J. J.K. Meijers Kerkconcert Kleine Advertentiën iiiiiiiiiiiiiiininiiimiiiiiinii Is het U bekend? Sportblad een Winkeljuffrouw {BETREKKINGEN {BETREKKINGEN De Duitsche Rijksdag ontbonden. TE HUUR DIVERSEN TE HUUR TE KOOP TE KOOP te koop. De Duitsche eischen voor gelijkgerechtigdheid, I China en Japan. Door aanneming van een communistisch voorstel tot opheffing van de noodverordening. - Een motie van wantrouwen aangenomen. De moord te Putbroek. Ernstige vechtpartij teTubbergen. De storm. motorrijder verongelukt. Marktberichten. Sport. HY ISkE MAN NE WORNT7 ONTHOOFNI HY HEEFT NOOIT AAN'TSUCCES VAN ACVE.RTEERÊN GELOOF^ dat door de Drukkerij en Uitgeverij v h- C. DE BOER Jr., Koningstraat 78—80, Den Helder, een keurig verzorgd wekelijks verschijnend :z: wordt uitgegeven dat in dit blad verslagen voorkomen van alle in de ge- heeie omgeving gespeelde wedstrijden, benevens overzichten en competitiestanden nauwkeurig worden bijgehouden? EE dat alle takken van sport door ter zake kundige EE medewerkers aan beschouwing worden onder- Ei: worpen?? dat de abonnementsprijs slechts ft.OO.per drie maanden bedraagt?? Zoo ja, abonnneerU dan nog heden iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimïïm PI ANOLEERARES KANAALWEG 119. |~PI f AANGEBODEN (gevraagd, te koop, te huur enz.),v.1 t/m.3regels 40ct., elke regel meer 10 ct. Aan ons Bureau te bevragen of met brieven 10 cent extra, INBOEDEL TE KOOP. I BEVRAAGD W. VENEMA, Beste, rotte Koemest* Adres: Bureau van dit blad. ->■ Kanaalweg 132 «<- Gevraagd boven 18 jaar Adres: LIDO, Spoorstraat, N.V. „STER" Waschmachinehandel Onze prijzen zijn wederom met 10% verlaagd Velvet Divankleeden U0/2T# 8.25 Velvet Tafelkleeden ,so/m I 6.00 f spotgoedkoop! Velvet Tafelkleeden ,J0/I#0 f 4.50 Voetenbankjes (eiken) f 1.35 Werkzakken f 2.40, enz., enz. Ziet de étalage: Kanaalweg 132 Het Fransche antwoord op het bekende Duitsehe voorstel voor onderhandelingen. De F.ansche regeering heeft de Duit sche geantwoord op het bekend voorstel van 29 Augustus voor het openen van onderlinge, directe onderhandelingen over den Duitschen eisch van gelijkgerechtigd - heid op het gebied van de ontwapening. Naar Reuter meldt wordt in de Fran sche nota beweerd dat de Duitsche ver wijten aan het adres van Franrijk dat het niet naar ontwapening streeft, absoluut onrechtvaardig zijn. Frankrijk heeft reeds belangrijke offers aan de ontwapening ge bracht en de Fransche delegatie te Ge-1 nève heeft geen ander doel voor oogen gehad dan het verhaasten van de alge- meene ontwapening in een mate die ver- eenigbaar is met den veiligheidseisch van de betrokken staten. Frankrijk bereid tot onderhan delen. De gelijkgerechtigdheid die Duitschland eischt zou een herziening beteekenen van een gedeelte van het verdrag van Ver- sailles. De oplossing van dit probleem zou echter een overeenstemming vereischen van alle mogendheden, die het verdrag mede-onderteekend hebben. De Fransche regeering is bereid hierover van meening te wisselen, op voorwaarde echter dat de beslissing in dezen voorbehouden blijft aan de ontwapeningsconferentie. Wat betreft de voorgestelde hervor ming van de Rijksweer zal de Fransche regeering geen herbewapening van Duitschland toestaan, noch een herziening van het statuut van de Rijksweer, wat de legersterkte van Duitschland zou verhoo- gen en wat het gevaar zou scheppen van een nieuwen bewapeningswedloop. DUIKBOOTEN GEËISCHT DOOR DUITSCHLAND. Als verdedigingswapen. De „Deutsche li. Bootkameradschaft" heeft Zondag in Hamburg een bijeen komst gehouden, meldt een Wolff-bericht, waaraan leden van duikbootbemanningen van alle rangen deelnamen. Een besluit werd aangenomen, waarin de stap der re geering om tot gelijkgerechtigheid te ko men, werd toegejuicht. Voorts werd er de aandacht op geves tigd, dat de Duitsche delegatie op de Ont wapeningsconferentie de volledige afschaf fing der duikbooten had voorgesteld, welk voorstel slechts door twee andere dele gaties werd ondersteund. Door alle andere delegaties, die aan de besprekingen deel namen, werd verklaard, dat duikbooten v.n.1. als verdedigingswapens te beschou wen zijn, en voor de nationale verdediging volkomen onontbeerlijk. Na deze uitlating zal het niet meer mogelijk zijn om Duitsch land dit verdedigingswapen te onthouden. Ten slotte werd er in een besluit op aangedrongen, dat de regeering er voor zou zorg dragen, dat Duitschland weer duikbooten zou krijgen. HET EINDE DER STAKING IN BELGIË. De troepen teruggetrokken. De correspondent van de N. R. Crt. te Brussel meldt: Op enkele honderden na hebben al de stakende mijnwerkers zich reeds bij de mijndirecties aangemeld. Maatregelen zijn getroffen om. in afwachting van een nieuwe werkregeling, zooveel mogelijk arbeiders aan het werk te stellen. De troepen, die zich te Charleroi, te Mons en in de Borinage bevonden en geen deel uitmaken van de gewone gar nizoenen dezer steden, worden nu terug getrokken. Ook de bereden gendarmerie, uit het Vlaansche land naar het mijn- gebied gezonden, heeft reeds gedeeltelijk het stakingsgebied ontruimd. PARAGUAY BESCHOUWT ZICH IN STAAT VAN OORLOG MET BOLIVIË. De regeering van Paraguay deelt mede, dat zij zich in staat van oorlog met Bolivië beschouwt, hoewel de oorlog nog niet verklaard is. Een aanstaande Chtneesche aanval op Tsjantsjoen. Het Japansche oppercommando deelt mede, dat de berichten over een te ver wachten Chineesehen aanval op Tsjangtsjoen door de officieele Mantsjoe- rijsche en Japansche instanties worden bevestigd. De Chineesche legeering heeft 150.000 man geconcentreerd. De aanval kan ieder oogenblik worden ver wacht. De Japansche autoriteiten nemen de noodige maatregelen om den Chmee- schen aanval tot staan te brengen. Binnenland. Overwinningsberichten belde kansen. van Aan het front in Gran Chaco-gebied heerscht een merkwaardige toestand. Zoo wel Bolië als Paraguay zonden overwin- nings-tijdingen. Beide partijen verklaren, dat zij het fort Boqueron in bezit hebben. In de beide hoofdsteden Asuncion en La Paz wordt de verpletterde neder laag, na een lang en bloedig gevecht, toe gebracht aan den vijand, geseind. Van Paraguaysche zijde werd gemeld, dat de troepen van Paraguay aan de vierde Boliviaansche divisie een zware nederlaag hebben toegebracht. Die divisie zou 1200 man aan gevangenen en 11 stuks geschut hebben verloren. Uith La Paz wordt gemeld, dat de staf daa* heeft bekend gemaakt dat de aan vallen op het fort Boqueron door de troe pen van Paraguay met groote verliezen voor de aanvallers door de Bolivianen wa ren afgeslagen. Een waarschuwing, uitgaande van de neutralen. De Ver. Staten Argentinië, Brazilië, Chili en Peru hebben gelijkluidende nota's gericht tot de oorlogvoerende landen, waarin onmiddellijk staking van de vijan delijkheden wordt geëischt. GANDHI DREIGT MET ZIJN HONGERDOOD! Gandhi dreigt een voedselstaking te beginnen totdat zijn dood erop volgt, ten zij de regeering afziet van haar plan om een bijzonder kiesstelsel in te voeren voor zgn. minderwaardige kasten in Britsch-Indië. Gandhi zal 20 September a.s. op het middaguur met de voedselsta king beginnen. Uit Berlijn wordt bericht, dat de Rijks dag met 513 stemmen tegen 32, bü 5 ont houdingen, het communistische voorstel tot opheffing van de noodverordening heeft aanvaard. Tevens spreekt in deze motie de Rijks dag zijn wantrouwen in <te Rijksregeering uit. Op voorstel van de communisten was deze stemming ais eerste punt op de agen da van de vergadering geplaatst. Tijdens het tellen van de stemmen ontving presi dent Göring een brief van den Rijkskan selier, waarin deze mededeelt tot ontbin ding -van het huis over te gaan- Göring steide zich echter onder vrijwel algemeene instemming van het huis op het standpunt, dat een regeering, welke door het parle ment ten val is gebracht, een dergelijk be sluit niet meer kan nemen. De vergade ring werd tot Woensdag verdaagd. In de wandelgangen van den Rijksdag is men van meening, dat de Rijkspresident het besluit van den Rijksdag niet zal er- kennen, den Rijksdag wel degelijk als ont bonden zal beschouwen en de vergadering van morgen eventueel zal weten te ver hinderen. Deze vergadering zullen degenen, die haar hebben bijgewoond, zeker niet spoe dig vergeten, zegt de N. Rott. Crt. Zelden heeft men ook in de Duitsch volksverte genwoordiging een dergelijke spannende, haast dramatische bijeenkomst bijgewoond. Toen de communist Torgleir voorstelde de agenda in dier voege te wijzigen, dat men niet eerst de regeeringsverklaring te hooren zou krijgen, maar dat eerst de com munistische motie tot opheffing van de jongste noodverordening, verbonden met de motie van wantrouwen in de rijksrege ring in stemming zou worden gebracht, vermoedde hij zelf allerminst, dat zijn voorstel zou worden aanvaard. Alleen de Duitsoh-nationalen waren voor de noodverordening, maar zij reken den in eik geval op de ontbinding van den Rijksdag en nieuwe verkiezingen ter ver sterking van hun op 31 Juli zoo zeer ver zwakte positie en sloten zich daarom aan bü de communisten. Zoo geschiedde het, dat von Papen niet tot de voorlezing van zijn manuscript kwam. Dr. Frick, van de nationaal-socia- lrsten, stelde nog voor de vergadering te onderbreken. Na de heropening bereikte de spanning naar hoogtepunt, toen de rijkskanselier ditmaal met de beroemde roode porte feuille, waarin het ontbindingsdecreet was opgeborgen, in de zaal kwam. President Göring trachtte nu met een handigheidje den rijkskanselier blijkbaar te verhinderen den Rijksdag te ontbinden. Hij liet n.1. de motie der communisten in stemming bren gen en weigerde den rijkskanselier, die zulks verlangde, het woord te verleenen. Toen Von Papen het ontbindingsdecreet uit de portefeuille te voorschijn haalde en het aan Göring overhandigde, legde deze het blad' papier ter zijde- Hierop verliet de rijkskanselier de zaal, gevolgd door de overige leden van het ka binet. Alhoewel nu volgens de rijksregeering de Rijksdag reeds ontbonden was, is de stemming te midden van de algemeene op gewondenheid voortgezet. Verscheidene afgevaardigden riepen Göring toe, dat hij ongelijk had en dat hij volgens de grond wet den rijkskanselier het woord niet had mogen weigeren. Göring liet zich niet uit het veld slaan, hii luisterde niet eens, toen enkelen van zijn eigen partijgenooten pro beerden een paar woorden met hem te wis selen. Het resultaat van de stemming, welke tenslotte nog slechts demonstratief ge schiedde, lokte geestdriftig applaus bij de radicale partijen van links en rechts uit. Roerend was het speechje van Göring, dat men nog te hooren kreeg, waarin deze nationaal-socialist en vooraanstaand S. A.- man plechtig beloofde de rechten van de volksvertegenwoordiging te zullen be schermen. Hii deelde ook nog mede, dat een half uur later het seniorenconvent zou bijeenkomen. Verschillende fracties gaven zich niet eens de moeite zich in de vergadering te doen vertegenwoordigen, zoodat zij niet heeft plaats gehad. In de wandelgangen zag men nog lang journalisten; de eenige vraag luidde: Wat troepjes druk pratende afgevaardigden en nu? Op dit oogenblik wist men nog niet, dat ook Göring reeds had gecapituleerd. Zoo sterft deze Rijksdag, die slechts twee maal heeft vergaderd en slechts 43 dagen oud is geworden. Een korter be staan heeft nog geen parlement der Duit sche republiek beleefd. De nieuwe verkiezingen moeten uiter lijk Zondag 6 November plaats hebben. Uiterlijk 5 December moet de nieuwe volksvertegenwoordiging haar eerste ver gadering houden. (N. R. C) De verdachten veroordeeld tot 15 en 6 jaar gevangenisstraf. Het gerechtshof te 's-Hertogenbosch heeft gisteren uitspraak gedaan in de zaak van den moord te Putbroek. De rechtbank te Roermond had verdachte v. d. E. sr. wegens het voortgezette misdrijf van doodslag op drie personen veroordeeld tot 15 jaar gevangenisstraf (er was levens lang geëischt) en v. d. E. jr. wegens po ging tot doodslag op M. Kersten tot 8 jaar (de eisch luidde 12 jaar). In hooger beroep had de advocaat- generaal geëischt onderscheidenlijk 15 en 4 jaar gevangenisstraf. Het hof veroor deelde v. d. E. sr. tot 15 jaar wegens het voortgezette misdrijf van doodslag en den zoon tot 6 jaar wegens poging tot dood slag. Vader v. d. E. zeide: „Ik ben geen moordenaar. Ik ga in cassatie. In den laten avond van Zondag is politie gealarmeerd voor een ernstige steek- en vechtpartij ten huize van W. te Geesteren, onder de gemeente Tub- bergen. Terstond na de afgifte begaf de burgemeester zich met enkele politie beambten naar het huis van W., waar bleek, dat verschillende personen steek wonden hadden opgeloopen. G. W. had een diepe dolksteek nabij de hals; de slagader was geraakt. De oude W. waren eenige peezen in de linkeronderarm door gesneden. Zekere R., uit Langeveen, die ook op „visite" was, had 2 steekwonden in het hoofd opgeloopen en twee in den rug. Zekeren K. uit Tubbergen was ernstig aan zijn duim verwond. Al de verwonden zijn per auto naar het ziekenhuiste Almelo overgebracht waar zij verbonden zijn. S., die in arrest is gesteld, is aan een scherp verhoor onderworpen, evenais zekere K., omtrent wie bezwarende ver klaringen waren afgelegd. De oorzaak van deze steekpartij minnenijd. Een mes is in beslag genomen. Te Bloemendaal. Zondagmiddag is mej. C. v. G. wonende te Bloemendaal, door een afbrekenden antennemast getroffenzjj kreeg een ernstige hersenschudding en moest naar een ziekenhuis worden overgebracht. Fietsrijder te water gewaald. Zondagmiddag is een wielrijder, die langs het Spaarne in de richting van Spaarndam fietste door een rukwind met zijn rijwiel omgeworpen en in het Spaarne terecht gekomen. De man die niet kon zwemmen zonk onmiddellijk naar de diepte. Een ander wielrijder, die achter hem had gereden sprong onmiddellijk gekleed te water en mocht er na groote moeite in slagen den drenkeling aan land te brengen. Zwolle. Te Zwolle bereikte de hevige storm tegen half vier haar hoogtepunt. Tal van boomen zijn ontworteld. Door den hevigen regenval kon de waterafvoer hier en daar niet goed functioneeren. PROFESSORALE VERSTROOIDHEID. Voortdurend links uitwijken. De Naardensche politie heeft, naar he* »Volksblad« meldt, op verzoek van den automobilist G. uit Amsterdam, proces verbaal opgemaakt tegen prof. dr. W. A. P. S. uit Hilversum, die gisteren herhaal delijk op den Rijksweg links uitweek, hetgeen aanmerkelijk gevaar voor het drukke verkeer opleverde. Prof. S. verklaarde aan de politie, dat hij niet wist, hoe hij tot deze afwijking is gekomen: mogelijk word ik te oud om te sturen*. MISDRIJF De justitie uit Middelburg is Maandag vergezeld van een sectiedokter, naar Sas van Gent gegaan in verband met het vinden van het lijk van den 26-jarigen schipper P. uit Rotterdam, die Dinsdag nacht omstreeks half drie op nog niet opgehelderde wijze in het water is ge raakt. Om twee uur heeft de verdronkene nog met iemand staan praten. Zijn-horloge stond stil op even voor half drie. Te Loon-op-Zand is gisteren de 29- jarige P. v. Z. uit Tilburg, met zijn motor tegen een trottoirband aangereden, waar door hij kwam te vallen. Met een ernstige hersenschudding is hij opgenomen en overgebracht naar het ziekenhuis. VERDRONKEN. Gisterennacht is de 35-jarige Duitsche mess-room-bediende C. S., uit Liberfeld, bij het aan boord gaan van het in de Bin nenhaven te Rotterdam liggende stoom schip „Strijpe", te water geraakt en ver dronken. Het lijk is vandaag opgehaald en naar de begraafplaats Crooswijk ver voerd. Buitenland. AUTO-ONGELUK. Drie dooden. Tusschen Albi en Toulouse is bij een onbewaakten spoor-overweg een auto met een electrischen trein in botsing geko men. Van de vijf menschen in de auto zijn er drie op slag gedood; de twee overige zijn slechts licht gekwetst. LIEFDESDRAMA. Een kogel in het hart. Vrijdagnacht heeft er zich een liefdes drama afgespeeld in Charlwoodstraat te Londen. De 24-jarige reiziger Hudson heeft twee schoten gelost op zijn meisje en daarna op zich zelf. Beiden werden zwaar gewond naar het ziekenhuis ge bracht. Daar heeft men ontdekt dat het meisje een kogel in het hart gekregen heeft. Niettemin is zij blijven leven en de medici zijn, na een zorgvuldig onderzoek tot de conclusie gekomen, dat de mogelijk heid bestaat om den kogel te verwijde ren. Als het meisje weer wat aangesterkt is, zal men het beproeven. PURMEREND, u Sept. 2032 kg boter 1.30— 1.4S; 72° koeien: 415 koeien 0.64—0.72, vlug; 120 gelde koeien uo170, stug; 80 melkkoeien 140250, matig; 105 stieren 0.46—o..54, vlug; 23 paar den 60—130, matig; 95 vette kalveren 70— 90, stug; 174 nuchtere kalveren v. d. slacht 6—20, vlug; id. v. d. fok 14—16. vlug; 646 vette varkens v. d. zouterij 0.30, vlug, id. v. d. slacht 0.23—0.27, vlug; 62 magere var kens 6—15.50, stug; 243 biggen 47. stug; 579 schapen 12—17, matig; 43 bokken 3 6, matig; 662 lammeren 612, matig piep kuikens 0.700.85. Eierveiling. Kipeieren 4.005-io; eendeieren 2.75, alles per 100 stuks. HOCKEY. DUITSCHLAND—BRITSCH-INDIE. 0—6. Het Br.-Indië hockey-team heeft Zondag zijn tournee door Duitschland te Munchen af gesloten met een wedstrijd tegen het nationale Duitsche elftal. De gasten bewezen op over tuigende wijze hun extra-klasse. Zij wonnen mct 6—0. rust 40. Van het begin tot het ein de beheèrschten de Indiërs de situatie vol komen en het is hoofdzakelijk aan de kranige en hardnekkige Duitsche verdediging te dan ken, dat het resultaat niet nog ongunstiger voor Duitschland is uitgevallen. POSTDUIVENSPORT. Anna Paulowna. Zondag waren op de wedvlucht vanaf Vil voorden (afst. 220 km) 46 duiven van de ver. w „Altijd Verder" in concours. De duiven zijn om 8 uur gelost. De eerste is om 10 u. 48 m. 13 sec. geconstateerd. De laatste prijswinnaar om 11 u. 18 m. 38 sec. Prijzen behaalden: Gebr. van Steijn I, 2, 3, 9 en 11; W. Blaauboer 4; P. de Vries 5. 8 en 10; N. Spigt 6 en 7. Gooi geen brandende lucifers of siga' retten achteloos weg in de duinen. in de Nieuwe Kerk aan de Weststraat op Vrijdag 16 Sept. 1932, desavonds 8 u. 15. Aan het orgel Feike Asma. Zangsoliste Mevr. G. Posthuma, (alt). Progr. tevens toegangsbe wijs k 30 cent (bel. inbegr.). L AANGEBODEN <ö53bhhaaa VERLOREN: een zilveren Dames Taschje, waarin een zilveren beursje met geld. Het taschje is verloren op den Kanaalweg of Hoofdgracht. Tegen belooning terug te be zorgen: Havenplein 16. Juffrouw zoekt kennismaking met een net persoon, liefst van de Marine, leeftijd 25-35 jaar, om na wederzijds goedvinding een huwelijk aan te gaan. Brieven onder Nr. 273, aan het .Bureau van dit blad. Aangeboden een gem.Zit-Slaapkamermetpension, Adres: Loodsgracht 11. 2 nette COMMENSAALS gevraagd; tevens ZIT-SLAAP- KAMERS te huur. Adres: Binnenhaven 3. Leuke VRIENDIN gevraagd. 18 jaar. Adres: Bureau van dit blad. Gediplom. Costuumnaaister vraagt eenige NAAIHUIZEN. Adres: Bureau van dit blad. VERLORENeen gouden Broche, gaande van Koningstraat langs den Dijk, Weststraat en Spoorstraat. Tegen belooning terug te bezorgen. Adres: Spoorstraat 59. Gevraagd een nette KOSTGANGER. Adres: Bureau van dit blad. VERLOREN: Autoband met Velg. Tegen belooning terug te bezorgen, Garage Sanderse, van Galenstraat 117. Voor 's avonds een Vrouw gevraagd voor afwasschen en keuken en schoonmaken, van 810J uur. Brieven onder Nr. 275, aan het Bureau van dit blad. Goede VersteTLinnennaaister gevraagd om tot 1 October enkele dagen in de week aan huis te komen naaien. Adres. Singel 30. Gem. Landhuis aan boschr. op hooge Veluwe. - Ook voor herst. of rustbeh. - Br. onder Nr. 274, aan het Bur. v. d. blad. Te huur Zit-Slaapkamertje. Liefst K. M. Adres: Bureau van dit blad. AUTOSTALLING aangeboden Adres: LAFÉBER, Keizersgracht 86. Mevr. BOELEN, Kanaalweg 86, vraagt tegen eind September een nette DIENSTBODE voor dag en nacht. V. g. g. v. Zich aan te melden tusschen 7—9 uur. Net DAGMEISJE gevraagd, van 8—2 uur, kunnende koken. Adres: Parallelweg 26. Aanmelden tusschen 78 uur. Gevraagd een flink Meisje voor de morgenuren. Adres: Spoorstraat 118. Te huur aangeboden, mooi Huis, Ruqghweg. per 1 Oct. Adres: Bureau van dit blad. Te huur een ruimeZITSLAAPKAMER Adres: Bureau van dit blad GEVRAAGD Jongelui z. k. zoeken eenv., gem. ZIT-SL AAPKAMER, met of zonder keuken. Brieven onder Nr. 277, aan het Bureau van dit blad. Gevraagd, in klein Officiers- gezin, een flinke Dienstbode, voor dag of dag en nacht. Van goede getuigen voorzien Brieven onder Nr. 280, aan het Bureau van dit blad. Gevraagd een net MEISJE. Adres: VIS, Kanaaiweg. Gevraagd en Zlt-Slaapkamer met pension. Brieven met prijsopgaaf e. d. onder Nr. 279, aan het Bureau van dit blad. GEVRAAGD AANGEBODEN Te koop een zeer goede diep- model Kinderwagen met Zeil. Te bevragen: Singel 30, na 1 uur n.m. Adres: Krugerstraat 102. Ter overname een 4-persoons Peugeot Coach 1928 goed onder houden WAGENTJE, electr., starter, best op banden. Uiterste prijs f290 Adres: Garage Ottevanger, Vischstraat Te koop, wegens aanschaffing haard, een groen geglazuurde „TIGER" HAARDKACHEL, zoo goed als nieuw, capiciteit 120 M3., met Vloerplaat en Pijp. Prijs f 55.—. Adres: Bureau van dit blad. Te koop mooi Kinder-Ledikantje- groot-model, met bedje, sprei en nachtkastje. Adres: Emmastraat 97. Te koop het HUIS en ERF 2de Vroonstraat 19, <1300.-. Tusschen 57 uur. Te koop een Winkelinventaria, bestaande uit: toonb.,2onder, en 2 bovenkasten. Adres: Basstraat 14. 5-persoons FORD te koop. Adres: J. MOS, Rijksweg, bij Vliegkamp „De Kooij", Den Helder. Te koop een goed onderhou den Woonhuis, voorzien van electrisch licht. W.C. enz. Spoedig te aanvaarden. Adres: Bothastraat 8. Te koop, voor f 100.-, een nieuw „Philips" RADIO-TOESTEL met garantie, model 1932, ook genegen oud Toestel in te ruilen, bij: C. DEKKER, Nes H 3, Schagen. Gebraden Rostblef voor de boterham, I 0.18 per ons, bij: SLIKKER, Kroonstraat 38. Gevraagd een Juffrouw of flink Meisje, v. d. d., in klein gezin, waar de vrouw ontbreekt Adres: Bureau van dit blad. Biedt zich aan net, Duitsch Meisje (R.-K.), voor dag en nacht. Adres: H. C. BAKKER, Julianapark 11. B. z. a. een net MEISJE, voor dag en nacht. Brieven onder Nr. 276, aan het Bureau van dit blad. Net MEISJE b. z. a. voor eenige weken, als noodhulp. Brieven onder Nr. 278, aan het Bureau van dit blad. Een net, beschaafd burger meisje, R.-K., zoekt wegens familie—omstandigheden een passende BETREKKING, als hulp in de huishouding of anderzins Brieven onder Nr. 284, aan het Bureau van dit blad. Er kunnen eenige nette Leerlingen geplaatst worden om grondig het naaien en knippen te leeren. Eigen werk medebrengen. Aanmelden 's avonds tusschen 7—8 uur. Adres Mej. BOOTSMAN, lste Schagendwarsstraat 12 en Mevr. LEDER, Hoogdwarsstraat 2. Net Dagmeisje gevraagd van 85 uur. Aanmelden na 8 u. 's avonds, Kanaalweg 49. Gevraagd een Flinke LOOPJONGEN. Adres: A. BLOM, Koningstraat 8. Timmerman, Basstraat 14. Loonber. 65 ct. per uur. Gedipl. Bouwkundige. Beleefd aanbevelend. te koop gevraagd. Aanbiedingen per M. of per stuit aan: C. ORY, Doggersvaart, Koegras. Te koop gevraagd PICK UP. Adres: Koningstraat 76. Te koop of te huur gevraagd een HUIS. Sluisdijkstraat of Parallelweg Brieven onder Nr. 285, aan het Bureau van dit blad. Te koop, uit een geheelen inboedel, een Ameublement, een pracht eiken Dressoir, Bedden, een eiken Klok, een Oud-Hollandsch Ameublement, 2 Kasten, een Winterkleed, een Dienstbodekastje, wollen Loopergoed, Stoelen, Tafels enz. - Adres: H. L. VRIES, Koningdwarsstraat 71—73. P.S. Tevens OPRUIMING van moderne eiken SLAAP KAMERS, daar de zaak op den Kanaalweg naast het Postkantoor opge heven wordt. Balen-Pakpers Wij étaleeren:

Heldersche Courant | 1932 | | pagina 2