U vindt bij ons Damestasschen. J. van Willigen Tijdelijk 20 procent Korting De STOOMERIJ en VERVERIJ van S. KROM - Weststraat - Stoomt en verft alle goederen Winkel: KEIZERSTRAAT 31 - Telefoon 473 Julianadorp. NED. BOND V. ARBEIDERS IN LAND-, TUINBOUW- EN ZUIVELBEDRIJF. De afdeeling Koegras van den Ner. Bond van Arbeiders in het Landbouw-, Tuinbouw- en Zuivelbedrijf hield Zater dagavond hare jaarvergadering in het café „Prins Hendrik" van den heer H. J. Beu neman. Aanwezig waren slechts 16 leden. De vïce-voorzitter, de heer T. van IJzen- doorn, opende de vergadering en verzocht den secretaris, den heer K. Wijnsma, de notulen te willen lezen, welke onveranderd werden vastgesteld. De Ingekomen Stukken welke alle van ouden datum waren, werden voor kennis geving aangenomen, en verschaften dan ook geen nieuws voor de vergadering. Getracht zal worden voor de leden, die in Den Helder wonen, gedaan te krijgen, dat deze, wanneer zij moeten stempelen, dit op den Gemeentelijken Arbeidsbeurs kunnen doen. Rekening en verantwoording. Volgt Rekening en Verantwoording van den penningmeester, de heer K. Wijnsma. Rapporteur is de heer J. Dijkshoorn Jz. 4e kwartaal 3928: ontvangsten 102.25V, uitgaven 156.70, saldo 36.55. Nagezien op 9 Januari 1929. Ie kwartaal 1929: ontvangsten 165.89, uitgaven 148.28, saldo 17.66. Nagezien op 10 April 1929. 2e kwartaal 1929: ontvangsten f 220.76, uitgaven 165.22V2, saldo f 65.b81l3. Nage zien op 8 Juli 1929. »8e kwartaal 1929: ontvangsten f 880.31, uitgaven 269.05, saldo 60.86. Nagezien op 8 November 1929. Uitkeerlng aan werklooze leden. Op 16 Mei 1929 werd eveneens de admi nistratie van de Werkloozenkas nagezien en bleek dat er door de werklooze leden 122 wachtdagen gemaakt waren en 695 uitkee- ringsdagen tot een bedrag van f 910.60. Niemand verlangde over deze gegevens nader het woord en werden deze door de vergadering met dank aan den Penning meester en Controlecommissie, goedge keurd. Bij de Bestuursverkiezing waren aan de beurt van aftreden de heeren W. Amels en P. Bregman, beiden direct herkiesbaar. Laatstgenoemde die voorzitter van de af- deeling is, heeft echter te kennen gegeven, dat hij voor zijn functie a's voorzitter be dankte. De beide aftredenden worden daar na herkozen. Vervolgens heeft het Bestuur gemeend zich met een tweetal leden te moeten uit breiden, daar 5 leden nu juist geen groot aantal is. Tot stemming overgaande wor den tot bestuursleden gekozen de heeren J. Leeuwerink en G. J. Logemann, die bei den de benoeming aanvaarden. De functies worden later onderling verdeeld. Het punt Bespreking Werkloozenkas moet vervallen daar de inleider daarvoor niet aanwezig is. Benoeming van een bode. Aan de orde is verder de benoeming van een Bode. Uit de vergadering wordt het voorstel gedaan om het loon van 1 cent per lid op 3 cent per lid en per week te bren gen plus de 15.uit de kas. Hierover ontspon zich eenige discussie, het voor en het tegen werd onder de oogen gezien, maar toch tenslotte het voor stel om de belooning van den Bode op 3 cent per lid en per week te brengen plus 15.uit de kas aangenomen. Tot Bode werd verder benoemd de heer K. Wijnsma. Voor de leden die in Den Helder wonen, zal dat worden gedaan door den heer K. Klok, die zich hiervoor disponibel stelde. Rondvraag. Bij de rondvraag weid door den heer J. Leeuwerink medegedeeld dat een Bestuurs lid uit Anna Paulowna hem gevraagd had om het Bestuur van de Afd. Koegras te be wegen tot het houden van een conferentie daar er eenige zeer belangrijke zaken, bei de afdeelingen betreffende, onder de oogen dienen te worden gezien. De conferentie zal gehouden worden. Niets meer aan de orde zijnde, volgde sluiting. Naar ons werd medegedeeld wordt het St. Nicolaasfeest voor alle schoolkinderen gehouden op Zondag 1 December a.9. in het café „Prins Hendrik" van den heer H. J. Beuneman. 't Zand. OPVOERING REVUE BOELENS. J.l. Zondagavond 24 dezer trad in de zaal van den heer Söhrieken op Albert Boelens met zijn revue-gezelschap, met hun succes-revue „Nou moet je eerlijk wezen", in twee bedrijven met ieder 9 tafreelen. Mede door den goeden naam, welke van dit gezelschap, door hun vorige revue's, hier in den omtrek, uitgaat, was de zaal stampvol. De uitbeelding, hoewel in den beginne wat stroef, was later uitstekend, vooral de passage „in den Apache-kelder", werd buitengewoon verdienstelijk gespeeld. Na afloop dankte Boelens de talrijke aanwezigen voor hun aandacht, dewelke het best tot uiting kwam door de alge- meene stilte. Hij hoopte en vertrouwde dat het ge bodene had voldaan en riep hierna allen een hartelijk tot weerziens toe. Wij hebben hieraan slechts toe te voe gen dat wij overtuigd zijn dat ieder hier mee volkomen instemde. Tot slot een alsgewoonlijk zeer druk be zocht bal. Breezand. Naar wij vernemen zal dezen winter geen tuinbouuuwcursus woorden gehou den. WONINGBOUW. Voor rekening van den heer L. Raven zal aan den Zwarteweg een lunchroom met woning en daarnaast een woonhuuis wor den gebouwd. Het werk wordt uitgevoerd door aan nemer A. A. Schouten, alhier. Ten behoeve van den heer J. Hooimeijer zal een nieuw gedeelte aan zijn bakkerij worden gebouwd. Aannemer A. A. Schouten is met den bouw belast. Anna Pauiowna. OPENB. VERG. GEREF. J. V. Naar wij vernemen, zal de Geref. Jonge- lingsvereeniging Donderdag 28 Nov. a.s. een openbare vergadering houden. Er zal voor de pauze een onderwerp uit de gew. Geschiedenis worden behandeld, terwijl na de pauze, een maatschappelijk onderwerp behandeld zal worden. Zie verder de advertentie in dit nummer. VERTELLING MET LICHTBEELDEN. Zondagmiddag hield de heer S. v. Dijk op verzoek van de vereeniging T. A. G. O. een vertelling met lichtbeelden voor kin deren van 10-14 jaar. Dat meesters ver haal verleden jaar ingeslagen was bij de jeugd, bleek wel uit de groote opkomst. Niet minder dan 170 kinderen volgden met belangstelling de lotgevallen van een Zoeloejongetje »Oe-Hoe-Oe«. Door dit ventje raakten ze eerst bekend met de gebruiken en toestanden van zijn eigen stam en daarna met die van de Bosch- jesmannen. Het was daardoor niet alleen een aangename, maar tevens ook een leerzame middag voor de kinderen. De voorzitter van de vereeniging T. A. G. O., de heer C. Keijzer, bedankte dan ook den heer van Dijk voor zijn prettige lezing en hoopte dat hij het volgende jaar zich weer beschikbaar zou willen stellen voor de vereeniging. Burgerlijke Stand van Anna Paulowna. GEBOREN: Johannes Wilhelmus, z. v. J. de Wit en E. O. Bakker. GETROUWD: Pieter Rentenaar en Grietje Keppel; Jan Beets en Elisabeth Slootweg. OVERLEDEN: Antje Grin, 65 j., wed. v. Ainthoniës Jacobus Swaerts; Johanna Borgman, 65 j., wed. v. Jan Hendrik Lips, eerder v. Pieter Lemstra. Bij besluit van den Minister van Finan ciën is aan deze gemeente een voorschot verleend van f 3450.ingevolge de Land- arbeiderswet Aan den Anna Paulownapolder is de bij besluit van 15 Dec. 1926, no. 41, tot 1 Januari 1930 verleende concessie tot hef fing van sluisgelden van binnenvaartui gen aan de sluis West einde in den Koe- graszeedijk aan het Noordhollandsch ka naal, po den besstaanden voet verlengd met den tijd van 3 jaren, alzoo tot 1 Ja nuari 1933. Naar wij vernemen worden er pogingen in het werk gesteld om gedeeltelijk langs den Zuider Molenvaartsweg een loopstraat aan te leggen. is het noodig dat door de betrokken Om dit plan te kunnen verwezenlijken eigenaren een gedeelte grond wordt af gestaan. Hierover zal een bespreking worden gehouden tusschen B. en W. en de eigenaren. Politie Anna Paulowna. Verloren: een portefeuille met beschei den en een klnderhandschoen. Van Ewijcksluis. VER VISSCHERIJBELANGEN. Verwacht mag worden, dat eene be vredlgende oplossing ten aanzien vande te betalen pachtsom en de wijze van be- visscbing mag worden tegemoet gezien, alhoewel betreurd wordt, dat ook vis- schers van andere deelen der Zuiderzee, die dus niet tot de omwonenden mogen worden gerekend, tot de bevlssohing van de Wieringer Meer worden toegelaten. ige* Op zichzelf beschouwd zou het toelaten van andere dan de omwonende visschers nog niet zoo erg zijn, maar men hau ge hoopt, wanneer de visscherij ln deze wateren alleen aan de omwonende gedu peerde Zuiderzeevlsschers zou z«n toe gestaan, onder deze visschers, die dan toch allen belang zouden hebben by een zoo goed mogelijke instandhouding dezer visscherij, eene onderlinge regeling te kunnen treffen, waardoor roof visscherij voorkomen zou worden. Wanneer echter ook visschers van elders wordt toege staan in de afgesloten Wieringer Meer te visschen (zooals reeds is geschiedt, getuige de toelating van visschers uit de gemeente Ransdorp, misschien ook wel uit andere visschersplaatsen) zal eene onderlinge regeling als werd bedoeld, veel moeilijker zijn te treffen en is dus de kans op het doodvisschen der over blijvende kanalen en vaarten hierdoor aanzienlijk toegenomen. Toch dient naar eene goede regeling te worden gestreefd. Het bestuur stelt zich voor, zoodra de onderhandelingen met de reeds meer ge noemden Ontvanger van Registratie zijn afgeloopen, de leden opnieuw bijeen te roepen, om dan te trachten verdere stap pen in het belang eener richtige instand houding der visscherij te doen, stappen, waarbij de visschers in de omliggende gemeenten, die de visscherij als binnen- visschers nog wenschen te blijven voort zetten, allen evenzeer zijn gebaat. Naar aanleiding dezer uiteenzetting komt nog ter sprake het in de afgeloopen herfst uitgevaardigde voorschrift, waar bij slechts zij, die eene vergunning hier voor hadden, gerechtigd werden tot het blijven uitoefenen der visscherij in de afgesloten wateren. Van bestuurszijde wordt hierover op gemerkt, dat dit slechts eene tijdelijke regeling betreft en een gevolg was van een conflict aan de »Oude Zeug». Een definitieve beslissing moet echter nog worden genomen. Dat echter personen, die voorheen geen Zuiderzeevisschers waren, thans voor eene vergunning in het afgesloten gebied niet in aanmerking komen, moet, nu de vischterreinen voort durend worden ingekrompen, eene zeer juiste maatregel worden geacht. Beslóten wordt nog de aankoop van fuikstokken dit jaar weer gezamenlijk te doen, om op die wijze, door het aan- koopen van een flink aantal tegen voor- deelige voorwaarden, te kunnen koopen. Door verschillende visschers wordt reeds opgave van benoodigd aantal gedaan. Nadat bij de rondvraag nog enkele minder belangrijke aangelegenheden ter sprake zijn gekomen, volgt sluiting der vergadering. Wieringen. Sinds eenige weken is in het Chr. Tehuis te Den Oever een zeer mooi radio apparaat te belnisteren. Dit toestel is de nieuwe Philips Combinatie en voor re clame-doeleinden tijdelijk welwillend afge staan door de firma van Baaren, Spoor straat te Den Helder. KIESCOLLEGE N. H. KERK. Tot leden van het Kiescollege der Ned. Herv. Kerk van Hippolytustaoef en Westerland werden Zondag j.l. de perio diek aftredende leden de heeren J. N. Mulder, D. Minnes, J. N. Bruul en H. Wilms herkozen. Een goed bezochte leden vergadering. Zondagmorgen hield de Vereeniging „Visschersbelangen", waarin zoowel de visschers van Nieuwesluis (gemeente Wieringerwaard) als die van Van Ewijck sluis zijn vereenigd, eene goed bezochte ledenvergadering in het lokaal van den heer Chr. Hoogmoed. De Voorzitter, de heer K. Keuris Azn., opende de vergadering met een woord van welkom, waarbij hij er o.a. op wees, dat, hoewel het bestuur eenerzjjds van oordeel was, dat eenig langer uitstel met het uitschrijven dezer vergadering, met het oog op aanhangige onderhandelingen mogelijk wel gewenscht zou zijn geweest, toch de onzekerheid over den duur dezer onderhandelingen had geleid tot de over weging, dat het verschaffen van eenige inlichting hierover aan de leden wel zijn nut kon hebben. Allereerst werd aan de orde gesteld een door de Vereeniging van het Ge meentebestuur ontvangen afschrift van eene door den Ministerraad per dato 23 October j.l. goedgekeurde regeling tot plaatsing van Zuiderzeevisschers en an dere belanghebbenden in den zin der Zuiderzeesteunwet 1925 in Rijksbetrek kingen, enz. Hieruit blijkt, dat belanghebbenden, welke voor Rijks-, Provinciale-, Gemeente en andere overheidsbetrekkingen in aan merking wenschen te komen, daartoe een schriftelijke aanvrage hebben in te dienen bij de Generale Gommissie, bedoeld in artikel 3 der Zuiderzee-Steunwet en wel door invulling van een voor dit doel vastgesteld formulier, waarop door het orgaan der arbeidsbemiddeling in de woonplaats van den aanvrager is aan- geteekend, dat de betrokkene als werk zoeker is ingeschreven. Zoodanige aan vrage wordt dan door de Generale Oom missie onderzocht, die, wanneer zij oordeelt, dat de betrokkene voor eene benoeming in eenige Overheidsbetrekking in aan merking kan komen, deze inschrijft en diens naam, benevens verder noodig geachte gegevens, doorzendt naar de door den Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid aangewezen afdeeling van den Rijksdienst derWerkloosheidsverzekering en Arbeidsbemiddeling, welke dienst door middel van de afdeeling Pensioenen en Eerediensten van het Departement van Financiën (Bemiddelingsbureau) eveneens mededeeling ontvangt van de vacatures, waarvoor belanghebbenden inzake de Zuiderzeesteunwet 1928 in aanmerking kunnen komen (bijv. vacatures in de betrekkingen van brug- of sluiswachters, kommiezen bij de Directe Belastingen, personeel bij het Loodswezen, van de Rijksveldwacht, de Marechaussee, enz.). Echter mag slechts dan eene keuze uit hierbédoelde belanghebbenden worden gedaan, wanneer gebleken is, dat onder de voor deze betrekkingen voorgedragen wachtgelders geen geschikte candidaten aanwezig zijn. Da hier in korte trekken weergegeven regeling|geeftnogalaanleidiDg;tot bespre king, waarbij blijkt, dat de verwachtingen, na de ervaringen, sinds enkele jaren met de Zuiderzeesteunwet opgedaan, niet al te hoog gespannen zijn, al wordt dan ook toegejuicht dat voor deze aangelegenheid thans eene vaste regeling is ontworpen en goedgekeurd. Vervolgens wordt mededeeling gedaan van een onderhoud, dat eene deputatie uit het bestuur der Vereeniging heeft ge voerd met den Ontvanger van Registratie en Domeinen te Den Helder, naar aan leiding van het feit, dat door de indijking van de Wieringermeer en de afdamming van het Amstelmeer het zich binnen deze omdijkingen bevindende water sindsdien tot binnenwater is geworden, waarvoor de regeling van bevissching aan het Departement van Financiën (afdeeling Registratie en Domeinen) is opgedragen. De omstandigheid, dat de visschers van Nieuwesluis thans geheel, die van Van Ewycksluis voor een aanzienlijk deel zijn aangewezen op de visscherij in deze bin nenwateren, maakte een onderhoud met bedoelden Ontvanger noodig. Dit onder houd liep voornamelijk over eene regeling der visscherij in de thans ontstane binnen wateren, waarvan de hoofdlijnen in een vorig jaar December gehouden vergade ring reeds zUn uiteengezet, terwijl dit ontwerp in den afgeloopen winter ook reeds aan de Generale Oommissie en aan de Visscherö-Inapectie in overweging la gegeven. CATECHISATIE GEREF. KEREL HIPPOLYTUSHOEF. Naar wij vernemen wordt deze catechi satie voortaan niet meer Donderdag»-, maar Woensdagsavonds van half 8 tot half negen gehouden. DROOGMAKING WIERINGERMEER. Wjj vernemen dat j.l. Vrijdag en Zater dag het Diesselgemaal nabij Den Oever met gunstig gevolg voor het eerst heeft proefgedraaid. Dezer dagen zal het proef maten worden voortgezet. CHR. TEHUIS VOOR ZUIDERZEE- W ERKERS. Het December-programma van het Christelijk Tehuis vertoont een rijk ge varieerd beeld. Verschillende gezellige avonden zullen weer georganiseerd wor den o.a. een lezing van Ds. Barger van Hoorn over „Reisherinneringen" met zang en muziek, een lezing van den heer J. Baas van Den Helder, den voorvechter bekend uit den „Anti-Vloekbond", een lezing over meteorologische weerberich ten, een concert-uitvoering door het trio Dokter uit Den Helder, terwijl door een dame een lezing zal worden gehouden over „De Vrouw «n het boek". de grootst denkbare sorteering Lederwaren EEN KEURCOLLECTIE GEREFORMEERDE JONGELINGS VER EENIGING. Na afloop van de lichtbeelden-voorstel ling kwamen de leden der verleden week opgerichte Gereformeerde Jongelings- vereeniging bijeen om een bestuur te kiezen, de werkzaamheden te regelen en verschillende aangelegenheden te be spreken. Tot bestuur werden gekozen de heeren Juisting, Kalkman, Ooijevaar en Müller, terwijl vastgesteld werd dat iedere Maandagavond om 8 uur in een lokaal der Chr. School te Den Oever zal worden vergaderd. VERTOONING VAN „DE MOEDER". Voor een stampvolle zaal werd j.l. Zaterdagavond in „Concordia" te Hippo lytushoef „De Moeder", Russische film naar het gelijknamig boek van Maxim Gorki, door het Instituut voor Arbeiders ontwikkeling, op het witte doek gebracht. Van begin tot einde werd de rolfilm be langstellend gevolgd en viel 0vet het algemeen zeer in den smaak, blijkens het applaus bij het einde. Na afloop werd bij den uitgang voor het gezin Beckers, den gedooden staker te Maastricht een collecte gehouden welke f 47.39 opbracht. ZUIDERZEESTEUNWET. De Generale Commissie heeft een we- kelijksche tegemoetkoming toegekend aan N. Baijs te WesterlancL Aan de na-inlevering van militaire klee- dlrig, die op 13 December a.s. te Schagen wordt gehouden, moeten uit deze ge meente deelnemen de dienstplichtigen H. Adema, H. H. Boorsma, G. Holtjer, 8. de Leeuw en J. Veling. De dienstplichtige van de licht 1927 D. van de Kreeka is voorgoed vrijgesteld we gens kostwinnerschap. G E WETEN SGELD. Ten bate van de gemeente Wieringen zijn als gewetensgeld gestort bedragen van 125.188.en 190. ST. NICOLAASFEEST TE DEN OEVER. Wy vernemen dat ter gelegenheid van het a.s St. Nicolaasfeest te Den Oever door een aantal kinderen het tooneelstuk „Het Schoenmakertje" zal worden opgevoerd. Ongeveer 420 kinderen uit oosteiyk Wieringen zullen dit jaar van het feest profiteeren. Het feest zal worden gevierd in gedeel ten en wel als volgt: de scholieren alléén op 5 December a.s. des avonds om 5.45 uur. Op 6 December zullen de kleintjes tusschen 3 en 6 jaar om 1.30 uur in de gelegenheid worden gesteld St. Nicolaas te begroeten, terwyi ook op 6 December, des avonds om acht uur, deze gelegenheid openstaat voor de ouders en belangstellenden. Het organiseerend bestuur zal het op hoogen prijs stellen Indien de ouders en belangstellenden zich by de aankomst van St. Nicolaas en gedurende den optocht niet tusschen de kinderen begeven. Wat dit be treft rekent het bestuur op volle medewer king van het publiek. EERSTE WINTERUITVOERING „APOLLO". Zaterdag- en Zondagavond j.l. heeft bovengenoemde muziekvereeniging een uitvoering gegeven in de zaal van den heer Jurrie Lont aan Den Oever. Beide uitvoeringen mogen als goed ge slaagd worden genoemd De ten gehoore gebrachte muzieknummers werden onder de uitnemende leiding van den heer J. Bruul op zeer verdienstelijke wyze ver tolkt. Ook de verschillende solo-partyen mochten een welverdiend succes oogsten. Na deze muzikale inleiding werd een biy- snel opgevoerd en wel „Robbedoes". Mej. Gr. Bosker Md. maakte ln de titelrol een uitstekend figuur, terwyi ook de overige medespelenden hun beste beentjes hebben voorgezet. Alleen is het jammer dat men ln de ver schillende zalen op Wieringen voortdurend stuit op het zeer onaangename euvel dat de stem van den souffleur de toeschou wers Irriteert. Voor dezen meestal onmisbaren function- narls moest men eens doelmatige souf fleurshokjes maken welke vóór het tooneel kunnen worden opgesteld. Het gepraat tusschen de coulissen is ln de zalen véél te goed verstaanbaar. Zooals wy reeds meldden, de muziekver eeniging „Apollo" mag weder op een paar gezellige uitvoeringen terugzien. Ook de beide bals hadden een geanimeerd verloop. LICHTBEELDENAVOND TE DEN OEVER. Nadat dfe heer Sahotvanger uit Amster dam 's middags een vertelling met licht beelden voor kinderen had gehouden, waarby hy eenige episoden uit 't leven van Christus tijdens zyn rondwandelen op aar de toelichtte en verder de gespannen aan dacht van de kinderen wist te winnen door de geschiedenis van de bekende Negerhut van Oom Tom te verhalen, hield hy aan den avond1 van den 25sten November een lezing over Bunjan's Christenreize. 't Vriendeiyke Chr. Tehuis voor Zuider- zeewerkers te Den Oever was ondanks het slechte weer goed bezet. Omstreeks half acht opende de heer Boema door te laten zingen Psalm 25 6 en ging voor in gebed. Jaarvergadering. Bestuursverkiezing. POSTDUIVENTENTOONSTKLLINQ .ALTIJD VERDER". Zaterdag 23 Nov. werd In de zaal ran de „Vlas en Korenbeurs" de jaarlijkscbe post- duivententoonstelling gehouden, die werd ge opend door den voorzitter, den heer W. Blnuboer. Spreker heette de aanwezigen har telijk welkom en in het bijzonder de heeren keurmeesters Holtz en Hankes van den Hel der, die op zich hjdden genomen de niet ge makkelijke taak, prijzen toe te kennen uit de zoo groote inzendingen. Ook werd dank ge bracht aan de schenkers van de verschillende mooie prijzen en spreker hoopt dat deze ten- toonsteling in het belang van de postduiven sport mag slagen en feliciteert de vereeniging met de prijzen, die als volgt zijn behaald: Schoonheidsklasse. Oude doffer. ie prijs Jb. Cornelissen; 3e prijs R. Gerings; 3e prijs Jb. Cornelissen; Z.E.V. J. Schenkels; E.V. L. Hoogewonimg; E.V. G. d* Boe. Schoonheidsklasse. Oude duii. ie prijs W. Blauboer, se prijs Jb. Cornelis sen; 3e prijs N. Spicht; Z.E.V. Gebr. Stein; E.V. Jb. Cornelissen. Schoonheidsklasse. Jonge doffer. prijs R. Gerings; 2e prijs Gebr. v, ie prijs k. Lrenngs; 3e prijs ueor. v. Stein; 3e prijs G. de Boe; Z.E.V. R. Gerings; E.V. L. H00gewoning. Schoonheidsklasse. Jonge duif. ie prijs J. Schenkels; 2e prijs N. Vroone; 3e prijs Jb. Cornelissen; Z.E.V. R. Gerings; E.V. G. de Boe. Vliegklasse. aoo500 K.M. Oude doffer, ie prijs G. de Boe, 2e prijs R. Gerings, 3e prijs L. Hoogewoning; Z.E.V. Jb. Cornelissen; E.V. P. de Vries. Vliegklasee. aoo500 K.M. Oude duif. ie prijs N. Spigt; 2e prijs G. de Boe; Z.E.V. P. de Vries; E.V. Gebr. van Stein. Vliegklasee. 300—300 KM. Jonge doffer, ie prijs G. de Boe, 2e prijs R. Gerings; 3e prijs G. de Boe; Z.E.V. R. Gerings; E.V. G. de Boe. Vliegklasee. 100300 K.M. Jonge duit ie prijs W. Blauwboer; 2e prijs R. Gerings. Vliegklasse 300—1000 K.M. Oude duif. ie prijs W. Blauboer; se prijs W. Blauboer; Z.E.V. W. Blauboer. Vliegklasse. 300—1000 K.M. Oude doffer. ie prijs Gebr. van Stein; se prijs N. Spigt, 3e prijs P. de Vries; Z.E.V. N. Spigt; E.V. Wi Blauboer. In eenvoudige zoowel als In de meeet verfijnde uitvoering

Heldersche Courant | 1929 | | pagina 6