T m Tweede Blad. VAN ZATERDAG 17 JANUAnl 1931. Bulzen-symphonle. In Loenen over de Vecht passeert in de toekomst de leiding voor de watervoorziening van Amsterdam, welke in aanleg is. Het water zal, zooals men weet, aan de Loosdrechtsche plassen onttrokken worden. Het groote buizenstel is in aanleg en maakt van nabij een machtigen indruk. Het vertrek van Hr. Me. Witte de With. Wij geven hier nog een foto van het vertrek der oorlogsschepen, die ons nog toegezonden werd. Z. Exc. Minister Deckers begeeft zich aan boord van de Witte de With. s 'i:i illi Ingesloten. Herhaaldelijk gebeurt het thans, dat kleinere of grüötere schepen in het pakijs nabij de Noorsche kust vastraken en geheel worden ingesloten. Slecht met de grootste moeite gelukt het den ijsbreker soms, de schepen weer te bevrijden. Dikwijls echter zijn alle pogingen zonder resultaat Do beste autobewakers. Ze zijn de meest actieve beschermers van het eigendom van hun »baas«, ze pingelen niet om fooien, en er kan geen beproefder veiligheids slot gevonden worden. Wee den overlaat die het zou wagen, den auto te stelen Een diamanten huwelijksfeest. De heer J. .1. Meulenbroek en mej. Hendrina Hollander, wonende als ko Woopers in het Gast- en Proveniershuis, Burgwal te Kampen, vieien 2 Februari a.s. hun diamanten huwelijksfeest. De man is 84 en de vrouw 91 jaar oud. Kapitein W. J. Boon, gezagvoerder van het M.S. „Baloeran" van den Rotterdamschen Lloyd, gaat na 45 jaar te hebben gevaren, den dienst verlaten. De heer Boon was reeds op zijn 25ste jaar kapitein.

Heldersche Courant | 1931 | | pagina 5