Hotel „BËLLEVUE" Eerste Blad. W.J.M.SCHOUTEN Het geheim van de Verpleegster BUITENLAND Nr. 6036. DINSDAG 9 JUNI 1925. 53ste JAARGANG. Dinsdag-, Donderdag- en Zaterdagmiddag Redacteur-Uitgever: q DB BÖER Jr., HELDER Bureau: Koningstraat 29 Telefoon: 50 en '412 uur. Het V efligheidspact Genève, 8 Juni. Het antwoord, dat Chaxnberlain aan Briand heeft ter hand ge steld, beduidt een definitieve overeenstem ming tusschen Frankrijk en Engeland be treffende het antwoord op het Duitsche voorstel tot het sluiten van een pact te geven. Thans bestaat volledige overeenstemming tussohen Frankrijk, Engeland en België, die het formeele besluit stipuleert, dat Groot-Brittannië de Rijngrens, vastgesteld bij het verdrag van Versailles, zal waarbor gen. Engeland zal elke schending door Duitschland van de territoriale en militaire clausules, die de Rijngrens betreffend, als een casus belll beschouwen. Teneinde deze grens te waarborgen, verbindt Engeland zich zijn strijdkrachten te land, ter zee en in de lucht in haar geheel ter beschikking van Frankrijk en België te stellen. Wat betreft de Oostgrens van het Duit sche rijk verklaart Engeland uitdrukkelijk zijn trouw aan de bepalingen en verplichtin gen van het Verdrag van Versailles. De waarborg door Engeland voor de Rijngrens gegeven, strekt zich wel is waar niet uit tot de grenzen van Polen en Tsjecho-Slowa- kije, doch deze blijven onder bescherming van het pact van den Volkenbond, waarvan Engeland de volle waarde erkent en beves tigt, terwijl het bovendien aan Frankrijk de volle vrijheid laat om aan zijn algemeene verplichtingen, geldend voor alle leden van den Volkenbond, zoodanigen vorm te geven, als Frankrijk het best voorkomt in het be lang van zijn bondgenooten, terwijl elke overeenkomst te dier zake vanzelfsprekend in overeenstemming met geest en letter van het pact van den Volkenbond moet blijven. Tenslotte zal Frankrijk, ingeval zijn bondgenooten in het Oosten het voorwerp van een bepaalden aanval mochten worden, bevoegd zijn, de gedemilitariseerde Rijnzone te gebruiken als operatieveld om zijn aange vallen bondgenooten te hulp te snellen. De toelating van Duitschland tot den Volkenbond zal slechts kunnen plaats heb ben op den dag dat het veiligheidspact, vol komen in overeenstemming met de hier boven genoemde voorwaarden, door Duitsch land zal zijn geteekend. Dienvolgens is Briand gemachtigd, aan Berlijn den tekst mede te deelen van het Fransche antwoord op het Duitsche voorstel tot het sluiten van een pact. De ontwapeningsnota aan Duitschland. In de nota hebben de geallieerden den eiaoh gesteld, dat het effectief der politie van 180.000 tot 150.000 man moet worden verminderd (overeenkomstig de nota van Boulogne van Juni 1020). De politie moet, zoo wordt verder geëischt, een gewestelijke en gemeentelijke organisatie blijven en het militaire karakter der Schutzspolizei moet geheel verdwijnen. Er wordt geen gezamen lijke militaire oefening toegestaan, terwijl de gelijkstelling van politierangen met mili taire rangen moet worden afgeschaft. Het personeel der Schutzpolizei moet niet, zoo als thans, voor 12 jaar worden in dienst ge nomen, zooals de soldaten van de Rijks- weer, maar voor het leven worden benoemd evenals dit het geval is met de Ordnungs- ponzei. Als deze maatregelen zijn uitge voerd, kan in sommige groote steden de huisvesting in kazernes worden toegestaan van bepaalde afdeeliftgen van de staats politie. De lijst der fabrieken, enz., waaT verbe teringen moeten worden aangebracht, is in verschillende categorieën verdeeld. Particuliere fabrieken, waarvoor geen machtiging is verleend. Als voorbeelden worden genoemd de Deutsche Waffen und munitionsfabriek, de fabriek van kleine wa penen, ammunitie en patronen te Karlsruhe, waar nog 526 machines uit elkaar moeten genomen worden, en de Mauserfabriek te Oberndorf, waar nog 885 machines moeten worden uit elkaar genomen. b. Vroegere staatsfabrieken. In het geval van de Deutsche Werke te Spandau wordt het bewijs gevraagd van de plaats gehad hebbende vernietiging en demonteering. c. Fabrieken, waarvoor vergunning is ver leend. De belangrijkste zijn die van Krupp, de Rheinmetall te Dusseldorf, de Dortmun- der Union en de W.AJ3.A.G. te Rheinsdorf. Ten aanzien van Krupp moeten nog vernie tigd worden: de zware machines werk plaats no. 10; elf persen voor het vervaar digen van gecomprimeerde ontplofbare stof fen en een voorraad ammunitie. d. Militaire etablissementen. (Een voor beeld is de werkplaats van de „Wehrkreis" te Desching, waar nog 17 ammunitiemaga- zflnen moeten vernietigd worden). e. Militaire werkplaatsen bij- eenheden. f. Politiewerkplaatsen. Ten aanzien van de bewapening der poli tie wordt de uitlevering geëischt van de monteeringen der mitrailleurs, die maken, dat ze overal opgesteld kunnën worden, in plaats alleen op pantserauto's of op rivier- politiebooten. Bovendien moeten 80.000 sta len helmen van de staatspolitie uitgeleverd worden. De instelling van een opperbevelhebber schap met een grooten generalen staf wordt in strijd geacht met het verdrag. De opper bevelhebber moet hersteld worden in zijn oude positie van chef van den staf van den rijksweerminister en de groote generale staf moet worden afgeschaft. Omtrent' de vesting Koningsbergen wordt gezegd, dat alle kanonnen op vaste montee ringen moeten worden geplaatst en de over tollige reservedeelen uitgeleverd of ver nietigde De Tunes zegt van de nota aan Duitsch land, dat zij aan de Duitsche regeering geen eischen stelt, die men als buitensporig of onredelijk zou kunnen bestempelen. Boven dien ig de nota geen handeling die op zich zelf staat. Zij is op een betrekkelijk gunstig tijdstip Ingediend en heeft zoodoende de beteekenis verkregen van een integralen factor in het algemeene proces om vrede te maken, wat een hoopgevend stadium be reikt heeft. Het pact voor het Westen opent een wjjd verschiet voor vreedzame samen werking tusschen de mogendheden, die el kaar beoorlogd hebben. Vooraf moeten eenige dingen uit den weg geruimd worden. En een daarvan is het duidelijke bewijs van Duitsche overtredingen ten opzichte van de militaire bepalingen van het vredestractaat. In Duitschland moet men duidelijk begrij pen, dat het gevolg van een geslaagde tot standkoming van zulk een pact zou zijn dat de heele kwestie van de betrekkingen tus schen de voornaamste oorlogvoerenden op een nieuw en geheel ander plan zou ge plaatst worden. De Times zegt tenslotte, dat het voor Engeland een opluchting zou zijn, Indien Duitschland het, door nakoming van de voorwaarden, in staat stelde, Keulen te ontruimen. Over den voorloopigen indruk van de nota in toonaangevende politieke kringen verneemt de politieke medewerker van Wolf Ingezonden MedetieeUng. CAFÉ-RESTAURANT op ZONDAG 14 JUNI, van tot 11 uur 's avonds. Het meest intieme café met een gezellig terras Billijke consumpties FEUILLETON. door MURRAY KERBERT. „Dl® zal beantwoord worden,'" sprak Phi lip ernstig. heb bij het bed van Sahib Jacik ge staan," zeide de Lascaar en Philip schrikte wederom. „Het was tegen de sche mering, op een avond, toen (het scherm om het bed stond, en ik kwam en ging, zonder dat iemand mij gezien heeft. Allah heeft gewild, dat ik zonder vleesch en zeer klein zou wezen en dat kan somtijds dien stig zij n. Ik stond daar slechts een oogen- „Wat is je vraag nu?" viel Philip scherp In de reden. „Heb geduld, Hooggeboren Heer. Gij spreekt tot imij als een broeder van. mijn stam tot imjf, onwaardige. Heb geduld je zult hoorenl Waar is het baadje, dat in sahib Jack's hand gevonden had moe ten worden. Het was niet meer bij Sahib Jack; ik zocht ernaar en vond het niet." De tengere figuur boog belangstellend voorover, het bruine gelaat met eene spre kende uitdrukking van bezorgdheid nu, was vlak voor dat van Philip. De vlugge oogen hadden niets mensohel;jks. Voor een oogenblik was Philip volko men in de war. Toen sohoot hein als een liohtstr&al Trevor's verhaal te binnen, over dat oude bandje van koperdraad niet o. a. het volgende: Tegenover de geweldige verrichtingen, door Duitschland vroeger reeds inzake de ontwapening volbracht en de geringheid van internationaal oogpunt uit in verhou ding daarmee van de punten, welker afdoe ning de geallieerden nog meenen te mogen eischen, moet het te meer bevreemding wek- ken^ dat de nota opnieuw uitdrukking geeft aan de volkomen misplaatste opvatting van de geallieerde regeeringen over den stand van de Duitsche bewapening en dat daarbij van zware Duitsche vergrijpen en het niet nakomen van voorname bepalingen van het verdrag van Versailles wordt gesproken. De beweringen in de nota hebben als lei dende gedachte, dat Duitschland zich de mogelijkheid zou weten te verschaffen om te eeniger tijd een gevechtsklaar leger op te stellen, dat met zijn groote bevolking overeenkomt. Deze gedachte, die den waren stand van zaken precies ondersteboven keert, moet met de grootst mogelijke beslist heid van de hand worden gewezen. Aan den anderen kant beteekent de nota de stap voorwaarts, dat thans voor het eerst met eenige zekerheid te voorzien is, welk? concrete eischen. de geallieerden inzake de ontwapening nog aan Duitschland zullen stellen, en dat de geallieerden zich uitdruk kelijk verplichten na het voldoen aan de eischen eindelijk de Noordelijke zone van het Rijnland te ontruimen. IZoo van Duitschen kant ook al niet er kend kan worden, dat mogelijke achterstand inzake de ontwapening het niet vasthouden aan de ontruimingstemlijnen kan rechtvaar digen, is de toestand toch door het op zich nemen van bovenstaande verplichting door de geallieerden metterdaad verhelderd. Amerlkaansche kritiek op de ontwapeningsnota. De New York World schrijft over de ont wapeningsnota: De Geallieerden blijven vermoedelijk met hun eischen aan Duitsch land binnen de rechten, hun in het vredes verdrag toegekend. Zij kunnen dus door gaan, maar moeten niet verwachten dat belanghebbende neutralen, als de Ver. Sta ten, met bizonderen eerbied of bewondering hun politiek, of den geest die hun bezisit, zullen gadeslaan. Dit toch is geen politics van vrede en haar gevolgen kunnen naar Amtriraansch» opvatting, slechts de gevaren en de onvei ligheid van Europa doen toenemen. BELGIE. De mlnisterleele crisis. Het is Poullet gelukt een ministerie sa men te stellen. Het zal gevormd worden door 5 katholieke democraten, 5 socialis ten, 2 partijloozen, de laatsten voor finan ciën en landsverdediging. Tot de socia listen behooren Vandervelde (buitenland), Anseele (spoorwegen), Wauters (arbeid) en Kamiel Huysmans (kunsten en weten schappen). Als schepen van onderwijs te Antwerpen wordt Huysmans opgevolgd de aanhangsels, dat vast in de hand van den bewustelooze gesloten, gevonden was. „Hoe ziet dat ding, dat je zoekt, er zoo wat uit?" „Een ding zonder eenige waarde voor iemand anders dan voor mijzelf," hernam Siti Khan, waarbij noch zijn gezicht noch zijn lichaamshouding zich in het minst veranderde van de aangenomen uitdruk king van sterke verwachting. „De Hooggeboren Heer spreekt wijs heid. Het is mijn leven." zeide Siti Khan zeer ernstig. „Zonder dat ben ik voor eeuwig verloren." En dan, opnieuw bevende yan verlan gen, riep hij uit: „Waar is het, want sahib Jack heeft het niet!" „Het is veilig weggesloten, tot hij' beter zal zijn," antwoonide Philip. „Het is geen gewoonte in het ziekenhuis, dat zulk speelgoed mede naar bed genomen wordt. Ais sahib Jack zijn bed zal verlaten, zal het het zonder twijfel weder dragen. Maar hjj zal eerst over eenige dagen uit het ziekenhuis komen." „Het is niet van hem," zeide Siti Khan, zacht en dreigend. „Het is van mij." Dan, zijne gewone voorzichtigheid weder terug krijgend, voegde hij eraan toe: „Maar het is goed. De sahibs zijn eerlijke menschem Ik was bang, dat zij bet misschien weg geworpen zouten hebben. Nu ik weet, dat het in veiligheid is, gevoel ik mij weder een mensch. Ik ben gelukkig en kan we der slapen," Met eene diepe buiging wilde hij heen gaan, toen Philip hem tegenhield. Hij was lang genoeg in het Oosten ge weest, om de volle beteekenis van dien woedenden blik te begrijpen* die eene i door zijn partijgenoot Cools; wiens func tie als schepen van financiën aan den so cialist De Bruyne overgedragen zal wor den. Het socialistisch congres heeft 'de ml nisterleele samenwerking met de katho lieken daarop met 495.481 tegen 108.325 stemmen en 21.952 onthoudingen, goedge keurd. De vereischte meerderheid van twee derde is dus belangrijk overschre den en Poullet kan heden zijn ministerie definitief samenstellen. Brussel, 8 JtinL Poullet heeft vanoch tend met Vandervelde, Wauters en Ka miel Huysmans gesproken. Generaal Kes- tens heeft voor de portefeuille van natio nale verdediging bedankt. Ook de minis ter van koloniën is nog niet gevonden. Toch verwacht men, dat het kabinet Don derdag voor de Kamer verschijnt. Daling van dien franc. In verband met de nieuwe koersdaling van den frank wordt thans weer, naar de correspondent van de N. Rott. Ort te Brussel meldt, een sterke toeneming van den uitvoer naar Nederland waargenomen. Vooral groenten worden, in groote hoe veelheid, op de markten to Brussel en Mechelen, door Nederlandsche handelaars opgekocht en onmiddellijk verzonden. DENEMARKEN. Het arbeidsconflict practlsch bijgelegd. Het groote arbeidsconflict in Dene marken is thans practisch bijgelegd. Het arbeidsbureau deelt mede, dat beide par tijen het bemiddelingsvoorstel van 3 Juni hebben aanvaard. De werkgevers en ar beiders zouden Zaterdag bijeenkomen, ten-4 einde een regeling te treffen voor de her vatting van het werk op Maandag 8 Juni. SPANJE. Het complot tegen Koning Alfonso. Het „Journal" verneemt uit Madrid, dat de voornaamste aanstichters van het oom- plot te Barcelona tegen den Koninklijken trein terecht hebben gestaan voor den krijgsraad. Vier van hen zijn veroordeeld tot 20 jaren gevangenisstraf; de twee an deren kregen lichtere straffen. Het Spaansche gezantschap te Londen heeft officieel een tegenspraak verspreid van de geruchten omtrent verijdelde aan slagen, die er op koning Alfons, tijdens z(jn verblijf te Barcelona gepleegd zouden zijn. Er is zoo weinig sprake van gevaar ge weest, dat de koning en de koningin hun verblijf te Barcelona verlengd hebben. Geruchten over woelingen in Spanje. Reizigers uit Barcelona verzekeren, dat ln die stad de inhechtenisneming van Jong-Cataloniërs voortduren. Het aantal arrestanten loopt in de honderden. Men houdt het er voor, dat de meesten dier lieden weer zullen worden vrijgelaten, zoodra de Koning naar Madrid zal zijn teruggekeerd. De Inhechtenisnemingen zijn n.L voorzorgsmaatregelen, genomen tengevolge van het ontdekte complot BULGARIJE. Van de communisten, die voor den krijgs raad te Boekarest terecht moeten staan, zijn 10 vóór den dag der terechtzitting uit de gevangenis ontvlucht. GRIEKENLAND. Opstand op Samos. Uit Athene wordt aan de TeL gemeld: De gebroeders Gisyiagis, invloedrijke tegenstanders van Venizelos op het eiland Samos hebben heden 'n coup d'état onder nomen en imet hun aanhangers het eiland in bezit genomen. Het telegraafkantoor op Samos heeft de verbinding met het oonde, niettegenstaande al zijne Ooster- sche zelfbeheetsohing, in de oogen van Siti Khan had geblonken. Als hjj dien blik wel begrepen had^ was het-de blinde en onberedeneerde haat geweest van den In boorling tegen dengene, die, hetzij al of niet daarvan bewust, zwaar gezondigd had tegen de een of andere inlandsche wet, of, wat nog erger was, een of andere heilige inlandsche instelling. 5 Hij besloot er meer van te weten te ko men, Had Geoffrey Desmond zoodanig gezondigd? Als dat zoo was, was Siti Khan wel een geschikt werktuig om tegen zijn neef Geoffrey te gebruiken, dat door een toeval op zijn weg geplaatst was. Waarom kwam die .glans in Siti's oogen, terwijl hij sprak van 'het toovermiddel, dat hij zoo verlangend was in zijn bezit te krijgen? „Ia er niet eene plaats, waar wij rustig kunnen spreken?" zeide hij, nu in Siti Khan's landstaal sprekende, wiens oogen daardoor van genoegen glommen. „Dan kan Ik je misschien nog meer vertellen." „De beschermer der armen is goed voor zijh dienaar," hervatte Siti Khan warm. „Ik zal u naar-eene plaats 'brengen, waar niemand ons kan beluisteren!" Terwijl zij den drempel van het portaal verlieten en de stille straat instapten naar het midden, waar op dit uur slechts ééne eenzame huurkoets stond te wachten, kwam vlakbij een man te voorschijn van het tegenoverliggende trottoir. Dat was Oherry Plummer. Hij werd door een groote verwondering aangegrepen op het zien wandelen van 9ir Stanton's zoon met Siti Khan, den man, die hij juist zocht. „Wat mot dat beteekenen?" iflbpperde hij. „Wat heeft hij met dien nikker te maken, en waar gaan ae heen?" Deze laatste vraag werd spoedig beant woord, toen Oherry, die in de schaduw tot vlak tegenover de huurauto gekropen was, den Lasoaar den slaperigen chauf feur hoorde wekken met een tweemaal op zacht fluisterenden toon uitgesproken adrea Toen de man zijne machine ln gang bracht, zag Oherry, dat het hopeloos zou zijn te trachten hen te volgen. Er was geen ander vervoermiddel in het gezicht Hij wist, dat het adres, dat Siti Khan had opgegeven, eene straat was, waarin zich een zeemans-toevluchtsoord bevond, dat het midden hield tussohen een opiumkit en een speelhol,-waar men voor een prijsje het droomkruid kon krijgen en zijn leven kon wegslepen in de schitterendste vi sioenen. Maar hjj1 had er zijn hart op ge zet om Siti Khan alleen te pakken te krijgen, om hem eene ontkenning, of wat dan ook, af te dwingen over zijne verden kingen, en misschien om hem met Jack te oonfronteeren. „Dat in Wung Lo's droom-inriohting," zeide hij. „Ik denk, dat ik nu wel weet, waar ik Siti Iflian zoeken moet. Ik ben benieuwd, of 4 dokter zijn booze geest is. Hij ziet er me wel naar uit Als 't zoo is, hindert het niets, maar het zal een zwaar vrachtje voor me zijn, die twee samen." Bij zijn terugkeer in het ziekenhuis vond hij Oherry Plummer met verlangen naar hem staan wachten. „Zij hebben je noodlg," kondigde de portier aan. „Je waart nog geen rijf mi nuten weg, toen er om Je gezonden werd. Je maat heeft naar je gevraagd. Heb je dien apenkerel nog gezien?" (Woedt vervolgd.) vasteland verbroken. Ben eskader van 8 torpedojagers is naar Samos vertrokken met een bataljon republiketnsche garde, uitgerust met machinegeweren, aan boord. Ook van Mytilene zijn troepen gezonden. De leiders van den opstand gevangen genomen. Londen, 8 Juni. De drie broeders, die aan het hoofd staan van den revolutio nairen opstand op het eiland Samos, zijn door Grieksche troepen gevangen geno- men.Zes Grieksche torpedojagers zijn aan gekomen. De opstand is thans bedwongen. Ofschoon de rebellen de Italiaansche vlag hadden geheschen, zou de beweging hoe genaamd geen politieke beteekenis heb ben. MAROKKO. De Franschen In Marokko. Op verscheidene plaatsen aan het ge vechtsfront in het Rif-gebied werden troepen-concentraties gesignaleerd. De Riffianen vielen Vrijdagochtend den post bij Riibane aan. De Franschen gaven in het centrum de posten Ker en Aster prijs, waar zij hun verdedigingsinrichtingen en hun munitie in de lucht lieten vliegen. Dit werd op gunstige wijze volbracht, on der bescherming van een belangrijk af- sluitingsvuur door de artillerie en een machtige vliegtuigafdeeling. De Riffianen deden een aanval op een Fransche afdee- ling, die belast was met het verzekeren van de veiligheid van den linkervleugel. Op den anderen vleugel ontwikkelde zich des namiddags belangrijke gevechten. EGYPTE. De moord op den SIrdar. Uit Cairo wordt gemeld, dat alle be klaagden in het proces in zake den moord op den Sirdar ter dood zijn veroordeeld, met uitzondering van den chauffeur van den auto, waarin de moordenaars ontkwa men, die tot twee jaar gevangenisstraf werd veroordeeld. Zoodra het vonnis was uitgesproken, stortten de meeste gevangenen ineen. De gebroeders Enayat schreeuwden luide en klemden zich vast aan den rand van de beklaagdenbank, terwijl Ibrahim Moesa het luid uitschreeuwde en de overigen in tranen uitbarstten. Alleen Sjafik Man soer en Machmoed Ismael bewaarden hun kalmte. De laatste gaf aanmoedigende teekens aan rijn vrienden, waarvan er ve len in de gerechtszaal aanwezig waren, terwijl Sjafik trachtte zijn medegevange nen op te beuren. Het vonnis zal niet ten uitvoer kunnen worden gelegd, voor minstens vier weken verloopen zijn, daar den beschuldigden achttien dagen is toegestaan om in hoo- ger beroep te gaan en doordat het Bai- ram-feest aan het eind van deze maand valt. De gewezen veroordeelde Regib Hel- baui, die Jn handen van de geheime po litie het voornaamste werktuig is geweest tot opsporing van de daders, heeft de be looning van 10.000 ontvangen, die de Egyptische regeering uitgeloofd had voor de inhechtenisneming van de moordenaars van den Sirdar. CHINA. De toenemende onrust in China, j Men schrijft aan het „Handelsblad": Bij het overdenken van de berichten: uit China dient men zich op een meer verheven standpunt te stellen dan meest door om standigheden mogelijk is. Na den Boxeropstand, die wel 't scherpst in het geheugen ligt, volgde een tijdperk van ontspanning en hervorming in China, leidend in 1012 tot de vestiging der Repu bliek, onder den ook door Europeanen sterk overschatten Yoean Sji Kai. Toen brak de oorlog uit en heeft men in Europa en speciaal in ons land weinig ge legenheid gehad door de censuur om den gang van zaken daar te volgen. In het kort ging het in China aldus: Japan maakte van het feit, dat zijn bond genooten1 in Europa de handen vol hadden, gebruik om een zeer agressieve politiek tegen China te voeren, waarbij het door groote geldelijke bijdragen de best ver knochte groep aan zich trachtte te binden. In 1917 had de geoefende druk op China om in den oorlog partij te kiezen eindelijk gevolg. Om dit goed te begrijpen moet men onthouden, dat Japan, teneinde zijn inbe zitneming van Sjantoeng te beveiligen, altijd tegen het' optreden) van China aan de zijde der geallieerden was. In het begin van dat jaar had het zich tot de geallieerden gewend om erkenning van zijn aanspraken. Allen stemden zonder voorbehoud toe. Slechts Frankrijk stelde als voorwaarde, dat Japan zijn goede diensten zou verleenen, opdat China aan Duitschland den oorlog verklaar de, waarbij een minimum van maatregelen waren voorgeschreven, o. a. de verbeurdver klaring van Duitsche bezittingen, depor tatie van Duitschers, enz. De oorlogsverklaring van China aan Duitschland werd toen door Japanschen in- Ingezonden MededeellnK. Het zekerste en eenvoudigste genees middel tegen galzucht, slechte spijsver tering en verstopping vindt gij in Foeter's Mappillen. Zij zijn het zachtst werkende laxeermiddel, waaraan iedereen behoefte heeft. Zij staan de natuur bij, en het ge bruik er van wordt geen gewoonte. Prija per flaoon van vijftig verculkerde pillen 0.65; in apotheken en drogistzaken- HELDERSCHECOURANT Lloht op voor Auto's en Fietsen i Dinsdag 9 Juni9.46 Woensdag 10 9 47 De inhoud der overeenkomst tusscheri Engekmd, Frankrijk en België. De eischen betreffende de politie, de fabrieken en het opperbevel. Engeische persstemmen. De officieuze indruk te Berlijn. 02) „Ben toovermiddel?" vroeg Philip.

Heldersche Courant | 1925 | | pagina 1