Blanke Hande. PURQL Blank (jelaat PUROL Advertentiën. t [ranaelisatifl PALMSTBAAT. Badpaviljaan HUISDIIIIIEH. Concert Zondag 12enM>aiiilaiil3llpril, GEMENGD NIEUWS Des Zaterdags AMSTERDAMSCHE BRIEVEN. «Aoen Drabbe, naar ik den vorlgen keer beschreef, kegelde en „alle zes' tegen den grond gingen, hadden, op het eerste momegt, de gezamenlijke wethouders, van den schrik, één eensgezind gebaar van verontwaardigden af weerM Maar nog maar kort lagen de zoo plotseling verstootenen tegen de vlakte, of het krakeel begon. Wethouder Wierdels dacht zich met een handigen sprong uit het hoopje omver geworpen kegels te redden, maar... sprong op een wip, die voor zijn wethouderljjk leven uiterst gevaarlijk dreigt te worden. Zfjn positie is zwevend. Noch de R.K. fractie, waartoe hij, naar zijn gezindheid, behoort, behoort, noch de 8.D.A.P.'ers en V.D.'ers wenschen hem met sterken arm in evenwicht te houden, al was hij tot nu toe nog met een dun draadje naar beide zijden gebonden. Dat de band met de R.K. fractie den laatsten tijd al losser en losser was geworden had hij zelf reeds goed gevoeld en hij trachtte zich bij voor baat tegen de gevolgen van het breken van het laatste draadje te waarborgen. Daartoe had hij ongevraagd, schriftelijk aan de linksche partijen het volgende schriftelijke verklarinktje afgegeven Ingezonden Mededeeling. Een onaangename vergissing. Ladder omgereden. Mislukt Oudjes. De moord te Scheveningen. Een zoon etsoht i#n ouden op. Bloedige minnaar. NIEUWE UITGAVE. Uit het Politierapport Gymnastiek. I0I1II1 VIlHELItll I0ET0ET. 11b. 6EI1SEI, BIJ gunstig weer van 4—7 uur, door LUXOR'ENSEMBLI, J. DE BOER. worden na 9 uur geen advertentlén aangenomen. -»- W et houder Wierdels op de wip. Ingrijpen van den burgemeester. Muziek en de lente. „Indien de kathol, fractie mij loslaat, stem ik op drie soo. democraten en den vrijz. dem. en maak mij sterk, dat (mijn partijgenoot) Van Llngen evenzoo zal handelen." Voor wat, hoort wat; en toen de ge zamenlijke sociaal-democraten en vrijzin nig-democraten dan ook, in een commu niqué aan de biaden als hun zienswijze kenbaar maakten, dat het nieuw te kiezen Ooilege zou moeten bestaan uit: 8 sociaal dem., 1 vrijz. dem. en 2 rechtsche leden, waren zij wel zoo vriendelijk daarbij „den wensch" uit te spreken, dat één van die beide laatsten de heer Wierdels zou zijn. De rechtsche partijen kwamen daarna met een ander schema voor bet nieuwe college voor den dag. Zij wenschen dat zitting zullen nemen1 Christelijk-Histo- ricus, 2 R.E., 2 Sociaal-Democraten en 1 Vrijheidsbonden Van een wensch om den persoon van den heer Wierdels te behouden bleek hunnerzijds niets. Maar „geheel loslaten" doen zij hem, aan den anderen kant, toch ook weer niet, ge tuige een mededeeling van de R.K. fractie waarin gezegd wordt, dat men ^eenstem mig ^n oordeel was, dat de heer Wier dels zeker niet voldoende grond heeft gehad voor zijn vermoeden ten opzichte van de door de fractie ten zijnen aan zien aan te nemen houding." Buiten bovengenoemde schriftelijke verklaring had de in het nauw gedreven wethouder een mondelinge belofte gedaan, in dier voege dat hij in alle geval bij de wethoudersverkiezing op 14 April a.s. zijn stem zou uitbrengen op de drie af tredende sociaal-democraten. Althans zoo verklaarden de heeren Wibaut, de Miranda en Polak het openlijk in de pers. Tegen over de R.K. fractie werd dit echter weer door den heer Wierdels, met grooten nadruk ontkend. En... 't spelletje van „'t is nietes, 't is welles 1" bleef zich na dien in een vlot tempo verder ontwikke len. Verheffend was 't niet; en dat de burgemeester nu tenslotte ingreep is be grijpelijk. Hij riep alle fractie-voorzitters bij zich en stelde, als gemeenschappelijke basis van verstandhouding, voorbreng, b\j de verkiezing het oude college weer terug, met dit verschil echter, dat de heer Wierdels zijn zetel inruimt voor den heer Drabbe. Mochten de heeren hiermede aceoord gaan, dan zal, ter uitvoering van de eerste melk-motie-Drabbe een commissie benoemd worden, bestaande uitden wet houder voor de levensmiddelen, dien voor de Openbare Gezondheid, benevens een derden collega, die zich principieel tegen stander van het melkmonopolie getoond heeft. De burgemeester wil dus, ter voor koming van een slepende crisis en ter vermijding van nog verder krakeel, met een fikschen houw de beide draadjes die den heer Wierdels tot nu toe nog op de wip in evenwicht hielden door snijden en tevens den lastigen politieken opper-kegelaar Drabbe temmen door hem in den zetel der eere te plaatsen. inderdaad misschien nog wel de beste uitweg. Maar er is natuurlijk één die in zijn vuistje blijft lachen. Het is wethouder Een naaktlooper. Op den Amstelveenschen weg te Am sterdam, werd Donderdagavond circa half twaalf een naaktlooper aangehouden. Door een nachtwaker met behulp van toegesnel de personen werd de zonderling niet zonder groote moeite overweldigd, waarna de marechaussee werd gewaar schuwd. De ongelukkige, een jongeman uit de gemeente Nieuwer-Amstel, werd per auto naar het Burgerziekenhuis te Amsterdam overgebracht. Nekkramp. In een der koeten op het terrein der Zuiderzeewerken te Van Ewijiksluls zijn twee gevallen van nekkramp geconsta teerd. De keet is ontsmet. Een biljet „besmet telijke ziekte", hebben de polderjongens van de keet afgescheurd. Prooee-verbaal werd tegen de daders opgemaakt Gasverattkklng. Gistermorgen werd aan de politie mede gedeeld, dat een 28-jarig meisje in de Valkstraat te Utrecht door gesverstik king om het leven is gekomen. Het onmid dellijk Ingestelde ondersoek heeft nog niet de Miranda, door wiens toedoen eigenlijk de geheele geschiedenis begonnen is. Het onweer dat boven zijn hoofd dreigde los te barsten sloeg tenslotte naast hem, bij den heer Wierdels, in. De bliksem afleider die deze laatste, ongelukkige wethouder boven zijn standje, middels een „belofte" had opgericht, trok het gevaar aan. Het bleek ook hier weer: worden bliksem-afleiders niet uiterst- solide aangebracht, dan zijn bet ondingen. Intusschen blijft 14 April af te wach ten dan zal blijken wat voor een politiek ei de Paasch-kip in ons gemeentelijk mandje gelegd heeft Hoezeer zijn collega's dan, ln dezen Paaschtijd, ook het politieke kibbelspel met hartstocht bedrijven, wethouder ter Haar gaat met zijn afdeeling Publieke Werken onverdroten, in het weldadige tempo dat men er daar sinds enkele maanden op nahoudt, dóór. De omvorming van het Leidsche boschje tot een modern plein, met „rouleerend verkeer", is reeds voor een goed deel voltrokken. Over de voorloopige bestrating van de halve-boog- wegen cirkelt de stroom auto's en fietsen reeds rond en stampt zoodoende meteen den ondergrond, waarop straks ook de tramlijnen zullen komen te liggen, vast. Het is nu al te zien hoe wé binnenkort een Inderdaad up-to-date, echt „plein" rijker znllen zijn. Over de décoratie van het middenstuk is men het echter nog niet geheel eens. Tot nu toe had men zich daar niet anders dan een fontein gedacht. Maar nu schijnen er plots onderhandelingen met het van Heutz- oomité te zijn aangeknoopt teneinde er een standbeeld van dezen Indischen soldaat-staatsman te doen verrijzen. Het plan is niet kwaad. Een behoorlijk en gerechtvaardigd" standbeeld kunnen we in deze beelden-arme stad nog best ge- gebruiken. En verder heeft de heer ter Haar dezer dagen de „grootste ophaalbrug ter wereld" ten doop gehouden. Gelukkig kregen we dus nu weer eens behalve ons maximum aantal heipalen iets wat „het grootste ter wereld' is. Een groote stad, die met zijn reclame-minnenden tijd wenscht mee te gaan, móet zoo iets hebben. En als zooiets, gelijk in dit geval, dan nog de beste tradities van de nationale, waterbouwkundige aesthetica handhaaft, dan kan men tevreden zijn. Het gaat hier om een groote balansbrug, naar het model geconstrueerd van onze schilderachtige, oude houten dito's, die men over het N.-H. Kanaal, aan de overzijde van het IJ voor het Kraaienplein, heeft heenge- legd en die door enkele krachtige elec- trische motoren bewogen wordt. Een werkje van een half miliioen waarvan de uitvoering Publieke Werken alle eer aandoet en waarvoor de 46000 hoofd stedelijke kinderen die thans reeds „over het IJ" wonen, moeder Gemeente uiterst dankbaar zijn, een dankbaarheid die zich in vlagvertoon, muziek en feestelijke toespraken uitte. En over dat alles heen de jonge lente die van geen politiek en geen krakeel en ook geen „grootste werk ter wereld weet omdat zij alleen wordt en ls. Zij waart vanuit de ijle, tintelende luchten door onze straten, over onze grachten en brengt verre aroma's tot ons. En het be vroeden van een muziek die we bijna, bjjnó, maar nog net niet, kunnen hooren en die ons verlangen doet, altijd maar verder verlangen. Onze menschelijke, wintersche muziek spoedt ten eindehet Concertgebouw seizoen heeft bijna uit; met een imposante huldiging heeft men van den dirigent Muck, die de laatste jaren Mengelberg tijdens zijn Amerikaansche maanden ver ving, afscheid genomen. Maar de muziek der lente, ook al hooren wij haar nooit tenvolle weten we óm ons; en méér nog dan de klanken die ons vanuit het orkest-koper worden toege- stooten en uit violen worden toegezongen, bevredigt ons die verre fluistering in de natuur al wekt zij een verlangen, een altijd verder verlangen. En... al doet zij daarbij wel even een Amsterdamsohen briefschrijver beseffen hoezeer een stad een Btad-van-steen blijft en een brief papier en inkt. Dooi 80 00 «30 cfc WA ff f V (284) BtlAPoOuoDratfcfca uitgewezen, of hier sprakeia van opzet, dan wel van ongeval Te Delft is een verpleegster op de laan die toegang geeft tot het 8t Joris Gast huis Buitengesticht, gewelddadig aange vallen, twintig meters een tuin ingekleurd en daar, terwijl de aanvaller haar de keel toekneep mishandeld. De dader is gearresteerd. Uit gevonden correspondentie en uit de verklaring van den verdachte is gebleken, dat hij het plan had een meisje met wie hij vroeger omgang had en die thans in genoemd gesticht werkzaam is, zoo moge lijk te vermoorden. Daartoe had hij een groot mes gekocht, wat op hem weid be vonden. Hij had zich echter in de persoon vergist en toen hulp kwam opdagen, de vlucht genomen. Do dader, een oude bekende van de politie en eerst sedert kort uit de gevange nis ontslagen, is in arrest gesteld. Een tram heeft op den Kleinen Hout- w g te Haarlem een schilder aangereden, die op een ladder stond en bezig was dén voorgevel van een buis te schilderen. Wa- gtnbestuurder en schilder dachten, dat de tram wel zou kunnen passeeren. De schil der viel en brak het rechter bovenbeen en eenige ribben en de borstkas werd inge drukt. Hij werd overgebracht naar het Bi Elisabeth gasthuis, waar bleek, dnt zijn toestand niet direct levensgevaarlijk is. Te Herkenbosch drong gteteren een Duitscher de woning binnen van den pas toor, toen déze zich met zijn huishoudster in den tuin bevond. Een derde huisgenoot, die op een der bovenkamers ziek te bed lag, werd den indringer, die zich vermoe delijk wilde laten insluiten, om des naohts zijn slag te slaan, gewaar, en riep om hulp. De man is door den gemeente-veld wachter aangehouden en naar de gevan genis te Roermond overgebracht Gisteren vierde John B. Taylor uit Farnborough in Kent zijn honderd en eersten verjaardag. Zijn vrouw is in Aug. van het vorig jaar honderd jaar geworden. De echtelieden, die 64 jaar getrouwd zijn, zijn het eenige gehuwde paar in de Brit- ache eilanden, dat den honderdjarigen leeftijd bereikt heeft. Beiden genieten een goede giezondheid en de man wandélA alle dagen nog een goed half uur. Weer een gehehne branderij ontdekt Twee rijksambtenaren en twee recher cheurs uit Maastricht hebben te Gulpen in een woning een geheime branderij ont dekt De toestellen en materialen werden in beslag genomen, benevens een 60 a 60 liter aloohol van 80 percent welke nog in bet lokaal aanwezig was. De bewoner is voorloopig in de Marechauasóekazerna ln bewaring genomen. Ontrouw postambtenaar. De 4e kamer heeft gisteren den klerk bij de posterijen F. a W. a, te Hilversum, die zich had schuldig gemaakt aan het ten eigen bate aanwenden van door anderen gestorte belastinggelden, tot 1 jaar gevan genisstraf veroordéeld. In den kerstnaoht van 1918 ls te Scheve ningen een zekere Gerrlt van den Oever vermoord. Uit diens woning zijn ont vreemd een aantal bankbiljetten, gouden horloges en andere voorwerpen. Voor de rechtbank te 's-Gravenhage stond Don derdag hiervoor terecht de 26-jarige vis- scher G, D. te Scheveningen, die van dezen moord beschuldigd werd. Van de zijde der Scheveningers was er zeer veel belangstelling voor deze zaak. Even tevo ren waren een 4-tal werklieden uit Sche veningen en Amsterdam veroordeeld tot 1 maand gevangenisstraf wegens diefstal van een boomstam voor de woning van dezen vermoorden V. d. O. in denzelfden nacht. Deze bekl. werden aanvankelijk van medeplichtigheid aan den moord ver dacht, doch, naar het O. M. reide, was daarvan niets gebleken. De bekl. van deze moordzaak vertelt hoe de vier mannen des avonds omstreeks 9 uur bij hem kwamen en men toen ge zamenlijk de duinen is ingegaan om hout weg te halen. Daarna is bekl. met zijn broer in de poort, waar V. d. O.'b woning is, geweest en heeft daar een persoon gezien, gehuld in een langen mantel. De president merkt op, dat men gezien heeft, dat bekl. den volgenden morgen bloed- krabbels in het gezicht had. Bekl. ont kent dit, ontkent ook, dat hij met zelf moordplannen zou hebben rondgeloopen en na het misdrijf angstig zou zijn ge weest De deskundige, die de sectie op het lijk heeft verricht, kan geen bepaalde doodsoorzaak aanwijzen. Op den doode is wel geweld gebruikt, maar het staat niet vast dat dit de doodsoorzaak was. In het nu volgend getuigenverhoor speelt een portefeuille een groote rol. De zoon van den verslagene herkent die als het eigendom van zijn vader, terwijl bekl. volhoudt, dat ze van hem was. Ook een horlogeketting met een paardje zou van hem zijn. Belangrijk is de mededeeling van Z. Vink, een der veroordeelden, we gens diefstal. Bij het verhoor van dezen getuige zegt het O. M., dat deze vrij uit kan spreken. Ook al moet hij iets ten zijnen nadeele zeggen, zal hij dat gerust kunnen doen. Hij zal er niet voor vervolgd worden. Getuige is den avond vóór den moord met eenige andere personen een boom gaan weghalen bij het huis van Van den Oever. Bekl. was daar niet bij. Toen get. des nachts weer thuis was, hoorde hij iemand bij Visscher binnengaan. Getuige is er toen ook heengegaan om te zien wie het was. Hij zag toen bekl., die hem ver telde, dat hij niet kon slapen en daarom bij Visscher was binnengegaan. Bekl. had een paar krabben op de wang, waaruit nog bloed kwam. Bekl. heeft ook nog eens tegen getuige gezegd, dat hij nu geld genoeg had, want hij had „hem de pil" gegeven. Zaterdagmorgen wordt het getuigen verhoor voortgezet. De heer Anselme PatureauMirand, oud- Kamerlid voor het dep. Indire, en zijn echt genoot© bevinden zich in een moeilijk parket. In CMteauroux is ui een winkelbediende opgestaan, die zich de zoon van bovenge noemd echtpaar noemt: Jean-Louis Bernard geheeten, die den 6en J uni 1902 uit onbe kende ouders zou zijn geboren. Op denzelf den datum deed de heer Patureau-Mirand aangifte van de geboorte van een zoon. Daar hij pas twee maanden gehuwd was, werd het knaapje kiesheidshalve uitbesteed bij een zekere Mme Trotignon, later bij haar doch ter, Mine Bataille. De beide vrouwen ontvin gen geregeld geldbedragen van den heer Patureau voor de opvoeding van het kind. Jean-Louis vraagt thans door zijn ouders te worden erkend Edoch, het echtpaar Patureau-Mirand zegt van dit alles niets te weten, Jean-Louis is hum zoon niet, maar de zoon van een kameraad van Patureau, die in den oorlog ls gesneuveld en hem een bedrag van 60.000 francs voor de opvoeding van zijn kind had overgedragen. De zaak is voor het gerecht behandeld. Er deed zich daarbij een ontroerend tooneel voor. Jean-Louis Bernard werd met mevr. Patureau-Mirand geconfronteerd Hun werd verzocht elkaar een oogenblik diep in de oogen te zien. Geen der beiden echter sloeg de oogen neer of toonde eenige emotie. De rechtbank concludeerde evenwel dat er een begin van bewijs is dat de heer Patureau de 60.000 fros. aan Jean-Louis heeft uitbetaald uit eigen naam, ln ver band met eenige door hem en zijn vrouw geschreven briefjes. Voorts geloofde de rechtbank niet aan het relaas van den op het slagveld gesneuvelden vriend Ten slotte stelde zij een groote physdeke ge lijkenis tusschen Jean-Louis en »zijn ouders" vast. Zij oordeelde het daarom raadzaam een nader onderzoek in te stellen naar de om standigheden, waaronder mevrouw Patu reau den Ben Juni 1902 het leven aan een zoon zou hebben geschonken. ▼«ni het afvloeiende programma, waaraan door alle afdeel logen werd deelgenomen. Allen heb ben hun boete beentje voorgezet en bet velt moeilijk ie eoggen, welk nummer het beete wa*. Toch meenen wij bijzondere meedeelins te moeten doen van de nummere rletoefenln- gen meisjes O, vrije oefeningen Jongens O, «taafoefeningen dames en «taaloefeningen heeren, welke uitmuntten door een goed tempo en groote correctheid. Deze uitvoering mag «eer zeker een groot succes genoemd worden voor den directeur, den beer G. J. Dunk. Hierna volgde een goed en vlot gespeeld tooneel stukje: „Gleeen doet missen", hetwulk evenwel bij tueechenpoozen wel wat te lijden had van het geroezemoes der kinderstemmen in de zaal, hetwelk den spelers zeer hinderde Een gezellig bal hield de feestvierenden nog enkele uren .bijeen. Sparta mag zeker met groot genoegen op dezen uitstekend geslaagden avond terugzien. Een glasslijper in de Noord-Boheemsche plaats Hillemuehle, bij Tetschen, heeft Vrij dag een verschrikkelijk bloedbad aangericht. De herbergier en slager van het dorp Papert had een dochter, die binnen enkele dagen in het huwelijk zou treden. Gisteren vroeg kwam de glasslljper Hahnel ln de herberg van Pepert Hahnel had vroeger om de hana der dochter gedongen, maar was afgewezen. H}J stelde aan den herbergier de vraag, of hfi hem de dochter tot vrouw wilde geven, doch Papert antwoordde ontkennend. Daar op trok Hahnel een revolver voor den dag en schoot den herbergier en zijn dochter neer; zij waren onmiddellijk dood. Op de schoten waren de twee volwassen zoons van den herbergier en zijn vrouw komen toe snellen. Hahnel opende nu op dezen het vuur. Een persoon schoot hjj in den mond, een ander in den hals en de moeder ln de oogen. Alle drie werden ernstig gewond. De moordenaar werd tenslotte door de gen darmerie gearresteerd. ,Jf oord-Holland tn Woord en Beeld" van heden bevat mooie kiekjes van de Heemstede-sche bloemententoonstelling, het stoomgemaal der Vier Noorder Kog gen, te MedetmMik, de feestelijke opening van een brug over het N. H. Kanaal te Amsterdam (aan het Kraaienplein), van op de Paaschtentoonstelling te Zaandam en Amsterdam aangevoerde koeien, scha pen, enz. twee volle pagina's opnamen van eenzelfde tentoonstelling te Soliagen, het opruimingiswerk van de in December 1921 nabij Petten gestrande „Prince George", waarbij de zeer schuine stand van het schip goed is te zien. De meesten onzer lezers hebben deze boot natuurlek wel zien zitten. De Turnkring Hollands Noorderkwar tier te Schagen herdacht zjjn 20-jarig be staan met een receptie en uitvoeringen, waarvan enkele fraaie opnamen. Verder gtatioiisuitbreiding te Wormer- veecr, en, onder de rubriek Handel en In dustrie een opname van den bekenden winkel van den heer Roozekrans aan de Weststraat met een groot aantal fietsen, die een denkbeeld geven van dén omvang van dit bedrijf. De voorplaat is een por tret van den Zaandamsohen directeur der Reiniging, den heer K. van Leeuwen. Door den veldwachter van de gemeente Wijde-Wormer werd hier Donderdagmorgen een meisje gehaald^ dat hier tegen den wil van haar voogd vertoefde. Het meisje is met behulp van de politie alhier opgespoord' en naar Wijde-Wormer teruggebracht Donderdagavond werd een firma bekeurd terzake overtreding van de Arbeidswet en wegens het niet hebben van een geldig ar beidSregister en arbeidslijst Een bewoner van de Van Galenstraat deed gisteravond aangifte, dat hU op den Middenweg door iemand, die met flinke vaart op de fiets reed, werd aangereden, waardoor hD kwam te vallen en zijn been bezeerde, terwijl zijn fiets zwaar beschadigd werd. De woeste rijder reed hard door, zoo dat hij tot heden onbekend bleef. Gymn en Sport-Ver. j8p«rU". J.l. Donderdagavond hield bovengenoemde vereeniging voor een geheel bezette Casino- zaai haar 2e uitvoering ln dit seizoen. Bij de opening memoreerde de heer T. Kemp, voor zitter der vereeniging, den goeden toeetand en bloei van alle afdeelingen, waardoor men zich mocht verheugen in een ledental van totaal 043 Ook doelde spr. mede, dat binnen korton tijd bet nieuwe sportterrein &&n den Bol weg gereed zal komen en daarvan reeds in de komende zomermaanden gebruik cal kunnen worden ge maakt Spr. wekte allen op de vereeniging ateeda te blijven steunen. Hierca werd aangwvaowea M de afwerking Geboren JAN, Zoon van C. LEEUW en E. 8. LEEUW—BOOOAABD. Helder, 9 April 1926. Trompstraat 12. Verloofd H A. Breesand, Koegras, j. DAALDER en MAREEI. J 12 April 1926. Hiermede vervullen w(J den treurigen plicht U kennie te geven van het overladen van onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder, Mejuffr. na voorzien te z\jn van de H.H Sacramenten der Ster venden, ln den ouderdom van 81 jaar. Uit aller naam, J. A. KOEVOET. Helder, 10 April 192*. Loodsgraoht 68. De ter aarde-bentelling zal plaats hebben op Maan dag 18 April a.a„ namidd. 12.80. DANKBETUIGING. Hiermede betuigen w(j onzen oproehtnn en hartelijks» dsnk aan den Heer J.H.NEBBELING,voor het redden, met eigen levens gevaar uit het Heldersche Ka naal, van onzen lieven kleinen HERMAN. Zfjn dankbare Ouders, J. C. STURK. J. 0. STURK—v. WotFUBm. Hiermede betuigen wij onzen harteiljken dank voor de vele blijken van belangstelling, on dervonden b(j het overlijden van onzen geliefden Zoon, Broeder, Behuwdbroeder en Oom, JOHANNES. Uit aller naam T. TIELEMAM8. DANKBETUIGING. Voor de vele blijken van belangstelling b(j ons huwelijk ondervonden, betuigen wU onzen harteiljken dank. Helder. 10 April 1925. T. DE GROOT—Bohbsdblask. 8 DE GROOT. De Heer en Mevrouw SCHOUTEN—DB Keuhwg, gevens kennis van de geboorte van bnn Zoon HERMANUS JOHANNES FRAN0I86U8. Helder, 9 April 1925. Spoorstraat 1. Os Hssr sn Marron» BIERSTEKER—KLUIN, zullen gaarne ontvangen Zon dag 12 April ran 1—8 uur. Ie Puasehdag r.m. 10 uari T. DOEVENDANS, van IJmoiden. 2» Pnaschdag r.m. 10 uur: Da. A. VERWAAL, van Alkmaar. op Aanbevelend,

Heldersche Courant | 1925 | | pagina 6