelen van mej. de Leeuw. Paar de wedstrijd om 2 uur moet beginnen, worden de leden dringend verzocht 10 min. voor speeltijd aanwezig te zijn en dringend Zaterdagmiddag te komen oefenen. Bij erven- tueele afkeuring van het terrein worden de leden daar vroegtijdig mede ln kennis 'gesteld. Vertrek van Aankomst ta Helder: Amsterdam: De trein naar Behagen (des Donderdags) vertrekt 7.46 's morgens. Vertrek van Aankomst ta Amsterdam: Halder: Zondags niet

Heldersche Courant | 1925 | | pagina 11