Julianadorp. Callantsoog. Breezand, Anna Paukwna. 't Zand. Schagen. Wieringen. Radio-Programma. Gemeenteraad van Anna Paulowna Krigée's Gemberbrood f 0.25 459e STAATSLOTERIJ i 459e STAATSLOTERIJ EEN GELUKKIG NUMMER. De heer A. C. Rab, colporteur van de Unie-obligatiën, is Donderdag op een 20e Uniebriefje, no. 18486, 2125.— uit betaald, daar bij de Staatsloterij op dit nummer de 50.000— was gevallen. SCHOOLREISJE. De leerlingen der hoogste klasse van de school voor Christelijk volksonderwijs te Den Burg, zullen dezen zomer een reisje naar Haarlem en Bloemendaal maken. DIENSTREGELING „T.E.S.O." Bij het bestuur van de „T.E.S.O." is een verzoek binnengekomen van de Sportver- eeniging „Texel" om in de wintermaan den des Zondags een boot om vijf uur te laten varen om de voetballers in de ge legenheid te stellen middagwedstrijden te houden. Besloten is aan dezen wensch tegemoet te komen. Ook heeft de directie besloten om dezen zomer de dienstregeling belangrijk uit te breiden. Er zullen eenige tusschendien- sten ingevoerd worden, terwijl waar schijnlijk ook een late boot zal worden Ingevoerd. BOOTDIENST DEN HELDER— TEXEL—HARLINGEN. De bootdienst Den HelderTexel Harlingen, die des zomers reeds geduren de enkele jaren werd onderhouden, zal vermoedelijk dit jaar niet meer door gaan. EEN UITSTAPJE. Woensdagmiddag hebben een twintig tal jongens van de Ned. Herv. jongens club te den Burg onder leiding van Ds. Visser een uitstapje gemaakt naar Wie- ringen. 's Morgens begaf het gezelschap zich per fiets naar de haven, vanwaar met de boot, dei om 8 uur vertrekt, de reis werd gemaakt naar Den Helder. Vandaar ging het verder per fiets naar (Vieringen, waar de Zuiderzeewerken in oogensohouw genomen werden. De af sluitdijk trok natuurlijk de grootste be langstelling. Het was een prettig en leer zaam uitstapje. Hoogst voldaan kwamen de deelnemers met de laatste boot weer op Texel. Oudeschild, 10 Juni. Deze week werden van hier verzonden: 4092 lammeren, 82 varkens, 15 koeien, 18 kalveren en '2 paarden. "Men is thans begonnen met het sloopen van een huis en pakhuizen op het haven terrein. Het huis zal waarschijnlijk op een andere plaats worden opgebouwd. Ook met de bouw van het nieuwe pakhuis voor „T.E.S.O." is van de week een aanvang gemaakt. Den Hoorn. DE TENTOONSTELLING VAN DE VAKSCHOOL VOOR MEISJES. Ook van Den Hoorn zijn Woensdag een 20-tal leerlingen (meisjes) der O. L. school naar Den Helder gegaan om de tentoon stelling in de Vakschool voor Meisjes te bezichtigen. De onderwijzeres begaf zich met alle meisjes per fiets naar de haven waar het gezelschap zich aansloot met de leerlingen van de O. L. school te Den Burg. Het was een prettige tocht. '8 Avonds reed men weer per fiets van de haven terug. De Koog. De heeren gebrs. Schoenmaker die met het sloopingswerk van de „Hoydat", het eenige jaren geleden daar gezonken Noorsch schip, waren aangevangen, heb ben zich genoodzaakt gezien dezen arbeid te staken. Alle moeite was tevergeefs. Het was niet mogelijk daar loonend werk te verrichten. Voor de ondernemers is dit een leelijke schadepost. PREDIKBEURTEN. Zondag 12 Juni 1932 Ned. Herv. Gemeente. Den Burg, v.m. 10 u.,Ds. Visser. Oosterend, v.m.lOu.,Ds.Groenenberg Waal, geen dienst. Den Hoorn, v.m. 10.30 u., Ds. v. Petegem De Cocksdorp v.m. 10.30 u., Ds. Plug Oudeschild, v.m. 10 uur, Ds. van 't Hooft Koog, 'b av. 7.30 uur, Ds. van 't Hooft. Zuid-Eierland, 's av. 8 uur D-. Plug Doopsgezinde Gemeente. Waal, v.m. 10 uur, Ds.Vis Gereformeerde Kerk. Den Burg, gebouw Tex. Fanfare, 's av. 7.30 u., Ds. v.d. Leer Ooster end, v.m. 10 en n.m. 3 u. Ds. v.d. Leer Gereformeerde Kerk (H.V.). Oosterend, v.m. 10 en n.m. 3 uur, Ds. J. J. Buskes PREDIKBEURTEN. Ned. Herv. Gem. 's Morgens 10.30 u., de heer de Graaf van Amsterdam. Zendingsgebouw „De Ster der Hope". 's Avonds 8 uur, de heer H. Kraak van Den Helder. PREEKBEURT Zendingsgebonw „De Ster der Hope" Dinsdag 14 Juni, 'savonds 8 uur, de heer J. Sevensma, van Amsterdam PREEKBEURT. Evangelisatie (Ned. Herv. Gem.) 's Morgens 10 uur en n.m. 8.30 uur de heer P. Boon. SCHOOLFEEST. Hoewel niet in buitengewone mate, heb ben de slechte tijden toch wel ©enigszins hun invloed doen gelden op het inteeke- nen voor het schoolfeest der openbare en r.-k. scholen. Om toch vast te kunnen hou den aan het programma van verleden jaar, dat zoo goed in den smaak viel, acht de schoolfeestcommissie het noodzakelijk, dat de kinderen dit jaar zelf hun brood mee nemen. Wel zullen drinken en versnape ringen verstrekt worden. Het feest wordt gehouden op Vrijdag 24 Juni. De kleinsten gaan weer naar Huisduinen. De grootste groep, ruim 400 kinderen, met autobussen naar Schoorl, Alkmaar en misschien naar Castricum aan Zee. Door de oudsten zal de reis naar Am sterdam ditmaal ook met autobussen ge maakt worden. Behalve dê mooie rond vaart door de oude grachten en de havens en het bezoek aan Artis, staat thans ook een tocht naar het vliegveld Schiphol op het programma. EEN GELUKSKANTOOR! Bii den heer C. de Boer, verkooper van de Unieloten, is op een half lot, dat ver deeld was onder 10 personen, de 50.000 gevallen. Door de muziekvereeniging „Concor- dia" van Breezand zal Zondagavond van 810 uur een concert in de open lucht gegeven worden te Van Ewijcksluis. De agenda van de openbare vergadering van den Raad der gemeente Anna Pau lowna op Woensdag 15 Juni 1932, des na middags 3 uur, bevat de volgende punten: Notulen. Mededeelingen: a. van H. Crum is een dankbetuiging ontvangen voor de hem toegekende sala- risverhooging en gratificatie. b. van Z, E. den Minister van Binnen- landsche Zaken is d.d. 21 Mei jJ. bericht ontvangen, dat een verzoek tot vaststelling van het maximum aantal verloven A eerst in 1935 tot de Kroon kan worden gericht. c. bii beschikking van Z. E. den Minis ter van Financiën d.d, 28 Mei jJ., No. 37, is aan deze gemeente een voorschot ver leend van 6125 ter uitbetaling aan twee landarbeiders ter bekoming van een plaatsje. d. verslag van de Gezondheidscommissie gezeteld te Schagen over 1931. e. proces-verbaal van gehouden kasveri- ficatie bij den gemeente-ontvanger. Voorstel tot het sluiten van een geld- leening groot 20.000 met de Mij. voor Gemeente-Crediet tegen een rente van ö/i koers 98H en tot het wijzigen van het eerder genomen besluit dienaan gaande. Voorstel tot aankoop van het terrein liggende tusschen het looppad langs de Molenvaart en het ijzeren hek vóör de Ned. Herv. Kerk en pastorie, thans eigen dom van den Anna Paulownapolder, tegen den prijs van 1. Voorstel tot het verlagen met 25 van de pacht voor de aan C. Wijdenes Spaans en D. Koorn verhuurde perceelen weiland en tuingrond. Verzoeken om ontheffing en verminde ring van aanslagen in het schoolgeld. Voorstel om aan J. Blaauboer en N. Keppel. die een voorschot hebben ontvan gen ingevolge de Landarbeiderswet, toe stemming te verleenen, In afwijking van de bepalingen van de hypotheekakte, om een gedeelte van hunne perceelen te ver- koopen. Benoeming van een lid der Plaatselijke Commissie van Toezicht op het Lager On derwijs wegens periodieke aftreding van den heer C. Keiizer (aanbeveling: 1. G. H. Geerligs; 2. G. C. van Balen Blanken). Wijziging van de begrooting voor 1932 en vaststelling van een suppletoire be groeting voor dat jaar. Voorstel tot vaststelling van een besluit tot af- en overschrijving betreffende den dienst 1931. Rondvraag De autotocht, die de afd. A. P. van den Bond voor Staatspension'#ering jaarlijks aan de oudste inwoners nbiedt, zal dit maal Dinsdag 5 Juli plaat», hebben. Er is o. a. een bezoek aan den Wierinaermeer- polder in opgenomen. De tocht zal gaan over Wi^ringen, Wieringermeerpolder, Oostwoud naar Alkmaar, waar gegeten wordt. De terugweg over Bergen en Schoorl. Met in< ang van Maandag 13 Juni ver valt de derde postbestelling (avondbestel ling). Tusschen 6 en 7 uur 's avonds be staat echter gelegenheid de post af te ha len aan het kantoor. PREDIKBEURTEN. Ned. Herv. Gem. 's Morgens 10 u., Ds. J. H. Vaandrager van Den Helder. Geref. Kerk. 's Morgens 10 en 's middags 2.30 uur Ds. S. U. Zuidema. De -op Donderdagavond te Oudesluis tegen „Dosko I" door „Geel Rood I" ge speelden vriendsohappelijken wedstrijd is door „Dosko I" gewonnen met 54 uit slag. De knecht van de smid Jn. v. Scheyen, te Groote Keeten, is j.1. Woensdagmor gen zoodanig door een paard van den vee houder, A. B., te Koegras, tegen het rech- terbovenbeen geslagen, dat geneeskun dige hulp moest worden ingeroepen. Het been bleek echter gelukkig slechts ge kneusd en niet gebroken te zijn, zoodat met eenige dagen rusthouden van het slachtoffer, dit ongeval best is afgeloopen. We vernemen dat op a.s. Woensdag avond 15 dezer door mevr. Beukema van Den Helder bij de heer Schrieken nog maals een knipdemonstratie als eenier per advertentie aangekondigd, zal worden gehouden. Op het Geel Rood-terrein alhier spelen a.s. Zondag C.R. I tegen Z.A.P. I van Anna Paulowna, alsmede O.R. III tegen R.O.B. van Breezand. Het He elftal van C.R. zal zich tegen het He elftal van Rood Wit te 't Veld gaan meten. Door vertrek van het lid van het R.K. Burgerlijk Armbestuur de heer W. Klaver naar Winkel is in diens plaats benoemd de heer A!b. Schilder, alhier. JAARLIJKSCH SCHOOLFEEST. Algemeene vergadering van de ver- eeniging tot het houden van een jaar lij ksch schoolfeest aan de O.L. school te 't Zand, gehouden op Donderdagavond 9 dezer in de bovenzaal van den heer Schrieken. Aanwezig zijn 18 leden, w.o. een dame. De voorzitter de heer Holema opent met woorden van welkom en spreekt de hoop uit dat op de spoedig circuleerende lijsten, evenals vorig jaar flink geteekend zal worden, mede in verband met de om standigheid dat dit jaar het Amsterdam- sche reisje zal worden gemaakt, hetwelk altijd nogal veel kosten met zich brengt. Hierna volgt rekening en verantwoording. Daar vooraf de rekening reeds was nage zien door de heeren Jb. Kooy en G. de de Leeuw gaat dit vlug van stapel. De heer C. de Leeuw deelt hierna mede dat de totaal ontvangsten hebben bedragen f 185.47. De uitgaven daarentegen belie pen totaal f 186.85 zoodat er een verlies is geweest van f 1.38. Het beginsaldo 1931 bedroeg f 81.74 Onder dank volgt hierna bevestiging. Hierna krijgen we eerst punt 4 der agende nl. Bestuurs verkiezing. Aftredend zijn de heeren Holema en Muntjewerf. Op voorstel van de heeren Eizer worden beiden bij acclamatie herbenoemd, welke benoeming beiden aanvaarden. De heer Holema zegt hierbij zijn beste krachten te zullen geven in het belang van de schoolfeestcommissie. Hierna punt 3, n.1. bespreking der schoolreisjes. Aan het reisje naar Am sterdam zal door 28 kinderen worden deelgenomen, terwijl de heer Elzer be pleit om het aantal geleiders zoo laag mogelijk te stellen. Verschillende aan wezige autobezitters stellen al direct hun wagens beschikbaar om eventueel naar Amsterdam te rijden. De heer Elzer zou echter om verschillende redenen, in het bizonder met het oog op de veiligheid der kinderen, een autobus willen nemen. Zeer langdurige discusiën betreffende een en ander volgen hierna, totdat einde lijk algemeen wordt besloten om een bus aan te vragen en zoo mogelijk te Am sterdam een boottocht door de havens daarna bezoek aan artis en vervolgens nog naar het vliegveld der K. L. M. Schiphol te gaan. De dag hiervoor wordt hierna bepaalt op Dinsdag 12 Juli a.s., terwijl aan het bestuur wordt overge laten om alles nader uit te werken en te regelen. Ten aanzien der leerlingen van de lagere klassen wordt eenparig besloten dit jaar naar Schoorl en Bergen te gaan en wel op Woensdag 20 Juli e.k. Aan dit reisje wordt deelgenomen dop^ 33 kinderen, terwijl hierbij dankbaar v?n het aanbod der autobezitters zal word^y gebruik gemaakt. Als geleidsters zullen hierbij dit ja#? optreden de jongedames T. Bouthoorn, T. v. d. Heuvel, M. Mosk en G. Swatp, welke meisjes tevens eerstdaags de lijsten ter teekening zullen komen aanbieden- De heer Elzer stelt hierna nog voor om aan den kop der lijsten de namen der commissieleden te plaatsen met het bedrag het welk ieder beschikbaar stelt daar achter, wat goed wordt gevonden. Bij rondvraag aan deze aanwezige heeren blijkt dat nog aanmerkelijk hoogere be dragen worden opgegeven als vorig jaar voor is ingeteekent. Een verblijdend en bemoedigend teeken dus, ondanks de malaise. Daar de rondvraag geen bi- zondere besprekingen meer oplevert sluit Voorzitter hierna onder dank de verga dering, waarna Dr. Oterdoom nog opmerkt dat hij in navolging van andere plaatsen voor de dagen 12 en 20 Juli speciaal mooi weer bij het Kon. metereologisch instituut te de Bilt zou willen bestellen. De heer J. de Graaf en Mej. H. van Vliet, beiden leerlingen der Rijkskweek school voor Onderwijzers te Alkmaar zijn geslaagd voor onderwijzer(es). KEGELEN. De datums, waarop de invitatiewed strijden plaats zullen hebben tusschen de bonden Alkmaar en Den Helder, ter gelegenheid van de opening der Schager Kegelbanen zijn nader vastgesteld op 15 t/m 24 Juli a.s., de Eere wedstrijd wordt gespeeld Zondag 31 Juli. SCHOOLFEEST O. L. SCHOOL. De Oudercommissie kwam dezer dagen bijeen voor bespreking schoolfeest. De opbrengst van de inzameling der gelden bij de ingezetenen bedroeg f 506.of ongeveer f 100.minder dan het vorig jaar. Het voornemen de kinderen van de hoogste klassen een flinker reisje te laten maken kwam hierdoor te vervallen, ge zien mede het feit dat alle kinderen met de opening der nieuwe school een metalen plaatje van de school is verstrekt. Met 'uitzondering der hoogste klasse, welke als van ouds naar Amsterdam gaan zullen aHe kinderen dit jaar wederom naar Schoorl gaan. De reis zal gaan per tram op Vrijdag 8 Juli a.s. M A RKTO VERZICHT. De handel in vette koeien was Donder dag j.1. weer tamelijk slap. Het is net of ze het koevleesch op het moment zoo'n beetje laten liggen, vertelde ons een be kend slager. De menschen eten meer var- kensvleesch. Maar dit zal ook wei weer beter worden. Koeien konden gelden 3033 ets. in doorsnede. Voor een extra beest is nog 35 ets. besteed. Voor de kalf- en geldekoeien was er een tekort, de men schen voor dien handel waren zeer kalm. Pinken gingen matig. Er was nog een pracht-osje aangevoerd van Geerling, en verkocht aan Gebrs. Kweldam. Dit beest kwam op 36 ets. per kilo. Ossen worden hier anders weinig aangevoerd. Met de 'nuchtere kalveren was het ook lang niet best. Beste kalveren zag men verkoopen voor 10.per stuk. Wan neer de varkens duurder worden, zooals het nu ging, wordt dit ook wel weer beter. Over stieren valt niet te melden. Oude slachtpaarden 12—16 gld., handel matig. Vette kalveren golden van 35471/» gld. dus dat ging best. De vette schapen konden ook niet teveel opbrengen, hoogste prijs 161/» gld. Ook hier was de handel stug. Overhouders stug; dus in de schapen wereld is het al heel mis. Voor de slacht werd er geen lam gekocht, voor de weide brachten ze 612 gld. op. Ook hier was de handel aan den kalmen kant. De han del in paarden was goed te noemen. De heer K. Stammes had weer beste paarden aangevoerd. De handel in biggen en schrammen was iets beter, even hooger noteering. De handel in varkens was vlug, de noteering hoogste markt was 141/2 ct., maar later op den dag hoorden wij, dat onzen plaatsgenoot, den heer v. Eerp, 15 ets. had gehad van den heer D. Kuiper, uit Alkmaar, dus dat was met de vette var kens een mooie vooruitgang. Nog 10 var kens verkocht genoemde heer aan J. Droog, ook voor 15 ets. en ponder kosten elders te leveren, dat had beter geweest. Als ze hier Donderdag e.k. gemarkt wor den, dan wordt het beslist 16 ets. Wij zul len hopen dat het zoo door gaat. Op de kippenmarkt was weinig of geen drukte. Burgerlijke Stand van Schagen van 29 Juli. GETROUWD: J. Kalsbeek en C. C. Stam. POLITIE. Achtergebleven: een geit. Hippolytushoef. DE TWEEDE POSTBESTELLING VERVALLEN. Met ingang van Maandag 13 Juni a.s. vervalt voor Hippolytushoef de tweede postbestelling, wat voor vele zakenmen- schen een geduchte tegenvaller wordt. Had Hippolytushoef thans drie bestellin gen per dag, nu wordt het er slechts twee; één des morgens en één des avonds; voor waar een treurige toestand. KAASVERVOER NAAR ALKMAAR. Gaven wij in ons nummer van j.1. Don derdag reeds den laagsten inschrijver dei- gehouden publieke aanbesteding van het vervoer van de kaas der vier fabrieken op, volledigheidshalve volgt hier de ge- heele inschrijving. K. Volder, Anna Paulowna 14.per 1000 st.; C. Huijbers en N. Scheltus, Hip polytushoef 12.50 per id.; C. P. de Haan en A. A. Poel, Westerland (Den Oever) 12.40 per id.; P. Wiegman Dz., Normer 12.— per id.; C. P. Everts, Hippolytus hoef 11.50 per id.; Gebr. Koon, id. 11. per id.; J. Poel Az., Den Oever 9.43 per id. Aan den laagsten inschrijver gegund. POLITIE. Gevonden: een damesbont en een grijze ceintuur. Terug te bekomen bij den gemeente bode te Hippolytushoef. PREDIKBEURTEN. Ned. Herv. Gem. (Oosterland). 's Morgens 10.30 uur, Ds. van Beek Ned. Herv. Gem. (Westerland). 's Avonds 7.30 uur, Ds. van Beek Hervormde Kerkelijke Vereenlglng Geen opgaaf ontvangen Evangelisatie (Ned. Herv. Gem., H.Hoef) 's Morgens 10 uur, de heer O. Deen Ger. Kerk (Beltstraat). Hippolytushoef 's Morgens 10 uur, Preeklezen. 's Middags 3 uur, Cand. P. Robbers Geref. Kerk. (Den Oever). 's Morgens 10 uur, Cand. P. Robbers 's Middags 3 uur, Preeklezen. Doopsgezinde Gemeente. Hippolytushoef 's Morgens 10.30 uur, Ds. van Brakel van Koog aan de Zaan. WIERINGEN TERUG IN HAAR ISOLEMENT? Niiet alleen dat de openstellingsuren van het postkantoor zijn besnoeid, doch ook met ingang van Maandag 13 Juni a.s. wordt de tweede ochtend-bestelling voor de kom van Hippolytushoef afgeschaft. De Middenstandsvereeniging, die hier, en zeer terecht, een fnuiking van het za kenleven in ziet, heeft hier reeds een ver gadering voor uitgeschreven, welke a.s. Woensdag gehouden zal worden in hotel Lont. Een woord van protest is dan ook tegen dezen maatregel der posterijen wel op zijn plaats. DE SLUITING VAN „DE VLIETER" OP DE FILM VASTGELEGD. Het belangrijkste moment, de afsluiting van de Zuiderzee, op 28 Mei j.1., is voor altijd vastgelegd op de film. De filmonderneming „Polygoon" heeft deze korte, doch belangrijke momenten op een dusdanige wijze op de rolprent vereeuwigd, wat voor de historie van be lang is. Enkele dagen nadat de opnamen ge maakt waren, werd deze film reeds ver toond in de belangrijkste bioscooptheaters van ons land. Het is aan den ijverigen ondernemer van de „Eerste Wieringer Bioscoopon derneming" te danken, dat 14 dagen na het gewichtig oogenblik, de film reeds vertoond wordt op Wieringen. Vrijdagavond werden wij in de gelegen heid gesteld om de film te zien, en daar wij ook in de gelegenheid waren het slui ten van nabij te aanschouwen, waren de vernachtingen hoog gespannen. Wij kunnen niet anders zeggen, dat de opnamen prachtig zijn geslaagd. De offi- cieele sluiting duurde maar kort, dus kan de film uit den aard der zaak ook niet lang duren, doch het belangi-yke moment van het sluiten ziet men duidelüker dan dat men er met zijn neus heeft bügestaan. Het sirenegeloei heeft men belangrijk getemperd, een overzicht van de groote vloot, welke gepavoiseerd om het sluitgat lag, en ook de rede van minister Reitmer is in de film verwerkt. Tot slot een vogelvlucht van den gehee- len afsluitdijk vanuit een vliegmachine ge nomen, maakt de film tot een mooi geheel. Zeer zeker zal de film gedurende de da gen dat zü in hotel De Haan wordt ver toond, wel belangstelling trekken. VOOH DEN KANTONRECHTER TE ALKMAAR. Strafzitting van Vrijdag 10 Juni. Zoo kan men er ongemerkt intippelen. De 23-jarige heer Willem K. uit Bree zand had zijn glimmend motorfietsje tot in de puntjes laten nazien en verkeerde dus in de veronderstelling, dat alles tiptop in orde was. Groot was dus zijn teleur stelling toen hij op 1 Juni te Alkmaar op de Nieuwsloot werd aangehouden door een politie-agent en deze controleur na onderzoek aantoonde dat de handrem een verraderlijk, trouweloos en nutteloos in strument bleek te zijn. De waarnemend kantonrechter hield zich heden gelukkig niet O.-I. doof voor de klacht van den be drogen motorrijder, doch aan een boete van 7 gulden of 7 dagen detentie bij na latigheid in de vereffening kon de Bree- zander toch niet ontkomen. i gsm—a? ZONDAG ia JUNI. Hilversum, 296 M. 8.1510.00 VARA, 10.3012.00 VPRO, 12.00 5.00 AVRO, 5.00—8.00 VARA, 8.00—12.00 AVRO. 8.15 Gymnastiekles. 9.00 Postduivenberichten en voetbalnieuws. 9.05 Tuinbouwhalfuurtje S. S. Lantinga. 9.3010.00 Orgelspel Joh. Jong. 10.30 Kerkdienst uit den N.P.B. te Baarn. 12.00 Vacantiegangers attentie! G. J. Nijland: Zwitserland. 12.302.00 Nwe. Amsterd. Orkestvereeniging o.l.v. N. v. d. Linden. M.m.v. Willi Dom- graf-Faszbaender (bariton). 2.00 Boekenuurtje 2.30 Grammofoonpl. 3.00 Studio-opvoering van de „Kxibbebijter". blijspel in 3 acten, bew. W. Hunsche. (Ne- derl. Tooneel-gezelschap o.l.v. Oscar Tour- niaire). Regie: W. Hunsche. 4.30 Grammofoonpl. en Vaz Dias. 5.00 Orgelspel door Joh. Jong en grammo foonpl. 6.00 VARA-orkest o.l.v. H. de Groot. 6.45 Fr. v. d. Goes: Friedrich Schiller. 7.158.00 Vervolg VARA-orkest. 8.00 Vaz Dias. 8.1510.15 Opera „Der Freischütz" in 3 be drijven van Fr. Kind. Muziek van C. M. v. Weber. Solisten (a.o. W. Revelli, H. Cals, Caro, M. Plooyer. enz.), Koor v. d. Chr. Oratorium-Vereen. „Excelsior", Rotterdam (Dir. B. Diamant) en het versterkte Om roeporkest o.l.v. A. v. Raalte. In de pauze: W. Vogt: De onbekende luistervink. 10.15 Grammofoonpl. 10.3012.00 Kovacs Lajos en zijn orkest. Re freinzang Bob Scholte, en grammofoonpl. Huizen, 1875 M. 8.30 NCRV, 9.30 KRO, 5.00 NCRV, 7.45— 11.00 KRO. 8.30 Morgenwijding m.m.v. NCR V-Dameskoor 9.30 Grammofoonpl. 10.00 Hoogmis. 11.45 Causerie. 12.00 Lezing. 12.20 Sextetconcert. I.40 Cui*sus. 2.10 Lezing. 2.30 Oratorium-concert. 4.15 Ziekenlof. 5.00 Gewijde muziek (grammofoonpl.). 5.20 Kerkdienst uit de Geref. Kerk te Anjum. Hierna: Ghr. Radiokoor o.l.v. G. v. d. Burg. 7.45 Lezing. 8.IO Berichten. 815 Grammofoonpl. 8.30 Declamatie. 8.50 Grammofoonpl. 9.00 Vaz Dias. 9.15 Declamatie. 9.30 Orkestconcert. 10.40 Epiloog. MAANDAG 13 JUNI. Hilversum, 296 M. 6.457.00 en 7.307.45 Gymnastiekles. 8.00 Grammofoonpl. 9.00 Amsterd. Solistenkwintet o.l.v. L. Cohen. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Voordracht door Minny Erfman. 10.30 Vervolg kwintetconcert. II.00 Grammofoonpl. 11.15 Vervolg concert. 11.45 Voordracht M. Erfman. 12.001.45 VARA-septet o.l.v. Is. Eyl en grammofoonpl. 2.15 Willem Eges leest eigen werk. 3.00 Orgelspel door Joh. Jong. 3.30 Grammofoonpl. 4.30 Voor de kinderen. 5.00 VARA-orkest o.l.v. H. de Groot. 6.00 K. ter Laan: Ontwapening. 6.20 Vervolg concert. 7.00 Paedagogisch (slot)-concert, m.m.v. Eil Bomli en P. Tiggers. 8.00 Voordracht door Martien Beversluis. 8.20 „De Tsarewitsch", operette in drie be drijven van Jenbach en Reichert. Muziek: Fr. Lehar (Wiener Operette o.l.v. Walter Pfeffer). 10.30 Vaz Dias. 10.4512.00 VARA-septet o.l.v. Is. Eyl en grammofoonplaten. Huizen, 1875 M. Uitsluitend NCRV-uitzending. 8.00 Schriftlezing. 8.159.30 Grammofoonpl. 10.30 Ziekendienst. 11.00 Chr. lectuur. 11.30 Grammofoonpl. 12.30 Orgelconcert Jan Zwart. 2.00 Grammofoonpl. 2.35 Causerie door A. J. Herwig. 3.153-45 Knipcursus. 4.00 Zdekenuur. 5.00 Concert door een kwintet o.l.v. P. v. d. Hurk. 6.30 Vragenuurtje. 7.45 Ned. Chr. Persburau. 8.00 Concert door de H.O.V. o.l.v. F. Schuur man. O.a. Andante uit de 5de Symphonie van Tschaikowsky en framg. „Louise", Charpentier. 9.009.30 Causerie door Dr. R. van Deemter. ca. 10.00 Vaz Dias. 10.3011.30 Grammofoonpl. een delicatesse! Niet-Officieel Trekking van Donderdag Juni 1ÏTJ 5e Klasse, 16e MM Hooge Prijzen No. 18486 50.000 No. 14848 25.000 *t No. 5764 1500 No. 1300 1664 15825 1000 No. 1273 6604 11629 13224 13311 l„.„j ƒ400 No. 7519 200 No. 174 536 7666 10322 14567 15415 17604 19014 19265 19751 20075 20500 100 Prijzen van 70. 6 63 98 105 136 306 314 390 469 688 771 812 991 992 1002 1197 1232 1260 1293 1564 1592 1677 1736 1742 1767 1830 1886 1894 2079 2135 2420 2513 2579 2621 2837 3102 3214 3219 3240 3423 3485 3616 3691 3707 3857 4077 4113 4194 42174290 4334 4406 4438 4467 4619 4642 4654 4684 4722 4731 4873 4971 5031 5044 5107 5469 5534 5536 5636 5643 6802 6063 6131 6256 6286 6460 6565 6613 6677 6900 7011 7048 7234 7316 7346 7390" 7456 7508 7516 7640 7703 7753 7762 7788 7919 7956 8090 8103 8138 8198 8230 8480 8533 8721 8785 8856 8871 8936 8948 9018 9077 9100 9231 9318 9594 9734 9780 10003 10083 10203 10559 10563 10834 10888 10899 10901 11051 11089 11252 11281 11298 11445 11475 11504 11701 11711 11717 11718 11738 11792 11844 11948 12008 12035 12255 12364 12429 12858 12859 13048 13211 13298 13353 13386 13440 13484 13495 13543 13697 13766 13781 13792 14098 14179 14337 14339 14468 14573 14704 14780 14792 15262 15264 15265 15266 15291 15336 15348 15360 15652 15757 15808 15835 15874 15880 16181 16200 16620 16626 16648 16650 16965 17142 17176 17213 17606 17836 17880 17938 18046 18210 18232 18243 18261 18390 18405 18442 18465 18471 18524 18579 18635 18725 18803 18815 18974 19029 19061 19085 19089 19102 19221 19237 19308 19309 19428 19579 19721 19729 19752 19802 20129 20169 20308 20444 20466 20477 20520 20593 20648 20741 20763 20798 20860 20990 NETEN 20 33 46 66 103 144 171 172 182 185 200 211 220 227 259 307 309 312 316 323 326 342 363 365 406 414 468 487 488 503 512 525 540 613 647 660 769 782 785 791 810 822 828 830 914 934 959 998 1004 1064 1081 1089 1139 1148 1154 1175 1181 1182 1184 1201 1220 1226 1227 1331 1337 1377 1387 1390 1428 1446 1668 1675 1732 1762 1776 1782 1795 1821 1885 1887 1991 2009 2063 2137 2143 2166 2169 2278 2306 2392 2365 2415 2457 2461 2518 2520 2539 2591 2631 2637 2647 2670 2700 2703 2748 2755 2784 2823 2854 2873 2886 2916 2926 2639 2641 2683 3023 3070 3073 3074 3138 3141 3213 3222 3287 3353 3373 3374 3401 3453 3467 3489 3528 3538 3677 3704 3742 3749 3763 3769 3781 3815 3835 3843 3859 3890 3903 3933 3950 3952 3968 3986 3987 3995 4020 4117 4132 4133 4163 4171 4237 4280 4285 4326 432J 4335 4342 4377 4387 4466 4485 4514 4525 4584 4702 4778 4799 4805 4885 4896 4938 4984 4985 5002 5013 5017 5047 5072 5113 5127 5145 5281 5293 5314 5349 5355 5411 5496 5499 5520 5545 5547 5562 5569 5581 5596 „375 5690 5761 5795 5810 5855 5868 5980 6018 6028 6031 6084 6100 6138 6139 6145 6249 6291 6313 6355 6381 6419 6428 6480 6510 6532 6535 6585 6592 6597 6608 6645 6646 6673 6721 6736 6750 6832 6885 698»- 7007 7026 7027 7051 7076 7084 7182 7195 7250 7265 7272 7318 7328 7330 7374 7452 7481 7503 7615 7711 7784 7798 7839 7870 7905 7915 7928 7971 7972 7991 7992 8008 8037 8073 8150 8186 8190 8191 8235 8296 8336 8425 8430 8449 8461 8474 8488 8490 8505 8513 8517 8557 8562 8634 8644 8688 8702 8745 8753 8855 8875 8913 8932 8969 9021 9025 9028 9035 9046 9069 9109 9114 9161 9187 9188 9207 9225 9306 9354 9373 9382 9428 9477 9483 9522 9535 9593 9598 9612 9676 9749 9849 9928 9934 9998 10030 10033 10065 10078 10115 10131 10197 10291 10292 10394 10397 10479 10508 10524 10542 10688 10758 10760 10769 10790 10795 10804 10837 10839 10857 10861 10875 10905 10918 10047 11076 11086 11092 11167 11173 11245 11328 11342 11359 11407 11413 11425 11477 11478 11495 11535 11564 11565 11646 11723 11772 11833 11848 11855 11864 11882 11909 11944 11956 12002 12050 12061 12066 12069 12077 12094 12119 12138 12174 12189 12195 12228 12231 12241 12263 12283 12292 12293 12308 12313 12365 12414 12443 12498 12524 12588 12591 12603 12606 12607 12614 12631 12652 12668 12674 12704 12749 12788 12878 12886 12967 12988 12991 13050 13076 13081 13094 13098 13144 13180 13192 13194 13212 13281 13282 1330 13328 13330 13338 13365 13375 13382 13443 13447 13514 13521 13528 13545 13553 13559 13576 13640 13679 13725 13732 13775 13843 13867 13886 13888 13916 13949 13973 13986 14019 14021 14044 14062 14123 14128 14160 14170 14183 14207 14231 14236 14237 14243 14271 14331 14374 14392 14447 14529 14589 14590 14623 14637 14659 14664 14716 14746 14747 14772 14825 14960 14961 14970 14975 15026 15056 15077 15107 15226 16228 15246 15258 15304 15313 15331 15363 15370 15371 15388 15416 15431 15497 15501 15505 15526 15605 15657 15667 15672 15681 15759 15789 15812 15824 15848 15872 15883 15884 15905 15963 15978 15987 16005 16017 16056 16105 16198 16243 16296 16382 16389 16409 16483 16548 16569 16640 16643 16649 16679 16770 16774 16799 16801 16812 16883 16913 16926 16980 17007 17009 17018 17048 17119 17143 17146 17157 17162 17208 17295 17399 17461 17470 17514 17522 17556 17582 17587 17624 17667 17674 17675 17681 17839 17862 17865 17894 17900 17961 17962 17966 18013 18021 18034 18040 18113 18116 18126 18157 18217 18294 18331 18347 18359 18394 18397 18489 18537 18560 18568 18574 18616 18619 18645 18707 18727 18740 18779 18794 18798 18847 18896 18900 18907 18949 18973 19002 19039 19066 19073 19074 19082 19083 19126 19128 19136 19139 19167 19180 19209 19219 19306 19340 19355 19369 19376 19407 19415 19449 19476 19477 19486 19494 19510 19539 19574 19634 19666 19671 19728 19818 19847 19871 19876 19933 19953 19972 1998 20019 20042 20046 20064*20066 20131 20188 20235 20250 20256 20324 20368 20378 20397 20405 20414 20454 20493 20497 20527 20569 20595 20616 20707 20746 20752 20773 20775 20791 20801 20802 20803 20854 20893 20917 20963 20993 Verbetering 5e kl., 15e lijst: 8693 m.z. 8698. Niet-Officieel Trekking van Vrijdag 10 Juni 1S32 5e Klasse 17e Lijst Hooge Prijzen: No. 12430 31.000 No. 17995 f 3000 Nos. 9297, 10342 elk 100 Prijzen van 70. 2474 2760 3096 4388 4894 5205 5313 6192 6649 6837 7835 8106 8261 8538 13737 13782 14877 15440 16763 18937 19656 20662 20675 NIETEN 372 740 933 1146 1176 1251 2156 2396 2814 3743 4273 4431 5175 5192 5523 5543 6285 6399 6669 6904 6954 7868 8244 8269 8752 8766 8995 9042 9304 9329 9509 9722 10571 10842 11183 11232 11411 11968 11997 12237 12336 12663 12806 13181 13277 13480 13540 13680 13847 14005 14344 14537 15099 15387 16023 16230 16486 16582 16715 16864 16957 17400 17593 18607 18837 18941 19098 19554 19598 20175 20586 20671 20754 Verbetering 5e Klasse, 16e Lijst: 3213 m. z.

Heldersche Courant | 1932 | | pagina 11