voor INDISCHE UITRUSTINGEN HERMAN NYPELS' Griep KLEDINGMAGAZIJNEN HET aangewezen adres. Vraagt prijscourant. GEMENGD NIEUWS. Sm ïmv opgetrokken ia. On Ingezonden mededeeling. eenigde Staten worden opgespoord. Tot dit dool worden de hj'sten onderzocht van (ülo openbare Instellingen voor steunver- leening, van. riekenhuizea, apotheken enz. Op de lijsten dengenen, die voor terug zending naar bun land in aanmerking komen, staan reedia die namen van WO porsonen. Verleden week hebben de ge rechtshoven opnieuw 600 hevelen tot ropa- trieerlng uitgevaardigd. IDe algemeena oomimissaiia heeft ver klaard, dat degenen, die (bulten de voor de Immigratie vastgestelde quota op onge oorloofde wijze in de Vereenigde Staten zijn gekomen, uit het land zullen worden gezet Gedurende de laatste 12 maanden zijn op die wijze ongeveer 20.000 vandpr- gelijke immigranten, voornamelijk zee lieden, in Amerika binnengedrongen. De grenspatrouilles hebben in het afgeloo- pen jaar 4600 personen wegens ongeoor loofde immigratie aangehouden. Tegen 2700 is reeds een bevel tot repatrieering uitgevaardigd', terwijl versdheidene dui zenden zonder vorm van proces over de grens werden gezet EU het Congres zijn thans twee nieuwe deportatie-wetten ingediend, welke be- oogen de beperking der deportatie van vreemdelingen tot vijf Jaar op te heffen en waarin 14 verschillende punten worden vastgesteld, die als reden voor deportatie kunnen geldon. (HbL) De opstoojes te Herrtn. Blijkens een beridhtaan de „Times" zijn bij de schietpartij tusschen leden der Ku Kluz Elan en hun tegenstanders te Her rln (IU;) Dinsdag zes personen gedood, drie aan elke zijde. Een Amerlkaanscli Senator over Mussolini, Het R. O. bureau meldt uit Washington, dat de poging van de regeering om de met Italië aangegane regeling over de af betaling der sohulden aan Unie, goedge keurd te krijgen door den Senaat, oen stroom van redevoeringen heeft outketond, waarin vooral sprake was van MussollnL De leider dor oppositie Max Kellogg kenschetste Mussolini als „de grootste ramp die Italië in de laatste eeuw had be zocht". De Koning van Italië is zelde de senatoru nog een speelbal in de han den van Mussolini. Italië zal onder he voorgestelde plan van afbetaling niet het kapitaal van zijn schuld, doch enkel maar een percentage van de rente betalen. „Het zou bijna een misdaad zijn, aan den Italiaansohen despoot een zoo groote som cadeau te doen". Het getuigenis van generaal Andrews. Bij de enquête door de Senaatscommis sie heeft generaal Andrews, het hoofd van de drankbestrfjdingsautoritoiten In de V. St. nog oen paar onprettige dingen moeten toegoven. In 1921 waren 91,239 olandestine drank stokerijen in beslag genomen; in 1926. 172,685. Ook was het waar bekende hij dat het dept. der drankbestrijding mis dadigers in dienst heeft als aanbrengers! De Amerlknansche anti-drankwet. Naar verluidt zijn er offioleele onder handelingen begonnen tusschen Washing ton on Londen over het sluiten van een verdrag tot hot verhinderen van den uit voer van alooholische dranken, bestemd voor de Ver. Staten. Het departement van staat is van plan, een missie naar Enge land te zenden onder leiding van An drews, den adjunct-secretaris van de schatkist De Amerlkaansche marine. Wilbur, de minister van marine, heeft het Congres verzocht bijna 20 millioen dollar beschikbaar te stellen voor het aanleggen en verbeteren van vlootbases, waarvan de helft bestemd is voor de Pearl Harbour op HawaiL Amerika en het Haagsche Hot Uit Washington wordt aan de „Morning Post gemeld, dat het feit, dat de demo eraat Smith een meerderheid van 125000 stemmen op senator MacKinley heeft be haald bij de verkiezingen in Illinois en dat laatstgenoemde als republikein, naar hij zelf verklaard, stellig de meerderheid zou hebben gekregen, indien hij zich met ver plicht had als voorstander van de aanslui ting van Amerika bij het Haagsche Hof op te treden, in repüblikeinsche kringen een ware paniek heeft veroorzaakt. De republi keinen beginnen eraan te twijfelen of Coo- hdge het land nog wel voldoende achter zich heeft en zij vreezen, dat de vooruitzichten voor hun partij sterk aan het afnemen zijn. CHINA. Uit den Chlneeschen burgeroorlog. De correspondent te Peking, van de Chicago Tribune meldde dezer dagen een verbluffend en afschuwelijk feit. In de Chineeeche hoofdstad was n.L het be richt ontvangen van een beestachtige be handeling, die den RuMisohen krijgsge vangenen zou zijn te beurt gevallen. Het heet In dat bericht dat Russische gevan genen aan het zuidoostelijk front op last van den Chlneeschen bevelhebber als ka- meelen zouden worden voortgeleidj met een touw door den neus. Men weet, dat in de grijze oudheid o.a. de barbaarsche Assyrische vorsten op zoo'n manier met hun krijgsgevangenen lieten omspringen. Dat zulke dingen thans nog mogelijk zou den zijn, schijnt bijna ongelooflijk. De bedoelde krijgsgevangenen, sfthijnen te hebben behoord tot een kozakkenbrigade onder Tsjang-tso-Iin. Deze brigade was bij de gevechten van den laatsten tijd vrij wel geheel uitgeroeid. Peking bezweken. Het Nationale leger ontruimd die stad. Het hevig bombardement, dat Woensdag den geheelen dag en ook 's avonds aan het zuid-oostelijk front heeft gewoed, is Donderdagmorgen door een aanval ge volgd, waarbij de verdedigers zich be gonnen terug te trekken. De Fengtien- troepen hebben Toengsjau bezet en men gelooft, dat de verdedigers zioh In noord westelijke richting terugtrekken, namelijk in de richting van den Soeiyoean-spoor- weg, ten einde zoo Peking te vermijden. Donderdagavond wordt gemeld, dat het Kwomintsjuun de stad ontruimd heeft. Het comité voor de openbare veiligheid, dat hoofdzakelijk uit oudere staatslieden bestaat, heeft alle oostelijke poorten der stad doen sluiten, ten einde het binnen dringen van zwervende troepen soldaten te voorkomen. De toestand in het zuiden is ernstig. Er heerschte Donderdagavond groote opwinding in de stad. De vreemdelingen zijn gewaarschuwd zich gereed te houden, om elk oogenblik, bij een mogelijke onverwachte wending in den toestand, naar het legatie-kwartier te kunnen gaan. Terzelfder tijd bestaat evenwel de algemeene verwachting, dat, de verandering van het militaire regime zonder bloedvergieten zal plaats hebben. Draadloos wordt uit Berlijn gemeld, dat volgens een te Londen uit Peking ontvangen bericht, de troepen van het nationale leger bij de jongste gevechten zware verliezen hebben geleden, namelijk tweeduizend dooden en zesduizend ge wonden. op een wrak, dat zich op een rif bevo straat Banka, deelt mede, dat de man, cl e d^baak moest plaatsen, ijlings weer sloep moest afdalen. Het wemelde in wrak van wel een vijf honderd zees r11 g zoodat men er zich toe moest bepalen, de baak aan een der, door de ligging het wrak verticaal staande dekbalken v te maken en het sissend gebroed binnen wrak met rust te laten. De beesten hc Ij een enorme levenskracht. Een exemplaar, dat men levend in een stopflesch met een 80 percents alcohol-oplossing had weten te krijgen, bleef nog drie uren in den alcohol leven. OOST-INDIK. Een bandjir te Padang. - Een geweldige bandjir heeft Donderdag nacht Padang en omstreken geteisterd. We gen en bruggen werden zwaar beschadigd of vernield. Het spoorwegverkeer naar de Pa- dangsche Bovenlanden is gestremd. Er zijn vier personen verdronken. Twee huizen zijn weggespoeld. Onder angstwekkend geraas stortte de van de bergen komende bandjir zich in zee. Padang werd geheel in het duister gehuld, daar de electriciteitsvoorziening defect ge raakte. Het bandjirkanaal kon het water niet afvoeren. Het laaggelegen gedeelte der stad geraakte onder water, toko's en pak huizen kregen waterschade. Van de Port landcementfabriek Indaroeng is een .gedeelte van het waterkanaal vernield. Talrijke aardstortingen hadden plaats op den Weg naar de Soebang-pas. De schade wordt ge taxeerd op 21/» tot 3 ton, ongerekend de schade, berokkend aan de wegen en diverse werken. In twaalf uur tijds viel er 370 mil limeter water. Een prauw met gasoline In brand. Het stoomschip Rohort Dollar bracht Za terdag te Semarang 25,000 kisten gasolinie aan, bestemd voor de Standard OiL Een prauw, inhoudende 65,800 liter, is Zater dagavond door onbokende oorzaak in brand gevlogen.' Een ontploffing wondde zwaar den wakenden Djoeroemoedi (stuurman). De prauw, als een toorts bran dend; dreef het havenkanaal rond,, waar zeven andere volle benzineprauwen ge meerd lagen. Een aantal politiebooton voer uit, alsmede de drijvende brandspuit Jan van der Heydon. De Oostenwind dreef de prauw naar de pier, waardoor do andere schepen gespaard bleven. De Van der Heyden bracht tegen den morgen een stalen tros uit en heeft de prauw weg gesleept. welke buiten Semarang aan den wal werd gezet, waar zij nog 86 uur door brandde. Het havenbeheer van Semarang besloot onverwijld maatregelen te nemen ter voorkoming van de mogelijkheid van herhaling. De zeeslang. De zeeslang? Zeker, die bestaat. Het krioelt in verschillende deelen van den In- dischen archipel in de zeeën van dat veelal giftig ongedierte, een ware plaag daar voor de visschersbevolking. Een schrijver in de „Java Bode V. d. D., meldt, dat b.v. in de baroe-zee, bij het eiland Rotti, de zee slangen zoo talrijk zijn, dat de inlanders daar slechts met de grootste moeite zijn te bewegen, zich te water te begeven. De slan gen leven veel, b.v. op een eilandje in straat Banka, in ter hoogte van de hoogwaterlijn gelegen uithollingen in de rotsen. Schr., die belast was met het plaatsen van een baken Een nieuwe uitvinding op luchtvaart gebied!. Verstrekkende perspectieven voor de oorlogsvllegtechnlek. Uit goede bronnen verneemt de „Avond post", dat een Hollandscli ingenieur, wiens naam voorloopig nog niet genoemd kan worden, een nieuw type vliegtuig heeft uitgevonden, dat geheel van het oude versohilt. De Nederlandsche regeering zou bij deze uitvinding nauw betrokken zijn, waarom tot dusverre de grootste ge heimhouding is betracht. Dit laatste te meer, omdat enkele deelen van het vlieg tuig nog niet zijn gepatenteerd. Omtrent het princip8 van dit nieuwe model valt dus nog heel weinig te zeggen wel kunnen wij mededeelen, dat de vleu gels, inplaats van horizontaal-rechthoekig, nu horizontaal langs den romp komen te liggen, daarmede een hoek vormende kleiner dan 90 gr. Bij het wentelen kan, door het verstellen der vleugels, deze hoek grooter gemaakt worden, om het evenwicht van het vlieg tuig blijvend te bewaren. Bovendien zal de tijd, welke het vlieg tuig zonder landingsnoodzakelijkheid in de lucht kan blijven, minstens tweemaal zoolang zijn, als die van het meest mo derne vliegtuig voor het snel-luchtver- keer. Vaststaat, dat een afstand van b.v. AmsterdamMoskou, zonder tusschen- landing zal kunnen worden afgelegd. Verder werd aan de „Avondpost'' me degedeeld, dat de Nederlandsche regee ring den uitvinder in de gelegenheid zou hebben gesteld zijn vinding in de miltaire werkplaatsen aan de Hembrug te demon- streeren. Het behoeft geen betoog, dat een vlieg tuig met een dergelijke vliegsnelheid en het daarbij komende enorme draagver mogen vérstrekkende perspectieven opent voor de oorlogs-vliegtechniek, waaruit tevens de strikte geheimhouding valt te verklaren. Een nieuwe vllegtulgloods te Souburg. Aan den nieuwen Vlissingschen weg bij het dorp O. en W. Souburg is begin Februari begonnen met bet bouwen van een nieuwe vliegtuigloods, waarvan de bestemming nog niet bekend is. De „Avondpost" meent echter uit ver kregen inlichtingen te mogen concludee- ren, dat het bouwen van deze loods in nauw verband Btaat met bovenvermelde uitvinding. De R. 38 als moederschip. Er zullen nieuwe proeven genomen wor den om één-persoons-vliegtuig „af te schie ten" van de R. 88, wanneer deze in bewe ging Is. Voor dit doel ondergaat het lucht schip thans eenige wijzigingen. Een militair vliegtuig. Nog maar in ontwerp; geschikt om 50 man te vervoeren. De Engelsche militaire vliegdienst.laat naar gemeldt wordt een vllogtuLg ontwerpen waarmee vijftig man troepen imefc uitrusting zullen (kunnen worden ver voerd, en dat een snelheid moet kunnen ontwikkelen van 100 mijl per uur. Fransch-Dnitsche luchtvaart overeenkomst Parjjs, 14 April. Naar de Quotidien meldt is gister een Fransoh-Duitsohe luchtvaartovereenkomst geteekend, krach tens welke in Juni de volgende luchtvaart routes zullen worden geopend: Parijs- KeulenBerlijn, Keulen—Londen, Kopen hagen— Hamburg-rKeulen. De verbinding met Moskou zal te Ber lijn zoo ingericht worden, dat zij de lucht reis Parijs—Moskou mogelijk maakt De bepalingen der overeenkomst over de wederzijdsohe machtiging tot het vlie gen over elkaar's gebied, zullen de lucht reizen van Frankrijk uit naar het Oosten ten zeerste vergemakkelijken. Do Spaansche vliegers. Een telegram uit Agra, in het presi dentschap Bombay, meldt de aankomst der twee Spaansche vliegtuigen, die, nadat zij onderweg Estevez en rijn vliegtuig kwijt geraakt waren; uit Bagdad hun tocht naar Manilla voortgezet hebben. Vliegtuigongeluk. Gistermorgen! is in de nabijheid van Kopenhagen een groot gevechtsvliegtuig naar beneden gevallen. De bestuurder, een korporaal-vlieger werd gedood. De twee inzittende kapiteins zijn zwaar ge wond. De R. K. 83. Het driemotorig vliegtuig van de Na tionale Vliegtuig-industrie, dat door den heer Frits Koolhoven ontworpen en ge bouwd is, de R. K. 88, is door de K. L. M. in geregelde vaart gesteld en met passa giers en goederen naar Parijs gevlogen. Het zal binnenkort op de lijn naar Ber lijn en Londen in dienst worden gesteld. Een haven voor watervliegtuigen. Berlijn gaat een haven voor watervlieg tuigen maken in de Muggel-See, een meer bij Bprlijn. De gemeente Is daartoe reeds in onderhandeling getreden met de Albatros-werf te Friedrichshafen. De Norge te St Petersburg aangekomen. Tengevolge van den mist is de Norge niet over Stockholm en Helsingfors, doch over Estland gevlogen. Het luohtschip gisteravond half zeven O.E.T. te Gatsjin bij St Petersburg geland. t Vliegtuig neergestort In de buurt van Speierdorff In de Palts is een Fransoh vliegtuig brandend omlaag gestort De beide vliegers kwamen om. In een zandstorm omgekomen. Uit Bagdad wordt gemeld, dat daar een vliegtuig is verwoest door een zandstorm in de woestijd. De twee militaire vliegers vonden daarbij den dood. Ingezonden Mededeeling. en Influenza kan men het beste bestrijden door "■ebrnikderSanaplrln-Tabletten(MUnhardt) Buitenland. Trelnroof. Een bekend Amsterdammer werd dupe van een treinroof in Italië, waaromtrent wij de volgende bijzonderheden kunnen mededeelen De reiziger in quaestie had zijn auto te Brescia achtergelaten en reisde per trein naar Venetië. In dezelfde coupé hadden plaats genomen een bejaard echtpaar en twee heeren. De beide laatsten verdwenen spoedig, doch een derde heer kwam later in den' corridor om door het venster naar een station uit te zien gedurende welke bezigheid hij door een toeval werd ge troffen ep gillende neerviel. Het eerder genoemde tweetal verscheen plotseling om den zieke bij te staan en vensters te openen. De zieke herstelde weldra, waarna het geheele gezelschap verdween. Dat snelle verdwijnen bevreemdde den stadge noot, hij greep onwillekeurig naar zijn binnenzak enmiste zijn portefeuille. Een stations-detective kwam teVerona in den trein en te Venetië werd den be stolene door de recherche een album ge toond met portretten van beruchte trein- roovers en dadelijk konden daartusschen twee der zonderlinge passagiers worden herkend. Naam, ouderdom en woonplaats waren bij de portretten vermeld. De gedupeerde Amsterdammer eindigt met de hoop uit te spreken dat de politie de roovers op het spoor zal komen. 8.8. gekapseisd. Het Duitscbe s.s. Tilly Russ I, met stuk goed van Hamburg naar Helsingfors, is bij Hyckiösund; Barösund gekapseisd en in 10 vadem water gezonken. De beman ning is gered. Kon ln het Zuiden. Naar dé Prawda meldt, heersch in den Kaukasas en de Krim, waar het de laatste weken abnormaal zacht is geweest, thans een vinnige koude. Het vriest ruim 8 gra den, terwijl zware sneeuwstormen woeden. De nawerkingen van inheemsche slaapziekte^ Kindleren; die kleine demonen worden. Dr. O. P. Symonde heeft in een lezing te Londen verbazingwekkende mededee- lingen gedaan over de nawerkingen van inheemsche slaapziekte (encephalitla le- thargica). In vele gevallen is gebleken, zeide hij, dat eerlijke, gemoedereerde, handelbare kinderen na een aanval van deze ziekte kleine kwelduivels worden, Hun moreel lijdt er dikwijls zoo onder, dat rij stelen, liegen, vloeken en alle mo- kelijke leelijke eigenschappen gaan ver- toonen. Veelal zijn ze ook ongedurig en rusteloos. Het typisoh voorbeeld was dat van een jongen, die wanneer de andere huisgenoo- ten naar (bed gingen, den heelen nacht onrust 'bleef stoken door zingen, fluiten, vloeken en aanvallen op zijn broertjes en zusjes. Een onder kind toonde groote ver nuftigheid bij het bedenken van katten kwaad. Het bekroonde zijn streken: door, toen het geheele gezin van' uitputting in slaap was gevallen, de laarzen, die op de gang stonden, met jam te vullen. Met vast beradenheid en geduld zijn zulke kinde ren alleen te verbeteren, behandeling in verbeterhuizen! helpt niet. Aan de meeste gevallen is helaas niet veel te doen en bij zulke riet men het dat karakter voorgoed bedorven is. Do relletjes te Parijs. Bij de opstootjes te Parijs tusschen com munisten en politie zijn Woensdagavond 423 lieden gearresteerd, van wie er slechts enkelen in hechtenis zijn gehouden. Er zijn 10 politieagenten (gewond, van welken 6 echter zeer ernstig. Te veel onderwijzers. In Pruisen. Ongeveer 2500 Pruisische onderwijze ressen en onderwijzers uit geheel Pruisen hebben Donderdag te Berlijn vergaderd Uit de gehouden toespraken blijkt, dat van de 110,000 Pruisische onderwijzeres sen on onderwljzors ongeveer 80,000 zon der betrekking zijn. Zooals de toestand tegenwoordig Is, kan het 10 jaar duren, voordat allen geplaatst rijn. Ontduiking van accijns. Op het hoofddouanekantoor te Frank fort a. M. Is men een nieuwe groote spi- ritus-smokkelzaak op het spoor gekomen Geblekenls dat de firma F. E. Wei! bij het onderzoek naar het alcoholgehalte van de voor haar oognacfabricage benoodigde spiritus monsters overlegd heeft, die in plaats van 28 pet. slechts 10 tot 11 pet. zuivere alcohol bevaten. Op deze wijze kon de firma een veel grooter quantum alcohol verwerken dan waarvoor zij ac cijns 'betaalde. De bedriegerijen zijn ln dé hand gewerkt door het feit dat de firma Weil het grootste vertrouwen genoot bh de douaneljbeamben en bij de heeren van het rijksmonopollebsetuur. Bovendien nam de firma F. Well een groot en actief del aan de bestrijding der zoogenaamde claudestiene branderijen en hij heeft, zoo als nu gebleken is volkomen ten onrechte, verschillende firma's bij de douane aan gegeven als verdacht van olaudestien branden. De fiscus is voor zeer groote sommen benadeeld, hoeveel staat nog niet vast De gt Jans-kathedraal te New-York. 8 10,000,000 van de 8 15,000,000 bijeen. In New-York zal een reusachtige ka thedraal worden gebouwd de St. Jans kathedraal van wlke de voltooiing en kel mogelijk zal zijn, wanneer het bouw fonds tot do benoodigde 8 16,000,000 is geklommen. Bisschop John T. Manning, de leidende kracht bij den bouw en bij het werk der inzameling, heeft weer een ool- leotecampagne van twee weken voor den bouw van de kathedraal Ingeleid. 16,000,000 zijn noodig; maar den laatsten tijd waren weer 270,000 toezeggingen van donaties verkregen. De giften, tot nu toe, beloopen reeds flink over de 8 10,000,000. Noodlottige boerderij-Brand nabQ Tromsö. Donderdagnacht is te Ibbestadt, district Tromsö (Noorwegen), een boerenhofstede afgebrand. Twee volwassenen en vijf kin deren kwamen in de vlammen om. Staking van aleepbootpcraonoel la New York. 3000 man sleepbootpersoneel, de helft van het personeel in de haven van New- York, heeft een werkstaking voor loonsver betering en een tienurtgen werkdag afge kondigd. Men vreest, dat de groote passa giersschepen oponthoud zullen krijgen bij aankomst en vertrek. Dreigende staking ln de metaalnijverheid te Londen. De patroons en vakvereenigingen in de metaalnijverheid zijn Vrijdag weer bijeen gekomen om den eisch te bespreken van een verhooging van het weekloon met een pond sterling voor het heele land. Men kwam echter niet tot overeenstemming. De vak vereenigingen overwegen thans de wensche- lijkheid van een stemming onder de leden over het uitroepen van een staking in de Londensche districten. Aanslag op een train. In den nacht van 14 op 15 April heeft men tweemaal gepoogd den ochtendtrein naar Oberdorlach te doen ontsporen, door het leggen van groote en (zware ijzeren stan gen op de rails. De eerste poging is ver ijdeld, doordat de locomotief de stangen een eind voortsleepte en daarna tot staan kwam. De tweede poging is mislukt door tijdige ontdekking van de ijzeren staven op een ander deel van de rails door de inmid dels gewaarschuwde politie. Deze heeft een belooning voor het grijpen der daders uit geloofd. Zonderlinge ontploffingen. De bewoners en bezoekers van het bad plaatsje Le Touquet-en-Plage zijn Don derdagmiddag opgeschrikt door twee kort op elkaar volgende raadselachtige slagen, die aan ontploffingen deden denken. Bij den tweeden slag, die 8 minuten na den eerste volgde, werden vrijwel alle ruiten vernield, balcondeuron sloegen open en dakpannen zijn naar benoden gewaaid. De oorzaak is onbekend, maar men ver moedde dat nog een paar oorlogamijnen in zee ontploft zijn Van oen berg gestart Dr. Max Hauttanann; hoogleeraar ln do kunstgeschiedenis aan de universiteit te München, is bij een bergtocht in Tirol om gekomen. Hij' stortte van een 'berg en 'be kwam verwondingen, die den dood' ten gevolge hadden. Zijn lijk is in een auto van Innsbruck naar München overge bracht BoHchbranden ln Japon. De Daily Mail verneemt uit Kobe dat ln het gebergte rondom deze Btad zware bosohbranden zijn uitgebroken. Van alle zijden zijn troepen opgecommandeerd om het vuur te helpen bestrijden aangezien de groote meerderheid van de huiwn in middellijk gevaar voor de stad bestaat blijft 06 ■windrichting gunstig LAATSTE BERICHTEN. Roermond, 17 Aprii Gisterenavond; ï^lde ^H. 8. uit Beegden zich p£ autobus daarheen liet vervoeren, vlooa de autobus in de Langstraat alhier plot seling to brand. De heer S„ die de eenige passagier was, sprong uit de bus en kwam niet zijn hoofd tegen "oen muur terecht tengevolge waarvan hij een ernstige boSd wond kreeg en een hersenschudding. He denmorgen is de heer 8 in het St Jm-. gesticht overleden. 81 Jan* LUCHTVAART. Glazen buisjes 75 ct. Bjj Apoth. en Drogisten. Zeven tnenschen in de vlammen omgekomen. 1

Heldersche Courant | 1926 | | pagina 8