UIT DEN OMTREK U stelt zeer veel prijs op Uw goed. Begin dus nog heden met de Rinso waschmethode. Marineberfchten. Gemeenteraad van Callantsoog. gehouden den 9den Ootober 1028. 'Voorzitter, tevens secretaris: Mr. D. Breebaart. Alle leden ztjtn aanwezig. Ingekomen stokken. Verzoek van het gemeentebestuur van Arnemuiden om adihaesie te betuigen aan een .tot den 'Minister van Onderwijs, Kun sten en Wetenschappen gericht adres, hou dende verzoek te willen 'bevorderen, dat het 4e lid! van1 art. 104 van de Lager Onderwijs wet in dien zin worde gewijzigd, dat de door het bestuur der schoolgemeente van de bui- tenleerlingen geïnde schoolgelden in min dering worden gebracht op de uitkeering, die de buitengemeenten voor die leerlingen zjjn verschuldigd. Burgemeester en Wethouders zijn het met de strekking van het verzoek geheel eens, doch zijn van oordeel, dat het op den weg der gemeentebesturen ligt. zich voor derge lijke zaken tot de Vereeniging van Neder; landsche Gemeenten te wenden, waarom zij voorstellen, dit aan genoemd gemeentebe stuur te berichten. Aldus wordt 'besloten. Vastgesteld wordt een suppletoir kohier hondenbelasting tot een bedrag van 20. 'Burgemeester en Wethouders worden ge machtigd tot het aangaan van een nieuw stroomleveringsüontract imet het PJ3.N. voor den tijd' van 5 jaren. Conversie geldleenlng. Op voorstel van B. en W. wordt met al gemeens stemmen' besloten tot algeheele ai- lossing van het restant der geldleening ad 37.500, oorspronkelijk groot 46.000, ren tende 6*/i voor stichting van het elec- trisch stroomnet, en tot dekking dier ailos- sing eene leening aan te gaan met de Bank voor NederL Gemeenten tegen eene rente van 4'/i en een koers van 100, op welke voorwaarden genoemde Bank tot het ver strekken der leening bereid is. Verkoop gemeentegrond, De heer S. Kooger, wethouder dezer ge meente, verzoekt van de Gemeente te mo gen koopen voor 460 een gedeelte, ter grootte van 800 M'., van den grond, gelegen aan de Noordwestzijde van het Dorpsplein, teneinde daarop een woonhuis te bouwen. Behoudens vrijstelling van het in art. 1608 van het Burgerlijk Wetboek neerge legd verbod, wordt besloten het verzoek in te willigen. Jaarwedden der wethouders. De meerderheid van het Ooilege van B. en W. stelt voor, de jaarwedden der wet houders, die thans 60 per jaar bedragen, elk met 20 te verhoogen, daar deze wed den geen voldoende vergoeding geven voor de inkomstenderving, die de waarneming van dit ambt meebrengt, hetgeen toch naar hun meerling al het minste is, waaraan een zoodanige vergoeding moet voldoen. Wethouder Kruisveld is van meening, dat de jaarwedden te laag zijn, doch acht den tijd voor verhooging nog niet gekomen, om dat de gemeenterekening nog altijd' sluit met een nadeelig saldo. De Voorzitter antwoordt, dat er veel kans is, dat er op de gemeenterekening 1928 een batig saldo zal zijn. De heer Hollander vraagt vergelijkend cijfermateriaal. De Voorzitter kan geen cijfers geven, maar kan de verzekering geven, dat de jaar wedden in de omliggende gemeenten vrij wat hooger zijn. De heer Hollander acht verhooging niet misplaatst. De heer Mooij: is van oordeel, dat elk raadslid het wethoudersambt moet kunnen waarnemen en daartoe is noodig, dat de jaar wedde in elk geval voldoende vergoeding biedt voor loonderving. Dit is thans niet het gevaL Daarom zal hij vóór stemmen. De heeren Veui en Vries zijn tegen het voorstel met het oog op den financieelen toestand der gemeente. Met 4 tegen 8 stemmen wordt het voorstel aangenomen. Presentiegeld leden stembureaus., Besloten wordt, aan de leden der stem bureaus (en van- het Hoofdstembureau voor de verkiezing van de leden van dien Raad) een presentiegeld' toe te kennen van 2 tot 4 per zitting, naar gelang van den duur. Opcenten Grondbelasting. Met algemeen© stemmen wordt besloten het. aantal opcenten op de hoofdsom der Grondbelasting voor de gebouwde eigen dommen te verlagen van 80 tot 60. Bublside aanvragen. Afwijzend wordt beschikt op de aanvragen van1 de NederL Ver. voor den Volkszang en de Commissie voor vakonderwijs van den Ned. Politiebond. Toegezegd worden de volgende subsidies: Commissie voor Malariabestrijding voor de bevolking in Noord-Holland: 1 cent per inwoner. Aid. Callantsoog Genootschap Kinder- herstelllngs- en Vacantiekolonles: 60. Schager Handeldrijvende en Industrleele Middenstandsvereendglng voor eiken leerling uit Callantsoog, die een der cursussen in boekhouden enz. volgt 10, tot een maxi mum van 80. Fanfarekorps: 60. Aan laiatstgenoemd© subsidie worden de volgende voorwaarden verbonden: lo. het bestuur moet inzage geven van de boeken; 2o. de Vereeniging moet eenige openlucht- concerten geven, waarvan 1 of meer te Groote Keoten. Behandeling Gemeente begroeting 1020. De Oommissie tot nazien der 'begrooting wenscht de jaarwedde van den ambtenaar ter secretarie, thans bedragende 600, te verlagen tot f 800. De Voorzitter acht verlaging dier wedde niet in het belang der Gemeente, inconse quent in verband met do verhooging van de jaarwedden der wethouders en in strijd! met de rechtszekerheid van de positie der amb tenaren. De heer Van der Plas zegt, dat het nu al de derde maal is, dat dit punt biji de 'begroo ting ter sprake komt en telkens de door een deel van dit Ooilege gewenschte verlaging dier wedde wordt uitgesteld. Hü vreest, dat als nu niet tot vermindering wordt overge gaan, het huidige 'bedrag op de begrooting zal blijven. Hij wenscht daarom niet aan de handhaving van deze wedde mee te werken. De heer Veul merkt op, dat in 1927 de wedde nog tot het bedrag van 600 is uit getrokken, met de toezegging, dat in de naaste toekomst met een jongere kracht zou kunnen worden volstaan. Ook hü is voor de voorgestelde vermindering. De heer Mooij is van oordeel, dat de Raad niet mag tornen aan een salaris, zooals dat bü de benoeming is vastgesteld. Wethouder Kruisveld staat op het stand punt, dlat indien de Burgemeester, die te vens secretaris is, een assistent wenscht, hü dien uit eigen middelen dien tte betalen. De Voorzitter vindt het onredelijk van wethouder Kruisveld, dat hü onder de vorige burgemeesters nooit tegen dezen begroo- tingspost heeft geageerd, en er mee begon nen is zoodra hij dit ambt bekleedde. De heer Kruisveld werpt tegen, dat er in den Distributietijd veel meer werk op de secretarie was dan thans. In stemming, gebracht, wordt het voorstel der Oommissie met 6 tegen 2 stemmen, die van de heeren Kooger en Mooij, aangeno men. De Voorzitter deelt mede, dat hü Gede puteerde Staten met zjjn bedenkingen tegen dit besluit in kennis zal stellen. Op grond van het raadsbesluit van October 1926 is een bedrag van 100 uitgetrokken els bijdrage in een eventueel exploitatie tekort van het Centraal Ziekenhuis te Alk maar. De heer Veui stelt voor genoemd raads besluit in te trekken, daar hü de gemeente niet meer aan de gedane toezegging gebon den acht, op grond van de gewijzigde Inrich ting van het Ziekenhuis. De Voorzitter bestrijdt deze zienswijze en merkt op, dat naar de meening van deskun digen de gewijzigde opzet van het Zieken huis geen afbreuk zal doen aan de waarde als zoodanig. Het voorstel wordt met 2 tegen 6 stemmen verworpen. Vóór stemmen de heeren Veu en Vries. Volgt vaststelling der Begrooting in in komsten en uitgaven (gewone dienst) op 40.860. Begrooting G.BjR: Baten en Lasten 11.621.60. Algemeen Armbestuur: Ontv. en Uitg. 8189. Volgt sluiting. Wieringen. LIJST VAN INGEKOMEN EN VERTROKKEN PERSONEN. Gedurende die maand September 1928. Ingekomen personen: J. Drenth en ge zin van Odoorn; H. Heijnen en echtg. van Wouw; L. de Neetff en echtg. van Rotterdam; W. J. P. Russcher van Alk maar; W. H. van Opstal van Amsterdam; T. A. Ippeli en J. Ippel van Almkerk; R. Pais en gezin van Anna Paulowna; L. Steigstra, geb. Geeraerts van Anderlecht (België); H. van Dijk en gezin van Odioorn; K. Kikkert van1 Den Helder; W. de Vries van Haarlem; G. Overberg en gezin van Gasselte; Au Lesterhuis van Groningen; A. A. K. Blokland en gezin van Sliedirecht; G. Luikeng en gezin van Emmen A. van Goor en gezin van Wii- dervank; R. J. Blaauboer van Den Hel der; Joh, van Prooijen van Dordrecht; P. Maijer van Beeimster; 8. Bos van Oude Pekela; Ph. Deija van Poortugaal; J. Har- tog van Sliedrecht; R. Kraai van Wierin- gerwaard; .J. A. van der Hoek van Am. sterdam; Joh. Greverg van Winterswijk; H. van GHfer en gezin van Oosterhout; A. Heüerman en gezin van Onstwedde; F. Leemberg van Wieringerwaard; P. de Bondt en gezin van Bariingen; R. Erin- ga van Vlagtwedde; A. Koppel van Nieu we Niedorp; L J. Krijger van Anna Paulowna; Jao. Kedj en ochtg, van Tho len; H. véld van Vries; S, Werkman van Termiunten; F. Bos en gezin van Anna Paulowna. Vertrokken personen: J. Bavtng nnqv WMervank; J. NicoLai naar Wieringer waard; H. Krijgsman naar Den Helder; Joh. Takes naar Zlutphen; G. W. J. Hofls en gezin naar Amsterdam; N. Wiegel naar Den Helder; W. Bakker naar Stte- dteoht; W. J. Ronda naar Groningen; G. Nüpkema naar Alkmaar. O VER WERKVERG UN NIN G. Door den Hoofdinspecteur van den Ar beid is overwerkvergunning verleend aan W. Hermans alhier, tot en piet 1 Decem ber 1928 ten behoeve van dón onderbouw en bekomende werken voor het eloctrl- sche gemaal in de EFhoever koog. MOND- EN KLAUWZEER. Sedert de vorige opgave is mond1- en klauwzeer geconstateerd onder het vee van Jb. Tijgen Mz., Gesterweg 8; P Koorn, Noorderbuurt 10; R. Kuut, Wes- terlanderweg 47; D. van Duin, Westen klief 12; Luc. Mulder, Stroeërweg 88; O. Keijzer, KLeitelweg 5 en S. Bakker Sz., Gesterweg 11. Over het algemeen zijn de gevallen van lichten aard; echter zün bij den veehouder A. Kooij te Noordburen twee kalveren gestorven1. GEVOLG VAN DE DROOGTE? Gedurende de inaand September rijn 31 perceelen in deze gemeente aangeslo ten aan de waterleiding (hieronder niet begrepen de nieuwbouw). Burgerlijke Stand van Wieringen over September 1928. GEBOREN: Siimon, z. v. S. Koorn en D. Oithof; Bastiaan, z. v. B. van Breugel en L. F. J. de Peute; Hermina, dL t. D. Kop en A. S. van Heumen'; Kornelis, z. v. J. L. Dekker en J. T. P. Groenenberg; Catharïna, d. v. O. Boeraen en D. Bakker; Leonardus, z. v. L. Vermaat en E. Wou denberg; Jan, z. v. N. Wams en G. Post; Catharina Geertruida, d. v. W. Snooij en A. O. Herkemeder; Fraflgois, z. v. G. J. van Weflij en A. Sachse; Maartje, d. v. K. Heggeiaar en G. H. Schoon. ONDERTROUWD: E. Barelds en M. Poel; H. Molema en A. Taai; J. Hartog en D. E. Bakker; P. 'Doesburg en N. Smit GETROUWD: J. Besseling en G. Du- da; E. Barelds en M. Kool; H. Molema en A. Taal OVERLEDEN: S. Schenk, 71 jaar, wei van M. Kooij; R. Droog, 69 jaar, echtg. van W. P. Hegeman. UITVOERING ZUIDERZEE. 8TEUNWET. Door den' Minister van Waterstaat zijn geldelijke tegemoetkomingen ingevolge de Zuiderzeesteunwet verleend aan Jn. Post Jz., Westerland; W. Breet, Wester- landerlaan; P. Bakker Sz., Westerlander- laan4; J. Waal, Zandburen 11; Joh. Takes Kzl, Westerland; J. Breed Hz., Belt 29. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de OX. school te Hippolytushoef, in de plaats van mej. Duij vetter, die wederom door ziekte afwezig is, is 'benoemd mej. A. J. de Snaüer, te Deu Helder, met ingang van 10 October. Schagen. HANDICAP-DRAVERIJ. Uitslag der handicap-draverij op 9 Oo tober te Sint Maartensbrug, gem. Zijpe. Ingesohreven 17 paarden. Baanlengte 826 M. Ie prijs Marie P, 826 M^ eigenaar A. van Stralen, berijder D. Klomp; 2e prijs Senator Axbod, 820 M~, eigenaar Z. Da- vidson, berijder K. Bakker; 8e prijs Marie Magoovan, 825 M., eigenaar Th. Smit, berijder B. ten Hage; 4e prijs Kunstier, 805 M., eigenaar Jb. Koning. Stoomvaartberichten Ingezonden Mededeellng. 31 Oct.: serg.-konstabel J. W. G. Mijnhardt van H. Hendrik naar M.k. Amsterdam; ld. K. Prins van Wachtschip Vlissingen naar H. Hendrik. Hr. Ma jDe Ruyter" en „Evertsen". Blijkens bij het departement van de fensie ingiekomen' bericht zün de torpedo- bootjagers De Ruyter en Evertsen Dins dag van Marseille vertrokken ter voort zetting van de reis naar Oost-Indië. De onderofficieren van deze scheipen legden bloomen op het graf van den bootsman De Rücke. Legerberichten. Radiograrisch Weerbericht, naar waarnemingen verricht In den morgen van U October. Medegedeeld door het Kon. Nederlandach Meteorologisch Instituut te De Bilt Hoogste stand 764.8 te AkureyrL Laagste stand 746J. te Biaoksod. Verwachting: Matige tot krachtige, tijdelijk wellicht stormachtige Zuidwestelijke tot Weste lijke later weer krimpend© wind, bewolkt of zwaar bewolkt met tijdelijke opklaring» regenbuien, zachter des nachta Haven van Nieuwediep. Stoomvaart Mij. Nederland Chr. Huijgens, u., 8 Oct. v. Sabang. Jan Pietersz. Goen, t., 8 Oct. v. Sabang. Karimoen, un 9 Oct. Suez. Prinses Juliana. u., 10 Oct. te Southamptoc. Rotti, t, pass. 8 Oct. Gibraltar. Sembilan, t-, 9 Oct v. Sabang. Joban de Wïtt, u., io Oct. v. Soez. Kon. Ned. Stoomboot Maatschappij. Ares, 9 Oct. te Bremen. Ariadne, io Oct. te A'dam. Baarn, 9 Oct. v. R'dam. Berenice, 9 Oct. te Tarragona. Clio, 9 Oct. v. Lissabon. Eoa, 9 Oct. te Savona. Hans Arp, 9 Oct. v. A'dam Irene, 8 Oct. v. Patras. Perseus, 9 Oct. te Fiume. Strabo, 9 Oct. v. A'dam. Adonis, 8 Oct. v. Cadix. Almelo, 7 Oct. te Antwerpen. Astrea, 8 Oct. te New-York. Calypso, 7 Oct. te New-York. Erato, 8 Oct. te Danzig. Hebe, 9 Oct. te A'dam. Minerva, t., 9 Oct. v. Havre. Neptun-us, 8 Oct v. Gibraltar. Odysseus, 9 Oct v. Kopenhagen. Proteus, 9 Oct. v. Odense. Poseidon, 9 Oct. v. Huelva. Saturnus, 8 Oct. v. Napels. Simon Bolivar, u., 7 Oct v. P. Colombia. Triton, 9 Oct te Smyrna. Ulysses, 7 Oct. v. Curacao, Zeus, 10 Oct. te A'dam. Deucalion, 10 Oct te Constanza. Hercules, u., 10 Oct. v. La Guayra Hermes, pass. 9 Oct Gibraltar. Juno, 10 Oct. te Livorno. Pluto, 9 Oct. te A'dam. Telamom, t., pass. 9 Oct. Azoren. Venus, 10 Oct. te A'dam. Kon. Holl. Lloyd. Zaanland, u., 9 Oct. v. Rio Grande Kennemerland, u, 9 Oct te Rio Janeiro. Maasland, u., 8 Oct. v. Leixoes. Kernland, t., 10 Oct. v. Victoria. Kon. Paketvaartmaatschappij. Lamaire, 6 Oct. v. Tbursday. Nieuw Holland, 8 Oct. te Melbonrne. Van Spilbergen^ 8 Oct. v. Belawan. Halcyon Lijn. Stad Haarlem, 9 Oct. v. St. Vincent HollandAfrika Lijn. Vechfrdijik, t., 7 Oct. v. Beira. Holland—Weat-Afrika Lijn. Eemstroom, 9 Oct. v. A'dam. Kilstroom, t., 8 Oct. Las Palmas gep. Reggestroom, t, 7 Oct. v. Conakry. Vlieland, u., 8 Oct. v. Las Palmas. A'bireo, 10 Oct. v. Hamfburg. Holland—Amerika Lijn. Veendam, 9 Oct te R'dam. Drecihtdijk, 6 Oct te Los Angel es. Edaan, 7 Oct. te Tampico. Radnorshire, 8 Oct. te Panama. Westerdijk, 8 Oct. te Philadelphla. Burgerdijk, 9 Oct te Philadelphla. Lochgoil, 7 Oct. te San Francisco. Volendam, 10 Oct v. Boulogne Waaldijk, pass. 10 Oct. Lizard. Grootendijk, 6 Oct. van San Francisco. Kinderdijk, 8 Oct. v. Astoria. N a renta, 9 Oct. v. Vancouver. Holland—Britach-Indië Lijn. IJselkerk, t, 8 Oct te Antwerpen. Meerkerk, 8 Oct. te Antwerpen. Stadsdijk, u.( pas». 9 Oct Gibraltar. Andijk, u., 10 Oct v. Madras. HollandAustralië Lijn. Abbekerk, t., 10 Oct. v. Duinkerken. Djember, 9 Oct. te Antwerpen. Samarinda, u., 6 Oct. te Albany. Arendskerk, t., 10 Oct. v. Sydney. Holland—O.-Axië Lijn. Gemma, u., 10 Oct. v. Singapore. Salabangka, t., 7 Oct v. Manilla. Ouderkerk, t., 8 Oct v. Genua. Zosmaj u., 10 Oct. te Genua. JavaNew-York Lijn. Rhesus, 7 Oct v. Belawan. Simaloer, 7 Oct v. Paramaribo. Breedijk, pass. 9 Oct Azoren. Knight Compaaion, 9 Oct v. Padang. JavaBengalen Lijn. Batoe, 8 Oct. te Rangoon. JavaChina—Japan Lijn. Tjikembang, 8 Oct. v. Shangihal. Tj.'kini, 6 Oct. v. ShanghaL Tjipanas, 6 Oct v. Manilla. Tjimanoek, 8 Oct. v. Hongkong. Rotterdamsche Lloyd. Deli, 10 Oct te R'dam. Slamat, u, 9 Oct. v. Tanger. Bandoeng, u., pass. 9 Oct. Finisterre. In^rapoera, 12 Oct. te R'dam verwacht. Menado, t, pass. 9 Oct Sagres. Pa'embang, t., pass. 8 Oct. Perim. Toba, t., 9 Oct. te Suez. Kedoe, t., pass. 9 Oct. Suez. Kertosono, u., 10 Oct. te Sabaag. Kota Inten, 10 Oct. te Batavia. Siantar, u, pass. 9 Oct. Pamtellaria. Sibajak, 10 Oct. v. Batavia. RotterdamZuid-Amerika Lijn. AlrwaJci, t., pass. 9 Oct Fernando Noronha. Alcyone, 9 Oct. v. R'dam. Alchiba, t, 8 Oct. v. Montevidea Alphacca, t., 9 Oct. Las Palmas gep. Stoomvaartmaatschappij Oceaan. Calchas, 9 Oct. v. Tsingtao. Jason, 7 Oct. v. Port Said. Ningchow, pass. 8 Oct. Perim. Phron-tis, pass. 8 Oct Perim. Sarpedon, 9 Oct. v. Singapore. Tantalus, 10 Oct. te A'dam. Eurymedon, 10 Oct v. A'dam. Melampus, 9 Oct. te Liverpool. Polydorus, 8 Oct. v. Padang. Emzctco Lija Jonge Maria, 8 Oct. te Savona. Luit. ter zee ie kl. W. F. van Langeveld is aangewezen voor den dienst in Oost-Indië en per particuliere gelegenheid daarheen ver- I trokken. De voor den dienst In Oost-Indië aangewe zen onlangs benoemde luit. ter zee 3e kl. A. M. Valkenburg, H. Kolff, R. Hofstra, J. W. Bach Kolling, G. P. de Lange, M. C. Grou- delle, H. W. A. Mandsen en N. W. Sluijter hebben hunne bestemming gevolgd. Den 6en Oct. per s.s. P. C. Hooft uit O.-I. in Nederland teruggekeerd: Bootsman J. de Langen Wendela, korp.- vliegtuigmaker J. H. Hoogakker, korp. der mar9. J. Mud, marinier ie kl. W. van der Pol, A. Molenbroek, M. de Gooijer, H. T. Groet* bos, A. H. Teunissen, A. van Eldijk, A. J. A. van Oppen, J. Holdorp, E. Rijkse en mar. ae kl. J. E. van Dijk en W. F. Overbeek. 31 Oct: macht.-majoor J. Dolleman van H. Hendrik naar Mar.kaz. Amsterdam; serg.- macht N. Mooij van v. Speijk naar H. Hen drik. 27 Oct.: bootsman J. C. J. van Gelderen van H. Hendrik naar Wachtschip Vlissingen. 31 Oct.: bootsman J. C. de Wolf van Wacht schip Vlissingen naar H. Hendrik. 20 Oct.: scrg.-vlgtmr. C. Blaak van de Mok naar de Kooij en i<L V. J. Leder van de Kooij naar de Mok. 12 Oct: serg.-zvpl. F. W. Netten van Tri ton naar Mar.-hospitaal en de id. H. Dirkzwa ger van Mar.hospl. naar Triton. De sergeanten-vliegtuigmaker J. Dol, A. Bruin en J. J. Lange zijn bestemd een der eerstvolgende maanden naar O.-I. te wprdëfc uitgezonden. De politiekruiser Triton, commandant de luit. ter zoc H. Vreedenberg, is gisteren van het toezicht op de NoordzeevisgcheriJ op 's Rijkswerf alhier teruggekeerd. Luit. ter zee ie kl. J. van Leeuwen, die bin nenkort wordt ontheven van het bevel over Hr. Ms. torpedoboot Z 6 te Nieuwediep, is bestemd voor den dienst in Oost-Indië. Lult. ter zee ie kl. J. J. Wickers, onlangs uit Oost-Indië teruggekeerd, wordt geplaatst bij de Onderzeedienstkazerne te Willemsoord. Luit. ter zee 2e kl. van de marinereserve F. C. van Drimmelen wordt 16 Oct. geplaatst aam boord van Hr. Ma. Wachtschip te Wil lemsoord. Off. van gez. der ie kl. V. M. J. Kettlitz, belast met den geneeskundigen buitendienst van de zeemacht en de landmacht te Willems oord wordt den 5en November a.a. ter be schikking gesteld en met dien datum vervan gen door zijn ranggenoot M. van der Sluijs, die voor de overname van den dienst den ten Nov. te Willemsoord wordt sepilaatst. Met ingang van 13 October zijn bij het re» kust-art. aangesteld tot dienstplichtig korpt de dicnsplichtigen J. Fris, P. Meijer, J. Mo lenkamp, J. Ruiter van I-R.K.A. en A. Kluif hout, F. v. Lamgevelde, J. Luijendijk, K. Meijer» en W. G. Klijn' van 2-R.K.A. 10 Oct. 1928. Aangekomen van Harlingen en vertrokkes naar Londen Eng. s.s. „Heron". Aangekomen van Rotterdam „Generaal Michiels" om proef te stoomen. 9 Oct 1928. Hr. Ms. „Triton" is teruggekeerd van politie toezicht op de Noordzee. 11 Oct. 1928. Aangekomen van; Londen «a vertokksS Haxknaen Eng. n1n„n"

Heldersche Courant | 1928 | | pagina 8