herman nypels. Kleine Advertentiën PUROL er opl s.so Advertentiën.iEtanjelisatic PALMSTRAAT. VERHUISD P. K. GROOT ^BETREKKINGEN [BETREKKINGEN Ingezonden Mededeellng. Dit moet Uw eerste gedachte zyn by Brand- en SnU wonden, Ontvellingen en allerlei Huidverwondingen Het verzacht en geneest Duitschland gezet kunnen worden. Het wetsontwerp ontzegt den gewezen keizer elk oponthoud in Duitschland voor den duur van zijn leven; zou hij zich desondanks naar Duitschland toegeven, dan zou Pruisen het recht krijgen al zijn toetzifctlngen in dezen bondsstaat ln beslag te nemen. Het proces-Barnat De B. Z. meldt, dat het proces-Barmat den 81sten Januari 1927 weer dfr de rol is geplaatst. Het proces zal tenminste 8 maandien duren. De acten en bescheiden vullen een flinke kamer en vormen een record" in die annalen der Dultsche rechtspraak. FRANKRIJK. Tholry mislukt? De Echo de Paris zegt Ja"! De Echo de Paris acht het oorspronke lijke plan tot toenadering tusschen Frank rijk en Duitschland (politieke ooncessies in ruil voor een mobllise-ering van de spo-orwegobligaties) mislukt. De Ameri- kaansche bankiers wilden daarvoor slechts 60 millioen dollar fourneeren en vonden bovendien het tijdstip slecht gekozen. Niemand), zegt het blad, beweert hier nog in ernst dat er thans nog iets is wat de ontruiming van het Rijnland zou kun nen rechtvaardigen. OOSTENRIJK. Het ministerie treedt af. Raimek's onderhandelingen met de ambtenaren zijn mislukt Dr. Ramek, de bondskanselier, heeft gisterenmiddag in den ministerraad mee gedeeld, dat de ambtenaarsorganisaties hem hadden laten weten, dat zij in de jongste verklaringen van de regeering geen grondslag voor voortzetting van de onderhandelingen konden vinden. Ra- mek's onderhandelingen zijn dus mislukt. Een hervatting aolit hij hopeloos, daar ,hij wegens den Btana der bondsflnanciën en den wensch om het evenwicht in de begrooting te handhaven geen verdere concessies kan toestaan. De ministerraad besloot daarop eenparig op Ramek's voorstel gezamenlijk af te treden. Ramek deelde mee, dat hij den voor zitter van den nationalen raad hiervan in kennis zou stellen en hem zou ver zoeken den raad tegen Dinsdag bijeen te roepen. HONGARIJE. Het ontslag van Bethlen slechts voor den vorm. Volgens bericht uit Boedapest Is he door Bethlen ingediende ontslag van hel Hongaarsohe kabinet slechts een ontslag voor den vorm. Het zou slechts de bedoe ling zijn die wijzigingen in de samenstel ling van het kabinet aan te brengen, die sedert de bankbiljetten-affaire reeds on der de oogen gezien waren. Men heeft den geheelen afloop dier zaak willen af wachten alvorens tot de wijziging over te gaan. Alerte was gedwongen uit zelfverweer het vuur te beantwoorden. De Lhinee- sche legatie heeft kraohtlg tegen de be schieting geprotesteerd, evenals de con sul te Hankou. KORTE BERICHTEN. De Matin meldt, dat Abdrel-Krim te La Réunion aangekomen is. LUCHTVAART. De tocht met de Los Angelos. De vliegtocht met het luchtsohlp Los Angeles was niet van Los Angeles be raamd naar Detrolt maar van Lakehurst, in d'en staat New Jersey. Voorts Is het nu weer onzeker of het luchtschip wel werkelijk is vertrokken. Er ls n.L een la ter bericht dat het vertrek wegens eleoht weer was uitgesteld. OOST-INDIE. De Ieger-commandant ln Ned.-Indië. Eervol ontslag aan Iult-gen. Gerth van Wijk. Bi) K. B. is op verzoek eervol ontslagen uit den militairen dienst, met dankbe tuiging, de adjudant in buitengewonen dienst van H. M. de Koningin, commandant van het leger en hoofd van het Departe ment van Oorlog in Ned.-Indië, luit.- generaal K. F. E. Gerth van Wijk. Het kabinet blijft aan. De regent heeft het verzoek om ont slag van het kabinet Bethlen van de hand gewezen en het zijn volledig vertrouwon uitgesproken. Dr. Walks, de minister van koophandel, die tot dusver ad Interim het departement-van huitenlandsche zaken beheerde, ls benoemd tot minister van bui tenlandsche zaken. Scitovsky, d'e voorzit ter van de nationale vergadering, wordt minister van binnenlandsche zaken en prof. Hermann, lid van de nationale ver gadering, minister van handel. De andere portefeuilles blijven in dezelfde handlen, RUSLAND. De oppositie ln de communistische partij. De Pratwda schrijft, dat de partij eischt, dat de oppositie voorgoed van haar groepsgewijze optreden zal afzien en zich als aaneengesloten groep ontbindt. Wordt deze eisch niet ingewilligd, dan zal de partij tot verdere stappen gedwongen zijn. Voorts eischt de partij waarborgen, dat d'e oppositie haar verdere pogingen om een nieuw debat uit te lokken opgeeft en de partij tucht niet meer schenden zal. TURKIJE. Een mobilisatie. Vier legercorpsen gemobiliseerd ln de „bedreigde streek". Konstantlnopel, 15 October. De bladen zeggen, dat Turkije vier legercorpsen ge mobiliseerd heeft ln hetgeen de bladen noemen „de bedreigde streek." De mollsatie. Tegenspraak. Uit gezaghebbende bron wondt mede gedeeld, dat de krantenberichten omtrent een mobilisatie ln Turkije onjuist zijn. CHINA. De beschieting van huiten landsche oorlogsschepen. Ue Engelsche kanonneerboot Bee is oensdag bjj Sjaal op de Jangtse be schoten, doch niemand aan boord werd getroffen. Bij de beschieting van de Fransche ka nonneerboot Alerte is Donderdag een ma nnier gedood en een andere gewond. De ECONOMISCH WEEKOVERZICHT, Een bepaalde oorzaak voor de matte, maar dikwijls flauw overhellendo stem ming ter beurze is tegenwoordig niet aan te wijzen en tast men daaromtrent in het duister. In zaken hoort men niets dan klagen over slapte, zoodat daardoor mis schien de ondernemingslust wordt be perkt. Zelfs waar het geld zoo ruim blijft, terwijl er buitengewoon veel fonds con tant is betaald, wat als haussemotief mag gelden, is er van een hausse ter beuree weinig te besmeuren. De baissiers houden zich eohter eveneens zeer kalm, aangezien in deze markten met zoo weinig fluctua tie zeer weinig voor die partij te verdie nen is. De valutamarkt trekt al evenmin de aandacht, daar de koersen zich steeds om en nabij hetzelfde niveau bewegen, en eerder iets vaster zijn voor francs en de laatste dagen voor Italië, dat thans een koers van 10.80 heeft bereikt op waarschijnlijk voortgezette aankoopen door het land zelf om te steunen. Meestal gaat een dergelijke tactiek scheef, doch als Amerika het plan blijft houden om te steunen, is er zooveel gevaar niet bij. Met de uitgifte der Indische conversie- leening, waarbij de 7 en 6'/s °/o stukken worden geconverteerd in 4'/a °/o dito, be stond er aanvankelijk een vrees, dat de zaak mislukken zou, doch het succes bleek direct, aangezien op de groote in schrijvingen zelfs een reductie moest plaats hebben. Hieruit blijkt ook alweer, dat het publiek liever safé gaat en sleohts meer gesi- 4Va °/o voor zijn geld maakt, dan rente wil maken van minder goed tueerde obligaties. Voor de aandeelen onzer groote bank instellingen bestaat thans een zeer kalme belangstelling, zoodat die rubriek weer tot de beleggingsobjecten gaat behooren. Het juist verschenen verslag der Hol- landsche Bank voor Zuid-Amerika ademt een bevredigende geest en slechts do conservatieve dividendpolitiek weerhoudt koopers, zoodat de koers zich beneden do waarde beweegt, aangezien een dividend betalend aandeel als dit toch wel onge veer 100 °/o mag notoeren. Met 80 acht men het aandeel echter behoorlijk betaald, gezien in het licht van het kleine 3 °/0 dividendje. De Industrieele Disconto Maatschappij, die, zooals bekend is, voor schotten verstrekt in verband met ter- mijnaankoopen van voornamelijk auto mobielen, gaat haar kapitaal verdubbelen in verband met de groote vooruitgang, waarin bet bedrijf zich thans mag ver heugen. Het schijnt dat men hier Ame rika wat dat betreft, gaat navolgen, waar de termijnbetaling welig tiert, wat echter niet als gezond wordt besobouwd in de goede flnantieele kringen. De verlaging van den prijs van het ge raffineerde petroleumproduct is oorzaak geworden van aanbod in aandeelen Ko ninklijke Olie, welke in vrij korten tijd van 880 tot 360 zijn teruggeloopen. Verder doet zich daar gelden de factor ontstaan door stabilisatie der Francs, waardoor veel aanvankelijk gevlucht ka pitaal weer op zijn schreden terugkeert door hersteld vertrouwen in eigen munt. De toon der Rubbermarkt is al even min opgewekt, wat eigenlijk het meeste verband houdt met de voortdurende toe nemende rubbervoorraden te Londen, die langzaam maar zeker de 40.000 ton na deren. UIT DEN OMTREK. JULIANADORP. Vrijdagnamiddag werd alhier het brand- blusohmateriaal beproefd. Alhoewel aan zulk een beproeving gewoonlijk niets bij zonders is to zien, was deze demonstratie och wel van belang te achten, daar er voor dö brand'kranen met een verhoogden druk op de waterleiding werd gewerkt, n da tverschil ls nogal belangrijk. De ?ewone druk, die ongeveer 2 atmosferen jedrag, werd thans opgevoerd tot 4.5 atm., en met gemak werd de waterstraal over iet haantje van den kerktoren gespoten, waaruit dus do oonclusie is te trekken, dat op deze wijze elk gebouw in onze om geving bij eventueel brandgevaar, tot aan zijn hoogste punt is te bereiken. Verschil lende brandkranen werden alzoo beproefd op het dorp, benevens de gewone hand brandspuit. Bil deze demonstratie waren tegenwoordig behalve het personeel van Spuit No. 5, de heer A. Dokter, opper- brandmeester, de heer Visser, opzichter, met eenig technisch personeel en de heer W. J. Bel, ingenieur van het P. W. N. te Sohagen. Over de resultaten van deze demonstra tie was men in alle opzichten tevreden. iNaar wij vernemen zal de Voetbalver- eenlging J. V. O. een soirée houden op Zondag 81 October a.s. in het lokaal van den heer O. Vader. Dan zal o.m. opgevoerd worden het kluchtspel in twee bedrijven „de Voetbal vreter". De melkprijs ls alhier met 1 cent per liter verhoogd, zoodat deze thans 18 cent per liter la Uit de overzichten over het 2e en 8e kwartaal van dit jaar over de werkzaam heden van den Verbandmeester, verbon den aan de Vereeniging tot Hulp bij Ziekte en Ongevallen te Koegras, blijkt ons dat de diensten van dien functionaris in dit zomerhalfjaar 1566 keer zijn ge vraagd door 146 personen. Wel een bewijs, dat als men op een ge schikte manier hulp kan krijgen, daar ook wel gebruik van wordt gemaakt De kiezerslijst van de Ned. Hervormde Gemeente Huisduinen-Julianadorp, die dezer dagen is opgemaakt, bevat de na men van 282 stemgerechtigde leden. ANNA PAULOWNA. Vereen. „Huiszorg" te Anna Pouloiwna. Deze week vergaderde het bestuur van „Huiszorg" ln dg zaal van het Polderhuis. Uit de gegevens, verstrekt door de pen ningmeesteres, mevr. Faasse, bleek, dat het werk van deize vereeniging steeds meer in een behoefte voorziet Niet alleen zijn de twee vaste helpsters steeds werk zaam, ook verscheidene losse helpsters zijn voortdurend noodlg om hulp te ver- leenen in die gezinnen, waarin de vrouw des huizes aan het ziekbed gekluisterd is. Deze vereeniging heeft dlxs een mooi ar beidsveld, doch uit de steeds meer ge vraagde hulp volgen noodzakelijk ook steeds grootere uitgaven. In deze be stuursvergadering kwam men dan ook tot de zeer onaangename ontdekking, dat de finantlën niet toereikend zullen zijn tot aan het volgende jaar. Daarom werd' be sloten, tot stijving der kas, het volgend jaar met Hemelvaartsdag een fancy-fair te organiseeren en daaraan te verbinden een feestavond, met medewerking der plaatselijke vereenigingen, alsmede een verloting. Gezien de groote sympathie, die „Huiszorg" bij de ingezetenen heeft, wordt door het bestuur aan de medewer king der plaatselijke vereenigingen niet getwijfeld, terwijl het ook gegronde hoop meent temogen koesteren, dat voor de verloting weer vele prijzen gratis be schikbaar zullen worden gesteld. Verdere inlichtingen kunnen natuurlijk gevraagd worden bij de bestuursleden van „Huls- zorg", die ook gaarne prijzen voor de verloting in ontvangst zullen nemen. SCHAGEN. Hoe groot de aanvoer van bedrijfsvee op de Herfstkoemarkten is toonen de groote markten overal aan. Ter illustratie geven wij eeniige cijlfers van de markt te Leeuwarden op 8 Ootober j.L Gel'dekoeien 590, prijzen 180 a 850; melk- en kalfkoeien 988, 150 a 380; pinken 128, 70 a 140; graskalveren 1761, 30 a 95. Deze markt is er een uit vele. En dit moet wel zoo zijn, want ons land zit vol vee. Terwijl in vorige jaren geregeld elke week eenige honderden naar het buitenland gingen, is het afzetge bied' aldaar voor onzen handel' stop gezet Men wtet werkelijk niet waar men1 met de overproductie naar toe moet. In Friesland will men het nog eens probeeren met Ar gentinië. iMen is begonnen met 200 graskoe- kalveren te Antwerpen te verschepen naar Buenos Ayres, de hoofdstad van Argentinië. Dit vee wordt begeleid door Friesch volk, dat de verzorging opgedhagen is. De bedoe ling is successieveliik 8000 stuks koekalve ren naar Zuid-Amerika te zenden. De dieren worden over een 7-tal1 groote boerderijen verd, eld. Verleden jaar zijn een 60-tal stie ren uit Friesland naar Argentinië verzon den, die daar nu reeds aan het klimaat zijn gewend. Men hoopt uit deze mannelijke en vrouwelijke dieren een inlandlsch ras te ver krijgen, da 'tin de melkbehoefte kan voor zien. Zoo wordt er hier en daar nog afvoer- gebied voor onze overproduotie gevonden. Ingezonden Mededeellng. Katoen Jaeger Borstrokken M Pantalons - - Gemengd wollen Borstrokken Pantalons. Borstrokken Pantalons Uitsluitend bekend «ollde fabrikaten. V» Zuiver n 11 t» f I f ff f 10.50 ff Kledingmagazijnen Maar dit ls niet van blijivenden aard en lang niet voldoende. Het spreekt, dat de markten zich regelen' naar den aanvoer. Het groote bedrijfsvee, is daardoor 100 gld. in prijs gedaald, verge leken bij 1925. Gnaskalveren voor uitvoer naar Duitsohland en de worstfabrieken gol den Donderdag 19 a 86. Geldekoeieni mat wat vleesch en wat melk 225 a 275. De handel was in beide afdeelingen zeer traag. Vette koeien waren iets ruimer, le kwaliteit 0.95 a 1—, enkele zeer goede f 1j05; 2e kw. 0.76 a 0.85. Nuchtere kalveren 8 a 10; schapen iets lager; jonge vette 28 a 36; oude '25 a 86: fokschapen) 22 a 30, weidelaimmeren 15 a 18; springrammen 25 a 35. Vette varkens met goeden aanvoer 0.70 a 0.73 p. K.G. Te Schagen verbrandde ln den nacht van Woensdag op Donderdag een klein bedrijfje. Bij den tellen wind viel aan behoud niet te denken. Daar het gebouwr zeer afgelegen stond aan den Rooden dijk, was gevaar voor andere gebouwen uitgesloten. De bewoner en eigenaa® was O. Jaar. Te Sohagen is vanwege Het Witte Kruis met 28 deelneemsters een moederoursus ge opend, Hat onderwijs wordt gegeven door een gediplomeerd „zuster". De ziektevereeniiging „Help u zelf" hield voor een paar dagen in de „Cérès" hare ge wone vergadering. Na de gebruikelijke (me ning werd een overzioht gegeven van den toestand). De ontvangsten hadden 31422® bedragen, de uitgaven 179. Aan ziekengeld was 100 uitgegeven en wel aan 9 perso nen in 80 ziektedagen. Het ledental' bleef ongewijzigd 166. Bijzondere besprekingen kwamen niet aan de orde. In het 8e kwartaal van 1926 werden op de Schager markt aangevoerd 105 paarden (133); 412 magere geldekoeien) (233); 1183 vette- geldekoeien (1063; 867 melk- en kalf koeien (400); 86 -pinken (27); 490 nuchtere kalveren (566); 16 graskalveren; 6515 vette schapen (3221); 365 magere schapen (60); 2619 overhouders (2362); 491 vette var kens (967); 318 magere varkens (821); 1693 biggen (1396). Het tweede /tuschen, haakjes geplaatste cijfer geeft den aanvoer in het 2e kwartaal aan. WIERINGEN. Vergadering van de vereeniging „Om hoog", gehouden op Donderdag 14 October 1926, des avonds 8 uur, in- de achterzaal van de Ned. Herv; Kerk te Hippolytushoef. Door den voorzitter, den WelEerw. heer Ds. Van der Veen, worden de aanwezigen-, slechts 10 personen, welkom geheeten, en' de vergade ring geopend, waarna door den secretaris, den heer R. Windsma, de notulen der vorige vergadering worden voorgelezen en met dank zonder op- of aanmerkingen goedge keurd. Nu volgde bestuursverkiezing, De aftre dende leden, de heeren O. J. Bosker en R. Windsma werden herkozen en namen hunne herbenoeming aan. Door den penningmees ter, den heer B. Kat, wordt rekening en verantwoording gedaan, welke in orde wordt bevonden met een batig saldo van 73 en goedgekeurd met dank aan den peruning- ter voor zij-n riohtig beheer. Hierna volgde bespreking over de oprich ting van cursussen. Na eenige düscussiën werd besloten om pogingen in het werk te stellen om te komen tot oprichting van een handwerkcursus voor dames, houtsnijden en- teekencursus voor jongens; een zang- en' gymnastiekvereeniging voor dames eh hee ren, en Pinksteren as. een huisviyttenitoon- stelling te houden. Getracht zal worden ln overleg met de directie der Zuiderzeewerken te treden en plaatsing aan te vragen voor twee cantine- gebouwen, een te Den Oever en een te Haukes, in welke gebouwen de arbeiders bij de Zuiderzeewerken hun vrijen «tijd kunnen doorbrengen -met het lezen van allerlei boe ken en geschriften, damman* schaken, piano- of orgelspel, enz., enz., en waar niets anders dan alcoholvrije dranken1 gebruikt kunnen) worden. Verder niets meer aan- de orde zijinde, sluit voorzitter met dank voor de opkomst en medewerking de vergadering. Burger Brandwaarborg Vereeniging. Algemeene vergadering van de Burger Brandwaarborg Vereeniging alhier ge houden op Donderdag 14 October 1926, des v.m. 10 uur in 't Hotel van den heer M. de Haan, met aanwezig slechts 10 personen. De voorzitter, de heer Joh. Takes Tz., opent de vergadering waarna door den secretaris, den heer W. de Vries, de notulen der vorige vergadering worden gelezen en onveranderd goedgekeurd. Hierna volgde rekening en verant woording van den penningmeester, den heer J. de Beurs, waaruit bleek dat de ontvangsten bedroegen f 16.801.14 waar tegenoverstond eene uitgaaf van f16.630.60 zoodat een batig saldo groot f 270.64 in kas was. Zonder eenige op- of aanmerking werd de rekening goedgekeurd. Verder niets meer aan de orde zijnde, ook de rondvraag leverde niets op, sloot de voorzitter deze korte vergadering. Mond. en klauwzeer. Men deelt ons mede dat ter secretarie aangifte is gedaan van mond- en klauw zeer onder 't rundvee van de heeren D. Veerdig en P. Lont Vet, en dat een dus danige ziekte onder 't rundvee van mej. de wed. J. N. Rotgans is geweken. TEXEL. Deze week werden van hier verzonden; 112 schapen, 61 lammeren, 49 varkens, 12 paarden, 6 koeien, 4 kalveren, 7 veulens. Door het stormachtige weer kon de visschersvloot de geheele week niet uit varen. Ook de palingyisschera maken slechte zaken. De vangst is gering en buitendien zijn er met de laatste stormen vel© netten en fuiken verloren gegaan. De heer J. Boon, oommies 2e klas der directe belastingen te Gendringen, heeft met gunstig gevolg examen afgelegd voor commies le klas. Bij den strandvonder te Den Hoorn la een sloep aangebracht gemerkt Na 162. De sloep was 16 voet lang en 7 voet breed, rood geverfd, met zwarte rand en van binnen grijs. De oom uit Amerika. Een Fransch postbeambte, te Böne ln Algiers werkzaam, zekere Antoine Rossi, een vader van negen kinderen, heeft een ongehoorde buitenkans. Zijn oom, die op 98-jarigen leeftijd ergens in den Ameri- kaanschen staat Mississippi is gestorven, heeft hem tot eenig erfgenaam benoemd, zoodat hem ten deel -valt de kleinigheid van 15 millioen dollar oftewel 626 mil lioen francs, ongeacht nog een bloeiende katoenspinnerij-- TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht ln dan morgen van 10 October. Medegedeeld door het Kon. Nederlandach Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste stand 771.9, te Isa fjord. Laagste stand 747.7 te Vardö. Verwachting: Zwakke tot matige veranderlijke wind, meest zwaar bewolkt of betrokken, waar schijnlijk nog regen, aanvankelijk iets kouder. Verloofd: en J. A. SWATERS, Med. Stud. Helder, Kanaalweg 8a, I 4 Ootober Amsterdam, l 1926. Poggenbeckstr,23i, Getrouwd: on A SCHAAP, die hartelijk dank zeggen voor de veld blijken van belangstel ling by hun huweiyk onder vonden. Helder, 14 October 1926. Aan allen, die biyken hebben f;egeven van hunne belangstel- ing by ons Zilveren Huweiyks- feest, onzen oprechten dank. J. BOUMA en Echtgenoote. van Enkhuizen. van Alkmaar. Collecte voor rente en aflossing, 'a Avonds half zeven: J. J. VAN KEMPEN, van Haarlem. Over en ten bate van de Amsterdamsohe StadBzending van Wilhelmlnastraat naar Krugerstraat 23, Groentenhandel. GEVRAAGD AANGEBODEN Gevraagd Ky een alleen wonende oude Dame een net MEISJE, boven 25 jaar, halve dagen werken, des nachts komen slapen. Adres: Loodsgracht 61. Gevraagd een flinke DAG DIENSTBODE. Zondags vry. Adres: Spoorstraat 66. Voor terstond gevraagd een flinke Dienstbode of Iemand voor de Huishouding, voor dag of dag en nacht Adres: Spoorstraat 48. Er biedt zich aan een MATRASSENMAKER, tevens kunnende behangen. Brieven onder Nr. 348, kan het Bureau van dit blad. Vele KOMMIEZEN en POLITIE-AGENTEN gevraagd. 22—80 jaar. Begin salaris f 1200.Inlichtingen verstrekt M. v. d. BROEK, GRONINGEN, Postbus 70. BRIEVEN op ADVERTENTIËN Bestelt Uw druk erk bi| C. DE BOER Jr. (gevraagd, te koop, te huur enz.),v.1 t/m. 3 regels 40ct., elke regel meer 10 ct. Aan ons Bureau te bevragen of mat brieven 10 cent extra. t Wékélijksche causerie. Schager marlet. Brand. Een „moedercursus". „Help u zelf". De aanvoer in het 3e kwartaal. „Omhoog". TILIA HEEROMA T. L. SLIKKER Ds LUTHERSCHE KERK. ZONDAG 17 OCTOBER, 'i morgens 10 uur: K. P. C. A. GRAMBERG, Z0NDAQ, v.m. 10 uur Ds. H. J. HAK, 1 Meermalen komt het- voor dat wij brieven ontvangen, geadresseerd aan de „Heldersche Courant", die bij opening betrekking blijken ta hebben op een In ons blad geplaatste advertentie. Men heeft er dan niet aangedacht het nummer van de advertentie op de envelop ta var- melden. Wij verzoeken beleefd steeds het nummer duidelijk op de envelop te schrijven In den linker be nedenhoek. Adm. Held. Crt.

Heldersche Courant | 1926 | | pagina 8