een AUTO (merk Buick) A. F. BORG „De Oceaanvlucht" BAL NAl vreemde woorden te hooren radbraken, en toen zij, voor een boodschap, ver soheen met een koket kleurig mutsje en een 'kleurige doek om, die aardig afstaken bij de zwarte huid, bewees zij, dat ook nikkerinnetjes weten wat goed staat. Tuschen haakjes: deze „boodschap" was toch zeker alleen ingelaschifc ocm irnet het kleurige mutsje te kunnen ooquetteeren? Want verband met het verhaal had zij niet De heerên. Allereerst dienit te worden genoemd TLmrott, die vrijwel den ge- heelen avond op de planken was en als voogd van de drie meisjes Fenitriss optrad. Pierre Mol© was als Cary Scott de man, die eindelijk, heelemaal1 aan het eind, de zegepraal wegdraagt en zorgt voor the happy end, en verder waren er nog. enkele bijrollen, die van niet veel beteekenis waren. KERSTOOLLEOTE „BIO-V ACANTIEOORD". Men verzoekt ons opname van het vol gende: In de aanstaande Kerstweek zal in de bioscopen van deze gemeente eene geld inzameling gehouden worden ten bate van het „Bio-Vacantieoord", de stichting der Nederlandsche Bioscoopdirecteuren. Deze Stichting stelt zich ten doel in de eerste plaats schoolgaande kinderen van minder-kapitaalkraohtige ouders of ver zorgers naar vacantieoorden uit te zen den, en in de tweede plaats ten spoedig ste een kapitaal bijeen te brengen waar uit bekostigd kunnen worden de uitgaven die noodig zijn voor het in eigendom ver krijgen en het exploiteeren van een va- cantieoord. Dank zij den steun, ondervonden van het Nederlandsche film- en bioscoopbe drijf en mede van een deel van het pu bliek, hetwelk de bioscopen bezoekt, is de verwezenlijking van het doel der Stich ting zeer nabij. Wat de uitzending van kinderen naar bestaande vacantieoorden betreft, heeft de Stichting tijdens haar kortstondig be staan van drie-en-een-half jaar reeds zeer veel gepresteerd. Zij heeft tot heden toe uitgezonden 461 kinderen die door de schoolartsen zijn aangewezen, om naar een vacantieoord te worden uitgezonden. Ten aanzien van het- door de Stichting gestelde doel, om te komen tot den bouw van een vacantieoord, kan worden mede gedeeld dat wellicht binnen enkele dagen reeds de heugelijke tijding'kan worden verwacht, dat het Bestuur der Stichting „Bio-Vacantieoord" heeft aangekocht op een der mooiste punten van de Holland- sche kust een groote oppervlakte aan duingronden, waarop een naar de eischen des tijds ingericht vacantieoord van de Stichting zal verrijzen. Hoe grooter de opbrengst van de a.s. Kerstcollecte wordt des te spoediger zal het nieuwe vacantieoord in gereedheid gebracht kunnen worden. „HET PROCES DREYFUS" TIJDENS DE BEIDE KERSTDAGEN. In aanvulling van hetgeen wij, hierom trent in ons nummer van Zaterdag opna- meni kunnen wij nog mededeel en, dat het tooneelspel, dat de beide Kerstdagen in Casino wordt vertoond), in 9 bedrijven is, welke achtereenvolgens getiteld zijn: Het Verraad. Dreyfus verdacht. Het Ministerie van Oorlog. In de Gevan genis. De Krijgsraad. Dreyfus ge degradeerd. Het syndicaat Dreyfus. Esterhazy's vlucht. Op het Duivels eiland. In eer hersteld. Men ziet, er is dus afwisseling genoeg in de tafereelen en het zal dan ook aan de noodige span ning niet ontbreken. De rol van kap. Dreyfus wordt vervuld door O. van Sprinkhuysen-, een ook hier ter stede welbekend acteur. Behalve Dreyfus hebben in liet' proces majoor Esterhazy (de eigenlijke spion en ver rader), Bmile Zola, de groote Fransche schrijver, Kolonel Henri (die na de ont maskering zelfmoord pleegde), majoor du Paty de Clam, generaal Boisdeffre, kapi tein Forzinetti, een vriend van Dreyfus, nog belangrijke rollen te vervullen. Men zal zich een tocht naar Casino een dezer dagen' niet beklagen. Vischafslag. Bon Jeremiade. Er ls wat ««murmureer aan den' Vlach- afsla». Dat ls hoofdzakelijk ontstaan toen de garnalenzeef aan den afalajr ls ingevoerd. Niet dat men daarover zloh beklaagt, integendeel, men is over het resultaat daarvan uiterst tevreden, omdat er een product garnalen wordt afgeslagen van ongeveer dezelfde hoedanigheid, zoodat er zoo ongeveer ook gelijke prijzen worden besteed. Maar handelaars en vissohers beklagen zich, dat de zeef te veel den afslager in beslag neemt, die daardoor aan zijn eigen lijke functie te veel wordt onttrokken, zoo dat het afslaan der vischproducten te veel stagneert. Er gaat veel te veel tijd verloren, omdat de afslager natuurlijk slechts op één plaats tegelijk kan bezig zijn. Zoodra er een partij garnalen ls ge zeefd, wordt afgeslagen, zoo er iemand anders de functie bij de zeef zou kunnen waarnemen, zou het afslaan geregeld plaats hebben. Zooals het nu is geregeld, is er opstop ping van aangevoerde garnalen en noode- loos tijdverlies voor handelaren en vis- schers, hetgeen voor beide groepen zeer ontstemmend ls. De vissohers toch worden opgehouden eerder naar huis te gaan, het- f;een van niet te onderschatten beteekenis s, omdat de menschen van 'a morgens vroeg reeds in de weer zijn en de hande laars kunnpn hun bedrijf eerst veel later ai verken. Nog klemmender wordt het hierin ver andering te brengen als er levende visch 8an de markt komt, zooals dat nu met den botaanvoer reeds het geval is. Als de levende visch dadelijk bij het brengen aan den afslag kan worden afge slagen, is de opbrengst belangrijk hooier dan wanneer de viscli, door het lange staan öf dood of bijna'dood is. Het is toch de gewoonte van den kooper, dat de visch in karen woixlt geworpen, terwijl ze nog springlevend, is en er dus alle mogelijkheid bestaat de visch ook levend te houden tot er de gelegenheid van verkoop is. En deze bezwaren, die van alle zijden worden gehoord, zouden kunnen worden ondervangen door het aanstellen, gedu rende eenlge uren per dag, van een man, die de zeef bedient, inrplaats van den nu daarmee belasten afslager. Uit de opbrengst der uitgezeefde gar nalen, die als puf worden van de hand ge daan, zou, zoo wordt geredeneerd, deze losse kracht kunnen worden betaald. We twijfelen niet of deze steen des aan stoots, die met geringe kosten kan wor den weggeruimd, zal weldra geen object meer zijn, waarover wordt gestruikeld. DE MONARCH. Zaterdag is in onze haven aangekomen de Engelsche kabellegger „Monarch". Dit schip behoort niet tot de eigenlijke Britsche Marine, diooh haar werkzaam heden ressorteeren onder de posterijen. Het schip heeft de onderzeesche kabel bij de Tersohellingerbank 'gerepareerd en tg in onze haven aangelioopen om water te laden!. Nu lag het schip te wachten op draad loos bericht uit Londen* waarheen' het thans imoest gaan. De bemanning hoopte natuurlijk naar huis, om hun Christmas te vieren. De bemanning, bestaande'uit 68 kop pen, heeft zich gedurende haar verblijf hier wel kunnen vermaken. Al gauw hadden zij die verschillende gelegenheden fevonden, waar men den tijd genoegeljjk an doorbrengen. Naar wij van de bemanning hoorden vonden zij onze stad „a nlce little place'" en „very clean", waarop wij Jutters trotsch kunnen zijn. WIE HEEFT MINA GEZIEN? Zondagavond ongeveer half negen, liep een man in aangeschoten toestand, op de Loodsgracht. Blijkbaar had hij een groot verlies gehad, want hij riep voortdurend om zijn Mina. „Minaaa, Minaaa", zoo klonk het langs de gracht. Zijn verlies had hem zoo sterk aangetrokken, dat hij het noodig achtte een ruit in te slaan. Hoe dit op het eventueele vinden van Mina invloed heeft gehad is ons niet bekend, trouwens de samenhang tusschen Mina en een gebroken ruit is ons niet erg dui delijk. De politie, begaan met het lot van den armen eenzame, noodigde hem beleefd uit zijn verdriet wat te laten slijten op het Hoofdbureau, waarheen hij dan ook ging. Laten wij' hopen, dat het met hein en Mina nog in orde is gekomen. NOG MEER GASTVRIJHEID OP HET POLITIEBUREAU. Ook nog voor een andoren aanhanger van Bacchus opende de tempel van Her mandad haar poorten. Ditmaal om een binnen te laten, die teveel aan den drank god geofferd had in een café in de Hoog straat, waar hij in zoo'n fideele stemming was gekomen, dat hir daar lastig werd. Prompt werd de politie gehaald, die hem medenam en hem veilig achter slot en grendel zette. EEN GOEDKOOPS EN OVERVLOEDIGE KERSTMIS. Zondagnacht is bij' iemand op den Pa rallelweg een inbraak gepleegd en aldaar zijn gestolen, drie vette (let vooral op vette) konijnen, een bus snfjboonen en een bus andijvie. Deze zaak kan men van twee kanten beschouwen. Ten eerste van die van den bestolene. Alleen al het feit dat hij drie konijnen had ingeslagen, wijst erop, dat hij van plan was het Kerstfeest eens flink te vieren. Drie konijnen, dat zijn zes achterbouten, denk eens wat kan men daaraan smullen, maar denk ook eens aan de wreede ontgoocheling hem bereid toen hij de konijnen gevlogen vond. Dan van den kant van dengeen die de konijnen gegapt heeft. Misschien heele- maal geen vooruitzicht op een haartje vleesch gedurende Kerstmis en nu op eens drie vette konijnen, waarmede wij echter de daad niet willen vergoelijken. Elen troost is er echter nog, n.1. dat de dief het blik andijvie heeft achtergelaten op den hoek van een steeg, waarschijn lijk met de bedoeling om dat later op te halen, of misschien uit een opwelling van goedheid om toch nog wat achter te laten. Intusschen zouden wij, nu niet graag te gast gaan bij den bestolene. DOOR EEN RUIT GEDRUKT. De Zondagavond was rijk aan voorval len. Zoo is ook des avonds, ongeveer half negen, een meisje spelenderwijs door een ruit van den winkel van den heer Slik ker in de Spoorstraat, gedrukt. Men weet het, een paar meisjes die een beetje uit gelaten zijn, misschien nog een paar jon gens er bij, een beetje stoeien en een on geluk is gauw gebeurd. Zoo moest de ruit van den winkel het thans ontgelden. Van bevoegde zijde werd er ons op ge wezen, dat dit mede zijn oorzaak vindt, dat de Spoorstraatgangers zoo vaak tegen de étalageruiten leunen, waartegen reeds herhaaldelijk is gewaarschuwd, en welke waarschuwing wij' hier nog eens herhalen. Niet alleen geeft het kans op ongelukken, maar bovendien belemmert men het uitzioht op de étalages, wat meer schade voor de winkeliers beteekent JULIANADORP UITVOERING „KUNSTZIN". Zondagavond gaf de muziekvereenlging „Kunstzin" alhier, een openbare uitvoe ring in het café „Prins Hendrik", van den heer A. Kespen, onder directie van haar directeur, den heer Joh. van Glab- beek. Alhoewel 'de zaal niet tot in alle hoeken gevuld was, behoefde men toch over de belangstelling niet ontevreden te zijn, wij hebben ze wel voor minder pu bliek zien werken, „Kunstzin" opende het programma met een potpourie van bekende melodiën, ge volgd door nog een drietal nummers, wel ke op vlotte wijze werden ten gehoore gebracht en bij het publiek met een' dank baar applaus werden1 ontvangen. Vervol gens werd het toomeel in orde gemaakt voor het ter afwisseling op te voeren éón- aoter toon eel stuk je, getiteld „Een kistje met kruit". Een negental dames en heeren hadden zich hiervoor geïnteresseerd, en wij constateerden, dat de verschillende medewerkerud'en behoorlek hun best ge daan hadden.' om een en ander zoo goed mogelijk aan het publiek voor te zetten. Een criticus zou natuurlijk verschillende opmerkingen kunnen neerschrijven, maar wij refereeren ons aan het publiek, dat van een en ander echt genoot Het „kistje met kruit" was dan ook niet© anders dan een grappig in elkander gezette vergis sing, zooals die wel meer In het leven ge maakt worden. „Kunstzin" speelde daar na nog een drietal nummers en toen was het tijd voor het bal. ANNA PAULOWNA. Liquidatie van de Tuinbouw- vereeniging. Zaterdagavond kwamen de leden der op 26 April opgeheven veilingsvereeni- ging voor het laatst bijeen in de „Vlas- en Korenbeurs" ter verdeeling van de na latenschap. De heer D. Stammes deelt in zijn ope ningswoord mede, dat de liquidatie meer tijd heeft gevorderd, dan aanvankelijk verwacht werd, maar dat thans toch de rekening opgemaakt en bereids door de heeren J. Smit en H. Op 't Veld nage zien is. Na voorlezing en goedkeuring der no tulen, brengt laatstgenoemde heer ver slag uit. Hij en de heer Smit hebben de geheele rekening in orde bevonden en na voorlezing der verschillende posten, kan hij den leden de verheugende mededee- ling doen, dat per aandeel 93— uitge keerd kan worden. De Voorzitter dankt de commissie en den penningmeester voor hun werk. Hij maakt bekend, dat de aandeelen in de weegbrug geplaatst zijn bij 21 personen en dat daaronder niet alleen oud-leden zjjn, maar ook andere ingezetenen, die veel van de weegbrug gebruik maken, o.a. enkele brandstoffenhandelaars. Voorzoover de leden aanwezig zijn wordt hun het aandeel in de erfenis uit gekeerd, dat voor velen, in deze slechte tijden, slechts een druppel op een gloei ende steen zal zijn. De heer Stammes neemt dan het woord en zegt: „Dit is dus het einde van een ver- eeniging, die in de goede jaren voor een 70.000 gulden veilde. Als het tij verloopt, worden de bakens verzet en zoo is er een tijd gekomen, vooral gedurende de groote uitbreiding der bollencultuur, dat de aanvoer te ge ring werd en er voor de vereeniging geen bestaansgrond meer was. Of de leden haar en hun eigen belang altijd goed hebben gediend, zullen we maar in l\et midden laten; versoheidene gingen liever in Den Helder veilen, omdat zij meenden, daar meer te ontvangen. Wat in de toekomst gebeuren gaat, weten we natuurlijk niet. Mogelijk echter is', dat met de'uitbreiding dér grove teelt nog eens weer èen veiling gesticht zal worden, maar dan zal dat wel niet in dit deel van den polder zijn. We zijn dan bereid onze krachten in haar dienst te stellen". Spr. wil nu tot sluiting overgaan, doch de heer Kaan, secretaris der opgeheven vereeniging vraagt nog even het woord, om in kort bestek haar leven en werken gedurende 24 jaar na te gaan. Het hoog tepunt bereikte de vereeniging in de oorlogsjaren, vooral toen na den waters nood de vrije teelt werd toegestaan, waar aan echter verplicht-vellen was verbon den. Spr. meende de vereeniging per soonlijk veel dank verschuldigd te zijn, daar zijn werk hiervoor vermoedelijk aan leiding is geweest, om hem later te be noemen tot penningmeester van den An na Paulownapold.Gr en kassier van den boerenleenbank. LEVERING LEERMIDDELEN. De levering der leermiddelen, bestemd voor de o.L scholen, is gegund aan de fa. J. Ktlhne te Alkmaar. LANGER VACANTIE. De o.l. scholen, waarvoor anders op 8 Januari de Kerstvacantie eindigt, zullen, daar deze dag op Zaterdag valt, eerst 6 Januari met de lessen beginnen. TREK IN EEN BOUTJE? De heer Blok, die de gewoonte heeft zijn konijnen los op het erf te laten loo- pen, hoorde Vrijdagavond één van de beestjes, dat opgejaagd werd door een hond, in doodsangst schreeuwen. Hij keek naar buiten en ontdekte twee mannen met! een lantaarn. Toen ze aanstalten maakten het erf verder op te komen, riep hij hen aan, waarop zij het hazenpad kozen. De heer B. vond één van zijn konijnen dood gebeten, de andere schenen verdwenen, doch werden den volgenden dag, schuw in een hoekje verscholen, teruggevonden. VERLEENDE BOUW VERGUNNINGEN. G. A. van Hese, Stoomweg, een woon huis met schuur; E. Sloothaak, Balgweg, een schuur; N.V. Huesmans Manufactu- renhandel, MolenvaartGeldersche buurt verbouw van woon- en winkelhuis. MET VERLOF. De tooneelvereen. „Excelsior" voerde Zondagavond in de „Vlas- en Koren beurs" bovengenoemde klucht in drie bedrijven op, een stuk, dat acht perso nen eischt voor de rolverdeeling, waar van er zes bezet waren door de familie Pennekamp. Het gaat wat lijken op dat Engelsohe voetbalelftal, dat geheel uit broers bestaat. Intusschen deze familie heeft, vooral wat de heeren aangaat, Zondagavond getoond, dat ze nog meer kan dan hardloopen en hoogstandjes maken, waar ze ook al specialiteit in is. Maar als wo het over de spelers hebben, dan moeten we toch ook niet de heer Glim vergeten, de werkelijke, echte Bib ber, bijgenaamd de goochemerd en kok kie van het 260ste regiment, die z'n rol heel goed vervulde. Het stuk? Wel in het begin kregen we eenige aanvechtingen van slaap, toen we daar zoo'n „alleenzittende" dame een brief hoorden voorlezen. Maar later wer den we toch wel wakker gehouden door de allerdolste verwikkelingen die ont staan, als gevolg van een onwaarschijn lijk gegeven, n.1. dat een man, die veel van zijn vrouw houdt en achttien maan den onafgebroken aan het front heeft ge staan, als hij dan eindelijk acht dagen verlof krijgt, niet naar huis gaat, maar naar èen andere dame, op 'wie hij in de loopgraven verliefd is geworden, alleen door het zien van een portret en wat cor respondentie, die hij met haar gevoerd heeft. Toen dan ook in het derde bedrijf vol gens de regelen der kunst de ontknooping moest komen, zat alles geweldig in de war. Het zou geen klucht geweest zijn, in dien niet alles op z'n pootjes terecht was gekomen. En zoo gebeurde het dan ook, dat de heeren, die een slippertje hadden willen maken er nog zonder kleersoheu- ren afkwamen. Tot het einde toe kon har telijk gelachen worden óm de vermake lijke situaties en om den onnoozelen kok kie, die beloofde, toen er voor twee stam houders gezorgd moest worden, op zich te nemen dat er bovendien een koks maatje bij den burgerlijken stand werd aangegeven. TE KOOP 5-persoons Sedan, voor den prijs van f 250.- Ta bevragen bij D. DE GRAAF, Auto- Garage, Breezand (N.-H.) Tal. no. 6. U ITKNIPPEN GARAGE BREEZAND maakt bekend dat hij vanaf heden is voorzien van een KRAANWAGEN Oag en nacht disponibel Voorloopig telefoon 46 Beleefd aanbevelend. 26 December a.s. (2en Kerstdag) De Tooneelavond In - VEERBORG - Opgevoerd wordt: Modern spel in 4 bedrijven van HENRI v. WERMESKERKEN. WIERINGEN. Hippoly tushoof. VERGADERING VOOR AMBTENAREN. J.l. Zaterdagavond had in de voormali ge openbare school een vergadering plaats, belegd door diverse ambtenaren. Voor deze vergadering was uitgenoodigd de heer Wiarda, uit Amsterdam, lid van het hoofdbestuur van de Centrale Neder landsche Ambtenarenbond. Voor een klein aantal belangstellenden opende de heer Wiarda de vergadering, zijn voldoe ning uitsprekende, dat ook thans hier pogingen in het werk zullen worden ge steld tot het oprichten van een afdeeling. Hierna hield spreker een lang betoog over het doel èn werken van den bond. Hoe er gestreefd zal worden dat gelijke arbeid met gelijk loon betaald dient te worden, tevens er op wijzende dat de loo- nen van diverse ambtenaren nog verre van rooskleurig zijn en er over het alge meen de standplaatsen in de stad beter betaald worden als op het platteland. Spreker zijn rede werd aandachtig aan gehoord doch van de gelegenheid om te bebatteeren maakte niemand gebruik. Daarna werd besloten tot het oprichten van een afdeeling te Wieringen met een ledental van 19. Het bestuur werd als volgt samengesteld: de h.h. P. Kootf, voor zitter, C. v. d. SI ikke, secretaris, D. Nieuw- buurt, penningmeester en W. Braaksmn en G. Komen, leden. Hierna wordt de vergadering geslotep. KERSTFEEST VIERING. De Kerstfeestvieringen met de kinde ren der verschillende Zondagsscholen op ons Schiereiland, zijn als volgt geregeld. Vanwege de Ned. Herv. Gemeenten op 26 Dec. 's avonds te Hippolytushoef en 26 Dec. 's avonds te Westerland en te Oosterland en vanwege de Evang. „Reó- both" te Hippolytushoef op 26 Deo. a.s. Voor de uren van aanvang verwijzen wij belangstellenden naar de preekbeur ten, opgave in ons nummer van morgen (Woensdag 24 December). AUTO-BOTSING. Gisterenmiddag half drie kwam de luxe auto van den heer O. A., van Alkmaar, toen hij een stilstaande vrachtauto van den heer D. D. wilde passeeren, in bot sing met do vrachtauto, aangezien van tegenovergestelde richting ook een luxe auto aankwam en ook de vrachtauto wil de passeeren. De heer A. had, deze auto, doordat de vrachtauto het uitzicht belem merde, niet zien aankomen en moest toen kiezen, hetzij op de luxe of op de vrachtauto terecht te komen. Hiji koos het laatste en remde met alle macht, doch liep nog vrij hard tegen de vrachtauto aan met gevolg dat de auto van den heer A. van voren ingedrukt en het glaswerk verbrijzeld werd. De vrachtauto kwam er zonder beschadiging, af. Ook kwamen geen persoonlijke ongelukken voor. De luxe auto van den heer A. werd ter repa ratie naar den heer Veltman vervoerd, terwijl de heer A. per andere gelegenheid naar Alkmaar ging. Naar wij vernemen dekt verzekering de schade. Oosterland. WONINGBOUW. Men deelt ons mede dat mej. de wed. A. Doves, te Westerland, de bouw van een nieuw burgerwoonhuis aan den Poelweg heeft opgedragen aan den aannemer, den heer J. Kooiji Mz., te Westerland. Den Oever. KERSTFEESTVIERING IN DE KAPEL Wij hebben wederom het Kerstfeest ge vierd in de kapel, des avonds om 7 uur; het gebouw was stampvol. Het program ma was afwisselend samengesteld. Het gemengde koor zong o.a. „Breek door o heerlijk morgenlicht", „In het woud" en „Een Zomernacht". Dit koor heeft zich, onder leiding van zijn dirigent, goed van zijn taak gekweten. Ter afwisseling zon gen de heer en mevr. Schoustra eenige liederen. Ook de driehoeksmeipjes heb ben gezongen. Oand. Vinkensieper ver telde een Kerstverhaal voor de kinderen, hetwelk aandachtig weid gevolgd. Aan het einde heeft de heer Frank de Kerst geschiedenis verteld. Gemeenschappelijk werd gezongen „Stille nacht", en Gezang 229 vers 1 en 6. Nog dient vermeid, dat in de Consistorie een tentoonstelling werd gehouden van de Marthavereeniging. Bft het verlaten van het gebouw kregen de Zuiderzee arbeiders een scheurkalender mede. Het was een mooi geslaagde avond, waar jong en oud genoten hebben. DOOR DEN STROOM GETROFFEN. Op het werk van Smulders, in de Sluis- put te Den Oever, liep de monteur V. met een looplamp over het terrein. Mede ten gevolge van het natte terrein geraakte hij onder stroom en kreeg aaardoor een hevigen schok door het lichaam en viel op den grond. De stroom moest direot uitgeschakeld worden. Op advies van den dokter moest hij onmiddellijk naar zijn woning vervoerd worden. Wij vernemen dat zijn toestand thans gunstig is te noemen. V. is gehuwd en alhier woonachtig. SCHAGEN BILJABTEN. Zaterdag en Zondag ia de wedstrijd oor het kampioenschap eerste klasse klein biljart te Sc hagen voortgezet en beëindigd. Hieronder de volledige uitslag, punten, beurten, h. serie, gecu. Heem&kerck jco 38 41 7.89 De Bruin 159 37 35 4.30 Ouwehand 300 38 50 10.7a Otten ai4 37 30 7.9a De Bruin 300 28 xoo 10.71 Otten 184 28 93 6.57 Ouwehand 300 14 96 21.43 Speyer 113 14 28 8.— De Bruin 30 31 71 14.28 Speyer 184 20 42 9.20 Heemakerck 300 13 63 30. Otten 174 14 si 12.43 Boerdam 300 19 36 1578 Speyer 145 19 28 7.63 Otltjen 300 23 59 13.04 Speyer. 122 22 26 5.34 Den Bruin 300 21 90 14.28 Boerdaim 117 21 36 3-57 Heemskerk 300 20 46 13. Boerdam 141 19 48 7.431 De Bruin 300 34 61 12.30 .Ouwehand 276 24 8x 11.50 De eindstand is: ge8ip.gew.verl. pt. bxtt h.c. ®em. G. Heemskerk 5 3 o 1500 136 67 11.02 K. de Bruin 5 4 1 1359 131 100 xo.38 G. Ouwehandl 6 3 1412 124 96 ".38 W. Boerdam 5 2 3 1146 123 74 9-3X T. J. Otten 3 x 4 II.7I xzi 59 967 A. Speyer 305 821 xxs 43 7-13 De heer G. Heemskerk van Amsterdam is aldus kampioen van Nederland1 eerste klasse klein biljart De voorzitter van den Ned. Biljart Bond,

Heldersche Courant | 1930 | | pagina 10